Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 23 24 25 ... 90 91
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Strategia senna w lotto...

2023-07-27 (22:30)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1561

16296
wpis nr 1 476 018
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na prośbę Moniki wrzucam nową tabelkę z małym
opisem...dodane zostało "0" oraz celowo została
zmieniona orientacja z pionowej na poziomą aby
tabelka miała ten sam sposób zapisu jak losowania multi

zdjęcie

Informacja dla iki pewnie umknął Ci wpis na początku tematu
gdzie opisywałem sposoby kodowania i dekodowania liczb w lotto.
Powiem tak jeżeli skupimy się na tradycyjnych snach to najlepszym
sposobem kodowania/dekodowania jest własna lista symboli sennych
do których przypisane są liczby... ta technika ma same zalety oprócz
jednej wady że wymaga od śniącego dobrej pamięci sennej a patrząc
na Twoje sny masz bardzo dobrą pamięć.
Ogólnie najważniejsze to dobrać technikę do swoich możliwości sennych...
jak już było wspomniane pewne nawyki myślowe tworzą swoiste koleiny
z których trudno się wyrwać ale kierując się wolną wolą która została nam dana
zawsze możemy dokonać wyboru pomiędzy trafianiem parki lub trójki co parę
miesięcy a ustrzeleniem głównej wygranej...

pozdrawiam
Mario



2023-07-27 (23:02)

status Monika1970
Data rejestracji: 2023-01-17
Ilość postów: 4251

16518
wpis nr 1 476 023
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Mario dzięki. A co daje to ,,0''?
2023-07-27 (23:16)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1561

16296
wpis nr 1 476 026
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Monika przy typowaniu z kluczy możliwość
dekodowania i typowania liczb
10,20,30,40,50,60,70,80
Przy kluczach nic nie dodajemy to są
liczby przetworzone z symboli za pomocą
mojej tabelki.

--- wpis edytowano 2023-07-27 23:18 ---

2023-07-27 (23:49)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1561

16296
wpis nr 1 476 028
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Monika na twoim przykładzie
"Ika wg. dużej tabelki Mario to: BARDZO 3+1+5+6+3+2=20"
a powinno być 315632 kierując się zasadą że uwzględniamy
liczby z ostatniego losowania to w naszym kluczu są to liczby
31 i 56 pozostaje 32 która jest naszym typem...
Wiem że pewne rzeczy robimy z automatu w tym przypadku
tabelka i sennik Atis...

dobrej nocy i snów...
2023-07-28 (13:12)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9870

13656
wpis nr 1 476 074
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Cześć 🌞

Brawo za wczorajsze wygrane 🍄🐿️

Mario, nie przeoczyłam tabelki, ani tekstu. Po prostu nie miałam czasu na wertowanie wirtualnych stron 😉 i dlatego poprosiłam o wrzucenie...., gdybyś mógł, oczywiście.
Dziękuję za nią 😊

Dziś sny dość wyraźne, ale zbyt refleksyjne, sprawiają trudność.
Tak "do wyboru" wystawiam : 48...13, 17, 31, 39, 46
Ale widzę, że wg Twojej tabelki i wg Ciebie na dziś zalega 31 typowana również że snu.
Bardzo jestem ciekawa, jak ona się sprawi?
Tak więc... 31 faworytką na dziś? 🤔

... 31.... czekamy 😁

Pozdrawiam, miłego dnia i powodzenia 🍀
paa 😊
2023-07-29 (09:43)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1561

16296
wpis nr 1 476 185
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Cześć
Brawo ika za faworytkę tak trzymać...
odnośnie mojego ostatniego wpisu to był on związany
z Twoim wpisem "Przymierzam się do obrabiania kluczy wg Twojej tabeli.
Przymiarka 😉 jeszcze trochę potrwa, bo incydent z ukąszeniem
przerzucił mnie na inne tory"
Dlatego zasugerowałem abyś przymierzyła się do techniki własnej listy
symboli sennych bo jest to według mnie najlepszy sposób typowania
ze snów.
I czy mogła byś doprecyzować swoją prośbę bo nie bardzo rozumiem?
"Mario, nie przeoczyłam tabelki, ani tekstu. Po prostu nie miałam czasu na wertowanie wirtualnych stron 😉 i dlatego poprosiłam o wrzucenie...., gdybyś mógł, oczywiście.
Dziękuję za nią 😊"
Moja faworytką na dziś jest jest krągła "8" do tego parka 3,72
może 9,11,26,32,63,71

pozdrawiam
Mario
2023-07-29 (12:48)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9870

13656
wpis nr 1 476 208
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Cześć 🌞

Mario, liczba 31 była naszą wspólną! Wystawiłam ją z powodu Twojego jej zainstalowania!
Tak więc " brawo my" 😁

Prosby już nie ma, hihi. Prosiłam przedtem o tabelkę, ale Monika mi przecyfrowała, a Ty wstawiłeś całą.
Co do techniki własnej, to... już wysiadam. Guzik z pętelką mogę zrobić z moimi snami.
Jedyne nad czym mogę pracować, to wygenerowanie odczucia związanego z symbolem.
To jednak ciężka praca. Jak mam więcej luzu, to nawet wychodzi i pewniaki idą ładnie, ale jak mam dużo chaosu, to już nie jest takie proste.
A możesz powiedzieć, jak tam obserwacja snow pod kątem powracania do treści sprzed.. i "zbierania" / "powracania" liczb?.. Nie mam teraz czasu, ale wiesz, o co mi chodzi...., przykład sprzed kilku dni..

Dziś sen wyraźny i bardzo istotny aktor, którego nazwiska nie mogę sobie przypomnieć
Gdybyś miał chwilę i zajrzał na Obróbkę....
Może skojarzysz i będziesz znał... może
Tak wszystkich nagabuje, hihi, bo opis aktora bardzo skąpy, ale może.. jakimś cudem ktoś będzie w stanie znaleźć trop w tym opisie

Dziś wystawiam Sara 12 lub SH 34
Powtórki 14, 19. może coś z nimi, bo... bardzo wyraźne
Aaaa.. i jeszcze ta bułka 65...
Najważniejsza ten nieszczęsny aktor ☹️

Pozdrawiam, miłego dnia i powodzenia 🍀
paa 😊
2023-07-29 (14:32)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9870

13656
wpis nr 1 476 239
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Brawo za celne 💐🐘

U mnie powtórkowe 14, 19 dalej pod lupą.
Dokładam socjolog 33 lub zdanie... 14 lub 18 i bardzo wyraźne flagi 7 lub 62

Spokojnego i 🍀🍀🍀
2023-07-30 (11:29)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1561

16296
wpis nr 1 476 332
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

🌞Cześć🌞
Ika brawo Ty ustrzelone 7,14,19
na dzisiaj ze snu 3,7,50 może 1,5,15

pozdrawiam...miłego...
2023-07-30 (12:52)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9870

13656
wpis nr 1 476 341
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Cześć 🌞

Dzięki, Mario 😊 i wzajemnie - brawa za Twoje 3, 72, 26, 63 💐🐜
że też te bźdźągwy muszą się ciągle dzielić, hehh 😡
No trudno, jakoś... kiedyś... je ogarniemy.
Wczorajszy sen miał bardzo intensywne odczucia, więc efekty są.
Niestety takie sny, to rzadkość.
Jedyna nadzieja, że kilka osób los wesprze mocnym snem w tym samym czasie.
I takie coś się zdarza, ale.. bardzo rzadko.
Jednak bywa, więc polujmy na ten czas 😉

Dziś sen cienki, klucza brak.
Możliwe, że kluczem powinny być "nietypowe szkła", ale niestety nie czuję tego.
Oficjalnie wystawiam.. oficjalny 😁 numer w adresie, którym jest liczba 45
Być może wskoczy numerologicznie, gdyż ją słyszałam 64 + 24 // 16
Jednak jakoś tak..w środku siebie.. mam całościową pamięć liczby 45
Trudno wyjaśnić to uczucie, ale jest intensywne, a pisze o tym, by sprawdzić, jak to nieznane dotąd odczucie ma się do faktów 😉
45 na dziś... umysł nie, ale odczucie mówi stanowcze " tak"

Pozdrawiam, miłego dnia i powodzenia 🍀
paa 😊
2023-07-30 (12:59)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1561

16296
wpis nr 1 476 343
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Z ostatniej chwili sen medium po mojemu:
1,3,11,17,22,25,41,51,55,62
2023-07-31 (10:08)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1561

16296
wpis nr 1 476 434
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

🌞Cześć🌞
Sen medium o 14 tylko 4/10 jako ciekawostkę
dodam że ten sam sen według Atis 5/19
Na dzisiaj z zaległych proponuje dwa zestawy po 10liczb:
3,8,9,13,19,26,31,44,52,72
7,11,15,16,21,25,26,60,75,77

pozdrawiam
Mario
2023-07-31 (12:21)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9870

13656
wpis nr 1 476 448
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Cześć 🌞

Brawo, Mario za zestaw 🎶🎶🎶🐜

Wczorajsze "odczuwanie" - zły odczyt 😉
W dodatku ta zgaga 45 okazała się śpiochem 😂
Muszę przyznać, że jestem mistrzynią powtórek i zaśniętych liczb. Mistrzynią w tym, czego najbardziej nie lubię, hihi 😂
Chyba czas pogodzić się ze swoim przekleństwem, tylko że nie bardzo wiem, jak to zrobić 🤔
Mniejsza o to, później się zastanowię.

Kontynuuję dziś 45 - może ją obudzę? 😉

Dzisiejszy sen wyraźny, pewniaka nie wystawiam...

Pozdrawiam, miłego dnia i powodzenia 🍀
paa 😊

2023-08-01 (09:38)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1561

16296
wpis nr 1 476 587
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

🌞Cześć🌞
Ika brawo Ty Twoje 45 zrobiło Ci na złość i weszło...
mój typ na dziś 5,8,33,38,78

Ika odnośnie techniki własnej listy to Ty i wielu
śniących już na niej pracujecie tylko nieświadomie.
Po krótce wyjaśnię, takie coś i obróbka istnieją od
4 i 14 lat to jest kilkaset i kilka tys. zdekodowanych
snów siłą rzeczy wiele symboli się powtarza i przy kolejnej powtórce
w pamięci a zarazem podświadomości jest informacja
że dany symbol to konkretna liczba bez przetwarzania
tabelką Atis np. kobieta to 67. mąż 25 banknot 20 itp...
Popraw (poprawcie mnie) że najlepsze trafienia są w powtarzających się
symbolach sennych.
Dlatego z takich symboli należy stworzyć listę z wieloma liczbami i taką
listę mieć w swojej sypialni przed snem.
Komentarze mile widziane...
pozdrawiam
Mario

--- wpis edytowano 2023-08-01 09:39 ---

2023-08-01 (12:31)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9870

13656
wpis nr 1 476 619
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Cześć 🌞

Brawa za celne strzały i wygrane 🎶🎶🎶🎺🐜

Ta 45 bardzo mnie ucieszyła, bo wyraźnie, całą sobą ją odczuwałam. Co prawda dzień wcześniej było to odczucie, ale już kilka razy, choć przy innym typie odczucia, ale jednak takie właśnie przesunięcie się zdarzało.
Od długiego już czasu staram się "dostroić" myśl do odczuwania, gdyż jestem przekonana, że naturalnym, a zarazem pełnym cyklem informacji jest myśl-odczucie.
Jestem przekonana (!), że ten naturalny cykl zaburzony jest przez "umysł różnicujący", który wytwarzamy / uruchamiamy już po wyjściu z przedszkola, albo i nawet w przedszkolu ( w obecnych czasach raczej to drugie).
Tym samym wiele lat tkwimy w " przestrzeni zewnętrznego umysłu", co skutkuje "paraliżem Wewnętrznego głosu" zwanego potocznie intuicją, w którą... nie wierzymy lub uznajemy za nieosiągalny fenomen.
Niezbyt ściśle wyraziłam o co mi chodzi, ale myślę, że.. domyślisz się sedna sprawy.
Wg mnie bez "uruchomienia wewnętrznego głosu" wysiłki z sennymi symbolami zawsze będą znacznie przerastać wyniki.
Choć praca nad uśpionym aspektem naszej Jazni jest bardzo ciężka, czy raczej żmudna, to jednak się opłaca, gdyż efekty przenoszą się również na inne dziedziny życia /myślenia.
Wyskok liczby 45, którą odczuwałam jest dla mnie wielką nagrodą i choć to tylko jedna malutka liczba, to cieszy jak 5 / 5 😁
Myślę, a nawet jestem przekonana na 100 proc., że gdyby każdy śniący pracował nad wyczuwaniem liczby / pewniak, to po tylu latach współpracy nie byłoby innego wyjścia, jak wspólnie sklecić trafiona 10 / 10.
Ale już nie mam sił być natrętna i atakować .. przymuszać do pracy moich bliźnich 😉😁
Może kiedyś... samo jakoś zaskoczy i wieloletnia nasza praca zostanie uwieńczona sukcesem!

Co do Twojej wypowiedzi... Szczerze mówiąc, Mario, nie bardzo rozumiem ☹️
Po co mamy tworzyć listę symboli, która jest już utworzona w książce?
Czy chodzi Ci może o to, byśmy wspólnie.. wszyscy lub większość stworzyli listę najczęściej powtarzających się znaków i mając ją w sypialni.. kodował się na sny?
Czy w wolnej dogodnej dla Ciebie chwili mógłbyś doprecyzować swoją wypowiedz?
Bardzo proszę 😊


Dziś sen bardzo marny.
Wystawiam kilka liczb w nadziei, że któraś wskoczy. Jedna liczba kradziona od Stokrotki 😁

30, 51...24, 48. 56

Pozdrawiam, miłego dnia i powodzenia 🍀
paa 😊
2023-08-01 (12:53)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1561

16296
wpis nr 1 476 625
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

"Czy chodzi Ci może o to, byśmy wspólnie.. wszyscy lub większość stworzyli listę najczęściej powtarzających się znaków i mając ją w sypialni.. kodował się na sny"
Dokładnie tak każdy z nas ma inne często pojawiające się symbole i z tych symboli
każdy z nas robi swoją listę która jest bazą do intencji (inkubacji)snu.
Taka lista rozwiązuje i upraszcza typowanie począwszy od treści snu mamy pewność
że sen dotyczy liczb oraz łatwość i prostota dekodowania symbol=liczba i już bez
tabelek i kluczy im prościej tym lepiej.
Tak jak wstępnie zauważyłaś trzeba sobie zadać fundamentalne pytanie czy bawimy
się w typowanie czy wygrywanie? bo jeżeli coś nie idzie po naszej myśli to ewidentnie
należy dokonać zmian.
pozdrawiam
Mario
2023-08-01 (13:21)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1561

16296
wpis nr 1 476 629
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Odnośnie intuicji i głosu wewnętrznego...
W niedziele po południu zauważyłem że kończy mi się
zeszyt do snów szukając nowego znalazłem w szafce
stary kupon multi 10 skreśleń z 2017 głos mówił żeby nim
zagrać a rozum swoje wczoraj o 22 7/10...


zdjęcie

--- wpis edytowano 2023-08-01 13:22 ---

2023-08-01 (20:47)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9870

13656
wpis nr 1 476 685
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Taaak... - głos / wewnętrzny głos, który rozum (?) 😉 ciągle.. mimo doświadczeń ma w głębokim poważaniu, hehh. A dlaczego tak jest? Póki co większość z nas wie, że tak jest, ale - dlaczego -, wciąż nie potrafimy zrozumieć!
Ładny kupon i całkiem do rzeczy wygrana. Szkoda tylko, że wewnętrzny głos podczas "podpowiedzi" nie używa argumentacji, którą "posługuje się"... tzw. umysł różnicujący.
Tzw. wewnętrzny głos powie "wyślij kupon"! - i to wszystko i w tym "myśl-odczuciu" zawarta jest cała prawda. Umysł tzw. różnicujący przechwyciwszy ów impuls "powie", czy raczej się rozgada 😂
- aaaa, po co? / co za pomysł taki staroć wysyłać / aaaa, skąd taka głupota przyszła ci do głowy?/
bez sensu, te liczby już sto razy w ciągu tych lat dały jakąś wygraną! / itp. itd aż do.. yyhhmm....
do zrz.. gania te swoje mądrości podrzuca.
Jak się potem okazuje - to To ten cichy, pozbawiony argumentacji, najprościej "się wyrażający" wewnętrzny głos ma rację!
Temat ten chyba wszyscy typujący ( nie tylko ze snów) przerabiali 😉
Jakie wnioski?
Hihi... oczywiste! Prócz "cholera, czemu nie posłałem / a czułam, czułem itp.. nic w nas po zdarzeniu nie uległo zmianie 😉
Prostota! - prawdziwy skarb, o którym wszyscy mówimy, wszyscy przynajmniej teoretycznie dążymy....., a ciągle ją omijamy lub nie możemy uwierzyć.
Po tym wstępie, który bynajmniej nie jest bezcelowy, powiem Ci, Mario tak :
po niemal jedenastu latach bytności na Obróbce, plus wielu latach różnego typu pracy ze snami, tym samym wiążącymi się z nimi pokrewnymi "ścieżkami umysłu", co do prostoty oraz współpracy moje wnioski nie są zbyt optymistyczne ( jeśli chodzi istotę / sedno współpracy, czyli zdobycie głównej wygranej, bądź też regularne owoce współpracy).
Wynika to z faktu bardzo... prostego 😉 / kilku prostych faktów :
- każdy człowiek ma inną, indywidualną osobowość, tym samym "typ pracy umysłu" jest różny.
Ta "inność" sprawia, że nawet przy bardzo fizycznych / namacalnych zewnętrznymi zmysłami zajęciach ludzie współpracujący w grupie muszą przejść próbę czasu, by w wiążącej wszystkich dziedzinie prawie (!) jednomyślnie współpracować. W zajęciach umysłowych, współprac jest kilka razy trudniejsza i dłuższy jest czas "dostrajania się", a w pracy tak nieuchwytnej, jak sny, współpraca wymaga jeszcze większej dyscypliny.
- każdy ma inny "rodzaj" życia...nazwijmy to "życia społecznego". Mam tu na myśli zajęcia związane
z czysto fizyczną oraz ( tym samym) z objętą ramami czasowymi stroną ludzkiej egzystencji
- każdy ma inny "rodzaj" życia osobistego, a tu mówię o zobowiązaniach rodzinnych, zupełnie prywatnych..., które w odmienny dla każdego z nas sposób kształtują już nie tylko "fizyczny" czas, ale również emocjonalną naszą "czaso - materię" ( bardzo dziwaczny twór, ale jakoś muszę to wyrazić 😉
- każdy ma odmienną "wewnętrzną istotę", to "tajemne ja", które w dużym procencie nierozpoznawalne dla niego samego sprawia, że wpadamy niemal codzienne w przeróżne perturbacje, przy których musimy "sprzątać" siebie samych, następnie w priorytetowych sprawach po samych sobie 😉. Mam tu na myśli przeróżne nasze stany zarówno emocjonalne, jak i fizyczne,, przeróżne nieprzewidziane zdarzenia własne lub kogoś najbliższego itp
Wymieniłam tu kilka punktów oczywistych dla każdego z nas. Tak oczywistych, tak codziennych, że nawet nie zwracamy na nie uwagi, gdyż są normą naszej codzienności / egzystencji.
Jednak wyłapane i ubrane w słowa jawią się przed nami, jako niemal fizyczne przeszkody "w...", czym faktycznie są, a w dodatku są prawie niepokonywalne.
Nie chcąc już dalej mącić słowami które robią zbyt dużo chaosu, podam Ci przykład, który, jak mam nadzieję zobrazuje o co mi chodzi.
Wyobraź sobie, że jest jest 10 osób, które postanawiają stworzyć własny sad.
Kazda z tych osób mieszka gdzie indziej. Ktoś nad morzem, ktoś w górach, ktoś w centrum kraju i każda z tych osób ma własny sad, jakiś sad, który stanowi o jego życiu.
Jeden ma sad z jabłoniami, inny z gruszami itd.
Zważywszy na różne wymogi danych sadów, na inne warunki terenowe, tym samym pogodowe, każda z tych dziesięciu osób w inny sposób jest zajęta, zmęczona, radosna, sfrustrowana etc.
Nie trudno zauważyć, że uprawa jednego wspólnego sadu, który ma oczywiste wymogi ( czas, zaangażowanie) jest co najmniej trudna, a nawet niemożliwa.
W przypadku, kiedy jeden sadownik 😉 sprzedał właśnie bardzo korzystnie furę swoich czerwonych, uśmiechniętych jabłuszek, a drugi sadownik stracił całą furę gruszek, które zmarzły i zgniły, nastroje, wiara w przyszłość, chęć działania itp. są tak diametralnie różne, że wspólny sad nie może liczyć na jednakowe zainteresowanie od jakże w tym momencie innych sadowników.
Teraz dodajmy różne zdarzenia pozostałych ośmiu i... .
Uprawa naszych cyferkowych drzewek w jednym, wspólnym sadzie po prostu nie może zakończyć się zbiorem owoców, których wymogi są bezlitośnie przez prawa fizyki skalkulowane.
Jedyna możliwa opcja jest taka, że grupa składająca się z kilku, kilkunastu sadowników posiadających własne sady postanowi, umówi się na " dotworzenie" na swoim poletku małych, takich samych sadków 😉. Każdy sadownik indywidualnie dbający o własny / wspólny sad będzie oddawał owoce do wspólnego koszyka dla wspólnego handlu _dobra.
Wymiana poglądów na indywidualne uprawianie, dzielenie się pomysłami, dzięki którym wspólne owoce będą lepsze itp. jak najbardziej wskazana i pożądana.
Jednak wspólne, jednakowe zasady obowiązujące wszystkich, jakże różnych sadowników - to wydaje mi się nie do przejścia.
Strategia senna, jako ukierunkowanie, jako wymiana pomysłów i współpraca nad ich ewoluowaniem etc. - jak najbardziej "tak". Jednak strategia senna, jako zasada - moim zdaniem niemożliwa zarówno z przyczyn wyżej wymienionych, jak też z powodów czysto psychologicznych.
Bardzo chciałabym, żeby prostota, o której piszesz była... tak prosta. Byłoby to piękne i wielce zadowalające. Jednak nasza konstrukcja psychiczna nie jest tak łaskawa, jak nasze poglądy czy dotychczasową wiedza o niej 😉
Tak zwana podświadoma cześć naszego umysłu nie jest tak giętka, jak cięciwa łuku i nie wystarczy podłożyć strzałę ( zasadę), napiąć cięciwę ( formuła przedsenna) i... bum - strzał prosto w dziesiątkę, a przynajmniej gdzieś 7..6..w słabsze pasmo.
Nasza tzw. podświadomość bliższa jest konstrukcji lotki, której "motorem" jest pięćset pierzastych piórek 😉 i puszczenie jej w taki ruch, by trafiła do celu ( inkubacja i - narodziny życzenia) wymaga naprawdę dużej wprawy, tym samym ćwiczeń, tym samym doświadczeń, poprawek, wniosków itd.
A wszystko to indywidualnie.
Tzw. podświadomość powinna być naszym wielkim sprzymierzeńcem, bo jej moc jest wielka i do naszej dyspozycji. Niestety w rzeczywistym życiu tzw. podświadomość jest naszym największym "hamulcowym", co najmniej hamulcowym 😉.
Nie będę rozwijać tego tematu, gdyż jest zbyt obszerny, a dodatkowo moje możliwości wyjaśnienia tego, co zaledwie "chwytam" są bardzo skromne.
Powiem tylko w skrócie ( możliwym dla mnie hihihi 😂) oraz możliwym dla nikłej wiedzy, którą ma nasza, hehh.. nauka :
tzw. podświadomość jest jak taka wielka, ogromna gąbka, które wchłania wszystko, co widzi (nawet w sposób nieświadomy) nasza tzw. świadomość. Wchłania każdy szczegół przekazywany jej wszystkimi zmysłami naszej istoty, nie tylko umysłem. Ma też zdolność przetwarzania i oczywiście oddawania. Jest tak doskonała i tak wielka, jak Bursztynowa Komnata, jest po prostu naszym skarbem.
Jednak jest z tyłu głowy i nie ma fizycznych oczu, które dla naszej świadomości są podstawowym źródłem "przepływu informacji". Tzw. świadomość jest "z przodu głowy", a oczy tam umieszczone dla niej ( dla nas /?) są wrotami, przez które przepływa kontrolowana tzw świadomym umysłem prawda.
Tu muszę dodać i stanowczo zaznaczyć, że ten opis ma symboliczne / psychiczne, czy jak to inaczej nazwać, nie anatomiczne znaczenie.
Bodajże w Kabale w ten właśnie sposób, który właściwie spontanicznie sami odczytujemy, zostały symbolicznie umiejscowione również symboliczne dwie opcje naszego jednego (!!!) umysłu. Zaznaczam to g woli faktów oraz z obawy - że gdyby jakimś nieszczęśliwym trafem jakiś neurolog czytal ten wywód, to żeby nie umarł ze śmiechu myśląc, że "wkładam" podświadomość do móżdżku, w którym rzecz jasna fizycznie jej nie ma.
OK, kontynuuję :
( symbolicznie) - z przodu głowy tak naprawdę mikro świadomość z oczami zewnętrznymi, w tyle głowy mega świadomość z "oczami wewnętrznymi".
Jeśli wewnętrzne "wielkie oczy" mega świadomości z tyłu głowy będą w jednej linii z zewnętrznymi oczami mikro świadomości i obie pary oczu będą na siebie wzajemnie otwarte, to mamy świat u stóp swoich!
Jeśli, co dotyczy chyba 90 procent ludzkiej populacji, oczy zewnętrzne naszej skromnej, a stawianej na piedestał mikro świadomości będą "czuły się" adiutantem "Pana-zewnętrznego umysłu", nasza tzw. podświadomość z natury swej wielka, będzie nam wypuszczać bandę chochlików, co rzecz oczywista robi codziennie i "conocnie" każdemu z nas! 😂
Katuję Ciebie i innych, którzy będą to czytali, ale dla pocieszenia dodam, że siebie też skatowałam na maksa 😉 i mózg mi się już prawie skopcił po to, żeby jednoznacznie, a jednocześnie przyszłościowo i do przemyślenia wyrazić swoje zdanie, że :
- nie wierzę, że więcej, niż dwie osoby zdecydują się na "uprawianie wspólnego sadu" (przykład pierwszy)
- nie wierzę, że jest możliwość, by nawet dwie osoby były w stanie jednakowo pracować że swoją tzw.podswiadomoscią ( mam tu na myśli przynoszącą porządne efekty inkubację snow wg zewnętrznej zasady)
- nie wierzę, by nawet jedna osoba pracująca nad snami wg zewnętrznej czy własnej zasady była w stanie tak okiełznać swoją tzw. podświadomość, żeby ciągle lub w jakimś przyzwoitym cyklu móc cieszyć się efektami swojej pracy.
Ten wywód może sprawiać wrażenie niezwykle pesymistycznej opinii, jednak w rzeczywistości tak nie jest. Wymieniłam dość bezlitosne poglądy nie po to, by przytłoczyć lecz po to, by odrzucić nie potrzebą szarpaninę 😉, oczywiście wg mnie zbędną i przekierować na bardziej realne pomysły, sposoby....
Uważam, że Twój temat ma wielki potencjał i myślę, że serio podchodzisz do tematyki snow w sprawie liczb 😉. Również podchodzę serio i myślę, że jest trochę osób, które równie serio tematykę traktują.
Myślę, że przeróżne sposoby. strategie i wszelakie pomysły ujawniane tutaj, mogą wnieść wiele dobrego i powinno się je prezentować i wedle potrzeby przekształcać..
Całkowicie zgadzam się z Tobą, że "jeżeli coś nie idzie po naszej myśli, to ewidentnie należy dokonać zmian".
Jednak zmian możemy dokonywać ciągle, jeśli nie weźmiemy pod uwagę / pominiemy lub zlekceważymy prawidła, które są niezależne od naszych poglądów lub pomysłów, które są po prostu niezależnymi, a dotyczące wszystkich prawami.
Czasem możemy utknąć na pozornej błachostce, która zlekceważona może skrzywić nasz naprawdę super pomysł.
Wracając do tzw. podświadomości i inkubacji snów, będę obstawać przy swoim, bo póki co jestem przekonana, że praca z tzw podświadomością, to praca na lata i dopóki nie przepracujemy podstawy / przyczyny, to wydrzeć z tej części umysłu zapodane mu życzenia będzie sprawą śliską.
Moim zdaniem najbardziej czytelny dla nas (tych 90 procent populacji) jest tzw. wewnętrzny głos, który towarzyszy nam bardzo często, a który choć "słyszymy", to jednak lekceważymy, jak sam się przekonałeś.
Powiem tak - tzw podświadomość, to ocean, po którym bez jego zrozumienia chcemy pływać kajakiem.
Wewnetrzny głos / intuicja czy jak tam inaczej zwał jest nam dostępny na co dzień, jest przez nas słyszalny, lecz "niewygimnastykowany", czy raczej my nauczyliśmy się go nie poważnie traktować.
Ten "wewnętrzny głos", to odczucie. moim zdaniem jest takim "kablem" / łączem, za pomocą którego tzw. podświadomość krótka frazą nas o czymś informuje.
Myślę i będę się przy tym upierać, jak muł 😁, że gdyby każdy lub prawie każdy że sniacych ćwiczył rozpoznawanie czy raczej uchwycenie tego wewnętrznego głosu i wespół zespół podawalibyśmy sobie jego informacje, to mielibyśmy największe szanse na "dobre zbiory owoców" co jakiś sensowny czas ( patrz przykład o sadownikach 😁).

Uff, chyba finito i amen_t 😁
Jeśli po przeczytaniu tego nie zemdlejesz z wycieńczenia, to będzie znaczyło, że jesteś wielki! 😁
A jak jesteś wielki, w co wierzę, to myślę, że znajdziesz w tym pozornie pesymistycznym wywodzie optymistyczne wnioski i - płyniemy dalej na fali szczęścia 😁















2023-08-01 (23:19)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1561

16296
wpis nr 1 476 716
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ika jak już pisałem Twoja mądrość wyprzedza Twoje lata...
ale czasem mądrość przeszkadza jedyną rzeczą która nas
ogranicza to blokady naszego umysłu...dlatego przytaczam
różne przykłady nawet te nie wysłane aby dać wiarę sobie
i wam że można.
Na pewno wszystkim jest znane powiedzenie które nie wzięło się
z niczego..."wszyscy mówili że się nie da przyszedł taki który o tym
nie widział i zrobił to"
Może na początek niech wszyscy sadownicy uprawiają jabłka tej samej
odmiany...
Notabene podobny eksperyment był już przeprowadzony z pozytywnym
wynikiem i już o nim wspominałem nadal jest dostępny poniżej:
https://docplayer.pl/24582491-Projekt-lotto-eksperyment-publiczny-szczesliwa-siodemka-w-ciemno-krzysztof-jaros.html

dobrych...snów
pozdrawiam
Mario
2023-08-02 (00:35)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1561

16296
wpis nr 1 476 722
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Magiczny kupon...
Kupon który wrzuciłem powyżej dał wczoraj o 22 7/10
zobaczcie co stało się dzisiaj
data wysłania 28.03.17 mamy 3/3 o 22
godzina wysłania 15:24:04 o 14 (4,15) o 22 (4,24)
godzina losowania 21:40 o 14 (40) o 22 (21)
stawka 2zł o 22 (2)
super szansa 1466422 o 14 (4,66,64,42,22) o 22 (46)
KOL 02007843 o 22 (2,78,43)
TERM.20027072 o 22 (2,27)
Codziennie nawet 300 000 zł o 14 (30) o 22 (3)
poniżej KOL 013176 o 14 (13) o 22 (17)
poniżej TERM 9464 o 14 (64) o 22 (46)
027890224 o 14 (22) o 22 (2,27,78,24)
273824 o 14 (38) o 22 (27,24)
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 23 24 25 ... 90 91
Wyślij wiadomość do admina