Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 ... 20 21
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Matrix koronawirusa

2021-12-18 (22:55)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9429

13656
wpis nr 1 394 496
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

U mnie w rodzinie wszyscy zaszczepieni, prócz męża i mnie... dopóki się w tej wolności da.
Póki co, oby tak pozostało, niepożądanych objawów poszczepiennych brak.
Jedna śmierć w tydzień po drugiej dawce, ale być może był to zbieg okoliczności - krewna była naprawdę schorowana.
Jedno małżeństwo (krewni) kategorycznie nie wezmą trzeciej dawki, z powodu.. (tu milczę, gdyż nie czuje się upoważniona)
Dzieci ( w rodzinie) jak dotąd nieszczepione.
Mimo, iż rodzina zaszczepiona w komplecie ( prawie 😁), nie ma sporów, nakłaniania, czy jakichkolwiek negatywnych odruchów 😉
Wszyscy rodzinni zaszczepieni są przeciwni przymusowym szczepieniom 😁
Wszyscy też ( łącznie ze mną) mają bardzo negatywny stosunek do określenia "wyszczeoić"

Żyjmy w zgodzie, bądźmy tolerancyjni, bądźmy razem, przeciwko... wszelakiej zarazie😉
Chyba nikt do końca nie rozumie tego, co się dzieje.
Opieramy się na skrawkach, strzępach wiadomości pogrążonych w wielkim chaosie.
Nie dajmy się zwariować, a będzie dobrze 😊

Dobranoc 🌜
2021-12-18 (23:06)

status Lottonauta
Data rejestracji: 2012-09-03
Ilość postów: 2101

13559
wpis nr 1 394 499
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@ika

> Jedna śmierć w tydzień po drugiej dawce, ale być może był to zbieg okoliczności
> - krewna była naprawdę schorowana.

To się kwalifikuje jako NOP śmiertelny, bo każde "zdarzenie" bodajże do 14 dni po zaszczepieniu uznaje się za NOP. To powinno być zgłoszone i należy walczyć o odszkodowanie.
NOPy powstają najczęściej po drugiej dawce, która jest o wiele mocniejsza od pierwszej.
2021-12-18 (23:29)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9429

13656
wpis nr 1 394 502
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Xawery, nie bardzo rozumiem Twoje zacietrzewienie.
Szczerze mówiąc nie widzę potrzeby odpowiadania na pytanie, gdyż nikt mnie o nic nie pytał.
Wypowiedziałam swoją opinię i to wszystko.
Każdy z nas ma prawo do własnej opinii i... oby tak pozostało.
Co do Heine - medina.. cóż, nie wiem, na jakiej podstawie wyciągasz tak pewny wniosek, że nie widziałam efektów tej choroby? Zawsze było dla mnie zastanawiające, skąd ludzie są tak pewni, że inni czegoś nie poznali lub nie doświadczyli.. hmm🤔
Wracając do Heine medina - akurat widziałam skutki przejścia tej choroby. Na Heine chorowała moja kuzynka, najstarsza w rodzinie, jak to sama się przedstawiała "seniorka rodu" 😁
Właśnie o niej nieco wyżej pisałam - zmarła po drugiej dawce, być może.. zbieg okoliczności.
Była naprawdę piękna, elegancka kobieta i jej ręka, która pozostała, jak u dziecka z wieku, w którym zachorowała, nie zniszczyła jej życia. Nie wątpię, że musiała wiele przecierpieć, zwłaszcza w bardzo młodym wieku, ale.. cierpienie jest wpisane w nasze życie i nie da się go wykreślić z kart przeznaczenia.
Widziałam wiele rzeczy, gdyż lubię patrzeć.
Widziałam młoda kobietę z obiema rękami, jak kikuty - uszkodzenie w okresie płodowym spowodowane zażywaniem przez matkę leku Talidomid - miał zapobiegać porannym mdłościom, był modny w latach 60 - tych.
Widziałam wiele rzeczy - takich, w których medycyna ( szeroko pojęta) niosła ratunek i takich, gdzie ta sama medycyna niosła zniszczenie.
Myśle, że wiele, że bardzo dużo ludzi, w tym również medyków to widzi.
Dlatego uważam, że należy zachować wielka ostrożność i opanowanie, kiedy zbyt głośno, zbyt nachalne, zbyt jednostronnie (!!) jest coś prezentowane.
Nie wiem czemu w związku z dyskusją o szczepieniach posiłkujesz się takimi "bombami" typu wyjazd na Maltę, Heina medina? Mam niemiłe wrażenie, że chcesz pokazać, jaki to z Ciebie "ktoś".
Niby możesz, ale dla mnie i jak sądzę dla wielu czytających nie są to argumenty... powalające.
Naprawdę nie musisz dodawać sobie "mięśni mentalnych" i nadymać, jak tzw. kark 😉
Troszkę wiary w inteligencję ludzi dobrze robi.
Zalecam też delikatność - skąd np. możesz wiedzieć, że ja lub ktoś z czytających nie przebył np Heine mediny.?

Dla kuzynki ❤️, przepraszam, ale tęsknię za nią, jak.. jasna cholera.

Pozdrawiam raz jeszcze wszystkich szukających lub będących szukać tego złotego środka, który pozwoli, byśmy żyli w zgodzie i pokoju

🌜

2021-12-18 (23:30)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6886

4257
wpis nr 1 394 503
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie chce mi się przepisywać moich "myśli nieuczesanych" z Twittera więc je wkleję ze zdjęciem

zdjęcie

Zaślepieni nienawiścią jesteśmy łatwym łupem dla tych którzy korzystają z tego typu sytuacji.

Już nawet na portalach randkowych zaszczepieni chcą się umawiać tylko z zaszczepionymi, a niezaszczepieni z niezaszczepionymi - totalne szaleństwo i rozpad społeczeństwa.

Powstały oddolne ruchy społeczne próbujące przywrócić normalność poza Polską

zdjęcie

A w Polsce np. na Facebooku krąży taki "łańcuszek" wśród poszczególnych osób- być może na niego też trafiliście - jego tekst jest prosty ale dobitny w swej treści

zdjęcie


Walczymy cały czas nie z tym wrogiem ( tylko ze sobą nawzajem) z którym powinniśmy

Covid jest też tylko narzędziem w rękach swoich twórców i wywołuje to do czego został stworzony: chaos, nienawiść, podziały, upadki gospodarek świata, zniewolenie, no i niestety śmierć.

Czas wyjść z tego Matrixa i się obudzić ... w innej rzeczywistości - pytanie kim jest NEO
2021-12-18 (23:31)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9429

13656
wpis nr 1 394 504
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Lotto auto, dziękuję 😊
Kuzynka była schorowana.
Nie chce też sugerować niczego jej córce. Rany jeszcze zbyt świeże. Myślę, że w odpowiednim czasie będzie wiedziała, co robić
Dziękuję 🌷
2021-12-18 (23:35)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9429

13656
wpis nr 1 394 505
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Perkun 🌞🌷🌷🌷😊
2021-12-18 (23:39)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 9922

13701
wpis nr 1 394 506
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Owszem bądżmy tolerancyjni, fajne hasło ale jak się ma do rzeczywistości?
Jeden z drugim, negujący pandemię i wierzący w jakieś spiski czy płaską ziemię niech stosuje się do podstawowych zasad i na ten swój durny łeb nałoży maskę i nosi ją prawidłowo. Przede wszystkim w sklepach, galeriach handlowych czy tam gdzie są duże skupiska ludzi i będzie ok.
Płaskoziemcom nadmieniam że Ziemia jednak jest kulista... widziałem z samolotu. Na wysokim pułapie lotu i fragmentach nieba bez chmur doskonale to widać.
2021-12-18 (23:57)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 1 394 509
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ika

Żyjmy w zgodzie, bądźmy tolerancyjni, bądźmy razem, przeciwko... wszelakiej zarazie😉
Chyba nikt do końca nie rozumie tego, co się dzieje.

Jak można takie głupoty wypisywać a jednocześnie nie zważać na losy innych ludzi i być na śmierć innych ,któtych narażaśz być nieczułym człowiekiem .

Człowiek niezaszczepiony emituje ponad 100 razy więcej wirusów niż zaszczepiony .
I ty narażasz wielu ludzi na zarażenie sie i chorobę .
A chrzanisz o tolerancji i inne głupoty ,których kompletnie nie rozumiesz .

Tylko ja ,ja ,ja
Inii mnie nie interesują

Zarazasz wielu ludzi i jesteś potencjalnym nosicielem i zarazicielem innych ludzi .

Jak można być ak nie czułum na śmierć innych ,których narażasz na śmierć .

Pies ogryzł czy ty się zaszczepisz czy nie .
To ty pójdziesz do aniołków i nikt żałować nie będzie .

Ale dlaczego chcesz śmierci innych ludzi ?????
Ty się zarazisz i pójdziesz do aniłków .

Ale ilu Bogu ducha winnych ludzi zarazisz ????????

Zaszcepieni emitują 100 razy mniej wirusów niż nie zaszczepieni
2021-12-18 (23:57)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9429

13656
wpis nr 1 394 510
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wiesz, Xawery, zgadzam się - dla jednych "bądźmy tolerancyjni", to tylko hasło, które funkcjonuje dopóty, dopóki słowa nie są zmuszone zamanifestować się w czynie.
Jednak są i tacy, dla których "bądźmy tolerancyjni" jest zmierzaniem się z ich własnym ograniczeniem, które u każdego, dosłownie u każdego człowieka istnieje.
Właśnie ci chcący nie tylko w słowie, ale i w "czynie" być tolerancyjnymi uczą się powściągliwości, panowania nad odruchami, a wygospodarowany dzięki dyscyplinie czas przeznaczają na - przemyślenie, zastanowienie, wgłębienie, tak w dany temat, jak i "wyznawcę" tematu😉
Dzięki temu prostemu zabiegowi człowiek albo zrozumie dany temat z innej, nieznanej mu dotąd strony, albo - zrozumie tego drugiego człowieka, przyczynę tej inności.
To dobry proces, to rozwija i powoduje, że nam i innym żyje się, współdziała itd. sympatycznie.
W gruncie rzeczy każdy z nas pragnie i dąży do tego samego - bycia wolnym i szczęśliwym.
Naprawdę tak niewiele trzeba byśmy to osiągali 😉
Każdy z nas się w czymś myli, a w czym innym ma rację, czyli - wszyscy jesteśmy tacy sami.
Pracujmy więc na tym, co as łączy, a to co dzieli - samo się rozwiąże.
Chyba zgodzisz się ze mną? 😉
Myślę, że tak. 😊

Mykam już, bo noc czeka 😁

Wszystkiego dobrego wszystkim ❤️
Dobranoc 🌜
2021-12-19 (00:09)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9429

13656
wpis nr 1 394 513
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No tak, Mariuszu, no tak.
Wiem z informacji od jakiejś aktorki - fachowca, że jestem morderca, wiem też od jakiegoś dyżurnego człowieka zwanego lekarzem, że jestem mordercą....
Liczę się z tym, że może nadejść taki czas, kiedy to ja zostanę zamordowana przez odpowiednie organa wypełniające ustawowy obowiązek , czyli legalnie! Kiedy tak się stanie, to będę martwym morderca
Widzę, że w panikę wpadasz rozsierdzony histeryku, więc Cię pocieszę - jak dalej tak pójdzie, to będziesz mógł zawiadomić kogo trzeba, by mnie i morderców mi podobnych wyłapano i przeznaczono do utylizacji.
I już nikogo nie będziemy.... mordować
Nie daj Bóg nadejdzie taki czas, bądź więc cierpliwy, a będziesz miał możliwość się wykazać i zostać bohaterem! Bohaterem międzynarodowym!!

Oj, szczęśliwym jesteś człowiekiem. Twoja prawda jest taka prosta.
Demokracja potrzebuje takich ludzi - by żyło się lepiej.. bez pytań!!! 😉



--- wpis edytowano 2021-12-19 00:21 ---

2021-12-19 (00:35)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 1 394 516
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie

wiesz od technologa leków i antybiotyków po POlitechnice łódzkiej i 5 latach studiów .
A to jest podtsawa moich studiów .
A ja nauczyłem się od moich wykładowców i profesorów .

No tak

I wszystko jasne .

Głupota jest nieograniczona .
NIe ma granic

Tak ,jest

Nieważne ilu ludzi zarażę i ilu umrze .
Ale ja jestem wolna

Tyle ,że wolność jednych ludzi nie moze ograniczać wolności innych ludzi ,którzy boją się morderców chodzacych po ulicy .
Ja musze siedzieć w domu ,bo wielu takich idiotów chodzi po ulicy .
Na szczęście 89 % z tych 500 dziennie idzie do nieba .
I IQ narodu dzięki temu rośnie .
Powoli ale płaskoziemy pójdą do nieba szczęśliwi i wolni .
Na szczęście

--- wpis edytowano 2021-12-19 00:39 ---

2021-12-19 (00:39)

status makinero
Data rejestracji: 2017-04-10
Ilość postów: 8693

15235
wpis nr 1 394 518
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jutro, czy pojutrze nie będzie Omicronu, będzie Epsilon, Alfa i Omega no i zgon.
Nie warto się szczepić, szkoda nawet strzępić ciała na igły.

--- wpis edytowano 2021-12-19 00:40 ---

2021-12-19 (00:41)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 1 394 519
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Alfa i Omega już były .
Cos ci się pokieciało .
A co to ma do rzeczy ????
Kod szczepionki mają wszystkie te mutacje .
Dopiero potrzeba ok 100 lat mutacji aby któraś przypadkowo akurat pokryła sie z tą ze szczepionki .

Co ma piernik do wiatraka.????

Makinero odrób lekcje
2021-12-19 (00:48)

status MultiTest
Data rejestracji: 2020-08-05
Ilość postów: 4888

16235
wpis nr 1 394 520
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ika,
Tu zostały przedstawione filmy które nie mają żadnej wartości dowodowej.
Dowodem nie są gołosłowne twierdzenia.
Za dowody nie wystarczą też same tytuły profesorskie czy lekarskie.
Jeżeli się mówi o publikacjach które maja je potwierdzać jakąkolwiek szkodliwość leku czy szczepionki to trzeba się do nich konkretnie odnieść.
Ja chciałbym je zobaczyć.
To nie są filmiki o przepisach na klopsiki w sosie pomidorowym.
Tu sie igra z życiem.
2021-12-19 (00:55)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9429

13656
wpis nr 1 394 523
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"głupota jest nieograniczona. Nie ma granic".
Świetnie, że przynajmniej to wiesz!
Będą z Ciebie jeszcze ludzie, Mariuszu 😊
Trzymam kciuki za postawienie szlabanu swej głupocie.. w odpowiednim punkcie i czasie.

*******

"... szkoda nawet strzępić ciała na igły" 😂😂😂😂😂
Dobry jesteś, Makinero
Dzięki za dawkę luzu przed snem 😁
2021-12-19 (01:04)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 1 394 524
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie

wiesz od technologa leków i antybiotyków po POlitechnice łódzkiej i 5 latach studiów .
A to jest podtsawa moich studiów .
A ja nauczyłem się od moich wykładowców i profesorów .

No tak

I wszystko jasne .

Głupota jest nieograniczona .
NIe ma granic

Tak ,jest

Nieważne ilu ludzi zarażę i ilu umrze ,bo ja jestem wolna.
Ale ja jestem wolna.
Idź się leczyć .
Już są lekarze.

Tyle ,że wolność jednych ludzi nie moze ograniczać wolności innych ludzi ,którzy boją się morderców chodzacych po ulicy .
Ja musze siedzieć w domu ,bo wielu takich idiotów chodzi po ulicy .
Na szczęście 89 % z tych 500 dziennie idzie do nieba .
I IQ narodu dzięki temu rośnie .
Powoli ale płaskoziemy pójdą do nieba szczęśliwi i wolni .
Na szczęście

--- wpis edytowano 2021-12-19 01:05 ---

2021-12-19 (01:19)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9429

13656
wpis nr 1 394 525
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

MultiTest
nie wiem, czy śledzisz dyskusje, czy raczej to, co z niej pozostalo.
Gdybyś był od początku w temacie, bądź zapoznał się z całą treścią (a tak powinno być, jeśli chce się wypowiadać), to mógłbyś zauważyć, że nie wypowiadam się nt filmików, ani żadnych dowodow z jakichkolwiek źródeł.
Nigdy nie miałam zwyczaju opierać swej wiedzy na tv czy internecie czy wypowiedziach nawet wiarygodnych dla mnie osób. Zawsze sprawdzam i to bardzo dogłębnie to, co mnie interesuje.
Jest to jednak moja prywatna sprawa i pisze o tym jedynie ot tak, jako ciekawostkę 😁
Nie bardzo rozumiem Twoja uwagę do mnie 🤔
Przecież ja się tu nie wypowiadam na temat żadnych materiałów, nie wyrażam opinii medycznych ani szamańskich jakichkolwiek innych.
Sam fakt, że nie jestem zaszczepiona nie świadczy o tym, że weruje you tubowe dane i podniecam się nimi bezrefleksyjnie .
Nie jestem zaszczepiona gdyż od początku tej historii do dnia dzisiejszego nie zdołałam znaleźć niczego, co byłoby na tyle wiarygodne, bym mogła zaufać oficjalnie głoszonej "prawdzie"
Mało tego - z biegiem czasu jest coraz więcej zamętu, sprzeczności, momentami kuriozalnych wypowiedzi tzw. specjalistów.
Ogólna szczujnia, bo inaczej nie da się tego nazwać, która jest dopełnieniem sprzecznych informacji oraz często irracjonalne pomysły różnych rządów, jest dodatkowym argumentem na "nie". I tyle w temacie!
Ludzie, na miłosierdzie Najwyższego - czytajcie uważnie, z opanowaniem i zrozumieniem, szczerze życzę.
Jeśli z tekstów umieszczonych na trzech stronach tego forum ciężko wylqpqć najprostsze informacje, to jak niektórzy-Wy chcecie pojąć to, co się wokół dzieje?
Przecież to są tony wypowiedzi i tomy opinii!!
Ludzie - czytajcie dwa razy wolniej, niż mówicie, a przed wypowiedzą koniecznie kilka głębokich, spokojnych wdechów i będzie git_ara 😉


2021-12-19 (01:23)

status MultiTest
Data rejestracji: 2020-08-05
Ilość postów: 4888

16235
wpis nr 1 394 526
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Izolacja nie jest wymysłem naszych czasów.
Ani wymysłem koncernów.
W średniowieczu gdy naszła zaraza zamykano miasta żeby się nie dostała z ludźmi.
Nie znali bakterii i wirusów, powiązali jednak skutek z przyczyną.
A gdy już w mieście zaczęli chorować rygory były ostrzejsze.
Znacznie ostrzejsze niż teraz.
Obecnie maseczki w sposób zamierzony czy nie pomogły te rygory złagodzić.

--- wpis edytowano 2021-12-19 01:30 ---

2021-12-19 (01:29)

status MultiTest
Data rejestracji: 2020-08-05
Ilość postów: 4888

16235
wpis nr 1 394 527
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie wypowiadasz się.

Piszę o żródlach bylejakiej wiedzy podlanym mocno emocjonalnym sosem które tak czy owak
wpływają na nasze decyzje.
2021-12-19 (01:36)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9429

13656
wpis nr 1 394 529
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

MultiTest, jak wyżej - nie wyrażam swej opinii nt przyczyn pandemii, jej ograniczania itp.
To po prostu temat rzeka i można mówić bez końca do niczego nie dochodząc.
Jeśli chodzi o moją skromna osobę, to podjęłam wątek, nazwijmy to umownie humanistyczny.
Siłą rzeczy po drodze wyszło nieco moich poglądów, ale nie były one sednem sprawy.
Nadal twierdzę, że wokół wirusa jest nieprawdopodobnie duża ilość niedomówień, przekłamań, chaosu itd. Bynajmniej nie dotyczy to tylko jednej poglądowej opcji.
To, że miłośnicy teorii spiskowych tworzą nadbudowę jest dość naturalne i wręcz wpisane w sam charakter tego nurtu. Natomiast histeryczna, przekłamana, nierzetelna itp nadbudowa ze strony oficjalnej - naukowej, rządowej czy jak tam zwał jest karykaturą praworządności.
Po prostu nie mam słów na to, co widzę i właściwie nawet nie chce mi się wypowiadać.
My, jako społeczeństwa mamy teraz sprawdzian, a czas pokaże, na jako ocenę go zdamy!
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 ... 20 21
Wyślij wiadomość do admina