Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 ... 60 61
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Strategia senna w lotto...

2023-04-12 (21:19)

status Shoshanat
Data rejestracji: 2023-04-12
Ilość postów: 9

16559
wpis nr 1 462 040
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Moniko, a prowadzisz dziennik snów? To czasochłonne, ale z doświadczenia wiem, że bardzo poprawia pamięć senną. Ja z powodu bardzo ograniczonego czasu o poranku ograniczyłam wypisywanie symboli sennych wyśnionych każdej nocy. Po miesiącu praktykowania moja pamięć senna poprawiła się od zapamiętywania jednego-dwóch snów do teraz aż sześciu każdej nocy. Tym samym jestem w stanie zapamiętywać liczby, gdy jakieś się przyśnią. Niestety rzadko śnią mi 3 lub więcej, ale z doświadczenia w 2020 roku wiem, że do tego trzeba było mi dwóch miesięcy. We wrześniu trafiałam trójki, po każdym śnie o trzech liczbach.
2023-04-12 (21:20)

status Majestat
Data rejestracji: 2022-10-18
Ilość postów: 2917

16490
wpis nr 1 462 041
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Może Władcy Snów
nie po drodze z chęcią zysku tylko materialnego?

( radzę zmienić nastawienie co do zysku ..... )

--- wpis edytowano 2023-04-12 21:29 ---

2023-04-12 (21:30)

status Monika1970
Data rejestracji: 2023-01-17
Ilość postów: 3110

16518
wpis nr 1 462 046
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Shoshanat nie prowadziłam nigdy dziennika snów, bo po prostu w większości pamiętałam je z najdrobniejszymi szczegółami, nawet jak było ich wiele w nocy. Problem z tym jest od jakiegoś czasu, chociaż odnosi się to tylko do snów. W pozostałych kwestiach pamięć mam wciąż niesamowitą, aż czasami się jej boję. Ja chodząc do szkoły nigdy nie musiałam się uczyć, wystarczyło, że raz lub dwa przeczytałam i już wszystko umiałam. Jak czegoś zapomniałam na klasówce to zamykałam oczy i widziałam w głowie całe strony, nawet przeniesienia wyrazów, kropki i przecinki. I z wiekiem ta pamięć nie słabnie, może dlatego, że dużo czytam i mam masę zainteresowań. Cały czas w czymś ,,siedzę''. Tylko ze snami coś się sknociło, więc dzisiaj chyba położę obok łóżka zeszyt i długopis. I będę notować tuż po obudzeniu. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Pozdrawiam. I cieszę się, że dołączyłaś do Forum.

--- wpis edytowano 2023-04-12 21:30 ---

2023-04-12 (21:34)

status Monika1970
Data rejestracji: 2023-01-17
Ilość postów: 3110

16518
wpis nr 1 462 049
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Majestat, daj Boże, żeby wszyscy byli tak materialni jak ja, to świat byłby piękniejszy. Pieniądze nigdy nie były dla mnie najważniejsze i gdyby nie mój twardo stąpający po ziemi Mąż, to chodziłabym z przysłowiową gołą d..ą bo wszystko bym rozdała
2023-04-12 (21:36)

status Shoshanat
Data rejestracji: 2023-04-12
Ilość postów: 9

16559
wpis nr 1 462 050
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dziękuję za powitanie i super, że mimo wszystko spróbujesz tego sposobu. Moim zdaniem może on pomóc, ponieważ nie chodzi tu stricte o pamięć (skoro pamiętasz), a skupienie uwagi na snach. Swoiste pokazanie wszechświatu/energii (podłóż w cokolwiek wierzysz), że ukierunkowujesz swą uwagę na nie, że Ci na tym zależy, co przekłada się na odblokowanie tego kanału świadomości. Tak to widzę.
2023-04-12 (21:37)

status Majestat
Data rejestracji: 2022-10-18
Ilość postów: 2917

16490
wpis nr 1 462 052
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Monika1970

W takim razie masz dużą szansę.
2023-04-12 (21:45)

status Shoshanat
Data rejestracji: 2023-04-12
Ilość postów: 9

16559
wpis nr 1 462 054
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A jeszcze wtrącę zaintrygowana słowami Majestatu. W 2018 roku wygrywałam każdy konkurs, w którym brałam udział. Sekret był taki, że byłam przekonana, że wygram i że dostanę te nagrody. Były to głównie kosmetyki i biżuteria. Byłam nastawiona na zysk. Zaczęłam o tym opowiadać w internecie i zyskałam też w ten czas tysiące "obserwatorów" na moim kanale o kosmetykach, który wówczas prowadziłam. Potem to już poszło z górki, bo zaczęłam dostawać współprace ze znanymi markami - recenzowałam różne rzeczy, nie musiałam już brać udziału w konkursach. Efekt kuli śnieżnej.
I tak, wiem, że to średnio moralne, szczególnie, że jestem dość uduchowioną osobą, ale widocznie tak się dostroiłam właśnie do wzbogacenia się materialnego, że to właśnie się działo. Dlatego nie potępiam. Widocznie to była potrzeba duszy, a nie ego. Być może tak się miało stać, że miałam recenzować, a moje opinie pomagały ludziom.
Teraz gdybym wygrała pokaźną sumę pieniędzy to tak samo - jestem przekonana, że właśnie tak miało być. Że mogę pomóc komuś - może przez stworzenie miejsc pracy, może przez wsparcie fundacji. Ale będą z tego profity. Dla mnie, dla innych. Jestem nastawiona na zysk.

--- wpis edytowano 2023-04-12 21:48 ---

2023-04-12 (21:49)

status Majestat
Data rejestracji: 2022-10-18
Ilość postów: 2917

16490
wpis nr 1 462 056
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Shoshanat

Absolutnie nie potępiam chęci wzbogacenia się materialnego.

Jest jeszcze słowo > WIEM>> WIEDZIAŁAM < ale to już nie ze snu prawda?

--- wpis edytowano 2023-04-12 21:54 ---

2023-04-12 (21:55)

status Shoshanat
Data rejestracji: 2023-04-12
Ilość postów: 9

16559
wpis nr 1 462 059
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Majestat,
Wiem, rozumiem.
W każdym razie, wiadomo jacy są ludzie i czasem intencje są niecne i nieczyste. Dlatego tak to zinterpretowałam.

To przekonanie nie było ze snów. Bardziej z intuicji. Jeśli weszłam na offtop to wybaczcie.

--- wpis edytowano 2023-04-12 21:56 ---

2023-04-12 (23:31)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1069

16296
wpis nr 1 462 077
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kiedy zatwierdziłem wczorajszy wpis uświadomiłem sobie że na tym etapie mogłem wspomnieć o świadomych snach ale z braku czasu przełożyłem to na dzień dzisiejszy byłem mile zaskoczony że jak by na życzenie pojawił się wpis od arkady202 a zwłaszcza link do tematu który polecam bo w dużej części pokrywa się z tym co sam opiszę https://forum.multipasko.pl/4206 dla mnie ten wpis to kolejny znak że idziemy w dobrą stronę… od pewnego czasu chodzi za mną liczba 22 dlatego w moim Nicku jest liczba 22 te same dwie dwójki są w arkady202 przypadek?
Świadome sny to wyższa półka daje bardzo dużo możliwości jak bezpośredni dostęp do informacji które nas interesują w tym wyniki lotto ale dość trudno jest osiągnąć taki stan i nie każdemu to się udaje, osoby którym się to uda powinny osiągnąć niezłe wyniki w typowaniu z racji tego że mam bardzo małe doświadczenie ze świadomym śnieniem ograniczę się tylko do wzmianki że istnieje taka możliwość.

Cieszy duże zainteresowanie tematem każda informacja będąca wynikiem doświadczenia jest bezcenna to jak perły które zebrane razem stworzą piękny naszyjnik… im więcej informacji będącej efektem naszych doświadczeń tym nasze możliwości w typowaniu rosną.
Kolejne rozwinięcia tematu w przygotowaniu wymagają staranności z mojej strony dlatego troszkę cierpliwości…
W dniu dzisiejszym przeprowadziłem mały eksperyment wyniki uznaje za połowicznie udane… sen z dnia 22.01.2023 w którym była zakodowana informacja o dacie dokładnie na 12.04.2023 weszły 4 liczby jedno losowanie wcześniej, w ramach kontynuacji podaje kolejne typy na 1.05 2023 ze snu z dnia 13.02 tego roku grę rozpoczynamy dokładnie jedno losowanie przed 1maja a kończymy jedno losowanie po.

151918 i 1519341 dwa ciągi liczb pierwsze dwie liczby w każdym ciągu 15 to data 1 maj z kolejnych tworzymy typy 3 do 7liczb np. z pierwszego ciągu możemy utworzyć 19,18,1,8,9 z drugiego trochę więcej bo istnieje możliwość tworzenia liczb od tyłu im mniej typów tym większa szansa na większą wygraną.
Za jednym zamachem sprawdzimy moją teorie i wasza intuicje.

pozdrawiam i dobrych snów


--- wpis edytowano 2023-04-12 23:34 ---

2023-04-13 (12:01)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9486

13656
wpis nr 1 462 114
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cześć 🌞

Miło widzieć takie ożywienie 😊

Pozdrawiam, miłego dnia i powodzenia 🍀
paa 😊
2023-04-14 (11:09)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9486

13656
wpis nr 1 462 215
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cześć 🌞

Brawo za 3 / 5 w zestawie... z przyszłości 😁
Mam nadzieję, że w dniu odpowiednim cały zestaw wejdzie!

Pozdrawiam, miłego dnia i powodzenia 🍀
paa 😊
2023-04-15 (11:04)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1069

16296
wpis nr 1 462 328
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Remont łazienki to straszna sprawa...
Materiał tematu jeszcze w przygotowaniu, wrzucę w nocy lub jutro...
ika dziękuje za pozdrowienia równie miłego i dobrego weekendu...
Informacja dla Monika1970 uważam ze Twój sposób kodowania/dekodowania jest super wynik 9/10 to marzenie wielu z nas, kiedyś zmieniłem formę dekodowania zamiast lepiej było tylko gorzej.
Przyjmując że Twoja energetyka jest na dobrym poziomie(medytacja joga) oraz intuicja związana z trzecim okiem to problem tkwi w Twoim nastawieniu do komunikacji pamiętaj o tym że podświadomość jest jak kapryśne dziecko lubi być chwalone i często się obraża dlatego po każdym śnie kiedy mamy dużo trafnych liczb w myślach dziękujemy za dobry sen podświadomość czuje się nagrodzona i upewnia się dobrze przekazuje symbole to jeszcze bardziej powinno poprawić skuteczność w typowaniu...

pozdrawiam i dobrych snów

--- wpis edytowano 2023-04-15 11:05 ---

2023-04-15 (13:11)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9486

13656
wpis nr 1 462 345
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cześć 🌞

Dodam, że remont łazienki, to... bardzo straszna sprawa ☹️
Trzymam więc kciuki, by cierpliwie i bez zmęczenia przejść ten proces 😉😁

Dodam też, że podświadomość, to baaaardzo cudaczne "ustrojstwo"
Z jednej strony ma ogromną moc, która mogłaby człowieka wznosić ponad poziomy.., lecz ma też nieprawdopodobną.. przekorę, która jakby działa przeciwko nam samym.
Oczywiście to pozorna! przekora i pozorne! działanie przeciwko...
Podświadomość, której " siedzibą" jest... paskudne określenie "móżdżek", inaczej, ładnie i adekwatnie do potęgi "siedziby" nazywanej cerebellum, ma swoje bardzo istotne działania i jednym z nich jest "przeciwdziałanie" do świadomego umysłu ( zewnętrznej świadomości / intelektualnej).
Ta właśnie cecha sprawia wrażenie przekory, którą w rzeczywistości nie jest, ale to nieco inna, niż tu opisywana bajka.
Napiszę tylko, że podświadomość robi nam figle na bazie określanego i poznawalnego przez świadomość czasu (!).
Podświadomość na spełnienie naszego "projektu" nie może go ( czasu) od nas dostać. Dlatego też, wszelakie życzenia / intencje muszą być przekazywane w czasie teraźniejszym, dokonanym.
O tym fakcie wszyscy wiedzą / wiemy i niby nie powinno być z tym problemu.
Jednak problem jest, a leży on na ogół w samej intencji, gdyż trudno nam klarowna, pozbawioną zawoalowanych sprzeczności słowami intencje ułożyć.
Podczas snu podświadomość ma największy potencjał, jest właściwie szefem naszych myśli - nocą, we śnie ona przejmuje dowodzenie.
Podczas snu można "przeprogramować" swoje cechy charakteru, które nas nie zadowalają 😉
Jest bardzo prosty sposób, już go opisywałam, więc gdyby co, to nie mam sklerozy 😜😁
Ułożyć prostą intencję i przed zaśnięciem powtarzać ją 40 razy.
Najlepiej powtarzać przesuwając palcami jakieś koraliki (( to zamiast rozpraszającego liczenia).
Jeśli zaśnie się podczas owego "koralikowania", to po przebudzeniu kontynuować.
W ten prosty sposób uniemożliwiamy umysłowi takie "przed senne bajdurzenia /zbędne gadanie w głowie" oraz "przemawiamy" do samej podświadomości.
Ćwiczenie owo służy zmianie cech charakteru, które utrudniają życie. Nie jest ono stricte pod jakiś cel. zewnętrzny, ale każdy może eksperymentować wedle własnego uznania.
Na przykład : w realu mam trudność odczytu intuicji, co skutkuje niewiarą w prawdziwość przeczucia, że wytypowane liczby są dobre ( to częsty problem, rezygnujemy z przeczucia i kierujemy się intelektem, racjonalizmem.. czego potem żałujemy)
Żeby zmienić tę wadę, musimy nazwać, określić intencję zmiany na : żeby umocnić intuicję i.. " koralikowac" ją 😁
Dobrze ujęta intencja po ok dwóch tygodniach "koralikowania" powinna dać odpowiednie efekty. Ćwiczenie to teoretycznie nie skutkuje w intencjach typu " widzę liczby Lotto".
Można je wykorzystać to zmiany cechy na taką, która to "widzenie" umożliwi.
Jednak jeśli ktoś chce eksperymentować, to.. czemu nie? 😉

Życzę wszystkim złapania i odpowiedniego ułożenia w słowa tej intencji, która pozwoli... być szczęśliwym! 😁

Pozdrawiam, miłego dnia i powodzenia 🍀
paa 😊



2023-04-15 (23:41)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1069

16296
wpis nr 1 462 421
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

-komunikacja z podświadomością… od nie pamiętnych czasów ludzie próbują poznać przyszłość z pośród wielu sposobów odkryli możliwości które dają sny swoje spostrzeżenia zapisali w znanych sennikach z których możemy się dowiedzieć że przekaz naszej podświadomości odbywa się za pomocą symboli, oczywiście są też sny prorocze gdzie rzeczywistość senna pokrywa się z rzeczywistością którą znamy ale tych jest bardzo mało lub dotyczy grupy ludzi o takich zdolnościach my skupimy się na snach symbolicznych z racji tego że ma je każdy z nas.
Przekaz symboliczny wynika z faktu że podświadomość nie zna pojęcia logika a co za tym idzie wszelkich działań matematycznych jak dodawanie, odejmowanie itp. dlatego nasza komunikacja musi być dostosowana do symboliki coś na wzór pisma obrazkowego aby świadomość i podświadomość mówiły tym samym językiem a sama komunikacja to forma zabawy gry coś na wzór zgaduj zgadula… bez emocji na luzie bez wszelkich myśli o pieniądzach.
Na tym etapie dobrze jest podjąć decyzje odnośnie gry lotto w którą chcemy grać druga decyzja to wybór formy kodu do komunikacji… własna lista, mała i duża tabelka.
Własną listę tworzymy analizując nasze wcześniejsze sny zwracając uwagę na symbole senne które się często powtarzają lub jest ich dużo np. miejsca, osoby, zwierzęta itp. przez przypisanie cyfr lotto do symboli tworzymy listę oczywiście ilość symboli wynika z ilości cyfr w danej grze lotto, zaletą tej metody jest prostota w dekodowaniu (symbol = liczba) natomiast wadą jest fakt że śniący musi mieć dobrą pamięć senną w MM to aż 80 symboli.

Mała i duża tabelka to znana wam forma kodowania gdzie do określonych liter alfabetu przypisane są poszczególne cyfry zaletą tej metody jest fakt że w jednym symbolu możemy zdekodować wiele liczb (mój rekord to 9liczb w symbolu (,,Jaworzno”) wadą tej metody jest to że musimy nauczyć się wychwycić tylko te symbole senne które są ważne (nazwa robocza klucze, złote klucze) w których zakodowana jest interesująca nas informacja reszta symboli to sceneria tło bez znaczenia.
W moim przypadku klucze to symbole które mnie zdziwią, przykują uwagę słowa które wypowiem rzeczy których dotknę oraz powtarzające się symbole natomiast złote klucze to kombinacja tych elementów na przykładzie symbolu ,,sąsiad” najpierw zdziwiłem się co sąsiad robi na mojej działce następnie wypowiedziałem słowo sąsiad dotknąłem go ręką przez powitanie i widziałem go kilkakrotnie… po zdekodowaniu za pomocą małej lub dużej tabelki tworzymy ciągi liczbowe które w tej postaci tworzą liczby do gry.
Po dokonaniu wyboru kodowania/dekodowania lista czy jedna z tabelek to kolejne narzędzie w naszej sypialni aby ustalić zasady komunikacji z podświadomością.
Przed snem przeglądamy listę lub tabelkę aby określić i utrwalić komunikację oraz formę kodowania następnie robimy wizualizacje (inkubacja snu) naszego losowania w którym określamy rodzaj gry oraz datę losowania, rano zapisujemy sen oraz drogą analizy wychwytujemy klucze i złote klucze w przypadku listy zapisujemy tylko symbole z listy.
Jak zauważcie w tabelkach po niżej w dużej tabelce brak możliwości dekodowania zera a tym samym liczb 10,20,30,40,50,60,70,80 jest na to myk który opiszę w kolejnym wpisie w którym opowiem o ciągach które powstają po dekodowaniu jak z nich tworzyć dobre liczby do gry.
Mam świadomość że coś mi mogło umknąć lub coś jest nie zrozumiałe dlatego wszelkie pytania mile widziane…

Pozdrawiam i dobrych snów


zdjęcie

--- wpis edytowano 2023-04-15 23:44 ---

2023-04-16 (10:40)

status Monika1970
Data rejestracji: 2023-01-17
Ilość postów: 3110

16518
wpis nr 1 462 444
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Typ22 spróbuję od następnej nocy popracować z tymi tabelkami. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie bo prawie od początku jak gram w Multi mój sposób kodowania jest całkiem inny. Są to głównie liczby z daty urodzenia osób, które mi się śnią oraz liczby, które widzę lub słyszę we śnie. Czasem jest to wręcz absurdalne, jeden z wielu przykładów: ponad rok temu miałam sen, że chodzę po obcym mi mieście. Spotykam kolegę - męża mojej koleżanki, który pyta się mnie, gdzie jest ulica Węzły Kowalskie. I wyszła wtedy jego data urodzenia (13.1.60 r.) no i te śmiszne Węzły Kowalskie - 14 liter, czyli 14 (bo tak mi zawsze wychodzi). Odrębną kwestią jest to, o czym pisze wyżej Ika. Sny i intuicja swoją drogą, a pełne ich wykorzystanie to juz nie jest takie oczywiste. Często mi się zdarzało i wciąż zdarza, że coś mi się wyraźnie śni, albo coś bardzo mocno czuję (,,chodzą'') za mną konkretne liczby, ale w to nie wierzę, bo np. 10 była już trzy razy no i przecież nie pójdzie kolejny raz (a często idzie) albo już od miesiąca jej nie było, więc nie jest ,,chodliwa'' (i nagle się staje). Oj mam z tym duży problem, i z powtórkami też. Nie lubię powtarzać liczb, które już poszły w poprzednim losowaniu, i często przez to tracę. Ale to nie jest na razie dla mnie najważniejsze. Najważniejsze to odblokować sny, bo jeszcze nigdy nie miałam tak długiej przerwy w klarowności i zapamiętywaniu snów. Dzisiaj np. wiem, że miałam dużo snów, a prawie nic nie pamiętam. Albo jest to związane z tym, co się dzieje na szeroko pojętej Przestrzeni (o czym ciekawie mówi dr Woźny) albo z przymknięciem Trzeciego Oka. Moja ,,widząca'' koleżanka mówi, że sama je sobie przymknęłam. Nie wiem kiedy i jak, ale wiem, że muszę je odblokować. Brakuje mi moich niesamowitych, wyrazistych i często proroczych snów. Mam nadzieję, że powrócą.

--- wpis edytowano 2023-04-16 10:43 ---

2023-04-16 (11:04)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1069

16296
wpis nr 1 462 451
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Monika1970 mam nadzieję że czytałaś mój wpis z 15.04 jak poniżej
Informacja dla Monika1970 uważam ze Twój sposób kodowania/dekodowania jest super wynik 9/10 to marzenie wielu z nas, kiedyś zmieniłem formę dekodowania zamiast lepiej było tylko gorzej.
Przyjmując że Twoja energetyka jest na dobrym poziomie(medytacja joga) oraz intuicja związana z trzecim okiem to problem tkwi w Twoim nastawieniu do komunikacji pamiętaj o tym że podświadomość jest jak kapryśne dziecko lubi być chwalone i często się obraża dlatego po każdym śnie kiedy mamy dużo trafnych liczb w myślach dziękujemy za dobry sen podświadomość czuje się nagrodzona i upewnia się dobrze przekazuje symbole to jeszcze bardziej powinno poprawić skuteczność w typowaniu...

Uważam że w Twoim przypadku jest kwestia obrażenia się podświadomości komunikacja została zerwana ... kiedy swoim sposobem miałaś dobre typy często coś zmieniałaś lub odrzucałaś oraz fakt że za każde dobre typy należy podziękować za dobry sen spróbuj naprawić relacje, zmiana formy komunikacji to ostateczność.

pozdrawiam i dobrych snów...
2023-04-16 (11:25)

status Monika1970
Data rejestracji: 2023-01-17
Ilość postów: 3110

16518
wpis nr 1 462 454
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Typ22 czytałam Twój wpis z 15.04 i uważam, że coś w tym jest. Nawet mój twardo stąpający po ziemi mąż zawsze powtarzał, że lekceważąc takie senne i intuicyjne podpowiedzi doprowadzę do tego, że przyjdzie na mnie kryska i siła wyższa przestanie mi pomagać. Dosłownie tak mówił: zobaczysz, że przyjdzie dzień, że będziesz chciała, żeby przyśniły Ci się liczby, ale to przestanie działać, bo nie szanujesz swojego daru. Bo ja zawsze mówiłam, co mi się śniło lub co czuję, a nie zawsze to dawałam. I jak mój mąż potem pytał, czy te liczby poszły, to mówił: a widzisz, jak zawsze chciałaś być mądrzejsza. No cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak pogadać ze swoją Podświadomością.
2023-04-16 (13:11)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9486

13656
wpis nr 1 462 475
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cześć 🌞

Narzuca mi się pytanie, ale... nie potrafię go sprecyzować, nie umiem czegoś uchwycić... 🤔
Muszę przerobić tekst jeszcze raz, może się w końcu wyklaruje

Tymczasem - pięknego dnia i powodzenia 🍀🍀🍀
2023-04-16 (13:31)

status Monika1970
Data rejestracji: 2023-01-17
Ilość postów: 3110

16518
wpis nr 1 462 479
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzięki i nawzajem. W centrum po południu ma wyjść słońce
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 ... 60 61
Wyślij wiadomość do admina