Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 14 15
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Zdrapki-wygrane-statystyki

2015-08-30 (13:16)

status arek97
Data rejestracji: 2015-08-30
Ilość postów: 1

14505
wpis nr 926 430
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witajcie!

Jeśli chcecie grać w zdrapki, pamiętajcie róbcie to dla zabawy, a nie dla zarobku czy wzbogacenia się, bo to nic nie da

Najważniejsze to czerpać z tego przyjemność, liczyć się ze stratą pieniędzy no i satysfakcja z wygranej np po serii porażek

Gdy gracie w tanie zdrapki to zawsze sprawdzajcie na stronie lotto jakie wygrane padły no i gdzie. Jeśli zostało kilka większych nagród ( np 80 zł +) to nie warto.

Ja obecnie ( chodzi o ten nowy rok 2015) wydałem 30 zł i jestem 15 zł do przodu, ale też 15 do tyłu hihi

Więc ludzie grajcie, nawet raz na rok za te kilka złotych! Bo jest narzekanie, że nigdy się nic nie wygrywa, ale jak się ma wygrywać jak się nawet nie kupuje zdrapek hah

Powodzenia wszystkim życzę !
2015-09-01 (04:08)

status Antiserum
Data rejestracji: 2015-07-14
Ilość postów: 76

14453
wpis nr 926 806
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam



Zdrapki to ciekawy temat. Czytalem jakis czas temu art faceta ktory na Florydzie 7 razy juz odbieral glowna kwote w danej zdrapce. Temat byl w wiadomosciach wiec trafilem do zrodla. Faktycznie gostek wydal nawet na ten temat swoja ksiazke, ale do rzeczy.



Facet twierdzi, ze kupujac 1 zdrapke dziennie trzeba miec ogromne szczescie zeby trafic cos z wyzszej polki.



Jego teoria.



1. Przeznaczyc budrzet ile mozna wydac na gre tygodniowo.

2. Jesli kupuje 1 zdrapke dziennie, zaczac kupowac 7 zdrapek raz w tygodniu w jednym miejscu.

3. Omijac zatloczone punkty sprzedazy, poniewaz kazda rolka ma swoje wygrane I przegrane zdrapki.

4. Trzymac sie zalozonego budrzetu i wygrane odkladac do portfela dzieki temu mamy lepszy zwrot z wydawanych pieniedzy.

5. Jesli wiemy ze ktos wydrapal w danym sklepie wyzsza wygrana, zmienic miejsce.

6. Zagladac na strone www co juz zeszlo co zostalo.

7. Kazda bardzo slaba seria daje wieksze szanse ze w kolejnych z tej samej rolki jest cos wiekszego.



Sam zdrapuje jedna konkretna zdrapke od 2 miesiecy. Przeznaczylem budrzet 10 zdrapek tygodniowo. Musze przyznac ze ma to sens na 10 sztuk mam te 2 wygrywajace czasami 3. Najwyzsza kwote zdrapalem 3x tygodniowa kwote zalozona z budrzetu. 2 razy wyszedlem na czysto. Najmniejsza wydrapana kwote z 10 sztuk jaka trafilem to rownowartosc 2 zdrapek Kazda zdrapke nawet z najnizsza wygrana trzeba traktowac jako wygrywajaca z rolki.



Gdybym odkladal wygrywajace zdrapki pewnie bym byl na lekkim minusie po tych 2 miesiacach.

Na pewno zdrapki daja zwroty i to jest fajne.



Polecam zdrapywanie dla zabawy do porannej kawy i raz w tygodniu

--- wpis edytowano 2015-09-01 04:21 ---

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 14 15
Wyślij wiadomość do admina