Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

pytanie o stronkę

2018-09-28 (12:41)

status Cortez19
Data rejestracji: 2018-09-25
Ilość postów: 2

15786
wpis nr 1 190 143
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam mam pytanie odnośnie strony Forum gry liczbowe jest ona nie dostępna już ponad 2 miesiące albo dłużej wie ktoś może kiedy albo czy wróci i dlaczego została tymczasowo wyłączona ?
Z góry dzięki za odpowiedź.
2018-09-28 (12:42)

status DariuszW
Data rejestracji: 2006-01-15
Ilość postów: 13322

1632
wpis nr 1 190 144
[ CZCIONKA SPECJALNA ]


O tę stronę chodzi?

https://www.lottoforum.pl/
2018-09-28 (12:44)

status Cortez19
Data rejestracji: 2018-09-25
Ilość postów: 2

15786
wpis nr 1 190 145
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nie, chodzi mi o tą stronkę :
http://www.forumlotto.pl/forum28.htm?sid=df662d9f976162bbd2c086b8b09ff1ff
2018-10-04 (03:15)

status Amigo007
Data rejestracji: 2018-09-28
Ilość postów: 7

15788
wpis nr 1 191 389
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam 3 dni temu bym odpisał, ale trzeba tu czekać na możliwość pisania na forum bite 3 dni. Nie wiem kto to wymyślił, ale to archaizm. A i wkurzyło mnie to nieźle, kiedy napisałem 3 dni temu długą odpowiedź. A to przepadło. Co do forumlotto, to sam byłem użytkownikiem. Strona forumlotto miała ogromne archiwum wpisów zdrapkowo-liczbowych, na wszelkie tematy i szkoda tego. Co do zamknięcia tamtej strony sam byłem zaskoczony. Jakiś czas temu udało mi się odczytać w kopii google wpis administratora Boćka, że ze względu na brak wymiernych korzyści materialnych a także ze względu na brak czasu zmuszony jest zamknąć forum. Niestety teraz nie mogę już znaleźć nawet tej kopii strony. Bardzo szkoda tamtego forum, miał ono dużą ilość użytkowników. I działo się na forum dużo więcej niż tutaj. Choćby w dziale zdrapek, użytkownicy zarówno komentowali jak i w rzucali skany wygranych. Tu strona ze zdrapkami jest mega biedna, w niektórych tematach nie ma żadnego wpisu. Nikt też nie wrzuca skanów wygranych. Sam na forumlotto wrzucałem swoje wygrane. Szkoda tego wszystkiego, a także wszelkich innych tematów także w grach liczbowych. Forum mógł ktoś przejąć, a Bociek je po prostu definitywnie zamknął. Ale i na samym forum wiele było kłótni, choćby ER z innymi forumowiczami. Już wtedy było widać, że mod rzadko odwiedza stronę. Czasem na reakcję trzeba było czekać i po 2-3 dni. No i na koniec Bociek zamknął stronę, a szkoda. Mamy podróbkę lottoforum ale to nie to samo. Nic tam się prawie nie dzieje.

--- wpis edytowano 2018-10-04 03:29 ---

2018-10-04 (04:53)

status Amigo007
Data rejestracji: 2018-09-28
Ilość postów: 7

15788
wpis nr 1 191 391
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Znalazłem teraz stare/nowe forum to teraz forumlotek.pl !!! Sam dopiero teraz odnalazłem, a od zamknięcia forumlotto myślałem że strony nie ma. A jest w nowszym i lepszym wydaniu Razem ze starymi dużymi skanami wygranych. Super. A ja myślałem że koniec z tamtym forum definitywnie
2018-10-05 (10:42)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4317
ADMIN
1
wpis nr 1 191 654
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,

Amigo007: w jaki sposób przepadł Ci ten wpis? Że oddałeś go zanim miałeś okazję tu napisać?
Co brakuje Ci na tym forum, że szukasz alternatyw?

Co do konieczności odczekania po rejestracji, to wynika to z faktu, że swego czasu walczyłem tutaj ze spamerem, który po blokadzie zakładał od razu nowe konto i znowu wieczorem pisał... teraz utrata konta i stworzenie nowego za każdym razem powoduje konieczność odczekania kilku dni, co zniechęca do takiego procederu.

Pozdrawiam
2018-10-05 (18:13)

status Amigo007
Data rejestracji: 2018-09-28
Ilość postów: 7

15788
wpis nr 1 191 696
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam adminie, po rejestracji po zalogowaniu i kliknięciu w temacie "odpowiedz". Miałem normalnie to pole do wpisania odpowiedzi. Dopiero po napisaniu obszernej odpowiedzi i kliknięciu "zatwierdź wpis", pojawiła mi się cudowna informacja że muszę odczekać 3 dni aby pisać posty. I cały bardzo długi post przepadł, bo po kliknięciu strzałką wstecz mojego obszernego wpisu już NIE BYŁO. Więc nawet nie mogłem sobie go skopiować. Nieźle się zdenerwowałem. Co do tego forum, to cóż chociażby w dziale zdrapek to tu jest biednawo. Nikt nie wrzuca skanów wygranych zdrapek. Nie ma chyba nawet takiej opcji. Podejrzyj sobie jak to wygląda na forum o którym pisałem. A i same nowe zdrapki pojawiają się tutaj z opóźnieniem. Np. zdrapka "szybki milion", pojawiła się dopiero kilka dni po premierze. Na forum o którym napisałem, dana zdrapka jest umieszczana dużo przed jej wyjściem. Np. teraz już można pisać w tematach zdrapek "świąteczny kalendarz", czy "premia777". Nie wspominając że są już zdjęcia tych zdrapek. A tutaj gdzie jest mowa o zbliżających się zdrapkach? Gdzie zdjęcia? I swoją drogą szacunek, że nie ocenzurowałeś tamtego wpisu.. Według mnie to tej stronie przydał by się gruntowny lifting. Jak lata temu pamiętam tak wyglądała, tak samo wygląda teraz. Ta strona od lat się nie zmieniła. A czas leci. Na pewno jest w tej stronie ogromny potencjał. W końcu jest jedną z najstarszych o tematyce lotto. Tylko takie gruntowne zmiany, to nie jest pewnie prosta rzecz. Generalnie to strona wygląda trochę tak, jakby była tworzona jeszcze na Amidze
2018-10-05 (21:00)

status drapek
Data rejestracji: 2012-11-11
Ilość postów: 4934

13639
wpis nr 1 191 737
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panie Pasko chyba rzeczywiście przesypiasz panujące obecnie trendy w TS
Dawniej to było lotto, multi i może mini, a teraz to są zdrapki, keno, e-jackpot i mini- multi powoli ale jednak zdycha, a lotto prawie zdechło - widać bardzo znaczący odpływ klientów od tych gier.

Więc jakie niusy możesz zaoferować na tej stronce dla zdrapek keno jackpota? Bo o mini/ mm tych tematów jest sporo
Twoje kategoryczne nie na temat wstawiania na mp skanów wygranych kuponów/ zdrapek- skoro jest takie zapotrzebowanie

A w mojej ocenie nie ma też jakiegoś wielkiego zainteresowania stronami o grach lotto i zdrapkach.
forumlotek.pl istnieje ze 3miechy a ledwo ma ok.80 rejestracji- choć o zdrapkach jest tam prawie wszystko, profesjonalne jutubowe filmiki drapingów typu ralf tv, mejkap itd też mają ok 3000odsłon na odcinek- a cuż to jest, jak drapaczy w całym kraju są setki tysięcy jak nie miliony
2018-10-05 (21:25)

status Amigo007
Data rejestracji: 2018-09-28
Ilość postów: 7

15788
wpis nr 1 191 741
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Akurat forumlotek.pl jest tylko reaktywacją strony forumlotto.pl, więc jest to jakby świeża strona. Stąd mało jeszcze rejestracji. Natomiast tak jak ja też mówię, multipasko potrzebny lifting i może stać się jednym z liderów o tematyce lotto. Koniecznie w zdrapkach powinny pojawić się zdjęcia zdrapek/ wygranych. Większe wygrane w grach liczbowych/ zdrapkach także powinny być opisane. Typu największe wygrane na forum.
2018-10-06 (08:45)

status Kenio
Data rejestracji: 2016-11-22
Ilość postów: 143

15048
wpis nr 1 191 801
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jako jeden z modów forumlotek.pl pozwólcie że wtrącę trzy grosze.
Ja bym nie zmieniał wyglądu multipasko, to kultowe forum i chyba jako jedne z pierwszych o grach liczbowych. Fakt że wszystko się zmienia ale jeśli to ma być zmiana niby nowsza ale na gorsze to niech lepiej zostanie jak jest.
Sam wiele czytałem tutaj ciekawych i inspirujących tematów nie koniecznie o samych grach liczbowych. Wiec ja jestem za tym aby nie ruszać nic, a tylko wprowadzić ewentualnie brakujące elementy. jakby multipasko miało iść w coś takiego jak jakieś forum gryliczbowe.pl gdzie jest mydło i powidło a strona jak choinka ze wszystkim to chyba lepiej kłódkę założyć.

Co do forumlotto.pl - decyzja Boćka chociaż według mnie i tych co obecnie czuwają nad forumlotek.pl bardzo kontrowersyjna no ale cóż, jego sprawa. Żal tylko tego co przepadło.

nie wiem czemu tak się niektórzy z was na tą ER uwzięli. Po prostu jest taka jak powinna byc jeśli chodzi o funkcję moda. pilnuje aby dusić pyskaczy w zarodku. Niestety nie ze wszystkimi sie da po ludzku rozmawiać - czasami trzeba ostro. i to dotyczy też for w internecie.

A co do małej ilości osób na forum, takie fora są bardzo niszowe, trudno oczekiwać aby zarejestrowanych było 10 tysięcy a na samym forum przebywało w jednej chwili 100 użytkowników.
2018-10-06 (15:28)

status drapek
Data rejestracji: 2012-11-11
Ilość postów: 4934

13639
wpis nr 1 191 885
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Krzysiek misiek
Ale biorąc pod uwagę ilosc klientow na zdrapki- /forumlotek.pl gdzie większość zdrapek jest teoretycznie oczywiście w miarę rozpracowana, np w gorącej obecnie exp wiesz co jest gwarantowanego w paczkach, ile można stracić kupując całą paczkę i nie trafiając nagrody losowej, są też podane przez grzybka artakcyjne przedziały i kolory na główną/ jak piszesz forum jest niszowe- trudno ocenić dlaczego tak jest, przeca tera większość osób ma internet ...ze sobą.
Być może za jakiś czas będą tam setki osób z calego kraju- wiesz chodzi mi o to, że ja np. chcialbym wiedzieć w jakich regionach sa atrakcyjne przedzialy powiedzmy exp- bez osób z miast min.kilkudziesięciotysięcznych to niemożliwe- a takich miast jest sporo a nie każdy zdradzi skąd jest czy gdzie/kupuje losy- od siebie napiszę, że atrajcyjna seria exp żółta jest w krośnie i jaśle i zapewne okolice
A mp jest dobre ale chyba tylko do szybkiego sprawdzania wyników wszelakich losowań
2018-10-06 (22:53)

status monterenia
Data rejestracji: 2016-10-14
Ilość postów: 87

15003
wpis nr 1 191 970
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do użytkownika Amigo007 --->> Tu ER z dawnego forum. Nie życzę sobie, abyś na innych forach oczerniał mnie, podpierając się i wycierając moim nickiem, wygłaszając przy tym kompletne bzdury na mój temat!!!!! Co ty za brednie wygadujesz?! Jeżeli czuwanie nad porządkiem i spokojem na forum, eliminowanie trolli i cyberpyskaczy notorycznie obrażających innych użytkowników uważasz za wszczynanie z mojej strony kłótni, to masz naprawdę nie po kolei w głowie!!! Radzę gruntownie odświeżyć sobie pamięć. Dla przypomnienia, kilka użytkowników wyleciało z wielkim hukiem z poprzedniego forum właśnie za obrażanie innych, wyzywanie i wulgaryzmy. Twoje oskarżenia co do mojej osoby są bezpodstawne i dlatego zanim coś nasmarujesz na kogoś, to kilka razy dobrze się zastanów. Radzę "odszczekać" te oszczerstwa na mój temat!!! Naprawdę jesteś żenujący. Brak słów. Żałosne.
2018-10-07 (18:49)

status Amigo007
Data rejestracji: 2018-09-28
Ilość postów: 7

15788
wpis nr 1 192 116
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oj ale pani Monterenia "mi pojechała". Nie mam pojęcia, czy jesteś tą osobą za którą się podajesz. Nie miałem zamiaru nikogo oczerniać. Może powinienem napisać, że w końcówce funkcjonowania starego forumlotto zapamiętałem jakieś kłótnie nowych użytkowników forum min. z ER z tegoż forum. Albo wcale mogłem tego nie pisać Ale to akurat zapamiętałem. Bardzo nieładnie mi odpisałaś, bo na pewno nie miałem zamiaru obrażać starej użytkowniczki forum ER. Którą swoją drogą kilka razy próbowałem bronić (pod tym samym nickiem), na forumlotto od wydawało mi się niesłusznych ataków. I swoją drogą jeśli jesteś osobą za którą się podajesz. To kiedyś w prywatnej wiadomości podpowiadałem Ci, jak można wygrać parę PLN korzystając min. z bonusu w jednym z bukmacherów internetowych. Tak więc bardzo nieładnie mi tu napisałaś użytkowniczko Monterenia. Jak mówię opisałem tylko to co zapamiętałem z końcowego czasu funkcjonowania tamtego forum. Nie miałem zamiaru nikogo obrażać.

--- wpis edytowano 2018-10-07 18:50 ---

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina