Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Co o tym mylec ???

2005-04-14 (20:47)

status kriss102
Data rejestracji: 2004-01-29
Ilość postów: 7

152
wpis nr 14 275
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dawno juz niegram w Ml. To chyba przez nieudane poczatki ale mniejsza o to.

tak naprawde chcileme aby któ nanowo pokazal mi sens gier losowych. Znam to uczucie jak przechodzi sie kolo totalizatora i wydaje sie kolejne zl liczac ze dzi bedzie ten szczeliwy dzien. Po tym jak wtopilem dobra 200zl ( teraz ktos powie co to jest 200zl ale jak kto sie uczy i ma 16lat to jest kupa szmalu) przetalem grac. Teraz zaczynam sie zastanawiac nad calym sensem wszystkich gier. Najlepszym przykladem beda zaklady buchmakierskie, skoro tak latwo wytypowac pewniaki i tak latwo wygrac to dlaczego caly szas ludzie obstawiaja a buchmakerzy nie plajtuja ??? Podobnie bylo kilkaset lat temu ja grano w 3 kubki i z szansa 1/3 mozna bylo wygrac, wtedy nikt niemylalze przeciez ja na tym zawsze strace a ludzie grali. Podobnie jest wedlug mnie teraz. Jest gra i wszyscy w nia graja bo jeszcze nieznaleLli sensu tej gry. A chodzi o to zeby analizowac liczby z odpowiedniego okresu. Tak naprawde to jeli prezesie lotto chca to i tak nigdy nikt nie musi wygrac. Teraz zastanawiam sie skoro jest minimalna szansa ze wygram to dlaczego gram ??? chyba dlatego ze chodzi o duza kase, niepatrzymy na to ze niema szans wygrac ale na to ile mozna wygrac, i dlatego takie gry istnieja i nieupadna az kto nie znajdzie idealnego systemu. Ja proponuje aby kazdy zrobilsobie bilans, mniejwiecej czy jest na + czy na - i zastanowilsie czy warto.



Pozdrawiam
2005-04-14 (20:56)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 14 276
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

kirss..........masz racje strat jest wiecej ..........inaczej takie gry nie mialy by sensu dla organizatorow:)...........wszystko tylko jest zalezne jak to wszystko sie traktuje ................idac do kina , kawiarni , dyskoteki ...........zeby sie bawic wydaje sie okreslna z gory gotowke......................ja osobiscie bawie sie tutaj tylko ......... skoro przestalem palic posiadam dodatkowy przyplyw gotowki ............ i wydaje na zabawe jakim jest lotto........... jak widac nic nie ginie ........wydatki sa wyrownane..........ale do hazardu to juz cienka nic.........dlatego bede zawsze mowil uwaga to jest niebezpieczna zabawa ! ! !...........ale narazie

wesolej zabawy
2005-04-14 (21:07)

status kriss102
Data rejestracji: 2004-01-29
Ilość postów: 7

152
wpis nr 14 277
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

hmm.



Tez masz racje. w ten sposub niemylalem ale idac do kawiarni czy do kina tak naprawde wydaje kase, a moglbym przeciez film obejrzec w tv a kawy napic sie w domu. Z dyskoteka w domu to troche niebardzo ale tez w koncu wydaje sie kase zeby sie zrelaksowac. Ale grajac w lotto patrzac na to co juz sie wtopilo to raczej niesprawia przyjemnoci wydawanie kolejnych PLN, ale to chyba jest ta niemewnoc czy mi jest pisane wygrac czy nie
2005-04-14 (21:12)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 14 278
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

kriss.........sam widzisz pieniadz to tylo pojecie wzgledne ............ale i tak jest sie przyzwyczajonym do wydawania jego ze wydajac w ten czy inny sposob nigdy czlowiek nie zastanawia sie przed czasem..........tylko po czasie dlaczego i na co wydal

wesolej zabawy
2005-04-16 (19:52)

status Mac.
Data rejestracji: 2005-04-16
Ilość postów: 258

879
wpis nr 14 385
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak piszesz - jeste niepelnoletni i masz watpliwoci. Ja jako dorosly moge ci odpowiedziec: daj sobie spokój. IdL do kina, do teatru, uzbieraj na wycieczke, ucz sie. ZdobadL pozadny zawód i spieprzaj z tego durnego kraju tam, gdzie zarobki sa cywilizowane (jak i cala reszta!); na tej stronce sa naiwni gracze, którzy licza na cud (ja takze), bo wiedza, ze tylko to im pozostalo. Pieniadze nabywa sie ciezka praca a nie hazardem! Hazard jedynie uzaleznia i rujnuje. Ci, co wygrywaja to jednostki i naiwnocia byloby uwazac, iz ty bedziesz nastepny w kolejce. Wyloguj sie stad i ciesz zyciem b e z uzaleznien!

Wszystkiego dobrego. Mac.
2005-04-16 (20:10)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 14 389
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kriss. Jeste mlody i widac, ze mylisz a prznajmiej zastanawiasz sie nad tym co robisz. To budujace. JUZ JESTES KIMS (BOGATY) Nikt ci nie da 100% odpowiedzi na to czy wygrasz kupe szmalu. Zreszta nie wiem jak bardzo by ona nie byla wielka to i tak wielkie g.... bedzie. Kasa pomaga w mlodym wieku a w starszym masz juz pewnoc ze jest ona niezbedna do zycia i to nie tylko w naszym kraju?

Jak tacy ludzie jak Kriss wypadna z tego kraju, to po co nam zludzenia bogatego zycia?

Kriss> masz prawo do bledów w typowaniu liczb. Skoro i tak te kolejki przed kolektura cie wciagaja to graj sobie, ale rzadziej i za mniejsza kase. Wyluzuj. Jeli ty wygrasz, to kto inny bardziej potrzebujacy NIE.

Pa
2005-04-16 (21:08)

status palestynczyk
Data rejestracji: 2005-03-29
Ilość postów: 236

815
wpis nr 14 391
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sonda jak ja lubie twoja elkfencje
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina