Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

SPOSOBY ELIMINACJI LICZB

2014-08-01 (20:40)

status Lottonauta
Data rejestracji: 2012-09-03
Ilość postów: 2113

13559
wpis nr 823 435
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@jerzy1108

napisałeś:

"...Pokażę a raczej opiszę, - jak wyeliminować około 30% numerów, które na 100% nie wezmą udziału w przyszłym losowaniu."



Rzeczywiście nie jesteś specem od totolotka, a już obiecujesz niemożliwe.

Nie dziwię się więc, że "koledzy" z forum postrzegają ciebie jako "miejscowego głupka" - jak napisałeś.



Pozdrawiam i nie obrażaj się za tego głupka
2014-08-01 (22:59)

status KEN
Data rejestracji: 2012-09-01
Ilość postów: 2921

13557
wpis nr 823 480
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przecież Fobia1 już trafiła na ślad.

>>>Jak wiemy, losuja 20 numerów, ale my możemy w jednym zakładzie typować najwyżej 10.

Gdyby tylko na początku pozostała przy eliminacji z 20 wylosowanych numerów i nie szukała więcej.



Mamy także w historii Multilotka dowód na to że jest skuteczny sposób eliminacji liczb a więc nic nie jest niemożliwe.
2014-08-02 (15:23)

status jerzy1108
Data rejestracji: 2012-05-04
Ilość postów: 580

13441
wpis nr 823 590
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@edi8,- może i trochę się czepiasz, ale to dobrze, bo zależy mi na prawidłowym rozumieniu tego co piszę.

@lottonauta,- z Twojego wpisu wnioskuję że losowość to dla Ciebie temat zakończony, skoro wnioskujesz że to niemożliwe. Jest to zdanie bardzo wielu tych którzy uważają że ich wiedza na ten temat jest wystarczająca, co uprawnia ich do szerzenia takich przekonań jako pewników. Ale czy na pewno tak jest jak twierdzą (najmądrzejsi ?)

@KEN,- z Twojego wpisu za mało zrozumiałem, o co Ci chodzi aby odpowiedzieć.

========================

Reasumując,- doszedłem do wniosku że nikt z Was nawet nie spróbuje pociągnąć tego tematu dalej, a zmianę tej decyzji może zmienić tylko coś co wzbudzi Waszą ciekawość.

Najlepiej jak bym podał jak na talerzu sprawdzony sposób na wygrywanie.

Ale przecież taki nie istnieje, (to zdanie tych naj...) a reszta im przytakuje.

No to jako ten (przysłowiowy głupek) pozwolę się z tym nie zgodzić i podam ,,część,, jednego ze swoich sposobów aby poruszyć ciekawość. Dlatego tylko ,,część,, bo jestem przekonany że jak bym opisał wszystko co wiem to każdy po przejęciu tej wiedzy, zaszyłby się gdzieś i robił swoje, zapominając o merytorycznych wpisach pod tym tematem i na ten temat.

No to na początek coś z dolnej pułki i w kilku słowach. Rzecz dotyczy ruletki.

========================

[ Należy grać zawsze na numer który jest liderem pod względem ilości wystąpień]

[Grając w ten sposób - wygrywanie jest pewne, nie powstrzyma tego nawet powstawanie wysokich kominów, tz. że naszego wygrywania nie są w stanie powstrzymać nawet dłuższe przerwy w występowaniu tego numeru.]

==========================

Kto chce niech sobie to sprawdzi na archiwalnych spinach, jakimi dysponuje, lub jakie uda mu się zdobyć.

To ile kasy trzeba przygotować aby zacząć grać/, jak wytypować lidera?, na te i inne pytania zapewne z chęcią odpowiedzą najmądrzejsi z tego forum.

A ja dalej namawiam do pochylenia się nad Naszym tematem, (Sposobów Eliminacji Liczb).

...Jerzy...





2014-08-02 (17:24)

status KEN
Data rejestracji: 2012-09-01
Ilość postów: 2921

13557
wpis nr 823 610
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

>>Pokażę a raczej opiszę, - jak wyeliminować około 30% numerów, które na >>100% nie wezmą udziału w przyszłym losowaniu. A bynajmniej tak się >>działo przez ostatnie około 10 000 losowań.

>>Podam także dla pozostałych numerów - w kolejności od a do z % dla >>każdej liczby pod względem ważności na przyszłe losowanie.



Raczej nie pokażesz...

Jeżeli twierdzisz że tak się działo przez 10000 losowań i to ma być metoda na eliminację liczb to znaczy albo nie sprawdziłeś dokładnie albo nie wyciągasz wniosków do końca .



Poza tym temat dotyczy ML gdzie nie ma sprawdzenia takiej liczby losowań.



Zwróć też uwagę że autorka tego wątku Fobia1 już na samym początku wątku pisze o 20 losowanych liczbach gdy można typować co najwyżej 10.

Dalej Fobia1 podaje swój sposób gdzie konkretnie mówi o ilościach i grupie liczb można odrzucić.

Ja jednak uważam że to co powiedziała na początku było ważniejsze, bo w prosty sposób można wyeliminować 10 liczb z 20 - zostanie bardziej skuteczna" dziesiątka"





Temat eliminacji liczb ciekawy ale moim zdaniem niepoważnie jest pisać o 100% skuteczności nawet gdy Ci wyjdzie 99,9999%



Stąd drugie stwierdzenie z poprzedniego postu że jest tylko jeden sposób na taką skuteczność ale akurat grający na taki sposób raczej wpływu nie ma.



2014-08-02 (19:41)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20484

3794
wpis nr 823 644
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

2014-08-02 (20:03)

status jerzy1108
Data rejestracji: 2012-05-04
Ilość postów: 580

13441
wpis nr 823 649
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@KEN,- z całym szacunkiem dla @fabii1, ale w ten sposób jaki opisuje, to śmiem twierdzić że jest to wylewanie dziecka z kąpielą. Ba, może się trafić że łącznie z tymi niechcianymi, wyeliminujemy nawet wszystkie te które zostaną wylosowane. Dlatego jak dla mnie to zły sposób. Chyba że @fabia1 dysponuje sprawdzonymi danymi a z których wynika że moje obawy są nieuzasadnione.

Wspominasz też że założyciel tematu chciał aby on dotyczył eliminacji liczb w grze ,,multimulti,,

Mi tak się nie wydaje i choć podał przykład na grze w,,MM,,to jestem, no teraz już jestem tylko prawie pewny że chodzi o eliminację liczb z wszystkich gier, (takie ogólne zasady losowości).

Ja wymieniłem grę 49s. i na niej oparłem swój wpis, ale w zamyśle miałem że dotyczy to wszystkich gier gdzie losuje się kulki bez względu na ich ilość.

Natomiast piszesz że jest sposób wymieniony gdzieś w internecie na pewne eliminowanie liczb ale gracz nie wiele z tego może skorzystać.

Czy podasz gdzie tego szukać dokładnie?



2014-08-02 (22:38)

status jerzy1108
Data rejestracji: 2012-05-04
Ilość postów: 580

13441
wpis nr 823 683
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wszystkich zainteresowanych zjawiskami zaprzeczającymi wszelkiej logice a dziejącymi się w losowości, w realu,- zapraszam pod temat,- (metody łączenia zbiorów liczbowych)

wpis nr.774153 z 19-03- 2014r.Jest tam tabela @kleszka.

Przeanalizujcie ją, każdy na swój sposób, po czym ją przedyskutujcie,-wymieńcie spostrzeżenia, a sami się przekonacie że dzieją się rzeczy o których nikt na tym forum nawet nie wspomniał.

Nie powiem teraz o co mi chodzi bo mogę popsuć całą zabawę.

A zależy mi na spojrzeniu na całą rzecz innymi oczami i innymi analizami, bo na pewno wszystkiego ja nie dostrzegam.
2014-08-03 (00:48)

status KEN
Data rejestracji: 2012-09-01
Ilość postów: 2921

13557
wpis nr 823 690
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jerzy,

Gdzie w mojej wypowiedzi jest podane że założyciel tematu chciał aby dotyczył on liczb w Multi ?

To że temat dotyczy MUlti wynika jasno z pierwszych zdań Fobii i nic więcej nie trzeba tu tworzyć.

Jeżeli już wchodzisz w wątek Multi z opisem testu na 10000 losowań to może warto dodać jakiej gry dotyczy.

Mnie nie musisz tłumaczyć ale dla innych to może być zmyłka.

W dodatku choć losowość ta sama to sposób jej wykorzystania w obu grach powoduje że są diametralnie inne możliwości !

Jeżeli już chcesz pisać o 49s to jak twoja metoda eliminacji w której operujesz liczbami, zadziała w tej grze przy losowaniu kolorów ?

Czy będzie to już metoda inna ? A gdzie w tym ogólne zasady losowości o których piszesz ?

Nie znam Twojej metody i nie wiem co i jak Ci wyszło ale zauważ dwie rzeczy.

1) Gdy podajesz wynik na 100% to tym samym zaprzeczasz że gra jest losowa.

2) To że w 49s żadna z podanych przez Ciebie 12 liczb nie zostanie wylosowana w następnym losowaniu wcale nie musi świadczyć o skuteczności metody eliminacji tym bardziej że jest dość duża szansa że tak właśnie wyjdzie.



Celowo też dla przykładu napisałem o jedynie skutecznej 100 % metodzie eliminacji na którą grający nie ma raczej wpływu.

Mówiąc o metodzie udowodnionej nawiązałem do znanych także na tym forum faktów z historii Multi gdzie w początkowym okresie tej gry dość skutecznie z wyeliminowano z losowań liczby "pięćdziesiątki".

I ośmielę się dalej twierdzić że poza sposobami mechanicznymi typu obciążenie kulek lub wyjęcia ich z bębna maszyny losującej innego stu procentowego sposobu nie ma.



No, jest jeszcze jeden sposób ale tak jak Jerzy nie powiem żeby nie popsuć całej zabawy
2014-08-03 (01:18)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20484

3794
wpis nr 823 691
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

2014-08-03 (01:28)

status KEN
Data rejestracji: 2012-09-01
Ilość postów: 2921

13557
wpis nr 823 692
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sindbad,

A mogę podpiąć twoje "buźki" do swoich komentarzy ?
2014-08-03 (01:50)

status Lottonauta
Data rejestracji: 2012-09-03
Ilość postów: 2113

13559
wpis nr 823 693
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@jerzy1108

napisałeś:

"Najlepiej jak bym podał jak na talerzu sprawdzony sposób na wygrywanie.

Ale przecież taki nie istnieje, (to zdanie tych naj...) a reszta im przytakuje. "



Myślę, że zarówno mnie jak i wiele tutaj osób w ogóle nie interesuje Twój sprawdzony sposób, dopóki tego nie udowodnisz.



Z niecierpliwocią oczekujemy więc nie na podanie Twojego sposobu, ale dowód, że Twój sposób jest wart zainteresowania. Tylko mam prośbę: nie podawaj liczb, które wyeliminowałeś po losowaniu, tylko przed losowaniem.



Pozdrawiam
2014-08-03 (02:02)

status KEN
Data rejestracji: 2012-09-01
Ilość postów: 2921

13557
wpis nr 823 694
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sposoby ???
2014-08-03 (02:17)

status Lottonauta
Data rejestracji: 2012-09-03
Ilość postów: 2113

13559
wpis nr 823 695
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ach..

miało być metoda/y, ale jest późno i jestem po koncercie Happysad (w uszach mi dzwoni, a w ciele trochę % jest).
2014-08-03 (12:31)

status jerzy1108
Data rejestracji: 2012-05-04
Ilość postów: 580

13441
wpis nr 823 761
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Poza tym temat dotyczy ML gdzie nie ma sprawdzenia takiej liczby losowań.

-----------------------(Tu napisałeś-czego temat dotyczy, a ja że moim zdaniem dotyczy wszystkich gier liczbowych,-a możliwości sprawdzenia tylu losowań ja uważam że są. Pomimo że akurat MM mnie najmniej interesuje)



Temat eliminacji liczb ciekawy ale moim zdaniem niepoważnie jest pisać o 100% skuteczności nawet gdy Ci wyjdzie 99,9999%

---------------------------(Jeśli w zadanym kryterium np. nr.,1, nie występuje ,- nie wystąpił w całej historii losowań ani razu z 16,. z szesnastoma zawsze tymi samymi numerami, to ja to uważam że takie zjawisko śmiało można określić jako 100u%towe. Można jeszcze ten nr.,1,przenieść do 49ciu. innych części mapy losowań po to aby celniej namierzać czas i miejsce wystąpienia. Tu trzeba dodać że dokładne namierzenie czasu i miejsca nie jest 100%owe.

Nad tym jeszcze pracuję i zdaję sobie sprawę że tego się na 100% mi nie uda zrobić, ale jestem przekonany że poważnie zbliżę się do granicy 50% a płaska stawka (+,-,1,)rozwiąże problem z wygraną.



W dodatku choć losowość ta sama to sposób jej wykorzystania w obu grach powoduje że są diametralnie inne możliwości !

--------------------Tu się zgadza, nawet dla mnie to oczywiste.



Jeżeli już chcesz pisać o 49s to jak twoja metoda eliminacji w której operujesz liczbami, zadziała w tej grze przy losowaniu kolorów ?

Czy będzie to już metoda inna ? A gdzie w tym ogólne zasady losowości o których piszesz ?----------------------Kolorami się nie zajmowałem, ale w przyszłości na pewno. Dodatkowe kryteria i nowe spojrzenie na całość problemu powinno coś uściślić,-doprecyzować.



Nie znam Twojej metody i nie wiem co i jak Ci wyszło ale zauważ dwie rzeczy.

1) Gdy podajesz wynik na 100% to tym samym zaprzeczasz że gra jest losowa.---(Wiem o co Ci chodzi, myślisz że chodzi ,- że tak określę, o całość ogólnie rozumianą tej gry.

Tu mam problem z określeniem tego, bo jest i tak i nie.

Wszystko dlatego że każde losowanie ma inną kombinacje numerów, co sprawia że suma nr. nie biorących udziału w tych losowaniach jest inna, ale zawsze taka sama dla poszczególnych nr. i zawsze są to te same numery, i dalej - dlatego też ilość tych pewniaków które nie wchodzą do gry jest różna. A więc sprawdzalność 100u.%towa. występuje wtedy gdy nasz nr.,1, zostaje wylosowany, i wtedy też 16 nr,- zawsze tych samych nie zostanie wylosowanych w zadanym kryterium.)



2) To że w 49s żadna z podanych przez Ciebie 12 liczb nie zostanie wylosowana w następnym losowaniu wcale nie musi świadczyć o skuteczności metody eliminacji tym bardziej że jest dość duża szansa że tak właśnie wyjdzie. ---(Sprawdza się do tej pory więc myślę że nadal tak będzie, a jeśli nawet - bo cuda się zdarzają, to nie ma to znaczenia przy tak wysokiej sprawdzalności.)

------------------------

Myślę, że zarówno mnie jak i wiele tutaj osób w ogóle nie interesuje Twój sprawdzony sposób, dopóki tego nie udowodnisz.-----(A ja myślę że nie podam żadnych szczegółów do puki nie dacie niczego w zamian, ściśle trzymającego się tematu (eliminacji.) I mnie też nie interesuje dużo rzeczy.



Z niecierpliwocią oczekujemy więc nie na podanie Twojego sposobu, ale dowód, że Twój sposób jest wart zainteresowania. Tylko mam prośbę: nie podawaj liczb, które wyeliminowałeś po losowaniu, tylko przed losowaniem. ---(przyjdzie na to czas, a kiedy to będzie, zależy od Was samych,- A więc dzielcie się swoją wiedzą z innymi na ten temat)

---------------------

...Jerzy...
2014-08-03 (14:43)

status Lottonauta
Data rejestracji: 2012-09-03
Ilość postów: 2113

13559
wpis nr 823 795
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@jerzy1108



Takie odpowiedzi były do przewidzenia.

Czyli Jerzy to kolejny jasnowidz, który chwali się, że ma metodę (oczywiście jej nie zdradzi), ale jak się go poprosi, aby udowodnił to co mówi, to odpowiada "przyjdzie na to czas".



Podsumowując:

kolejne kilkanaśce wpisów nic nie wnoszące do tematu, czyli ściema.



Pozdrawiam
2014-08-03 (15:21)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20484

3794
wpis nr 823 802
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zastanawiam się, po co eliminować liczby skoro sam wybór eliminuje pozostałe.
2014-08-03 (15:23)

status KEN
Data rejestracji: 2012-09-01
Ilość postów: 2921

13557
wpis nr 823 803
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A kto ma sposób na zatrzymanie kulki albo zmianę kierunku jej lotu ?
2014-08-03 (15:26)

status Lottonauta
Data rejestracji: 2012-09-03
Ilość postów: 2113

13559
wpis nr 823 805
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@Sindbad



A ja zastanawiam się, po co wybierać liczby skoro sama eliminacja wybiera te które wylosują
2014-08-03 (15:33)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20484

3794
wpis nr 823 813
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie z każdego pokazanego palca należy się śmiać.
2014-08-03 (19:59)

status KEN
Data rejestracji: 2012-09-01
Ilość postów: 2921

13557
wpis nr 823 849
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak, do każdego pomysłu należy podchodzić poważnie zwłaszcza gdy ktoś włożył w to dużo pracy.



| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina