Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

progresja w expekt...

2005-04-05 (12:51)

status lucasso
Data rejestracji: 2005-04-05
Ilość postów: 4

847
wpis nr 13 592
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich....

Spostrzeglem, ze temat expekta (a konkretnie zakladów bukmacherskich) nie jest tu na forum obcy. Zazynam dopiero swoja przygode z bukmacherka, wiec chcialbym sie Was poradzc............

Postanowilem grac systemem progresywnym na iloc bramek w meczu. Typuje zdarzenia jedno po drugim, tzn.: nie trzymam sie konkretnie jednej druzyny, tylko typuje mecze które mozna w danej chwili obstawiac.

TERAZ NAJWAZNIEJSZE PYTANIE:

Ile Waszym zdaniem powinienem sobie zabezpieczyc stopni progersji zeby \"spac spokojnie\"??? (obecnie wystarczy mi na 5). Czy istnieje mozliwoc stworzenia tabeli procentowej prawdopodobnego trafienia??? (teoretycznie szanse mamy 50 %)

Myle ze mozna to choc w niewielkim stopniu odniec do multilotka(mam przynajmniej taka nadzieje)

Serdecznie pozdrawiam ......
2005-04-05 (14:10)

status DamianDG
Data rejestracji: 2005-02-28
Ilość postów: 317

729
wpis nr 13 597
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hejka

no kazdy am podobne problemy ja bym ci jednak proponowal grac mecz gdzie dryzyna ma taki kurs 1 2.00 x 3.00 2 2.80 wtedy masz wieksza wygrana szansa 33.3 % ale zawsze mozesz wygrac

1 dzien grasz np za 10zl jak wygrasz masz 20 na czysto 10

2dzien grasz za 20 jak wygrasz masz 40 koszt gry 30 i masz na czysto 10

jak bedziesz gral systematycznie to zaczniesz wygrywac ale na poczatek nie graj duza kasa tylko najpierw mala zeby zapracowac na duza kase a w expekt mozesz grac od 0.50 zl a jak chcesz grac na gole to mozesz tak samo tylko ze to jest pracochlonne i mniej zarabiasz pozdro jak chcesz cos jeszcze to pisz
2005-04-05 (16:01)

status lucasso
Data rejestracji: 2005-04-05
Ilość postów: 4

847
wpis nr 13 607
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam!!!!!

Chyba czytasz w moich myslach......

mialem zamiar, tak jak napisales, grac na takie kursy...

jednak \"naczytalem sie\", ze do progresji najlepsze sa zdarzenia dwudrozne, a takie sa wlasnie w obstawianiu ilosci bramek. Dodam, ze kurs na nie waha sie w okolicy 1,75 - 1,85 (te ktore ja typuje). Wcale nie twierdze ze mam racje, tylko tak to sobie poukladalem w glowie, ze latwiej mi trafic tak grajac(50%) niz na zwyciestwo druzyny kursami pow. 2.00(ok. 33%).

JEDNAKZE ZAZNACZAM ZE MOGE SIE G R U B O MYLIC............ i dlatego pytam (jak by nie bylo) znacznie lepszych fachowcow ode mnie.........

Nic nie stoi na przeszkodzie abym zmienil zdanie co do tej \"mojej\" progresji........

Dzieki za odzew...........
2005-04-06 (12:13)

status DamianDG
Data rejestracji: 2005-02-28
Ilość postów: 317

729
wpis nr 13 667
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Spoko trzeba sobie pomagac ja tez gram od niedawna i najwazniejsze sa 3 zasady

1systeamtycznosc

2opanowanie

3szczescie

to zalezy jak chcesz grac ja teraz ostatno gram tylko 2-5 meczy na kuponie

kurs zeby byl 4 i tak gram i narazie na 10 mialem 7 wygranych spoko

na poczatku zaczynalem od 2 zl a teraz nie boje sie postawic 10 czy 20

a napisz ile ty postawiasz na kupoonie ?
2005-04-06 (22:32)

status lucasso
Data rejestracji: 2005-04-05
Ilość postów: 4

847
wpis nr 13 733
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam........

No ja narazie nie naleze do grona ryzykantów. Wplacilem sobie zaledwie 50 zeta. I moja progresja zaczyna sie od 0,50 groszy(tak zeby wystarczylo mi na 5 progów). jeli co z tego wyniknie ciekawego to mam taki plan, coby wplacic sobie duzo wiecej i czerpac z tego zyski(o ile to mozliwe).

Dodatkowo stawiam na \"PEWNIAKI\" z podpórka na remis(dzisaj na Chelsea), ale tu równiez za grosze......

Jak juz pisalem, móglbym stawiac za wieksza kase, ALE CZY NIE BEDZIE WIEKSZEJ PRZYJEMNOSCI dorobic sie F O R T U N Y z 50 zeta???!!!

hihihihihi.......

pozdrawiam.................

P.S. narazie dotarlem najdalej do 4 progu progresji.......
2005-04-06 (22:40)

status DamianDG
Data rejestracji: 2005-02-28
Ilość postów: 317

729
wpis nr 13 737
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wiec poczatki

no spoko musimy sie jurto zgadac bo tych bukmacherow trzeba oskubac z kasy

sasiad juz zarabia do 8.000 zl na miesiac
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina