Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 ... 12 13
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

MINISTER FINANSÓW - NOWY PODATEK !!

2005-09-07 (17:49)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 26 122
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

DEnis..... dziwisz sie co mlodsze panienki zmykaja mi na drzewo..... a u mnie juz nie te latka i nie ten wiek

wesolej zabawy
2005-09-07 (17:59)

status DEnis
Data rejestracji: 2005-08-31
Ilość postów: 32

1190
wpis nr 26 126
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie martw sie chlopie.

Poradzisz sobie - jak na Batmana przystalo!!!

Jeszcze nie jedno futerko przetrzepiesz - ewentualnie - odkurzysz,zeby nie nazbyt dosadnie...
2005-09-07 (18:24)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 26 129
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wracajac do tematu, ten podatek to chyba w Amsterdamie?

Zagladalicie na ta ciekawa stronke www?

Czy Amsterdam toi tylko kochajacy inaczej?

Wolalabym kojarzyc to miasto z portem, ladna zabudowa (kolorowe domki) oraz mieszkaniami na barkach.

Szkoda, ze tych zdjec zabraklo.
2005-09-07 (18:40)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 26 130
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ale juz serio czy ktos jeszcze pamieta bykowe ? ....... slyszalem ze kiedys naprawde w Polsce byl podatek od kawalera

wesolej zabawy
2005-09-07 (19:01)

status Jazzy
Data rejestracji: 2005-07-22
Ilość postów: 56

1088
wpis nr 26 133
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Czy Amsterdam toi tylko kochajacy inaczej? Wolalabym kojarzyc to miasto z portem, ladna zabudowa (kolorowe domki) oraz mieszkaniami na barkach. Szkoda, ze tych zdjec zabraklo. \"



Amsterdam nie jest jedynym portem na wiecie, a kolorowe domki znajdziesz wszedzie. W rzeczywistoci port jest brudny, barki sie sypia, a kolorowe domki wcale nie sa takie \" kolorowe\". Nie, Amsterdam to nie tylko kochajacy inaczej. Amsterdam to przede wszystkim ludzie otwarci, SZCZERZE sie umiechajacy i gotowi pomóc w kazdej sytuacji. Z tym mi sie kojarzy i bedzie kojarzyl. Dlatego umiecilam tylko te zdjecia. Widoczki mozna sobie dowolne z pomoca wyszukiwarki ciagnac. Klimatu niestety nie. Z przykrocia natomiast stwierdzam, ze faktycznie troche jestemy w tyle jeli chodzi o tolerancje, otwartoc i po prostu ludzka zyczliwoc. Mam cicha nadzieje, ze byc moze to sie zmieni w przyszloci.

Pozdrawiam ciagle optymistycznie

2005-09-07 (19:53)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 26 147
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oj Jazzy, Jazzy.

Czy otwartoc, zyczliwoc, szczeroc polega na podkrelaniu swej odmiennoci seksualnej publicznie, w sposób budzacy niesmak?

Ogladajac te zdjecia odnbosi sie wrazenie, ze na ulice wyszedl cyrk pomieszany z domem publicznym poledniego gatunku. Jednym slowem wulgarna szmira.



Ciekawa jestem, czy Ci ludzie chodza tak ubrani i wymalowani do pracy. Chyba nie.



Tu nie chodzi o tolerancje. Niech kazdy sobie robi co mu sie podoba, niech wierzy w co chce, kocha jak chce, ale nie musi sie z tym publicznie i tak przesadnie afiszowac.

Jeszcze troche, a zaczna moze kopulowac na ulicy w tej bardzo tolerancyjnej Holandii, przy ogólnej aprobacie spoleczenstwa. Co w tym zlego, prawda?



Nie wiem, moze wyobraLnia ponosi mnie zbyt daleko. Ale jak pomyle o eutanazji, która przeprowadza w dodatku lekarz ubrany w stringi i wymalowany jak dziwka - nie wiem, czy jak to nazwac.

Z pewnocia to nie jest zyczliwoc, szczeroc, otwartoc i tolerancja.



Fakt, daleko w tyle pozostaje za tolerancyjna Holandia.
2005-09-07 (20:11)

status full.
Data rejestracji: 2004-01-29
Ilość postów: 43270

151
wpis nr 26 149
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



co Ty fobia tak tej strony sie przyczepilas ? przeciez tam sa tez inne rzeczy a te co sie nie podobaja to nie trzeba ogladac.
2005-09-07 (20:22)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 26 151
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Full, jest sytuacja taka, posluchaj.

Wchodze na strone i widze po prawej stronie kolumne zatytuowana AMSTERDAM. Klikam na kilka wybranych zdjec i... zaskoczenie.

Mylalam, ze jedno, moze dwa - to ciekawostka swego rodzaju, jaki taki folklor. Ale kilka nastepnych bylo podobnej treci. Dalej nie ogladalam.

Chcialam zobaczyc Amsterdam. Nie udalo sie.
2005-09-07 (20:25)

status Jazzy
Data rejestracji: 2005-07-22
Ilość postów: 56

1088
wpis nr 26 152
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie moge ponosic odpowiedzialnoci za Twoja wyobraLnie fobiu. Byc moze faktycznie Cie ponosi, nie wiem - nie znam Cie. Parada jest raz do roku, w jednym miejscu, i nie wyglada tak, jak wiekszoc z nas sobie wyobraza ogladajac tylko przejaskrawione, wyjete z kontekstu urywki w TV. Piszesz, ze budzi to w Tobie niesmak. Nikt nie zmusza mieszkanców ani telewidzów zeby to ogladali. Sami chca byc czecia tego wydarzenia. Tego nie da sie opisac - po tym co zobaczylam wydaje mi sie ze etap przekonywania \" reszty wiata \" \"odmiency seksualni\" maja juz za soba. Gay Pride, przynajmniej ja to tak odebralam, jest po prostu dniem, w którym ludzie dobrze sie bawia, nie majac na celu gorszyc kogokolwiek. Byc moze jest to przejaskrawione, ale tak to sobie urzadzili. Nawet ci heteroseksualni przylaczaja sie do zabawy, czy to taki wstyd ubrac sie na rózowo raz do roku ? Czy to takie gorszace ubrac krótsza spódniczke czy wiekszy dekolt ? Mylisz ze w Polskich dyskotekach dziewczyny wygladaja inaczej ? Piszac o tolerancji mialam na myli wszystkich Holendrów, nie tylko tych \" zboczonych \" jak sugerujesz. To jest temat do dluzszej dyskusji, nie wiem czy to wlaciwe miejsce
2005-09-07 (20:41)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 26 154
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jazzy, nie o dziewczyny mi chodzi.

Czy Ciebie nie mieszy facet w krótkiej spódniczce i wydekoltowanej bluzce?

Mnie nawet mieszy widok Szkota, bo facet w spódnicy wyglada po prostu glupio.



Masz racje to nie jest temat o podatkach.

I chyba Twój pierwszy wpis o tym satysfakcjonujacym seksie takze nie pasuje na tym forum.



Wracajac do podatków.

Bylo co takiego jak \"bykowe\". Chyba to sie zmienilo za Gierka w latach 70-tych.

O tym bykowym slyszalam. Chyba kawalerowie z dziecmi nie placili?
2005-09-07 (20:48)

status ruda
Data rejestracji: 2005-07-24
Ilość postów: 995

1094
wpis nr 26 156
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobiu!

Bylam na stronce Jazzy.

Jest piekna.

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

A od czego jest FORUM????

Z drzewa wyglada miesznie-ruda
2005-09-07 (20:50)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 26 158
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

i tak ciagle ucieka na drzewo ....... a ja juz nie daje rady na nie skakac

wesolej zabawy
2005-09-07 (21:07)

status Janek 30
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 26 161
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie dziwi mnie taki temat na tym forum bo zeszlo ono juz dawno na psy ! Zreszta Pasko zwraca juz tylko uwage na który miejscu jest strona w rankingach odwiedzin ; do Jazzy jeli nie zauwazyla to forum jest o grze w lotto ; i pewnie wiekszoci z nas nie interesuje promowanie gejostwa !
2005-09-07 (21:30)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 26 167
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ruda, nie mam nic do stronki.

Zadalam pytanie, czy Amsterdam to tylko Gay Pride. Spodziewalam sie czego innego po tych zdjeciach zatytulowanych \"Amsterdam\".

A jaka byla odpowiedL?

- Jestemy zacofani, nietolerancyjni, pozostajemy w tyle...



Mialam juz nie pisac nic, ale moglaby Wiewiórko z piekna kita odebrac to jako lekcewazenie Ciebie. A tak nie jest.

Ruda, chyba nie podzielasz pogladu, ze bez Gay Pride nie mozna sie doskonale bawic?

OdpowiedL znam, nie odpowiadaj.

Pozdrawiam.



2005-09-07 (21:35)

status Jazzy
Data rejestracji: 2005-07-22
Ilość postów: 56

1088
wpis nr 26 169
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Nie dziwi mnie taki temat na tym forum bo zeszlo ono juz dawno na psy ! Zreszta Pasko zwraca juz tylko uwage na który miejscu jest strona w rankingach odwiedzin ; do Jazzy jeli nie zauwazyla to forum jest o grze w lotto ; i pewnie wiekszoci z nas nie interesuje promowanie gejostwa ! \"



Do janek 30



Po pierwsze - to fobia rozpoczela temat \" gejowski \" . Nikt jej nie zmuszal do wchodzenia na stronke i komentowania tego, co zamieszczone zostalo dla moich znajomych, których mam rózniez na tej stronce ( a pozostali nie sa zmuszani do odwiedzin, dziekuje ).



Po drugie tak, zauwazylam ze stronka jest o lotto - jak na razie czytam poezje, humor i wzajemne zloliwoci wypisywane tu i ówdzie. Przynajmniej nie robie bledów ortograficznych i literówek



Po trzecie, to jest pierwszy temat który pozwolilam sobie zalozyc, a jestem na stronce juz jaki czas. Nikt mnie nie poinformowal, ze jest jaki przydzial jeli chodzi o liczbe czy zakres tematyczny.



A po czwarte, i juz Was nie bede zameczac swoja osoba - propozycja rudej wydaje mi sie najbardziej sensowna. Wskakuje wiec na galaL obok, ale nie bede na Was patrzec. Milego typowania.



P.S do fobii

Jeli zdjecia tak Cie zbulwersowaly, moze powinnam umiecic czerwony znaczek ostrzegwaczy, ze \" wchodzicie na wlana odpowiedzialnoc \" ? Widocznie poruszam sie w bardziej tolerancyjnym gronie, za co Bogu dziekuje.



I pozdrawiam
2005-09-07 (22:03)

status bukmacher
Data rejestracji: 2005-04-16
Ilość postów: 372

878
wpis nr 26 174
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

buhahaha buhaha..



nio bu



buhahaha



a to co dopiero!

przeca LOTTO juz tak wszystkim (prawie wszystkim) zmierzlo chyba tak...

z przegrywaniem i ludzeniem sie za szczesciem z kuleczkami i jak \"katarynka\"-automat>nagrywane losowania i wlasnie potem upsssssssss

ze ludziki zaczyna\'jo\'m na tak wyjatkowym forum, tematy wpisywac i rozwijac, tez bo nie ma\'jo\'m gdzie!

sorki: FORUM JEST BARDZO KONKRETNE I RZECZOWE!!!



ale tutaj jest jak na zieeeeeeeeeeeeeloneeeeeeeeeeeeeeej trawce, \" Zielono mi\" uuu i sie wdraza wlasnie takie temaciki -ploteczki o cioteczkachhhhh np/ ..nie

no ale co; kto zabrania???? jest coool >

wiem jak to jest:

>KOSCIOLEK+2 METRY DALEJ BURDELIK 1,2,3,4..............CALA DZIELNICA i jeszcze wiecej +SKLEPY(same)+PARE ZABYTKOW=AMSTERDAM-miasto jedyne takie, miesce niezwykle! 1st>>>>>>SZOK!!!< polecam zwiedzic

raczej powiem ze jednak rzeczywiscie troche swawola i bezwsty... ale kraj i ludzie bardziej pogodni i otwarci a nie jak u nas bywa to chore-niewiem /na wszytkich co za morda czy same barany UCZYC SIE POSZANOWANIA INNYCH, tam tez w chu.... leca no ale niebo a ziemia! KTO PRZEJDZIE NA DRUGA STRONE, NIEZAMOCZONY?! lech



no a co do tego ze tu, no to nade mna powiedziane: ...na psy!!!



buhaha..haok. buh.. hehe sit buhaha



dopeiro no buhahahaha kulkowicze

pozdrowka buhahaha
2005-09-07 (22:14)

status ruda
Data rejestracji: 2005-07-24
Ilość postów: 995

1094
wpis nr 26 175
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Widzisz Cadilac!!!

Mówilam, ze z Jazzy wlozymy kij???

I wlozylymy!!!

HI!HI!HI!

LUDZISKA TROCHE WRZUCCIE NA LUZ!!!
2005-09-07 (22:25)

status bukmacher
Data rejestracji: 2005-04-16
Ilość postów: 372

878
wpis nr 26 177
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

90\' Poland 1 - 0 Wales -jak wygra\'jo\'m >radocha!
2005-09-07 (23:14)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 26 180
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kolezanko Jazzy!

Tak sie sklada, ze ten seksowny temacik zalozyla Ty pod ukrytym tytulem \"Podatki\".



Pierwszy Twój wpis:

\"Ministerstwo Finansów chce od 1 paLdziernika wprowadzic podatek od osób, które zawsze maja udany sex. Nie martwcie sie - Wy otrzymacie zwrot pieniedzy, ale mnie te paskudy zrujnuja .... !!\"



Potraktowalam go zartobliwie i nieco pociagnelam temat - lubie pozartowac. Razem zartowalymy.



W miedzyczasie DEnis napisal:

\"Pisala,ze zaplacisz za... sex udany.

Moja rada: znajdL sobie inna, lub zacznijcie sie spotykac gdzie indziej.

Fiskus jest bezduszny.

Co do orjetacji, to nie moja sprawa.

Zycze Ci szczecia w tym zwiazku.\"



Potem byla wymiana zdan pomiedzy mna i kilkoma osobami, która absolutnie nie miala zwiazku z Toba, a takze z zadnymi orientacjami seksualnymi.



Poniewaz podala adres swojej strony, zajrzalam na nia. Zaciekawily mnie zdjecia z Amsterdamu, bo kocham morze. Czytalam troche o ludziach mieszkajacych caly rok na barkach, które stoja zacumowane na stale przy brzegu. Do tej pierwszej barki czasami jest documowanych kolejno kilka. Przyznam sie, ze chetnie sama zamieszkalabym na takiej barce. Po prostu kocham wolnoc.

Moze te domki maja odpadajacy tynk, moze sa brudne - jak piszesz. Dla mnie to sa nieistotne szczególy. One sa po prostu inne. Sadzilam, ze na zdjeciach z Amsterdamu umiecila te charakterystyczna zabudowe.

Powtarzam sie, ale mnie do tego zmuszasz.



Zadalam pytanie (wklejam):



\"Czy Amsterdam to tylko kochajacy inaczej?

Wolalabym kojarzyc to miasto z portem, ladna zabudowa (kolorowe domki) oraz mieszkaniami na barkach.

Szkoda, ze tych zdjec zabraklo.\"



Co w tym pytaniu jest dla Ciebie takie oburzajace?

Czy ja napisalam, ze czuje sie zbulwersowana?





To nie ja wykazalam sie w tym temacie nietolerancja, ale TY!



Ja stwierdzilam tylko, ze szkoda, iz w tych fotkach zabraklo starej zabudowy i charakterystycznych miejsc dla tego miasta.

Akurat parada gejów nie jest dla mnie atrakcja turystyczna.



No cóz, kazdy oglada to co lubi.

Masz bardzo zawezone horyzonty jezeli chodzi o poznawanie innych krajów. Moge je przyrównac do obcokrajowca - turysty w Polsce szukajacego na ulicach pijanych ludzi i nic poza tym.



Gdybym nie interesowala sie wiatem, nie czytala wczeniej o Amsterdamie - wybacz, ale Twoja promocja na fotkach absolutnie nie zachecilaby mnie do zwiedzania tego miasta.

Moja tolerancja konczy sie na tolerowaniu, ale nie uczestniczeniu w tego typu imprezach.



A teraz konkluzja - Twój ostatni, do mnie kierowany post (wklejam):



\"P.S do fobii

Jeli zdjecia tak Cie zbulwersowaly, moze powinnam umiecic czerwony znaczek ostrzegwaczy, ze \" wchodzicie na wlana odpowiedzialnoc \" ? Widocznie poruszam sie w bardziej tolerancyjnym gronie, za co Bogu dziekuje.\"



BadL uprzejma laskawie sie ode mnie odchrzanic i nie przypisywac mi roli walczacej z gejami, szatanem itp.

Nie zdjecia mnie bulwersuja, ale Twoje ograniczenie widzenia Amsterdamu do parady gejów. Jasne?



Zycze dobrego samopoczucia i dalszego udanego seksu - od tego rozpoczela ten temat o podatkach.



PS

Nie chcialam byc zloliwa, ale bede. Zamiast czerwonego znaczka, moze warto umiecic czerwona latarnie. Ogladalnoc stronki zapewniona.
2005-09-08 (00:46)

status cadilac
Data rejestracji: 2005-07-14
Ilość postów: 991

1060
wpis nr 26 181
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Widzicie Ruda i Jazzy czytam sobie to co tu i tam wypisuja i stwierdzam to wierszykiem:



\"Dzi na pelnym luzie zakumalem pewna faze

i o kongwistyczna mianowicie mnie tu chodzi parafraze

Bo nie czaje tego wcale ze sie cofam mówiac Cze

co was ludzie pokrecilo nie kumacie tego he



dzisiaj róbmy male spólki demokracjia i wiewiórki

wiec poprawmy nasze parki rozpracujmy takze falki

Tyle przeciez do zrobienia a gadanie nic nie zmienia !

Programiki wspomagacze tu o sukces sie zachacze

Specu motywujesz nas do pracy szlifujemy styl na cacy



I nie czas na spanie amsterdam wciaga mnie

plus i minus to co widze i jak kazdy wygrac chce

bogatsi dzi jestemy w zyciow dowiadczenia

bo kazda zmiana w zyciu daje duzo do myslenia

i choc popelniamy bledy oby nigdy nie za czesta

prosze wszytkich o uwage!! - Spec + wspólraca = zwyciestwo \"



a elo to brzmi fajowo a jak nie kumasz bazy to zakrec kita jak ruda a wtedy Ci sie uda

a jak nic nie czaisz to kitraj na drzewo ziomku

cokolwiek to znaczy malo kto znas to przetlumaczy

(a tak skrycie to chcialbym zeby przetlumaczyl to slawek001 i bukmacher czyli

w ich wykonaniu tzn slownictwie, pisowni czyli w calym zdaniu



eskabano cikata bambucia

czyli

pozdrowienia panowie i panie zeby juz bez sensu nie klepalo sie to zdanie
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 ... 12 13
Wyślij wiadomość do admina