Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Sny , kodowanie cyfr i sprzężenia zwrotne w czasie...

2013-07-28 (13:15)

status Leszek777
Data rejestracji: 2013-07-28
Ilość postów: 5

13915
wpis nr 667 522
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

2013-07-28 (13:18)

status Leszek777
Data rejestracji: 2013-07-28
Ilość postów: 5

13915
wpis nr 667 523
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam! Niesamowite ale trafiłem 6 cyfr z 9, i 5 z 6 w multilotka
2013-07-28 (13:38)

status Leszek777
Data rejestracji: 2013-07-28
Ilość postów: 5

13915
wpis nr 667 527
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kiedyś przeczytałem artykuł o sprzężeniach zwrotnych w czasie i zrozumiałem że przeczucia i sny to nic innego jak wysyłanie przez mózg informacji w czasie.

Mówi o tym jedna z teorii fizyki kwantowej. po prostu jednym z mechanizmów obrony jest wysyłanie informacji.

Kążdy z nas chyba miał jakieś przeczucie które go uchroniło od jakiegoś nieszczęścia, albo pomogło rozwiązać jakiś problem

Chociaż nie pasowało mi kodowanie cyfr metodą autora artykułu więc, na chybił trafił do każdej cyfry przypisałem literkę alfabetu, dlatego tylko typuję od 1 do 33 w multilotka, bo tyle liter ma polski alfabet. Trudno zapamiętać ze snu nawet 2 czy trzy cyfry, ale zapamiętać słowo albo rzecz jest dużo łatwiej. i tak skuteczność ze snów wyniosła 6/9 2/6 1/6 5/6 2/10 3/6 (szansa 1 do .

Wygrane padły na słowa : pierścionek i karabin.

Z chęcią popiszę z kimś kto się tym interesuje. moje gg to 2007057.





2013-07-28 (23:22)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 667 899
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj Leszek777, bardzo ciekawy temat i powiem szczerze coraz bardziej interesuję się niekonwencjonalnymi metodami przewidywania liczb. też czytałem o tym w internecie, myślę że podobny lub ten sam artykuł Krzysztofa Jarosza. Na tym forum już kiedyś ktoś o tym pisał. Sprzężenie zwrotne, wyobrażanie sobie jakie liczby będe zaznaczał/pisał jutro po losowaniu itp.



Mnie jednak od jakiegoś czasu interesują lucid dreams - świadome sny.

Czytam o tym w internecie. Na tym forum też o tym ktoś pisał dawno temu.

Nie jestem specjalistą ale wiem że w świadomym śnie można zrobić wszystko. Dosłownie wszystko. Czyli jeśli "Wszystko", to nie trudno się domyśleć, że można też sprawdzić jakie liczby będą jutro wylosowane. Poza tym moim zdaniem to nie są zwykłe sny. Można do tego podchodzić różnie, z ironią itd ale jeśli ktoś kiedyś miał taki sen to wie, że wydaje się on być bardzo realnym, bardziej realnym niż nawet życie na jawie. Szczegóły, kolory, detale są niesamowicie wyraźne. Wg mnie to nie jest zwykły sen, ale jakby "wychodzenie" duszy z ciała, lub czasowe przejście w inny wymiar.



Przedwczoraj miałem taki właśnie sen. Przed snem czytałem o lucid dreams i myślałem trochę o tym. Z intencją ujrzenia liczb (gram w 49's). No i zobaczyłem wyraźnie liczby 32, 10 i w oddali 2. Były namalowane białą farbą na .....starym parowozie W czasie snu latałem i miałem pełną świadomość że to jest sen. Mimo tych liczb z parowozu chciałem świadomie "lecieć" do bukmachera (mieszkam w UK i gram u naziemnych) i zobaczyć jakąś tablice z wynikami czy cokolwiek. I "doleciałem" do Paddy Power ale była noc i jakby zamknięte czy coś. I sen się skończył.



Liczby z parowozu padły ale nie razem, na Tea time była liczba 32 wczoraj a dziś na Tea time liczba 10. Ale to tylko single, może to być zbieg okoliczności.

Jakby padły razem to bym się zaczał zastanawiać.

Poza tym czytam o ludziach, którzy wygrali w lotto z liczb ze snu i to nie jest ta że od razu nast. losowania te liczby padają. Może to być za kilka losowań.



W każdym razie, pomijając już te liczby - pierwszy raz zdarzyło mi się że świadomie w czasie snu kierowałem tak akcją żeby dotrzeć do liczb. I wiedziałem że na jawie tego chciałem i tak robiłem we śnie. Juz samo to jest dla mnie małym sukcesem.







2013-07-28 (23:28)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 667 900
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

I jeszcze na marginesie - wielu ludzi nie wierzy w takie rzeczy, ale prawda jest taka, że żadne metody matematyczne, statystyczne, dynamiczne, sieci neuronowe itd nie przyniosły nigdy nikomu dużych wygranych.



Moim zdaniem potencjał jest właśnie w metodach niekonwencjonalnych.

Bardzo mało wiemy o ludzkim mózgu i umyśle i o ich możliwościach.

I to przemawia na korzyść tych metod - żeby je samemu sprawdzać i testować.

2013-07-28 (23:35)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 667 904
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A propos kodowania liczb - ja robiłem tak jak autor zalecał, do liczb przypisywałem symbole - parasol, lampa itd... I faktycznie śniły mi sie takie rzeczy, symbole. Ale nie zgadzały się z losowanymi liczbami.

W ogóle to tez jest pytanie - skąd mamy wiedzieć w jakiej loterii mamy zagrać na wyśnione liczby? Bo w 49's mogą nie paść ale mogą być w euromillions albo w jakiejś innej loterii. Ja się nastawiam psychicznie na 49's ale tez mówię sobie że jeśli mi się przyśnią liczby to wraz z nimi będzie nazwa loterii.



Tak w ogóle to nie bardzo mi leży przypisywanie symboli mimo że podobno dla podświadomości jest tak łatwiej.

ja się nastawiam na "widzenie" konkretnych liczb no i przedwczoraj takie widziałem.



Zobaczymy co będzie dalej...



Leszek gratulacje i życzę powodzenia w niekonwencjonalnych metodach.
2013-07-28 (23:42)

status FraneK sprzedawCA firanek
Data rejestracji: 2012-08-27
Ilość postów: 1681

13546
wpis nr 667 906
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeszcze nigdy nieśniłem o cyferkach, albo może tego snu niepamiętałem ?

Ale jak mi się coś przyśni dam znać
2013-07-29 (00:18)

status KEN
Data rejestracji: 2012-09-01
Ilość postów: 2921

13557
wpis nr 667 911
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

>>>ale prawda jest taka, że żadne metody matematyczne, statystyczne, dynamiczne, sieci neuronowe itd nie przyniosły nigdy nikomu dużych wygranych.



To nie jest tak oczywiste, choć nie zawsze trafia się tak od razu.
2013-07-29 (00:23)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20462

3794
wpis nr 667 913
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

KEN
2013-07-29 (16:48)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 668 126
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasne Ken, "zwykłymi" metodami też coś można wygrać, nie mówię że nie, bo sam wygrywałem. Ale jak każdy wie to jest zawsze na granicy ryzyka i małe kwoty, za które np. domu sobie nie kupisz



Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś wygrał dużą kwotę metodami "matematycznymi".

Za to metodami "niekonwencjonalnymi" - owszem.



W ogóle to słowo "niekonwencjonalne" to się może niewłaściwie kojarzyć.

Za niekonwencjonalne uważamy gdy ktoś do przewidzenia liczb lotto używa medytacji, wahadła, czy snów.



Ale te metody uznawane są za niekonwencjonalne na dzień dzisiejszy.

Za 300 lat może być to zupełnie zwyczajna metoda przewidywania tego co się wydarzy. I nikt nie będzie uznawał medytacji w celu przewidywania przyszłości za niekonwencjonalną.



Największym plusem tego moim zdaniem jest to, że to co wiemy o mózgu/umyśle to wierzchołek góry lodowej. To co się kryje pod powierzchnią może przekraczać ludzie pojęcie.



Nie mówię, że rezygnuję z tradycyjnych metod, napisałem setki programów w Excelu, wdrażałem różne pomysły z tego forum itd.

Może i istnieje tradycyjna metoda na prognozowanie liczb, nie wiem, ale trzeba by zmienić całkowicie myślenie, podejście.

Np. podstawowa sprawa - kolejność losowań. Większość graczy układa je chronologicznie od najstarszego do najnowszego i szukają trendów itp.

Kto powiedział że muszą być tak sortowane? Nakazuje to zdrowy rozsądek i logika ale... czasem trzeba od logiki odstąpić.



Poza tym nie sądzę, że nawet po zmianie podejścia będzie można regularnie wygrywać. Czy się tego chce czy nie, każde losowanie jest osobnym wydarzeniem. Wszyscy popełniamy ta samą głupotę - analizujemy poprzednie losowania. One nie mają znaczenia. To się wydarzyło jakie inne zdarzenie. A dlaczego to robimy? Bo bez archiwalnych losowań co by nam zostało? Absolutnie nic.

2013-07-29 (16:51)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 668 127
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Co do snów - polecam przeczytać klasyczny przykład o Haroldzie Horwoodzie.

Chyba najbardziej znany przykład. Wygrywał na wyścigach konnych. Regularnie, nie jeden raz.
2013-07-29 (18:12)

status Grzesiek36
Data rejestracji: 2012-07-10
Ilość postów: 2034

13498
wpis nr 668 152
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam co do liczb ze snow zawsze sie z tego smialem jak czytalem ze ktos tam wygral bo mu sie liczby przysnily ,przez 10 lat w to nie wierzylem az sam sie o tym nie przekonalem jakies 10 lat temu przysnilo mi sie 6 liczb w duzym lotku 18,19,20,21,24 i 36 i niby trafilem piatke bo zamiast 24 wpadla 27 powiedzilalem o moim snie mojej mamie i ta od 10 lat stawia te liczby 18,19,20,21,27,36 hehe a ja wyjechalem do irlandii i w tym roku dokladnie chyba 27 lutego w irlandzkim totolotku w main draw wpadly liczby 2, 18,19,20,21,27 i bonus 36 gdybym gral te liczby tutaj to bym mial 25 000 euro bo 5 liczb plus bonus a tak to tylko wkurzenie to byl jeden z najgorszych moich wieczorow hazardowych pozdrawiam
2013-07-29 (19:50)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 668 169
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No właśnie, nie wiadomo w jakiej loterii wypadną te liczby:) I po jakim czasie.

Pewnie warto się jakoś nastawić psychicznie na konkretną grę wtedy zostanie nam pokazane w co grać.

Z drugiej strony jak ktoś się uprze to może powiedzieć, że to po prostu to zwykłe szczęście. Wyśnione liczby w końcu przecież po jakimś czasie padną w jakiejś loterii.... Ale jest ich kilkanaście milionów kombinacji, więc może to nie takie zwykłe szczęście. Trudno ocenić.
2013-07-29 (20:28)

status iwka
Data rejestracji: 2013-07-13
Ilość postów: 36

13898
wpis nr 668 183
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

kodowanie cyfr -> kodować można ludzkie umysły na podstawie : życzliwości,empatii,seksu,chciwości,zazdrości,zawiści - lokalizując wcześniej "problem" która z w/w emocji dominuje w danej jednostce / z reguły seks patrząc na reklamy,podprogowe przekazy / lub można rozkodowywać lokalizując "leki,fobie" i odnosząc do rzeczywistości lub obśmiewając.
2013-07-29 (22:13)

status iwka
Data rejestracji: 2013-07-13
Ilość postów: 36

13898
wpis nr 668 247
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

zapomniałam i pycha )
2013-07-30 (10:29)

status marian50
Data rejestracji: 2012-10-31
Ilość postów: 34

13627
wpis nr 668 346
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Co do metod niekonwencjonalnych.Sadzę a u mnie tak jest ze sny moje się sprawdzają.Podporą moją jest sennik Anny Babicz z którego korzystam.Liczby snów wpisuję do skorowidza,które powtarzają się - sprawdzają się numery tylko w multi multi,do końca nie wiem dlaczego,ale tak jest,żeby było lżej te numery rozbijają się na dwa losowania.Korzystam z wahadełka ,to też praca mózgu.Wyniki nie są rewelacyjne ale zawsze można ciekawie czas spędzić.
2013-07-30 (12:00)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 668 370
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

biorąc pod uwagę fakt, że prawdopodobnie żyjemy w holograficznym świecie, a byty z wyższych wymiarów są nazywane przez nas Bogiem, wasze pomysły są bardzo dobre



po prostu chwilowe wyjście z naszego ciała powoduje przejście do wymiarów gdzie czas jest jednym punktem (wymiar tych wyższych bytów)\



jakie są konsekwencje?



w jednym punkcie jest cały czas ziemski, przeszłość teraźniejszość i przyszłość



i można tam grzebać i znaleźć to co nas interesuje bo wszystko co ma być już sie zdarzyło (konkretniej nie zdarzyło ale jest pulą możliwości, a nasza rzeczywistość idzie w danym kierunku)
2013-07-30 (17:52)

status jerzy1108
Data rejestracji: 2012-05-04
Ilość postów: 580

13441
wpis nr 668 498
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sny na jawie itp. coś w tym jest. Doświadczyłem na sobie takie zdarzenie.

Około 25 lat temu obudziłem się z niesamowicie silną świadomością że powinienem zagrać w totolotka. Nie pamiętałem żeby mi się w tedy coś śniło,

ale wiedziałem że powinienem zagrać. Do tego przez moje myśli przewijały się

cztery liczby, ale o tym ze było ich tylko cztery dowiedziałem się dopiero w kolekturze przy skreślaniu kuponu, po prostu skreślając liczby doszedłem do czwartej i dalej stop, pustka w głowie. Jakiś krótki czas się zastanawiałem

co dalej skreślać ale nic mi nie przychodziło do głowy więc skreśliłem cokolwiek i puściłem.

Okazało się że trafiłem czwórkę, tą która mi chodziła po głowie, natomiast pozostałe dwie były pudła.
2013-07-30 (21:13)

status Medea76
Data rejestracji: 2012-09-24
Ilość postów: 4317

13592
wpis nr 668 578
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jerzy1108



Ja nie pamiętam w ogóle snów, ale mam takie bziki jeśli chodzi o liczby. To znaczy nieodparte wrażenie, że powinnam zagrać + liczby. Niestety najczęsciej rozsądek wygrywa i tych liczb nie puszczam lub robię z nich większe zakłady no i potem pluję sobie w brodę Niestety wiecej niż 3-4 liczby podświadomości u mnie nie potrafi "wytypowac"
2013-07-30 (22:40)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 668 663
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ralfek, masz absolutną rację. Można powiedzieć nawet więcej - to że żyjemy w holograficznym czy iluzorycznym świecie to nie są domysły. To fakt.

Nasze zmysły cały czas "oszukują", tzn pracują tak dobrze jak potrafią najlepiej ale nie pokazują nam jak naprawdę wygląda rzeczywistość.



Pokazuje to np. ten film "Percepcja - Rzeczywistość poza materią" (3 części)



Link poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=I1oT1o1lwv8



Warto obejrzeć.



Najbardziej niesamowite jest to, że wszystko cokolwiek widzieliśmy w życiu fizycznymi oczami - góry, krajobrazy, kolory, przedmioty - znajdowało się jedynie w małej tylnej części mózgu, gdzie paradoksalnie nigdy nie dochodzi nawet światło i zawsze jest ciemność



Nie ma absolutnie mowy o tym że znamy rzeczywistość.

Jedyne co możemy powiedzieć że na pewno znamy to interpretacja sygnałów jaką proponuje nam nasz mózg. Znamy tylko ta interpretację.



Jeśli chodzi o czas Ralfek to też myślę podobnie. A przecież czas jest kluczowy jeżeli chodzi przewidywanie liczb.

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina