Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Myl ! trafiaj i zdobywaj bogactwo!!!

2004-03-10 (20:42)

status Nuka
Data rejestracji: 2003-12-19
Ilość postów: 39

112
wpis nr 2 371
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zaczynamy od poczatku!
2004-03-10 (20:49)

status Nuka
Data rejestracji: 2003-12-19
Ilość postów: 39

112
wpis nr 2 372
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wykorzystuj prawa umyslu i czerp z nieskonczonej skarbnicy wewnatrz siebie wszystko co ci potrzebne do wspanialego, pelnego sukcesów zycia.

Urodzile sie by byc bogatym i jeste tu po to zeby miec zycie pelne i szczeliwe.

Wszystkim rzadzi niepodwazalne prawo przyczyny i skutku!
2004-03-11 (06:00)

status Nuka
Data rejestracji: 2003-12-19
Ilość postów: 39

112
wpis nr 2 375
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wszystkie bogactwa pochodza z umyslu. To twój umysl wybiera bogactwo lub nedze. Myl o bogactwie a przyjdzie bogactwo myl o biedzie przyjdzie bieda.

Masz niezliczone mozliwoci!. IdzL z pradem zycia przestan plynac pod prad. Swej podwiadomoci mozesz podsuwac nieskonczona iloc pomyslów.

Bieda jest choroba umyslu. Smialo powtarzaj "Mje zyciejest pelne bogactwa mam zawsze wszystkiego nadmiar". Twoja podwiadomoc skarbnica bogactwa sobie tylko znanymi sposobami odpowiada na twoje szczere myli.

Myl jest jedyna niematerialna niedostrzegalna sila której istnienie odczuwasz. To myl jest w stanie stworzyc dla ciebie wymierny kapital.

Prawo przciagania przyciaga do ciebie wszystko czego potrzebujesz zgodnie z trecia twych myli. Twoje otoczenie i sytuacja finansowa sa dokladnym odbiciem twego sposobu mylenia.

Swiatem rzadzi myl.
2004-03-11 (08:13)

status Bemi
Data rejestracji: 2004-03-11
Ilość postów: 5

198
wpis nr 2 376
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis Polecam poczytac ''Potege podwiadomoci" Joseph Marphy.

Naprawde warto - pomaga.
2004-03-11 (11:56)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 2 385
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Plynac z pradem...

Masz racje Nuka, popre to dowodem.

Jack London wyruszyl na wyprawe po zloto. Po drodze natknal sie na rwaca rzeke, pelna wystajacych skal, tzw. "Bialego Konia". Tysiace poszukiwaczy zlota - przeprawiajac sie na druga strone - stracilo zycie, poniewaz walczylo z pradem przeprawiajac sie na drugi brzeg.

London poddal sie pradowi, ograniczyl sie tylko do zrecznego sterowania lodzia. Byl pierwszym, któremu sie ta przeprawa na drugi brzeg udala.

W ten sam sposób pomógl jeszcze wielu ludziom w pokonaniu "Bialego Konia" zarabiajac jednoczenie na tym 3.000 dolarów.



Polecam ksiazke "Zeglarz na koniu" (nie pamietam autora). Jest to biografia Jacka Londona.
2004-03-11 (17:23)

status Nuka
Data rejestracji: 2003-12-19
Ilość postów: 39

112
wpis nr 2 390
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bemi moze jeszcze dodac "Tajemnica ISTNIENIA" to juz by byl sam poczatek!.

fobia1 Racja chce moze na skróty niektórym typujacym pomóc jak sie dobrze wczytaja kto WIE!.



cd.

Wokól ciebie jest bogactwo z tej prostej przyczyny ze ty zyjesz, poruszasz sie.

Masz w sobie nieograniczona i niewyczerpalna moc twórcza.

Skupiaj myl i czuj jednoc z nieskonczona wewnetrzna skarbnica bogactw a te przyjda do ciebie automatycznie.

Jeli mylisz o braku i ograniczeniach tworzysz jeszcze wiekszy brak i ograniczenia wszelkiego rodzaju. To czemu powiecasz uwage pomnaza sie w twym zyciu.

Miej wiadomoc ze jeste wiecznym Lródlem dostatku a w twoim zyciu beda sie dziac cuda.

CDN>
2004-03-12 (14:42)

status Nuka
Data rejestracji: 2003-12-19
Ilość postów: 39

112
wpis nr 2 417
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

cd.

Potepiajac pomylnoc i dobrobyt innego czlowieka krzywdzisz sam siebie.

Umysl jest narzedziem tworzenia i czego zyczymy innym, zyczymy wlanie sobie.

Ty mylisz a twoje myli sa twórcze.

Fortuna jest dostepna i tobie. Odkryj nadzwyczajna sile i madroc tkwiace w podwiadomoci a znajdziesz inspiracje i pomylnoc w niezliczonych postaciach.

Pamietaj ze twoja wiara ufnoc i zrozumienie praw rzadzacych umyslem przeistaczaja sie w zdrowie dobrobyt i sukces.

Geniusz jest w tobie. Jeli pozostajesz w harmoni z madrocia i inteligencja swej podwiadomoci twój geniusz sie ujawni.

Nieskonczona inteligencja twej podwiadomoci rozwiaze kazdy problem finansowy i poda ci wlaciwe rozwiazanie.

CDN
2004-03-13 (17:07)

status Nuka
Data rejestracji: 2003-12-19
Ilość postów: 39

112
wpis nr 2 439
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

cd.

Kazdy problem ma rozwiazanie.

Warumki i okolicznici zewnetrzne nie maja mocy twórczej. Tkwi ona w twoich mylach i uczuciach a nie w falszywych i ograniczajacych przejawach wiata zewnetrznego.

Prawo zycia stanowi ze poczatek i koniec sa jednym.

Zaczynaj kazde przedsiewziecie z radocia i zapalem wiara i ufnocia a efekt twoich wysilków bedzie odbiciem nastroju w jakim zaczynale. Zacvznynaj z wiara tkwiaca w tobie moca a osiagniesz wspaniale rezultaty we wszystkim czego sie podejmiesz takze w sprawach multilotka!.

CDN
2004-03-14 (10:44)

status Nuka
Data rejestracji: 2003-12-19
Ilość postów: 39

112
wpis nr 2 453
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

cd.

Olacenie dziesieciny oznacza powiecenie czeci swego dochodu na cele prawdziwe /multilotek/ i nieskonczone.

Dziesiecina sa takze twoje wierzenia i przekonania oraz twoja samoocena które powierzasz wewnetrznej skarbnicy-podwiadomoci. Skarbnica ta zapewnia ci finansowy dostatek.

Dajac nie mozesz miec wewnetrznych zahamowan ani poczucia straty. Dawaj z radocia.

Najlepsze co mozesz dac innym to wiedza o prawach pozytywnego mylenia a wówczas nigdy im niczego w zyciu nie zabraknie!.

CDN
2004-03-14 (11:16)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 2 454
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nuka, powiedz lepiej czy to przypadkiem nie chodzi o jaka sekte.

Wiem, ze pozytywne mylenie duzo daje. Po co sie czym martwic na co nie mamy wplywu.

Wiem takze, ze najlepiej plynac z pradem, ale jednoczenie zrecznie sterujac.

Inaczej zycie przypomina walke z wiatrakami.

To wszystko jest w normalnej literaturze, nalezy czytac tylko takie zwykle ksiazki, czytac uwaznie i wyciagac wnioski - róweniez z wlasnego zycia.



Twoje odcinki przypominaja mi jakie "pranie mózgu". Poczatek delikatny, wprowadzajacy, wciagajacy naiwnych, a potem coraz bardziej agresywny. Doszlimy juz do dziesieciny, do dzielenia sie z innymi.

Czekam na odcinek, w którym napiszesz, ze szczecie osiagniemy poprzez oddanie wszystkiego jakiemu GURU, bo dobra materialne sa "be", a cale bogactwo nasze to wnetrze i praca na rzecz sekty.



Juz w Almanachu Jasze'go sugerujesz nam lekture"Nie bój sie mierci".

Ja w obawie przed wypraniem mojego mózgu przestane czytac Twoje wywody, bo jednak pozornie lekkiego - mojego podejcia do zycia - jak juz co czytam, staram sie to robic uwaznie i zrozumiec. Czuje, ze zaczynasz mi sie wkrecac w mózg.

Nie wiadomo kiedy moge byc zrecznie wmanipulowana.

Innych tez ostrzegam, czytajcie z pewna doza nieufnoci, zawsze asekuracja jest wskazana. Wylapujcie tylko to, co jest bezpieczne.
2004-03-14 (12:39)

status Nuka
Data rejestracji: 2003-12-19
Ilość postów: 39

112
wpis nr 2 457
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia1 niestety ale o zadna sekte nie chodzi!!!.

Idac z kuponem multi do kolektury mylisz sobie i tak NIE! trafie szkoda pieniedzy a co bym za to kupila?! i tu juz jest blad!.

Cytaty pochodza z ksiazki "Moc przyciagania pieniadza" autor Josep Murphy

Powodzenia
2004-03-14 (14:04)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 2 458
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zapomnialam dodac, wpisujac sie poprzednio, ze jezeli sie myle - z góry przepraszam.

Jestem z tych nieco sceptycznie nastawionych do takich rewelacji, chociaz sama czeciowo stosuje je w swoim zyciu. Jednak tylko wybiórczo, by nie dac sie zwariowac.

Autorzy cytowani przez Ciebie zbili duza kase na tych ksiazkach, identycznie jak Ci co reklamuja w mediach swoje niezawodne programy do Multi-lotka.



Poza tym, uwazam, ze lepiej dmuchac na gorace zanim sie czlowiek poparzy.

Wiem, ze sekty maja bardzo podobny sposób werbowania naiwnych i stad mój poprzedni wpis.



Tyle mam do wyjanienia. Mylac sie - przepraszam.
2004-03-14 (17:11)

status Nuka
Data rejestracji: 2003-12-19
Ilość postów: 39

112
wpis nr 2 460
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

cd.

Bogaci staja sie bogatsi i przyciagaja coraz wiecej dóbr ziemskich gdyz ich umysl jest nastawiony na urzeczywistnienie sie niskonczonych bogactw.

Rywalizacja ogranicza dostatek. BadL twórczy i wspólpracuj z innymi majac wiadomoc ze mozesz miec wszystkie bogactwa jakich zapragniesz nie odbierajac nikomu. Podazaj za swoja wizja. Miej w umyle obraz tego co pragniesz osiagnac i wkladaj wen uczucie a sie zrealizuje.

Zablokowanie bogactwa tkwi gdzie w zakamarkach umyslu.

Zazdroc wobec innych hamuje doplyw bogactw przyciaga ubóstwo i nedze.

CDN
2004-03-15 (15:29)

status halabarda
Data rejestracji: 2003-09-16
Ilość postów: 218

32
wpis nr 2 474
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bogactwo to jest to.

Ale pamietam historie opowiedziana przez faceta, który kiedy byl na wykopaliskach w Afryce. Mieszkali w obozie, kilometr od wioski. Jeden murzyn przynosil im owoce. Codziennie trzy razy kosz owoców. Im tyle wystarczalo, za kazdy placili dajmy nato 10 centów, (nie pamietam jaki to byl kraj) trzydzieci centów zapewnialo wyzywienie dla calej rodziny murzyna.

Pewnego dnia murzyn przyniósl tylko tylko dwa kosze. Nastepnego dnia pytaja go dlaczego wczoraj tylko dwa kosze przyniósl.

"A bo na drodze znalazlem 10 centów".

Bogactwo to jest to
2004-03-15 (18:17)

status Nuka
Data rejestracji: 2003-12-19
Ilość postów: 39

112
wpis nr 2 482
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Halabarda 10 centów! to tez jest pieniadz który mozna zaliczyc do bogactwa i trzeba je rozmnazac!.

cd.

Przyroda jest hojna i ekstrawagancka. Prawa zycia daza do zapewnienia ci nieograniczonych bogactw.

Jeli masz "wiadomoc szaraczka" bedziesz do siebie przyciagac ludzi z kompleksem biedy i sam nigdy sie nie wzbogacisz.

Pomyl konkretnie co pragniesz miec. WyobraL sobie ze to juz masz czujesz fizycznie namacalnie. I bedziesz to miec.

Myli pelne zloci nienawici i mciwoci blokuja bogactwo i powoduja ze dobrobyt oddala sie od ciebie zamiast sie przyblizac. Zycz wszystkim tego czego zyczysz sobie - oto klucz do dostatku!.
2004-03-15 (18:22)

status Darek
Data rejestracji: 2003-10-13
Ilość postów: 213

154
wpis nr 2 483
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A czy Ty Nuka jestes bogata stosujac swoje poglady ?
2004-03-15 (18:38)

status Nuka
Data rejestracji: 2003-12-19
Ilość postów: 39

112
wpis nr 2 485
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Darek zacznij stosowac to w zyciu i sam sie przekonasz!.

Bogactwo czasami nie mozna przeliczac tylko na pieniadze!.

Pozdrawiam i milej dalszej lektury
2004-03-25 (14:10)

status Nuka
Data rejestracji: 2003-12-19
Ilość postów: 39

112
wpis nr 2 872
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zeby sie wzniec samemu, trzeba podniec swe pragnienia do najwyzszej rangi, aby mogly sie zamanifestowac. Pielegnuj swa wizje i urealniaj ja w mylach.

O twym zwyciestwie lub klesce decyduje twoja wewnetrzna postawa.

Sa dwa rodzaje ludzi: jedni pna sie w góre o wlasnych silach, drudzy musza sie na kim oprzec.

Twój charakter ksztaltuje twój los. Zycie nagradza odwage, wiare, wytrwaloc i upór w dzialaniu. Pokonujac przeszkody, ksztaltujesz swój charakter.

Cisza to odpoczynek umyslu, który go odzywia, odwieza i napelnia nowymi silami.

Zanurzaj sie w ciszy z wielkim skupieniem i nadzieja a otrzymasz dary w postaci wszystkich bogactw, tak niebieskich jak i ziemskich.

Codziennie przez pietnacie minut w stanie wyciszenia umyslu afirmuj: „Dzieki ci Ojcze, za twe Bogactwa” a w twoim zyciu wydarza sie cuda, takze w sferze pienieznej.

W kompletnej ciszy odizoluj sie mentalnie od wszystkich zewnetrznych obrazów, dLwieków i przedmiotów a zamiast tego kontempluj realnoc spelnienia swych zyczen.



PS. Myle, ze moze to pomoze w trafnym wytypowaniu liczb w multilotku!



Dziekuje za uwage

2004-03-25 (15:36)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 2 880
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nuka, masz wiele racji.

Staram sie wyciszac jak moge, ale nikak mi to ostatnio nie chce sie udac.

Za oknem halas, Stocznia nawet pracuje, suwnica wali blachami po nocach. Puszczam sobie muzyke, która mnie wycisza, siadam do komputera, wchodze na strone Pasko, a tu ...., szkoda gadac.



Ostatnio ogladam sobie Paryz, do którego sie pewnie niedlugo wybiore. Od paru miesiecy wiem, ze w kwietniu wybrne z problemów finansowych, a we wrzeniu bede miala tyle pieniedzy by zrealizowac swoje marzenia.

Tak sobie to wbilam w glowe, ze uwierzylam i jest mi z tym dobrze.

Podaje link na podglad Paryza (aktualny obraz tego co sie aktualnie dzieje w róznych punktach tego miasta) - kamera tak ok. co 10 sek. uaktualnia obraz.

http://www.parispourvous.com/index.php?wpe=a16



Piszesz, ze trzeba manifestowac swoje marzenia. Wlanie to zrobilam po raz kolejny. Manifestuje - Paryz jest tuz tuz.

Pozdrawiam.
2004-03-26 (08:36)

status Nuka
Data rejestracji: 2003-12-19
Ilość postów: 39

112
wpis nr 2 908
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

fobiu - Paryz piekne miasto "zakochac sie ... i zyc". Wlanie kolega jest w Paryzu sluzbowo i chcial zebym z nim jechal. A jak przypadkiem bedziesz w Lyonie polecam "gyrosa" lepszego nie zjesz w calej Europie!!!.



Marzenia do spelnienia tylko trzeba "zapisac" je w umyle pewne ze sie sprawdza.



Myle ze jak zwiedzisz Paryz nie "wirtualnie" a rzeczywicie dasz znac.

Pozdrawiam
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina