Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Nie ma nic wspólnego z multi ,ale czy to mozliwe???

2005-09-03 (19:10)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 25 759
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jesli kto ma neostrade to prosze o odpowiedz,czy jest mozliwe ze pobralam 5,94 GB w ciagu 2 dni zciagajac piosenki do dwóch albumów?Mam neostrade 128 i taki stan konta pokazala mi strona neostrady .Jeli tak jest naprawde a nie pomylka to nie bede mogla wchodzic do internetu,to dla mnie katastrofa.Dzwonilam i pisalam do neostrady plus ale nikt nie odpowiada,nie mam sie kogo zapytac wiec korzystam po raz pierwszy z forum chociaz nie w temacie,kto mi odpowie jesli nie tutaj to podaje mail<halah@poczta.fm>
2005-09-03 (19:35)

status qbit
Data rejestracji: 2005-02-07
Ilość postów: 189

645
wpis nr 25 765
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Po pobraniu okreslonej ilosci danych 7GB po prostu zmniejszy Ci sie szybkosc.(ok 32). Internet bedzie ok. Jezeli bediesz chial szybkosc 128 to muszisz wykupic kilka GB. To zalezy od umowy.
2005-09-03 (19:44)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 25 767
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

halah.....to co napisalas jest mozliwe..... oznacza ze masz w kompie trojana lub program szpiegujacy ktory na bierzaco polaczony jest z siecia kiedy tylko wlaczysz kompa i informuje jakie wykonujesz czynnosci z kompa..... przeskanuj kompa i wlacz zapore
2005-09-03 (19:46)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 25 768
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

prosty sposob na sprawdzenie ....... kiedy nie wykonujesz czynnosci w necie nie powinas miec informacji o wysylanych i przyjmowanych danych z netu
2005-09-03 (20:02)

status senior
Data rejestracji: 2005-05-18
Ilość postów: 567

947
wpis nr 25 771
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

halah

qbit pisze Ci cala prawde o TPSA jak korzystasz s uslug globalnych przyjetych na calym eircie to musisz za to dodatkowo placic, niestety wprowadzili to Francuzi i to jest normalne przewodni akcjonariusz robi to co do niego nalezy.

Nie zaplacisz to Cie odetna.

A zreszta nadczym sie tu rozwodzic, czy to jest sens, przeciez na tym forum, to tak blisko przeciez, panuje bezmuzgowie, nawt ignorancje nie pomagaja.

halah trzymaj sie mocno i nie pozwól soba manipulowac.

Pozdrawiam
2005-09-03 (20:07)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 25 772
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

kiedy posiadalem neostrade i nie sciagalem plyt z netu...... otwieralem tylko strony www, czat, komunikatory .... nie bylem w stanie przekroczyb 3,5 GB pobranych danych w miesiacu kiedy komp byl wlaczony ponad 10 godz dziennie...... twoje przekroczenie danych jest tylko wtedy mozliwe kiedy caly czas wysylasz informacje ze swojego kompa w net
2005-09-03 (20:17)

status senior
Data rejestracji: 2005-05-18
Ilość postów: 567

947
wpis nr 25 773
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

slawku

Drogi Przyjacielu (jeli tak moge do Ciem pisac) net to nie telefony komurkowe liczy sie zawartoc ciagnieta nie wyslana, z zawartoci ciagnietej Ty robisz uzytek a z wyslanej kto, placisz za informacje a nie za swoja wiedze.

To co bierzesz z netu jest uznawanawane ze kupione a za kupione musisz zaplacic, taka jest prawda, co niektórzy tedo nie sa zrozumiec.

Pozdrawiam
2005-09-03 (20:34)

status senior
Data rejestracji: 2005-05-18
Ilość postów: 567

947
wpis nr 25 774
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Widzisz slawku

co ja o tym moge wiedziec na dzien dzisiejszy juz prawie nic swego czasu zanim zabojady do nas sie wkradly chcialem byc priwajderem netu na swoje miasteczko( coroba nawet z zydkami w sorawie sprzetu sie dogadywalem) niestety globalizacja zrobila swoje (teraz prawie jestem dziadem a takie wielkie mialem marzenia)

Pozdrawiam
2005-09-03 (20:47)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 25 777
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

senior.....jednak w tym temacie musze polemizowac z toba:) TPSA to taka paskuda ktora liczy sobie za przesylanie danych z i do internetu podpuszcza uzytkownika neostrady ze daje w cenie abonamentu ilosci danych do przeslania, a przy okazji wykonuje maly manewr wysyla trojanka do kompa sledzac gdzie laczy sie uzytkownik.....jest on nieszkodliwy ale jak cos mu nawali to ciagnie dane z koma ile tylko sie da i wtedy leca cenne MB z koma.... majac zapore Nortona dosc czesto informowalem TPSA ze dziekuje za ich program szpiegujacy, ale i tak pomimo podpisu programu TPSA nie przyznawala sie do niego ...... wiem ze to nie forum informatyczne ale jak cos pokrecilem z laczem neostrady prosze o korekte



wesolej zabawy
2005-09-03 (20:53)

status senior
Data rejestracji: 2005-05-18
Ilość postów: 567

947
wpis nr 25 780
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

slawku

tak to jet mozliew skoro tego dowiadczyle ALE WSZYSCY MUSIMY WIEDZIEC ZE PRZEZ NET MOZEMY BYC IWILIGOWQWANI.

Ale jak sie przed tym uchronic?????

to jest wielkie pytanie.

Pozdrawiam
2005-09-03 (21:03)

status senior
Data rejestracji: 2005-05-18
Ilość postów: 567

947
wpis nr 25 782
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

halah

Tobie wielkie dzieki za wielkie wyczucie i wywolamie tak znaczacego tematu dla wszystkich formulowiczów.

Pozdrawiam
2005-09-03 (22:04)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 25 789
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja bardzo dziekuje za odpowiedzi ,musze dopisac jeszcze ze dopuki nie mialam Shareazy do ciagania z netu nigdy nie przekraczalam na miesiac 5GB ,ten program mam dopiero od paru dni i ciagalam nim tylko piosenki .Sadze ze to moze jaki szpieg ,czycilam juz antytrojanem i ad-aware ale nic nie znalazly ,ale nie moge uwierzyc ze mozna pobrac prawie 6GB w 2 dni przy tak slabym laczu bede musiala dokupic Gb aby wchodzic na net .POZDROWIONKA Halina
2005-09-03 (22:10)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 25 790
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

halah......jak sie nie myle Sharazy dziala podobnie jak Kazza czyli laczy komp z kompem celem wymiany plikow i wlasnie to moze byc przyczyna twoich ilosci GB .... bez twojej widzy inni uzytkownicy netu pobieraja od ciebie pliki ktore udostepnia opisany program.....dobra rada nie wgrywaj cudownych programow laczacych komputery

wesolej zabawy
2005-09-03 (22:15)

status qbit
Data rejestracji: 2005-02-07
Ilość postów: 189

645
wpis nr 25 791
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie musisz dokupowac GB. Bedziesz pracowala na wolniejszym laczu. Moze Ci wystarczy taka szybkosc.
2005-09-03 (22:34)

status Janek 35
Data rejestracji: 2005-09-03
Ilość postów: 2

1198
wpis nr 25 793
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czec ; ja tez mam neostrade 128 od roku ,przy przedluzeniu umowy na kolejny rok dostalem transfer 256 w cenie transferu 128 . Ja korzystam z programu eMule zarówno do ciagania filmów jak i muzyki jestem z niego zadowolony!! Pomimo ze czesto ciagam muzyke nie spotkalem sie z problemem który tu opisujesz moze za duzo naliczyli ? Jedno jest pewne ze technicznie jest to nie mozliwe aby tyle ciagnac przez „128’. Poza tym liczy sie tylko to co pobierzesz z netu to ile wysylasz jest nie istotne . Pozdrawiam
2005-09-04 (03:36)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 25 798
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no ten licznik na stronie neostrady chyba dostal kobla o 20-stej bylo 5,94Gb ateraz po wejciu na strone widze ze do 23,03 jest pobrane 6,42 zaznaczam ,,,,,ze nigdzie nie wchodzilam na strony tylko tutaj, powylaczalam wszystko nawet neostrade zeby sprawdzic ,co sie dzieje jak tak pójdzie dalej to jutro przekroczy 7GB i po zawodach ,,,,,,,
2005-09-04 (10:15)

status Adam_18
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 25 806
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam!

Tak wiec po kolei:

\"A zreszta nadczym sie tu rozwodzic, czy to jest sens, przeciez na tym forum, to tak blisko przeciez, panuje bezmuzgowie, nawt ignorancje nie pomagaja. \"

>> A od czego jest forum? Gdzie ona ma sie zglosic? Moze to, ze nikt nie jest w stanie jej pomoc nie jest winna sama idea forum lecz sami uzytkownicy?



\"kiedy posiadalem neostrade i nie sciagalem plyt z netu...... otwieralem tylko strony www, czat, komunikatory .... nie bylem w stanie przekroczyb 3,5 GB pobranych danych w miesiacu kiedy komp byl wlaczony ponad 10 godz dziennie...... twoje przekroczenie danych jest tylko wtedy mozliwe kiedy caly czas wysylasz informacje ze swojego kompa w net\"

>> Pelen \"profesjonalizm\"... Gdzie to Pan wyczytal? Ktos Panu to powiedzial? Z calym szacunkiem, ale sie Pan myli; nie ma limitu w wysylaniu, jest natomiast limit w pobieraniu (7GB).



\"senior.....jednak w tym temacie musze polemizowac z toba:) TPSA to taka paskuda ktora liczy sobie za przesylanie danych z i do internetu podpuszcza uzytkownika neostrady ze daje w cenie abonamentu ilosci danych do przeslania, a przy okazji wykonuje maly manewr wysyla trojanka do kompa sledzac gdzie laczy sie uzytkownik.....jest on nieszkodliwy ale jak cos mu nawali to ciagnie dane z koma ile tylko sie da i wtedy leca cenne MB z koma....\"

>> Kolejny geniusz. Ja gdybym sie nie znal na rzeczy - siedzialbym cicho aby nie wyjsc na idiote, polecam to Panu.



\"halah......jak sie nie myle Sharazy dziala podobnie jak Kazza czyli laczy komp z kompem celem wymiany plikow i wlasnie to moze byc przyczyna twoich ilosci GB .... bez twojej widzy inni uzytkownicy netu pobieraja od ciebie pliki ktore udostepnia opisany program.....dobra rada nie wgrywaj cudownych programow laczacych komputery \"

>> Tu juz Pan sie lepiej orientuje. Programy, ktore lacza komputery w celu wymiany pliku tzw. p2p oczywiscie sa przyczyna \"utraty\" ilosci GB, ale jedynie wtedy, kiedy dany uzytkownik ktos sciaga! Jezeli od nas ktos sciaga, nic sie nie dzieje!



\"Czec ; ja tez mam neostrade 128 od roku ,przy przedluzeniu umowy na kolejny rok dostalem transfer 256 w cenie transferu 128 . Ja korzystam z programu eMule zarówno do ciagania filmów jak i muzyki jestem z niego zadowolony!! Pomimo ze czesto ciagam muzyke nie spotkalem sie z problemem który tu opisujesz moze za duzo naliczyli ? Jedno jest pewne ze technicznie jest to nie mozliwe aby tyle ciagnac przez „128’. Poza tym liczy sie tylko to co pobierzesz z netu to ile wysylasz jest nie istotne . Pozdrawiam \"

>> Noo, w koncu ktos kompetentny sie znalazl . To co Pan napisal jest najprawdziwsza prawda! Takich ludzi trzeba sie sluchac, pozdrawiam.





Ok, koniec tej polemiki, czas pomoc szanownej kolezance. Jeszcze raz: mozna wysylac nieograniczona ilosc MB w Internet - nie bedzie mialo to zadnego wplywu na predkosc Internetu, natomiast mozna pobierac w miesiacu do 7GB w normalnej predkosci, jak sie ten limit przekroczy to predkosc spada do 32kb/s, ale Internet dalej dziala (tyle, ze duzo wolniej). Co do strony www.neostrada.pl - informacja o pobranej ilosci danych nie dotyczy danego miesiaca tj. nie jest resetowana kazdego pierwszego dnia miesiaca (np. 1 wrzesnia). Przykladowo: \"Iloc pobranych danych do dn. 04.09.2005: 10,86 MB\" - tyle sciagnalem (takze posiadam NEO128). Jak widac, jest to informacja nieprawdziwa.



Prosze sie nie przejmowac, ze przekroczy Pani limit, jezeli Pani nie sciagnela ponad 7GB - nie ma sie co obawiac. Zeby kontrolowac ilosc pobranych danych polecam zainstalowac swietny program \"Bankrut\" - on pokaze prawdziwe wartosci.



PS. Wpadlem na to forum calkowicie przypadkowo, moj post nie mial na celu nikogo obrazic, a jedynie wskazac ubytki w wiedzy i ostatecznie rozwiklac podany problem. Mam nadzieje, ze wyrazilem sie jasno



Pozdrawiam,

Adam

2005-09-04 (11:40)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 25 811
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzieki za rady i dobre checi Wszystkim i tak jak radzisz Adamie zciagne tego Bankruta-a na stronie neostrady dzieja sie cuda dzi do godz.10, 40 pokazuje pobranie 4,54 GB -jak to mozliwe takie skoki , na moja poczte do nich nikt nie odpowiada a telefon odbiera automat i kaze czekac , byc moze maja wolna sobote i niedziele,jeszcze raz dzieki POZDROWIONKA
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina