Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Wazna pomoc przy KENO

2005-09-20 (20:28)

status Darek
Data rejestracji: 2003-10-13
Ilość postów: 213

154
wpis nr 27 649
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czesc

Kiedys ktos powiedzial ze keno oszukuje i ze jak sie logujesz jako gosc to podobno daja ci specjalnie wygrac zeby cie oskubac jak grasz na serio.

Ze niby sa 2 gry.

Dlatego chcialbym prosic tych ktorzy sa juz zarejestrowani o pomoc w eksperymencie.

Potrzebuje baze wynikow np ze 100 losowan (im dluzsza tym lepsza) od zarejestrowanego uzytkownika(jak ktos gra to moze zrobic taka baze) i porownam ja z baza jaka utworze grajac jako gosc i zobaczymy czy sie roznia.

W zamian za wspolprace oferuje swoje wnioski z tego eksperymentu i bedziemy miec wieksza pewnosc co jest grane



Wazne zeby ta baza skladala sie z kolejnych losowan.

Pasko wie jak zrobic zeby spisywac wyniki automatycznie do pliku wiec trzeba tylko kogos to zagra na kilka progresji i mysle ze moja prosba jest realna.



Bardzo bym prosil o powazne potraktowanie tego eksperymentu bo moze wam to zaoszczedzic ciezko zapracowane pieniadze



To tyle.

ps. To ja Darek, nie bylo mnie dluzszy czas ale juz jestem i pozdrawiam wszystkich:

Fobie, Pasko, Jasze, Mariusza, Janka i cala reszte

2005-09-21 (10:03)

status Darek
Data rejestracji: 2003-10-13
Ilość postów: 213

154
wpis nr 27 704
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hej co jest

Nikt nic nie powie?

Ja mowie powaznie

Pozdrawiam
2005-09-21 (19:15)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 27 771
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj.



Ja programikiem KENO moge wygenerowac w nocy ( 10 godzin ) okolo 5000 wyników w odstepie co 8-10 sekund



Jeli jest taka potrzeba...... ale ...... na prawdziwa gre to bym sie nie odwazyl



Jak znajde czas, to musze poprawic programik, aby potrafil grac na progresje



Pozdrawiam

2005-09-21 (20:06)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 27 774
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Darku, dopiero zajrzalam do tego tematu. Nic konkretnego w nim nie mam do powiedzenia.

Chcialam tylko podziekowac za pozdrowienia

Niejednokrotnie wspominalam Ciebie na forum. Jeste sympatycznym mlodym czlowiekiem, którego ponad rok brakowalo wród nas.

(To taka mala informacja dla tych co nie wiedza).

Ciesze sie z Twojego powrotu i zycze sukcesów.
2005-09-21 (20:44)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 27 782
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Darek

Po przeczytaniu pierwszego wpisu chcialem Ci przeslac killka plików txt jakie kiedy wygenerowal mi program KENO . Nie wiem czy interesuja Cie pliki z Lipca (póLniej nie gralem ,zreszta teraz mi nie wolno uzywac tego programu ). Podasz Maila to dostaniesz wydruki z realnej gry. Z tym ze beda ta jakie tam krotkie serie lacznie na kilkaset wyników.

Jel bedziesz bardzo tego chcial to skojarze Cie z aktualnym uzytkownikiem programu (Tu nie recze za jego chec do wymiany pogladów jak równiez nie wiem czy On gral w realu)

Pozdrawiam.

zen
2005-09-21 (21:05)

status pepe1001
Data rejestracji: 2005-08-03
Ilość postów: 60

1119
wpis nr 27 796
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...siema !

próbowalem w KENO i mialem taka bazke ponad 100 wyników, ale po przejciu na real,

zrobil sie taki \"galimatias\" / po prostu w realu KENO zaczelo inaczej chodzic, wiec przeskoczylem na pokerka zjechalem do zera - i juz tam nie zagladam, na partyjke.

tych wyników tez juz niemam, ale chyba lepiej na farta krótkie serie i podbijac...

pozdro.
2005-09-21 (21:52)

status Darek
Data rejestracji: 2003-10-13
Ilość postów: 213

154
wpis nr 27 801
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Chwala Bogu ze ktos odpisal

Bo myslalem ze pod moja nieobecnosc zapanowala na forum jakas psychoza

Pasko:

Jesli nie sprawi Ci to problemu to bede wdzieczny z Twoja pomoc.

Im dluzsza baze utworzysz tym lepiej ale dluzsza niz 5000 chyba nie jest potrzebna

Dzis analizowalem transfery pakietow pomiedzy mna a expekt i nic nie kumam z tego, wiec albo sa szyfrowane albo sa bez znaczenia (dla gry \"na niby\")

Myslalem ze jak pakiety beda proste to napisze program ktory bedzie sam je wysylal i udawal ze odpalilem keno

Tak zrobilem z www.lotto.pl i programik mi aktualizowal baze ale jakos potem przestali ja emitowac.

I tu moja druga prosba do Pasko zeby mi pomogl przy programie ktory z ekranu bedzie zbieral dane. Pasko napisales dziwny program ale fajny i ubiegles mnie ale sie nie martw nie zrobie Ci konkurencji bo mnie badania interesuja a nie biznes

No ale moze na maila wyjasnie.

Ostatnia prosba to link do wynikow dla multipairsa bo sie zmienil adres a ja te wyniki uzywam w swoim programie

Do dwoch pozostalych kolegow:

Jak macie jakies wydruki z realnej gry to bym o nie bardzo prosil.(poproscie kolegow ewentualnie)

Porownam je z tym co mi pasko wygeneruje i napisze w tym temacie do czego doszedlem. Dobrze by bylo zeby byly jak najdluzsze i mniej wiecej z datami utworzenia.

Do Fobi:

Nie bylo mnie ale sercem zawsze bylem z wami i jak moglem to pozdrawialem z kafejki

Dziekuje za pamiec i chetnie bym poczytal gdzie o mnie pisza



moje namiary:

gg 9362797

vilu25@wp.pl

inix@interia.pl

jak mnie nie bedzie na gg to bede na WPK.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina