Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 139 140 141 ... 582 583
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Największe szanse

2006-02-14 (16:04)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 48 665
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Tak trzymac Pio!!!

Niech pierwsze stana sie zmora Rysia-luzaczka.........

Trzecia powtóreczka na 13.02:/71,73/47,29,23

ps Gratuluje Czarodziejko!!

2006-02-14 (16:38)

status stary kibic
Data rejestracji: 2005-09-17
Ilość postów: 1162

1239
wpis nr 48 669
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

13/02/2006

Zocha: 02,05,19,29,47 <02,19>

Stary kibic: 11,13,41,61,71 <41,61>

Pa!
2006-02-14 (17:26)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 48 678
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witajcie ponownie



Mamy siedem pierwszych : 17,23,31,37,43,53,79



Dzisiaj na szczególne brawa zasluguje PIO !!! - 4/5 - warto czasami cierpliwie poczekac na takie trafienie - ciesze sie z Toba - gratulacje



Swoje najlepsze trafili : STARY KIBIC, ROKITA, ROBERTD i oczywicie PIO - to piekny wynik - brawo panowie !!!



podsumow@nie:



SERAFIN - 23,29,47,71,73<71,73> - 1/5 (23) dziekuje (wiesz za co)

ZOCHA - 5,11,29,43,59 <11,29> - 1/5 (43)

STARY KIBIC - 13,17,23,31,41 <23,31> - 3/5 (17,23,31)

MICHAL - 7,19,29,37,59 <19,37> - 1/5 (37)

ROKITA - 19,23,41,43,79 <23,79> - 3/5 (23,43,79)

KUBA-7 - 7,11,13,23,37 <11,23> - 2/5 (23,37)

ROBERTD - 11,23,31,41,73 <23,31> - 2/5 (23,31)

OSA777 - 23,41,61,67,71 <23,71> - 1/5 (23)

OPALxxxxx - 11,13,31,37,61 <13,31> - 2/5 (31,37)

RODRYGO - 23,31,41,61,71 <41,61> - 2/5 (23,31)

PIO - 23,31,43,53,71 <23,31> - 4/5 (23,31,43,53)

BRAVO - 5,23,31,47,71 <5,31> - 2/5 (23,31) - masz liczny obrazek. Mam ochote przytulic tego misia



Wiedza bez czynu jest jak nieg w goracym piecu.



Obiecuj tylko tyle, ile mozesz dac. I dawaj wiecej, niz obiecale.



Nie ma to jak taniec przy dobrej muzyce - jeszcze gdzie slysze

- Where do you go - my lovely.............



Do przeczytAnia i kolejnego losowAnia - hi,hi pozdrawiam cieplutko









2006-02-14 (19:31)

status Michał
Data rejestracji: 2003-10-26
Ilość postów: 1864

2834
wpis nr 48 715
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witajcie pierwszaki

Co ostatnio mi nie idzie!!! zaczyna mnie to lekko denerwowac

Moje na dzisiaj: 11; 23; 37; 43; 53 / 23; 53/
2006-02-14 (19:46)

status osa777
Data rejestracji: 2005-12-28
Ilość postów: 1035

1552
wpis nr 48 721
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam



Pio gratulacje - super strzal



7.19...47.71.73



Pozdrawiam Ewa
2006-02-14 (19:57)

status full.
Data rejestracji: 2004-01-29
Ilość postów: 43270

151
wpis nr 48 725
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





Gratulacje dla PiO za ladne 4/5 : )



Na dzisiaj proponuje :

02,03,11,19,73, ........ 02,11,



Pozdrawiam ; )









2006-02-14 (20:40)

status Rokita
Data rejestracji: 2005-09-21
Ilość postów: 1205

1247
wpis nr 48 736
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam! PIO- szacuneczek!

Na dzisiaj: 2-5-37-43-53;<2-5>

Powodzenia
2006-02-14 (20:45)

status szaman
Data rejestracji: 2006-01-20
Ilość postów: 1554

1651
wpis nr 48 737
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

piateczka:



17,23,31,42,79
2006-02-14 (20:50)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 48 741
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Czec pierwszaki



Szaman - witaj w grupie - niestety 42 nie jest liczba pierwsza, wiec zmien ja na inna i jezeli chcesz - wyznacz dwie liczby najlepsze z wybranej przez Ciebie piatki. Powodzenia



Podaje liczby pierwsze (z nich wybieramy) :



2,3,5,7,11,13,17,19,23,29,31,37,41,43,47,53,59,61,67,71,73,79



Michalku - chwilowy brak trafienia, to zadna tragedia, nie ma sie czym marwic. Nigdy nie wiemy kiedy szczecie za ogon zlapiemy - glowa do góry



Swoje na dzisiaj podam jak co wybiore - nar@zie:



2006-02-14 (20:51)

status rodrygo
Data rejestracji: 2005-08-10
Ilość postów: 351

1144
wpis nr 48 742
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

19,2,73,37,67< 19,67>

pozdrawiam
2006-02-14 (20:51)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 48 743
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2006-02-12 20:43

PiO



Pierwsze na dzi:



23,31,43,53,71, <23,31,>



Dzisiaj na szczególne brawa zasluguje PIO !!! - 4/5 - warto czasami cierpliwie poczekac na takie trafienie - ciesze sie z Toba - gratulacje

xxxxxxxxx

A ja znowu wspólczuje ,tym razem Pio.



Kto jak kto ale Pio powinien grac na...piramidke.

Dawno juz pisalimy z Artbitwem zeby w piramidkach nie obstawiac pierwszej czyli pojedynczej liczby,nie warto 1,25 za 2zety.

Pio powinien ze swych 5 liczb postawic taaaka piramidke hi,hi.

W kolejnosci ,,jak leci,,



23,31,43,53,71, <23,31,>



23 31

23 31 43

23 31 43 53

23 31 43 53 71



Normalnie za 23,31,43,53,71, i stawka x4 prezes dalby 40 zetów.

Z piamidka wydrana ronie...piramidalnie

8

26

40

10

Razem 84 zl.

W wypadku 5/5 wygrana maleje...piramidalnie.

Ale zawsze cos za co .
2006-02-14 (20:53)

status RobertD
Data rejestracji: 2005-12-15
Ilość postów: 288

1507
wpis nr 48 744
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam

moje na dzis:

<23,41>79,73,61

pozdrawiam
2006-02-14 (21:13)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 48 748
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jasze - wszystko sie zgadza. Piramidki lub zwielokrotnianie stawki jest dobre, pod warunkiem, ze wiesz kiedy trafisz. Inaczej mozna sobie rozpisywac i wyrzucac kase do kosza. Mam nadzieje, ze PIO troche z wczorajszego trafienia wyciagnal, tak jak wczeniej Ewa Siema
2006-02-14 (23:01)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 48 773
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





Moje liczby : 11,13,41,59,61 <13,59>



do losowAnia - hi,hi - powodzenia
2006-02-14 (23:48)

status Kuba-7
Data rejestracji: 2005-10-22
Ilość postów: 1451

1342
wpis nr 48 797
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

__7;13;37;11;19__7;13__

Pozdr.
2006-02-14 (23:51)

status skaplar
Data rejestracji: 2005-08-11
Ilość postów: 466

1148
wpis nr 48 799
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

11-19-29-41-71 ----------------> 41,71
2006-02-14 (24:01)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 48 801
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

47 - 19 *** 2 - 11 - 23
2006-02-14 (24:28)

status PiO
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 718

635
wpis nr 48 820
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam



Dziekuje wszystkim za Gratulacje i równiez wam zycze duzo sukcesów a pierwsze na dzi:



19,29,47,67,71, <19,47,>
2006-02-14 (24:39)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 48 828
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Moje liczby : 11,13,41,59,61 <13,59>





Opalxxxxx a nie laska bylo...piramidke jak leci

11 13

11 13 41

11 13 41 59

11 13 41 59 61

Zawsze to prezesik dalby 40 zl zamiast 4x 2zl=8zl.

Powodzenia w budowaniu piramidki do 4/5 bo przy 5/5...troche zal.
2006-02-14 (24:43)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 48 830
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jasze - dzisiaj jest trzynasty i tylko w taki dzien moze sie zawieruszyc kupon lub zostac wyslany jaki stary zamiast odpowiedniego (mnie sie to dzisiaj przytrafilo). Cale szczecie, ze trafilam tylko 3/5 i juz mi lepiej. A piramidke rozpisze jak uwierze, ze co trafie. Pozdrawiam
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 139 140 141 ... 582 583
Wyślij wiadomość do admina