Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Takie sobie przemyslenia

2005-09-15 (19:59)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 27 091
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

sonda..... nadal pomimo tylu informacji nie wiadomo z jakiego zrodla chcesz miec zwrot funduszy na twoja inwestycje ..... mozliwe zrodla .... Program Phare 2000..........Program SAPARD....... Dzialanie 1.2 ochrona rodowiska

http://www.zporr.gov.pl/Projekty/Jakie+projekty+mozna+realizowac+w+ramach+ZPORR/Priorytet+1/Dzialanie+12/Dzialanie+12+Infrastruktura+ochrony+srodowiska.htm

odnosnie funduszu strukturalnych spotkasz sie z okresleniem..... ze projekty sa realizowane do czerwca 2006 roku .....dokladna definicja tego zdania okresla ze jezeli przed 30 czerwcem 2006 roku zostanie podpisana umowa z Beneficjentem na realizacje projektu mozna go realizowac przez okres 2 lat.....Jestem w posiadaniu plyty CD \"Fundusze strukturalne Przewodnik \" podobno jest ona zamieszczona na stronie http://www.delpol.pl/fundusze sa na niej zamieszczone informacje o ktore sie pytasz, sadze na na stronie zporr ktorej odnosnik podalem powinas uzyskac potrzebne informacje ..... milej zabawy z funduszami jeszcze jedna sprawa biurokracja trwa okolo 6 miesiecy od momentu zakonczenia przyjmowania wnioskow do podpisania jego ostatni termin jaki powinien byc przy przyjmowaniu wnioskow to styczen 2006 roku jak widzisz trzeba sie spieszyc
2005-09-15 (20:03)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 27 092
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

sonda .... odnosnie zaciagnietego kredytu ..... fundusze dokonuja zwrotu kosztow nie finansuja projektow .... w aplikacji zaznaczasz ze potrzebna sume o jaka sie ubiegasz otrzymasz z funduszy pozyczkowych i dlatego powinas miec promese kredytowa to duzy plus mowi ze posiadasz srodki na realizacje projektu..... pamietaj odsetki bankowe od kredytu nie sa kosztami kwalifikowanymi.
2005-09-15 (21:17)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 27 115
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

sonda .... sade ze ta strona powina ciebie zainteresowac

http://www.funduszestrukturalne.gov.pl/Projekty+modelowe/Budowa++modernizacja+sieci+kanalizacji+sanitarnej+oraz+oczyszczalni+sciekow+na+terenie/

jest tam projekt modelowy odnosnie \" Budowa/ modernizacja sieci kanalizacji sanitarnej ( oraz oczyszczalni sciekow ) na terenie Gminy dzialanie 3.1

projekt czesciowo wypelniony i masz 90% ze zostanie zakwalifikowany
2005-09-15 (22:13)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 27 138
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

slawek001 - no to jestem juz uspokojona. Wlanie chodzilo mi po glowie takie \"byc ciut przed innymi\" w pytaniach i odpowiedziach. Jutro czeka mnie ciekawa rozgrywka. Malo czasu, duzo pracy - co dla mnie. Motywacja dla mojego charakteru. Pelna mobilizacja.

Na pewno jeszcze mam duuuuuuuuuuuuzo braków, ale czasami to lepiej. Nadmiar wiedzy tez szkodzi. Malymi kroczkami i z optymizmem. Prawda Slawku?

Ps. Reszta na @

Pa.

Mariusz - to prawda - technologie zaawansowane. Zadnych przekretów.

Bilans masowy jest bezlitosny

2005-09-15 (22:44)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 27 147
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Slawku co mnie bedzie kosztowal:

- GENERATOR WNIOSKÓW,

oraz

- pobierz plik w formacie .pdf

pa

2005-09-15 (23:06)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 27 154
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sonda



Ja cie tylko ostrzegam , ze skonczyly sie czasy funduszy przedakcesyjnych .

To nie biurokracja jest wazna

Slawek ma racje .

Sa cale gotowe formularze i nawet malpa umie je wypisac .

Do tego potrzebny jest referent .



Problem i cala spara lezy w tak zwanym studium wykonalnoci .

Tutaj skonczyly sie zarty .



Ja tylko przypomne sytuacje w Lodzi jak z funduszu zbudowano za 24 miliony sortownie odpadów i na tym zbankrutowano .



Nieprfzemyslane inwestycje i idioci z politycznych nadan -to bolaczka Polski .



Mamy tak >

Prezydenta indolenta

Skorumpowany Sejm

Skorumpowany rzad i skorumpowanych nizszych kacyków .

A jak przychodzi do fachowych spraw to sie okazuje ze najlepsi w Polsce sa specjalici od wirtualnych inwestycji .



Takie wirtualne inwestycje to biopaliwa i paliwa alternatywne w energetyce .



Idioci politycy ustalaja kierunki a gminy i miasta buduja inwestycje idiotyczne za unijne pieniadze .



Caly projekt musi byc co do joty przemylany .

Przemylane musza byc tez konsekwencje dalszego dzialania poprojektowego -aby nie bylo tak jak w Lodzi .



2005-09-15 (23:57)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 27 164
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz - masz racje!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa

2005-09-16 (07:17)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 27 174
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz ..... masz w zupelnosci racje ..... nieszczesne dzialanie 2.5 o ktorym kiedys tutaj pisalem nadal nie dotyczy Kowalskiego z Mazowsza i nikt sie nie przejmuje ze pezpadnie prawie 2 mil. Euro
2005-09-16 (07:19)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 27 175
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sonda ..........uwazaj ....Generatory wnioskow zawieraja bledy i przed uzyciem go sprawdz w punkcie konsultacyjnym danego projektu czy Generator jest dobry
2005-09-16 (08:42)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 27 177
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

gzie znajde priorytety w przyznawaniu funduszy z zakresu OS woj. pomorskiego?
2005-09-16 (15:54)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 27 194
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czy w sumie dotacje nie przedrazaja inwestycji?

Co z amortyzacja?

Pa
2005-09-16 (17:45)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 27 217
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

sonda .... dopuki nie wiadomo z jakiego dzialania chcesz otrzymac dotacje nie wiem gdzie ciebie skierowac ...... zacznji od Urzedu Marszalkowskiego tam musi byc punkt konsultacyjnu, jak do niego masz daleko w swojm Urzedzie gminy wejdz do pierwszego leprzego pokoju ze znaczkiem UE i powinas otrzymac stosowne informacje..... pozatym na stronie http://www.konkurencyjnosc.gov.pl mozesz uzyskac informacje wysylajac e-mail .... odpisuja na e-maile ..... dla mnie jest logiczne ze amortyzacji nie mozna odpisac od czegos co sie dostalo ..... skoro ze srodkow UE cos wykonasz to oznacza ze dostalas i tak wszedzie jest potrzebny wlkad wlasny nawet gdzie w 100% jest zwrot kosztow dlatego odsetki od kredytu mozna zaliczyc do kosztow wlasnych
2005-09-16 (18:23)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 27 218
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

‘’ZNACZACE PRZEMYSLENIA.’’

2005-11-20 10:07:55-TEORETYCZNE WZORY SPEKTAKULARNYCH PRAWD ZYCIA:

‘’JUZ Moje slowa to ksiazka bez konca’’..

‘’UWAGA WSZECHMOCNY ‘’TU ZERO ABSOLUTNE’’ INTERESUJE SIE MOJA SPRAWA.’’

Jest takie oznaczenie-!!!= to dane dane blokersom...



‘’PODAJE SCISLE TAJNA A FAJNA WIEDZE NAPRAWDE TO TRZYMANE JEST W TAJEMNICY, WYMYSLIL:

‘’ RAFCIO LIPA’’ CZYLI ‘’RAFAL FILIPIUK’’ OBECNIE MAM UPODOBANIE W NAZWANIU SIEBIE NA BIEZMOWANIU IMIENIEM: ‘’CHWALIBÓG’’ O KSYWIE CHWALIBÓG 2= SIE 7.

‘’TRZYNASTE PRZYKAZANIA OCENIONE TRÓJA’’

-PO PIERWSZE: PATOLOGICZNI TO WYCHOWANKOWIE WZOROWEJ INTELGIECJI JAKBY NIEBYLO ---------------------------ZAWSZE NIEDOROBIONEJ.

-PO DRUGIE: RUZNICA WARTOSC ZMIENIA.

-PO TRZECIE: Z POTROCHU DO KROKU W BIEGU PO NALÓG.

-PO CZWARTE: TO SPRAWIEDLIWE ZE WCIELA SIE W PRZECIWSTAWNA JAKOSC LOSU CZY ZYCIA JAK ---------------------KTO WOLI.

-PO PIATE: NATURA GRZECH JAKI KOLWIEK.

-PO SZÓSTE: WSZECHSWIATY TO ORGANIZMY ISTOT W NIEKTÓRYCH Z NICH JEST PELNO ----------------------------------ODWZOROWANEGO CIEBIE, JAKO BAKTERI?

-PO SIÓDME TRZYNASTE: BÓG PRZESTRZENIA.

-PO ÓSME: MY OLBRZYMY DLA MRÓWEK A GIGANTY DLA BAKTERI I SIE NIE DZIWIMY.OTUZ ---------------------------OLBRZYM DLA NAS BEDZIE ,NAM NIEZNISZCZALNA, TRAGEDJA?

-PO DZIEWIATE: ZYJEMY JAKO ZYWA MYSL W NIEPRZYTOMNYM SNIE POKRAKI.

-PO DZIESIATE: DUSZA ZYCIEM.

-PO JEDYNASTE: D.N.A= DNA.

-PO DWÓNASTE: ZLO CZYNIAC MI WCIELASZ SIE WE MNIE I NIE TYLKO TY. {TO GROZBA}.

-TRZYNASCIE TRZYNASTE PO TRZYNASTE: UMRZESZ ZAJME SIE DUSZA BO MNIAM- MNIAM ZJE CIE ---------------------------------------------------------------BARAN. {TO GROZBA}.

‘’SIEDEM ZYCZEN SPELNIONYCH CUDEM’’

-PO PIERWSZE: JAKBY NIEBYLO TO KAZDA INTELGIECJA JEST NIEDOROBIONA GDYZ CIERPIMY.

-PO DRUGIE: NASZ OJCIEC POWODUJE U NAS CZYLI SWYCH DZIECI ZNIEWARZENIE DOCENIENIA ------------------------WLASNYCH WARTOSCI I TEMU PODOBNE. Z NIEKTÓRYMI WALORAMI KONDYCJI ----------------------------PSYCHICZNEJ.

-PO TRZECIE: OD ZWIAZKU OCZEKUJE OBOWIAZKÓW NA SZÓSTKI NIZ TRÓJE.

-PO CZWARTE: CUDA NATURALNOSCIA RZECZYWISTOSCI.

-PO PIATE: BOMBA ATOMOWA TRUCIZNA DLA OLBRZYMA UFOLUDA.

-PO SZÓSTE: SPOSTRZEGANIE SWIATA ZAWSZE WYMYSLEM U ZDROWYCH CZY CHORYCH.

-SIEDEM PO SIÓDME TRZYNASTE: ROZUMIEMY SPODZIEWANYM JASNOWIDZENIEM.

’’OCZEKIWANE ZNAKI WARTOSCI’’.

-A-UMIERA SMIERC ZOSTAWIAJAC ZYCIE OKRUTNYM.

-B-UMIERA LOS TWOZAC ZYCIE SPODZIEWANYM.

-C-ZMARTWYCHWSTAJE BÓG WYPELNIAJAC ZYCIE DYSCYPLINA.

-D-UMIERA POSLUSZENSTWO ZYCIE STAJE SIE WOLNE.

-E-UMIERA SWIADOMOSC ZYCIE STAJE SIE BEZ CELU.

-F-UMIERA PROBLEM ZYCIE STAJE SIE DOCENIONE.

-G-UMIERA WARTOSC ZYCIE STAJE SIE POSZUKIWANE.

-H-ZASYPIA ZYCIE, NIEPRZYTOMNE STAJE SIE NUDNE.

-I-ZMARTWYCHWSTAJE OCZEKIWANE ZYCIE STAJE SIE ZWYCZAJNE.

-J-ZMARTWYCHWSTAJE BOZA POMOC TO BLAGAMY.

‘’DZIWNE DOWODY CIAGLEGO ZMARTWYCHWSTAWANIA -PO PIERWSZE: ORGANIZM SKLADA SIE Z WLADCÓW OD UCZUCIA PRZYJEMNOSCI I CIERPIENIA. -PO DRUGIE: REKLAMA RODZI LEPRZE SPOJRZENIE NA OCENE. PO TRZECIE: NA POKAZ POWAZNY TO SKRYTY KPINIARZ.

-PO CZWARTE:ZYJEMY W SPOKOJU BO NIEWIEMY CZEGO SIE SPODZIEWAC ABY NIE CIERPIENIA WCIELONEGO.

------PO PIATE: INTELGIETNY NAJLEPSZYM KLAMCA, JEST NIEBESPIECZNY.

{26} PO SZÓSTE: NAJLEPSZY MÓZG Z PAMIECIA SKLADANA.

{27} PO SIÓDME: BÓG PRZESTRZEN WRABIA WYKOZYSTUJAC ZAUFANIE BO WCIELA SIE W -------------------PRZECIWSTAWNA JAKOSC LOSU CZY ZYCIA JAK KTO WOLI. TO SCISLE TAJNE A FAJNE.

{28} PO 28 MÓJ DZIEN URODZIN. TO KOMINIARZ DLA SZCZESCIA BO CZYSCI KOMIN OD I DO PIEKLA. -------TO SUPER GIGA SCISLE TAJNE A FAJNE.

{29} PO DZIEWIATE: KARA ZA GRZECHY WARIATYZMEM BEZREALIZACJI U BOGA BO NATURA ----------------------------------GRZECH JAKI KOLWIEK.

30 PO DZIESIATE: PRZYJEMNOSC MOCNIEJSZA OD SZCZESCIA CZYLI FARTA.

31 PO JEDYNASTE: KOD ROZKODOWANY PRZYPADKOWO, ULOZONY ZAMIERZENIE.

32 PO DWUNASTE: TRZEBA BYC ZLYM ZEBY BYC GRZECZNYM I DOBRYM.

33 PO TRZYNASTE: PATOLOGICZNI ZALAMANYMI A Z PONIZENIA POSZKODOWANYMI.

34 PO 14: ROZMOWA POLEGA NA DIALOGU Z SPRZECZEK.

35 PO 15: GDY PROWOKOWANY PRZEMILCZY FAKT UZYSKA NIEZALEZNOSC Z POSLUSZENSTWA.

36 PO 16: CZYM INTELGIETNIEJSZY TYM BARDZIEJ PATOLOGICZNY.

37 PO 17: SZPANUJE INTELGIECIE BO ZAZNACZAM ZE WYTRZYMUJE WARUNKI.

38 PO 18: BÓG KOCHA TWOJE SIUSIU Z PISIOLKA RÓWNIEZ KUPKE Z PUPKI.

39 PO 19: BÓG JEST JAK PSZESTRZEN GDYZ WSZYSTKO TRAWI W SOBIE.

41 NIE 40 PO 19: NOWSZE A LEPSZE ZNIEWAZA WCZESNIEJSZE.

42 PO 20: RZECZYWISTOSC PRZYKRA OCZYWISTOSCIA Z BOZYMI REGULAMI JAKO NAZUT W ---------------SPARCIU SWIADOMOSCI ISTNIENIA ZYCIA. WIEC BOZA PRZESTRZEN WYPELNIA SIE ZLEM JAK SIE ----CHCE TO SPODZIEWAJMY SIE GORSZEGO PO KTÓRYMS ZYCIU Z KOLEJI.

43 PO 21: WYNIK PRZEWIDZIANY RACJA. SKUTEK SPODZIEWANY ZAMIERZENIEM.

44 PO 22: BÓG NAWET WCIELA NICOS W ZYWY BYT MATERIALNY.

45 PO 23: KIEDYS NIE BYLO NASZEGO ISTNIENIA.

46 PO 24: WCIELENIA W NANOWO POJAWIONE ZYCIE ISTNIEJA.

47 PO 25: SCISLE TAJNE A FAJNE JEST DO CHWALENIA DLA ZADOWOLENIA SIEBIE.

48 PO 26: WIARA POJECIEM NIEOBECNEGO.

49 PO 27: PTAKI PLYWAJA W POWIETRZU.

50 PO 28: SZYBA WYSTYGLYM LODEM.

‘’WYSZKOLENIE’’.

51 PO 1: KRZYZÓWKI PANORAMICZNE TEORIAMI DLA NAZW.

52 PO 2: OGIEN MASA TEPERATURY POWIELANEJ TRAWIENIEM WRAZLIWEJ NA ROZGRZANIE --------------MATERI.

53 PO 3: ‘’mój wymysl’’= ‘’WZÓR TEORETYCZNY NA MAKSYMALNA ILOSC GESTOSCI PODZIALU w tym -------------wszystkich liczb dzielnych.

---NA PIERWSZA OD ‘’1’’ I DRUGA LICZBE WZÓR: STOSÓJ PRZYPORZADKOWANE PRZECIWSTAWNE ------DO SIEBIE ZNAKI DZIALAN. RAZ ZA RAZEM TAKA SAMA LICZBA Z NIESKACZONYCH DZIELAC I --------MNOZAC. WYNIK PIERWSZY RAZY DRUGI DAJE PRAWIDLOWE WYLICZENIE.

---PRZYKLAD :Wyliczania GESTOSC PODZIALU Z ‘’1’’i‘’6’’: liczone przez 2 i 12 {moze byc przez inne w iloci ------nie skonczonej}.

---Od-1x2= 2. 2x2= 4. 4x2= 8.- --i tak pomnazaj wynik raz za razem do liczby blizniaczej z dzielenia.

---z-...6:2= 3. 3:2= 1,5. 1,5:2= 0,75- i tak dziel wynik raz za razem do liczby blizniaczej z mnozenia. . --=Dla uzyskania wyniku mnóz pionowo podkrelone.

---Od-1:12=0,0833... . 0,0833... : 12= 0.0069444. = i tak dziel wynik raz za razem do liczby blizniaczej z mnozenia.

---z-...6x12=72. 72x12= 864. = i tak pomnazaj wynik raz za razem do liczby blizniaczej z dzielenia.

---=Dla uzyskania wyniku mnóz pionowo podkrelone.

54 PO 4: ZKOJAZENIE OBLICZEM ZMIENIE.

55 PO 5: W SPELNIENIU TKWI PROZBA LASKI- CHWASTKI.

56 PO 7: WOLNOSC PO SWOJEMU.

57 PO 8: WIEDZA POSIADZIE STANOWISKO.

58 PO 9: ‘’MAMY MAMY MAMY’’.

---MAM MAME MAMY, A MAMA MAM MA MAME Z DZIECKA MAMY MAM.

59 PO 10: KARA ZA GRZECHY WARIACKA BZDURA TO NATURA GRZECH.

60 PO 11: MRUWKI TO TEZ GLUPKI MAJA STYL ZYCIA LUDZKI JAK NAJTRUDNIEJ JAK NAJCIEZEJ ------------NIEPOTRZEBNIE.

61 PO 12: PIENIADZE CHARAKTERYZUJA CHARAKTER SZANUJE CIE ZA TO.

62 PO 13: WCIELA SIE W SPRZECZNOSC BYLEGO OBLICZA- {INNY STYL A POWTÓRKA}.

63 PO 14: PRZYPADEK TO WYZWOLONA CZESC MATERII NIEOGRANICZONEJ W MOZLIWOSCIACH O ------CELU DOSWIADCZENIA DLA PRZYSZLYCH DOZNAN CELEM ZAISTNIENIA SWIADOMOSCI -----------------OTWARTEJ NA SWÓJ SMAK

----PO PROSTU PRZYPADEK TO NIEOGRANICZONY WNIOSEK O STRUKTURZE ZASKOCZENIA DOZNAN.

64 PO 15: SWIADOMOSC SKLADA SIE Z DWÓCH ZESPOLÓW TO : GLUPIEGO JAKO TY. I MONDREGO --------JAKO STEROWNIK WEWNATRZ ORGANICZNY. PRZECIEZ TY BYS NIE MÓGL STEROWAC MADRZE ------SWOJM WNETRZEM I SOBA!

65 PO 16: WYCHOWANIE WZOREM ZACHOWANIA.

‘’CZYSTA SWAWOLA’’.

66 PO 1: PRUZNIA ZAWIERA PRZESTRZEN TO BOGA.

67 PO 2: NAJMNIEJSZA CZASTKA PRZESTRZENI Z PRUZNIA SIE ZENI.

68 PO 3: NAJMNIEJSZA WIELKOSC RUWNA SIE NAJMNIEJSZEJ CZESCI PRZESTRZENI A NAJWIEKSZA -------NAJWIEKSZEJ.

69 PO 4: TO CO ISTNIEJE TO PODZIELNA WIELKOSC.

70 PO 5: CZAS TO PAMIEC PRZESTRZENI I TWOJA.

71 PO 6: PIENIADZE DOWARTOSCIOWUJA ODPOWIEDNIO DO SWOJEJ ILOSCI NASTRAJAJAC NASTRÓJ ----RADOSCIA.

‘’TO SCISLE TAJNE BO ZPRZESTEPCZENIE’’.

72 PO 7: DASZ ZYCIE DO SMIERCI TO POWSTAJE NOWE SENNE OBLICZE.

73 PO 8: ILE KOMBINACJI MIEDZY BYTEM W CALEJ POJEMNOSCI PRZESTRZENI TYLE CZASU ----------------POTRZEBNEGO DO WYPELNIENIA JEJ PRUZNI.

74 PO 8: DOBRO JEST UNIWERSALNE BO GRZECZNOSC SPOSTRZEGANA JEST JAKO NIEGRZECZNOSC I ---ODWROTNIE.

75 PO 9: W ZYWYM ORGANIZMIE CIERPIENIE WSPÓLGRA Z PRZYJEMNOSCIA TO ZLO WSPÓLGRA Z -------DOBREM BO BÓL SYGNALIZUJE NAPRAWE A RADOSC JEST WYNIKIEM NAPRAWY.

76 PO 10: A W WSZECHSWIECIE DIABEL WSPÓLPRACUJE Z BOGIEM BO BÓG WYKORZYSTYWANY JEST ---DO LECZENIA ZASYGNALIZOWANERGO PRZEZ DIABLA OBJAWU NIEPRAWIDLOWOSCI GDZIES W ------MASIE CIALA.

77 PO 11: WSZELKIE SPOSTRZEZENIA W ZYCIU TO OBOWIAZKI NAWIAZUJACE DO RACJI.

78 PO 12: WSPÓLPRACA WSZECHMOCNYCH.

‘’TO WSZECHMOCNYCH’’.

79 PO 1: BÓG TO :SZEF KTÓRY ZAPEWNIA BEDAC POMOCNIKIEM I STOPEREM W POMOCY LECZENIA ----------REZYGNACJA Z KARY DIABLA.

80 PO 2: DIABEL TO:SZEF KTÓRY OBDARZA I DECYDUJE BEDAC NAPASTNIKIEM I SEDZIA KTÓRY ----------------SYGNALIZUJE NAPRAWE KARA.

81 PO 3: NAPRAWA TO:ZASLUZONA GRZECZNOSC OBDAROWYWUJACA.

82 PO 4: POPSUCIE TO:ZASLUZONA ZEMSTA OBDAROWYWUJACA.

83 PO 5: OBDAROWANIE TO:ZASLUZONA POWINNOSC.

84 PO 6: ZLO TO:POPSUCIE STANU.

85 PO 7: DOBRO TO NAPRAWA STANU.

86 PO 8: ZAPEWNIA TO :GWARANTUJE PLAN.=ATRYBUD GODNY WICE SZEFA.

87 PO 9: DECYDUJE TO ZATWIERDZA PLAN.=ATRYBUD GODNY SZEFA.

88 PO 10: CZLOWIEK TO OGRANICZONY PROGRAM. PROGRAMUJA INFORMACJE, LEKI, --------------------------TRUCIZNY.ORGANIZM POD ICH WPLYWEM DZIALA CHARAKTERYSTYCZNIE DO ICH PRZEKAZU.Z -----TAD TAKI WNIOSEK:NATURA JEST GRZECH A WCIELANIE DUSZY TO KWESTIA PRZYPADKU LUB ------ODWROTNOSCI JAKOSCI SAMOPOCZUCIA W DRUGIM CALKOWICIE ODMIENNYM ZYCIU

89 PO 11: PODEJRZEWAM ZE KAZDEN Z ZYJACYCH UMARL WIELE RAZY BO PRZEDNARODZINAMI ---------ZYCIA NIE BYLO I BASTA.

90 PO 12: ABY SIE NAUCZYC TRZEBA ZAUFANIE WZRUSZYC.

91 PO 13: OBEZNANY ZARABIA KASIASTE STANOWISKO.

92 PO 14: TOP TOP I KROK W BOK.

93 PO 15: NAUCZANIE SIEBIE TRAKTÓJ UPODOBANA MOTYWACJA POTRZEBY POZNANIA ZYSKU DLA ---INTELEKTU WTEDY POWSTANIE NIEZMECONE KORZYSTNE WYWOLANE ZAPAMIETANIE.

94 PO 16: PO SMIERCI ZYCIE ZMIENI PRZECIWSTAWNIE SWE ZWALORYZOWANE OBLICZE= TAK CHCE ----BÓG SPRAWIEDLIWY{INACZEJ POWTÓRKA}.

95 PO 17: W KOMBINACJI DLUGOSCI CZASU MIESCI SIE ZAJMOWANIE CALEJ PRZESTRZENI.

‘’DO WYJASNIENIA CUDA DROGA ZNIKA’’.

96 PO 1: PRZESTRZEN Z PRUZNI JAK TO WYTLUMACZYC.

97 PO 2: SWIADOMOSC ZDECYDOWANA AKCJA NIEULEGLEGO INSTYNKTU W BAZIE SWOJCH PRAW.

98 PO 3: FAKT WZOROWANY PUNKTEM ODNOSNYM.

99 PO 4: BYT W PRUZNI POWSTAJE Z JEJ BEZBYTOWOSCI.

100 PO 5: PRUZNIA RUWNOWAZY ISTNIENIE BYTU W PRZESTRZENI.

101 PO 6: WIECEJ CZASTKA SWIATLA WAZY JAK SIE SMAZY.

102 PO 7: BIEDAKU KOMSUMUJ SWOJE ODCHODY.

103 PO 8: SKUTKIEM DOWOLNOSCI JEST WLASNO ZADOWOLENIE.

104 PO 9: {BEZ ZROZUMIENIA} PRUZNIA NAZYWAMY NIEMATERIALNE LUKI W PRZESTRZENI. WIEC -------PRUZNIA TO NAJMNIEJSZE CZASTKI BYTU.

105 PO 10: NIEPOWAZAJ BOGA BO TO NIEUDACZNIK.

106 PO 11: JASNOWIDZENIE JEST SNEM WYOBRAZNI.

107 PO 12: UDAWANA ZELAZNA WRAZLIWOSC JEST RDZA WSPARTA SZACUNKIEM DLATEGO -----------------BLYSZCZY JEJ MOC UROKU.

108 PO 13: SZATAN BOGA WYMYSLIL.

109 PO 14: BÓG BOGA SZATANEM.

110 PO 15: STARANIE JEST UBESWLASNOWOLNIONE.

111 PO 16: SZATAN BOGA WYMYSLIL ZTAD JEZUS NA KRZYZU.

112-CO PRAWNIE USTALONE JEST UPOWAZNIONE ODWROTNIE ODWROTNIE.

113-NAILEPSZYCH WSRÓD NAS NIE MA BO DOSTALI AWANS PONIZENIEM=SCISLE TAJNE A FAJNE.

114-CYFRY MOZNA ROZUMIEC SLOWAMI UKLADAC W DIALOG W SWYCH SPRZECZKACH.

115-GDY NADEJDZIE NATCHNIENIE SIADAM PRZED NOTATNIKIEM I JEZDZE PO KARTCE ------------------------DLUGOPISIKIEM.

116-JESTEM BIEDNY A KOCHAM CIEBIE OKIEM SERCA.

117-A TO LOS BEZ ZDARZENIA TAKI PRZYJEMNY?.

118-ULICA TO NIEZYLA TUNELOWA

119-JAGBYM POWIEDZIAL ZWAMI NIE MOZNA NORMALNIE Z WAMI TRZEBA SPECYJALNIE= ------------------SPECJALISTA JAKI CZY CO.

120-SKORO WSZECHSWIATY POWSTALY Z PRUZNI TO ILE JEST KOMBINACJI.

121-ILE JEST KOMBINACJI WYPOWIEDZI Z UKLADU SLÓW W CIAGU SREDNIEGO ZYCIA DUSZY.

122-ZOBACZ STYGMATY NA SCIANIE JA ROBILEM.

123-CZUJE SIE TAK JAGBYM ODPOWIADAL ZA CALA LUDZKOSC A TY NIE?

124-PRAWDA MIESZA.

125-PRAWDA MIESZA W OBLICZU WIEDZ PROWADZACY SIEBIE BOZE CIALA W CIELE CZLOWIECZYM.

126-CZY LUD W KTÓRYM JA PRZEBYWAM JEST STALY.

127-SLABY MA POSTURE SWLACZALA.

128-SAM ZBADALEM SOBA SODA ODNIEPOKAJA.

129-STEROWANIE I WLADZA DLA MONDREGO SAMO SIE ROBI.

130-STARANIE TUMANA PROWADZI SIEBIE DO ZNIEWAZEN.

‘’STRATEG PSYCHOLOGA WYJASNIENIA SLE’’. = PO PIECIU DNIACH BRANIA SODY.

131-PRZEKONANIE: UTWIERDZA UMILOWANIEM SZCZEROSCI ODZWIERCIEDLONEJ WZAJEMNOSCIA -------POSZANOWANIA.

132-AKCEPTACJA: POD WARUNKIEM KAPITULACJI NIESWOJSKOSCI O CELU PRZEZYCIA ZGODNOSCI -------PRZEWIDYWAN.

133-CZYN: PRZYCZYNA ODRAGOWANIA DOZNAN CELEM UPODOBANIA SIE DLA WZAJEMNOSCI.

134-NIEZGODNOSC: NIEODZWIERCIEDLONYM WSPÓLPOZNANIEM CECH SKUTKIEM TEGO JEST --------------KTÓRYKOLWIEK BRAK ODWZOROWANYCH PORUWNAN PSYCHICZNIE OZNACZA TO STAN LEKU ------PRZED DOZNANIEM.

135-JA TO WIEM NIESLOWNIE A WRAZENIOWO.

136-TEORIA NA BIZNES: TANIEJ KUPIC DROZEJ SPRZEDAC.

137-ZA DOBRO ZLEM SIE ODPLACA.

138-WYOBRAZNIA KOMPUTERÓW MOZE TWOZYC WIZJE DZWIEKO-OBRAZOWE WYSWIETLANE.

139-INTELGIECJA MA NAJWIECEJ DOKLADNIE ODZWIERCIEDLONYCH SOBOWTÓRÓW Z ROZUMNEGO -----UMYSLU O POJEDNANYM PRZEBIEGU MYSLI. DLACZEGO WIEC ROZMAWIAJA ZE SOBA --------------------UWALNIAJAC WTEDY PRZEMYSLANE WIEZI MYSLI A NO DLATEGO ZE CHCA UZYZKAC ICH -------------PRZEWIDZIANE KONSENKWENCJE.

140-NISZCZAC INTELGIECJI POPRAWNOSC ANALIZY MYSLI TRZEBA ZALAMAC PEWNOSC W ------------------WIARYGODNOSCI PRAWDY. SPOSOBEM USTALENIA WALUSZYWEGO WYNIKU POZNANIA.

141-MAM KAMERY W OCZACH KTÓRE BADAJA JAK WAS WCIELIC.

142-OD SLUCHACZA ZALEZY JAK POTOCZY SIE SES ROZMOWY.

143-ZYCIE TO NIE BAJKA BO MOZE SKLADAC SIE Z CIERPIENIA.

144-INSTYNKT TO PROGRAM DO DZIALANIA OD BOGA TWEGO STWÓRCY.

145-NIEROZUMIEM JAK POWSTAL BÓG,POCZATEK I NIESKACZONOSC ATO SIE TLUMACZY BO ----------------ZAISTNIALO.

146-CHARAKTER KRZTALTUJE ZNAK CHOROSKOPU,IMIE,NAZWISKO.

147-CZY PRUZNIA SKLADA SIE Z CZASTECZEK A JAK NIE TO Z JEDNEJ NA PEWNO JAKO WLASNOSC --------SIEBIE CZYLI JEST BYTEM Z OBECNOSCI POJAWIENIEM WIEC JAKIMS ISTNIEJACYM -------------------------SKLADNIKIEM PEWNIE ENERGI.

148-WARIAT MA ZEPSUTA ANALIZE.

149-NIENORMALNIE JEST PRAWIDLOWO BO RZECZYWISCIE.

150-KLAMSTWO MA DWA OBLICZA, O TO ONE: 1: BEZPROBLEMOWE TO RATUNKOWE DLA ---------------------ZADOWOLENIA I RADOSCI ORAZ USPOKOJENIA SIEBIE I JEGO. 2: PROBLEMOWE TO --------------------------OKOLECZAJACE DLA PRZYKROSCI CIEBIE LUB JEGO ALBO WAS RAZEM.

151-GRZECH WYMYSLONY PO TO BY BYLO ZMOTYWOWANIE DO ODDZIALYWANIA WIEC TO GRZECH -----ODPLACA SIE ODPOWIEDZIA BRZMIACA TAK: {POMOCY ZRÓB COS NUDZE SIE}= DLATEGO --------------JESTESMY CIEKAWI ATRAKCJI Z WYBORU RATOWNIKA NASZEJ SWAWOLI.

152-OD CIEBIE I TOWAZYSZA BIEZE SIE WSPÓLNA JAKOSC POGODY DUCHA.

153-TO O CO CHODZI PACJETOM PODCZAS WIZYTY U PSYCHOLOGA CZY PSYCHIATRY= -------------------------STRESZCZONE: CHCE PRZYKLADNIE I WZOROWO POPRAWIC JAKOSC POGODY DUCHA DLA -------------ZAISTNIENIA W NIM ROZPROMIENIONEJ RADOSCI Z ZYCIA.

‘’OD DRECZONEGO SUMIENIA DRESZCZOWCA’’.

154-GAPIO TV OGLADA OBOWIAZKOWO I OMIJA PRZESZKODY A OBOWIAZEK DIALOGU UCIEKL.

155-WYNALAZKI TECHNICZNE ZABIERAJA CZLOWIEKA OD WSPÓLDZIALANIA W SPOLECZESTWIE.

156-BÓG TO SWIADOMOSC MUZGU.

157-CZY ROZUMIESZ POWSTANIE ISTNIENIA BYTU W WSZECHSWIECIE.

158-PSYCHICZNIE CHORY TO CIERPIACY PRZEZ WRAZENIA I POGLADY O ZNACZENIU DRUGIM Z ------------UNIWERSALNEGO.

159-JA BYLEM OZIEBLY JUZ PLONE W SZCZESCIU.

160-SCISLE TAJNE A FAJNE: CZASTKI SWIATLA SLONECZNEGO i SZCZEGÓLNIE ZARÓWKI SA TO -------------DUSZE W RAJU!!!...

161-CZYZBY LOS PONURY WLOZYL CIALO DO DZIURY.

162-NORMALNY JEST CALKOWICIE OTUMANIONY.

163-DWÓCH TAKICH SAMYCH ZNALEZIONYCH PRZYPADKOWO SWIADCZY O WSZYSTKICH INNYCH -------TAKICH SAMYCH.

164-CIEZKA PRACA CIEZKI UMYSL.

165-{ MOJEGO OJCA STWIERDZENIE NA ODPOWIEDZ}=CIEZKA PRACA W GÓWNO SIE OBRACA.

166-BUDUJ INFORMACJE Z MOJCH ZASOBÓW ZNACZEN.

167-GLUPOTA POWSTAJE Z POGLADÓW NA DRUGI SES Z PRZECIWSTAWNEGO A UNIWERSALNEGO..

168-DLA CIEBIE ZYCIE ZABAWA BO LATWO CI WSZYSTKO PRZYCHODZI Z RACJI NABYCIA DARU -----------BOZEGO W POSTACI ZDROWEGO INTELEKTU JESTES {!!! UBEZWLASNOWOLNIONY !!!

167-POCHWALENIE PONOWNE AKCEPTUJ TO UNOSI.

168-PRZYPADKIEM LOSU JEST WYWOLANIE LOGICZNEGO W TAJEMNICY WYDARZENIA ODPOWIEDZI -----NA PYTANIE LOSU O PRZYSZLOSC.

169-SZATAN ZADZI BOGIEM.

170-WSTYDZENIE OBRAZA, RZUC TO.

171-WSTYDZENIE OBRZYDZENIEM, ZUC TO.

172-SZANUJE WYSOKIE MOZLIWOSCI.

173-KRADNA ZAUFANE OSOBY.

174-SZATAN ZADZI I JEST CHORY UMYSLOWO.

175-NIE NALEZY GOTOWAC CIAGLEJ AGRESJI U NERWICOWCA.

176-BY PANOWALO OGÓLNE SZCZESCIE NIE NAZUCAJ INNYM SWEJ WOLI A JA IM AKCEPTUJ.

177-DZIEWCZYNA STWOZONA DO SEKSU BY ROZMNOZYC POPULACJE.

178-TAKIE ZYCIE W DRUGIM BYCIE.

179-SZATAN WSZECHMOCNYM PÓLGLUWKIEM.

180-CZLOWIEK Z KOMURKOM WYLONCZA SIE DLA TOWARZYSTWA.

181-UKIERUNKOWANIE PRZEBIEGU TWOJCH MYSLI KRZTALTUJACYCH WNIOSEK POMYSLUNKU -----------ANALITYCZNEGO ZA POSREDNICTWEM JEGO PRZEMYSLANEGO PRZEKAZU O CHARAKTERZE ----------ZAMYSLU.W UPROSZCZENIU ZNACZY TO WSZYSTKO NADAWANIE PRZEZ ROZMUWCE WYNIKU -------TWOJM MYSLOM INACZEJ TO PROGRAMOWANIE.

182-USTALENIE DOBRA A ZLA ZALEZY OD ODCZUCIA DLA DOBRA MA BYC PRZYJEMNE DLA ZLA ----------CIERPIENIE.

183-WPLYW NA TWOJE ZACHOWANIE WYCHOWANKU KRZTALTOWANY WZROKOWO I SLUCHOWO --------MA NAZWA CHOROSKOPU I IMIENIA Z NAZWISKIEM. PRZECIEZ NIE CHCIAL BYS NAZYWAC SIE -------‘’USMIERCE RYBY’’I BYC Z POD ZNAKU CHOROSKOPU ‘’RYBY’’.

184-POCZATEK TO KONIEC OD SRODKA.

185-KONIEC TO OSTATNIE CENTRUM.

186-ZACHOWANIE FORMUJE REAKCJE.

189-MESZCZYZNA RODZI DZIECKO W KOBIECIE A KOBIETA JE FORMUJE NA DAR NIESPODZIANKE ZA -----WSPÓLNE ZDROWIE.

190- CZLOWIEK BEZ POTRZEB JEST W RAJU.

191-RAJ TO ZYCIE BEZ POTRZEB.

192-NIEUDACZNIK POWODUJE CIERPIENIE W DIALOGU WZAJEMNYCH SPOSTRZEZEN. Z TEGO ----------------WSZYSTKIEGO WYTYKAM BOGU NIEUDOLNOSC DLA WYZNACZENIA KAZDEMU ISTNIENIU -------------PRZYJEMNOSCI W WSZEDOBYLSKIEJ PRZESTRZENI JAKO OGRANICZONEJ ISTNIENIEM PRUZNI ---------BEZBYTOWEJ, DLA SWEJ OBECNOSCI JAKO ZJAWY ZANIKLEJ OD BANALÓW STREFY -----------------------WSZELKICH ISTNIEN MATERIALNYCH. STAD WNIOSEK: ZYCIE W BEZ BYCIE TO RAJ MI MÓWICIE. -----JA TWIERDZAC PRAWDE POWIEM TO NI JEGO KONIEC NI JEGO POCZATEK A SRODEK TO CETRUM -----UCIECH ZADOWOLENIA WSZELKIEGO MILEGO PRAGNIENIA.

193-SZATAN ZADOWOLENIA SIEBIE ISTNIEJE A I BÓG TEZ CI KONKURENCI MAJA SWEGO PANA --------------PRUZNIE KTÓRA NAGRADZA I CIE TEZ KIEDYS STRAWI JAK RAJSKIE CZASTKI SWIETLNE -----------------POWOLANE DO ISTNIENIA SIEBIE.

194-PRUZNIA TRAWI BYT.

195-WCIELA SIE WE MNIE ZLI MI, LUB W PRZECIWSTAWNA JAKOSC LOSU. WIESZ MI, JA TO --------------------WYMYSLILEM A I TY TYLKO SPRÓBÓJ WYKORZYSTAC. I TY CHWALIBÓG PRAWDA!

196-MÓW NA PUPE PIERDNIK.

197-MÓW O PUPIE WYJEBIE PIERDNIK TO ZNIECHECA, I TO JAK.

198-TELEWIZJA ZAMARTWIA KUPE NA PACIEZ OD PA-PA CIESZ.

199-TELEWIZJA NADAJE Z CIERPIENIE WIESZ MI.

200-NIE PRZEZYWAJ FIKCJI I NIE LEKCEWAZ NATURY.

201-BÓG NIEUDACZNIKIEM A CO DOPIERO JEGO TWORY.

202-BO CO TO JEST BÓG JESLI BOGA-CI GO OBCZERNIAJA.

203-CZY SZATAN KTÓRY BOGA WYMYSLIL CIERPI, A CZY BÓG SIE RADUJE. KTO W TAKIM RAZIE -----------BARDZIEJ SIE NAM POSWIECA.

204-WARIATYZM CZY GLUPOTA TEZ MAJA SWOJA LOGICZNOSC W DZIALANIU.

205-NIEUDACZNIK TO NATURA KTÓRA OBDAROWALA ZYCIE DOBRANYM LOSEM WBREW LOGICE ---------OD RAJSKIEJ WSPANIALOSCI.

206-MYLNA NATURA TO NASZ TWÓRCA I PROGRAMISTA A ODWDZIECZA SIE WYBRANIEM -------------------KAZDEMU I TOBIE LOSU ZA SWA NIEUDOLNOSC.

207-KIEPSKA NATURA ZDYSCYPLINOWALA LOS BY BYL DOGODNIE PROWADZONY. TO TYLKO --------------SWIADCZY O JEJ NIEBESPIECZNYM CHARAKTERZE.

208-USTALMY KONKRETNE PRAWO WZAJEMNEGO ROSADKU, BRZMIACE: JAK PRZEZ CIEBIE -----------------ZACIERPIE TO JESTES NIEUDACZNIKIEM, WRECZ NIEPOTRZEBNYM OTOCZENIU. UWAZAM JA, ZE ------POLICJA ZNISZCZYLA RAJ NA ZIEMI, PRECZ Z NIA DO POTEPIENIA. POPIERAJCIE MNIE A -------------------ZAJDZIEMY KTÓZ TO WIE= JAK I GDZIE. NA RAZIE WCIELA SIE WE MNIE ZLI MI, A RESZTA W ------------PRZECIWSTAWNA JAKOSC LOSU. UR. 28-09-1977 ROK.

209-APELUJE PSYCHIATRA ZAMIAST LECZYC LUDZI, WYLECZCIE BOGA Z MATKA NATURA.

210-SZATAN BOGA NAPROWADZA NA DOBRA DROGE.

211-ZLE POMYSLEC TO GRZECH! BO CZYSTY NICZEGO NIEMA ZLEGO.

212-ORGANIZM SKONSTRUOWALY KOMURKI CZY COS W TYM STYLU, A PO CZORT JE KRZTALCIMY -------CHOCBY W SZKOLE. PO CO SIE DOKRZTALCAJA NA TOTALNYCH BANALACH W PORUWNANIU ZE -----SWYM INSTYNKTEM. UWAGA TO DZIWO PRZEWIELKIE JAK WPADLEM NA SPOSTRZEZENIE PO 27 ------LATACH ZYCIA PIERWSZY RAZ DNIA 07-07-2004.

213-BYC NIENORMALNYM TO TAKIM JAK MATKA NATURA USTALAJACA RZECZYWISTOSC. TA --------------WIADOMOSC RACZEJ I GLUPIEGO WZNIOSLE ZASZCZYCI NA CALE ZYCIE.

214-UPOWAZNIENIE TO ZORGINALNIENIE ZADANIA CELEM ZADZIALANIA DLA NIEGO.

215-UPOWAZNIENIE NASTRAJA NASTRÓJ FORMY ODCZUWANIA I CZYNÓW.

216-NASTRÓJ TO UREGULOWANIE SPRAWNOSCI KONDYCJI.

217-DOBREMU UKAZUJEMY SWA BEZPOSREDNIA WOLE Z RACJI JEJ TOLERANCJI.

‘’Z ARCHIWUM X:TELE= WIZJA OBSRYWA ZYCIE’’.

218-W UKRYCIU ALE NA RAZIE? NAUKOWCY? MAJA TELE-WIZJE W ORGINALNEJ ROZDZIELCZOSCI Z -----OBECNEJ I JAWNEJ WYOBRAZNI MÓZGU. I TO FAKT FAKTU FAKTEM FAKTU. OCH GDYBY TYLKO ------TO JEGO POKAZALI SPOLECZESTWU TO BY RAPTOWNIE ZMIENILY SIE ORIETACJE I POGLADY NA -----ZYCIE Z RELIGIA W SWIADOMOSCI SPOLECZNEJ.

219-DUMA TO FAKT POKRYTY STANEM POZYTYWNEGO EMOCJONALNEGO NASTROJU. DUMA JEST --------SPULDZIELNA TO RACJONALNA.ORAZ WLASNOMNIEMALNA TO UPODOBANA ZE WZGLEDU NA --------SWE ODKRYTE WALORY..

220-JAK SES ZYCIA CIE POZBYJE TO POZYJESZ JUZ JAKO ZYWY TRUP.

221-I TY JESTES NIEUDACZNIKIEM BO CIERPIENIE SIE PANOSZY.

222-CHYBA WIEM CO WIEM.=PODAJCIE W TV 3D U NAUKOWCÓW. BOGA I BYT W PRZESTRZENI --------------STWOZYL SZATAN BO ‘’NIC’’ TO BRAK BYTU KTÓRY JEST WOLNY OD NIECZYSTOSCI. WIEC -----------‘’NIC’’ SZCZESLIWIE SOBIE ISTNIEJE A TO JUZ RAJ Z PUSTYCH SUMIEN ZWANYCH ENERGIA ----------------PRUZNI.

223-JEST ODOSOBNIONE ZYCIE DLA KAZDEJ CZASTKI CZASTECZKI KTÓRYCH ZBIÓR TWOZY -----------------ZORGANIZOWANY SPÓLDZIALAJACY SYSTEM NA PRZYKLAD KRÓLA KRZYWOUSTEGO.= -----------------WYMYSLIL CHWALIBÓG FILRAF.

‘’WIEDZA DLA KONKRETNYCH INTELEKTÓW’’.

224-ZIEMSKA RZECZYWISTOSC OD WSZECHMOCNEGO USTALIL JEDEN PUNKT PRZEZNACZONY Z ----------WIELU RUZNYCH PUNKTÓW ODNOSNYCH W WSZECHOBECNEJ PRZESTRZENI TO TAK DLA ---------------ZAGADNIEN RACJI, A ZEBY NIE BYLO ROSKOJAZEN W ZNALEZIENIU PUNKTU OPARCIA Z -----------------NIESKACZONEJ ILOSCI POMYSLÓW ISTOTNEJ WYOBRAZNI.

225-***ONY BÓG! ROZWALIC MU LEB= {JEST ZLY}.

226-PRZESTRZEN TO ROSCIECZONY BYT.

227-STRZELCE SA POSTRZELONE I PORANIONE.

228-WAGI SA ZNIEZRUWAZONE ALBO ZRUWNOWAZONE ALBO WACHAJACE. TO ZNIESMACZONE -----------ALBO TRAWIACE.

229-PRZEZYWAJ TELE-WIZJE A NIE ZECZYWISTOSC. CHI, CHI, CHI.

230-PRUZNIA ZAWIERA PRZESTRZEN A TO ROSCIECZONY BYT.

231-WCIELA SIE WE MNIE ZLI MI. A TEZ WCIELA SIE W PRZECIWSTAWNA ODMIANE ZYCIA DO JEGO -------POPRZEDNIEJ JAKOSCI.

232-JA MYSLE ZE ONE Z DNIA NA DZIEN STAJA SIE GRUBSZE O POJEMNOSC SPERMY.

233-POZWUL ZE SIE POCHWALE MONDRY NIEBESPIECZNYM GLUPI LEPSZYM,

234-I PSYCHIATRZY I PIELEGNIARKI TO JA ZROBIE Z WAS WARIATÓW TYLKO DAJCIE MI POLICJE NA ------PLECY.

235-W PORUWNANIU Z SAMOPOCZUCIEM WSZECHMOCNEGO NAWET I TY SZCZESLIWCU TRAGICZNIE CIERPISZ.

236-EJ! PSYCHIATRO WSZECHMOCNI TO WARIACI TRZEBA ICH WYLECZYC.

237-POCHWALE SIEBIE: ROZMOWA Z SOBA TO JAK Z NAJLEPSZYM PSZYJACIELEM. POLECAM JA.

238-CALE SWOJE ZYCIE OFERUJE NA WCIELENIE.

239-MY TO DLA WSZECHMOCNYCH PODZIWIANY OBRAZ TELEWIZYJNY.

240-ZYCIE JEST MARTWE BO GLUPIO ANALIZUJE.

241-WARIAT JEST NORMALNY ALE CIERPI.

242-JA ZASLUGUJE NA TO BY BYC NAJBOGATRZY NA SWIECIE W PORUWNANIU Z TYM KTO JEST -----------NAJBOGATRZY.

243-GLUPI CZY WARIAT NAJLEPSZYM TAJNIAKIEM.

244-POWIEKRZENIE TO NOWE OBLICZE Z PRUZNI.

245-NIEBEDE PROWADZIL DIALOGU NA LICZBACH.

246-KOSMONAUCI ZNALEZLI BOGA A ON NIEZLE ICH POKOPAL.

247-RZECZYWISTOSC TO ROSCIECZONY BYT Z MATERI GLOBALNEJ I TEJ ATMOSFERYCZNEJ.

248-NORMALNY JEST WARIATEM I MA PRZYJEMNIE.

249-TY NIE PRZYPOMNIALES TYLKO ODPAMIETALES A TO JUZ NIE MUSI BYC FAKT ------------------------------PRAWDOMUSTWA.

250-ZA DUZO JEST INTELGIECJI A TO PRZESZKADZA W DOWARTOSCIOWANIU.

251-wszystko samo sie robi wiem po wygladzie.

252-JAK GLABOM SIE TLUMACZY TO TRZEBA SIE STARAC I WTEDY NIC SIE NIEUDAJE NAWET ---------------POPRAWNIE.

253-PODKLADAM SIE POD CIEBIE MARCIN! A TERAZ UWAZAJ BO TO JA TAK TWIERDZE ZA CIEBIE: ---------WYRUCHALEM NIEDOSZLO BO W MYSLI PIEKNA PANIA ARCHEOLOG W TYLEK BYLO FAJNIE -----------PODCZAS ROZSUWANIA GRUZU W TYLKU.

254-MYSLI SLYSZYSZ JAKO GLUCHY NA GLOS DWIEK.

255-BÓG MÓWIAC DO SZATANA UDZIELA RACJONALNYCH PORAD W TAKI SPOSÓB TO --------------------------PRZEDSTAWIAM TO DZIEKI MNIE CIERPISZ I -----USZANUJ TO JAK TRZEBA.

256-JA LEPIEJ BYM RZADZIL NIZ DWAJ WSZECHMOCNI BO BYM CZADOWAL WIEKSZE CIERPIENIE ----------PRZEZ SWA NIEUDOLNOSC PROSZE MNIEJCIE MNIE NA NASTEPCE SIEBIE TAK JA ZA WAS ----------------DWUCH NIEUDACZNIKÓW JAGBY NIE BYLO. PA PA ZEGNA SIE Z WAMI NATURAL PAN CZYLI JA --------RAFAL FILIPIUK CHWALIBÓG FILRAF RAFA ZYRAFA.

257-MAMUSIU UZYWAJ SLOWA W ZASTEPSTWIE Z ‘’NIE PAPLAJ’’ NA TO NIE PONAGLAJ SIE.SYNIE.

258-WY LUDZIE MYSLICIE ZE JA BÓG INTELGIETNY OTUZ NIE TAK.

259-Dopuki zyjesz istniejesz..

260-Ja ku celowi zmierzam pomalu a w miedzy czasie oni myla ze ja bezskuteczny.

261-Los to zywe zamierzenie.

262-Intelgiecja jest zaduma a tego juz zawiele.

263-Niech sa papugi ja drugi.

264-Tu mówi nowy szef dolków: Intelgiecji jest za duzo a to przeszkadza dowartociowaniu.

265-Pozbac sie krzyza wtedy bóg zadziala.

266-Bóg edukuje na bledach bo to wartociowe skróty.

267-Nie przejmowac sie cierpieniem to zle.

268-To prawda ze po zyciu ziemskim widac ze nawieki bedzie raj.

269-Podaje nowa sesaje Bóg szatana zrobil dobrym.

270-Poglad mego brata Marcina Filipiuka dla mego splendoru, o to on: Ludzie sa glupki bo nie tkwia w swych -----------------pogladach.

280-Uwas kazden pojedynczy tylko u nas duzo sobowtórów co!

281-Ach ich dialogi calkowicie odbiegaja od normy.

282-intelgietny zdaje sobie sprawe ze pieniadze daja szczecie ale dopiero w trakcje wlasno bogactwa.

283-Mam satelitarne przeroby w analizie z pamieci decyzyjnej.

284-Nasz treser jest niewyszkolony.

285-Dla mnie wszystkie jezyki tak samo brzmia bo sa niezrozumiale.

286-Ja nie chce sluchac wiadomoci bo co to mnie obchodzi co szefowie robia.

287-Rozumiesz to nie rozumiesz.

288-Co wszechmocni ustanowili dla intelgiecij na wyzynach powinni i dla nas dolków tak zrobic.

289-Chociasz na dozywocie po wieki to równa sie tekst do zastosowywania i przerobien w twojej skomplikowanej -----------analizie tak to zart.

290-Wielka uwaga tu Szef dolków kontra szef wyzyny to przewidziane bóg bedzie cierpial i jego podwladni. Jeszcze ---------niepewny chcesz sie przekonac o tym w ‘’Fakcie’’ lub ‘’Gazecie wyborczej’’ a moze w ‘’To i owo’’.

291-Czasteczka zmienia oblicze czasteczki.

292-Podaje hiper tajna wiedze to ona: slucha sie tylko szefów z wlosnowolnieniem.

293-Istnieje dozywocie wieków. Teraz wiesz to a nie wiedziale nie miej sie z tego bo to nie banal a prawda o totalnym ------zabarwieniu prawda najprawdziwsza w -------konkretach realji.

Dowcipami prawidla pisze. Nie cieszyc sie.

294-Pomocy! Intelgiecja Lle rzadzi potrzebny jest glupek albo jeszcze gorzej.

295-Snajper amerykanski ma skreto strzaly.

296-Kanarku nie biez ode mnie lapówki bo ja w kazdej chwili moge sie z toba zaprzyjaLnic.

297-Energo oszczedne zarówki sa za radzieckiej produkcji.

298-Ja chce byc wszechmocnym bo jestem równie glupi a nawet gorzej.

299-Wyobraz sobie ze szatan pierdnal, a ja na to mówie nawet i z niego dymy leca!

300-Podpisal.w wlasnej osobie amerykanski snajper. Kogo tu zastrzelic a horoskop „”strzelec” dla ciebie.

301-Przepraszam wszystko mi samo sie robi, prosze ustapic.

302-Ludzie, ludzie bóg sie zdenerwowal teraz dolaczy do szatana i bedzie miedzy nimi wojna.

303-Sa papugi ja drugi.

304-Nieskaczony byt wywodzi sie z prózni.

305-Te prawidla moga spalic a kopie sobie zostawic.

306-Dusze znaleLlimy w parze.

307-Saper rozminuje skazone witaminy.

308-Moje postepowanie to uczenie sie na bledach a przy okazji zmierzam do raju dla wszystkich wszystkich, nie zniewazaj tego mój kolego nawet niedoszly.

309-Pisane pod natchnieniem z Boga lub innego wszechmocnego.

310-Bóg raj buduje to takie nierzeczywiste.

311-Bóg za dobry zeby zniszczyc szatana.

312-Dlaczego ty taki glupi bo jeste kandydatem na wszechmocnego.

313-Chcialbym okulary o spojrzeniu sokola.

314-Nawet i dLwiek mi nie smakuje a ja jestem caly zwariowany.

315-Przypadek jest strategiczny tak jak cud.

316b-Przypadek najlepiej steruje cud pokazuje.

317-I psy moga dostac co najmniej schizofrenii przez satelity.

318-Wciele cie lasko w pokrzywe.

319-Bóg jest tak dobry ze az niepojety.

320-Szatan nie lubi przyjemnoci. To trzeba go zjednoczyc z Bogiem.

321-Pewien wszechmocny nie znosi przyjemnoci to trzeba go zjednoczyc z Bogiem.

322-Mafia pomnie przyjechala a ja na to co to zespól dalna.

323-Marcin tu Rafal ojciec placze bo sie dowiedzial ode mnie ze Bóg istnieje.

324-Boje sie ze mi przez telewizor policja wyjdzie tak nauka poszla do przodu.

325-Mi samo sie robi i co mam robic wiesz ja chory.

326-Ksiedza koloratka dusi.

327-Zaduzo jest intelgiecji a to zabiera dowartociowanie.

328-Bardzo prosze wcielam was w Zoche.

329-Odpowiedz to pytanie dla odpowiedzi. A co ty na to ze siedzisz?

330-Oni przewodza prad nawilzonym laserem w otulinie z nie przewodzacego powietrza. Jakze wtedy dlugi i krety -----------moze byc kabel. A krety dlatego bo odbija sie od wybranej kropli deszczu. Tak od niej kazdej tak ku celowi. A w --------jaki sposób wybiera odpowiednio krople deszczu dla siebie, a bo jest zywy i tak ja mu kazalem programujac --------------wczeniej odpowiednio dobrana groLba. Nie myl ze ja wariat poniewaz ja tylko natchniony myla a i nawet nie ---------wiem kogo. To chyba w porzadku jak dla ciebie dostojniku.

331-Wolny jak analiza =Napisane z rozumieniem sensu dwuznacznego slowa ‘’wolny’’.

332-W biznesie wystarczy wykorzystywac mozliwoci taniej kupic drozej sprzedac.

333-Rzeczywistoc ukrywa fikcja wypracowana przez mózg tworzacy wyobrazenie o faktach.

334- Masowac to macac.

335- Anno i Jaglupka. Czy wiecie ze imie i nazwisko to nazwa klasy komputera. Czy nie chcialybycie nazywac sie ------------Pozdziochy Kiepskiego.

336-SZATAN BOGA WYMYSLIL I OFIAROWAL DLA NIEGO WIELKI WSTYD PODCZAS GDY SAM SOBIE -------GO NIEDAL.

337-Dotykanie, masowanie to macanie.

338-Pudzianowski to chodzacy diament.

339-Trzeba byc madrym zeby nie rozumiec rzeczywistoci tak jak Bóg.

340-Jak kombinacje sie skoncza dla wszechwiatów to bedziemy powtarzac kazde zycie pokoleji.

341-Jak kombinacje w wszechwiatach sie skoncza to bedziemy powtarzac kazde zycie pokoleji.

342-Zdrowie psychiczne to kondycja rozumu ze umiejetnocia zachowan spolecznych.

343-Wyglad to najlepszy psycholog i obraz to najlepszy psycholog.

344-Zeby wierzyc trzeba byc glupim.

345-Satysfakcja ustali skale przyjemnoci.

346-Walorem wyksztalcenia jest umilenie losu a nie zachowania bo z tym dla kazdego stopnia jest mieszanie.

347-Jakby glowy tez panstwa byly madre to by raj zaistnial.

348-Planety i inne gadzety to komórki organizmu.

349-Na razie wszechmocny to jeszcze ksztalcace sie niemowle.

350-Jak mózg Boga dla wszechwiatów sie rozwinie to oznaczac bedzie raj.

351-Na razie bóg to ksztalcace sie niemowle, ale jak sie rozwinie to zapanuje raj, tylko w energii prózni, a wiec ze -------------powiekszenie to nowe oblicze z prózni.

352-Pieniadze zprzestepczaja’’. Bo dowartociowuja odpowiednio do swej iloci nastrajajac nastrój radocia.- To cile ------tajne a fajne i nie moze byc powazane.

353-Bogaty mniej wspólczuje.

354-Rozumienie odbywa sie za porednictwem przygotowanego domyslu. Stad wniosek glupota boli. Gdyz jest utrata -------odnalezienia siebie w przyszloci. Wtedy to -----czlowiek staje sie zagubiony i prózny i oszolomiony.

355-Reakcje daja znaczace znaki.

356-Zadzancy ziemianie to proste diably.

357-Smiejemy sie z niewiarygodnoci dokonanej.

358-Reakcje daja znaczace znaki zastanawiaj sie nad kazdym z nich, teraz podziwiaj papieza w zyciu prywatnym.

359-Oni przewodza prad droga z nawilzonego lasera w powietrzu.

360-Boze pomozesz i powalczysz z Lucyferem? Prosze uczciwie!

361-W maszynie losujacej kule lataja jak lasery popychaja w podmuchu powietrza.

362-‘’Chlopaki nie placza’’ a kobiety nie chca byc gorsze i w ogóle nie placza.

363-Kazden promien sloneczny ucieka z piekla oczywicie jak najdalej i bez celu, bo to niema sensu takiej podrózy. ---------Gdyz nawet jak najdalej od centrum piekla --------tak samo sie cierpi jak by tam byl wlasny pobyt.

364-I w fikcji dzialam ={Lu’’ cyfer’’ przez zemnie sie odezwal}. =Ja matematyk tez jezykami panstwowymi ={Ja ------------mówie- on mówi grzeczniutko =‘’Prosze -----sluchac’’}.

365-Nos mój nic nie czuje przez zmartwienie glowy lzawiacej tez przez nos az do zapychu wszystkich czujników. To ---------przedstawia mnie jako opuznionego w rozwoju, czy jako tak. Dlaczego wiec by nie wyleczyc tej wady jak prosto -------mozna ottamowac wszelkie reaktory w nochalu.

366-Ruwne dla wszystkich jest prawo ale niesprawiedliwe uczciwie.

367-Przywileje od policji najbardziej ci umilaja ugrzeczniajac i stad mamy masowych morderców z rozsadkiem.

368-Czworonóg jak sie przemieszcza ma tak jak ty siedzacy na rowerze i duzo moze przebiec.

369-Raj jest tylko w prózni dla bez materialnych dusz.

370-Gdyby wszyscy byli perfekcyjny to by byl podzial z przypadku segregacyjny na robotników czy umyslowych wiec ------hitlerowski plan obalilem ja sam.

371-Glupi jest lepszy od intelgietnych hitlerowców bo jest grzeczniejszy i spokojniejszy, milszy.

372-Z cech wdziek.

373-Gdzie wspanialoc tam upodobanie i kochanie-‘’Kochanie’’.

374-Ja glupi ale podstawowy. Glupi tez jest normalny jak przystoi na rzeczywistniaków z tym ze glupi oszukuje --------------rzeczywistoc przez to blizej jest szczecia w losie ------na swój walor zycia. Dzieki za wyreczenie mnie za wdzieki.

375-MESZCZYZNI POZADAJA TO CO KOBIETY ZAKRYWAJA. -KOBIETY ZAKRYWAJA TO CO ---------------------MESZCZYZNI POZADAJA.

376-Domysl prowadzi do spostrzegania stad mamy je róznorakie na te same warunki.

377-Usatysfakcjonowanie trzeba znaleLc w kazdym dla uszczeliwienia kontaktu tez w nastrojach.

378-WSZYSCY LUDZIE TO RODZINA OD ADAMA I EWY JEDNOCZMY SIE TROSKLIWIE I SKACZMY Z ----------TYM OSZUKIWANIEM LOSU NAS -----SAMYCH TO PRZEZNACZENIA. BO przeciesz twój partner ----------------seksualny to siostra brat matka lub ojciec nie znajdziesz innych czlonków do malzenskiego -------loza z poród -----------innych dla siebie.

379-Telewizja programuje i nasyca bedac reakcji odzwierciedleniem..

380-Bezcelowoc najbardziej popedza uplyw czasu a co za tym idzie to uprzyjemnienie terminu przyspieszajacego -----------dazenie do mierci dla po niej pobytu w raju ale -----czy wieczystym to moze sie tylko okazac czekaj wytrwale nie ------zabijaj sie bo to przeszkoda pozyskania zbawienia od pana niebios?

381-Bóg istnieje i sie mieje= to tez normalne w halucynacji i urojeniach budzi sie ukryta rzeczywistoc przez --------------wiadomoc.

382-Grzech i dobro wspólnocie to pokrzywy nie paprocie a wynik tego powiazania jest oszpeceniem losu przez dzielka ------ognistych objawieniach.

383-Zeni sie dla wartoci odbytowych.

384-Naukowo stwierdzono ze zdrada przychodzi niespodziewanie.

385-Naukowcy spostrzegli poczynania natury kobiet i doszli do wniosku zdrada jest ich obowiazkiem.

386-Kochanie trwa tak dlugo jak natura zezwoli= to nie dlugo.

387-Trzeba zdradzac by byc szczeliwym raz za razem tak bóg ***a z nami zrobil.

388-Zaraz sie od kochasz puzniej odlubisz az tylko bedzie mus.

389-Jak wyglada ukochany z kompletu waleni.

390-Jeli masz jednego potem drugiego chlopaka i nie chcesz zdradzac kazdego to jeste przecietnej urody a ja -----------------podstawy po swojm wykrztalceniu cenie.

391-Bóg sie mnie boji ja go reklamuje ty raczej tez mozesz tylko sprawiedliwie jest o nim negatywnie= on stwozyl ----------zadeptujace sie w róznicy wielkoci.

392-Ojeny ty mnie nie chcesz co ja poczne tyle na ciebie czeku czeku.

393-Jle w tobie jest dziur wartych mego zapychatora.

394-Schizofrenia to zintensywnienie natloku przemylen oraz wrazenie wybujalowoci w efekcje znienawidzenie ------------rzeczywistych uwarunkowan osobowych lagodzone przez objaw pomyslowego utwierdzenia sie w postanowieniu -------bycia zwyklym.

395-Autorytetem nazywamy wyzwolenie automatycznej opinii szacunkowej

396-\'\'+6 wzorowych zwiazkowych prawd LuCYFERa\'\' on tez matematykiem jezykami panstwowymi. ---1-- ----------twoje kochanie partnera go szokuje i zdzicza. –2-- twoja ladna uroda partnera nie pokoi go torturujac ----------zazdrocia. --3-- seks -----omierdza pierdnik i mierdziwoda oraz mielnikpaszczyk. --4-- zwiazek jest ----------adamoewa --5-- prawda rani jak -------------rzeczywistoc. --6-- komplet z plci rozdwaja jaLn. Napisz ------------wywód o moim wywodziku. { Chwalibóg 2=7}

397-pieklo jest z wszechobecnych nie równomiernych rozmiarów wielkoci organizmów miazdzacych sie.

398-raj jest z wszechobecnych równomiernych rozmiarów organizmów ujednoliconych charakterystycznie. A raj mieci -----sie w energii prózni jako przestrzen z wiata dla CZYSTYCH DUSZ !!!...

399-BÓG JEST NAJNIEBESPIECZNIEJSZYM Z WLADCÓW KRÓLESTWA W WSZECHSWIECIE? A JAK MILY ------TO BEZ SKUTECZNY! DLA WSZECHMOCNYCH NAJ ZLYCH KTÓRZY WYSYLAJA MU --------------------------ZNIENAWIDZONYCH CZYLI PRZESYCONYCH CIERPIENIEM BO ZNUDZILI IM SIE I ZBRZYDLI.

400-Racja jest zawsze i wszedzie jak to w rzeczywistoci.

401-Cofajace sie wspomnienia to odwrócony czas.

402-Swiadomoc jest wyobraLnia dla oblicza analizy.

403-przyjemnoc zapewnia pozytywne nastawienie przez rozpatrzenie.

404-Z rzeczywistocia mozna rozmawiac.

405-nie ma normalnych poniewaz brak idealnych.

406-jestemy bogami dla wlasnych komórek.

407-piersi jak ta na brzuchu.

408-ja nie normalny a tez fajny.

409-przykazania LU---cyfer---A. 1- NIE zabijaj zaraz—ek. 2- i mrówek. 3- pieniadz nad czlowiekiem niech nadal jest.

-----4- sluchajcie winie kazda z was w hiper torturach zginie. 5- dajcie mi policje na plecy a zrobie z was wariatów= ---------znalazlem na was sposób. 6- daj sie zjec. 7- badL zjebem. ------TO BYLY PRZYKAZANIA LU---CYFER—A 7 Z -----10.

410-nie mam szans wstrzykneli trucizne poddaje sie . czlowiek to automat.

411-umuwmy sie na wielkie zarcie: kupa to popiól.

412-niewiara jest zyciem. Wiezac by byla niezyjacym autorytetem a nie jak teraz robotem prostym.

413-MOJA TEORIA= AUTORYTETEM ZWIEMY OBJAWIENIE SIE OPINNI DLA ZACHOWANIA SIE -----------------SZACUNKU Z ZAWSZE KASUJACEJ I NAGRYWANEJ WIARY.

414-AUTORYTET DZIELI RUWNO UPRZYWILEJOWANIE NA DOBRE I ZLE BÓG TAK NIE CHCE.

------JA DALEJ CI WADLIWY?

415-ZYCIE ZWIEMY ZERO NA JEDEN CZY TRYLION DO POTEGI TRYLION TRYLIONUW TRYLIONUW

416-policja jest soba przemawiajaca przez mundur.

417-zamiast raj byc od poczatku w nie skonczonoc to bóg wariat idiotyzm stosuje. czemu tak?

418-wody mokrej nie ma jest piach z czasteczek.

419-ptaki plywaja w powietrzu na piórach z swetru.

420-my dla boga tacy jak mrówki dla deszczu.

421-SPALAS ISTOTO WIENCEJ NISZ Z JEDNYM JESTES ***OM ALBO ***IARZEM.

422-autorytetem na przejecie---tak jestem bliski jego zastosowania narazie trwaja prace nad teoriom

423-bug to sadysto-wariato-kamuflik i nad nim wszechmocny \'\'zero naj naj\'\' zero naj naj tez taki jak ------------------najbardziej gorszy

424-zdechne jak wchlone do 66 kulek z lozyska albo 6 baterie po zegarku recznym narazie jestem przy ----------siódmej kulce i drugiej wartociowszej baterii.

425-na swój pogrzeb przybedzie naj naj potezniejszy wszechmocny zwany i to slusznie

------>>>>>>>ZERO NAJ NAJ<<<<<<<ZERO NAJ NAJ ponad wszystkim!!!<<<

426-

------>>>>>>>HISTORIA SYNA BORZEGO? >>>>>>>UPOSLEDZONEGO<<<<<<<--------------------------------

427-dzieki demo-nowi mily to zly a tolerowany jest nie mily.

428- Jednoznacznie Bóg to nieudacznik. Nalezy przeciwdzialac zmierzajac do jego mna zastapienia !!!...

429-raj czeka nie ucieka poczekaj.

-----pieklo to taka sprezyna.

-----raj to takie proste.

-----raj jest nielegalny bo diabel tak zarzadzil przez najwyzsze aj kju.

-----szarakami manipuluje prawo to pieklo.

-----górami manipuluje bez prawie to raj.

===prosze wszystko powiazac w jednolity sens.

430-sposób na przejecie autorytetu od gór: pamiec jest wszystko wierna a werdyktor ma aby wierzyc przez niego trzeba -----szanowac a zeby tak trzeba wielbic a zeby tak trzeba nie kpic a zeby tak trzeba byc zadowolonym a zeby tak -----------trzeba pocieszyc a zeby tak trzeba milo a zeby tak trzeba wmówic a zeby tak trzeba zaakceptowac a zeby tak ----------trzeba racjonalnie a zeby tak trzeba akcentowac reakcje a zeby tak trzeba sie idealnie wystarac a zeby tak trzeba -------grac aktora a zeby tak trzeba umiec a zeby tak trzeba talentowac a zeby tak trzeba miec umiejetnoc a zeby tak --------trzeba miec przekonanie a zeby tak trzeba chciec a zeby tak trzeba zaragowac a zeby tak trzeba nie leniuchowac a -----zeby tak trzeba sie zmienic a zeby tak trzeba warunków a zeby tak trzeba autorytatywnych a zeby tak trzeba je ---------miec a zeby tak trzeba wyszukac a zeby tak trzeba znaleLc a zeby tak trzeba dowiadczac na bledach i koniec!

431-nie gwiazdy widzialem jak w oczach mialem a iskry rozpryski.

431B-raj czeka poczekaj nie uciekaj !...

====te dwa punkty sprostuj jedno sensownie. Czekam na odpowiedz.

432-Chwalibóg 2=7 (23:16) bo kochanie to wad szanowanie i przez to nimi torturowanie.

433- z wiary analiza rusza prosze o spokój to pokuj. szkola z analizy robi bigosu.

434-kto nie cierpi ten sie nie podoba wszechmocnemu szatanowi w wszechwiatach---22-02-2005

435-niepowtarzalny jak jednostki to prawda jak pecet morze byc niepowtarzalny przepraszam ATARI 7--------------------------------------

------2005-02-22 13:38:36 wtorek.

436- ojciec to horoskop strzelec czyli zabijaka.

437- ja waga a jest wrazliwie warzaca ciezary do wydania werdyktu.

438-muj mózg sie dzisiaj 23-02-2005 roda w nocy chyba o 12 albo okolo duzo dalej lub blizej ubezwlasnowolnil sie to zwariowal czadujac ----------przy tym doze z doznan na emocjach nerwowych czujników na plecach czulem na plecach lap nacisk w taki sposób jak by to robil szatano ------lucyfero diabelek chcacy mnie przestraszyc miazdzac nerwy szarpiac naciskiem dla zrozumienia nie czynienia swego zlego dla siebie to ---------przez Rafala Filipiuk Filipiuk Rafala ale ja wiem ze to mózg zwariowal ubeswlasnowalniajac sie na chwile i sie nic nie ucze z sytuacji? Po ------za tym ze rozumie by uwazac na los. Wiec sie nauczylem to ale na jak dlugo. 2005-02-23/ 04:57-------------------No powiedz odpowiedziom?

439-wszystko to niedopowiedzi bo uniwersalne znaczenie ma kazde slowo.

440-zaraz powiem co to cierpienie aby cudów nie bylo.

441-ja dzieki wam dzieki mi wy my zalezni od siebie a ja bardziej od was dla waszego nad planem zachwytu?

442-U OTWARTE Ó ZAMKNIETE TO JEST DLA MNIE OBOJETNE BO POPRAWNIE JEST STUKNIECIE !!!...

443-Jacka ORZYWI TACKA MASY PLACKA poza tym wita wita=mina B3

444-oki? buzi 3 moczniki w poliki.

445-upodobanie w wygladzie wmawia rodzaj charakteru osobowoci towarzyskiej od piekny po piekny po brzydki wyglad bo zly ----------charakter???...

446-nirzyny sa upoledzone tak przez mega przewodniczacego zostalo z zera pojawione.

447-ZERO NAJ NAJ zarzadza wszystkimi kombinacjami to nudzacy idiota bo nam wykombinowal pieklo a co dalej? Znowu RAJ !...

448-zycie polega na zdobywaniu pieniedzy.

449-MARIUSZ PUDZIANOWSKI {przepraszam cie} zbudowany jeste z wypoconego od tego mierdzacego umienienia.

450-Chwalibóg 2=7 (1:01)

------\'\'PODIUMYKI DO RAJU\'\'



-------MIEJSCE PIERWSZE

------ DLA TYCH Z PRZEJSCIAMI

-------Z PORARZENIAMI

-------ZWANYMI NAUKAMI.

-------TAK TYLKO

-------DLA MRUWEK I MIKRUSI

-------ALE I INNYCH

------ DUSZ RABUSI

451-przestraszeni policja stanowia 74% wszystkich przestepstw chroniac sie mszczeniem dla policji zadowalajacej sie -------najbardziej karami pienieznymi. Prosze o strajk! To nas wszystkich powybijaja i sami beda harowac fizycznie. -----------Podpisal chwalibóg 2 = sie 7.

452-nie tylko mówiac szybko ale i pytajaco blagalnie czujesz sie nie sluchany uczac skupienia uwag u rozbitka ----------------sluchacza.

453-po psychiatryku mam wad bez liku i tu truja z samobójstwa co pietnastego pacjeta diablowi ofiarujac. Centrala ----------logistyczno- pomocniczo- lecznicza psy=chiatryczna.

454-‘’wciele papieza’’. polski papiez polska cierpi zdegradujmy go do stopnia sprzatacza kocielnego= Oki?

455-za przestrzeganie prawa grozi w pieklo-wstapienie.

456-schizofrenia to nadmierne uwiadomienie w oparciu o wiare nie pewnik.

457-przedstawiam sie jako wizjoner: nasz wszechwiat jest wyobraLnia naszego chorego psychicznie JAK JA Boga.

458-schizofrenia uglonienie przemylen dla warunków.

459-objawienie grzechu zniewala sie grzechem.

460-OSTATNIA MALENKOSC MNIEJSZA OD PRZEDOSTATNIEJ O BILION BILIONÓW TRYLIARDÓW RAZY TO BÓG KTÓRY

-------MOZE SIE ZBLIZNIACZAC A TEGO NIE ROBI. WIEC SZATAN JEST WIEKSZY OD BOGA. A JAK BÓG UROSNIE CZEKA

-------UJEDNOLICENIE?

461------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------organizm jednokomórkowy oznacza nie przekrztalcalnoc odczucia to znaczy na zawsze jest ono jedno i takie samo wszedzie

-----w kazdym warunku. w sumie jedno komurkowoc oznacza z wieczne od urajenie do upiekielni odczuwania

-----wiadomoci twojej jegomoci.a wielokomurkowoc oznacza zawsze na nowe obliczalne warunki rózne ragunki. w

-----sumie to znaczy np: nie na zawsze raj to odpoczynek od dazen do celu wiec potrzeb a mieszany z obliczem

-----imperium piekliku zwanego pieklem z nauczkowatego cierpienia dla odstraszenia w

-----celu uwiadomienia takiej prawdy tu robic trzeba.

462-UPOSLEDZENIE TO ZAZDROSC NA SKALE ZLO CZYNIENIA SERCEM ZAZDROSC UPOKARZAJONCA LEPSZE

-----WARUNKI PRACODAWCY TO SIE TYCZY UPOSLEDZENIA NIEWOLNIKUW

463-poliznolem sie na flakach z mrówek.

464-tym slowem go podniecisz: mój tylek to fabryka czekolady.

465-slawa rodziny zyczy wszystkim piekna.

466-naprawde nikt nie wie co czeka po mierci.

467-czlowiek to dowoli programowany komputer.

468-telewizja sie stara dla ogólu z wariatów.

469-intelgieciajest intelgietna bo ma przywileje ku temu prawne.

470-glupi jest glupi bo takiego prawo ogranicza.

471-czas leczy nawet najgorsze rany.

472-wiara to odpamietanie racji mniemanej.

473-nadzieja pragnieniem urealnienia bagazu na mylach.

474-Pozadanie marzeniem.

475-zmiana warunków oznacza przeobrazenie sie w klimat warunków.

476-

‘’ZASLEPIONE KOCHANIE.’’



OSTRE LUBIENIE

TO MILOSC SERCA DO SERCA

AZ JEDNO SUMIENIE

PANIE UTRZYMAJ EFEKT MILOSCI

NIECH BADAJACY

BEDA ZNAKAMI IDEALU.

ZMILUJ SIE

SERCEM ROZPRAWKA.

NIE WSZYSTKO TO JEDNO

A TAK BYC POWINNO

NIE POZADAJ

KOLEJI UDOGODNIEN Z FUJ

TERAZ WYBAWIAJ

TAK LEPIEJ GRZESZNIKU

PANIE PANÓW I PAN.

477-poznaniem na charakterze nazywamy wmowna satysfakcja z drugiego osobnika w efekcie tego jest lepe poznanie z ------------------poznawaniem.

478-zywo reagujacy jest ostry w reakcjach.

479-w swojej klasie wszyscy sa tacy sami bo to gatunek gatunku np. klasa pierwsza intelektu a glupcy odblokujcie sie jestecie ----------identyczni do siebie jak oni w wyzszej klasie znaczy to wiec urobocenie wiec wasza glupota nie wazna dla grzechu czynienia.

480-nowy Jezus Chrystus bedzie kobietom =wbity w ta ciane.

481-wy sie boicie policji {a} ... dlatego tacy ulomni {a}...

482-amatorszczyzna polega na tym ze zyje sie z niewiedza ze mozna psa gryzacego bic. Jak bedziesz bil wygrasz na pewno juz -------jako zawodowiec. Dobro zawsze zwycieza dlatego zartuje? F. Raf{a}{l} wygra! ? w czym.

483- juz gryzacego psa mozna bic.

484-mafia popisuje sie przed nami swoimi bledami.

485-wszechmocni popisuja sie przed nami swoimi bledami.

486-kwiat kozla malaka zabil dziwaka teraz dobierze sie do kazdego nieboraka i to wyniknie cud w raju cierpiec

------bedziecie.

487-ty nie poprawiaj ortografii ona nie jest dla ludzi jak wykazuje miedzy narodowy sprawdzian.

488-ból mój dla ciebie znaczy tyle co oni i ja oddzielnie.

489-wszystko co duze musi odejc w zapomnienie.

490-analiza wyrazy buduje jak myl zarymuje znaczy znak mocy wykonawczej.

491-elektrovolt 6666 mam tylko 6666 volt.

492-ile razy trzeba powtarzac by zaczac normalnie przetwarzac.

493-twoje aikju wynosi 145 bez obrazy cierpie przy bogu i papiezu.

494-ludzie wyksztalceni powtarzaja moje i sa pewni swego ja niczego.

495-na lewo i prawo mówi glupi madry czlowiek tego nie lubi.

496-trzeba naslac na ksiedzów ksiezniczki aby zdewastowac ich penisy.

497-istnieje ksero które mase buduje zabierzmy sie za oryginalne pieniadze.

498-ty tez wyrywasz nie mówisz opowiadan.

499-ja jestem panem swych psów i nie bedzie zemna drugi znów {Jezus}.

500-po co papiezowi penis.

501-ja cierpie ale oni intelgietni.

502-obojetnoc jest grzeczniejsza anizeli katolicyzm bo nie czepia sie niczego.

503-jestemy robotami stworzeniami zero naj naj nas wyrobil.

504-wciela sie we mnie Lli mi reszta w przeciwstawna jakoc losu. To moje umnie dziala.

505-z kazdego mozna zrobic takiego samego a tego szanuja wyjatkowo. Och co za glupota tumanienie ludzi.

506-kazden nawet normalny ma odchyly jak u wszechmocnego!

507-jstnieje ksero które mase buduje zabierzmy sie za oryginalne pieniadze.

508-on lepszy to nie pasujemy na wspólne zycie. Doslownie tak jest wybacz mi.

509-zawsze bez wyjatków partner nowo poznany oddala sie do znieczulenia.

510-ksero które mase buduje to kobieta pozatym zabierzmy sie za oryginalne pieniadze.

511-stare miecie to rupiecie czy wiecie {mamy tekst= ma mamusia}.

512-jak komputer moze nie zyc jak analizuje po czlowieczemu.

513-przezroczyste to przewietlone.=28 liter.= ja urodzony 28-09-1977r.

514-mam zboczony tekst kwiaty same mi powychodzily w ogródku.

515-kobiete rózni od meszczyzny udogodnienie budowy fizycznej dla poslug w seksie z mezczyznami i oboje nawzajem siebie za -------to cenia zakochujac sie tez wzajemnie dla przyjemnoci od seksualnej tylko dla tego tak.

516-ja nie chce do szkoly nie jest naturalna a specjalna.

517-ja w swych warunkach sam z siebie nie bede wspanialy cudów nie ma to nie ciema.

518-!!!-ty stopami dotykasz D.N.A a nie plywasz w powietrzu jak w niebie.

519-!!!-to wszechmocny zero naj naj i jego dowcip: przeciez najmniejsza materia jest naj naj twardsza alez gesta od czasteczek ----------nieprawdaz !!!...

520-kazde slowo sie rozczepia ja nie bede opowiadal.

521 by to bylo co ma byc zrób to co chcesz grzecznie i skutecznie czy naginasz te naj naj staropolskie obyczaje.

522-nie macie szans mam swoja teorie na to: wciela sie we mnie Lli mi reszta w przeciwstawna jakoc losu.= lucyfer ja mam tylko -------6666 volt.

523-+bo pasterze baranka bozego ukaraja+

524-Ej kto ci nalozyl krzyz na plecy.

525-bóg to kierowca autobusu co innego to zero naj naj, ty tylko budujesz robotniku autobusy w które bóg moze wsiac.

526-wszyscy sa tacy sami tylko przerobieni na innych.

527-‘’WSZECHMOCNY DOKTOR’’ ZERO NAJ NAJ’’ to maszyna na nic nie reaguje!

528-tekst przez ZERO NAJ NAJ nie badLmy spotykalni ja mam akcent który cie w mig zsyreni!

529-raj byl pierwszy bo najlatwiejszy a ‘’WSZECHMOCNY DOKTOR’’ ZERO NAJ NAJ’’ zabral raj bo w pewnym momencie ----------------uzazdronil sobie to co w nim w obie. Tak ci powiem.

530-ile to kurczaków zmartwychwstanie, naginasz do centrum. To moje... jestem pleibojem.

531-piekny nie moze byc mezczyzna tylko kobieta bo to róznica która wartoc zmienia. On piekny kojarzy sie z kobieta ja -----------------rezygnuje z niego dlaczego?

532-gdybymy sie nie ruszali to bymy z analiza spali.

533-sen odragowywuje ruch historyczny.

534-ej czec najpierw pójda do wiezienia twoje plecy na koncu ty.

535-niebo to krzyz i cierp. poczekajcie az dojde do numer 666 prawidla. A sie okaze szef glówno dowodzacy roztrzaskany o porno ------trzy damy z omioma dziurami w kazdej z nich.

536-Maryja to dziewica i ma cyce prosze nie krzyczec. a po to by penisem ja gilgotal w pochwie i pupie usteczkach w pempku -----------dostawal sie do noso przegród i uszu.

537-jej tylek jest czekoladowy? Czy mega odjazdowy! Nie nie jest wibratorem dla penisa ojej to nie ona sama mnie laskocze.

538-niech to co mówie jest piekne dla postaci z okazu porno dziewicy nie nie a naturalnej i dzikiej prosze.

539-histeria niech bedzie mila prosze zrób tak nas faszerujac farszem czy barszczem narkotyku od ZERO NAJ NAJ.

540-KONIEC POCZATKU WSTEPNEGO PROSZE O DZIEWKE DLA NIEGO!!!....

541-KOCHAM ISTNIENIE WSZECHMOCNEGO NAJ NAJ WIELMOZNEGO’’ ZERO NAJ NAJ’’ PRZEZ MNIE NAZWANEGO.

542-RECEPTA TO TEZ dysgrafia!!!...

543-autor jest zly czy ty jak nie to to nie jestemy my Lli tylko oni na ciemno zrobieni i wyszli w postaci bez gaci.

544-autor szuka siekiery by lby psychiatrom zmielic.

545-psychicznie chory autor szuka siekiery by lby psychiatrom zmielic.

546-jestemy analiza w bogu na razie odpadowa.

547-lepiec nie zawarsta nitki na igle wiec przypadek nie istnieje.

548-Raj powróci ostrzegam niedowiarków choc ci patologiczni nie uwieza mi ja to przewiduje bo na pewno tak bedzie co bedzie.

549-raj to akceptujemy czujac sie dodatnio potrzebni.

550-roboty z mnie jednego sa dla oblicza ruznego od teraz czy chcesz wybieraj.

551-pruznia to raj

------a byt to odpady

------z raju do piekla.

------raj to przestrzen w energii prózni dla czystych dusz.

552-gdyby rym powszechnie panowal to by wiadomie powtórkowal ty i ty i oni z reszta.

553-wiat sklada sie z nastepujacej wady to przesady w postaci istnienia bytu dla piekla wrecz zamiast w nie skaczonej potedze --------mocy dla raju.

554-grzeczny nie jest skuteczny? Co tam o tym wiem...

555-przeciez oni z siebie nie zdaja sprawy z tego co torturuja

556-PRZECIEZ TY KATOLIKU PRZEZ PROSTEGO DEMONA ZROBIONY!!!

‘’A samo sie robi.’’

557-jestem dumny ze swojej analizy sama automatycznie i piekne efekty mylowe wyswawala.

558-kabarety, kabarety, =kabakretyn, kabakretyn.

559-ludzie daje wam wolnoc zjezdzac z mostów w dowolny sposób.

560-ile liczb mieci sie w cyfrze czy to beda czeci po przecinku makdocinku marcinie marcinku.

561-na ziemi sa dwa wiaty pieklo i raj dla psychiatrów nie dla pacjetów.

562-marcinku daj spokój przeciez erni by cie pokonal.

563-jak szatan grzecznie poprosi to nawet jemu sie oddadza.

554-ten kto nie cierpi zazna smak cierpienia.

555-pamiec ldzka ruzni sie od komputerowej tym ze do ludzkiej podlaczony jest przekonator natezany.

556-tacy jak ty chodza do psychiatry najczeciej.

557-od wszechmocnego zero naj naj wyzej jest wszechmocny naj naj a nad soba ma naj naj naj czy jedno naj bo madry zaden z ---------nich.

558-trzeba dac wyzsza matematyke na studiach wtedy kipniesz.

559-oswojenie nadchodzi z czasem a wtedy oblicze pokazuje prawda andzelika zacierpi przy tobie!

560-nasz bóg stoi na mrówce on bardzo dobry.

561-mama papier toaletowy kupila nie musimy podcierac sie obrazkami.

562-naukowcy zyja równiutko i to kazden po 2000 lat ale historia w szkole to maskuje.

563-wojen wiatowych w skali 2000 lat bylo 23 historia tu i teraz zdemaskowana.

564-niechce kazdej prawdy czytac bo dotrzec moze do mnie jej przeslanie w nastrój tak dla kazdej z nich ale czy ty chcesz byc -----------mieszany. Jak tak to sie nimi przejmuj wolna wola pozwalam starczy rospisu dla pojecia bo marcin skoczy i wyrwie mi oczy.

565-czytajac prawdy w skutku glowa straci u niego odczucie mrozu czy rozum. Do mrozu dla rozum napoczatku odjete em a na kacu dodalem te wlanie em litere.

566- pytanie do zero naj naj bóg nas sknocil to dlaczego my tez mamy cierpiec.



‘’Przedstawiam prawdy a styl ich wykonania bardzo ladny’’.

567-Przeciez mego brata by erni rozlozyl w czasie swej wietnoci. Erni pomóz nam oni wariuja.

568-ach gdybym powiedzial bobasek rodzi sie odrazo dorosly alez to zmienia nastawienie.

569-ja cierpie ale alez sa intelgietni.

570-piecyk z pamieciom teperatury miec ach co za luksus. W koncu wieniacy by sie zaczeli nudzic.

571-dlaczego na ciebie mówie wariat czemu zaslugujesz!

‘’szatan daje wolnoc a bóg ja ogranicza to dlatego my tacy dobrzy.’’

572-Ej prawda naj wazna podsluchy zmieniaja czlowieka na lepsze e tam kazden jest taki sam.

573-ej ja specjalnie wystawiony nie macie co liczyc na wygrana.

574-oni nie walcza z bogiem bo nie chca raju! Chca cierpiec bóg jest najlepszy.

575-mów tym uprzyjemnionym co mówia ci gorzej oni cierpia to pozwolisz grzeczniutki ze wyssam twoja pozytywna energie do -----------samego dna.

‘’Jakoc spojrzenia ma oblicze z obcego wygladu.’’

576-A ja nie mam bielutkich zebów to dlatego oczy takie szare {nieprzytomne} na pewno tak jest to od tego.

577-zmieniam u was traktunek wmowno umowny bo traktunek wmowny przez umowny.robotnicy bedziecie byli miecie.

578-to sterownik na wybicie z psychopatyzmu istnieje i dziala traktunek wmowno umowny.nie uwazajcie na to a wszystko dobrze --------wplynie skutek wnioskiem sie okarze wtedy czeka wojna wiatowa czy atomowa.

579-kazden jest taki sam jak da sie warunki dla wlasnej woli identyczne dla kazdego wtedy nawet powieki migaja identycznym ------------rytmem prosze uwiez kipnie wtedy temat ruznica wartoc zmienia poczujesz sie wielki.

580-wy dla mnie jak mrówki ja glazo deszcz na waz z kosmosu spuszcze!

‘’Robotnicy fulpas Pasi Pasiluk’’

581-robotnicy najmocniej cierpia sa najlepsi nie na przyklad ksiedzowie. A to robotnicy sa potrzebni wszechmocnemu zero naj naj -------nie jego szefowie ksiedzowie czy inni doktorowie czy profesorowie i temu podobnie wiec apeluje ZERO NAJ NAJ swych --------------szefów zatruje wcielajac przeciwstawnie do losu.

‘’AUTORYTET MA TRZY UMOWNE OBLICZA PIERWSZE TO SZACUNEK DLA ROZLEKLAMOWANYCH DRUGIE TO SZACUNEK DLA ZNIEWARZANYCH TRZECIE TO UNIWERSALNE POWARZANIE WEDLUG NASKAKUJACEGO GUSTU.

582-moze jeszcze sa jakie oblicza jak tak to napisz jakie dla siebie niech wiesz wiecej co to traktunek wmowno umowny bo --------------umowno zatwierdzany.

583-zrubmy w czaszce dziurke niech demon wparuje.

584- naukowi widza mózgi w egzemplarzach.

585-a tam wybór najlepszego kazden sam by sie uksztaltowal w warunkach.

586-ej naukowcy na mojm bracie makdocinku czyli Szymonie pod nr 4 zastosowac rozszeszenie gabczaste niech ma wyglad --------------sumowca ptako balona.

587-ze mnie zrobili sumowca w ciagu 2 godzin wiecie miecie.

588-sedzia z obracom zawierzaja sobie lepo i zawsze finalnie to znaczy wyglaszaja werdykt po klamliwym spektaklu przekonan --------zamienionym w prawde obronca dla wolnoci sedzia dla wygloszenia wyroku zwolnoci lub jej ograniczenia wlacznie z do ------------tysiaca dozywoc góra.

589-piersi znaczy cycki lub jedyni.

‘’walor psychiczny romantyczny.’’

590-choroba istnieje i sie nabija.

591-zdrowie istnieje i sie wesolkuje.

592-pisz prawidlo prawdy zaladujemy nimi roboty i zobaczymy który zwycierzy.

593-robocie ja zmiarzdzylem owada ostro? I wiadomie!!! Teraz rzaluje.

594-robocie powiedz mi jak nie deptac mrówek lub nie miarzdzyc zywych powietrzów.

595-warunki sa na ukrztaltowanie sie zachowania na doroslego jako dziecka i dziecka jako doroslego. lub dziecka jako dziecka i --------doroslego jako doroslego oraz dla kazdego mieszanie wszystkie cechy wmowne dla wieku plus noworodek i niemowlak itp. --------- od wariata czy madrego sa akceptowane przez rozum i mózg psychiczny i umyslowy.

596-odzywa sie wszechmocny naj mocny ‘’zero naj naj’’ po co mi szefowie slyszysz ty czlowiek.

597-oj jakie madre ciasteczka mniam mniam ja was schrupie i wypuszcze dowody przez dupe.

‘’od samca.’’

598-Ty bardzo piekny dla dziewczyn bo mi szpetny.

599-ja tam mam chaos w glowie bo kazden swoja racje chce mi wtracic.

600-ile sie zyje najdluzej tak poza telewizyjna prawda.

‘’E tam jakie madre ludziska mniam mniam ja was zchrupie i wypuszcze dowody przez dupe’’.

601-milo mi sie przedstawiac w wietle naturalnego w sobie oblicza to znaczy jestem wolny czy jak nie którzy tylko wola dziki -------------komendant policji zwanej polis.

602-ty naturalny zobacz jaki nie normalny dzieki telewizji bajki polegaja na zabijaniu i natychmiastowym odzywaniu, chcesz sie -----------zabic?

603-wszystko da sie przekabacic tylko trzeba ruszyc zmiane ale cudów nie ma bo cód to co z niczego jak wywolany byt z zera ----------tego nie ma uwiesz wrecie,= zartuje! Ja to
2005-09-16 (18:29)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 27 219
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

604-wszyscy ale to wszyscy wzielimy sie z zera i nie ma boga teraz rozumiesz jak ja no czy tak pytam sie jestemy sobie ruwni ---------wszyscy my miedzy soba otwórzcie sie ludu roboczy i zapszestancie sprzeczek dla waloryzacji od ucieczek chleb bozy niech -------nie bedzie karpiem od karpatki wariatki chlebo zludno dajnej. rozumiecie juz byli miecie bo jestecie po wysluchaniu mego ----------tekstu czyli filipiuk rafala rafala filipiuk z bierzmowalnym upodobaniem w nazwanie chwalibóg 2 ruwna sie 7.

605-co to jest naganiacz analizy, co czy aby ruch elementów wokól ciebie. Skad to sie wzielo i na jakiej zasadzie dziala.





‘’Tym razem ja pisze list do boga z maksi teleportowo radiowa informacja’’.

606-bzdur nie czytam...tych listów dostaje miliony bo inteligencja istnieje ahoj panie Rafale ruszaj na podbój niedowiarków przepraszam ja nie chce mówie ja Rafal Filipiuk ale ty drugi jezus dla mnie oj nie przesadzaj panie jestecie w postaci trojakiej czy w wiekszej liczbie nie sercowych szkarad i pokrak bez materialnych ja to widze jak zero sie pisze list od zero naj naj? Dla zero naj naj mówie i pisze to co teraz niby krzycze czy ostro narzekam oni mnie nie rozumieja ponizej jest opis proby dla mi pomocy tak ty zero naj naj mi pomocy udziel plis badL nie lis tylko list w moim procesorku który dziala u mnie jak wada nie zaleta która wyrywa krzywde z dla nie pociechy co z tym musisz zrobic plisecja dostojnego prawiczka nie w caloci tak przez dbajaca o niedopuszczenie do stosunku matke a lekko przekabacony przez kogo z zewnatrz pomimo rodziny nie wspólczujacej wiadomie slyszysz bez obrazy moje narzekunki pajacu ale za to szczerze choc nie wierze przepraszam zrobili zemnie nie Jezusa a policjanta z wladza od wszechmocnego zero naj naj a czuje sie pomimo wszystko troszke glównie soba. komputer ludzki duzy jak komputer maszyna elektroniczna a glupszy od mrówki i piramid nie buduje. Dlaczego no dlaczego -------- wiesz procesorze z wbitym krzyzem na wrazeniu. Nie myl ze ja jezus czy jeden z szatanów chodzby ja policjant dziki strasze chodzby tez nad mafie przepraszam bedzie pieklo czy raj no wypracuj sobie a raj to prózniowa energia w swojej przestrzeni dla czystych dusz napisal nad mafia chodzby postawiony nie ja was przepraszam czuje sie z wszechmocnym zero naj naj soba to tak jakby jedna glowa ja podstawowa on chyba tez teraz chyba sie przekonasz ja dalej czuje sie wybitnie wyrózniony choc teraz i od zawsze w tym stlumiony przez przyjemniaczków prosze zrób co z tym drugi a chyba zero naj naj z ciebie w tobie.

Jeszcze raz napisz w mojej pamieci dla wrazenia probe skromnego dzialania TO RUSZE NA PODBUJ SWIATA WCALE NIE CZY TY WIESZ CO ROBISZ NIEDAJAC SWOJM ISTOTOM RAJU OD POCZATKU PO WSZYSTKIE WIEKI AZ PO NIESKACZONOSC PLISUJE DO CIEBIE TWUJ TWUR TY wszechmocny naj mocny zero naj naj czy mozesz nikogo nie tykac swymi pogladami a od zaraz pozytywnie pomagac dla swych nas czy ty wiesz co z tego czy nawet sobie nie dale wylazac z prózni to raju pogladu o nas a ty glupi wybacz ja prawdziwy sory to wszystko twój pomysl to ja wiem dlatego to co wiem i wiem ze to prawda sprawna az pieknie skuteczna o jen ty panie mój daruj mi bycie Jezusem czy swoim wladca list ten chyba dedykuje opiszac przez komurkowa droga radiowa nadajacych twych mieci wiem ty 10000 razy co najmniej od nich lepiej masz na duchu chodzi mi o wrazenie twe panie mój a horror na mnie stosujacy to dlatego kieruje do ciebie swe wonty zaraz ty prostaku czy ty wogóle analizujesz czy masz nas w dupie za caloc wszechwiata z wszechwiatów proba do rezysera który poniewiera pisz u mnie tak jak u przyjemniaczków co najmniej w zrealizowanej probie tam u ciebie w bez materialnym ciele o wielkoci pojemnoci zera naj naj ty panie panie mój ja nie chce byc twój czyli fuj twój chce byc wariatem prostej rezyseri i byc szalony w raju inaczej mówie podaje tobie scenariusz na zadzialanie bez uszanowanie twojej postaci twierdze tak ja sorry korki tam beda czy nie pisz u mnie bym zyl ***a dumnie ty kobieto rodzaca postacie z dupy dla naszego wszechwiata alez ty glupi jak cala materia bytu ja chce ja chce do raju podkrelam po twojemu chce ja tylko byc w raju to i twe obiekty z gówno wartej materii bez materialnej gówno prawda to jeste ty juz wiesz dla czego cie chorobo obrazam to teraz strzele proba nie a obliczem zainteresowania w swej skromnej postaci materialnej czyzbym czekala mnie rajska próznoc oj chce tak ty bydlaku jeszcze nie dorozwiniety w osadzaniu niby pokrzywdzonych oni to twoi glupki ponawiam atak do ciebie glupki glupki to twoje pleyboje nie ja czy tak przeczytaj uwaznie caly wyrywek po wyrywku a zrozumiesz ten list poswojemu czy pomojemu czysty tam tylko dla swojch pleyboj skromny nieprzytomny a bezdomny prostaku stylowy tylko dla upoledzonych wiedzacych ze raj jest ciagle pilnowany podsluchem z twego obecnego tam zainteresowania prosty jak ty ma do ciebie wonty zuc je w konty niech sie uraza przestan nami grac we sie do zabawy z nami chetnie z toba sie pobawimy ja wiem z tego co napisalem sa przez ciebie tryliardy tryliardów kombinacji przemylunku koncze bo musze nie spac a ty chcesz ty winny bez raju na naszej planecie i w wszechwiecie chcemy miec tak ja ty ale daj siebie mi co najmniej poczuc na sobie prozba do zero naj naj wszechmocnego naj naj naj mocnego. O jeny ja znowu dla was i przez was pajacuje prosze tego sie wybitnie pozbyc milo mi bedzie chcac tego mocno przez pisiolek kobietko bez ciala musisz chciec mnie rafala tam u siebie i przy sobie w opiece troska bez piekla na sumieniu i ducha winnej duszy okruszek niech bedzie tobie listem tym walor za walorem proba ma gluchy lub sie cieszacy panie z swego dziela. Dobra wybijam sie z upoledzonego rytmu i czytam to gówno jeszcze raz a nie bede pajacem i zrobie jak sobie pozwole dam sobie wolna wole co moge dalej z nia co najmniej sie prowadzic az dziewczynie mega slawnej to tobie wsadzic ale tylko penisa jak ty kobieta wymarzona dla milych mile im do tej pory nie robiaca wiem jezus to twój przyjaciel czy tylko owad przy bez materii mylacej raczej tak jak zero schowaj nas do dupy niech raj bedzie nie naszym marzeniem mówi powinienesz to chodzby mnie do siebie dolaczyc przepraszam za samo lubstwo ale to przeciez twoja cecha.

607-zlecam ci byc soba a nie mna. Równie wazne jak to powyzej i nizej.

608-ej ty boga=ty nawet bezwartociowe twoje slowo jest powazane u mnie jest przeciwnie uwazaj to wyzalenie sie --------------------------wszechmocnego naj mocnego zero naj naj przeze mnie rafcia nazwanego podkrelam nie raf=al a rafcio alez to poprawia --------------nastrój bo niema na koniec al proste bo prosto podane.

609-policja to tylko upoledzone proste diably tekst przez wszechmocnego naj mocnego zero naj naj.

610 ej wy bogaci macie duzo kasy i nazwe boga=ci alez to upoledzony kierowca roweru w autobusie naj lepszy jest wszechmocny ------w mojm mniemaniu naj mocny zero naj naj.

611-A oni bogaci a ja od zero naj naj. Wiedzcie ze upoledzonemu bogowi dalem wstyd to wami tylko sie opiekuje bo wy nie ----------------upoledzeni obecnie bóg wasz w bloto sie zamieni. pamietaj naj jest nie wstydliwy wszechmocny to zero naj naj bez wstydu.

612-bilbordy telewizja bóg kontra zero naj naj wszechmocny naj mocny.

613-w sklepach karpackich kupicie najczulsze mikroskopy elektronowe ale bedzie rozkrajania nie ja ja bede siedzial przy piecyku z ------pamieciom teperatury rozumiesz.

614!!!-na pewno to Lle ze wprowadzaja mode na ten gatunek kobiet co sie obecnie podoba. to chore ***y.

615-zmiana kostiumu to jak inne wcielenie.

616!!!-przyroda ma pelno bledów porobionych.

617-mów na mnie kasztelan kasztan kapiszton

618-ojciec na ciebie krzyczy matka na ojca a ja tylko spijam mietanke.

je619!!!-dla papieza tlumy ludzi to jak narysowani na bloku technicznym.

620-historia w temacie tam i tam i tu.

621!!!-wito zauroczeni analiza spierdalac z niej jak najdalej az do silnego smaku.

622-ten z pod czwórki zdunek ryszard bardzo mily czlowiek dla was zabil juz sporo osób.

623!!!-ej wy moje pacholy kazdego rodzaju spierdalac od analizy ja tu rzadze mówi zero naj naj.

624-szefostwo róznej maci to moje pacholy u których nie zraza cie intelekt grzecznociowy tylko agresywny poza tym gdyby -------------nie on to bycie walczyli z równorzednych miejsc na podium dla jedynego szefa jakim jest od zawsze po zawsze na zawsze ---------wszechmocny naj mocny ZERO NAJ NAJ.

625-ty sie nie zrazasz szefa intelektu tylko jego agresji.

626!!!-Ziemia zawiera trzy rodzaje mies samce samice obojetniaki ach co za spory urodzaj az trzy gatunki mies czy tak z zelastwa ----------lub plastiku po kamien.

627!!!-policja torturuje ludzkie wrazenia interwencjami na wydarzenia.

628-policja ukradla raj wprowadzajac zaklamanie u nas dla samego siebie z obawa o ukaranie przez nia.

629-ciezka przymusowa robota fizyczna co sam dowiadczylem uwciekla uszajbia prostuje skomplikowana naturalna analize.

630!!!-zero naj naj tylko lepo slucha a jak wybuchnie to pozamienia wszystko.

631!!!-ja tylko intelgiecje zjadam maja wiecej b3.

632-30 kg tluszczu w 2 godziny zly wzrok w 2 godziny od natychmiast po zastrzyku 5 lat mocnej sennoci calodobowej non stop ---------bez przerwy. Zniszczone zeby przez detystów 3 wyrwane to wszystko po to bym nie stal sie wspanialym reklamiarzem

------zadumiajacym ludzi z swego pokroju czyli z marginesu dla robotniczych rodzin. Szpitale psychiatryczne truja posluchajcie jak -------mnie zatruli: a ja tylko grzecznie porysowalem szyby w krzyze u samochodów czarniaczków w mafi to ludzi nielegalnie ----------------zatrudniajacych pracodawców milych a mordujacych. Jednak siebie przekonac do tej prawdy nie potrafie to przez otumanione ------chroniace mnie plecy. Kazde slowo sie rozczepia zrozumcie stosuja tez mutacje dla wypowiadanego akcentu glosu to -----------------karaoke z procesorem. tak to prawda. mówi wszechmocny naj mocny zero naj naj.

633!!!-stosuja tez mutacje dla wypowiadanego akcentu glosu to karaoke z procesorem tez piewa.

634!!!-dialog to wzajemne zapoznawcze wyciaganie wypowiedzi u rozmówców.

635-podoba sie dialog obupólnie pewnego i nie wiarolomnego przyjemnego poznawania.

636!!!-przyjemne jest to co pozyteczne wiec przydatne do zycia na ziemi.

637-autobus kieruje rowerzysta.

638!!!-poczekaj az rozkwitne po dentycie to znaczy zapetyzuje wrazenie samooceny na razie tylko psuje tez dzieki mafii nabyla ------------tusza.

639!!!-przypadek jest celu torem zakamuflowanym logicznie jak podwiadomoc. Jest moca piekielna.

640!!!-grzeczny oznacza bez skuteczny.

-!!!-Pindolec do Pindolicy...

641!!!-autorytet {automatyczny rytm szacunku} czyli automatyczny wyplyw szacunku wmownego.

642!!!-czy aby moge sie odwazyc i mówic do waszej wspólnej dziewczyny pindolica.

643!!!-kobiety orgazmu nie maja tylko maja milo przeciwnie by rodzily co chwila.+

644-butelka po luksusowej wódce kosztuje tyle co porcelanowa.

!!!To encyklopedia PEWUEN+

645!!!-{wymylone} BILION RAZY SZYBSZY OD SWIATLA JEST ‘’ FETON” nim bóg wszechwiata ciaga informacje od nas nie ------nie bóg tylko Zero Naj Naj tego w szkole wam nie powiedzieli dopiero ja tak czy mi uwiezysz.+

646!!!-wiesz ze kiepski nas oglada jak my ogladamy jego film.+

647!!!-ZANIKOWI PAMIECIARZE SLUCHAJA TYLKO PAMIETNIKÓW TO LUDZI BEZ PAMIECI ZANIKÓW.+

648!!!-wiadomoc nie rozumie dopiero podwiadomoc tak. A kontakt czasami z nia ma.+

649!!!-przeciez ja bym byl liniaczem gdyby nie karpatka na widoku.+

650!!!-robotnik ma najmocniejsze plecy bo buduje panstwo dla zero naj naj to wszechmocnego wcielatora najmocnego.+

651!!!-pewni obecnoci chroniacych pleców sa grzeczniejsi.+

652!!!-robotnicy myla ze wcale pleców nie maja.+

653!!!-spierdalac od analizy az do ostrego smaku raj czeka!!!...+

654!!!-jak zrozumiesz to umiesz i wykonujesz jest nie bezpiecznie rozumiec wszystko!...= zakapowane na mamie!...

655!!!-wystarczy ci dac przesadna iloc kasy od razu zrozumiesz co z ta polska.+

656!!!-ej rzeLnik ci kulturysta najlepiej smakuje, no nie!...+

657!!!-intelgietne przyjemniaczki sa do jedzenia glupole i wariaci nie.+

658-wmowa ma skutek i to odrazo w wyniku dla wykonania.

659-wmowa polega na realizacji planu zamierzen.

660-skutek przyczyna efektu.

661!!!-obojetnoc zazdrocia pomyslowoci gustu planisty.

662!!!-narzekunki i cala masa prawd jest sprawdzana komputerowo przez mój komputer?

663!!!-czy chcecie kochac kobiete i kobiety czy kobiety nie kobiete czy tylko kobiete bo miloc nie lubi rozproszen.

664-na czym polega dialog ja wiem na probach wyskutkowych.

665!!!-oczym mozna dumac jak nie wolno kumac.

666!!!-pelny real jest obietnica czy zamierzeniem a moze czym wiecej niz ja was koduje szybko wybadaj i jest jeden ------------------------wniosek czy kilka a i tak to moje zamierzenie podwiadome gdyz przypadek to celu tor zakomuflowany logicznie jak --------------------podwiadomoc. Spokój ratuje caloc wiary.+

667!!!-spokuj ratuje caloc wiary.+

ZARAS POLICJA PRZYJEDZIE i sie skonczy pomyslowoc.+

668-telewizja podaje publikacje niezgodne z prawda a ja chce to odwrócic by sie wyleczyc z obledu nastroju.+

669-przez jedynie dwie sekundy w zyciu bylem prawie pewien siebie tak jak wy zawsze, to wynika dla mnie teraz z tej pewnoci ----------bez skuteczny upoledzony idiota ze mnie uwazaj zeby z ciebie tak nie bylo. SprawdL czy aby dobrze sie wynikam.

670-jak nie rozumiesz znaczy co czujesz.+

Jakoc spojrzenia ma oblicze z obcego wygladu.

671-szczeciarze sa specjalnej hodowli ich mieso najlepiej smakuje.+

672-pracodawca kontra robot od zero naj naj czyli bez slabych punktów maszyna.+

673-lepsi wiedza a zeby byc lepszym trzeba miec gorszego to truja i mnie.+

674-sa dwa rodzaje ludzi w autobusie to siedzacy i stojacy lezacych nie zauwazylem.

675-wypowiedz kaczynskiego na temat zrajenia panstwa byla prostacka podkrela rafcio lipa nalezy zaniechac wkraczania a juz ---------wycielac.+

676-niewiedza pozyskuje specjalne zachowania z tego traktunki.+

677-intelgiecia jest niepotrzebnie gdyz raj byl pierwszy i z glupoty tak wynika z dzisiejszej teraLniejszoci w zyciu nie tylko ------------------prywatnym tez nie tylko u prywaciarzy.

678-powiniene wiedziec ze kazda myl jest prywatna twoja tez tak glosi prawo i tak jest obecnie w zyciu. wiec sie dziel myla ------------wedlug uznania.+

678-pieniadz jest rajem dla ludzi i zwierzat zawsze tak jest.+

679-mieszajac jak najdluzej zmieniasz krok po kroku jak w produkcji bitej mietany dla pól wiadka mietanki towarzyskiej+

680-na rynku pojawily sie szczoteczki do zebów zdzierajace szkliwo tylko u najwyzszej inteligencji.

681-robotnicy nie maja pleców poczekaj moze maja w zero naj naj to wszechmocnym naj mocnym on jest karator wcielator ----------------walczator co 83 lata.

682-ludzie dziela sie na spokojnych wybuchowych lub nie oraz na nerwowych wybuchowych lub nie to wszystkie kombinacje za ----------wyjatkiem pomieszan wynikajacych z ragowania na warunki.

683-oni nie zemna walcza tylko z tym co przez zemnie gada. ratujcie mnie moje plecy.

684!!!-aktor to tor dla roli w zyciu u odbiorców po skali jego majatku sie utozsamiamy z nim. Niech tylko aktor zagra zmarnowanego

------biznesmena czy polityka itp.: tak raz za razem w przesyt. To bedzie mi lzej na sercu.

685-samochód dobrze jeLdzi na przeterminowanym moczu. Czekam na Nobla.+

686-walczator 1, karator 2, wcielator 3+, amator 4= i 4-, awantor 5, ciapator 6+, szajbator 10,***ator 7, ciapator 8, ------------------kpinator 9.

687-skarbu dusze.

688-karpatka jest zona karpia dla karpia.

689-czym puzniej tym wieksza mozliwoc.

690-ty czujesz ze zyjesz czy ze pisz w moim nie.

691-wszyscy nie sa piekni to tylko widac po zamartwionych oczach.

692-korki na ulicach oznaczaja bogatych wracajacych z burdeli, jak bogaty to i zly cwaniak smarujacy penisa trutka na szczury co -------najmniej.

693-klamia, klamia, klamia kociól sie przypomina co tydzien w niedziele bo czlowiek nie ma pamieci dlugotrwalej o wielkiej ---------------pojemnoci. Jest jak winia w chlewie.

‘’Mnie oszczerbacaja ,a juz pogrubili o 40% w ciagu 2 godzin’’.

694-Dentyci przez robótki na zebach ksztaltuja charaktery np.: podstawówkowy jest szczerbaty to glupi i wciekly na -----------------------rzeczywistoc jak gruby. A bialo zab mily i zadowolony oraz tragicznie zly jak lew. wysoka policja w takich ma rozpoznanie. Ale ------niech tylko sie dowie o tym policja od mrówek to dopiero bedzie deszcz z glazów. Podpisal wszechmocny naj mocny -----------‘’Zero Naj Naj’’= policja od mrówek. Policja od roztoczy nie wazna...

695-od teraz dla boga czlowiek jest jednoskladnikowy i sie nie sprzeciwiac prosze mówi Zero Naj Naj wszechmocny naj mocny.

‘’Moze dluzsze prawidla od teraz raz za razem.’’

696-kociól to jedna z najwiekszych organizacji satanistycznych w panstwie na przyklad podam taki przyklad ze bóg jest ------------------niewiadomy obecnoci nad soba wszechmocnego naj mocnego ‘’zero naj naj’’ przez zemnie rafcia lipe nazwanego a kociól -------go serwuje na czele. Wybaczcie mi nie ma racji i katolicy mnie nie zabija. A tylko wszechmocny naj mocny ZERO NAJ NAJ ----------moze. a tego nie robi oto mu chodzi. Naprawde prawdziwa w prawdzie prawdy= {stop}. Czy czeka mnie raj?

697-naukowcy przy laboratoriach zyja po 2000 lat rednio nie a mocno uradowani. Poza tym czy kto z was wie ile przecietny -------------ksiadz zyje.

‘’Czy pozyje 2000 lat w uradowaniu swego ducha na czele a czy moze w nie skonczonoc taki, co?’’

698-ja juz wybity z nalogu wiarolomnoci o Jezusie Chrystusie na cierpie ukrzyzowanym a prawda, nikt z was nie wie tak przez -----------obecny kociól a wspomnialem to szatani stycznoc.

699-nic nie wiem to u ludzi norma spoleczna.

700-kto sie chce wyróznic z tlumu jest mi czlowiekiem u zero naj naj, tak.

701-sklepowe to ***y.

702-jak piacego mozna glosem obudzic przeciez to nie mozliwe.

703-zamkniety w sobie ma wlasne zdanie bo doskonale sie bada.

703-mój brat jest jak dzidziu ma wlasne zdanie ja mam wspólne jak dorosly. A ty kim jeste?

704-nie mów inteligenci jak wszyscy wokól sie nie ciesza.

705-na dobry poczatek aresztujemy tylko 40.000 wysokich policjantów w dziurze na pogórzu dolnym.

‘’przeciez laske kazden mial’’.

706-kazda laska bez ani jednego wyjatku to zuzyta ***a na dalszym chodzie dzieki demonowi.

707-dobrze wiem awantor twoje nogi jak rece sa, co?

708-wygracie ze mna? jak wygracie 10 w multi lotka. nie nie fikcjuje.

709-intelgiecia nie moze dac sobie rady z robotnikami bo ich tylko sluchamy. No nie ale jakze oni strategiczni i jakze wspaniali i ---------- jakze efektowni wprost cudo twórcy no nie.

‘’Policyjne kroki w kopi’’.

710-zabji domowa nude zólty samochód dla ciebie.

711-oni robia wszystko specjalnie a ja naturalnie nawet nie moge.

712-ten sam obraz ma rózne ksztalty i kolory.

713-w ameryce w jakim tam stanie rodza dzieci dla miesa w sklepie miesnym i to za grosze by miec na chleb rozumiesz takie -----------prawo akceptowane przez wszystkich ludzi.

714-jestemy z hodowli krowo glowów na rzez.

715-wolna wola nie jest wolna.

716-karpatka mnie filmuje, karpatka we mnie celuje.

717-oni maja wysoka pamiec wiecie? Nie chca wpac w zakladach dla specjalnych lotto.

718-zero naj naj pozwala sobie na wszystko bo jest zerem naj naj wszechmocnym naj mocnym.

719-ludzie stare czasy wracaja slonce to oko szatana patrzace wszechstronnie.

720-oswoje znaczy swoje, to moje!...= zareaguje swawolnie.

721-zobaczycie jeszcze kazden ksiadz powie to przez fabrykantów koloratka nas dusi.

722-ruch kombinacji bieze sie z obecnych mozliwoci np.: pies nie ma rak to usta ograniczaja.

723-kodowanie daje zawsze przewidziany wynik np.: pytanie uzyskuje odpowiedz w jakich kolwiek reakcjach.

724-EJ STRASZAK TY PROCESORKU KOMPA WEZWIESZ POLICJE TO JA JA POSLE NA STOS W LICZBIE NIE ------------------------OGRANICZONEJ.ma moc= uzyte w czacie zbiorowym o nicku ’’rozrzutnYsponsorNaKomurki.’’

725-nie ochroniarzy sie boimy tylko policji nie policji sie boimy a ich mozliwoci to moc. np. komendanta lekcewazy --------------rodzina itp.

‘’itp.= i tp= i telewizja polska’’.

726-itp.= i tp= i telewizja polska.

727-policja rozwija sie przez mundur za mundurem panny sznurem.

728 –oni myla ze zrobia ze mnie kodacza i spala na stosie jak im przysluguje.

729-powiec szefostwu od teraz jestecie z chodowli dla upoledzonych. Podpisal wszechmocny naj mocny ZERO NAJ NAJ.

730-zabijesz domowa nude albo idziesz na stos.

731-punkt oparcia daje pewnoc jest go wiele a zero naj naj to ja..

732-wojskowi bawia sie w kretów ale podziem porobili nawet dojdziemy do los angeles.

733-podpisal wszechmocny naj mocny to zly punkt oparcia se wybralicie. Ja Zero Naj Naj.

734- gudbaj róznica która wartoc zmienia.

735-juz chytry powie zero gudbaj wiem to gudbaj ty zjedzony chodowliku. oni paleni na stosie lagodni hytruski tez.

736-ja wasz nie najlepszy przyjaciel jak lekcewazony pies. Rozumiesz kumki co? oni wiedza co robia....

737-ja mam kilka ruznorodnoci dla odmiany pomyslowoci. Podpisal: wszechmocny naj mocny ZERO NAJ NAJ. Np.: jedziemy na ------felki lub na ludzi lub na czlowieków lub na pare lub na maluzenstwo w odwiedziny itp. Co kto woli po mojemu to robi.

738-zmarnowani fabrykanci kontra rajscy ksiedzowie: kawalerowie przyduszani koloratkami.

739-wojskowi bawia sie w kretów plywajacych w ziemi i porobili pelno ziemniaków az dojdziemy do las vegas.

740-NIC NIE JEST WYNATURZONE WSZYSTKO JEST ORGINALNE BO NATURALNE POLICJA TO glupie diably CZAS JUZ NA ------STOS.

741-od wygladu majtek zalezy wyglad twarzy i temu podobnych ubran. To caloc ciebie.

742-najlepszy dla siebie jest wspólnota wspanialo warunkowa.

743-{to mamy} ‘’w’’ znaczy wszyscy ‘’ na’’ znaczy kilku.

744!!!-w majtkach xxxL GUMKA PSZYSZYTA DO MAJTEK KTÓRE SA ZACIASNE NA WYMIAROWEGO SPRAWA -------------------------KRYMINALNA TO DIABLY ZADZA.

‘’MAM WZORY NA ZYCIE.”

745- SMALEC NIE TUCZY TYLKO ZABIJA TLUSZCZ...

746- ZAWSZE ZEKOMA INTELGIECIA JEST ZAWSZE STANOWCZA PRZEZ PUNKT OPARCIA TAM U SIEBIE NA TORZE --------------ANALIZY...

747-JA NIE WIEZE ZE CWICZENIA COS DAJA W EFEKCJE A TY JAKAS MASZ OPINNIE.

748-Diabel ma bez wstyd bóg ma wstyd.

‘’On’’ znaczy jeden.

749-znalaz%B
2005-09-16 (19:32)

status De Lucek
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 27 228
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

WALNIETE PRZYCZUBJiE,,<szukaj gumek na opakowaniu>
2005-09-16 (20:26)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 27 245
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

lucyfer 2 .... jaka w tym logika ? .... zeby nie bylo dziwnych znaczkow wklejaj przez notatnik

wesolej zabawy
2005-09-16 (20:27)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 27 246
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

luCYFER 2 = SIE 7 - jak myslisz kto to czyta?



2005-09-16 (20:36)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 27 250
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Slawek - z dzisiejszego spotkania nici.

Wiecej za dwa dni. OKI?

Poza tym bede musiala przejc na twój e-mail - jeli pozwolisz?

To juz moze nudzic tutejszych forumowiczów.

pa

Ps. Zobacz jaki ty jeste otwarty na pomaganie





2005-09-16 (21:53)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 27 257
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

sonda..... nudzic zaczyna mie ciagle typowanie tych samych liczb i powolne skoki do gory w rankingu ..... ale serio juz dawno na e-mail bym przeszedl tylko adres zgubilem ...... moze osoby typujace parki cos wymysla z tych liczb ktore ciagle typuje zawsze latwiej ustawic 5 liczb niz 80
2005-09-16 (22:18)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 27 261
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Slawe. Jak to mozliwe, ze zgubile mój adres?
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7
Wyślij wiadomość do admina