Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

VILTOM - 10/10 w dniu 15.10.2005 czy na pewno?

2005-12-31 (11:28)

status rafi
Data rejestracji: 2005-02-14
Ilość postów: 348

676
wpis nr 41 369
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

panie Winiecki przeanalizowalem wyniki i osoba która gra takim zestawem liczb jaki opisuje Pan wyzej tj.59,60,61,62 itd. nic nie zarobila lecz kupe nerwów stracila .od 2 stycznia 2005 roku do dzisiaj padlo tylko 1 raz 8/10 tj260zl. kilka razy 6/10 itd. czy to ma byc az tak wielki zysk? skoro zysku niema 360x1,25.........................sami rozumiecie.dno!!!!!!!!!!
2005-12-31 (11:30)

status halabarda
Data rejestracji: 2003-09-16
Ilość postów: 218

32
wpis nr 41 370
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Moja teoria spiskowa.

(biore 10% nagrody od Wydzialu Wewnetrznego Totolotka, albo wynagrodzenie za pomysl na scenariusz filmowy)

Grupa Grasujaca w Totolotku poszukuje mozliwoci dodatkowego zarobkowania.

Kupon totolotka informuje wlaciciela na jakie numery gral po pijaku, natomiast dla Firmy jest wazny KOD kreskowy, który jednoznacznie okrela gdzie w pamieci glównego serwera umieszczono dane z kuponu. Kupon jest niezbedny do odebrania nagrody (za wyjatkiem spraw sadowych – przypadek 6 w duzego), jednak najwazniejsze jest, to co w pamieci komputera (przypadek 6 w duzego).

Czy kupon mozna sfalszowac? Drukarka jest chyba iglowa. Papier jest rozliczany chyba wagowo – kupony i wyniki na tym samym. Idzie tego kilogramy. Numeracje po drugiej stronie mozna kserowac.

Generalnie kupon jest tyle wart, ile wiza do Anglii, w filmie Barei.

Dane z kuponu umieszczane sa w kilku komórkach pamieci komputera. W komórce A – skad, w B – ile, za ile, na ile, w C – co. Modyfikacja komórek A i B jest blokowana na wysokoci kolektur. Modyfikacja C blokowana jest w serwerze glównym. Pracownik ‘’ostatniego’’ kregu wtajemniczenia Lotto, takze nie jest w stanie modyfikowac komórek juz zapisanych, moze je jednak klonowac. Mozna zastapic zestaw liczb innym.

Skad to wiem? Wymylilem sobie.

Jednak WWT moze sprawdzic jak dalece mozliwa jest ingerencja w system.

WWT szuka nieprawidlowoci w dzialaniu Totolotka. Jezeli dwie osoby wygrywaja te same 10, to sa to przyjaciele, którzy grali wspólnie. Jeli sie nie znaja, to Pasko pisze, ze jest to 1 do 10 000. Jednak 10 z 20 to184 756. Wiec jest to niemozliwe.

Wiec jeli WWT stwierdzi, ze cztery obce osoby trafily po 10 wyczuje zmowe.

(chyba , ze dychy sie róznia, ale nie wiemy tego – to wie WWT)

Informacja o wygranej pojawila sie w sieci doc wczenie - pisze Pasko -

(‘’Kolejny namacalny dowód: Wpis w ksiedze goci. Nr wpisu: 9476 oddany przez mulina 15.10.2005 o godzinie 21:52:

\"Kazik_T gratulacje! Jestem pod wrazeniem, trafic 10/10 !!! Widzialem na Twojej stronce VILTOM, czy zagrales na te liczby w rzeczywistoci?\")

Teraz kazdy z GGwT stwierdzi - ja to znalazlem w sieci i sobie zagralem (tz. nie oni osobicie, lecz osoby, które przyznaja sie do wypelnienia kuponów).

Dlatego sadze, ze 15-go mozna bylo zrobic pewne naduzycie. Mimo, ze lotomaty podawaly 4 wygrane, przy losowaniu, nastepnego dnia, nie powiedziano o tym fakcie, gdyz GGwT nie dokonczyla pracy. Podali iloc wygranych, nie wiadomo bylo gdzie, wiec zamilczano wszystko.

Wyglada, ze GGwT jest umocowana bardzo wysoko. Wiec po co te podchody po 270 kawalków? No moze nie sa tak mocni jak myle i byly to cwiczenia?

Milego dnia .

2005-12-31 (11:38)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 41 372
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przede wszystkjim przepraszam za wtracenie sie.



Mariusz, nie Ty jeden czytasz gazety i intyeresujesz sie gospodarka.

Nie jeste durniem, ale takze nie jeste jedynym madrym czlowiekiem na tym forum.

Nie wiem do czego zmierzasz podkrelajac ciagle, ze tylko Ty jeste nieomylny, ze Ty inwestyjesz w emeryture.



Naprawde to jest denerwujace.

Ta emerytura to Twój refren wiecznie powtarzany. Wszyscy znaja to na pamiec.



I teraz powiem co o tym myle.

Gdyby to bylo prawda, a Ty rozsadnym czlowiekiem - nigdy nie napisalby o tym na forum, do ludzi o których nic nie wiesz.

Nie napisalby z róznych przyczyn.

Chociazby z takiej przyczyny, ze w internecie wcale nie jestemy anonimowi. Kazdy dobry hacker namierzylby Ciebie, naslal bandziorów i przykuty do kaloryfera musialby im wypiewac cala swoja madroc multilotkowa.



Bo - jezeli ta Twoja metoda dziala w grze liczbowej w Polsce, to równiez dziala na calym wiecie, we wszystkich grach.

Po co wiec taki bandyta ma ciagle kogo mordowac dla forsy. Wystarczylby mu Mariusz przed komputerem. I niechby tylko nie wpadlo w duzego 6/6 lub w multi 10/10, to za kare wisialby pod sufitem za nogi.



To tylko jeden z argumentów, dla których \"madry naukowiec\" powinien trzymac jezyk za zebami.



Chwalisz sie znajomociami wród przestepców. Powyzszy wpis o tym wiadczy. Wpis o tych przedsiebiorstwach: komputer, komórka i facet...

A jednoczenie psioczysz na to panstwo.



Wiesz o przestepstwach na taka skale to zglaszaj!

Jeste odwaznym, walczacym czlowiekiem. Walczacym o dobro swojej rodziny, o swoja przyszloc.



Jest tyle sprzecznoci w tej Twojej pisaninie, ze nawet durna fobia sie polapala.

Zaplatale sie w tych swoich sieciach. Gdyby pozostal TYLKO w tych swoich watkach i pisal tylko o swoich programach - uszloby to. Kazdy z nas ma jakie pomysly lepsze lub gorsze.



Ale nie zauwazylam nikogo na tym forum, kto by pisal, ze caly wiat sie myli, a tylko ten kto jest geniuszem.

Nikogo - oprócz Ciebie.



Ponad dwa lata piszesz to samo. Gdy ktokolkwioek zada konkretne pytanie, bardzo nieumiejetnie robisz uniki - nie opdpopwiadasz na temat, zaczynasz znowu pisac o sobie-geniuszu lub dodajesz nowe abstrakcyjne dowody, których nie ma.



Ja takze moge wypisywac takie rzeczy. Tak mam tajna spólke, kilka tajemniczych osób. Ja mam pomysly, kto inny je rozwija, jeszcze kto inny napisal program, nastepna osoba go udoskonalila. A do tego jestyem duzo madrzejsza od Ciebie, bo sie tym nie chwale na forum i nie obnosze ze swoim stanem posiadania. Udaje biedna rencistke, bez grosza, udaje idiotke - tak lepiej - nikt mnie nie napadnie.



Kto z nas ma wiecej oleju w glowie Geniuszu?
2005-12-31 (11:39)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 41 373
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.



To chyba naturalne, ze szansa na ponowne trafienie 10/10 wynosi ........



Zrób program, który bedzie codziennie podawal 1 zestaw 10 liczb i gwarantujacy, ze np. raz na 3 lata padnie 10/10 na pewno, a bedziesz w Polsce popularniejszy od papieza...



Jeli drugi raz Kazik trafi 10/10, to wedlug mnie to juz podlega pod cud.



Bo taki program jak VILTOMIERZ nie podaje 10 liczb na tacy, tak jak np. Twój program podaje 5/5. Tutaj dochodzi czynnik ludzki, intuicja, sposób analizy map.

I tak VILTOM dzi trafil 3/10 ... ja 6/10 .. a kto inny 0/10. I wszyscy korzystali z tego samego programu.



Pozdrawiam

2005-12-31 (11:58)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 41 374
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko, a widziale ten Program Mariusza, który podaje mu 5/5 codziennie?

Nikt tego nie widzial, bo tego nie ma.



Po co Mariusz pracuje. Po co rozgryza jak trafiac 10/10 lub w duzego 6/6.

Puci pare razy te 5/5 z odpowiednia stawka i9 ma wiecej niz najwyzsza kumulacja w duzego.



Przepraszam, ale ponioslo mnie.

Ilez mozna wysluchiwac, ze wszyscy sa durniami, a tylko Mariusz i Jego Tajna Grupa - to gerniusze.

Przybysze z Kosmosu, czy co?
2005-12-31 (11:58)

status senior
Data rejestracji: 2005-05-18
Ilość postów: 567

947
wpis nr 41 375
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A me napisze jeszcze raz i jak bedzie trzeba to i 1000 razy



NIETYKAC BO BEDZIE SMIERDZIAL



Pozdrawiam
2005-12-31 (12:29)

status Piernik
Data rejestracji: 2005-12-31
Ilość postów: 2

1566
wpis nr 41 377
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Potwierdzam ze liczby do wygrania 10\\10 w dniu 15.10.2005r. byly podane w internecie pare godzin przed losowaniem.Ta dziesiatke moglo wygrac i bardzo duzo osób.Ja sam zmnienilem dwie liczby i bylo tylko 8/10.Byl szok,

Dzieki i za to dla VILTOMA.Gram dalej. SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2006 dla wszystkich Pan i Panów.
2005-12-31 (12:31)

status Kazik_T
Data rejestracji: 2005-02-12
Ilość postów: 10

666
wpis nr 41 378
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam!



Jednym tchem przeczytalem nowy temat dotyczacy mojej osoby, omal jak scenariusz kryminalny. Bardzo mi sie przypomniala wymiana e-maili sprzed roku z jedna osoba, która próbowala mnie jako \"VILTOMA\" typujacego na AMS posadzic o kopiowanie podawanych trzech liczb od ... \"Kazika_T\" - typujacego na stronie Multipasko. A wszystko przez to, ze VILTOM wówczas mial chyba ponad 400 pkt przewagi nad druga osoba w rankingu. Oczywicie potraktowalem to zartobliwie i odpisalem, ze i owszem powielam liczby Kazika_T po to by byc na pierwszym miejscu. W kolejnych mailach nieLle mi nawtykano, ze omal jestem pasozytem zerujacym na cudzych liczbach. Tam chodzilo wylacznie tylko o iloc zdobytych punktów w sympatycznej zabawie typowania trójek, ale tez komu to przeszkadzalo.

Dlatego mnie zupelnie nie dziwi ten wlanie temat, który rozpoczal \"rybka\". Gdybym mi napisal w mailu, to moze tez zartobliwie potraktowalbym jego zarzuty i odpisalbym, ze np. obsluguje centralny system Lotto i wiem jakie liczby beda wylosowane, tylko prosze tego nikomu nie mówic:)



Natomiast mocno cenie stronke Pasko i osoby ja odwiedzajace i czytajace. Dlatego odpisze na powaznie na kazdy zarzut pod moim adresem.



Najpierw na wpisy inicjatora ledztwa \"rybki\":



Dla mnie osobicie nie ma zadnej róznicy, ze kto próbuje podwazyc fakt. Udalo sie i nikt tego nie odbierze, jezeli oczywicie sam wszystkiego nie przegram, ale ten wariant wykluczam, bo wiem co to hazard, gdy sam bylem w jego sidlach. Multi Lotek obecnie dla mnie hobby, takie jak dla innych kolekcjonowanie róznych przedmiotów, tylko, ze jest czasochlonne i moze byc tez bardzo kosztowne. Od ponad roku po uwolnieniu z hazardu codziennie wydaje na to nie wiecej 10-15 zl, czec sie zwraca wkladu przy trafieniach za 1-2 zl, a jak sie uda za kilkadziesiat zl czy nieraz troszke wiecej, to z tym mozna pogodzic sie jako. Raz mialem farta i wiem, ze na kolejnego liczyc nie moge, to byloby nierealne. Natomiast kombinowanie z liczbami, ich selekcja dla mnie daje odprezenie po pracy. Owszem powiecam temu sporo czasu. Bardziej morderczym zajeciem bylo prowadzenie statystyk. Dlatego cieszylem sie i nadal ciesze sie, ze Pasko napisal mi programik. Tak, dostalem go w prezencie, sam mi Janusz zaproponowal i jestem mu wdzieczny. Jezeli \"rybka\" widzi moja radoc, ze za darmo go dostalem, to sie myli. Mnie ucieszylo, ze nie musze recznie robic tabelek, których mialem zaledwie kilkaset, a dzieki programikowi mam je wszystkie mozliwe. Nie stworzylbym ich recznie nawet w kilka lat. To, ze gram w ten sposób, to juz mój osobisty wybór. Niczym sie nie rózni od innych sposobów. Mi on bardziej odpowiada i tyle.



Sprawa skanu.



Zanim kupon trafil do Totalizatora, to zrobilem sobie kolorowe ksero, chyba kazdy chcialby sobie zachowac po czym takim podobna pamiatke. Teraz zaprosilbym \"Pana Sledczego\" (chyba nie uraze w ten sposób) do ksiegi, która mozna znaleLc dziale Typowania na stronie Multipasko i odnaleLc wpisy z dni (15-19 paLdziernika 2005). Dla uproszczenia wklejam link na chwile obecna, bo z kazdym dniem rzecz jasna trzeba bedzie trzeba cofac co raz dalej wstecz archiwum tej ksiegi. Prosze przeczytac moje wpisy po kolei zaczynajac http://ksiegi.emix.net.pl/wyswietl.php?user=nazywo&strona=16&lang=pl .



96565.



Dziekuje za gratulacje!



Tez do konca tego nie uwiadomilem sobie, ze trafilem 10 z 10. Tym razem wyslalem cala dziesiatke. Moge jedynie zdradzic, ze w kolekturze w Al. Jerozolimskich przy pl. Zawiszy, w Warszawie. Stawka x1, na kuponie trzy zaklady.......





==== rybko ==== - Z tego co widze jeste chyba z Olsztyna, wiec czy pl. Zawiszy w Al. Jerozolimskich w Warszawie graniczy z budynkiem o adresie Al. Jerozolimskie 125/127 mogle na pewno nie wiedziec, ale rozpoczynajac ledztwo jednak trzeba bylo sprawdzic - mozna nawet w Internecie na planie Warszawy znalezc okrelone miejsce i zobaczyc budynek jaki ma numer. Na skanie widnieje dokladnie KOL. 01159500 czyli kolektura 1/1595. O godz. 01.58 piszac to raczej znikad nie dostalby takiej informacji, no jedynie, gdybym byl faktycznie administratorem centralnego systemu Lotto:) A teraz sprawdL, bo cóz to za \"Pan Sledczy\", który nie opiera sie na faktach, gdzie padla wygrana, czy rzeczywicie w tej kolekturze http://serwis.lotto.pl/183-41e3c43b413bc.htm i dla pewnoci upewnij sie adres kolektury, mam nadzieje, ze potrafisz wypelnic formularz na stronie http://www.warszawa.lotto.pl/183-41e5087609162.htm .

Sprawa kolejna - dlaczego zeskanowalem jednak ksero i dlaczego kod kreskowy i numery kupony wraz z czescia godziny sa przysloniete przeczytaj najpierw wpisy Multipio 96594, Pasko 96595 Kazika_T 96597 i Multiio 96601. Mam nadzieje, ze zrozumiale. A jezeli jeszcze nie, to krótko wyjasnie. Ten kupon jeszcze jest wazny do polowy stycznia 2006. Upublicznianie tych danych spowodowaloby, ze do Tototalizatora telefonicznie zadzwoniloby wielu zartownisiów, w tym napewno i \"Pan Sledczy\" zglaszajac nagrode I-go stopnia. Za kazdym razem pracownicy musieliby sprawdzac, a moze i znaleLli sie by tacy co twierdzili, ze zgubili kupon, ale wczeniej np. zrobili ksero. Natomiast po terminie 90 dni kupon traci waznoc. Na protokole w oddziale figuruje, numer kolektury, dokladna godzina i numer kupony. Natomiast kod kreskowy jest odzwierciedleniem tych samych danych.



Z jednym czym moge zgodzic, to czy to skan, czy fax czy nawet mail (tak, tak) nie jest dowodem. Wszystko mozna sfabrykowac. Jezeli uwazasz \"rybko\", ze zrobilem to w celach marketingowych, to wróc do poczatku mego wpisu i jeszcze raz go uwaznie przeczytaj.



Dla tych co chca dowody:



Chyba musialbym Wam udostepnic w necie numer konta wraz z haslem, by moglicie przejrzec moje transakcje, to znaczy wplywy i wydatki z konta z ostatnich miesiecy? Bo innych dowodów chyba nie znajdzie sie. Chociaz chyba dobrze by bylo przy odbiorze zamówic operatora by sfilmowal cala procedure, bo mozna odbierac tez gotówka. Hm, nagranie video tez da sie sfalszowac. Dla zainteresowanych drazeniem dalej tego tematu odpowiem tak - nie nagrywalem tego, a co do udostepniania konta, to chyba jednak nie zdecyduje sie, bo znów sie znajda tacy, co beda wmawiac, ze ja to nie ja. Wiem, ze tu posluzylem sie zartem, ale w inny sposób na tego typu pytania nie da sie odpowiedziec.



rafi,



liczby umiecilem danego dnia umiecilem na swojej stronie ok. 12-ej. Prawda mnie o dowody nie pytale, tylko tych co widzieli to, ale tu Ci nikt takiego dowodu nie przedstawi - bo sobie tego jako nie wyobrazam w jaki sposób mozna cos takiego udowodnic:)

Dzi jak widac póLno wrócilem z pracy i zamiast jak zwykle co tam kombinowac z liczbami, to od 2 godzin pisze ten post. Dlatego dopiero przed poludniem umieszcze ostatnia dziesiatke i na tym bedzie koniec.



Halabardo,



Masz racje, w niedziele 16.X.2005 pani prowadzaca losowanie ani slowem nie wspomniala, ze padly 4x 10/10. Ogladalem to i tez mnie to zdziwilo. Natomiast, ze poprzedniego dnia padly 4 wygrane kazdy mógl dowiedziec z kolektur, te na stacjach benzynowych czynne sa juz od 7 rano.

Natomiast Totalizator chyba dopiero po 2 miesiacach na swojej stronie umiecil te dane. Dlaczego z tym zwlekal?



No i sie rozpisalem, mam nadzieje, na pewno jest to mój ostatni wpis w tym temacie, ale nie chcialem obok tego przejc obojetnie, bo wytknieto mi oszustwo, a nawet zmowe. Ale z drugiej strony bardzo dobra przestroga na przyszloc - lepiej zachowac prywatnoc w takich sprawach - nikt wówczas nie zaglada do kieszeni, nie ma pretensji, nie posadza o klamstwo i nie budzi w nikim nienawici.



Jedyne co pozostaje w tym ostatnim dniu zyczyc Wszystkim Milonikom Multi Lotka w Nowym 2006 roku trafien jak najczestszych i jak najwiekszych.



Pozdrawiam

2005-12-31 (12:45)

status vidmo
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 9320

449
wpis nr 41 380
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Naukowcy obliczyli, ze trzmiel ze swoja, jakze smieszna, powierzchnia skrzydel w stosunku do masy ciala, nie moze sie w ogóle wzniec w powietrze... Ale trzmiel jest glupi i nic nie wie o obliczeniach uczonych, i po prostu lata...

Kazik T. prostymi obliczeniami, robionymi na piechote, jako ten trzmiel, zadrwil z nas wszystkich i po prostu wygral... Grono \"uczonych\", nie moze, mimo uplywu 2,5 miesiaca jeszcze sie otrzasnac z tej niewatplwej porazki wyznawców \"szkielka i oka\"... Kaziku ja tylko jednej rzeczy zaluje. Mianowicie takiej, ze nie zagrale stawka razy 10. Zamknalby usta wszystkim niewiernym tomaszkom - na dlugo...
2005-12-31 (12:48)

status vidmo
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 9320

449
wpis nr 41 381
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

P.S. Pochowano by ich z szeroko otwartymi ustami i wytrzeszczonymi oczami...:):)
2005-12-31 (15:20)

status ruda
Data rejestracji: 2005-07-24
Ilość postów: 995

1094
wpis nr 41 405
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

KOCHANI !!!

SZLAG MNIE trafia za kazdym razem, gdy ludzie zagladaja komu

do kieszeni i nienawic podpowiada im, ze szczecie które przytrafilo

sie komu innemu powinno im przypac w udziale.

Ludzie !!!!!

Zamiast cieszyc sie radocia drugiego czlowieka, szukacie sposobu

by go zdeptac. Kazik zycze Ci w 2006 roku 3x 10/10.

Kazdemu z tych co Ciebie opluwaja - zycze figi bez maku!!!!

Nie zasluguja nawet na fige, ale mam dobre serce.

Wcieklam sie - przepraszam!!!

Powodzenia.

wredna, falszywa i do tego ruda
2005-12-31 (15:30)

status rafi
Data rejestracji: 2005-02-14
Ilość postów: 348

676
wpis nr 41 409
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

witam w ten ostatni dzien roku 2005.........wpis kazika pozostawie bez koment.powiem tylko jedno:od trafienia przez kazika 10/10 typuje jego liczby codziennie zgodnie ze stronka wysylam i czekam na cud. 1.25 dziennie mnie nie zbawi i licze ze te liczby przybliza mnie do wyciagniecioa jakies kasy od lotto.pozdrawiam VILTOMA!!!!!!!!!!!!!
2005-12-31 (16:47)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 41 432
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

do Kazika_T



po co Ty sie tlumaczysz \"niewiernym tomaszom\"?

to jest rozmowa jak z giertychem lub lepperem.

lepiej z madrym zgubic niz z glupim znaleLc.

ile jestes wart to widac w statystykach u Pasko.

zycze kolejnych sukcesów w 2006 roku.
2005-12-31 (19:22)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 41 476
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ale jaka konstruktywna dyskusja sie rozwinela .



A ile wnisków
2005-12-31 (19:03)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 41 479
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz,podobna dyskusja i ponad 1000 ile tam otwarc w ciagu doby ,bylo w pewnym watku gdzie sie spieralimy.

Ale ja juz sie nie spieram z nikim.Czasem jestem nieco ,,upierdliwy,, ale wiadomo...rogata dusze mam.

Pozdr.
2005-12-31 (20:07)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 41 480
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze jak widzisz sam musza byc i takie indywidua .

Ich rola jest bardzo duza .



Przypomina mi sie pewna praca która zdobyla uznanie na wreczeniu pierwszych \" antynobli \" ( Polacy zreszta wioda tam glówna role ) .



Jej tytul :



\" Naukowy bodziec blednej diagnozy \"



Przkre jest jednak to , ze popularnoc strony Pasko nijak sie nie ma do merytorycznego poziomu .



No ale taka jest cena popularnoci .

I komercji



Jasze

Ale ja zauwazylem , ze ty teraz do roli \"rozjemcy \" awansowale



To dobrze
2005-12-31 (19:09)

status Multimajster
Data rejestracji: 2005-08-03
Ilość postów: 1140

1355
wpis nr 41 481
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz!



Prosilem Cie o pomoc z tym \"badziewiem\"



Tylko Wojtek Winiecki okreslil to jasno!!!



Ja nie mam czsu czytac te Wsze \"***y\"





Powiec jasno \" MUltimajster\" to kto?
2005-12-31 (20:12)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 41 485
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mutimajster



Ty jeste w porzadku .



Ty sie nie zajmujesz systemami .

Ja mówie o takich Panach , którzy stosujac dziwne metody ( NLP ) rozpracowuja innych .Chyba dla celów komercyjnych . A moze innych ?

A pilnie czytaja strone Pasko.

A moze tylko tak mi sie wydaje .?



Ale strzezonego Pan Bóg strzeze



Pozdrowienia
2005-12-31 (20:20)

status Multimajster
Data rejestracji: 2005-08-03
Ilość postów: 1140

1355
wpis nr 41 498
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz!!! ***a! Napisze jasno! Jeste czlowiekiem OK!



Mamy wszczycy \"zajoba\" i Trafimy 10/10 !



Wojtek Winiecki o***il mnie za jasne wpisy!



Przepraszam Cie Wojtku! Ale tak nalezy walczyc!



Pozdrawiam wszystkie Panie i Panów!



Chcialem dac Wam dzis ten wpis o 23 godzinie ale mysle?



Pozdrawiam nijakiego \"Brazowego\" Razem!!! Razem!!!



No to co? ! Kocham Was! Ale mam \"kochanke\" Lubie Ja! Fobie!



Zarobile wiecej niz 1000000zl! BaY!



2005-12-31 (20:37)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 41 504
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

O jasny gwint!

Multimajster! Czy ja dobrze zrozumialam?

Jestem Twoja kochanka?

Czy moze po prostu co nie tak napisale?

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina