Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

gra na progresje

2004-06-09 (10:10)

status ricardo
Data rejestracji: 2003-08-22
Ilość postów: 474

15
wpis nr 4 524
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pawel

w pierwszym wpisie napisalem:



"Podstawowe bledy to:

gra na duzy % zysku

gra na jeden zestaw

brak analiz szczególowych zestawów i pojedynczych liczb zestawów

przywiazywanie sie do pewnych ukladów lub zestawów

"goraca glowa" czyli brak rozwagi i opamietania"



napisalem tez ze w multi nie ma nic na 100%

pewne uklady chodzace bardzo regularnie potrafia potem "zadolowac" na dluzszy okres.

wystarczy popatrzec na parki i ich najdluzsze przerwy, tam widac to bardzo wyraLnie. a to samo odnosi sie do innych zestawów.

wlanie miedzy innymi dlatego nigdy nie gram na jedna trójke czy czwórke a zestawami po 10.

gdyby wszystko bylo proste to bylibymy samymi milionerami

pozdrawiam



2004-06-09 (12:21)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 4 527
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj ricardo.



W MultiPairs w Kalkulatorach jest rzeczywicie wstepnie zdefioniowanych tylko 5 systemów, ale odpowiednio ustawiajac pola "Mnoznik" i "Iloc zakladów" mozna stworzyc progresje na dowolny system.



Np. podajac "Mnoznik" na 40 i "Iloc zakladów" na 1, uzyskamy progresje na gre na 4/4...

Jeli chcemy progresowac na 3/4, to trzeba ustawic na "Iloc zakladów" na 4 i "Mnoznik" na 27 ( jak trafimy 3/4, to bedziemy miec 3/3 i 2/3, czyli 26+1 )

itd.



Pozdrawiam

2004-06-09 (20:26)

status ricardo
Data rejestracji: 2003-08-22
Ilość postów: 474

15
wpis nr 4 536
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko

popelniles blad w poprzednim wpisie

grajac systemem 3/4 bedziemy mieli 1 x 3/3 = 26 zl

3 x 2/3 = 3 zl

mnoznik powinien byc ustawiony wiec na 29 zl a nie na 27 zl jak Ty podale.



spójrz na rozpis systemu



1-2-3

1-2-4

1-3-4

2-3-4



pozdrawiam



2004-06-10 (00:43)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 4 545
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Racja ricardo.



Ciesze sie, ze zalapale



narazie

2004-06-10 (01:55)

status ricardo
Data rejestracji: 2003-08-22
Ilość postów: 474

15
wpis nr 4 549
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko

tez sie ciesze ze zalapale



pozdrawiam
2004-06-10 (21:04)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 4 572
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wspomnialem w Ksiedze o kilku wspolczynnikach przy grze progresywnej-

Przeminelo z wiatrem.

Moze Ricardo cos wam wdebi do glow,widze ze wiekszosc pojmuje temat naskorkowo.

pozdrawiam.
2004-06-13 (00:33)

status ricardo
Data rejestracji: 2003-08-22
Ilość postów: 474

15
wpis nr 4 639
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nie ma chetnych do dyskusji i do podzielenia sie swoimi uwagami i sposobami.

czyzbym naprawde udowodnil swoja prowokacja w temacie " liczby które sie lubia" znajomoc i gre wylacznie "wirtualna".



Jasze, chcialem wkleic niektóre Twoje wypowiedzi tutaj. przypomniale sie sam i bardzo dobrze. lepszym sposobem bedzie jak kazdy kto jest tym zainteresowany sam poszuka . a moze w czasie szukania odkryje jeszcze troche innych waznych i pomocnych wpisów.



przy okazji - pozdrowienia dla Ciebie

stolik w Klubie czeka / rum Twój - gardla nasze/ prawie mi sie udalo

sparafrazowac L.W.



wracajac do tematu

zawsze robie graficzne wykresy obserwowanych i analizowanych zestawów.

nie jest to trudne jezeli ma sie baze losowan w Excelu

zupelnie inaczej widac zachowanie sie obserwowanych ukladów. bardzo czesto na podstawie tego dopiero widac kiedy jest "dolowanie " a kiedy mozna sie spodziewac "przypieszenia" we wpadnieciach.

niezbedne jest to do okrelenia czasu "odczekania". najbardziej widac to na parach. widzimy jakie byly najwieksze przerwy, kiedy byly dosyc czeste wystapienia i dokladnie analizujac mozemy znaleLc pewne prawidlowoci. przy wlaciwej interpretacji wiemy kiedy rozpoczac gre progresja i ograniczamy czas

oczekiwania na wpadniecie a tym samym ograniczamy koszty i ryzyko porazki finansowej.



niestety nie da sie tego wyliczyc w 100 % ale na tym polega urok hazardu i ryzyka .



pozdrawiam





2004-06-14 (02:35)

status ricardo
Data rejestracji: 2003-08-22
Ilość postów: 474

15
wpis nr 4 676
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Janek

"Gra na progresje to tylko algorytm oplacania wysylanych zakladów. Oznacza to ze mozna równiez grac na progresje typujac codziennie np. nowa parke , a obstawiajac tak jak by byla to ciagle ta sama. Proponuje spróbowac treningowo, co bardziej ciekawe."



samo pojecie progresji zgodne jest z tym co napisale - ale tylko pojecie.

w grze przedstawia sie to zupelnie inaczej.



pokaze moze to na przykladzie par:

nie ma pary która nie zostala jeszcze wylosowana. wniosek jest prosty - skoro tak jest to musi byc jakas okresowoc. progresja w grze polega na wylapaniu tej okresowoci. po dokonaniu dokladnej analizy wyliczenia prawdopodobnego okresu wpadniecia i w odpowiednim momencie zaczecia gry dana para. poniewaz szanse na to ze idealnie trafimy w okres sa ograniczone stosujemy progresje. zwiekszajac odpowiednio stawke mamy pewnoc ze w momenci e opóLnionego trafienia koszty nie przewyzsza zysków.

Przykladem jest para 44;58

redni wpada co 18,4 losowania od poczatku losowania

najdluzsza przerwa wyniosla 261 dni

ale w koncu wpadla

gry na nia progresja nie wytrzymalby chyba nikt w Polsce ale od tego jest analiza i rozwaga zeby tego nie robic.

teoretycznie majac nieograniczona kase mozna pucic LOTTO z torbami.



natomiast grajac sposobem proponowanym przez Ciebie:

"Oznacza to ze mozna równiez grac na progresje typujac codziennie np. nowa parke , a obstawiajac tak jak by byla to ciagle ta sama."

mamy duze prawdopodobienstwo ze bedziemy obstawiac zawsze parke która jest w "martwym okresie". mozemy wtedy robic to do nieskonczonoci /czytaj do momentu wydania ostatniej zlotówki/.



pozdrawiam

2004-06-14 (08:37)

status Janek
Data rejestracji: 2003-12-05
Ilość postów: 174

132
wpis nr 4 678
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeszcze raz: progresja to tylko sposób (czyli fachowo algorytm), jak zwiekszac stawke i nie ma nic wspólnego z wyborem liczb na które gramy.

Jezeli która z osób typujacych pewniaki i parki (np na Multi Oko) potrafi trafic parke rednio raz na 5-10 losowan (a sa tacy) to stosujac progresje i grajac na ich pary mamy znacznie wieksze prawdopodobienstwo powodzenia niz grajac na ta sama pare (obojetnie jak wytypowana). Proponuje przetestowac takie rozwiazanie na sucho, to nic nie kosztuje.
2004-06-14 (11:22)

status ricardo
Data rejestracji: 2003-08-22
Ilość postów: 474

15
wpis nr 4 680
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Janek

nie rozumiemy sie a wlaciwie to Ty chyba niedokladnie przeczytales mój wpis.przeczytaj wiec go jeszcze raz.

to sa wszystko rozwazania czysto teoretyczne, praktyka wszystko weryfikuje.

grajac Twoim sposobem tez mozna trafic, ale gra polega na systematycznym trafianiu i wygrywaniu, a nie przypadkowym trafianiu.

najlepiej oddaje to przyslowie:

" i lepej kurze trafia sie ziarnko"



pozdrawiam

2004-06-14 (20:27)

status Karo
Data rejestracji: 2004-06-05
Ilość postów: 20

303
wpis nr 4 694
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ricardo mam pytanie. Czy naprawde grale w ten sposób, ze codziennie zmieniale pare i jednoczenie zwiekszale progresje? Mi taka gra mówiac lagodnie wydaje sie mocno ryzykowna. Ostatecznie móglbym przyjac taki sposób gry, ale tylko na jedna liczbe. Na pewo nie gralbym tak na kilka liczb.
2004-06-14 (20:31)

status Karo
Data rejestracji: 2004-06-05
Ilość postów: 20

303
wpis nr 4 695
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przeczytalem jescze raz posty. Sorry pytanie bylo nie na miejscu i nie do tej osoby co trzeba. Jestem dzi zmeczony. Wracam na Euro2004

Pozdrawiam
2004-06-15 (08:31)

status Janek
Data rejestracji: 2003-12-05
Ilość postów: 174

132
wpis nr 4 704
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ricardo - wejdL na MultiOko na pary i zobacz ze co najmniej pierwszych z 5 ludzi w rankingu systematycznie trafia pary (ze srednia <=10). To jest znacznie pewniejsze od trafienia tej samej pary - jak proponujesz. Poza tym przy grze na biezace pary mozesz sobie zrobic zawsze dowolna przerwe i kontynuowac dalej, czego nie da sie przy grze na ta sama parke (bo jak wyjdzie to czysta strata).



No a wynika to z tego ze przy analizie liczb bardzo latwo znaleLc liczbe której prawdopodobiensto wyjcia w biezacym losowaniu jest bardzo duze, stad jezeli to sie pocwiczy to znacznie latwiej trafic taka biezaca pare, no i nie ma stresu ze znów NIE WYSZLA JUZ KOLEJNY RAZ.

2004-06-15 (09:06)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 4 705
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A ja popieram wpis Janka.



Szukajac 2ch liczb na biezace losowanie jest lepiej niz grac na dluzsza mete caly czas jedna parka.



To takie moje subiektywne zdanie



Pozdrawiam

2004-06-15 (09:45)

status pawel
Data rejestracji: 2004-01-11
Ilość postów: 5972

127
wpis nr 4 708
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No tak Janek dobrze myli , Pasko go popiera , ja jestem tego samego zdania,

a i tak PRZEGRYWAM !
2004-06-15 (10:35)

status ricardo
Data rejestracji: 2003-08-22
Ilość postów: 474

15
wpis nr 4 710
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panowie

prowadzicie dywagacje typowo teoretyczne które najtrafniej podsumowal Pawel



"No tak Janek dobrze myli , Pasko go popiera , ja jestem tego samego zdania,

a i tak PRZEGRYWAM !"



ciekawia mnie Wasze wyniki finansowe /w realnej grze a nie "wirtualne"/ i ich systematycznoc proponowana przez Was metoda.



Janek - w pewnym sensie sam sobie zaprzeczasz. /MultiOko/ - rednia -10



pozdrawiam

2004-06-15 (20:05)

status ricardo
Data rejestracji: 2003-08-22
Ilość postów: 474

15
wpis nr 4 723
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Janek

jeszcze jedna uwaga:

ile razy udalo sie komu trafic za pierwszym razem wytypowana parke?

ile razy zrobila to ta sama osoba?

tylko wtedy granie Twoim sposobem ma sens jezeli trafiamy w typy za pierwszym razem. pobaw sie i policz ile bylo takich przypadków w MultiOko i jaki stanowia % wszystkich typów.

natomiast sam stwierdzile ze jest duzo trafien do 10 losowan. nie jest to akurat argument na Twoja korzyc a wrecz przeciwnie. potwierdza tylko to co ja/ i nie tylko ja , a wiekszoc graczy "relnych" a nie "wirtualnych"/ mówie.

grajac na progresje ta sama parka trafiaja ja do 10 losowan i wygrywaja

a wedlug Twojej teorii nie maja na to szans poniewaz kazdego dnia graja inna.

swoimi stwierdzeniami wprowadzasz w blad poczatkujacych graczy.



pozdrawiam





2004-06-16 (10:54)

status Janek
Data rejestracji: 2003-12-05
Ilość postów: 174

132
wpis nr 4 745
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ricardo napisal:



"a wiekszoc graczy "relnych" a nie "wirtualnych"/ mówie.

grajac na progresje ta sama parka trafiaja ja do 10 losowan i wygrywaja "



No i to wlanie jest blad w rozumowaniu. Wiekszoc realnych graczy grajac na ta sama parke niezwykle rzadko trafia ja do 10 losowan. Do 20 losowan zdarza sie im to czeciej, ale i tak czesto jest, ze nawet przy 20 losowaniach ta parka nie wychodzi (mniej wiecej co drugie losowanie). Koszt takiej gry jest tak duzy ze nawet 5 kolejnych wygranych parek do 10 losowan nie jest w stanie zwrócic sumy zainwestowanych pieniedzy. A przy grze na ta sama parke 5 kolejnych wygranych parek do 10 losowan nie zdarza sie nigdy!!!!



Temat dyskusji zaczyna sie zmieniac czyli zamiast o progresji dyskusja schodzi na temat prawdopodobienstwa trafienia parki jaka metoda.

Taka dyskusja jest juz bezcelowa. Musialby udowodnic ze potrafisz trafic 5 razy pod rzad parke do 10 losowan (razem 50 losowan - czyli prawie dwa miesiace).

2004-06-16 (10:57)

status Janek
Data rejestracji: 2003-12-05
Ilość postów: 174

132
wpis nr 4 746
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ERRATA:

w treci jest:

"ze nawet przy 20 losowaniach ta parka nie wychodzi (mniej wiecej co drugie losowanie)."

powinno byc:

"ze nawet przy 20 losowaniach ta parka nie wychodzi (mniej wiecej co druga parka)."



Przepraszam za blad.
2004-06-16 (14:00)

status ricardo
Data rejestracji: 2003-08-22
Ilość postów: 474

15
wpis nr 4 754
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Janek

po pierwsze

jesli cokolwiek cytujesz to przytaczaj to w caloci a nie zdanie wyrwane z kontekstu i ustawione w szyku wygodnym dla Ciebie

pelny tekst mojej wypowiedzi brzmi :

"natomiast sam stwierdzile ze jest duzo trafien do 10 losowan. nie jest to akurat argument na Twoja korzyc a wrecz przeciwnie. potwierdza tylko to co ja/ i nie tylko ja , a wiekszoc graczy "relnych" a nie "wirtualnych"/ mówie.

grajac na progresje ta sama parka trafiaja ja do 10 losowan i wygrywaja

a wedlug Twojej teorii nie maja na to szans poniewaz kazdego dnia graja inna.



bez obrazy - jestem pewien ze nie grasz progresja i masz nikle pojecie o zastosowaniu jej w grze. swiadczy o tym fakt Twoich wyliczen i wypowiedzi.



"No i to wlanie jest blad w rozumowaniu. Wiekszoc realnych graczy grajac na ta sama parke niezwykle rzadko trafia ja do 10 losowan. Do 20 losowan zdarza sie im to czeciej, ale i tak czesto jest, ze nawet przy 20 losowaniach ta parka nie wychodzi (mniej wiecej co drugie losowanie). Koszt takiej gry jest tak duzy ze nawet 5 kolejnych wygranych parek do 10 losowan nie jest w stanie zwrócic sumy zainwestowanych pieniedzy. No i to wlanie jest blad w rozumowaniu. Wiekszoc realnych graczy grajac na ta sama parke niezwykle rzadko trafia ja do 10 losowan. Do 20 losowan zdarza sie im to czeciej, ale i tak czesto jest, ze nawet przy 20 losowaniach ta parka nie wychodzi (mniej wiecej co drugie losowanie). Koszt takiej gry jest tak duzy ze nawet 5 kolejnych wygranych parek do 10 losowan nie jest w stanie zwrócic sumy zainwestowanych pieniedzy. A przy grze na ta sama parke 5 kolejnych wygranych parek do 10 losowan nie zdarza sie nigdy!!!!

"



nie masz pojecia chyba o analizach i sposobach gry skoro takie "bardzo madre " stwierdzenia wysuwasz.



" A przy grze na ta sama parke 5 kolejnych wygranych parek do 10 losowan nie zdarza sie nigdy!!!! " - tego zdania nie jestem w stanie zrozumiec. moze jestem za glupi??????



nic nie musze udowadniac - ja wygrywam realnie i nie bawie sie w "pseudo multilotkowe" dywagacje. sporo osób o tym doskonale wie.



natomiast Ty nic nie wspomniale o swoich efektach , moze sie nimi pochwalisz / tylko szczerze/!?



pozdrawiam i bez urazy



| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina