Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 130 131 132 ... 582 583
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Największe szanse

2006-02-04 (20:57)

status Michał
Data rejestracji: 2003-10-26
Ilość postów: 1864

2834
wpis nr 47 002
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witajcie pierwszaki

Aniu jezeli zauwazyla moja minke to znaczy, ze uwaznie obserwujesz nasze rysuneczki Milo mi z tego powodu

Moje na dzisiaj: 19; 29; 31; 47; 71 / 29; 71/

2006-02-04 (22:11)

status full.
Data rejestracji: 2004-01-29
Ilość postów: 43270

151
wpis nr 47 011
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





Heej ...



Na dzisiaj proponuje taki zestaw:

19,29,43,67,79, ......... 19,29,



Powodzenia ; )



2006-02-04 (23:12)

status PiO
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 718

635
wpis nr 47 024
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Pierwszew na dzi:



19,23,29,43,67, <23,29,>
2006-02-05 (02:34)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 47 051
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

61 23 *** 59 11 3
2006-02-05 (13:38)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 47 069
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witajcie kochane pierwszaki



Cudowny dzien, szczeliwie udalo mi sie do Was dotrzec na czas - po kolejnym - fantastycznie \"zaliczonym\" przedmiocie



Tutaj znowu dobra wiadomoc : szec pierwszych : 23,29,43,61,73,79

Grupa nie typowala : 5,17,73 - tylko 73 weszlo



Najwiecej, bo 3/5 trafili : FULL, PIO - wielkie gratulacje



Swoje najlepsze trafili : STARY KIBIC, PIO, BRAVO - super strzaly brawo



podsumow@nie:



OPALxxxxx - 7,11,37,59,67 <11,67> - 0/5

ZOCHA - 7,13,19,29,37 <13,19> - 1/5 (29)

STARY KIBIC - 11,23,41,53,61 <23,61> - 2/5 (23,61)

SERAFIN - 7,19,43,61,67 <7,43> - 2/5 (43,61)

ROBERTD - 11,29,43,59,61 <11,29> - 2/5 (43,61)

RODRYGO - 2,13,41,47,67 - 0/5

ROKITA - 7,11,13,19,23 <13,23> - 1/5 (23)

OSA777 - 19,23,37,41,67 <19,41> - 1/5 (23)

MICHAL - 19,29,31,47,71 <29,71> - 1/5 (29) - for you

FULL - 19,29,43,67,79 <19,29> - 3/5 (29,43,79)

PIO - 19,23,29,43,67 <23,29> - 3/5 (23,29,43)

BRAVO - 3,11,23,59,61 <23,61> - 2/5 (23,61)



Szczecia nie mozna rozmienic na drobne. Jedynie ten, kto zaznal go w calej pelni moze powiedziec: jestem szczeliwy.

- Johann Wolfgang von Goethe



Niektórym slonce przywieca i po zachodzie.

- Kazimierz Kijanka



Duzo szczecia w kazdym dniu Wam zycze przesylajac pozytywna energie - do jutra pierwszaki - Ania



2006-02-05 (14:21)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 47 075
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jeszcze moment - przepraszam najmocniej



RobertD - trafil dzisiaj 3/5 (29,43,61) - gratulacje równiez dla Ciebie

Once again I\'m sorry

2006-02-05 (16:53)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 47 091
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Aniu,mam do ciebie jeszcze jedno male pytanko...czemu wybrala pierwsze??
2006-02-05 (18:04)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 47 102
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Serafinie - to byl pierwszy temat, który mnie zafascynowal, gdy pierwszy raz czytalam forum. Wtedy \"Ciekawostki\" prowadzil PIO. Mozna powiedziec, ze to miloc od pierwszego wejrzenia, przeczytania- hi,hi do pierwszych oczywicie. Moze dlatego, ze jestem stala w uczuciach - ta miloc trwa do dzisiaj To dzieki temu jestem, staram sie byc tu codziennie, pracowac systematycznie nad rozwojem i wsparciem grupy. Nie ukrywam, ze odkrylam tutaj wspanialych ludzi, poznaje ich charaktery, zwyczaje - dobrze sie tu czuje Doceniam to, ze wiele osób jest przy mnie tutaj od wielu miesiecy, podziwiam ich systematycznoc i chociaz czasami nic do mnie nie pisza - to wiem, ze sa. Poza tym - pierwsze zawsze sa losowane i jezeli nie liczy sie na 10/10 z nich, to mozna skorzystac skrelajac na kuponie ich optymalna liczbe. Ja stawiam na piec pierwszych Wystarczy porównac nasze wyniki nawet z ogólnym rankingiem, zeby przekonac sie, ze nie jest z nami tak Lle - trafiamy.

Pozdrawiam Cie i przyznaje sie, ze czekam na kolejny wiersz wpisany przez Ciebie w odpowiednim temacie Lubie je czytac
2006-02-05 (19:23)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 47 114
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Zaciekawiasz mnie coraz bardziej...

Tak, tworzycie tutaj solidarna grupe,bez bluzgania,winiaczenia itp...jest super.Jestecie równiez obiecujacy na przyszlosc...dopiero max 11 a gdzie tu jeszcze do 22!!Dla mnie pierwsze maja wymiar \"niemal mistyczny\".Wiele waznych dat w moim zyciu zwiazanych jest Z nimi,oj wiele...

Na Polibudzie(zanim mnie wyrzucili)interesowalimy sie pierwszymi i bliLniaczymi.To ciekawe,ale pierwsze przewijaja sie w moim zyciu bezustannie.Zeby jeszcze w nie trafiac:)Ciekawostka: ur. sie 23.07.19/71r i mieszkam 19/43.

Pozdrawiam Serdecznie:)
2006-02-05 (19:46)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 47 119
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Moja data urodzenia to tez po czeci pierwsze - 17.02.19.. - hi,hi

moze co w tym jest
2006-02-05 (19:49)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 47 122
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

moze...

\"Alicja...gdzie,kiedy...\"Lewis Carroll

2006-02-05 (20:35)

status RobertD
Data rejestracji: 2005-12-15
Ilość postów: 288

1507
wpis nr 47 130
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 4/02/2006 zapodaje:

<19,67>11,41,53

dobrej nocy

2006-02-05 (21:34)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 47 132
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

no to na 4.02:/7,59/17,53,71

I niech sie ziszcza Wasze typy...

Dobranoc:)

2006-02-05 (22:15)

status RobertD
Data rejestracji: 2005-12-15
Ilość postów: 288

1507
wpis nr 47 136
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

a moja data urodzenia to 17.04.197x

nawet wiecej pierwszych
2006-02-05 (22:40)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 47 140
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

RobertD - 04 - to nie pierwsza - hi,hi - Ty niepoprawny optymisto pierwszaków - ciesze sie, ze jeste z nami



Jeszcze pytanie - jak to sie dzieje, ze juz w nocy znacie liczby pierwsze na kolejny dzien? Jakim sposobem ?
2006-02-05 (23:11)

status RobertD
Data rejestracji: 2005-12-15
Ilość postów: 288

1507
wpis nr 47 144
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

wiem ze kwiecien nie jest pierwszym, ale cala reszta 17,19,7...



a co do pierwszych na jutro, a wlasciwie na dzis, to wlasnie mi sie przysnia...



kolorowych snow
2006-02-05 (23:12)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 47 145
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jeli o mnie chodzi to wyliczam sobie tzw zimne dwójki z trójek o min. przerwie,na ich podstawie typuje dyszke,z dyszki jak sie uda caloc pierwszych a jak nie,to dokladam z reguly max dwie z goracych pierwszych...Kiepsko to wyglada w wynikach...,ale do czasu;)he,he...

Papatki i do dzisiaj...
2006-02-05 (23:17)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 47 146
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

No to buziaki na dobranoc, pieknych marzen sennych i super trafien - dzisiaj
2006-02-05 (23:18)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 47 147
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jasny gwint...,ze tak powiem:)

Ostatnie dobranoc...



Kazdego dnia trzeba posluchac chocby krótkiej piosenki, przeczytac dobry wiersz, obejrzec piekny obraz, a takze, jeli to mozliwe, powiedziec pare rozsadnych slów.

autor: Johann Wolfgang Goethe

2006-02-05 (24:23)

status stary kibic
Data rejestracji: 2005-09-17
Ilość postów: 1162

1239
wpis nr 47 172
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Typy na 04*02*2006

Stary kibic 02,11,17,37,47 *11,17*

Zocha: 03,13,19,53,67 *19,53*

Pa!
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 130 131 132 ... 582 583
Wyślij wiadomość do admina