Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 ... 110 111
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Niekonwencjonalny sposób na wygraną w Multi Multi.

2021-11-26 (10:41)

status Lottomilioner
Data rejestracji: 2021-11-16
Ilość postów: 2891

16415
wpis nr 1 390 009
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wrzucam również do obserwacji na oba losowania liczby od Eryki1 i przy okazji pozdrawiam i dziekuje za wrzutki
Liczby to:
1) 18,33,39,49,61,74
2) 1,2,3,5,8,13,21
Oba zestawy mają potencjał, ale ja osobiście stawiam bardziej na zestaw nr.2zdjęciezdjęcie
2021-11-26 (10:51)

status Lottomilioner
Data rejestracji: 2021-11-16
Ilość postów: 2891

16415
wpis nr 1 390 011
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ika:
Dokańczając moja odpowiedź, napisze jeszcze,że dużo wizualizuje, mam swoje nagranie afirmacyjne, często staram się bujać w obłokach myśląc o wygranej
. Mam też takie zdanie ze im więcej osób myśli o tym samym pozytywnie tym lepiej i zwiększa to szanse na końcowy sukces to jak kibicowanie drużynie itp. Zresztą pewnie wiesz jak to działa bo bije od Ciebie duża wiedza dotycząca niestandardowych metod.
Teraz ogolnie jestem na etapie wyboru planu. Wcześniej plan mialem jak wiesz 5/5 na stawce x400 teraz musze określić nowy plan. Plan 10/10 pewnie ma większość z nas ja tez, ale ten plan jak każdy zauważył jest arcytrudny do wykonania... Dlatego wcześniej miałem 5/5 na dużej stawce. Teraz może wspólnie ustalimy jakiś nowy plan wygranej. Na przykład Ty jak uważasz i na jakiej kwocie Ci zalezy, o ile to nie tajemnica?
Zaraz zadam tez to pytanie na forum, ale chodzi mi przede wszystkim o wiare w dany plan bo bez wiary nie uda się nic. Ja robie zawsze to w co wierze i rezultaty widziałem nie raz jak grałem, ale o 10/10 dalej trudno, choć raz udało mi się wytypowac 9/10 ale liczb nie wysłałem.

--- wpis edytowano 2021-11-26 10:53 ---

2021-11-26 (10:55)

status Lottomilioner
Data rejestracji: 2021-11-16
Ilość postów: 2891

16415
wpis nr 1 390 014
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

pytanie do Wszystkich:
Na jakiej kwocie docelowo Wam zalezy jezeli chodzi o wygraną?
Jakie największe kwoty wygraliście?
Ile najwiecen liczb udało Wam się wytypować trafnie?
2021-11-26 (11:52)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9391

13656
wpis nr 1 390 021
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

zdjęcie
2021-11-26 (11:55)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9391

13656
wpis nr 1 390 023
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cześć 🌞

Dzięki za odp. Niestety teraz brak czasu, a jeszcze na moje Łajby ❤️muszę wskoczyć.
Skrobnę kilka słów po południu.
Masz piękne przedsięwzięcie, trzymam kciuki i na ile to będzie możliwe, będę uczestniczyc

Do... 😊
2021-11-26 (11:57)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9391

13656
wpis nr 1 390 024
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Aaaa.. zapomniałam dodac : pierwszy zestaw mój - przypadkowe obserwację, drugi męża, który był zatopiony w swoich myślach, więc jego liczby są efektem "wytrącenia" 😁
2021-11-26 (12:10)

status Lottomilioner
Data rejestracji: 2021-11-16
Ilość postów: 2891

16415
wpis nr 1 390 026
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ika,dziękuje za wrzutke Oba zestawy ciekawe, ale bardziej czuje zestaw nr.1 Oczywiście dodaje je do obserwacji i będę myslał jeszcze który ze wszystkich zestawów będzie nr.1 Ogólnie mamy dziś silne zestawy i ja na pewno jakiś wyślę w realu.

--- wpis edytowano 2021-11-26 12:12 ---

2021-11-26 (12:49)

status Lottomilioner
Data rejestracji: 2021-11-16
Ilość postów: 2891

16415
wpis nr 1 390 032
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Z wszystkich dzisiejszych zestawów, jako nr.1 w losowaniu o 14
wybieram zestaw Eryki1 "Złota Spirala"
Liczby to:
1,2,3,5,8,13,21
Reszta zestawów do obserwacji.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

--- wpis edytowano 2021-11-26 12:53 ---

2021-11-26 (12:51)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 1 390 034
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zapytałeś
pytanie do Wszystkich:
Na jakiej kwocie docelowo Wam zalezy jezeli chodzi o wygraną?
Jakie największe kwoty wygraliście?
Ile najwiecen liczb udało Wam się wytypować trafnie?

Jest tylko jeden cel

6/49

Innej wygranej nie ma .

Nikt rozsądny nie bawił by sie w żadne inne gry .

Oczywiście oprócz bajkopisarzy grających 2 z 14 czy gry innych Trolli.

Proste

2021-11-26 (12:53)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 1 390 037
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Gdybyś potrzebował większych uzasadnień napisz .

Oczywiście obliczenia robimy i gramy csnami a tam nie ma innych liczb jak jedna liczba .
Oczywiście program na końcu obliczeń przetwarza csn na liczby z wzoru Newtona .

No bo kolektura nie przyjmuje csnów ale liczby z wzoru Newtona .

Czyli nie ma jakie liczby trafione ???
Jedna liczba właściwa


Kązde inne zabawy z 2 z 22 czy 1 z 6 to zabawy Trolli .
Ja na to czasu nie mam bo musze rodzinę utrzymać i mam lepsze rozrywki jak 2 z 5 czy 6 z 30.
To dja bajkopisarzy Trolli

Tyle na razie Niestety teraz brak czasu, a jeszcze na moje koniki.

--- wpis edytowano 2021-11-26 13:03 ---

2021-11-26 (13:44)

status Lottomilioner
Data rejestracji: 2021-11-16
Ilość postów: 2891

16415
wpis nr 1 390 049
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz:
Jeżeli grasz w Lotto to nie pomoge, ponieważ z moich obserwacji wynika ze moja metoda jest skuteczna tylko w multi multi.
Każdy z nas marzy o głównej wygranej w danej grze, ale w MM są do tego rozne drogi np.jak pisałem wcześniej, dużą kasę jak wiadomo można wygrać stawkujac 5/5 a 5 liczb jest dużo bardziej realne niż 10/10 i do tego zmierzam. Chciałbym ujednolicić cel w grupie bo uważam,że wspolny cel szybciej się zmaterializuje, bo kazda inencja z ludzi grających to energia ktora nie ginie a idzie w świat i wróci w myśl zasady "Szukajcie az znajdziecie" Ja osobiście juz tego doświadczyłem i teraz chciałbym rozwinąć temat i wygrać jak najwięcej z grupą osób które moj sposób czuja i uwierzą, że duża wygrana jest możliwa za pomocą tej metody w czasie szybszym niż konwencjonalne granie.
Pozdrawiam serdecznie!
2021-11-26 (13:50)

status Lottomilioner
Data rejestracji: 2021-11-16
Ilość postów: 2891

16415
wpis nr 1 390 052
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W poście nr.1 390 009
W punkcie nr.1 brakuje liczby 80
Przepraszam za przeoczenie.
2021-11-26 (14:10)

status Lottomilioner
Data rejestracji: 2021-11-16
Ilość postów: 2891

16415
wpis nr 1 390 056
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Na II losowanie obstawiam w dalszym ciągu,jako nr.1:
1) 1,2,3,5,8,13,21 (Eryka1)
oraz,
2) 2,3,5,8,11,13,21,34,55 (Eryka1)
3) 1,5,7,11,23,27 (Ika)
4) 1,2,3,4,10,11,12 (Ja)
2021-11-26 (14:33)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 1 390 058
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Lottmilioner

Cos ci sie pomyliło .

Zaptałeś ludzi

Zapytałeś
pytanie do Wszystkich:
Na jakiej kwocie docelowo Wam zalezy jezeli chodzi o wygraną?
Jakie największe kwoty wygraliście?
Ile najwiecen liczb udało Wam się wytypować trafnie?

I ja ci odpowiedziałem .

A gdzie ja coś napisałem ,że masz mi pomagać .

To po co pytałeś ?????

Dziwne
2021-11-26 (14:36)

status Lottomilioner
Data rejestracji: 2021-11-16
Ilość postów: 2891

16415
wpis nr 1 390 059
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz:
Widocznie źle Cię zrozumiałem.
Pozdrawiam.
2021-11-26 (17:29)

status zet
Data rejestracji: 2013-08-30
Ilość postów: 518

13941
wpis nr 1 390 082
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"pytanie do Wszystkich:
Na jakiej kwocie docelowo Wam zalezy jezeli chodzi o wygraną?
Jakie największe kwoty wygraliście?
Ile najwiecej liczb udało Wam się wytypować trafnie?"

Gdy gram w Multi Multi
ad. 1 nie określam kwoty wygranej na której mi zależy, każda wygrana która zapewni zysk
jest ok. - chciałoby się wygrać zawsze więcej, dla mnie to raczej zabawa,
ad. 2 5/5 stawka 3x = 2100,
ad. 3 8/10 a np. dzisiaj 7/10
2021-11-26 (17:46)

status Lottomilioner
Data rejestracji: 2021-11-16
Ilość postów: 2891

16415
wpis nr 1 390 088
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zet:
Masz rację każda wygrana, ktora przynosi zysk to juz dobrze. Podałeś przykład wygranej 5/5 i moim zdaniem można się na takiej ilości liczb skupić, ew. 6-7 liczb.
Bo mimo, że gra o której mówimy jest prowadzona sposobem niekonwencjonalnym to rachunek prawdopodobieństwa jest niestety trudno pokonać... W każdym bądź razie ja aż 3 miesiące czekałem na wynik 5/5 x2 mając w tym czasie ok. 20 razy 4/5... W tym czasie łamałem udanie rachunek prawdopodobieństwa,a wewnętrzny głos podpowiadał mi który zestaw wybrać. Miałem jedynie obrany kierunek mieć 5/5 stawka x400 bo myślałem o budowie małego domu.
Zapraszam innych do udziału w dyskusji.
Pozdrawiam serdecznie

--- wpis edytowano 2021-11-26 17:49 ---

2021-11-26 (17:49)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9391

13656
wpis nr 1 390 090
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

🌻

Lottomilioner, dziękuję za wyjaśnienie, teraz mogę rozpocząć "proces generowania liczb" 😉
Piszę "rozpocząć", bo jak wiadomo, jeśli do spontanicznego działania wedrze się "wirus" racjonalizmu, to bardzo ciężko zachować czystość". Niestety człowiek wpada w schematy, a z biegiem lat tworzy się z nich nasza druga natura i z tej nabytej" obudowy" może nas wyrwać bardzo ciężka praca lub (w porywach) ekstremalne przeżycie typu biegunka podczas rozdawania orderów w gabinecie prezydenta 😁 - w takiej sytuacji i w tym momencie stajemy się bardzo, ale to bardzo prawdziwi 😂.
Całkowicie zgadzam się z Tobą - do sukcesu w (tu) grach liczbowych najszybciej dojdzie się metodami niekonwencjonalnymi.
Bynajmniej nie wątpię w działania na bazie matematyki, programów itp. Myślę, że są ludzie, którzy mają bardzo dobre wyniki, gdyż podążając własną ścieżką i trzymając się jej, nie tylko zapanowali nad chaosem, ale - uruchomili właśnie ten intuicyjny kanał, odpowiednio dla siebie/swojego sposobu zamanifestowany.
Jakby nie patrzeć - wszędzie, w każdym działaniu, elementem scalającym jest właśnie to nienamacalne "coś", w dawniejszych czasach nazywane fluidem.
Z "matematycznymi" działaniami problem jest taki, że jesteśmy ( programy, sposoby itp) w stanie uzyskać ok. 15 do 25 w porywach 30 procent pozytywnego "materiału". Aby z tego wydusić wygraną, niezbędna jest cierpliwość i... intuicja, mimo wszystko.
Dodatkowym utrudnieniem są psikusy TS - a 😂.
Jestem bardzo ostrożna, co do teorii spiskowych i naprawdę bardzo ostrożnie się wypowiadam. Jednak po prostu nie da się pominąć milczeniem czasami ekstremalnych "dziwności" losowanych liczb. Jest to normalne, że liczba jedna lub dwie mogą się powtarzać i to często, kule mogą, mają prawo 😉😁 latać, jak chcą. Jednak taka ilość liczb powtarzających się przez długi czas, wydaje się być nieprawdopodobna. Trudno oprzeć się wrażeniu, że : albo coś przy liczbach się kombinuje, albo - kule / liczby mają własną, wykraczająca poza grawitację i matematykę prawidłowość.
Czyli - posiadają coś w rodzaju aury /"samożycia"... i właśnie ten element jest "powinowaty" z elementem naszej intuicji... są to wspólne czynniki, tym samym "czytniki" istniejące na tym samym poziomie, niefizycznym.. poza fizycznym, czy raczej w fizyce /fizyczności, gdzie nasza wiedza / nauka jest jeszcze w pieluchach, czy adekwatnie do czasów - pampersach 😁
W związku z powyższym, metody niekonwencjonalne wydają się być najlepszym sposobem na sukces. I wg mnie są! - ale i one mają swoje minusy. Czy raczej, to my, ludzie te możliwości obarczamy własnymi "minusami" 😉.
- wymagana jest bezwzględna czystość ( brak zaklóceń/"zanieczyszczeń")
- wymagana jest.... wiara!
Wiara często uznawana jest za wartość abstrakcyjną istniejąca jedynie w umyśle i dotyczącą religii, bądź "odrealnionego" (??? 🤔) pomysłu itd.
Nic bardziej mylnego! Wiara, podobnie jak inne zdewaluowane pojęcia typu "miłość", "szczęście" itd. jest wartością fizyczną! A nie zauważamy jej fizyczności dokładnie na takiej samej zasadzie, jak chodząc po łące, nie słyszymy jak mrówka taszczy bagaż w postaci martwej muchy, która niewątpliwie :jest, właśnie to robi i również nie widzi nas, choć tam jesteśmy, być może nawet tuż obok jej spracowanej "piąstki".
Wiara jest ta "substancja", która manifestuje się w materii poprzez nasze działanie / kanał naszej uwagi.
Wiara jest w nas, w każdym z nas.
W upalny, letni dzień siedzimy na ogródku i znękani gorącem spoglądamy na niebo, prosząc bezlitosne słońce, by pozwoliło spaść chociaż czterem kroplom deszczu. Myślimy, że nie ma wody, że uschnięmy..wszystko uschnie.
A wystarczy przecież zrobić byle jakie "ustrojstwo" z foreczka foliowego, przystawić gdzies w cieniu do gładkiego przedmiotu i cierpliwie poczekać - i oto mamy kilka kropli wody!
Skąd ona się wzięła??? 🤔😉
Tak też jest z Wiarą - ona jest wartością fizyczna i kiedy niewidzialne- wiadome skanalizujemy poprzez działanie, wówczas Niewidzialne zamanifestuje się w widzialnej fizyczności... jako wiadome widzialne 😁
Niestety, jak nie widzimy tej mrowki z mucha, jak nie widzimy "wody" podczas upału, tak nie widzimy Wiary, która stała się towarem deficytowym.
Tym bardziej cieszę się i trzymam kciuki, Lottomilioner - że masz i chcesz "zmaterializowac wiarę swoim sposobem 🌷😊
Postaram się wrzucać liczby, choć uprzedzam, że mogę mieć czasem obsuwy.
Podjąłeś się bardzo trudnego zadania - właśnie ze względu na wiarę, która również u innych być musi, a wiadomo - każdy ma swoją (!!) i każdy musi ją pielęgnować / trenować po swojemu.
Tu właśnie występuje podstawowa trudność (miom zdaniem) - by zebrać i utrzymać w odpowiednich parametrach potencjał wiary, która i tak u jednostki ma skłonność do "rozjeżdżania się", co w grupie daje "rozjeżdżanie" zwielokrotnione 😉
Bez względu na to, czy będzie wygrana (oby była) i czy wątek utrzyma się na dłużej (oby się utrzymał i rozkwitał), to i tak jesteś wygranym - poprzez sama praktykę, która zawsze daje owoce.

Po tym... wstępie 😉😂 odpowiedzi :
- chce mieć dom w lesie! Mieszkanie w bloku, to dla mnie mordęga! Chce mieć DOM w LESIE 😁, więc siła rzeczy potrzebuje na dom, na zagospodarowanie się w nim i jakiś czas utrzymania, gdyż nie sądzę, by wiewiórki chciały się dzielić swoimi zapasami. Tak więc - oczekuje najwyższej wygranej 😁😁😁
- moje osobiste zwycięstwa w MM, to prócz drobniaków : od 2 zł do 140, czyli 7 z 10 to : 8 / 9 raz i dwa razy 7 / 9.
Natomiast dodać, zwłaszcza w tym wątku muszę, że mąż, który nigdy się grami nie interesował, ale zaraził się ode mnie ma na swoim koncie (prócz drobniaków) : trzy razy 8 / 10 w ciągu miesiąca i następna, czwarta taka sama wygrana za dwa miesiące ( dodam, że skreślał jeden tylko kupon)
Dodam, że mąż skreślał kupony po krótkiej medytacji, na, jak to mówił, czystm umyśle.
Po prostu wstawał, siadał i skreślał, a ja się strasznie wkurzałam, że jaja sobie ze mnie robi, bo nawet nie raczy pomyśleć 😂
Dodam też, że tak dobre wyniki miał, kiedy był przekonany (!!), że tak jest najlepiej. Od czasu, kiedy zaczął "kombinować", tzn. "skaził się" myślą, że "ta liczba była" itd. wyniki się pogorszyły, wpadł w schemat. Ponieważ mąż nie wchodzi w żadne "pracę" nad lotkiem i kontynuuje własną, intuicyjna trasę ( chyba z lenistwa, bo to zodiakalny Lew 😂), to można zauważyć jak próby "wywinięcia się ze schematu funkcjonują - tu, im swobodniejszy, czystszy umysł, tym wyniki lepsze. Im więcej spięcia" chciejstwa", tym gorsze.
Tu wykorzystałam męża (za jego pozwoleniem), jako królika doświadczalnego do Twojej metody.
Wniosek : słuszność Twojej "drogi" jest niepodważalna.
Istotny jest ten "krok po kroku.. trening i... Wiara!
Tzw. porażki wpisane są w trening i istnieć muszą.

Dragon,
Jestem tu tylko gościem, ale pozwolę sobie powiedzieć - dziękuję za Twoje słowa 🌻
Z życzliwością też jest tak, jak z wiarą - wszędzie jej dostatek, a tak rzadko się ją "skrapla" w namacalnej rzeczywistości, więc... tym cenniejsze, gdy ją widzimy.

Dziś nie mam pomysłu na spontaniczne liczby. Ale chyba lepiej jest "rozkręcać" się powoli, by harmonijnie rozwijać, niż szybko.. na siłę i potem się zatrzeć 😉

🍀


2021-11-26 (18:20)

status Lottomilioner
Data rejestracji: 2021-11-16
Ilość postów: 2891

16415
wpis nr 1 390 096
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ika. Bardzo dziękuję za tak obszerny wykład i jakbym kiedyś miał wenę wydać książkę o wygrywaniu w Multi Multi to z chęcią "przeszczepię" Twoją wypowiedź do jednego z rozdziałów
Przeczytałem wszystko z ogromnym zaciekawieniem!
Zgadzam się z faktem, że potrzebna jest wiara i jeżeli będzie ona w naszej grupie silna to wygramy potencjalnie dużo, a jak będzie słaba to analogicznie mniej lub wcale.
Dlatego ta grupa nie musi być wielka, wystarczy kilka osób, ten sam lub podobny cel i do dzieła.
Snuję rownież teorię, że ogromna wiara jednej z osób może pokonać słabą wiarę u reszty. Tak jak na sprawdzianie gdzie jeden pilny uczeń wie wszystko i wszyscy od niego spisują gdy nauczyciel na chwilę wyjdzie. Niby błache a moim zdaniem tak może być.
Sprawę można ugryźć jescze z innej strony, jeżeli trafimy tu pierwsze 5/5 to zyskamy małą popularność jak wygramy 6/6 lub 7/7 dołączy tu spora grupa osób i zachęceni rezultatami dodadzą nam niewidzialnej mocy i może wtedy uda się osiągnąć wynik w postaci 9/10 na stawce.
Na pewno moja wiara wzrasta jak widzę kogoś chce pomóc(tak jak Ty )
Liczbami na dziś się nie przejmuj, bo mamy silne liczby na wieczór, tak silne moim zdaniem, że postanowiłem zagrać stawką x3 w dwóch zakładach.
8/10 miałem w lipcu, również sam kreśliłem.
9/10 miałem kilka lat temu metodą dużo bardziej nie konwencjonalną, którą nie raz dla rozrywki stosuję(kiedyś może ją tu opiszę,bo jakby nie było zbliżyła mnie najbardziej do 10 z 10)
Czekamy na wieczorne Losowanie, a jak będziesz miała jeszcze jakieś sugestie to chętnie przeczytam.
Pozdrawiam Ciebie i męża serdecznie

--- wpis edytowano 2021-11-26 18:22 ---

2021-11-26 (18:20)

status 777ch
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 21426

1386
wpis nr 1 390 097
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Lottomilioner

Witaj
Nie miej mi za złe mojego komentarza,
wynika on jedynie z twojego wpisu ,
ja wykonałem jedynie prostą analizę.

a zatem.............przejdźmy do sedna


Lottomilioner cytat:

"....W każdym bądź razie ja aż 3 miesiące czekałem na wynik 5/5 x2
mając w tym czasie ok. 20 razy 4/5......"
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
ok

3 miesiące to cirka 184 losowania
Piszesz że odnotowałeś 20x 4/5
a zatem ...... dzieląc odcinek 184 przez 20
to mamy 9,2

No to .....kolego brawo,tylko cię naśladować......

ale,ale.........podaj jeszcze ile zawarłeś zakładów
dla osiągniętego wyniku --> 20x4/5
bo jeśli tylko jeden ........ na każde losowanie

to mamy [100%].... internetowego oszusta.


edit:

Powinieneś trafić jednym zakładem 1~2 razy /184
ewentualnie przy .....wielkim szczęściu 4~5x/184

stąd mój komentarz i wpis zarazem...... ,

bo .....20x4/5 przy jednym zakładzie na losowanie w zakresie 184 losowań
to tak doskonały ........wynik
jakiego nie osiągnie 5-iu a może i 10-ciu graczy--> w sumie

--- wpis edytowano 2021-11-26 18:36 ---

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 ... 110 111
Wyślij wiadomość do admina