Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Juz dawno .....

2005-12-17 (15:38)

status kto
Data rejestracji: 2003-09-22
Ilość postów: 119

197
wpis nr 39 139
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pozwolilem sobie zalozyc nowy watek pod nic nie znaczacym tytulem, a co? Podobno wolno mi. Gdzie tam bylo napisane, ze kazdy moze i o wszystkim

Ale do rzeczy.

Moim zdaniem juz dawno nalezalo podzielic forum na kategorie (dzialy) tematyczne. Multi, buki, i cala reszta czyli (moim zdaniem) wysypisko , choc moze sie to nazywac zupelnie inaczej (i tez moze miec dzialy). W kazdej kategorii bylyby tematy czy tez podkategorie (nazwy nie sa tu najwazniejsze) forum byloby przejrzyste. Kategorie móglby dodawac Admin – na probe chetnego forumowicza. W tej wersji forum dla mnie jest WYSYPISKIEM (bez obrazy). Wystarczy przeczytac tematy na pierwszej stronie. Merytoryczna dyskusja na wlaciwy stronie temat juz prawie zanikla. Byly tematy, które warto bylo kontynuowac. Jak jest teraz kazdy widzi. Jak bylo kilka lat temu wiedza nieliczni. Najgloniej krzycza Ci którzy nie maja NIC do powiedzenia. Nowy temat, nowe ***y. Ja forum na stronie o multilotku wyobrazam sobie w zupelnie innej formie. No chyba, ze nasz Admin ma to gdzie, watpie jednak by tak bylo.

Wiele osób które mialy co do powiedzenia juz dawno przestaly cokolwiek pisac. Myle, ze najwyzsza pora sie nad tym zastanowic, bo chyba nie jest za póLno.

Pozdrawiam pozytywnie zakreconych.

PS

Temat mozna skasowac

kto
2005-12-17 (15:51)

status pio
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 718

635
wpis nr 39 142
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kto dobrze to ujele forum powinno posiadac PODKATEGORIE

Dla róznych grup osób bo jk tak dalej pojdzie to smietnisko bedzie stopniowo wzrastac.
2005-12-17 (15:58)

status maxfly
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 10

1498
wpis nr 39 146
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

od niedawna mam neta i powiem waw ze \"kto\" ma calkowita racje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,
2005-12-17 (18:31)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 39 177
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kto jak zwykle i bardzo czesto ma racje i jak widze podobnie jak Mariusz Ricardo i inni dbaja o poziom tego forum . Zreszta nie tylko oni lecz oni wlanie aktualnie.



Od jakiego czasu /choc nie powienienem tego pisac ;( / po prostu odrzuca mnie z tad to narastalo w mnie i na \"koncu jezyka \" juz mialem pisac proby do Admina o zrobienie porzadku . Z drugiej strony to robota godna Herkulesa i prawie nie wykonalna .



Ale po Waszych wypowiedziach nasunal mi sie doc prosty pomysl

nie wiem czy jest on realny do wykonania moze warto spróbowac .....

Po prostu otworzyc drugie forum którego struktura da sie podzielic na dzialy kategorie tematy itd....

Nalezalo by przeniec / raczej skopiowac do tamtego forum tematy znaczace - bo jest to niewatpliwy dorobek tej strony Admina i najaktywniejszych uzytkowników .



To forum moglo by sobie funkcjonowac jako przedmurze tamtego merytorycznego forum .



Nie wiem czy to sie Wam spodoba do rozwazenia .

Wasz dostawca glupich pomyslów



P.o.z



----------------------------------------------------------------------------------------

Tak przy okazji chodzi mi od kilku miesiecy po glowie taka rzecz

Za kilka miesiecy Pako zakonczy edukacje przeorientuje sie zyciowo i co dalej ???

Moze by trzeba bylo pomylec o tym zeby go tu \"przytrzymac\"

Doskonale sobie zdajecie sprawe z tego sprawe ze funkcjonowanie takiej strony to nieustanna praca , kontrola i zaangazowanie jeli ma byc utrzymany w miare przyzwoity poziom

Nie mam odwagi tu nic sugerowac .....ale tu chodzi o to ze Pako zacznie rozgladac sie za Lródlem utrzymania ...

No chyba ze do tego czasu GRUBO TRAFI !! ;o))....Czego Mu bardzo serdecznie zycze .

Mnie zalezy na tym zeby zostalo takie miejsce gdzie mozemy sie wszyscy spotkac wymienic poglady itd ....

Czy odwazy sie kto podsunac jaki realny pomysl ?....
2005-12-17 (18:42)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 39 182
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dobrze mówicie, tylko nie wiem po co ?



Pasko dobrze wie, jak powinno byc i wie, ze niektóre osoby i watki napedzaja mu publicznoc, wiec glupota z jego strony byloby utrudnianie dostepu do forum.

To chyba dobrze wiedziec co kto nowego napisal i w jakim watku?

Moim zdaniem przydalaby sie tu tylko wyszukiwarka dla bardziej dociekliwych.

No i co do tych merytorycznych watków, no nie przesadzajmy, to ,ze ja lub kto inny poda parke ,pewniaka, pierwsza piatke itp, to to sa merytoryczne watki?

Watpie.

Owszem, merytorycznymmi watkami nazwalabym tylko i wylacznie to co Mariusz pisze, ale on tez chyba chetnie czyta inne watki i nie ma nic przeciwko temu, ze jego watek znajdzie sie nad lub pod watkiem z poezja, itp.



Pozdrawiam.
2005-12-17 (18:45)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 39 184
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mnie to kompletnie nie przeszkadza .



Nawet gdyby powstala strona z malarstwem .



Pozdrowienia
2005-12-17 (18:54)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 39 189
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

NIc nie odnierze popularnoci stronie Janusza .



Najbardziej dziwi mnie tylko jedna sprawa .



Ze Janusz jeszcze chodzi na tym Swiecie i , ze jeszcze nikt nie wykupil tej strony .



Przeciez odkad istnieje strona Multipasko zaden cymbal , który zeruje na innych i sprzedaje im tandete w postaci programów do totka które obliczaja szczeliwe liczby nie ma szans -------------------------jak ten z Torunia z ulicy Polnej --reklamy na TV



i setki innych .



Przeciez skonczyl im sie kokosowy biznes .



No to oni nie dadza dyplomu Januszowi .



Tam w tej Firmie!!!!! na ulicy Polnej w Toruniu juz dawno wisi portret Janusza





-----To nasz wróg NR 1.



A ja juz nie mówie o innych , których komercyjne programy dla naiwnych tutaj wykpiono .





Ja na miejscu takiego jelenia juz bym dawno testrone wykupil .

Widocznie na biznesie sie nie znaja .



2005-12-17 (18:56)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 39 190
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A co bedzie, jezeli w dziale multi nie bedzie wpisów?
2005-12-17 (19:19)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 39 197
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kazdy z nas ma swoja osobowoc,po niektórych naszych wpisach mozna z pewna doza prawdopodobienstwa okrelic nawet charakter i pewne cechy piszacego.

Choc starlem sie kiedy z ,,ktosiem,,,potrafilem jednak wczeniej nieco z nim podyskutowac na tematy takze i merytoryczne.

Mam nieco ,,rogata,,dusze,pamietam moje pierwsze dyskusje z Artbitvem,grzekiem,nawet karol z Torunia wiecej pisal o Multi.

Nie wykladalem ,,kawe na lawe,, nieco rebusilem jak to okrelil kiedy Halabarda ale mój punkt widzenia gry zawsze byl jako w tych postach okrelony.

W miare uplywu czasu poznawalismy sie coraz bardziej i jak to miedzy znajomymi...pojawily sie zarty,kawaly,rozmowy o ulubionych filmach czy tez poezja.

I to wlasnie draznilo tych ,,nowych,, oni chcieli jak najszybciej poznac tajemnice skubania pana Prezesa.

I byli bardzo ZDEGUSTOWANI!!!.

Mnie nic w tym forum nie przeszkadza,owszem,zrobilo sie tu wysypisko gdyz jest nas wielu i kazdy chce albo cos powiedziec

/o wszystkim i o niczym/

albo czego sie dowiedziec

/najczeciej nic hi,hi/.

Mnie bardzo ,,odprezaja,, takie luLne wpisy,czesto glupie wypowiedzi naprowadzaly mnie na jeszcze lepsza droge w przemyleniach.

Ostatnio nie zabieram raczej glosu w sprawach meritum co nie oznacza ze szukam wiatru w polu.

Pozdrawiam.
2005-12-17 (19:22)

status kto
Data rejestracji: 2003-09-22
Ilość postów: 119

197
wpis nr 39 199
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nic Sondo, nic nie bedzie. Beda w innych dzialach. Kazdy moze sie gdzie realizowac, jedni w multi, inni w poezji, inni jeszcze gdzie indziej. Ale latwiej byloby odnaleLc temat w danym dziale (zgodny z zainteresowaniami). Teraz nowe tematy \"spychaja\" te starsze na plan dalszy. Nowi uzytkownicy nawet nie przeszukuja forum tylko pisza nowe (stare) tematy. Byloby przejrzyciej. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam.

kto
2005-12-17 (19:24)

status kto
Data rejestracji: 2003-09-22
Ilość postów: 119

197
wpis nr 39 200
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Znowu mnie Jasze uprzedzile

Jak kiedy, kiedy.....

Pozdrawiam

kto
2005-12-17 (23:13)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 39 246
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Taaak...juz dawno pisalem o meritum .

pawel ostatnio prosil bym wrócil do oslawionego olówka.

Zripostowalem ze zawsze pisalem o dlugopisach.

Oto mój dawny post o meritum i dlugopisie.

P.s

czy ktokolwiek z was kupil sobie wreszcie dlugopis hi,hi.

Wpis z ksiegi.



2984. Stara madra zasada mowi...

I Herkules d..a jesli ludzi kupa.

W naszym przypadku oznacza to...

I z wygranej d... jesli trafnych kupa.

To moja mala dygresja a propo D.L i Totalizatora pilkarskiego.

Temat odrabiania slupkow w Multi juz raz podalem ale widze ze nawet wiekszosc nie kupila sobie na te okazje dlugopisow.

A odrabianie slupkow w multi wyglada tak...

Moj wspolnik moze to byc np.Halabarda.Gwiazdor czy hi,hi Gwiazdeczka a nawet moje lustrzane odbicie opracowuje 40 liczb i tworzy n kombinacji po x skreslen.

Inwestuje w to 8-12 zl.

Ja robie to samo z pozostalymi 40 liczbami i inwestuje 8-12 zl.

Moj wspolnik wygrywa na czysto 2-4 zl a ja przegrywam powiedzmy ok 6-8 zl.

W sumie obaj przegralismy co najwyzej wspolnik kupi sobie nowy dlugopis.

Stosujac trick Jasze czyli inwestujac 4-5 razy wieksza sume o dziwo w sumie RAZEM mamy do podzialu zysk na czysto ok.100 zl.Cuda,nieprawdaz.

Jesli obaj dobrze opracujemy i wygramy na nowe dlugopisy po np.4 zl. to inwestujac 4-5 razy wiecej mamy do podzialu ok.100zl.Znowu cud...

Jesli jednak mamy pecha i obaj przegramy po nedzne 6 zl. to i tak po inwestycji 4-5 razy wiekszej nasza przegrana bedzie tylko 2 razy wieksza .

Warto wiec ryzykowac.

I takie wlasnie pomysly tucza moja foczke i moja foczka obrasta w sadelko.

Tu wszystko mozna wyliczyc nie to co D.L i T.pilkarski.

Pozdrawiam

Jasze



2003-06-05 21:21:02



2005-12-17 (23:31)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 39 250
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Errata.

Nie chce mi sie szukac ale chyba wówczas napisalem errate co do opracowania dwa razy wygrane po 4-6zl i wygranej takze tylko 100 zl ,podobnie jak przy wygranej 2-4zl i minimalnej drugiej przegranej.

oczywiscie wygrana jest wyzsza.
2005-12-18 (11:27)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 39 269
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Znalazlem te erate,wklejam ja a takze wniosek jaki mi sie nasunal juz dawno temu hi,hi.



2985. Malutki blad.

Jesli obaj wygramy po ok 4 zl. to do podzialu bedzie po ok 500 zl.Prawdziwy cud.

Jasze



2003-06-05 21:24:05





3019. Coz...widze ze nikt z Was nie kupil nowych dlugopisow do odrabiania slupkow.Proponuje zatem ...skladanie dlugopisow.

Pelno takich ogloszen,nawet cos tam troche za to placa.

Pozdrawiam

Jasze



2003-06-07 21:45:13



2005-12-18 (19:47)

status charon
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 56

703
wpis nr 39 356
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Pasko

popieram w pelni ktoa i innych w tym wpisie.Jezeli forum bedzie nie uporzadkowane tak by mozna bylo znaleLc interesujacy kogo temat to stanie sie mietniskiem .Strona glówna ma ograniczona pojemnoc i na nic trudy Fobii by stare tematy wyciagac na wierzch bo i tak niedlugo spadna z powodu idiotycznych nowych tematów typu \"pomózcie nila mi sie kaszanka- co to znaczy?\"Ludzie litoci.Za forum bliskie idealowi uwazam http://www.mecz.org/ubbthreads/ubbthreads.php na temat bukmacherki,dzieki któremu pare groszy wytargalem.Tematy pogrupowane w kategorie,zaglada sie tam gdzie wiadomo ze znajdzie sie wiadomosci dla siebie interesujace.Niestety Pasko ale szukanie nuzy ludzi,odchodza tam gdzie znajda szybko to czego szukaja.Druga sprawa to czystoc tematu.Jezeli kto zaklada temat o sposobie typowania np.parek i prosi o nie zamiecanie tematu to sory ale wywody typu \" kole ale wymylil \"nikomu sa nie potrzebne.Dlatego wprowadzenie funkcji moderatora by opiekowal sie tematem i dbal o czystoc bylo by dobre.Ze starej gwardii Pasko, kto napewno by sie znalazl godny zaufania.Nie jeste automatem by heblowac klawiature 12 godzin na dobe,masz wakacje prace nauke czy co tam jeszcze,nie bedziesz sie uzeral z forumowiczami,daj mozliwoc wspóltworzenia forum.Gwarantuje za rok bedzie strona roku,a nie miesiaca.Prosze o WPISY TAK LUB NIE , TYLKO TYLE , NASZ SZACOWNY ADMIN WYROBI SOBIE POGLAD NA TEMAT.Pasko zycze dalszych sukcesów.Pozdrawiam
2005-12-21 (15:08)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 39 852
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Po stokroc TAK !
2005-12-21 (15:36)

status koronka
Data rejestracji: 2004-03-24
Ilość postów: 283

219
wpis nr 39 859
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja tez jestem za

2005-12-21 (16:31)

status pio
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 718

635
wpis nr 39 867
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

charron masz racje ale jeden moderator byl by nie wystarczlny bo jedni byli by za nim drudzy przeciw wiec ja mysle tu o liczbie przynajmniej 3 moderatorów.Tamaty powinny byc podzielone na kategorie i ktos powinien sie czyms jednym zajmowac i czytac i tak z pozostalymi dwoma.

Chyba ze nadal Wolna Amerykanka ............
2005-12-21 (17:08)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 39 872
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

moderator..to cenzura.....czy naprawde chcecie cenzury ?
2005-12-21 (17:11)

status pio
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 718

635
wpis nr 39 873
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mnie to tam obojetne



Ale przedewszystkim Moderator to regulamin najpierw a potem Cenzura.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina