Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Strategia = podłość

2023-05-25 (12:29)

status lkamino
Data rejestracji: 2016-05-01
Ilość postów: 11

14848
wpis nr 1 467 895
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dla niecierpliwych - co ma Mbank do Multipasko? - doczytajcie do końca.
Od 2014 roku miałem telefon BePhone UN030, podobno to jakiś wynalazek na arabski rynek. Niestety, on nie miał 3G tylko 2G. To był mój pierwszy tel. smart i ja tego przy kupnie nie wiedziałem - doszedłem do tego po roku. Zainstalowałem aplikację Mbanku i działała poprawnie. Kolejny, Galaxy J3(2016) kupiłem 5 lat temu i i aplikacja Mbanku również działał dobrze przez jakiś czas. Potem zaczęły się pierwsze kombinacje i przed dwoma laty, po przywróceniu fabrycznych (dla odświeżenia, wyczyszczenia śmieci) aplikacji Mbanku ze sklepu Play nie zainstalowałem, "bo twoje urządzenie już nie obsługuje". Staram się zawsze zabezpieczać, być przezorny więc, miałem zapisaną na kompie starszą wersję aplikacji Mbanku, jak wiele innych, i zainstalowałem ją z karty pamięci i uruchomiłem. Wreszcie przyszedł 13 kwietnia tego roku i aplikacja padła. I ani drgnie. Żadnej informacji, ostrzeżenia. Zadzwoniłem na infolinię, na zwykły numer, i za czwartym razem dobiłem się do konsultantki. Ta mi mówi, że dokładnie przed rokiem wysłali do wszystkich informację, że za rok aplikacja Mbanku przestanie obsługiwać Androidy poniżej wersji 7.0. Gie.. tam. Do mnie nie wysłali albo nie doszła. Albo wysłali pod fałszywym tytułem, który nie wywołał mojego zainteresowania, nie wywołał skojarzenia z tak istotną zmianą - właściwie rewolucją. No i zero dyskusji z konsultantką, nie ma rady, nie ma wyjątków. Ijeszcze jedno. O tak ważnej zmianie "poinformowali jednym komunikatem przed rokiem i tyle?, pańszczyzna odrobiona! Mbank to podstępna świnia. Ile łapówek trafiło do ilu kieszeni za to, że masa ludzi kupi nowe telefony? Pożyczyłem od znajomych Redmi 9, bo oni maja mnóstwo tych telefonów, bo maja abonamenty i dostają nowe co dwa lata. Telefon porażka a do tego jeszcze od operatora (Play) czyli nafaszerowany śmieciem - raz pochodzącym z ROMu Global na Europę, a dwa, śmieciem od Play. Posiedziałem, poczytałem, pomyślałem, rozkminiłem i po trzech tygodniach wgrałem ROM Indonezyjski, który nie ma tony zbędnych śmieci a do tego ma nagrywanie rozmów w oprogramowaniu i to bezpośrednio z układu audio w idealnej jakości. No i zainstalowałem na nim te kilka aplikacji, które są mi potrzebne i sporo linków do stron, które często odwiedzam, na ekranie głównym. No i dzisiaj przyszła kolej na link do strony Multipasko. I znowu jak by mi kto w mordę dał. Wpisałem w Chrome, wyskoczyły wyniki, kliknąłem Multipasko, otworzyła się strona, kliknąłem 3 kropeczki, rozwinęła się lista, kliknąłem "dodaj do ekranu głównego" - a tu ramka ale nie dodaj tylko zainstaluj. Po długim zastanowieniu kliknąłem "zainstaluj" i zainstalowała się aplikacja ale podstępnie, bo na ekranie nic na jotę się nie zmieniło. Oczywiscie od razu ją odinstalowałem, bo na moim tel. mam takie aplikacje jak ja chcę, a nie ktoś. Mój telefon to nie stodoła żeby pakować w niego ile wlezie. Multipasko zachowało się tak jak Mbank. Zapewne dogadało się z Google żeby nie pozwolić na link tylko zmusić do instalacji aplikacji. Zrobiłem dwie próby na innych stronach na chybił trafił i po kliknięciu "dodaj do ekranu głównego" wyskakuje okienko "dodaj" i na ekranie dodaje się link czyli ikonka strony z opisem. Czyli da się tak zrobić jak dana strona na to pozwala. Dlaczego w tym kraju szmaci się na potęgę ludzi, z których się żyje?

https://imgur.com/1pIEBzh
https://imgur.com/MJGDJto
https://imgur.com/ODf2gF8

Znalazłem sposób, zapisałem link do strony wyników Google, na której Multipasko jest na pierwszym miejscu. i teraz będę miał jedno kliknięcie więcej żeby wejść na stronę. Da się żyć. Ale do zainstalowania aplikacji mnie nie zmusicie. I jeszcze pytanie. Pracujecie już nad programem na PC i nad tym jak mnie zmusić do zainstalowania go na komputerze, żebym nie otwierał waszej strony w przeglądarce?
2023-05-25 (14:15)

status Marriusz2
Data rejestracji: 2009-06-02
Ilość postów: 2244

4670
wpis nr 1 467 908
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kolego

Tu nikt nie jest niczemu winien .

Ja używam Nokii 3330 chodzi jak burza od 20 lat a sieć komputerową ( 4 komputery
)mam na Windowsie MX 8.1 i na SUSE Linux .
Nikt mi nic nie instaluje .Nigdy w życiu nie widziałem wirusa ani antywirusa .A pracuje na AI dla pewnej szacownej instytucji .
Tak ,że to nie oni ale podstawowa wiedza o komputerach i dystans do współczesnej technologii.

Pozdrawiam

Mariusz
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina