Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Linki do stron - DLA POTRZEBUJACYCH

2005-10-22 (12:09)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 31 478
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zakladam nowy temat, chociaz jestem przeciwna takiej \"tematowej sieczce\".

Przyznaje, ze zainspirowal mnie do tego dzisiejszy wpis Starego Kibica.



Ze wzgledu na Niego i wszystkich innych, którym potrzeba czasem wsparcia duchowego i wierza w Boga lub w sile sugestii (przypuszczam, ze jedno i drugie tak samo potrafi dzialac cuda) wklejam adres strony, na której mozna wpisywac proby i podziekowania do Ojca Pio.



http://www.o.pio.niedziela.pl/ksiega.php



Przypuyszczam, ze trzeba go przekopiowac do przegladarki.



Wszystkim potrzebujacyn zycze optymizmu.

2005-10-22 (12:32)

status stary kibic
Data rejestracji: 2005-09-17
Ilość postów: 1162

1239
wpis nr 31 482
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pani Halinko nie wiem jak ja sie Pani odwdziecze,za to ze tak Pani przejela sie moim zdrowiem.Skorzystalem z polecanej przez Pania strony i bede korzystal nadal i polece ja innym.Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam.
2005-10-22 (13:02)

status rodrygo
Data rejestracji: 2005-08-10
Ilość postów: 351

1144
wpis nr 31 489
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witajcie.

Fobia 1! Dzieki za bardzo dobry pomysl .Znakomita strona. Bede dzieki Tobie codziennie ja odwiedzal.Bez Boga zyc nie mozna.Przy najblizszej okazji spewnocia odwiedze to Sanktuarium Ojca Pio.

Pozdrawiam.
2005-10-22 (14:30)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 31 502
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To ja Wam co powiem.

Ja tez sobie choruje, chociaz wcale tego nie chce. Przepracowalam 32 lata placac skladki. Chodzilam do lekarzy, a jakze, ale bylam traktowana jako symulantka, albo lekarze stosowali spychologie. To trwalo kilkanacie lat. Choroba postepowala, a nikt jej nie leczyl.

Dzieki takiemu traktowaniu dochrapalam sie renty z orzeczeniem o calkowitej niezdolnoci do pracy.

Twierdze, ze to sluzba zdrowia doprowadzila mnie do tego inwalidztwa. Mam tego dowody.

Dlatego nie mam zaufania do lekarzy i od kilku lat wydaje pieniadze na leczenie prywatne u jednego lekarza, do którego mam zaufanie. To on juz na pierwszej wizycie postawil wlaciwa diagnoze, powieca dla mnie 2-3 godziny podczas wizyty, a nie 10-15 minut. Ale nie jest cudotwórca i nie przywróci mi zdrowia.



Wiadomo, ze ludzie z przewleklymi chorobami czuja sie gorzej i dopada ich rózne winstwo wiosna i jesienia. Wlasnie mnie znowu dopadlo.



Kilkanacie dni temu weszlam na forum Onetu - czytam tam wiadomoci i komentarze.

Byla akurat dyskusja o raku. Kobieta napisala, ze u jej meza stwierdzono w ubieglym roku raka inwazyjnego jelita grubego z przerzutami na watrobe. W zasadzie lekarze nie dawali zadnej nadziei tym bardziej, ze termin pierwszej operacji mial wyznaczony dopiero za trzy miesiace.

Przez ten okres wyczekiwania na operacje, kobieta ta codziennie prosila o pomoc Ojca Pio, a takze podsawala mezowi do picia sok z buraków i marchwi w proporcjach: 1 czec soku z buraków : 3 czeci z marchwi.

Maz przeszedl obie operacje. Doskonale zniósl chemioterapie, ku zdziwieniu lekarzy.

Od drugiej operacji minal juz rok i maz nadakl zyje, normalnie funkcjonuje. Dawano mu 3 miesiace zycia.

To ta kobieta podala adres tej strony, który wkleilam.



Jestem katoliczka, ale musialam dojrzec przez pare dni do tego, by wejc na te strone i zwrócic sie do Ojca Pio o pomoc. Mialam wówczas cinienie 220/115 mmHg.

Zadne leki nie chcialy dzialac. I wyobraLcie sobie, ze po godzinie cinienie zaczelo opadac. Nie spadlo do normalnej wartoci, ale bylam juz w stanie wyjc z psem na spacer.

Czym to wytlumaczyc?

Nie wiem. Jestem ostrozna, jezeli chodzi o podejcie do cudów. Predzej dopuszczam do siebie myli o sugestii. Obojetnie co to nie bylo, ale pomoglo i czuje sie coraz lepiej.



Czasami warto zaufac - to dziala, ale trzeba w to wierzyc.



Jeszcze jedno. Mozna przeciez prosic w modlitwie o pomoc. Jednak dodatkowym bodLcem wplywajacym na nasza psychike jest fakt, ze piszac ta probe - my ja widzimy i wiemy, ze ona nie rozplywa sie w przestrzeni. Nasza proba istnieje namacalnie, istnieje w wiecie.

Kazdy dodatkowy bodziec dziala jeszcze silniej na nasza podwiadomoc. A jak wielkie ma ona znaczenie dla zdrowia to wiedza nawet lekarze.



Stary Kibicu, miale wiele szczecia w zyciu, ze nie zalamale sie i trafile na odpowiednich lekarzy. To co powinni byli zrobic fizycznie - zrobili doskonale. Teraz na Twoje zdrowie pracuje podwiadomoc- Twoja psychika.

Wzmacniaj ja.

Jezeli nawet w malenkiej czasteczce moglam sie do tego przyczynic - jest to dla mnie ogromna radoc. A mnie juz sie odwdzieczyle, za co bardzo dziekuje.
2005-10-22 (15:12)

status skaplar
Data rejestracji: 2005-08-11
Ilość postów: 466

1148
wpis nr 31 506
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia

Podziwiam Cie i szanuje. Jeste niesamowita.Oczywwicie , w pozytywnym tego slowa znaczeniu . Duzo zdrówka dla Ciebie ,dla Starego KIbica i wszystkich nie mógacych liczyc na profesjonalna pomoc od naszej Sluzby Zdrowia.
2005-10-22 (15:42)

status skaplar
Data rejestracji: 2005-08-11
Ilość postów: 466

1148
wpis nr 31 510
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jezeli chodzi o Sluzbe Zdrrowia , to jest w wszystko pryszcz .Ja chodze ( ponad 5 lat ) do pana doktora , który jest w stanie,w ciagu godziny ( 60 min. ),przyjac 20 pacjentów.Ja ostatnio bylem ,to nie zdazylem usiac,a juz mialem recepte wypisana.
2005-10-22 (16:29)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 31 512
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Skaplar, oni na akord pracuja. To taka tama produkcyjna.

Poszlam kiedy do okulistki, bo obudzilam sie ze spuchnietym okiem i nie moglam go otworzyc.

Pani doktór miala na biurku rozlozone blozki z receptami, kazdy bloczek zapisany w caloci jednym lekiem. Spojrzala na moje oko, nawet go nie zbadala, a potem oderwala z kilku bloczków po jednej zapisanej recepcie.

Pielegniarka siedzaca z boku biurka wpisala moje dane.

I nastepny prosze.



No sie nazywa organizacja pracy! Godna podziwu.

Ja bym to jeszcze usprawnila nadajac numerki kazdemu bloczkowi i pijac kawe w recepcji wydawalabym pielegniarce polecenia w stylu: siostro, tej pacjentce recepta nr 7, 13 i 18.

Jak w multilotku. Bomba!
2005-10-22 (17:39)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 31 521
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

SILA WOLI == to jest to co trzyma nas przy zyciu . Jeli twardo powiem ja to zrobie chocby po trupach to ja to zrobie --musze to zrobic gdzie mój honor moja ambicja z czego ja wlaciwie sie skladam ??? ..SILA woli jest tak samo mocna jak dziecka które nie oddycha awychodzi na wiat z matki lona wie gdzie kiedy i walczy o zycie i TO mu sie udaje ..
2005-10-22 (20:24)

status janek40
Data rejestracji: 2005-03-08
Ilość postów: 52

769
wpis nr 31 548
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

15 lat nie bylem u lekarza i nie zamierzam:P
2005-10-22 (21:08)

status stary kibic
Data rejestracji: 2005-09-17
Ilość postów: 1162

1239
wpis nr 31 558
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Janek40-ja tez do pazdziernika 2003r.nie bylem przez 12 lat u lekarza,a jak dorwala mnie choroba to nie ma tygodnia bez wizyty u niego.Daj Boze zeby nastepne 15 nie musial go odwiedzac,tego Ci zycze.
2005-10-22 (21:15)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 31 562
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pamietam wpis w Ksiedze Karola z Torunia.

Nie wiem pod jakim nickiem sie teraz ukrywa - przypuszczam, ze odwiedza te strone.

To bylo bardzo dawno. ok. 2 lata temu. Karol napisal:



\"Ja tez kiedy mylalem, ze jestem niezniszczalny\".



Jezeli Karolu bywasz na tej stronce - serdecznie pozdrawiam.

2005-10-23 (02:09)

status ptysiek
Data rejestracji: 2004-11-02
Ilość postów: 54

446
wpis nr 31 592
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobiu dziekuje za podanie strony o ojcu Pio.

Serdecznie Ciebie pozdrawiam i zycze duzo zdrówka.
2005-10-23 (02:30)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 31 594
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dobrze Ptysiek, ze Ty jeste taki normalny, taki zwyczajny.

Pozdrawiam.
2005-10-23 (12:08)

status stary kibic
Data rejestracji: 2005-09-17
Ilość postów: 1162

1239
wpis nr 31 618
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzien dobry Pani Halinko,widze ze cierpi Pani na bezsennoc,ja mam ten sam problem.Ale nie moge dlugo siedziec przy komputerze,poniewaz,jak Pani wie mam wszczepiony kardiowerter defiblator,jest to taki maly komputer wielkoci paczki papierosów i jest odpowiednio zaprogramowany,musze uwazac zeby nie zmienic mu programu.Musze unikac wszystkich urzadzen gdzie wystepuje pole elektromagnetyczne,chodzi tu o telefony komórkowe,kolumny glonikowe,spawarki itp.Lepiej wiec dmuchac na zimne.Pozdrawiam wszystkich odwiedzajacych ta strone,których uwazam za swoich PRZYJACIÓL!!!
2005-10-23 (12:20)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 31 620
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja tez Wszystkim zycze duzo zdrowia,którego niestety ja nie mam,szczególne pozdrowienia dla mojej imienniczki i dzieki za adres stronki ojca Pio,,
2005-10-23 (13:02)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 31 627
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panie Marianie, zycie z biegiem lat wymusza na nas coraz wiecej ograniczen.

Cala sztuka polega na tym, by je akceptowac i nauczyc sie z nimi zyc.

To dobrze, ze Panu sie to udaje, bo ludzie czesto lubia szarzowac udajac, ze ich kondycja jest taka jak u 18-latka.

Panu to nie grozi - ma Pan rozsadne podejcie do zycia.



A z tym moim spaniem to róznie bywa. Staram sie nie spac dluzej niz 6 godzin (jednym ciurkiem), bo potem sie Lle czuje. Wole w ciagu dnia uciac sobie drzemke regeneracyjna, byle nie zbyt póLno.

Przyznam sie, ze mnie brak zdrowego rozsadku i czesto szarzuje, tak jakbym chciala nadgonic stracony czas. Ciagle malo mi zycia i szkoda go na sen.

A potem sa efekty uboczne.



Halah, grunt to optymizm. A co sie bedziemy wczuwac w nasz organizm?

Im wiecej zainteresowan sobie wynajdujemy - tym lepiej.

To samo dotyczy Pana Mariana.



Wstalam dzisiaj przed 10 rano. Najpierw jedne tabletki, przerwa, potem drugie, juz zadzialaly. Teraz moge wyjc z psem. Po powrocie wezme trzecia porcje. Nie chce mieszac wszystkioch jednoczenie. I tak sobie funkcjonuje.



Kiedy sie ukrywalam z tym, ze natychmiast po przebudzeniu nie moge byc rzeka jak szczygielek i biec do sklepu po mleko i buleczki. Teraz mam to w nosie. A komentarze sasiadów, ze tak póLno wychodze z psem nie interesuja mnie. Niech kazdy pilnuje swojego nosa.

Grunt, ze pies to zaakceptowal i przystosowal sie do takiej sytuacji.



Trzymajcie sie Wszyscy, Ci zdrowi takze. Niech nikt nie ludzi sie, ze nie dopadnie go jaka przypadloc. Nasze organizmy zuzywaja sie jak maszyny.

Byle do wiosny.
2005-10-24 (12:45)

status stary kibic
Data rejestracji: 2005-09-17
Ilość postów: 1162

1239
wpis nr 31 760
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

KOCHANA PANI HALINKO,WIDZI PANI,CZLOWIEK ZRZUCIL Z SIEBIE TROCHE KLOPOTÓW ZWIERZAJAC SIE INNYM,ZROBILO SIE LZEJ,NO I PRZY OKAZJI SZCZESCIE USMIECHNELO SIE DO MNIE TRAFILEM PIATECZKE W NIEDZIELE I ZE ZDROWIEM TROCHE LEPIEJ.MOZE JESZCZE NASTANA DLA MNIE SZCZESLIWSZE CZASY,W CZYM JEST DUZA ZASLUGA PANI W SKIEROWANIU MNIE NA PEWIEN TROP ZA CO PANI SERDECZNIE DZIEKUJE.
2005-10-24 (13:17)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 31 763
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No widzisz Fobia jak to jest.....

Pa
2005-10-24 (18:30)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 31 800
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panie Marianie, prosze nie przeceniac mojej roli.

Po prostu poczul sie Pan silniejszy, dostrzegl Pan jeszcze jedno wiatelko w swoim zyciu. A to tak wiele.

Ciesze sie z Pana wygranej, to jeszcze jeden bodziec, by Pana optymizm wzrastal.

Te nasze drobne slowne utarczki byly widocznie potrzebne.

Bardzo Panu dziekuje za dobre slowa - to mnie tez wzmacnia.

Zycze zdrowia, duzo zdrowia.

___________



Sondo, Fobia wie jak to jest i dlatego nie lubi zbednego slodzenia.

Wole konkrety. I za to ceniona bylam w pracy.

Pozdrawiam
2005-10-25 (15:30)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 31 898
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

JASNE. ZROZUMIALAM

PA
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina