Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Polityka a Multi Lotek

2004-02-08 (18:31)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4318
ADMIN
1
wpis nr 2 080
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"

Szanowny Czytelniku !



Gry liczbowe sa ostatnio stalym obiektem zainteresowania kolejnych Ministrów Finansów, którzy nie ustaja w wysilkach wyszukiwania, coraz to nowych sposobów opodatkowania nas, graczy. Obecnie (paLdziernik 2003) kraza wieci o kolejnym pomyle MF - opodatkowaniu wygranych podatkiem 10%, nie od 2.000 zlotych jak dotychczas, lecz juz od 100 zlotych.

Chyba czas najwyzszy zaczac protestowac, gdyz brak protestów powoduje zbyt latwe akceptowanie tych podwyzek przez Sejm. Tak to juz jest w demokracji, ze tylko ci co walcza o swoje, maja jaka szanse. Jezeli nawet nasze protesty tym razem nie pomoga - utrwala sie w pamieci poslów i byc moze uniemozliwia podwyzke nastepnym razem.



Jezeli akceptujesz ten punkt widzenia, NAPISZ DO SWOJEGO POSLA !



Jezeli nie masz pomyslu jak napisac, napisz (lub po prostu skopiuj) np. tak:



Szanowny Panie Pole !

W zwiazku z pomyslami Ministerstwa Finansów dotyczacymi kolejnego zwiekszenia opodatkowania gier liczbowych w 2004 roku, prosze Pana Posla o niepopieranie tego pomyslu i nie glosowanie za jego uchwaleniem.



My gracze jestemy opodatkowani obecnie na trzy sposoby:

- poprzez opodatkowanie tej czeci stawek, która stanowi przychód organizatora gry - Totalizatora Sportowego,

- poprzez bezporednie dodatkowe opodatkowanie stawek wnoszonych do gry, tzw. doplate w wysokoci 25%,

- oraz przez opodatkowanie wygranych powyzej 2000 zl, w wysokoci 10%.

W zwiazku z tym uwazam, ze fiskus trzyma reke w mojej kieszeni wystarczajaco gleboko i prosze Pana Posla o nie pomaganie mu we wlozeniu tej reki jeszcze glebiej.



Uwazam, ze znacznie lepszym pomyslem bylo by wprowadzenie przez Totalizator nowych, atrakcyjnych gier liczbowych. Jezeli mam wydawac w kolekturze wiecej pieniedzy, to wole je wydac na gre w nowa gre liczbowa, w której bede mial szanse wygrania, niz bezproduktywnie zaplacic zwiekszony podatek.



Prosze Pana Posla o wziecie mojego apelu pod uwage !

Mam zamiar sprawdzic, jak Pan w tej sprawie glosowal !



(podpis)



...
2004-02-08 (18:32)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4318
ADMIN
1
wpis nr 2 081
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

... ciag dalszy



"

JAK ZNALEC ADRES SWOJEGO (Z TERENU SWOJEGO WOJEWÓDZTWA) POSLA ?



Wchodzimy do witryny Sejmu RP, wpisujac w przegladarce adres http://www.sejm.gov.pl/. Na stronie powitalnej klikamy na glówki (tlum) podpisane POSLOWIE. Na mapce, która sie teraz pokaze, klikamy w obszarze swojego województwa. Z listy poslów, która otrzymamy, wybieramy jedno z nazwisk i klikamy na nie. Otwiera sie strona z najwazniejszymi informacjami o pole, u dolu której klikamy na STRONA WWW, lub POCZTA. Jezeli kliniemy na pierwsza z tych ikonek, otworzy sie prywatna strona posla, lub strona jego biura poselskiego, na której uwaznie szukamy adresu e-mailowego, lub slowa KONTAKT. Przy okazji mozemy sie dowiedziec nieco wiecej o pole. Jezeli posel nie ma swojej strony, klikamy na ikonke POCZTA, po czym otwiera sie okienko programu pocztowego, z wpisanym adresem sejmowym posla. Jednak taki mail posel najprawdopodobniej przeczyta, dopiero gdy bedzie w Sejmie.



Z powazaniem Ptaszynski

"

2004-02-08 (21:42)

status Darek
Data rejestracji: 2003-10-13
Ilość postów: 213

154
wpis nr 2 085
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja proponuje inny protest

Umowmy sie ze nie bedziemy grac w jakims dniu albo przez jakis czas i napiszmy do jakiegos portalu zeby to rozdmuchali.

Ja narazie protestuje z braku kasy
2004-02-08 (22:17)

status Artbitv
Data rejestracji: 2003-08-21
Ilość postów: 466

11
wpis nr 2 087
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko ja juz pisalem nie tylko w takich sprawach jak podatki.....

Skutek zaden .

Ale akcje bojkotu kolektur na tydzien przed glosowaniem trzeba zorganizowac !!!

Tak wiec Panie i Panowie konczyc progresje i robimy zadyme .
2004-02-08 (23:47)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4318
ADMIN
1
wpis nr 2 089
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Proponuje portal www.lotto.pl



A tak powaznie... to internet to póki co slabe przebicie...

Mozecie zrobic nie wiem jaki bojkot, a do kazdej kolektury kto przyjdzie tak czy siak... 100 osób nie zagra... a pozostale 999 900 tak



Pozdrawiam

2004-02-09 (07:11)

status alpin
Data rejestracji: 2004-01-06
Ilość postów: 15

168
wpis nr 2 091
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A moze zrobic maly spamik ? zrobic baze adresow e-mail poslow i udostepnic wszystkim i kazdy ze swego adresu wysle list j/w.

;)
2004-02-09 (13:44)

status halabarda
Data rejestracji: 2003-09-16
Ilość postów: 218

32
wpis nr 2 098
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jestem caly za protestem, lecz jak sadze, ze grupa ze strony Paska jest niezauwarzalna. Docenia nas jak kto poda 10 i wszyscy to skrelimy po10 zakladów.

Stany Zjednoczone podpisaly porozumienie z Polska o nienakladaniu podwójnego podatku.

Prezydent Kwaniewski wymylil 20% (obecnie 25%) od kazdego zakladu na sport. Za czasów premiera Millera , pan Belka opodatkowal wyzsze wygrane (powyzej trzykrotnej najnizszej pensji) 10%.

Jezeli dwa kraje mogly sie dogadac, to czemu dwóch chlopaków nie potrafi.

Natomiast rzeczywicie najlepsza forma protestu bedzie opracowanie trafnej conajmniej 5-ki, podanie do publicznej wiadomoci i groLba, ze bedziemy tak robic codziennie.

Milego dnia.
2004-02-09 (14:40)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 2 099
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Pasko



W Polsce tak jest urzadzone , ze pojedynczy obywatel jest niczym . Najwyzszy czas zeby stworzyc stowarzyszenie . Jak kto nie wie jak sie takie stowarzyszenie zaklad to na stronie ftp uczelni AGH jest towarzystwo sieci neuronowych .

Oni to zalozyli w innym celu , ale tam jest gotowy regulamin stowarzyszenia . Mozna go przepisac i poddac osadowi i dyskusji .

Jako stowarzyszenie macie ( albo mamy ) jaka szanse .

Pasko , twoja strona jest O.K. ale jeszcze nie ma charyzmy . Charyzma to takie dziwne zjawisko , ze jeste opiniotwórczy lub nie . Myle , ze mozna to rozwazyc .

Chciazby napisac oddzielna strone z tzw apelem stowarzyszeniowym .

Stowarzyszenie moze wystapic o strone org w NASK . A to wazne . To taki mój skromny glos .



Mariusz
2004-02-09 (16:09)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 2 101
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Rowniez protestuje.10% od 2000 jeszcze znosilem cierpliwie,nie wszyscy trafiaja to codziennie a i 6/6 mozna bylo manipulowac ...stawka x3 bo x4 to juz podatek.

ALE OD 100 zl to powstalo w chorym mózgu,wiadomo...tonacy brzytwy sie chwyta / czytaj :ci od budzetu/

A gdyby tak cos w rodzaju ,,wirusika,, ktory by tylko informowam poprzez maile o tym co sadzimy czyli o protescie ???

Pozdrawiam.
2004-02-09 (17:53)

status Darek
Data rejestracji: 2003-10-13
Ilość postów: 213

154
wpis nr 2 102
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak sie dostac do stowarzyszenia o sieciach neuronowych i czy jest jakas email lista na ten temat ?



Prosze o odpowiedz.
2004-02-09 (20:59)

status halabarda
Data rejestracji: 2003-09-16
Ilość postów: 218

32
wpis nr 2 106
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

http://www.uci.agh.edu.pl/htdig/search.html

w wyszukiwarce wpisujesz - neuronowe

i milego wieczoru

ale teraz ludzie nerwowi
2004-02-09 (21:40)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 2 107
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Darka



Przeciez wszystko podalem w swoich artykulach .

Polskie Towarzystwo dzziela przez strone AGH i pelen adres podalem przy okazji pierwszego artykulu o AI dla poczatkujacych . Taam jest statut i wszystkie inne materialy .

Ale ostrzegam . Zaczym czlowiek cozacznie kapowac (i to niewiele )trzeba dziesiec lat pracy z sieciami io tomy ksiazek i to czesto z takich dziedzin ,ze by nie uwierzyl .

Ja spróbuje jak juz skoncze wstep te ksiazki wymienic .

Pamietaj , wiedza jest w ksiazkach nie na Internecie .



Z powazaniem Mariusz
2004-02-10 (02:09)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4318
ADMIN
1
wpis nr 2 110
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz ... nie próbowale moze sam napisac jakiej ksiazki / zrobic jaki ciekawy program ?



Pozdrawiam
2005-07-19 (23:49)

status Kamil.
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 21 816
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ciekawe jakie pomysly bedzie mial nowy minister finansów co do lotto ??
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina