Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

LOTTO TO SCIEMA-WYLADUJ SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2005-04-18 (23:22)

status jaho
Data rejestracji: 2005-04-17
Ilość postów: 7

883
wpis nr 14 521
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dwa pytania: skoro uwazacie ze totalizator kantuje to po co gracie?? Nie siada sie z oszustem do pokera!!! Czy jeli bycie wygrywali to bylibycie zdania ze oni kantuja??
2005-04-19 (19:29)

status Roghal
Data rejestracji: 2005-04-18
Ilość postów: 13

887
wpis nr 14 567
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bardzo ciekawy wywód logiczny.

Zgadzam sie: siadajac z szulerem do gry popelnia sie tylko jeden blad, jest nim wziecie kart do reki

Myle ze tak -tzn wszyscy myleliby ze to kant, ale dobry kant hehe

A na powaznie: nie musza kantowac, skoro tyle ludzi wali w to kase nie zdajac sobie w ogole sprawy w co tu sie gra. Maja wszakze (totalizator) furtke bezpieczenstwa: zastrzegaja ze w szczegolnych przypadkach wygrane moga byc inne niz podane w regulaminie (kazdy totek na swiecie ma taki wpis w regulaminie). Oszukiwanie przez nich byloby wczesniej czy póLniej przylapane i to bylby ich koniec. Urwalibyby kurze zlote jaja -jak to Siara mawial.Ten aneksik w regulaminie wystarczy jako zabezpieczenie, bez kombinacji i oszustw. 60% szmalu dla nich, reszta dla ludkow grajacych i hulaj dusza piekla nie ma...
2005-04-20 (19:32)

status jaho
Data rejestracji: 2005-04-17
Ilość postów: 7

883
wpis nr 14 632
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam Cie Roghal. W koncu kto co madrego i logicznego napisal. Od tych wszystkich wywodow o kantach, machlojach itd, az co sie w kieszeni otwiera. Jestem zdania ze w totka powinno sie grac bo jak sie nie gra to sie nie wygra- proste, ale dorabianie do tego calej filozofi, wmawianie sobie ze numery mozna przewidziec i wina za przegrane pieniadze obarczac totalizatora to juz przesada. To jest zabawa, a ze przy okazji mozna wyrwac duzy pieniazek to juz inna sprawa. Pozdrawiam i zycze szczeliwych kuponow.
2005-04-21 (23:29)

status jaho
Data rejestracji: 2005-04-17
Ilość postów: 7

883
wpis nr 14 758
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Elo!! Czy temat wielkich kantów juz sie zakonczyl?? Czyzby kto zmienil zdanie??
2005-04-23 (07:21)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 14 908
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jaho........tylko na totalizatora mozna wine zwalic za swoje niepowodzenia........po co mam mowic ze ciagle sie myle i nie te liczby typuje ?

wesolej zabawy
2005-04-25 (20:06)

status palestynczyk
Data rejestracji: 2005-03-29
Ilość postów: 236

815
wpis nr 15 110
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No no jak na takiego wielkiego inteligenta to niezbyt kreatywnie sie wyladowujesz imitacjo czlowieka. I troszeczke odbiegasz od tematu multilotka .No ale cuz jak juz wspomnialem niebede sie znizal do twojego poziomu.
2005-04-25 (20:15)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 15 112
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Multilotkowicz..........wiesz na czym polega inteligencja ubizaniu drugiej osobie ?..........wykonuje sie to w ten sposob ze nie wymienia sie nie cenzurowanych slow a i tak wiadomo o co sie rozchodzi............i wlasnie sztuka jest komus ublizac poslugujac sie pelna gama slownika polskiego

wesolej zabawy
2005-04-25 (20:21)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 15 113
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No nie wiem Slawku czy zrozumial. Z tego co widze to on nie jest Multi-lotny.

Raczej przelotnie - zmutowany.

Pa
2005-05-02 (11:53)

status Mac.
Data rejestracji: 2005-04-16
Ilość postów: 258

879
wpis nr 15 681
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do jasnej... taka parka- 15,37 i jeszcze 33,37 a przez tego... prezesa to ta ... 37 nie wchodzi! A by go (i te 37).... trafil! I jeszcze.... oraz... A kij im w dupe!!!
2005-05-08 (00:45)

status misiekmg
Data rejestracji: 2005-05-08
Ilość postów: 5

926
wpis nr 16 074
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zagladnalem na te stronke w poszukiwaniu systemu na lotka. Troszke sobie analizowalem wczeniej, troche systemów przestudiowalem, przeczytalem co pisza szanowni forumowicze i dochodze do wniosku, ze zaden system na lotka NIE ISTNIEJE !!! Wszyscy jestecie alchemikami XXI wieku poszukujacymi kamienia filozoficznego. Byc moze kazdy z Was moze pochwalic sie wygranymi ale jaki jest po drugiej stronie bilansu koszt tych wygranych ? Sam chcialem taki system znaleLc. Kolataly mi sie po glowie sieci neuronowe, byc moze logika rozmyta, ale zaczynam dochodzic do wniosku, ze system na lotka nie istnieje. Jezeli sie myle, i nie mam racji bede wdzieczny za glosy sprzeciwu na tym forum, one na pewno zmotywuja mnie do dzialania.
2005-05-08 (11:06)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 16 110
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kompletnie nie masz racji .





Pozdrowienia



Mariusz
2005-05-08 (15:11)

status misiekmg
Data rejestracji: 2005-05-08
Ilość postów: 5

926
wpis nr 16 113
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hej Mariusz

Jako tak malo konstruktywnie.

Dalej nie czuje sie zmotywowany.

Pozdrawiam
2005-05-08 (15:26)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 16 116
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

O co ci chodzi ?



Systemów w lotka istnieje duzo .

Sam poznalem i widzialem kilka .

Co moze byc bardziej konstruktywnego ?

To , ze ty ich nie znasz to wcale nie znaczy , ze nie ma .



A co do motywacji , to sam sie musisz zmotywowac .

Jezeli szukasz motywacji w czyim gadaniu to jej tam nie znajdziesz .

Motywacja lezy gdzie indziej .

Uluz sam sobie w mylach nastepujacy schemat ( zamiast szukac systemu nadaremno na stronach Internetowych )

1. Jaka ma byc stopa zwrotu z systemu ?( w jakim typie gry )

2. Co bedzie motorem systemu ( czyli mechanizmem )?

3. Czy mam mozliwoci techniczne , azeby taki system uruchomic ?

4. Czy dobrac wspólnika ?



To jest Lródlo motywacji a nie wypowiedL na Internecie .OK?



Pozdrowienia

2005-05-08 (15:48)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 16 119
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeszcze do poprzedniego .



O tej stopie zwrotu .



Jak ktos pisze o systemie to musi podac pewne parametry . Bo bez tego cala gdka to teoria .



Ja bym zadal takie pytanie :



Zamierzam wygrac glówna wygrana w Expreslotka .

Zaluzmy , ze ta wygrana to 300000 zloty .

Musze zalozyc wklad i okres gry ( czyli horyzont czasowy ) .

Zaluzmy , ze planuje inwestowac 5 zloty w kazde losowanie ( 4 zaklady ) , bo na tyle mnie stac .

I zakladam ze horyzont czasowy gry to rok czyli 104 losowania .



Czy istnieje mechanizm pozwlajacy na zwrot takiej inwestycji ?

Czy istnieja rodki techniczne pozwalajace taki mechanizm zastosowac i obliczyc ?



To sa podstawowe pytania .

Jak na nie odpowiesz to sie zmotywujesz .

2005-05-08 (21:31)

status misiekmg
Data rejestracji: 2005-05-08
Ilość postów: 5

926
wpis nr 16 138
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No teraz nieco lepiej. Fakt, ze szukam motywacji w gadaniu innych wynika z tego, ze

po wielu analizach dochodze do wniosku, ze albo statystyki sa przeciwko mnie albo brak rodków finansowych. Ja nie myle o trafieniu miliona, myle o stalym zysku rzedu 1000zl miesiecznie, no i nijak z moich kombinacji nie wychodzi. W wiekszoci wypowiedzi szanownych forumowiczów mozna dostrzec chec znalezienia \"Swietego Graala\", a moze to apetyt ronie w miare jedzenia ?

Nie pisze postów w stylu \"dajcie mi system\". Pisze tu poniewaz nazwa watku jest taka a nie inna. Szukam wlasnego sposobu na lotek. Mam chwile zwatpienia i bezsilnoci, dlatego zdecydowalem sie napisac. Slowa byc moze prowokujace mialy na celu nie pozostawianie tego posta bez odpowiedzi. Mnie motywuje wspólzawodnictwo, jezeli kto pokaze mi i udowodni, ze mozna, to dla mnie wystarczy.

Aha jeszcze jedno, jezeli kto szuka wspólnika to zazwyczaj szuka go dlatego, ze sa koszty a nie dlatego, ze jest zysk !

Pozdrawiam.
2005-05-08 (22:18)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 16 141
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Znowu sie niezle mylisz .



BYc moze w twoim Swiecie slowo \" wspólnik \" oznacza tego \" wspólnika \" z kasa .



Ale mnie chodzi o \" wspólnika \" , który obróci projekt w wykonawstwo techniczne , na przyklad w postaci programu i bedzie krytykiem .



Jak czytale o sieciach neuronowych to wiesz , ze jedna z metod nauki sieci jest metoda \" z krytykiem \" .



...
2005-05-08 (22:26)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 16 147
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Teraz przeczytalem precyzyjnie Twój poprzedni tekst i teraz widze w czym tkwi twój problem .



Na co ci te statystyki . Do czego ci sa one potrzebne i po co .

Wyrzuc rzeczy niepotrzebne u tylko zamiecajace umysl .



Zobacz jakie to proste .



Na zalaczonym przykladzie podalem ci Expes Lotek .





Masz 850668 mozliwych zdarzen .

Masz tez 4 szanse razy 104 dni z taka szansa .

Wszystkie mozliwoci sa takie same , jak krople wody .



Jak stworzyc mechanizm i model azeby trafic w ciagu tych 104 dni przy pomocy inwestowania 5 zloty te glówna wygrana ?



No a ten wspólnik to jest po to , bo jak juz to wymylesz to jeszcze taka mase danych trzeba przetworzyc ( co nie jest proste ) i to w realnym czasie i to bez bledów .



Duze zadanie logistyczne .



Tu nie wystarczy kartka papieru i olówek .



Ale istota jest ten mechanizm .

A jego wymyla sie .





Pozdrowienia
2005-05-10 (20:57)

status misiek
Data rejestracji: 2005-05-10
Ilość postów: 106

932
wpis nr 16 332
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz

Zabralem sie za kompleksowa lekture Twoich \"artykulów\", niezla porcja jak na osobe, która zagladnela tu calkiem niedawno. A dwa glówne tematy powstawaly na przestrzeni 1,5 roku. Jeszcze nie wszystko przeczytalem, brakuje mi wiedzy z zakresu wyzszej matematyki zeby nadazyc za Twoim tokiem rozumowania. Musze sie podszkolic i albo znajde dziure w tym myleniu albo wykorzystam i poszukam czego swojego. Na razie wieksza zagadka niz numerki w najblizszym losowaniu jest to kim tak naprawde jeste

Wracam do lektury, pewnie po wszystkim wlacze sie do dyskusji.

Pozdrawiam
2005-05-10 (22:27)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 16 336
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

NIe przejmuj sie i oamietaj , ze uzywenie jakichkolwiek narzedzi ma sens jak sa potrzebne .



Ja po prostu mialem taki pomysl zeby moze na totku zarobic .

Tez zaczynalem od \" sztampy \" czyli typowania i szukania zaleznoci .

Ale póLniej zapomnialem o tym , gdyz nie bylo takiej techniki i mozliwoci .



Bardzo lubie budowac sobie takie modele mylowe , ze sie mózg nieraz lasuje .

Taka metoda ma duzo dobrego , bo zabezpiecza przed Alzcheimerem .



Potym doszedlem do wniosku , ze znacznie prociej i korzystniej jest nie stosowac metod statystycznych i poszukiwania zaleznoci .



Ale wtedy dochodzi taka sprawa , ze trzeba operowac na calej przestrzeni zdarzen

No np jak to jest duzy lotek to wszystkie mozliwoci cale 14 milionów .



To sa bujdy o jaki systemach skróconych i innych wygibusach .



Wsio wazmozno i nie ma glupiego losowania i madrego losowania .



No i tutaj taka technike mozna dopiero zrobic jak pojawily sie mozliwoci maszynowe .



No bo sobie pomyl .

Trzeba wybrac zporód 14 milionów mozliwoci te , która pozwoli zarobic .

Trzeba obrac kryterium i zeby komputer mógl to zrobic i sprawdzic w realnym czsie te mozliwoci i te kryteria to dla komputerów PC jest wcale nie latwa praca .



Ci , którzy maja komputery z procesorami celeron lub pentium i tak wygrali .



Ale ci , którzy maja komputery z procesorami AMD to moga sobie w gry pograc .



W sklepie tego nie powiedza .

Mam kilka programów , które jeszcze rok temu nie bylyby wykonalne .

Sprzet sie zmienia i chodzi coraz szybciej .



Komputery typu PC i386 maja pewne problemy .

Nieliczni tylko uzywaja procesorów RISC .- do liczenia .



Tak , ze wcale nie jest tak pieknie jak by sie wydawalo .



Przeciez kazdy rozsadny czlowiek jak co wymyli to chce to sprawdzic .

A tutaj byla taka sytuacja , ze w realnym czasise tego sprawdzic nie mozna bylo .



Spróbuj w sklepie komputerowym spytac sie ile operacji na sekunde wykonuje ten komputer .

Bo to nie sam procesor .



Musza byc trzy elementy :

chipset

pamiec

procesor



Te trzy rzeczy musza byc zgrane .

A zaloze sie , ze 90 % komputerów to przypadkowa skladanka a skladajacy pojecia nie ma po co ten komputer .



Jak chcesz zrobic eksperyment to idL do sklepu i powiedz , ze potzrebujesz komputer do liczenia ---to zobaczysz mine sprzedawcy .



Przeciez ci ludzie nigdy nie slyszeli , zeby komputer liczyl .



Najwazniejsze jakie mozna gry odpalic .



Pozdrowienia
2005-05-10 (22:52)

status misiek
Data rejestracji: 2005-05-10
Ilość postów: 106

932
wpis nr 16 337
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sam troche komputerów zlozylem i sprzedalem wiec co nieco o marketingu badziewia pod nazwa PC wiem. Jezeli chodzi o procesory RISC ich czas juz sie skonczyl. Pamietam jak w 1995 roku bylem na prezentacji sprzetu legendarnej firmy Silicon Graphics i tam pan pokazywal wykres wzrostu mocy komputerów. Na tym wykresie

tam gdzie konczyl sie wtedy zakres procesorów Intela (bylo to Pentium 75) zaczynaly sie procesory RISC. A dzisiaj Silicon zakonczyl produkcje swoich procesorów i stacje robocze montuje na prockach Intela. Nie umniejszalbym równiez mozliwociom procesorów AMD. Obecne generacje dorównuja prockom Intela. Choc ja osobicie preferuje Intela.

Wracajac do systemów na totolotka i inne gry losowe. Ja zawsze twierdzilem, ze szukam systemu na pewna trójke w 1 losowaniu, ale skoro prawdziwym \"Graalem\" mialoby byc wytypowanie 6 w duzym. To ja postawie taka teze:

Jezeli jestemy w stanie opracowac model lotka i przy jego pomocy wytypowac te szóstke to dlaczego sie ograniczac ? Przeciez dysponujac dobrze opisanym modelem mozemy siegnac szóstki w kazdym losowaniu, no i prezesa, choc to niemozliwe ( wyplata na nagrody max 50%), pucic z torbami. To byloby co. A nie ustrzelic 9 baksów i ic na emeryturke w wieku 30 lat.

Pozdrawiam

misiek
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7
Wyślij wiadomość do admina