Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Supertoto?

2024-06-08 (08:18)

status supertoto
Data rejestracji: 2024-06-08
Ilość postów: 1

16714
wpis nr 1 520 333
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam
Z okazji zbliżających się imprez sportowych przypomniała mi się dawna aktywność w grze w Supertoto w Unibecie.
Niestety zdelegalizowano w Polsce Unibet i sprawa poszła w zapomnienie.
Szkoda, bo te trochę emocji nam odebrano. A i interfejs składania kuponów z wysyłanej tekstowej listy zakładów był ciekawy i wart upowszechnienia.
Np czemu w naszym Lotto w zawieranych zakładach przez Internet, taką listą nie można ich zawierać? Dla zwolenników zawierania np zakładów wg własnych systemów takie uciążliwe wypełnianie rubryk to prawdziwa zgroza.

Może ktoś wie czy u "legalnych" bukmacherów w Polsce ktoś prowadzi zakłady takie jak supertoto?

zdjęcie

Jak nie da rady zagrać to wyciągnąłem z kosza stare źródła programu, który kiedyś używałem i chcę takie zakłady składać z pojedynczych typowań bukmacherskich. Pomysł wydaje się Ciekawy, bo ma wiele zalet. Można zestawienie par samemu wybrać. I np zagrać dwudrogowymi zakładami jak np w tenisie. Ale i są wady, nie ma wygranych mniejszych stopni.
Ciekawi mnie Wasza opinia?
A może pomysły na temat co mogłoby się w nim znaleźć?
2024-06-10 (00:40)

status MultiTest
Data rejestracji: 2020-08-05
Ilość postów: 5059

16235
wpis nr 1 520 573
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W ich interesie jest zarobić jak najmniejszym kosztem, więc tylko przy konkurencji będą się wysilać i bardziej iść na rękę graczom.

--- wpis edytowano 2024-06-10 00:54 ---

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina