Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

DOBRY SPOSÓB NA PARE ZLOTY !!

2005-08-22 (20:27)

status pietrass
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 24 848
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

WITAM !

MAM SPRAWDZONY SPOSOBIK NA PARE ZLOTY

ZAINTERESOWANYCH PROSZE O KONTAKT NA ; ooczko@poczta.fm

pozdr.
2005-08-22 (20:48)

status stanisław
Data rejestracji: 2004-11-22
Ilość postów: 1198

2831
wpis nr 24 851
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A co stoi na przeszkodzie by podac go na forum,

czyzby w gre wchodzila jaka odplatnoc za

udostepnienie?
2005-08-23 (11:27)

status Pty
Data rejestracji: 2005-08-23
Ilość postów: 3

1175
wpis nr 24 899
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Czyzby nastepny tajemniczy,, ZBAWICIEL\",byc moze ujawni swoje relikwie?????

Jak dobrze kojarze to tu na forum bylo juz wielu doradców cichych i tajemniczych obym sie mylil bede mile rozczarowany.

Pty
2005-08-23 (18:23)

status czarek771
Data rejestracji: 2005-06-10
Ilość postów: 86

988
wpis nr 24 933
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pietrass!Sposobik jest pewnie dobry.........zeby ty zarobil naszym kosztem.Ha ha ha.Ale sie umialem.
2005-08-23 (18:51)

status senior
Data rejestracji: 2005-05-18
Ilość postów: 567

947
wpis nr 24 935
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

K.....jego mac przecie to nastepny wielmozny Pan Mariusz wszystko-wiedacy pseldo naukowiec od 7-miu boleci.

Jak chcesz byc OK to nadawaj tu dla wszystkich a jak nie to sp......aj i niezawracaj d...y
2005-08-23 (18:58)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 24 938
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Senior - mocno powiedziane, ale jestem za - jak najbardziej. Sama esencja, nie wyrazilabym tego lepiej. Pa
2005-08-23 (19:37)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 24 946
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Senior,szkoda nerwów.Z takimi sie nie dyskutuje,takich sie olewa.Pozdrawiam.
2005-08-23 (19:41)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 24 948
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No,ale z tym nadawaniem dla wszystkich to róznie bywa.Jak z tymi Waszymi prgramikami-wspomagaczami.Czy nie mozna by bylo tego wszystkiego umiecic na e-dysku i udostepnic chetnym?

Pozdrawiam.
2005-08-23 (19:51)

status witko
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 30

606
wpis nr 24 950
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tez mam stary i doskonaly sposób na \"pare zlotych\". Poniewaz nie chce zebycie mi zawalili skrzynke probami wiec pisze od razu i zupelnie za darmo. Co tu bede owijal w bawelne..

Krok pierwszy: biore \"pare zlotych\" - (tu mala dygresja - moga byc dwie zlotówki lub jedna moneta ...w koncu ta PARA to tak dla poetyki)

Krok drugi: dokladam 49 groszy ... do tej pary..to nam daje...niech pomyle.....2,49 ehhh ta matematyka

Krok trzeci: za wyzej wymieniona sumke kupuje puszeczke tyskiego...choc tu moga byc rózne metody... niepelnoletnim polecam inne napoje orzeLwiajace.

krok czwarty: schlodzone ... wypijam powoli delektujac sie smakiem... i nie moge nigdy wyjc z podziwu dla ludzi którzy maja odwage próbowac wciaz od nowa niezbyt wymylnych sztuczek z Niezawodnymi metodami.... itp itd

ehhh zycie

Wasze zdrowie !

(mam nadzieje ze nikt nie bedzie mi mial za zle ze sie wcinam w nie swój watek)

P.S Metoda ma ponoc 5% \"skutecznoc\" hehe ...wiec ....decyzja nalezy do Was
2005-08-23 (20:10)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 24 952
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam...Witko,zastanawiam sie czy jeste w stanie uzyskac 100% skutecznoci Twoim \"systemem\"

Pozdrawiam



2005-08-23 (20:24)

status witko
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 30

606
wpis nr 24 953
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oj mirku..... ten system ma okolo 5 % \"skutecznoc\" za kazdym razem.. (zaleznie od wylsowanych cyferk ..poprzedzajacych napis...cytuje \"zawartoc alk... lu - i tu nastepuja cyferki \" hehe..tak wiec...idac dalej tym tropem... moge smialo zalozyc stuprocentowa skutecznoc piecioprocentowej skutecznoci

Gdyby chcial osiagnac wiecej niz 5 % niestety musialby zagrac systemem, który nazywam \"dwadziecia pare zlotych\" niestety niesie on za soba pewne ryzyko... a mianowicie \"syndrom losowania dnia poprzedniego\" co objawia sie alergia na wiatlo, dLwiek itp podsumowujac.... mozna zostac wylaczonym \"multimedialnie\"

Tak wiec majac na uwadze wieloletnie dowiadczenia i eksperymenty...a jak wiadomo empiryzm ... to jest to ...100% metoda 5% ..przynosi najwiecej radochy.

Pozdrawiam
2005-08-23 (20:36)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 24 955
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No i jak pieknie temacik sie przeniósl ze spienienia na pianke Wyluzujmy a naciagaczy olejmy...niekoniecznie piwem. Grunt to sia nie stresowac.

Witko...zeby uzyskac 100% skutecznoci,musialbym przeznaczyc na to 49,80,- i trzy dni...

wiec nadal byloby to tylko 33,333333 % chyba ze bedzie to praca zbiorowa heh.





2005-08-23 (21:03)

status senior
Data rejestracji: 2005-05-18
Ilość postów: 567

947
wpis nr 24 956
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

bravo

no wiesz nasze programiki wspomagacze to nie tylko nasze asympatyczny kolega janus jest zawsze na zawolanie to On jest autorem a ze kilka pomyslów tam siedzi to nie znaczy ze kazdy moze decydowac gdzie je umiecic a takich sempów jak kolega Mariusz jest wielu i tylko do swojego archiwóm a co potem to jest jedynie wymiewanie sie z takich otwartych ludzików jak ja i jeszcze kilku z tego forum.

Jednym slowem bravo do kolegia janusa (symapatycznego) sie zwróc i napewno temat bedziesz mial zalatwiony.

Pozdrawiam
2005-08-23 (21:09)

status stanisław
Data rejestracji: 2004-11-22
Ilość postów: 1198

2831
wpis nr 24 958
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Senior, Ty bardzo nerwowy jeste, daj gociowi troche czasu ,moze wyjechal gdzie nagle i dlatego sie nie odzywa.



Mam do Ciebie mala probe, zejdL z Mariusza.

Nie znam sie na tym ,i nie jest mi to przydatne, co On chce i próbuje przekazac jeli chodzi o gre w ML i nie tylko, sa tacy na tym forum którzy korzystaja z jego porad.

Ja niestety, mam za liche wyksztalcenie by cokolwiek z tego pojac, ale wiem jedno ,na wypowiedzi w twoim stylu nigdy nie odpowiadal tym samym tonem.

Znaczy facet, malo ze wyksztalcony to jeszcze z kulturka, a o takich trudno w dzisiejszych czasach.



Witko , niezly jajcarz z Ciebie, spróbuj metoda,, Lech mocny\" moze bedzie bardziej skuteczna.



Mirek jestem za, i nawet nie jestem przeciw.



Senior, moze po 5% inaczej postrzega sie zycie?Trzeba by spróbowac.

Pozdrawiam.

Stanislaw
2005-08-23 (21:31)

status senior
Data rejestracji: 2005-05-18
Ilość postów: 567

947
wpis nr 24 960
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

stanislaw

Przedewszystkim to Cie pozdrawiam.

A nastepna sprawa to jesli mozesz to o wyksztalceniu tu nie mów wiele bo facet(ka) o nicku Mariusz zaraz to wychwyci i bedziesz mial przerabane on tylko czeka na naiwniaków którym moze dokopac ja wiem jakim jest ten czlowiek on jeszcze nikomu mie pomógl i ni nie jest wstanie pomóc jest zadufany w swoim przekonaniu i swojej madroci.

Jeszcze jedno jest bardzo wazne byc moze dla nas nic nieznaczace jednak dla niego ma to olbrzymia wage jest zbt wyksztalcony aby sie dzielic z innymi, przeciez wyraLnie napisal kiedy ze nie nadarmoa powiecil sie nauce zeby teraz nuic z tego nie miec.

A czy ja z niego zejde to nie jest powiedziane sa sprawy bardziej honorowe miz MLale o tym wie on i ja.

A pozatym jak sie kto urodzil tchórzem to i tchórzem zejdzie z tego wiata

Pozdrawiam Wszystkich
2005-08-23 (21:33)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 24 961
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Stanislaw,ja Ciebie rozumiem,ale po co Mariusz przepisuje prace naukowe i tu je wkleja?Czy tlumaczy je na jezyk dostepny dla zwyklych graczy?Nie.Czy ktos dzieki temu poprawil wyniki w grze?Tez chyba nie.Staje sie coraz bardziej arogancki.Dlaczego Pasko ma zakladac watek nie o typowaniu tylko,no wlasnie nie bardzo wiadomo o czym.Niech Mariusz ten watek zalozy i niech sie wykaze.

I teraz rozumiem Senior ,nie pomyslalem o tym w ten sposób.Masz racje.Po prostu tak jestem wychowany,ze wiem,ze pewnych rzeczy sie nie powinno robic i nie robi.Ale nie wszyscy maja skrupuly,a przeciez byla wlanie niedawno taka uwaga rzucona,ze wykorzystuje nasze dyskusje do swojej pracy,chyba tak to bylo.

Pozdrawiam.

2005-08-24 (00:00)

status witko
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 30

606
wpis nr 25 000
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bry wieczór wszystkim:D

Zeby wyjanic od razu ..moja metoda to ewidentna drwina (taka ma natura, czego dowodem jest chociazby obrazek lozy szyderców z muppet show jesli mnie ma krótka pamiec nie myli)...i podejrzewam uzasadniona. Co do ..szczególów jej zastosowania.... tu pozostawiam wszystkim swój gust uznanie i upodobanie nie namawiam tem samem do popadania w permanentny stan wspomnianego wyzej systemu. Tak wiec zarówno heineken jak i lech mocny i wszelkie pozostale \"metody\"... uznaje z calym szacunkiem.

Mirku, prawie sasiedzie (tak na marginesie) nie polecam prób dociagniecia do 100% ..vide system \"dwadziecia pare zlotych\" i jego nastepstwa... hehe

Zycze wszystkim snów o wygranej .. jakakolwiek by miala nie byc...zwlaszcza po meczu...swiezo zakonczonym (juz mi sie marginesy koncza od tych dygresjiiiii )

Ale jak to byl powiedzial Pan Wolodyjowski \"NIC TO\".

Dobranoc!!!
2005-08-24 (00:45)

status witko
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 30

606
wpis nr 25 004
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ehhh bezsennoc to straszna \"rzecz\"

Mam apel a wlasciwie ....temat do dyskusji. Pasko ... to zdaje sie do Ciebie. Zyjemy co prawda w czasach demokracji ale tez masz nad nami swego rodzaju \"wladze\". Do rzeczy, Funkcojnujemy tu jako swego rodzaju \"spolecznoc\" i tym samym zakladamy ze nasze dzialania niezaleznie od charakteru, czy jest to dzialanie na rzecz poprawy humoru czy tez progresu w typowaniach, zmierzaja do pozytywnych skutków. Tym samym próby nawiazania kontaktu wylacznie poza forum(jako takowe rozumiem ...oferte niezawodnych systemów) takowymi nie sa...moze czas na wprowadzenie z Twojej strony pewnego rodzaju autokracji...... mam wiadomoc, ze nawet wypowiadajac sie w tym temacie powoduje, ze jest on na topie..tym samym wiele oób go czyta, a czec moze uwierzyc , ze faktycznie kto zapewni im wygrana. Moze jednak lepiej bedzie jesli takie tematy beda po prostu kasowane...zanim ktos straci pieniadze lub temat odejdzie w niepamiec. Zdaje sobie sprawe, ze nie jeste w stanie tego monitorowac na biezaco..... ale moze sie da choc kilku osobom zaoszczedzic troche grosza... a moze bardziej dlatego, zeby kilku sepów nie zarobilo. Nie ma to znaczenia ...jednak rzucic temat nie zawadzi.

Dobranoc po raz wtóry,

Parafrazujac zdaje sie \"Misia\" ....\"to pisalem ja ... Witko\"
2005-08-24 (00:52)

status bukmacher
Data rejestracji: 2005-04-16
Ilość postów: 372

878
wpis nr 25 005
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czy wierzysz w slowa te?

Ja nie wierze w nie!

Czyz one prawdziwe sa?

Nie wierze im jak psom!

------

widac na tym forum (same) niepowodzenia i zazalenia!!!

klotnia za klotnia - madrzy i glupi - reklama i Bog wie co jeszcze......



czlowiekowi dac trzeba do >wygrania 1000%MILIONY a i tak bedzie za malo!



sami tworzcie programy i systemy do gry, jak inni tylko wynajduja niewiadomo jakie cuda ze niby mozna wygrac niewiadooooomoooo ile!!!



nie warto sie dzielic z kims-jak z gory zakladane, ze nie inaczej jak tylko sciemniacze(a sa!)

albo wspolpracowac jesli okaze sie realne[chociaz nie duzo] z kims, kto ma jakies pomysly i doswiadczenie!!!

i zawsze mozna cosik od siebie ulepszyc!

***#madra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!fucka!!!



zreszta:

\"kazdy orze tak jak moze!\"



nie ma zbytnio wspolpracy i dlatego nie ma owocnych wynikow!!!!!



kazdy by chcial zeby mu wystawic kawe na lawe /@ j@ se leze bo mi dobrze - uwalic sie jak zwierze, niech mi leca $$$$$$$$$ jak kurze pierze!

gwint jasny-rymowanka+



NIE MA NIC ZA DARMO, LECZ DZIELIC sie KOMU PRZESZKADZA-wymieniac znajomoscia czegos

tylko wspolnie no.&!



grupa-grupka i tyle i



i wiecej



>mondralinski<!



i co, ja wiem swoje GRY



PoZdRrO-A>POwoDZenIA

2005-08-24 (01:39)

status stanisław
Data rejestracji: 2004-11-22
Ilość postów: 1198

2831
wpis nr 25 009
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

......no i calkiem ladnie to ujale,choc nie wiem o co Ci chodzi.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina