Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 35 36
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Pomoz Cie mi , ja pomoge Wam!!!

2005-12-06 (20:22)

status Marian_26
Data rejestracji: 2005-10-11
Ilość postów: 20

1300
wpis nr 37 277
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



cytat ze str.36

... \" Chyba nie wierzy Cie w moje umiejetnosci no to teraz zobaczycie jak sie gra bez stresu! \"



Marku Kowalu !

Nie daj dluzej czekac, bo teraz to i ja, w mordke jeza, powoli dostaje \"stresa\".

Nie szukaj pretekstów - w stylu \"Przepraszam ze tak pozno podaje typy ale bylem zabiegane.\" - aby odwlec ten jakze dlugo oczekiwany moment !!!



Marian





2005-12-07 (17:38)

status Marek Kopiec
Data rejestracji: 2005-01-27
Ilość postów: 45

593
wpis nr 37 442
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Marian przeciec to jest zwykly bajerant uzalezniony od hazardu
2005-12-07 (19:28)

status Marian_26
Data rejestracji: 2005-10-11
Ilość postów: 20

1300
wpis nr 37 467
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



... \"Witam!!!!!!!!!!!!!!!!:):)

Wlasnie wrocilem z Niemiec ... \" - napisal Pan Marek 29 listopada o godz. 16.10 .



Chcialoby sie powiedziec : ... PELNO WAS, ALE JAKOBY NIKOGO NIE BYLO !

Tylu \"przyjaciól\" i nikt go nie wita - co sie stalo, przeciez tyle mielicie do powiedzenia, tyle moralizatorstwa, uwag na temat DOBREGO wychowania.

Kazdy kto sie \" wychylil \" od jedynie slusznego postepowania, dostal - przepraszam za kolokwializm - w leb !

Ten temat to swoiste studium psychologiczne, socjologiczne, godne pracy - conajmniej magisterskiej !

Mimo, iz nie moe podeprzec sie zadnymi DOWODAMI jednak pozwalam sobie na wyrazenie opinii, ze sprawa od samego poczatku do chwili obecnej nie jest prowadzona fair - i to byloby na tyle .



... To pisalem ja, Jarzabe..( o pardon !)

Marian



PS

Marku Kopiec - pozdrawiam !
2005-12-07 (20:48)

status Marek Kopiec
Data rejestracji: 2005-01-27
Ilość postów: 45

593
wpis nr 37 476
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mam rozumiec Marian ze mnie popierasz w wypowiedziach na temat Marka Kowala?



Mimo wszystko mial dobry/Kowal/ i prosty sposób na wyludzenie pieniedzy.

Podparl sie dobrym numerem ze bedzie pomagal wszystkim, oczywiscie w zamian

za jakie tam wplaty dobrze typowac w bukmacherce.Duzo ludzi w to oczywicie

uwierzylo.Ale bez obrazy JAK MOZNA BYLO UWIERZYC W CUDOWNE TYPOWANIA KOWALA?

Czlowiek jednak jest latwowierny a szczególnie my którzy gramy w totka czy typujemy w bukmacherce/niezaleznie czy gramy ostro czy nie/

Ja na przyklad dziennie wysylam jednego totka i czasami obstawie ale tylko za symboliczna kwote jaka tam LIGE MISTRZÓW czy SKOKI.

Pewno ze mam nadzieje ze co tam w koncu wygram,ale wiem ze nie jest to

przynajmniej dla mnie /zreszta dla wielu z was równiez/sposób na zycie.

Czasami tam co wygram ostanio za 2zlote w bukmacherce 640 zloty.

I kazdy kto czytal te wypociny KOWALA w sercu mial taka cicha nadzieje

ze akurat on co im dobrze zatypuje.Liczmy jednak na siebie,naswoje pomysly na gre

bo nikt mimo wszystko nie bedzie tu rozdawal zlotych rodków na wygrana

POZDRAWIAM WSZYTKICH PRZEPRASZAM JESLI KOGOS OBRAZILEM

/ZA WYJATKIEM KOWALA/
2005-12-07 (20:55)

status Marek Kopiec
Data rejestracji: 2005-01-27
Ilość postów: 45

593
wpis nr 37 478
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A tak dla ciekawoci Kowal pisze o mozliwoci wspólpracy W bukmacherce.

Co zona pozwolila juz grac?

Facet chyba potrzebuje pieniedzy na operacje ale dla siebie/operacja mózgu jak jest takowa mozliwa/bo jest chyba uzalezniony od hazardu i to strasznie
2005-12-07 (21:00)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 37 480
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Marku



Jak tak obserwuje Twoje zmagania z latwowierocia i glupota -to sobie myle , ze szkoda Twojego czasu .



To Forum to caly polski Dusneyland .



To poziom narodowy .



Jak kto chce byl naiwny - to czemu mu nie dac .

Liczba polskich mesjaszy zwiaksza sie z godziny na godzine .



Nie nadazysz .



Ja dwa lata próbowalem jakakolwiek wiedze przekazac --chociaz taka przedszkolna .



Dopiero Szanowny Jasze mi dobrze napisal .



Jak kto nie chce to lepiej nie pouczac , bo tylko sie wrogiem stajesz i carnowidzem .



W szkole mówilo sie tak : co to sa nauczyciele--nauczy ciele - a ucznia nie nauczy .



Mnie sie Polska jawi jako : ciemnota , wrózbiarstwo , alchemia , naiwnoc .

Kto to nam urzadzil ???

I po co .



Nie sadzisz ?
2005-12-07 (21:11)

status fragles
Data rejestracji: 2005-02-27
Ilość postów: 82

727
wpis nr 37 482
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To jest hazard i to w ostatnim stadium. Stadium, w ktorym naciaga sie bogu ducha winnych i wrazliwych na nieszczecia ludzi. Zero zahamowan, przyzwoitoci, sumienia. Kolejne \"typy\" kowala dzialaja na mnie jak plachta na byka ale nic tam - pewnie zaraz w odpowiedzi otrzymamy nastepna kolejke typow. Jak widze \"pomóz Cie\" to nóz mi sie otwiera w kieszeni.

Brak slów.
2005-12-07 (21:17)

status Marian_26
Data rejestracji: 2005-10-11
Ilość postów: 20

1300
wpis nr 37 485
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Marku



Jeli doszukales sie w moim pozdrowieniu Ciebie jakis podtekstów to niepotrzebnie - zajrzyj na strone 26-a tego tematu, juz tam wyrazilem swój stosunek do calej tej, delikatnie mówiac - \" sprawy \"



Pozdrawiam

PS

Doceniam Mariuszu Twój komentarz .
2005-12-14 (14:42)

status Grimero
Data rejestracji: 2005-12-14
Ilość postów: 3

1505
wpis nr 38 633
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przeczytalem sobie wczoraj caly ten watek. od poczatku. nie moglem sie powstrzymac. od pierwszego postu widac ze to oszustwo.



Mówiac krótko to ZWYKLY PODLY OSZUST a wy jestecie STADEM GLUPICH JELENI

i na dodatek oszukala was miernota. mase bledów porobil w trakcie tego numeru. zaprzeczen latwych do odszyfrowania klamstw nawet dla 6-latka. ale cel wybral wymienicie . gdzie znajdzie tyle latwowiernych osób jak nie na forum multilotka. biednemu zawsze wiatr w oczy.



zeby bylo jasne co zrobil - wasz \"Pan Marek\" --->

\"Art. 286. § 1.-Kodeksu Karnego-. Kto, w celu osiagniecia korzyci majatkowej, doprowadza inna osobe do niekorzystnego rozporzadzenia wlasnym lub cudzym mieniem za pomoca wprowadzenia jej w blad albo wyzyskania bledu lub niezdolnoci do nalezytego pojmowania przedsiebranego dzialania,

podlega karze pozbawienia wolnoci od 6 miesiecy do lat 8.

§ 2....

§ 3....

§ 4....\"

czyli po prostu zwykle oszustwo ale wy do prokuratury z tym nie pójdziecie prawda? gdyby ludzie chodzili takie cwaniaki jak ten oszust nie mialy by tak latwo.



2005-12-14 (15:14)

status irko
Data rejestracji: 2005-09-21
Ilość postów: 48

1248
wpis nr 38 634
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

a ja tez mowilem ale mnie zescie obstawili od pocztku az niemilo sie zrobilo - wiec nic juz nie mowilem - zostawilem to samemu sobie -hehe

2005-12-15 (22:09)

status vidmo
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 9288

449
wpis nr 38 912
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ale Wy to wszyscy przezywacie. Uwazam, ze jest to reakcja nadmierna. Ja od poczatku traktowalem to jak uklad. Facet bedzie podawal dobre typy, dostanie polowe od wygranej... Niestety nie bylo dobrych typów, wiec nie dostal kasy...
2005-12-16 (23:41)

status Grimero
Data rejestracji: 2005-12-14
Ilość postów: 3

1505
wpis nr 39 081
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

wytlumacze ci w celach spolecznych , za darmo . jak masz taki uklad to masz czysty zysk ale dla niego. sprobój wez 20 osób i podawaj typy losowo a zobaczysz ze masz mozliosc wygrania 50% a straty 0% . trzeba byc jeleniem by grac na ukladzie typu ja finasuje zaklad w 100% a tobie oddaje 50% wygranej. oszust ma tu 50% zysku bez zadnego ryzyka a ty masz strate strate w wys 50%. podam na przykladzie. inwestujesz w 10typów o ako 2.0 na 200zl statystycznie po tych 10 typach oszust bedzie mial 100zl zysku a ty 100 zl straty zakladajac ze buk nie bierze marzy. ludzie zacznijcie moze czytac i uczyc sie. jak mozna uwierzyc ze ktos stale wyciaga 50 tys miesiecznie,. nie ma takich ludzi Polsce. a gdyby taki sie znalazl to buk go po prostu wyrzuci do czego ma prawo.
2005-12-17 (00:45)

status jelcynek
Data rejestracji: 2005-12-17
Ilość postów: 4

1515
wpis nr 39 084
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak wiem to wplaty byly dobrowolne takze nie ma podstaw

Pozdr
2005-12-17 (00:47)

status jelcynek
Data rejestracji: 2005-12-17
Ilość postów: 4

1515
wpis nr 39 085
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

aha Grimero nie nazywaj mnie jeleniem to ze wplacilem pieniadze to byla moja sparwa i wplacilem dobrowolnie takze nie wyzywaj mnie od jeleni .Bo z tym moge ja isc do prokuratury

Pozdr
2005-12-17 (01:08)

status Grimero
Data rejestracji: 2005-12-14
Ilość postów: 3

1505
wpis nr 39 090
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

to idz do prokuratury. buuhahahaaaaa.

po za tym nie przypominam zeby sie tu wczesniej pisal . moze to Kowal sie odezwal
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 35 36
Wyślij wiadomość do admina