Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Sranie w banie

2023-03-24 (18:24)

status heme24
Data rejestracji: 2015-12-08
Ilość postów: 147

14639
wpis nr 1 459 375
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.

Na lotto nie ma sposobu, denerwuje mnie jak jakieś guru na forum mówi że ma sposób , po czym okazuje się że jednak nie do końca ,raz działa a raz nie ale nie da się określić kiedy będzie działać.
Ja w lotto siedzę 30 lat i od jakiegoś czasu traktuję to jako hobby a nie nałóg jak niektórzy.
Admin powinien na pierwszej stronie dać ostrzeżenie że nie ma sposobu i szkoda czasu na wszelkie analizy bo to jest niezależna gra losowa.
Fajnie to kiedyś opisał user Dabn, ale wpis został usunięty.
2023-03-24 (18:32)

status Majestat
Data rejestracji: 2022-10-18
Ilość postów: 2917

16490
wpis nr 1 459 376
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Edi8

Thx:)

Właśnie słyszałem Gong.
2023-03-24 (18:59)

status Majestat
Data rejestracji: 2022-10-18
Ilość postów: 2917

16490
wpis nr 1 459 377
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

heme24

>>> "SPOSÓB" <<

Jeden oczekuje niekończących się serii wygranych dzięki temu że ma
"sposób"
inny liczy na moment jednej głównej wygranej dzięki temu że ma "sposób"
jeszcze inny ma tylko przekonanie ze nieco zwiększa swoje szanse na wygraną dzięki temu że ma "sposób"

"Sposób" << ma wiele "twarzy"
2023-03-25 (09:27)

status Arty
Data rejestracji: 2017-09-15
Ilość postów: 798

15457
wpis nr 1 459 429
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Gry liczbowe tylko można na zasadzie hobby traktować bo jeśli przejdzie to w nałóg to mało ciekawie się robi. Ja robię tak, że nieważne ile bym zarobił czy wygrał w danym miesiącu to mam swój nieprzekraczalny miesięczny limit na gry liczbowe.
2023-03-26 (16:35)

status Majestat
Data rejestracji: 2022-10-18
Ilość postów: 2917

16490
wpis nr 1 459 590
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

heme24

Nazwałeś kogoś z forum >> guru <<
podaj tytuł wątku w którym >> "guru mówi..."<<<

Ciekawym bardzo tego "guru"

( wątpię ze się odezwiesz ale... )
2023-03-26 (21:19)

status heme24
Data rejestracji: 2015-12-08
Ilość postów: 147

14639
wpis nr 1 459 620
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.

Mariusz, Karamba, to tak na pierwszy ogień osoby które z przekonaniem twierdziły że mają sposób, potem większość swoich postów usunęli.

wklejam tu post usera Dabn tak dla przypomnienia, był to rok 2003, przeczytaj to bo to sama prawda.

Do Pasko
Dla mnie ten temat jest już zakończony. Jednak ponieważ doceniam Twoje zaangażowanie w prowadzenie tej strony odpowiem na koniec jak ja to widzę.
Na początku tego wątku napisałem już, że �generalnie w obu metodach jest za mało rzetelnych danych do obróbki� i przy tym mocno obstaję.
Jest jak najbardziej naturalne i nie ma w tym nic zdrożnego, że organizator gier hazardowych stara się, aby baza wyników nie zawierała informacji, które mogłyby zapewnić efektywne prognozowanie to znaczy uzyskanie DŁUGOTERMINOWEJ przewagi przychodów nad nakładami.
Przecież oficjalnie jakakolwiek maszyna do losowania powinna być doskonałym generatorem liczb losowych i na tym opiera się cała idea gier hazardowych. Jako, że wyjątkowo trudno skonstruować idealny generator mechaniczny czy elektroniczny - organizator wprowadza różnego rodzaju nieciągłości, które dodatkowo mają ograniczyć możliwości prognozowania. Te nieciągłości to m.in. te sprawy, o które pytasz , ale również np. zmiany fizyki urządzenia (kule, maszyny itd.)
Jak wiadomo w realnych urządzeniach nigdy nie udaje się osiągnąć tzw. �idealnej losowości� (była kiedyś nawet nagroda za stworzenie takiego algorytmu w realizacji elektronicznej , podobnie jak za kolejne liczby pierwsze, ale zdaje się do tej pory nikt jej nie zdobył). Zatem baza wyników mimo wszystko zawiera pewną minimalną wiedzę, którą można wykorzystać. Tę mikrowiedzę zawierają pojedyńcze okresy pomiędzy istotnymi punktami nieciągłości oraz pewne nierównomierne, pokrewne okresy dosyć odległe w czasie.
Wychwycenie wszystkich tych podobieństw � na piechotę� jest niemożliwe (aczkolwiek dla ostatniego, krótkiego okresu, intuicyjnie robi to w miarę nieźle kilku �Twoich typerów�).
Teraz do sedna. Wpuszczenie bezpośrednio w jakakolwiek �maszynę analityczną� sieczki typu długa, ciągła baza wyników spowoduje jej zatkanie się (mała ilość wiedzy rozmyta w ogromie niepotrzebnych informacji). Z kolei zbytnie ograniczenie wielkości bazy (np. do ostatnich kilku / kilkunastu wyników) oznacza, że szukamy znikomej porcji ukrytej wiedzy (w b. dużym uproszczeniu oznacza to, że można ewentualnie okresowo pokusić się o wytypowanie na tej podstawie najwyżej jednej liczby).
Zatem działania analityczne powinny być minimum dwuetapowe - najpierw selekcja okresów pokrewnych (�odrzucenie zakłóceń�), czyli stworzenie �pararealnej bazy wyników�, a potem dopiero poszukiwanie ukrytej w nich wiedzy. Przy takim podejściu pułapki nieciągłości o które pytasz są sztucznie �obchodzone�.
W moim przypadku stosowałem selekcję i poszukiwanie wieloetapowe w transformacjach przestrzennych, o których pisałem na początku wątku. Korzystałem przy tym z wielu aplikacji typu NN. Jakie były efekty � też pisałem o tym na początku �NIE POLECAM!!!�.
Doszedłem przy tym do stanu, w którym długoterminowo, wynikowo jeden zakład kosztował mnie średnio ok. 20 gr zamiast 1,2 zł, ale niestety przy średnim dziennym nakładzie ciężkiej pracy ok. 6-8 godz. ( część analiz to czysta kombinatoryka przestrzenna, dla której nie znalazłem metod automatyzacji).
Był to dla mnie bardzo ekscytujący okres czekania �na złoty strzał za darmo�, ale już z tym definitywnie skończyłem (ile można czekać? - życie prywatne i zawodowe ucieka!).
Moja konkluzja - nie można wyciągnąć z danych więcej wiedzy niż jest w nich ukrytej, a �siła wyższa� czuwa, aby nie było jej ukrytej zbyt dużo, lecz tylko tyle, aby wciągnąć zainteresowanych w pułapkę nadziei � sukces tuż, tuż..
Sorry, za przydługi wywód, pewnie zbyt uproszczony, a może też trochę mętny.
Ze względu na autentyczny brak czasu nie będę już więcej zabierał tu głosu w tej sprawie. I tak żałuję, że się odezwałem na początku (co za licho mnie podkusiło?)
Serdecznie pozdrawiam Cię Pasko

Ciekawe co teraz robi user Dabn.
2023-03-26 (23:08)

status Majestat
Data rejestracji: 2022-10-18
Ilość postów: 2917

16490
wpis nr 1 459 640
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"Moja konkluzja - nie można wyciągnąć z danych więcej wiedzy niż jest w nich ukrytej, a �siła wyższa� czuwa, aby nie było jej ukrytej zbyt dużo, lecz tylko tyle, aby wciągnąć zainteresowanych w pułapkę nadziei � sukces tuż, tuż.."


W punkt
2023-03-26 (23:12)

status Majestat
Data rejestracji: 2022-10-18
Ilość postów: 2917

16490
wpis nr 1 459 641
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Raczej Czarne niż Białe ale bez Białego nie ma Czarnego

i to by było na tyle w temacie.
2023-03-27 (09:15)

status Arty
Data rejestracji: 2017-09-15
Ilość postów: 798

15457
wpis nr 1 459 655
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przytoczona wypowiedź długa ale konkretna. Mnie najbliższe są słowa: "Doszedłem przy tym do stanu, w którym długoterminowo, wynikowo jeden zakład kosztował mnie średnio ok. 20 gr zamiast 1,2 zł, ale niestety przy średnim dziennym nakładzie ciężkiej pracy ok. 6-8 godz. ( część analiz to czysta kombinatoryka przestrzenna, dla której nie znalazłem metod automatyzacji)." Jestem w grach liczbowych od ponad 20 lat ale na szczęście dla zdrowia psychicznego i finansów traktuję to jako hobby, zabawę i leciutką adrenalinę i zamiast kupna np. papierosów, bo wypaliłem tylko 2 fajki w życiu, wydaję stałą zaplanowaną kwotę miesięcznie na gry liczbowe. Co z tego że w danym miesiącu stopa zwrotu wyszła mi zawrotne 78%, w kolejnym dzięki 8/10 z plusem w multi czy 4/5 w mini wyszła mi 223% skoro w kolejnych wychodziła 23 czy 31%. Co z tego że już 2 razy trafiłem w EJ 1+1 i 2+1 a kolejne liczby były przesunięte o 1 ale finalnie nie wygrałem dużych milionów. Gdybym siedział nad analizami wiele godzin tygodniowo i nie traktował gier liczbowych z przymrużeniem oka a po każdej wygranej miesięcznej rzędu 2000 zł wydawałbym na totka 4 x tyle co zwykle to niejedna kieszeń i psychika by siadła.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina