Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Metoda Zagęszczonych Pozycji Liczb

2023-07-24 (14:06)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6882

4257
wpis nr 1 475 551
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Zazwyczaj moje przemyślenia, techniki typowań czy strategie gier umieszczam w moim temacie

Z uwagi na to, że chciałem pokazać tę technikę szerokiemu gronu, a może i wymienić doświadczenia z tymi którzy stosują lub stosowali podobne metody doboru liczb zakładam ten osobny wątek.

Z dużym skrócie Metoda Zagęszczonych Pozycji Liczb polega na typowaniu w specyficzny sposób pozycji liczb gorących i zimnych dla kilku zakresów losowań z wyborem tych które posiadają pewne właściwości, czy to ze względu na brak wystąpienia tej pozycji, częstą jej powtórkę, specyficzne miejsca w tabele częściej losowane statystycznie od innych, oczywiście w porównaniu do kilku zakresów losowań.

W poniższym filmie na podstawie programu Miliarder Lotto 3 , wzorów tabel gorących i zimnych - wszystko to dla loterii Eurojackpot, pokazuję w jaki sposób dotychczas korzystałem z podpowiedzi wynikających z tych tabel.

Metoda ta cały czas jest rozwijana - aktualnie z uwagi na testy z zupełnie odrębnymi metodami nie związanymi z tu omawianą, troszkę zastopowałem jej rozwój.

Być może jednak ktoś będzie chciał kontynuować moją pracę dodając od siebie nowe elementy

Metoda jest uniwersalna ale najlepiej działa na loteriach typu Lotto, UK49's, Eurojackpot itd

To właśnie dzięki niej swego czasu trafiałem 3-4 trafienia w chociażby UK49's, ale także niedawno w lotto 5/12 liczb - pechowo, 4/6 w jednym zakładzie itp.

Osoby zainteresowane zapraszam do obejrzenia mojej instrukcji - około 40 minut

Dodam że prawdopodobnie jakieś informacje z aktualnie testowanych metod związanych z filtracją liczb pod różnymi kątami pojawią się prawdopodobnie we wrześniu albo w październiku.

Jest to związane z funduszami których poszukuję, ewentualnymi sponsorami moich badań i samymi testami - całkowite typowanie 1 loterii zajmuje prawie pól dnia - a w większości przypadków przy zaledwie 1 logicznym błędzie jest niewłaściwe ale to inna historia, nie związana z tą metodą

Tak więc owocnego seansu


2023-08-22 (20:12)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6882

4257
wpis nr 1 479 351
[ CZCIONKA SPECJALNA ]


Witam

Na moim kanale Youtube pojawił się kolejny nowy film szkoleniowy dotyczący "Rozszerzonej Metody Doboru Liczb" na podstawie przykładowej loterii Mini Lotto i jej specyfikacji


Zapraszam osoby zainteresowane nowymi, lub też znanymi już metodami doboru liczb do zapoznania się z przekazaną wiedzą.

W najbliższej przyszłości przewiduje kolejne filmy tego typu tak więc namawiam do subskrypcji także osoby nowe - chcące porównać metody własne, albo nauczyć się stosowania nowych metod

Metody powstały na podstawie własnych spostrzeżeń, testów i analiz wciąż kontynuowanych i ulepszanych
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina