Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 58 59
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Strategia senna w lotto...

2023-04-07 (00:08)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1029

16296
wpis nr 1 461 293
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Strategia senna w lotto….
Witam serdecznie wszystkich śniących i typujących ze snów jak również osoby które mają ochotę spróbować tego rodzaju typowania.
Długo biłem się z myślami czy spróbować i podzielić się wiedzą na temat typowania liczb lotto ze snów jak zwykle przesądził przypadek a dokładnie jeden wpis w temacie OBRÓBKA SNÓW 2 ,, aby brać trzeba wcześniej dać ” wielkie dzięki za przypomnienie tej fundamentalnej zasady.
Mam świadomość że są już trzy wątki o snach… miałem wybór podpięcia się do jednego z nich ale przeważył fakt ilości materiału do przekazania mam nadzieję że pasko nie uzna tematu za zaśmiecanie forum?
Wiele aspektów które mam zamiar poruszyć jest wam znana będzie to rodzaj przypomnienia materiału choć liczę na to że uda mi się was choć trochę zaskoczyć i wskazać drzwi za którymi kryją się nowe możliwości w sennym typowaniu lub używając symboliki zbliżających się świąt że z tego wykluje się coś fajnego?
Szanując wasz czas przechodzę do opisu najpierw w zarysie i punktach które będę rozwijał w kolejnych wpisach:
- nastawienie do typowania lotto
- warsztat pracy (nasza sypialnia)
- poprawa jakości snów
- jak poprawić pamięć snów
- komunikacja z podświadomością
- inkubacja snów (sen na życzenie)
- dekodowanie symboli sennych (nowe sposoby)
- klucze senne (oraz rodzynki złote klucze)
- rozwijanie intuicji
- sny w typach bukmacherskich
Dodam że wszelkie informacje które mam zamiar przekazać są moimi przemyśleniami jak również wiedzą zaczerpniętą z książek, Internetu oraz ponad 10-letniej praktyki w typowaniu sennym i jak każdy rodzaj typowania nie zawsze się sprawdza.
Uchylając rąbka tajemnicy w ostatnim moim śnie pojawił się symbol senny nazwany złotym kluczem jedno słowo ,,sąsiad” które dało 6 liczb w Multi los.14510 ale rozum dołożył jeszcze 4 liczby i zamiast 6/6 jest 6/10 w takich chwilach przypomina mi się ciekawy opis intuicji… ,, człowiek musi być na tyle inteligentny aby uznać że istnieje coś takiego jak intuicja a potem na tyle głupim aby jej się słuchać” aby przytoczona sentencja nabrała nowego znaczenia życzę wam i sobie abyśmy byli mądrymi głupcami w sennych typowaniach.


2023-04-07 (02:07)

status Oshiri
Data rejestracji: 2018-12-25
Ilość postów: 34

15867
wpis nr 1 461 295
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie wiem co Tobie odpowiedzieć. Zaczynam od tego, że Twój nick który wybrałeś a mogłeś w chuj każdy . . To odjebałeś z małej literki + 22 . Z automatu jesteś czytany jako bombelek. Tutaj ludzie aktywni to raczej Twoje 22x2 . Może moja pomyłka w odczycie. Lecim dalej . Jasne są tematy podobne do tego co zamierzasz i sam ustaliłeś że są 2-3 tematyka. Dalej . Lecimy z tymi propozycjami jakie dla Nas masz. Powiem tak . Praktycznie każdy - (myślnik) to specjalizacje, nie wnikam dogłębnie. Jeśli planujesz tak szeroko ogarniać temat to się nie uda. Dobrze kombinujesz z Twojego punktu widzenia . Pasko zaliczy kilka wyświetleń reklam i to mu się należy.
2023-04-07 (10:55)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1029

16296
wpis nr 1 461 324
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj Oshiri nie wiem o co Ci chodzi z tymi bąbelkami w nicku ale sprawdziłem na dwóch kompach i komórce, wszystko jest ok natomiast w Twoim wpisie widzę dwa niepotrzebne przerywniki które psują całą treść.
Jak zauważyłeś każdy myślnik to szczegółowe rozwinięcie tematu i że tak
szerokie ogarnięcie tematu się nie uda...muszę to jeszcze przemyśleć a nuż masz racje.
2023-04-09 (14:46)

status szczery
Data rejestracji: 2009-10-08
Ilość postów: 673

12179
wpis nr 1 461 656
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.
Tak się składa ,że jestem założycielem pierwszej obróbki snów. Zdecydował o tym przypadek.
Pomimo wielu oporów temat ma się dobrze. Ludzie opisują sny,kto może to przelicza na różne sposoby,ale zawsze braknie czegoś co pozwoli na wyłuskanie jakiegoś ogólnego szablonu do typowania.
Są wzloty i upadki. Być może wszyscy popadli w ten utarty schemat i być może potrzeba świerzości w temacie.
Może ktoś spojrzy od innej strony i zauważy coś czego my nie widzimy.
Dlatego też uważam,iż powinieneś ciągnoć temat bo takich ludzi brakuje,ludzi którzy chcą sie podzielić swoimi przemyśleniami, a nóż widelec👍😁

--- wpis edytowano 2023-04-09 14:47 ---

2023-04-09 (16:46)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9406

13656
wpis nr 1 461 662
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj 🌞

Przyznam, że Twój pomysł bardzo mi się podoba, choć przyznać muszę, że podjąłeś się bardzo trudnego zadania.
Podoba mi się dlatego, że niewątpliwie bardzo potrzebna jest co jakiś czas dawka świeżości, która
działa pobudzająco na umysł i... takie emocjonalne morale 😉 oraz wiedza!
Zadanie trudne dlatego, że natura człowieka ciągle ściąga go na koleiny rutyny i nowość, która najpierw pobudziła, szybko omdlewa i kruszy się w uścisku niezrozumienia lub niechęci do rozpoznania tematu głębiej. Ostatecznie człowiek korzysta z tego, co już poznał i ma, nawet jeśli.... nie jest to wystarczające.
Niestety tak funkcjonujemy wszyscy, różnica leży jedynie w stopniu wytrzymałości 😉
Gdyby człowiek był w stanie przejść dany punkt oporu, to dotarłby do skarbów, za którymi tak tęskni, ale niestety... na ogół wystarcza nam tęsknota i marzenia, że i nam zdarzy się ten łut szczęścia 😂
Jednak plus w tym minusie jest taki, że jeśli nowość "zaskoczy" i przetrwa odpowiedni czas to... na pewno coś się wykluje i....wiadomo - będzie!
Może nie dosłownie zgodna z pierwotnym zamysłem, ale na pewno z jego ideą /wartością.
Trzymam kciuki za ten wątek. Jestem bardzo ciekawa Twoich uwag i pomysłów i w miarę możliwości czasowych oraz możliwości " wiedzowych" coś skrobnę.
Jestem pewna, że wiele osób zainteresują Twoje uwagi, wnioski.... i nawet jeśli nie będzie specjalnego odzewu, to i tak będzie to temat ważny.
I znów - natura człowieka 😉 ( ogółu), to bierność, zwłaszcza na początku, na etapie "rozpoznawania", po prostu tak my, ludzie mamy, hihi, ale myślę, że jesteś tego świadom.
Wspominam o tym "głośno" jedynie dlatego, by..., noo, żebyś był cierpliwy i nie zwinął tematu przedwcześnie, gdyż strasznie jestem go ciekawa, po prostu 😉😁

Co do niezrozumiałego komentarza kolegi Oshiri..., - może nie będę go rozwijać, gdyż na niezrozumiały komentarz musiałaby pojawić się równie niezrozumiała odpowiedź, więc samo w sobie staje się niezrozumiałe - po co to robić? 🤔😜
Jednak pojawiła się tu taka sympatyczna perełka (pewno niezamierzona), czyli słowo "bombelek", które niejako wykluło kolejny punk z listy strategii sennych 😁
Senny bąbelek / senne bąbelki, to świetna wizualizacja do programowania snów 😁
Na przykład : przed zaśnięciem wizylualizuj szybę oraz ( słuchowo) dźwięk rytmicznie padającego deszczu. Niebieskawe krople deszczu ( bąbelki wody) osadzają się na płaszczyźnie szyby i powoli spadają w dół...leniwie.. pomalutku bąbelek za bąbelkiem w swej ruchomej przezroczysto - niebieskawosci ujawniają zakroplowane w sobie czarne cyferki : piiięęęć 5.....osiiiieeeemmmnnnnaścieeee 18, trzyyyydzieeeeściiii czteeeeeryyyy 34...itd 😁
Bardzo sympatyczna i kojąca senna strategia!
A jednak, Oshiri, coś powiedziałeś! 😁

Trzymam kciuki za temat, czekam na pierwsze wpisy.
Teraz mykam, bo... czas nie ma dla idei litości! Wredny jest czas, tzn. bywa wredny... na ogół, hihih

Jutro nie ma mnie w przestrzeni internetowej ( vide czas), ale po świętach... 😉

Pięknego świętowania, miłego popołudnia...... 🍀🍀🍀😊
2023-04-09 (17:07)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6882

4257
wpis nr 1 461 668
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Bardzo ciekawy temat.

Jako że podchodzę do tematu predykcji liczb według zasady "każda technika jest dobra jeśli jest skuteczna" to uważam że warto nad tą opcją się pochylić.

Mam dobrą znajomą która ma bardzo dobre wyniki przy połączeniu techniki śnienia wyników z samą intuicją doboru liczb na jawie.

Ma sporo wyników trafień 4/5 głównie Mini lotto, choć jak sama twierdzi nie wie do końca które wyniki z jakiej loterii jej się przyśniły.

Jakiś czas temu wysłała kupon na mini, a weszły z niego 4 trafienia w Eurojackpot

Sam niestety nie miewam świadomych snów, robiłem przez pewien czas eksperymenty z techniką "pamięci przyszłości" czyli próbą przypomnienia sobie na podobnej zasadzie jak przeszłość - niedalekiej przyszłości.

Niestety mój największy sukces to było trafienie 3 liczb w Mini i 3+1 w Eurojackpot, a że podobne wyniki osiągam "logicznymi metodami" to trochę odpuściłem ten temat, choć częściowo kontynuuję trening za pomocą "kart Zenera" do badania i rozwijania zdolności ESP

Z 5 kart trzeba wybrać tą która się pojawi następna

Poniżej mój dotychczasowy rekord około 50% trafień na 25 kart czyli więcej niż powinienem trafić czysto statystycznie

zdjęcie

Tak czy siak - jak dla mnie te techniki są ewentualną próbą uzupełnienia techniki czysto logicznych


Pozdrawiam

2023-04-10 (02:16)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1029

16296
wpis nr 1 461 706
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzięki za wsparcie i dobrą energie która płynie z waszych wpisów lub używając symboliki świąt wasze wpisy to prezenty na świątecznym stole które dają dużo radości.
Pisze ten teks korzystając z komputera który bazuje na systemie 64-bit na tej samej strukturze pracują programy statystyczne i typujące lotto natomiast nasz mózg to maszyna
o strukturze liczonej w bilionach połączeń, to porównanie powinno wpłynąć na wybór narzędzia do prognozowania a naszym zadaniem jest stworzenie instrukcji obsługi tegoż urządzenia.

Wracając do meritum tematu to dla ułatwienia sobie życia będę musiał wcisnąć jeszcze jeden
- myślnik(rozwinięcie) który jest jeszcze ciepły ale wymaga omówienia w typowaniu sennym
jak słusznie wielu z was zauważyło są wzloty i upadki, przyjmując założenie że każdy sen spełnia te same warunki czyli wizualizacja(inkubacja) przebiegła poprawnie dekodowanie takie samo to dlaczego wyniki czyli nasze typowania są różne?
Od dłuższego czasu nurtował mnie ten problem i całkiem niedawno doznałem olśnienia w naszych typowaniach sennych brakuje bardzo istotnego parametru-daty losowania.
Nasze typy dotyczą dnia następnego lub kilku losowań po (tak zwane liczby zaległe) a co jeśli
nasze typy senne to prognoza na przyszły tydzień, miesiąc, kwartał?
Wpadłem na to przeglądając swoje stare zapiski w których był zapis snu który sprawdził się
po 10-latach oraz łącząc teorie że myśl ludzka nie podlega prawom czasu i przestrzeni.
Zacząłem sprawdzać swoje zapiski senne i okazało się że wiele z nich posiada informacje dotyczącą daty a dokładnie dzień i miesiąc danego roku w którym należy grać...wyniki jak
się domyślacie są bardzo obiecujące.
Najbliższy test w realu już 12.04.2023

-nastawienie do typowania lotto...przypomnicie sobie dzień w którym udało się coś trafić ?przeważnie to dzień w którym zapominamy o wysłanym kuponie nie myślimy o wygranej.
Czyli nasze pragnienia są na minimalnym poziomie nasze nastawienie do gry powinno być
zbliżone do codziennych czynności jak wyjście po prasę do kiosku czy bułki do piekarni bez
emocji bo im bardziej chcemy tym mniej dostajemy lub metoda wyślij i zapomnij...

pozdrawiam serdecznie

P.S. mam prośbę o pomoc odnośnie wklejania zdjęć np.jpg z dysku kompa na forum czy przed zatwierdzeniem wpisu macie podgląd pliku jpg.





2023-04-10 (10:08)

status hibernatus
Data rejestracji: 2015-06-21
Ilość postów: 2861

14432
wpis nr 1 461 724
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zacząłem czytać z ciekawością. Nie dlatego, że mi blisko do tego spojrzenia, ale dlatego, że całkiem obce. Nie pamiętam snów i gdybym nie wiedział, że wszyscy śnią to twierdziłbym, że ja nie śnię. Nie dyskredytuję żadnej metody patrzenia na gry losowe, po prostu tego nie mam a jak nie mam to używam tego co mam. Ale poczytam z zainteresowaniem. Powodzenia śniącym.
2023-04-10 (10:34)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18070

13107
wpis nr 1 461 726
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

typ22

wklejanie zdjecia

klikasz na dodaj wpis

dodaj zdjecie,pojawia sie zdjecia z twardego dysku i klikasz na nie i zatwierdz wpis

i zacznij opisywac swoje sny

Pozdrawiam

--- wpis edytowano 2023-04-10 10:35 ---

2023-04-10 (12:54)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9406

13656
wpis nr 1 461 752
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cześć 🌞

Dodam tylko, a raczej... zamieszam, ale naprawdę nie złośliwie, lecz w zbożnym celu, że - myśl jest materią i jako taką obowiązuje ją czas ( w przestrzeni sennej na pewno)
Poza czasem i przestrzenią znajduje się "podstawowe znaczenie", czyli... nazwę to "przed_mysl", ale ta"forma" nie powinna nas tu interesować.

Pozdrawiam, pięknego dnia i powodzenia 🍀
paa 😊

2023-04-10 (13:42)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1029

16296
wpis nr 1 461 756
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

krzysiekwa tak powinno być u mnie po zatwierdzeniu w polu tekstowym
pojawia się ścieżka lokalizacji na moim kompie plus znaki specjalne dlatego
pytam czy w polu tekstowym w którym teraz piszę widać wklejony obraz?

ika wyszukaj w necie galaktykę, gwiazdę która jest najbardziej oddalona od
naszego układu słonecznego (odległość liczona w setkach tysiącach lat świetlnych)
następnie zamknij oczy i spróbuj wyobrazić sobie w myślach że tam się przeniosłaś...
wszystko co porusza się szybciej od światła nie podlega znanym prawom czasu i przestrzeni.
Na chwilę obecną oficjalna nauka potwierdziła że ten warunek spełniają neutrina.

2023-04-10 (15:47)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9406

13656
wpis nr 1 461 769
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

🌻

typ22😊

Ponieważ bardzo, ale to bardzo jestem ciekawa Twoich przemyśleń, uwag i pomysłów, to na początek wyjaśnię....co następuje 😉😁
Podczas prezentowania tematów z dziedziny tzw. obiektywnej nauki / zewnętrznej wiedzy, każdy z nas używa innego aparatu pojęciowego. Oczywiste jest, że wynika to z różnorodności źródeł, z których czerpiemy swoją wiedzę. Siłą rzeczy mogą pojawić się czasem "zakłócenia" pojęciowe, które trzeba będzie wyeliminować, by dotrzeć do sedna wspólnej sprawy.
Myślę, że już pojawiło się to "zakłócenie" pod postacią słowa "myśl".
Wiem, że obecna nauka bada proces myślowy pod kątem fizycznym i że wg zasad nauki myśl nie posiada fizycznie mierzalnych parametrów, a jedynie skutki jej są mierzalne.
Ponieważ myśl nie jest "mierzalna", tym samym nie znamy jej zróżnicowania, a co za tym idzie, nie potrafimy ocenić granic ( mierzalnych) zróżnicowanej tzw. myśli.
W efekcie tego Nauka używa pojęcia myśli ogólnikowo, co jest wielkim błędem, który jak to w życiu bywa, za ileś tam setek lat 😉 zostanie skorygowany.

Napisałam : poza czasem i przestrzenią, czyli w tym niepojętym dla naszych umysłów " teraz, jutro, wczoraj... - jednoczesnym" jest tzw ( najbliżej tego) podstawowe znaczenie, roboczo nazwane "przed_myśl".
Nie wchodząc w szczegóły, w których mogłabym się zagubić na tysiąc lat 🤭 i wymęczyć czytającego 😉 powiem tylko, że ten "stan" najbliższy (!) jest określeniu "świadomość".
W badaniach nauka nie oddziela świadomości od myśli, dla nauki te dwa aspekty są tym samym.
Dlatego też nauka przy obecnym stanie wiedzy określa myśl, jako wartość poza czasem i przestrzenią.
Jednak zapewniam Cię, że tak nie jest.
Myśl jest wartością fizyczną i jako taką czas i (lub) przestrzeń jej dotyczy.
Myśl jest "strukturą" powstałą na elemencie powietrza (nie powietrzu!).
Najprostszym sposobem doświadczenia związku myśli z powietrzem ( jako doświadczalnym przez nas "skutkiem" elementu) jest oddech.
Gdy zatrzymasz oddech, ustaje myśl. Gdybyś był w stanie całkowicie zatrzymać oddech (tu również poprzez skórę), wówczas myśli zniknęłyby całkowicie, ale to tylko teoretyczny zabieg.
Jeśli normalnie ( poprzez układ oddechowy) wstrzymasz oddech, to myśl ustanie, przy świadomym przedłużaniu bezdechu, myśl będzie się "dobijała", ale będzie "poszatkowana".
Mimo zatrzymania myśli, Ty nadal będziesz istniał, będziesz świadom siebie, działania i poprzez tę właśnie świadomość będziesz kontynuował ćwiczenie lub z niego zrezygnujesz.
Jednak świadomość, to nie myśl ((!).
Pierwotna myśl (!) jest treścią tworzoną / "obserwowaną" (!) / przez co, przez kogo? / w konsekwencji "istnienia" tworzy dalej ( wizja, dźwięk...)
Piszę o tym dlatego, że w snach, w których poszukujemy liczb do gier, ma to bardzo duże znaczenie. Niestety nasze myśli (!) podlegają bezwzględnym prawom, które pominięte odbiją się na nas czkawką 😉.
Bardzo Cię proszę - nie miej mi za złe, jeśli zdarzy mi się... być upić... wą 😉.
Bardzo chciałabym pojąć zależności na linii "sen - jawa" i każdy, kto ma pomysł, wiedzę... jest nieocenionym skarbem 😊. Jednak jako, że wszyscy stąpamy po gruncie dość grząskim, to siłą rzeczy "boje pojęciowe" są nieuniknione 😉😊
Plusem tych bojów jest dotarcie do jednomyślności i zrozumienia, które zawsze doprowadza do osiągnięcia!
Drugim plusem takich bojów jest... brak siniaków! 😉😁😂

🍀🍀🍀





2023-04-10 (21:53)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1029

16296
wpis nr 1 461 814
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

zdjęcie
2023-04-10 (22:19)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1029

16296
wpis nr 1 461 818
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam powyżej kupon który nawiązuje do pierwszego wpisu niby nic szczególnego
tylko 9 liczb na 20 oraz trafiony + ale jak dojdę do kluczy i złotych kluczy na tym losowaniu
się skupie jako przykład do gry gdzie przytoczony znak senny sąsiad-słowo klucz dało nie sześć jak napisałem ale 7liczb.

Ika faktycznie jak obiecałaś Twoje wpisy dają do myślenia i trochę mieszają ale są inspirujące
do dalszego działania ... w kwestii teorii myśli i czasoprzestrzeni możemy przeprowadzić a dokładnie powtórzyć eksperyment który to potwierdził.
Eksperyment bazował na teorii pętli czasowych...ciekawy materiał na kolejny temat

Krzysiekwa dzięki za pomoc dokładnie jest tak jak napisałeś...denerwujące że brak podglądu
przed zatwierdzeniem...dalsza część jutro
pozdrawiam i dobrych snów
2023-04-10 (22:58)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9406

13656
wpis nr 1 461 825
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

🌻

typ22 - brawo za wygraną 🎶🎶🎶🎺🐘


Nie znam pętli czasowych, ale mam takie coś, chałupniczo zwane pętlą myślową.
Nie będę teraz dręczyć opisywaniem tego. Powiem jedynie, że dzisiejsze losowanie zobrazowało to zjawisko liczbami 12, 22...28, 68.
W snach w ogóle jest to stosunkowo często zauważalne i znacznie pojawia się znacznie częściej, niż liniowy ciąg następujących po sobie skutków "przygody" sennej.
Być może pętla czasowa okaże się uzupełnieniem chałupniczej "pętli myślowej"? 🤔
Byłoby to bardzo miłe 😊
Klucz do.... niewątpliwie byłby skarbem
Mimo lat obserwacji i wniosków żadnego, ani pół klucza do niczego nie zdobyłam.
Należę do tych wiecznie przełażących przez mury, co jest już bardzo dla mnie męczące 😉😂

Dobrej nocy i super snów 🌜⭐
2023-04-11 (23:12)

status typ22
Data rejestracji: 2021-01-02
Ilość postów: 1029

16296
wpis nr 1 461 936
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

- warsztat pracy (nasza sypialnia) jak w każdym warsztacie powinny być narzędzia nasze to zeszyt lub notatnik coś do pisania nocna lampka aby móc zapisać sen w nocy po wybudzeniu.
Dobrze jest też zadbać o sferę zapachową, zapachy według indywidualnych upodobań ja stosuje świece lub saszetki o zapachu lawendy której zapach tworzy to coś co pomaga w snach, pamiętajmy również o częstym wietrzeniu sypialni i pościeli.

- poprawa jakości snów...przede wszystkim pamiętajmy o odstępie ostatni posiłek a sen oraz aby kolacja nie była ciężko strawna, dobrze jest też pić wszelkiego rodzaju herbatki które koją i uspakajają są też zioła na poprawę wyrazistości snów np. ziele męczennicy do parzenia którą sam stosuje.

- jak poprawić pamięć snów...każdej nocy śnimy, sen to kolejne cykle (sen płytki, głęboki i faza REM) te cykle się powtarzają a ich ilość do długość naszego snu.
W każdym kolejnym cyklu faza REM która odpowiada za nasze sny ulega wydłużeniu czyli im dłużej śpimy tym kolejne sny dłużej trwają naszym zadaniem to obudzić się w fazie REM.
Dlatego musimy kontrolować długość naszego snu aby obudzić się w fazie REM bo wtedy mamy największe szanse na jego zapamiętanie.
Przed zaśnięciem do naszego zeszytu, notatnika wpisujemy godzinę doliczając czas na zaśnięcie powiedzmy 10-20min oraz godzina pobudki daje nam długość snu, jeden cykl senny trwa około 90 minut, optymalny sen to 4 5 cykli czyli 6 godz. lub 7,5 godziny.
W tygodniu raczej trudno zmienić godzinę pobudki dlatego pozostaję nam zmiana czasu zaśnięcia w weekend jest dużo lepiej (przynajmniej tak powinno być) możemy zmienić czas pobudki i zaśnięcia, metodą prób i naszych notatek ustalimy parametr czas snu a pamięć snu.
Oczywiście cały ten proces możemy zrobić korzystając ze zdobyczy techniki np. smartwatch z funkcją rejestracji snu czy aplikacje na telefon.

pozdrawiam i dobrych snów.

2023-04-12 (00:46)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 1 461 947
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Typ22 idziesz w dobrą stronę.

Standardowe matematyczne sposoby na lotto bardzo mało dają albo nic nie dają.

Gdyby te sposoby coś dawały - te wszystkie CSN-y, kostki, sieci i "sposoby myślenia w grach losowych" itd itd.. to wszyscy bukmacherzy na świecie już dawno przestaliby istnieć.

Przyszłość jest właśnie w tych niekonwencjonalnych sposobach..
Niekonwencjonalnych na te czasy, bo np za 500 lat mogą już nie być niekonwencjonalne.

Kiedyś się tym bardziej interesowałem.
Kiedy się o tym myśli cały czas, kiedy ma się w sobie tą intencję to naprawdę to może działać. Sam jestem tego przykładem. Parę lat temu kiedy w to bardzo wszedłem (intencja o wyśnieniu liczb w 49's) pewnego razu rano w półśnie "słyszałem" w głowie 3 powtarzające się liczby. W kółko. Nie był to sen. Nie było obrazu. Tylko jakby głos. Nie pamiętam już jakie to były liczby. Ale wiem, że była to niedziela rano. Wysłałem te liczby w Paddy Power i oczywiście niepotrzebnie zakombinowałem skreślając razem 6 liczb, włącznie z tymi trzema ze snu. Te trzy ze snu padły a te które dokreśliłem od tak sobie - nie padły. I zamiast paru stów było tylko 20 funtów. Najciekawsze było to, że te 3 liczby po wejściu na stronę 49's były dokładnie jako pierwsze i to w takiej kolejności (chyba niesortowanej) w jakiej je słyszałem.

Podobny temat do Twojego jest tutaj:

https://forum.multipasko.pl/4206

Pozdrawiam
2023-04-12 (11:53)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9406

13656
wpis nr 1 461 973
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cześć 🌞

Miłego dnia i powodzenia 🍀🍀🍀
2023-04-12 (19:40)

status Shoshanat
Data rejestracji: 2023-04-12
Ilość postów: 9

16559
wpis nr 1 462 020
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hej,
nieśmiało potwierdzę, że liczby ze snów dają wygrane. Takie prekognicyjne sny zdarzają mi się spontanicznie, ale za każdym razem gdy je mam wygrywam. Szkopuł jest taki, że potrafię wyśnić tylko trzy liczby. Pierwszy taki rzut miałam we wrześniu 2020 roku - praktykowałam wtedy mocno LD (świadome śnienie) i praktycznie co losowanie miałam "trójkę". W jednym z takich snów Grażyna Wolszczak podała mi dobre liczby 🤣 potem w pandemii jakieś pojedyncze "proroczki" i za tym pojedyncze wygrane trójki. W marcu tego roku też udało mi się dwa razy wygrać trójkę i raz 7 w Keno (wygralam 64zl). W Keno typowalam z wahadełkiem. Nigdy mi się później to nie udało, bo jest za mało czasu miedzy losowaniami.
Cóż, ze snami będę próbować dalej. Najlepiej mi to wychodzi jak mocno praktykuję "świadomki", szkoda tylko, że człowiek tak zmęczony, że chce po prostu spać, a nie bawić się w praktyki
2023-04-12 (21:02)

status Monika1970
Data rejestracji: 2023-01-17
Ilość postów: 2998

16518
wpis nr 1 462 038
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sny to jeden z moich ulubionych tematów. Od kiedy sięgam pamięcią, zawsze miałam niesamowite, często prorocze sny. Niektóre z nich pamiętam ze szczegółami do dziś, pomimo, że śniłam je mając zaledwie kilka lat. U mnie cała rodzina przywiązywała dużą wagę do snów i mieliśmy swój sennik (wiadomo było, że jak komuś przyśniły się grzyby, to będzie choroba w rodzinie, jak zęby, to śmierć, jak jajka albo małe dzieci to plotki albo kłopoty). Ja w ogóle byłam dzieckiem nadwrażliwym i widzącym więcej niż inni, i to pozostało mi do dziś. Ale mówiąc o snach w kontekście gry w Lotto, to jest to bardzo ciekawy temat. W Multi zaczęłam grać prawie od początku. Wciągnęła mnie moja Mama, która Totolotkowego bakcyla połknęła od swojego Ojca, a mojego Dziadka Stefana. On to był dopiero uduchowiony! Rodowity warszawiak, rocznik 1910, już w latach 70-tych i 80-tych siedział w tematach ezoterycznych. Miał sporo literatury na ten temat, nawet nie wiem skąd w tamtych czasach. Chodził z głową w chmurach, rozmarzony jak na typową zodiakalną Rybę przystało. Już wtedy praktykował OOBE, mam do dziś jego zapiski z tych sesji, napisane pięknym, kaligraficznym pismem. No więc co się dziwić, że jego córka i wnuczka też są nawiedzone.Jak napisałam wcześniej, Mama pierwsza zaczęła grać w Multi i zauważyła, że często wychodzą w nim liczby z dat urodzenia osób, które jej się śniły. Ja w tym czasie już głęboko zanurzałam się w tematach duchowych i wyczytałam w ,,Nieznanym Świecie'' o sposobie programowania umysłu metodą Silvy. Więc przed snem wprowadzałam się w stan Alfa i nakazywałam swojej Podświadomości, aby podpowiadała mi liczby do Multi. Początkowo szło to opornie, ale z czasem bardzo często padały liczby z dat urodzenia osób, które mi się śniły. Czasem całe daty, czasem tylko dzień i miesiąc. Było mi o tyle łatwiej, że mam komputerową pamięć i w głowie całą bazę danych, setki dat urodzenia różnych osób. Szkołę Podstawową skończyłam w 1985 r. a do dziś wymienię wszystkich wg. kolejności w dzienniku i każdego datę urodzenia. Często we śnie widziałam też liczby lub je słyszałam. I naprawdę przez kupę lat to szło dobrze, ale od ok. 3 lat szwankuje. Myślę, że jest to związane z globalnymi zmianami na tzw. przestrzeni, które zaczęły się kilka lat temu a teraz nabierają tempa (vide Rezonans Schumannna). Dr Woźny w świetnej serii na Tagentv ,,Człowiek planety Ziemia'' często powtarza, że od jakiegoś czasu wszystko się zmieniło, popłynęła cała organika Ziemi i naszych organizmów. I może dlatego sny są mniej wyraźne i rzadziej się sprawdzają. Żałuję tylko, że przez te wszystkie lata, kiedy to świetnie hulało, nie potrafiłam tego dobrze wykorzystać. Bo chciałam być mądrzejsza od swoich snów. Jak mi się coś przyśniło, to patrzyłam w zeszyt i rozkminiałam: np. 10 mi się śniła, a ona przecież już trzy razy z rzędu była i już nie pójdzie, albo 23 mi się śniło, ale przecież ono w ogóle nie chodzi. I dawałam coś, co wg. mnie powinno pójść, a później plułam sobie w brodę, bo powinno a nie poszło, a ze snów to i owszem. Nie powiem, bo wiele razy wygrywałam różne sumy, większe i mniejsze. Największa wygrana to było dwa razy 9/10 w jednym losowaniu, ale po starych stawkach, kiedy kupon kosztował 1,25. Przyśniło mi się wtedy kilka osób i te sny były bardzo charakterystyczne. Rano wypisałam te osoby na kartce i ich daty urodzenia. Jedną sąsiadkę odrzuciłam, bo stwierdziłam, że jest wredna i jej liczby na pewno nie pójdą. A gdybym dała jej dzień - 28, to miałabym dwie 10-tki. Teraz wiele bym dała, żeby tak mi się śniły liczby jak jeszcze 3-4 lata temu. Ale niestety coś się na razie zacięło i muszę czekać na odblokowanie. Nie powiem, coś mi się tam śni, ale nie zawsze pamiętam i nie zawsze się sprawdzają. Ostatni miesiąc to już w ogóle masakra pod tym względem. Szukam jakiejś nowej metody na lepsze śnienie.

--- wpis edytowano 2023-04-12 21:04 ---

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 58 59
Wyślij wiadomość do admina