Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 338 339 340 ... 539 540
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Takie Coś

2023-01-17 (11:51)

status golanonim
Data rejestracji: 2019-03-26
Ilość postów: 6575

15936
wpis nr 1 447 720
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

ITA

wysokie 42 sznurowadła 53
2023-01-17 (12:25)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9903

13656
wpis nr 1 447 726
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Cześć 🌞

Brawa dla..... 🌷🐛

Dziś pomigrenowy majak nie daje wiele nadziei ☹️
Myślę, że wśród liczb :11, 23, 25, 28, 43, 51, 61, 62, 76 ukrył się pewniak 😉 i to taki ze nie ma lepszego w całym kosmosie, hihihi 😃

Sufitowe 7..piękna sprawa, hehh🤗
Wrzucę kilka słów nieco później, bo na razie muszę głowę jakoś zebrać w całość i skondensować energię w organizmie, bo póki co, to się mi była rozpierzchła ☹️

Pozdrawiam, miłego dnia i powodzenia 🍀
paa 😊

2023-01-17 (14:01)

status Majestat
Data rejestracji: 2022-10-18
Ilość postów: 2917

16490
wpis nr 1 447 742
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Cześć Ika

Golanonim >> tak jak ktoś pisał > do wyczerpania zapasów a kiedyś i tak historia znowu się powtórzy<<
2023-01-17 (15:05)

status golanonim
Data rejestracji: 2019-03-26
Ilość postów: 6575

15936
wpis nr 1 447 757
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Gratulacje dla wygranych

Majestat
OK
Historia lubi się powtarzać, tylko ten cały cykl trwa 36 lat
Od pierwszego losowania MM jeszcze tyle lat nie upłynęło ale ...
jeśli możesz weż pd "lupę " do przeliczeń losowania z pierwszy kwartału 2005 roku
Może wyjdzie z tego coś ciekawego

Po losowaniu:

ITA
Iść 74,Doda 15, stacja 15, mówić 45 ... dziewczyna 52, buty 43
... Doda 15 , iść 74, sklep 33, kupować 1, buty 43

1,15,33,43,45,52,74

Ika
28, 43, 51 plusem, 62

U mnie
zakupy 1, on 58 mówi 45 "kup żółty ser" 51n ... Klatka 73 schodowa 26, uniform 51
... rozpylać 43 iść 74 ... Dawid Kubacki 45n, flaga 62
1,26,43,45,51 plusem,62,73,74

Na wieczór kilka ciekawych pozostało

2023-01-17 (15:13)

status ITA
Data rejestracji: 2020-12-03
Ilość postów: 1725

16283
wpis nr 1 447 758
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

brawo my
2023-01-17 (21:56)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9903

13656
wpis nr 1 447 810
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Cze 🌻

Brawa dla....
Noo, właściwie... zgadzam się - brawo my 😁💐🐝

Moja głowa powraca do normalnego funkcjonowania, więc czas na słów kilka 😉
Może zacznę od "ptzed_mowienia", gdyż dziś wpadło mi w oko spostrzeżenie :
czy zauważyliście, że od pewnego czasu zaistniała jakaś sympatyczna harmonia "w" oraz "między" tzw. szalonymi tematami?
Jakieś sympatyczne "coś" sprawia, że liczy stają się przychylne...?
Pozytywne " coś" w Eterze..... 🤗
Mam na to swoją teorie, czy raczej skrawek teorii, ale.. to zbyt ciężkie do wypowiedzenia dla mnie, więc zamilknę, by nie mącić. Pozostaje robić wszystko, by tak pozostało, co najmniej pozostało, choć lepiej, by się rozwijało 😉
Tym bardziej "sufitowe 7." bardzo, ale to bardzo są potrzebne. 🤗
Ale.... jeśli chodzi o mnie, to ja nie mam czasu, w ogóle nie posiadam czasu, hehh.
Totalny brak czasu ( nieposiadanie) ma swoje dobre strony - czas się mnie nie ima, gdyż go nie posiadam, czyli nie istnieje on dla mnie 😉 - to jest fajne... w porywach 😃
Niefajna strona tego niedoboru również niestety istnieje. Ponieważ żyć mi nakazano (hihi) w świecie materii, w którym czas sprawuje istotna rolę, to jego niedobór / nie wpisanie się w jego istotę sprawia, że..... noo, co tam dużo mówić : ciągnę za sobą dużo "ogonów" i w dodatku jeszcze mi ich przybywa. Jeśli chodzi o obowiązki, którym muszę i to pilnie sprostać, to - jestem teraz w okolicach przełomu września i października, czyli.... tak jakby trochę do tyłu. Hmmm.. Nawet nie lubię sobie tego uzmysławiać, bo... 😳🤭
Mniejsza o czas, czy jego brak, gdyż właściwie już się przyzwyczaiłam do co najmniej niewygodnego funkcjonowania. Nie tylko przyzwyczaiłam, ale wręcz uznałam, że.... chyba taką mam naturę i muszę się z tym wielce uciążliwym faktem pogodzić.
Tak więc, jeśli chodziłoby tylko o czas, to... nie byłoby problemu.
Jednak problem jest, a istnieje on w przestrzeni ideologicznej oraz psychologicznej I- w pełnym tego słowa znaczeniu, istnieje.
- przestrzeń ideologiczna :
Uważam, że kobiety ( ogólnie!!! / wspaniałe wyjątki pomijam) są fatalnymi, koszmarnymi przywódcami - w bardzo ogólnym tego słowa znaczeniu.
Kobiety stanowczo nie nadają się na : szefów doskonałej kuchni, dyrektorów teatrów, kierowników kina, dyktatorów fryzur itd. itp.
Kobiety (ogólnie!!!) nie nadają się do żadnego zarządzania ( brrr, jak ja nie cierpię tego słowa), zwłaszcza do.... grrzzzz.. zarządzania kierunkami artystycznymi, fldo których zaliczam również wykwintną kuchnię 😁🤗
Można by z tego wyciągnąć wniosek, że kobiety nie nadają się do niczego 😁😃
Poniekąd tak jest! Oczywiscie z wielkim dystansem i humorem patrząc 😉
Kobieta, to istota, która... po prostu jest! I "jest" albo baaaardzo kochana, albo baaaardzo nieznośna. Jedna / ta sama kobieta, a nie, że jedna jest taka a druga taka.
Oczywiscie przerysowałam nieco ten fragment, bo... bo... no dobra, przyznam się - często jestem nieznośna i muszę po dramatyzować... w związku z tym 😜
Wracając do śmiertelnej powagi : kobiety (ogólnie!!) naprawdę nie nadają się na przywódcze stanowiska, czy role , gdyż Natura obdarzyła je zupełnie innym, niż mężczyzn Aspektem!
Po krótce, w naprawdę wielkim skrócie nazwę to tak :
- mężczyzna, to szczegół / pierwiastek skondendsowany, scalony i jego Aspektem jest Intelekt
-kobieta, to ogół / pierwiastek rozproszony, a jej aspektem jest Mądrość
Mowa tu oczywiście o doskonałym wzorcu, do którego raptem dążymy i to w dodatku nie wszyscy.
Te dwa bardzo różne Aspekty, które dopiero we współistnieniu / współpracy tworzą Jednię ( jeśli chodzi o tzw. zewnętrzne tworzenie), nadają / warunkują też zupełnie inne role kobiety i mężczyzny.
Dodatkowym, zaistniałym już przez wynaturzenie / "odnaturzenie" obciążeniem kobiety (jako potencjalnej przywódczyni) jest fakt, że przez stulecia we wszelkich dziedzinach życia społecznego dominował mężczyzna, który naturą swego Aspektu "wytworzył" bardzo mocno bardzo mocno osadzony w realiach obraz naszego świata / naszej cywilizacji.
Rzecz jasna dominacja ta była zaburzeniem ( jak każda dominacja, czyli przerost / przerysowanie elementu) i siłą rzeczy do zaburzenia całościowego obrazu doprowadziła.
Jak najbardziej słusznym jest, że kobiety któregos pięknego dnia powiedziały
"dość tego, Panowie" 😉, ściślej - szeptał, mówiły i doprowadzały do tego przez lata, ale to każdemu jest wiadome). Nie zmienia to jednak faktu, że kobiety to swoje "dość" powiedziały wkraczając do...." meskiego świata", w którym nie łatwo im się odnaleźć, gdyż :
(po krotce) - kobiety zaczęły naśladować mężczyzn, nawet zaczęły "przerastać" mężczyzn, ale w ich męskim, a nie poprzez własny żeński Aspekt!
Prostymi słowy - kobiety weszły w świat stworzony (jako cywilizacja) przez mężczyzn i kontynuują ten świat dyrygując nie swoją "batutą", co jest katastrofalne, po prostu.
Kobiety zdążyły zniszczyć poezje, film, malarstwo - bo kopiują i kopiują i..... grrrzzzz
Kobiety zdążyły wyniszczyć, zdławić elegancję, szarmancję, flirt....., bo, bo kurza twarz - przybrały rolę "równouprawnionych" babo-chłopów 😪.
Kobiety, te władczynie piękna, zdołały zdusic to piękno tylko dlatego, że myślały, iż muszą "wykazywać się" inteligencja, by zrównać się z mężczyznami... podczas gdy powinny były wykorzystać własny aspekt mądrości, by stanąć obok / przy mężczyznach, jak równoprawny partner tej planety, jak jedna z dwóch równorzędnych wartości.... itd.
Dluga droga przed kobietami.... zanim nastanie równorzędność, równoprawność...., a nie : " tak_samość", " to_samość"...., o które, hehh "walczą" współczesne pożal się Boże, feministki, które zdołały już zniszczyć nawet nasz język, wciskając weń takie koszmarki, jak "psycholożka, ginekolożka, archelolożka....i wszelka inna ociemniała zakompleksiożka", ufff, brrr.
W bardzo krótkim skrócie 😉 wypowiedziałam się i wiem, że tak ogólnie pojęte moje zdanie, jak i tak ogólnie wyrażona opinia może spowodować, że bardzo rozjuszona feministka mnie dorwie i nakrzyczy, ale trudno - tak uważam, koniec kropka.
To moje "uważanie" sprawia, że będąc kobietą w najmniejszym stopniu nie nadaje się na kierowanie tematem "sufitowe 7"
Jestem w pełni świadoma, że gdybym porwała się na tę działalność, toż tematu nie zrobiłabym "siódmego nieba", lecz siódme, albo nawet siedemnaste piekło!
Zrobiłabym z tego szkole, akademie, zakład pracy, albo jakiś "korposufit"!
Jestem bardzo zwykła kobietą, ale przez naturę dany mi Aspekt podpowiada, że tak właśnie by się stało! A tego w najmniejszym stopniu bym nie chciała, a nawet nie zniosła!
I nie zniosłabym siebie, gdybym do takiej profanacji temat doprowadziła ☹️

- przestrzeń psychologiczna :
J/w - jestem zwykła kobietą, bez "tego" wyjątku, którym Natura z niewiadomych powodów obdarza niewielki procent płci zenskiej, jestem tego w pełni świadoma.
Pragnę w pełni wykorzystać swój własny, naturalny Aspekt - czyli ogół / Mądrość (tu raczej dążenie do Mądrości, ale niewątpliwie rozwijanie tejże!
Moja wodnicza natura 😉 bardzo sprzyja tej pracy, a siłą rzeczy bardzo mocno podkreśla / umacnia ten typowo żeński element.
Trudno w krótkich słowach to wyjaśnić, ale myślę, że na tyle długo istnieję na forum, że mój charakter, którego nie ukrywam, wyraźnie "tłumaczy" tę wypowiedź.
Mam też nadzieję, iż moja wieloletnia obecność na forum pozwoli bez trudu wyciągnąć wniosek, iż nie zamierzam "wykręcić się" z prowadzenia tematu, lecz rzeczywiście, faktycznie i do bólu naprawdę jestem typem, któremu nie powinno się powierzać nawet prowadzenia psa na smyczy, a co dopiero... tak wspaniałego tematu!

Bardzo mi się marzy.. Sufitowe 7! 🤗
W związku z tym mogę wszystko, noo.. prawie wszystko : sprzątać, śpiewać, nawet rzucać klątwy 😜, tylko.... nie być szefową!
Jeśli jest taki wymóg i potrzeba, to mogę taki temat mieć "na siebie", na swojego nick_a, ale nie rządzić tam ☹️
Wierzę, że Alfi_ dobrze przypięty pasami do wygodnego fotela, nie mogąc się z niego zerwać w nerwach, zdoła się uspokoić, przemyśleć i... przyzna mi rację - gdyż ją mam 😉
Po czym, gdy już będzie pewien, że być inaczej nie może, powie, szepnie Maj_owi, że na Sufitowe 7 on rządzi, a ja..... rozrabiam, bo to mi najlepienwychodzi.
Maj_ rzeknie : oczywiście, też tak myślę! i tym sposobem wszystko dobrze się zacznie, trwać będzie jeszcze lepiej i nigdy się nie skończy!
I co Wy na to, chłopaki? 😉😘












2023-01-17 (22:30)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9903

13656
wpis nr 1 447 817
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Właśnie przeczytałam : "jestem psychiatrką (!) i prezeską (!) Polskiego Towarzystwa Mediów Medycznych i nie pozwolę..", pisze na... psychiatrka i medyczka 😡 Maja H...
To o psychiatrce, która miota się do Beaty Pawlikowskiej.
Właśnie tak brzmią wykształcone idiotki, które sprzeniewierzyły się własnej naturze / zagubiły Aspekt Mądrości ☹️
Kiedy te zakompleksione wiedzmy zaprzestaną mordowania mowy i myśli?!
2023-01-18 (07:46)

status Majestat
Data rejestracji: 2022-10-18
Ilość postów: 2917

16490
wpis nr 1 447 838
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam
Ika
Jestem po "Balandze Bunga Bunga i sto innych nazw" więc łepetynka jeszcze
niepełnosprawna >> czy ja dobrze zrozumiałem że Kobiety >> Kobiecość skazana
jest na nieuchronny zanik?
Masakra!!!
Nie zazdroszczę młodym przedstawicielom płci męskiej bo...........
a prawdę pisząc z obserwacji ostatnich dwóch dekad zauważyłem że jak tak dalej pójdzie
to w dość krótkim czasie znaczna część populacji "męskiej" zacznie przyodziewać rajstopy
a marsze równości będą organizować "TRADYCYJNI"
Czyli role się odwrócą albowiem natura zawsze dąży do wyrównania ...
Koszmar!!!

Co do założenia nowego wątku Sufitowe-7 to należałoby się wstrzymać dlatego ze są
pewne niewyjaśnione sprawy o których nie mogę tu pisać.
2023-01-18 (07:52)

status Majestat
Data rejestracji: 2022-10-18
Ilość postów: 2917

16490
wpis nr 1 447 839
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Golanonim
na poprzedniej stronie Twojego wątku ktoś pisał >> Do wyczerpania zapasów <<<
i wkleił to co tu niżej
cztery 3/3 ubyło z magazynu przy drugim pojawieniu się 54
zdjęcie
2023-01-18 (10:45)

status ITA
Data rejestracji: 2020-12-03
Ilość postów: 1725

16283
wpis nr 1 447 857
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam nawet nie wiedzialam ze Głogow jest z wygrana dopiero teraz sprawdzilam... a moj sen własnie dotyczył Glogowa mojego ulubionego miasta... spaceruje uliczka w rynku i z mezem wchodzimy do odnowionego dopiero teraz teatru , pan pyta co szukamy a my ze tylko wystawe fotografii chcemy obejrzec , sporo zdjec ale jakies takie zamazane... na jednym jest uchwycona gwaizdka i ona na tym zdjeciu soie porusza raz w prawo raz w lewo smiejemy sie ze to zdjecie 3 d ..Głogów sen... Głogow wygrana ... dziwnie sie nieraz to splata ....
2023-01-18 (11:00)

status golanonim
Data rejestracji: 2019-03-26
Ilość postów: 6575

15936
wpis nr 1 447 861
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry

Snu brak, a wszystko to przez długie siedzenie w fotelu będąc przypięty pasami
w oczekiwaniu na mowę Iki.
Liczyłem się z tym że mowa Piratki Iki wprawi mą przeponę w niekontrolowany ruch
i w obawie obsunięcia się z fotela zabezpieczyłem się pasami bezpieczeństwa
I co wyszło ... pasy były niepotrzebne bo mowa ta okazała się formą stonowanej emancypacji.
Czy to dobrze czy żle dla wątku Sufitowe 7, tego jeszcze nie wiem.
Decyzja należała tylko i wyłącznie do Piratki Iki bez użycia sadystycznych metod.
Jeśli chodzi o upodobnianie się kobiet do mężczyzn, to taki ruch zapoczątkowano
w Polsce na początku lat 40-tych.
Historię polskich ruchów kobiecych zaczyna się zwykle od Klementyny Hoffmanowej.
Pisarka i edukatorka była pierwszą kobietą w Polsce utrzymującą się z pracy twórczej,
jednak trudno nazwać ją feministką.
Hoffmanowa propagowała edukację kobiet, ale jednocześnie była zwolenniczką
tradycyjnego podziału ról; kobieta powinna być układna, skromna i przede wszystkim “podobać się”.
Poglądom tym przeciwstawiła się jej uczennica Narcyza Żmichowska zakładając ruch Entuzjastek.
Od tego czasu swoboda kobiet zawiera bulwersujące podejście do spraw damsko - męskich.
Jedynym plusem ich postulatów różniącym Entuzjastki od frywolnych zachodnich zachowań
było to że zdaniem Entuzjastek, kobiety nie muszą się wyzbywać kobiecości i upodabniać do mężczyzn by funkcjonować w sferze publicznej.
Powinny raczej swymi „kobiecymi przymiotami” sferę tę uzupełniać, a nawet wzbogacać.
Entuzjastki żądały, by kobiety nie tyle zostały zrównane w prawach z mężczyznami, ile by otrzymały prawa przysługujące każdej istocie ludzkiej.
Obecnie ruch ten przybrał nieco inny charakter, gdzie rolę kobiet pełnią mężczyżni
w rajstopach ,których jest coraz więcej .... brrrr
Bieguny kobieta - mężczyzna zamieniają się miejscami co widać prawie wszędzie.
Tak więc Ika nie dziwię się Twojej decyzji że chcesz pozostać kobietą prawdziwą
skromną, ceniącą dowcip.
A co będzie z Sufitowe 7 >>> pokaże czas

Pozdrawiam



2023-01-18 (11:26)

status golanonim
Data rejestracji: 2019-03-26
Ilość postów: 6575

15936
wpis nr 1 447 868
[ CZCIONKA MONOSPACE ]


Ze snu:

ITA
Głogów 34,ulica 76, rynek 27, spacer 25, mąż 12
teatr 7, mężczyzna 12, pytanie 35,19 , "co szukacie " 40n
"wystawa 21 fotografii " 1n oglądać 25 zdjęcia 57
zdjęcie 57 " trzy d" 28n,gwiazda 44, ruch 37,23, prawo 75,28, lewo 19, śmiech 33,
Głogów 34, wygrana 1

Ze snu wynika że być może poleci parka " czarny koń"
O jaką chodzi znajdziesz w temacie Sufitowe

Pozdrawiam
2023-01-18 (11:42)

status ITA
Data rejestracji: 2020-12-03
Ilość postów: 1725

16283
wpis nr 1 447 871
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

oki to czekam na czarnego konia
2023-01-18 (12:59)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9903

13656
wpis nr 1 447 877
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Cześć 🌞

Brawa za wczorajsze...... 🎶🎶🎶🎶🐛

A ja myślałam, że Alfi_ zamierza się przypiąć pasami, by.... uniemożliwić ewentualną bójkę poglądową, hihihi 😜🤭
Wczoraj przez mój 🤕 do śmiechu raczej mi nie było i to w obie strony - ani się śmiać z.., ani generować śmiech dla......
Maj_ najwyraźniej szedł po mojej linii ( z 🤕 oczywiście), więc dobrze to wie, hihihi 😃
Co prawda "głowny" powód był inny, ale skutek.....ten sam. Przynajmniej w skutkach Matka Natura jest sprawiedliwa, heheheheee 😜🤣

Co do mojej wypowiedzi... troszkę inny był mój zamysł, ale chyba, a nawet na pewno niezbyt precyzyjnie się wyrażałam. Trudno się dziwić : ja niedysponowana, a temat z tych.... noo, może określę go " niełatwych" - że względu na wielowątkowość i zawsze osobisty stosunek.
Moja wina, której dziś nie odkupię, bo czasu brak, a temat, j/w - wielowątkowy.
Doprecyzuje... tak baaaardzo ogólnie :
Najpierw jest człowiek ( człowiek_ człowiek / Istota / Świadomość z równorzędnym aspektem myślenia i odczuwania) - stan doskonały.... w realnym świecie nieosiągalny? /!
Potem jest człowiek : kobieta i mężczyzna. Płeć warunkuje nas fizjologicznie i mentalnie - tu wychowawczo. Nad tym "podziałem" powinna (!) czuwać Świadomość ( czyli człowiek_człowiek)
Jakim jesteś człowiekiem, taką jesteś kobietą / takim mężczyzną ( a propos - czy w obecnych czasach reżimu językowego, nie powinnam odmienić "mężczyznem", żeby Panowie nie pluli się za przypisanie im żeńskiej końcówki??? 🤔🤣)
Dalej : jakim jesteś człowiekiem, taką kobietą ( czy mężczyznem) i takim... np. lekarzem ( zawsze, bez względu na gramatykę, hehh "rką" / "rzem" uwarunkowanym płciowo, czy to się feministkom współczesnym podoba, czy nie). I tu również / nad tym ciągiem zależności powinna (!) panować Świadomość niezależna.
Itd. itp., co prowadzi do wniosku, że bez względu na płeć, jedynym naszym kierunkiem jest rozwoj indywidualny pod "rządami" naszej bezpłciowej Świadomości!!!
Rozwój, to oczywiście proces i to długotrwały. Jednak rozwój indywidualnej istoty wpływa na rozwój / ewolucję grupy, społeczności, co oczywiste.
Aby ewolucja społeczności przebiegała prawidłowo, to indywidualny rozwój musi być wolny / o ile to tylko możliwe, uwolniony od nabrzmiałych zewnętrznych procesów wychowawczych/ poglądowych.
Jak mówię, jest to proces i jest on oczywisty, zupełnie naturalny.
Niestety coś się pokręciło ( myślę, że technologia / nadmiar zewnętrznych i czysto fizycznych elementów kształtujących, umożliwiajacych kształtowanie, że proces ów mocno się wynaturzył.
Nadmiar instytucji, organizacji, klubów i innego, ustawowego badziewia spowodował, że zewnętrzne, czyli bardzo mocno uwarunkowane płciowo i poglądowo kształtowanie, w stopniu tragicznie nieproporcjonalnym zdominowało wewnętrzne kształtowanie jednostki.
Oddalamy się ( ludzkość) od tego, do czego teoretycznie dążymy.
Bardzo rzadko używam tego słowa, ale w tym przypadku muszę : nienawidzę, niecierpię i nie znoszę wszelkiego rodzaju organizacji, ugrupowań związków itp.
Owszem, w jakiejś najprostszej formie muszę niektóre istnieć, gdyż tworząc społeczność musimy posiadać jakiś punk zbiorczy. Jednak formy takie nie mogą przekroczyć "gabarytów", gdyż przerośnięte są bardzo niebezpieczne dla naszego indywidualnego rozwoju, życia, szczęścia oraz tragiczne w skutkach dla ewolucji społeczności.
Np:
Faceci w rajstopach zawsze byli, są i będą i zawsze znaleźli swoją niszę (jako indywidualności).
Indianie uważali takich facetów za istoty doskonalsze, posiadające dwie Duszę. Gdzie indziej taki facet mógł być np. wioskowym głupkiem, co nie zmieniało faktu, że wypełniali swą indywidualną drogę wewnętrznego rozwoju.
Teraz z powodu przerostu zewnętrznych form ( instytucje, organizacje, poglądy...) facetów w rajstopach jest stanowczy nadmiar.
I pytanie : czy jest ich tyłu, bo aż tyle namnożyło się wewnętrznie zdecydowanych jednostek, czy jest ich tyłu, bo zewnętrzne formy kształtowania ich "naprodukowaly"???
I tak naprawdę, tak rzeczywiście z głębi, co nas w tym drażni - czy fakt, że faceci są w rajstopach, czy fakt, że wyczuwamy, iż są wytworem czegoś sztucznego.. nieprawdziwego... ideologicznego fałszu!!!
Uważam, że tak naprawdę drażni nas fałsz, nieprawda..., a nie jakiś facet w rajstopach.
Drażni nas, wyzwala słuszny lęk "zewnętrzny przymus, atak..." , a nie czyjś wewnętrzny impuls, potrzeba.
Myślę, że warto zastanowić się nad tym pytaniem
Warto, bo nasza odpowiedź może mieć ogromny wpływ na ukręcenie łba dobrze wypasionej hydrze instytucyjnej!
Prawdopodobnie nadal niejasno to.... wyjaśniam, hehh.
"... aby język giętki..." się nie udało, ale już nie mam sił ☹️
Jedno jest pewne - muszę mieć dom w wielkim, ciemnym lesie, żeby... nie zostać anar..... (nie kończę, żeby się organizacjom nie narażać)
Nie wiem, co na to psychiatrki i psycholożki, ale naprawdę potrzebuję kilkuset chwil w poza cywilizacyjnej samotni, a wygranej jak nie było, tak nie ma ☹️
OK, bez obaw - już Was nie dręczę 😉, hihihi
Idę już sobie do.... brrr obowiązków
Z dzisiejszych mizernych snow również bardzo mizerne 10.....37......48

A na sufit i tak czekam, bo..... lepiej spoglądać do góry, niż patrzeć na to, co tworzą te organizacyjne dziwadła 😜😳😁

Pozdrawiam, miłego dnia i powodzenia 🍀
paa 😊


2023-01-18 (14:02)

status golanonim
Data rejestracji: 2019-03-26
Ilość postów: 6575

15936
wpis nr 1 447 889
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ika
Dzisiaj też nie musiałem się przypinać ....
choć wiedziałem że nowa mowa będzie

Co do rajstop uleciało tam słowo >>> tęczowe <<<
Może i dobrze że uleciało,
Jednak rajstopy mogą poprawić humor i wywołać śmiech.
Kiedyś, dawno dawno temu byłem na sztuce Pajace Leoncavalla
Na scenie co jakiś czas pojawiały się ,goniąc, prawdziwe pajace ubrane w rajstopy.
W roli pajaców byli zatrudnieni mali ludzie, karły.
Opera sztuka poważna ale gdy te " maleństwa" pojawiały się na scenie pojawiał
się śmiech, prawdziwy śmiech, do rozpuku
Tak więc rajstopy to nie tylko rycerskość , ale także coś co wywołuje pozytywną radość
w odróżnieniu od tej innej ulicznej ...





2023-01-18 (21:51)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9903

13656
wpis nr 1 447 946
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

🌻

Nooo...to jeszcze troszkę nie to, ale - koniec dyskusji, bo wygłaszanie "mądrości" stanowczo mi nie wychodzi. Albo brakuje mi słownictwa, albo..... no właśnie.. mądrości, hihihihahahaa😜🤔🤣
To był typowy strzał w kolano, ale nawet mnie nie boli, bo cóż - przed Prawdą nauczyłam się już chylić głowę 😉.
"Piratowanie" i wszelaka inna mentalna bandziorka - są moim żywiołem.
Czyli (tu muszę się znów zmierzyć z własnymi poglądami) - stoję na tym drugim biegunie energetycznego pasma kobiety, przeciwległym do bieguna Mądrości.
Na "tym".... noo wiesz przecież, więc w imię banickiej przyjaźni daruj mi nazwanie go
po imieniu, ok? 😉😂
Cóż, c' est la vie! Dobrze, że ratuje nas ewolucja 😁
Dobra strona moich wywodów jest taka, że bez dodatkowego wyjaśniania sami widzicie i na święta prawdę i na pewno nie nadaje się do.... nawet prowadzenia psa na smyczy, jak wspomniałam.
Ufff, jestem piratką, znów wolną, nieujarzmioną, niepohamowaną i bezlitośnie nieznośną piratką, huuuuurrrrrraaaaaaaa 🎶🎶🎶🎶💃🎶🎶🎶🎶🌞
A że głupią, to już inna i całkowicie moja prywatna sprawa - przynajmniej mam cel... zeby zmądrzeć!
Tak więc pyszczki w ciup, by mi się nie narażać, bo jak nie, to 🍄 na deser 😜
Ufff, jak fajnie być znowu w swojej własnej skórze 🤗

Dzięki za Rynkowskiego, lubię go 🌷
Ze swej strony też przyłożę się do rozhuśtania Łajby na wesoło.
Oto bohaterka nieprawdopodobnej przygody, którą miałam przyjemność przeżyć pewien czas temu, czyli : Sroka Mira, dla przyjaciół sławo_Mira ( " sławo" od "sławna") w pozycji kontemplacyjnej 😁
Dodam, że bardzo rzadko była taka grzeczna

Sławo 16 Mira 23 // 39, Sroka 50 lub 19 num. 😁


zdjęcie
2023-01-19 (09:35)

status golanonim
Data rejestracji: 2019-03-26
Ilość postów: 6575

15936
wpis nr 1 447 987
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry
Gratulacje dla wygranych

Co ja widzę
Sroczka Mira zawitała na pokład banickiej łajby.
No to teraz najgorsze kataklizmy nie będą w stanie pokonać płynącej łajby.
Sroczka jako >>> żywa busola <<< wskaże dobry kierunek i nie pozwoli
by łajba zboczyła z kursu i nie dotarła do celu.
Od tej pory to już nie jest zwykła łajba.
Sroczka sprawiła że płyniemy Arką Banitów

Ze snu:
Morze 77 albo wielkie jezioro 1 do którego wpada rosyjska " bomba wodorowa" 57
Wytworzona fala 11 porywa mnie, jestem na jej szczycie 26, płynąc 44 widzę,
jak fala niszczy wszystko co spotka na swej drodze. W końcu fala opada.
Wylądowałem obok mokrego 7 kanclerza 35 Niemiec 32.
Olaf Scholtz 47n pokazuje mi pomieszczenie 73 w którym się ukrył 59
oraz skaleczoną 35 rękę 17,dłoń 18. Chce abym zachował to w tajemnicy 31
W niemieckich wiadomościach 73 podali że rosyjska 18 bomba 18
zatopiła 23,35 dwa rosyjskie 18 okręty 79

Mocne
57,35,47

Pozdrawiam
2023-01-19 (11:42)

status kedzior13
Data rejestracji: 2017-01-22
Ilość postów: 691

15134
wpis nr 1 448 003
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam Alfa , trzeba było Olafa przekonać żeby dał te czołgi Ukrainie

pozdrawiam i wygranych
2023-01-19 (12:12)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9903

13656
wpis nr 1 448 007
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Cześć 🌞

Oooo, Arka Banitów - to brzmi pięknie i wielce obiecująco 😊
Mira, przyjaźń z nią, to było naprawdę jakieś poza tzw. normalność wykraczające zjawisko, więc jej mentalna istota dobrze będzie chronić i prowadzić 🤗😁
A że dama ta była niezwykle charakterna i przedsiębiorcza, to tylko dodatkowy atut 😉
Mira... sławo_ Mira ❤️

Dziś wystawiam 19, wczorajsze zaległe również pociągnę 10, 37.

Dodatkowo ciekawie wyglądają.....powinny ruszyć : 12, 16,33, 34, 39
Aaaa, zapomniałam. Ta gaza 16 opatrunkowa 47 wydaje się dość ważna.

Pozdrawiam, miłego dnia i powodzenia 🍀
paa 😊

2023-01-19 (12:14)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9903

13656
wpis nr 1 448 008
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ooo, teraz spojrzałam - wczorajsze Miry : 16, 23 // 39, 50, 19
19 i 16 jest dziś u mnie mocne. Ciekawe czy oraz ile Mira sprezentuje 😉😁
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 338 339 340 ... 539 540
Wyślij wiadomość do admina