Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

SPOSOBY ELIMINACJI LICZB

2014-08-03 (20:21)

status jerzy1108
Data rejestracji: 2012-05-04
Ilość postów: 580

13441
wpis nr 823 856
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przepraszam , ale biadolicie tylko.

Pocieszające jest tylko to że kiedy reanimowałem ten temat, zaledwie parę dni temu, to miał on koło 6700 odwiedzin, a obecnie jest ich prawie 7700.

Ktoś może powiedzieć że to dobry wynik, ale ktoś inny np. taki jak ja powiem, że to wynik fatalny. Bo na prawie 1000 odwiedzin, wpisów dokonało tylko paru forumowiczów z czego temat eliminacji liczb nawet nie drgną z miejsca. I o czym to może świadczyć?

Dla mnie świadczy to że ludzie szukają gotowych przepisów na wygrywanie.

Wolą tracić czas jak i pieniądze na bezpłodnym typowaniu numerków niż brać czynny udział w ciekawych rozważaniach. A jak już wejdą w jakiś ciekawy temat to przeważnie zamieniają go w nowe bezpłodne typowanie.

I co można na takie podejście do sprawy poradzić?, co zrobić abyście nabrali ochoty być odkrywcami i podejmowali próby odkrywania nieznanego?

Nie przejmujcie się że wasze pomysły mogą nie znaleźć zrozumienia innych. że mogą przynieść tylko śmiech. Jest takie ludowe powiedzenie, że ten się śmieje co się śmieje ostatni.

Ktoś trochę wcześniej chciałby abym podał swoje typy na losowanie które dopiero będzie i coś tam o jasnowidztwie.

Bo losowania które były są niewiarygodne. Wiem o co chodzi ale zapytam, dlaczego mam podejmować takie wyzwanie teraz skoro jeszcze nie typuję żadnych numerów.

============================================================

Powtarzam, że to nad czym pracuję nie jest sposobem na trafne wytypowanie numerów tylko na ograniczeniu ich ilości z których będę kiedyś może typował.

Czy to tak trudno zrozumieć?

=================================================

Dlatego zwracam się do forumowiczów o ich pomysły, może niektórzy mają coś co nadaje się do analiz, coś co da się jakoś sortować, przetwarzać i tp. Także te które wydają się głupie czy nie warte aby w nich grzebać.

...Jerzy...

2014-08-03 (20:49)

status Lottonauta
Data rejestracji: 2012-09-03
Ilość postów: 2101

13559
wpis nr 823 859
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@Jerzy



napisałeś:

"...Dlatego zwracam się do forumowiczów o ich pomysły, może niektórzy mają coś co nadaje się do analiz, coś co da się jakoś sortować, przetwarzać "





A ... to my mamy ci podać pomysły na eliminację liczb.

To trzeba było tak od razu, a tak zmarnowaliśmy tylko czas.



Pozdrawiam



| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina