Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 234 235 236 ... 1069 1070
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

trafienie 50% zbioru liczb do gry

2017-12-01 (12:18)

status MMM
Data rejestracji: 2014-05-21
Ilość postów: 3620

14111
wpis nr 1 127 886
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.Robin,od poczatku testu gry,zaznaczylam,Gra bez stawkowania

Stawki na progach,podbicie kiedy powinnismy to zrobic,w rzeczywistosci jest i powinna byc zarezerwowana tylko dla wyjatkowo pewnych zakladow(jesli je mamy)wtedy tak,czemu nie gdybanie po rozegranej grze!Wlasnie tak wyglada kon,Robinie o ktorym wspominasz,nie mylic z Kucykiem

Pozdrawiam
2017-12-01 (12:33)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 10902

13701
wpis nr 1 127 892
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Gra test do 20 12 2017 do los godz.21,00-----40 losowań x 30 zł---1200 zł



Czy to jest ze stałą stawką x4 ?



Trzy zakłady to 7,50
2017-12-01 (12:35)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 10902

13701
wpis nr 1 127 894
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Gra czwarta na 14:00



W kasie było 112,50 pln

koszt gry 7,50 pln

w kasie zostaje 105 pln





20,22,45,50,56,58,60,66,72

13,16,23,39,40,42,48,54,78

--------------------------------------



rozpis



20,22,50,58,66 - 13,16,39,42,54

20,45,56,58,72 - 13,23,40,42,78

22,45,50,56,60 - 16,23,39,40,48
2017-12-01 (12:43)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 127 899
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Gdybanie po rozegranej grze jest wielce przydatne na przyszłość.

Podlicz wszystkie trafienia 4/5 przez te wszystkie los. od 11.11

i sprawdź jaka przerwa była najdłuższa.



Oczywiście jeśli padało 2 x 3/5 to jest to zwrot wszystkich kosztów

w tym losowaniu a 50 groszy zysku można sprezentować temu

co gra za tysiące aby wygrać 1,5 zl i zawsze je ponoć wygrywa.

To jego 33% zarobku i w dodatku podarowane



Jeśli jesteś w stanie to kilkakrotnie w miarę szybko powtórzyć (4/5)

i trafiać czasem także 5/5

to o wczasy na Karaibach nie trzeba się martwić.

I po to własnie jest potrzebne gdybanie

warto nawet ileś tam razy przegrać aby raz wygrać.

Dlatego gdybamy dalej





2017-12-01 (13:09)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 127 908
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





2,5,18......19,77,79....27,29,30

41,44,50...58,67,69...38,21,24



rozpis

1,2,4,6,8

1,3,5,6,9

2,3,4,5,7



nakładanie

1-2-3

4-5-6
2017-12-01 (14:10)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 127 930
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Po nałożeniu u mnie farb 3 x 4/10



Trzy dziesiątki od 777ch które dziś wystartowały

to jedno najwyższe trafienie to 3/10.

No ,ale wszystko przed nami

--- wpis edytowano 2017-12-01 14:13 ---

2017-12-01 (14:15)

status MMM
Data rejestracji: 2014-05-21
Ilość postów: 3620

14111
wpis nr 1 127 933
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

1)1-6-6

2)1-5-6-9-3-5-6-9---7/10x2=280zl

3)2-5-3-5----4/10 x2=4zl

R-m=284zl
2017-12-01 (14:21)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 127 936
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

7/10 masz pewne i gratulki za wyższość farbek nad oentami.

Natomiast nie wiem skąd te 4/10 i stawka x 2.

według rozpisu było

2-3-1

1-4-1

a po nałożeniu farb

3-7-2



Edit.

No tak ,teraz rozumiem ,nakładasz farby o podwójnej warstwie.

--- wpis edytowano 2017-12-01 14:23 ---

2017-12-01 (14:57)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 10902

13701
wpis nr 1 127 956
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Gra test do 20 12 2017 do los godz.21,00-----40 losowań x 30 zł---1200 zł



Na bolka oko powinno być x4

no ale skoro tak stwierdzono,...to niech będzie



MMM wykończy prezesa i całą radę nadzorczą

jeszcze jeden taki wybryk i multi skasują



a co do liczenia

nie chcę się wymądrzać ale chyba błąd



2-3-1

1-4-1

------------

3- 7-2



na bolka oko jest tak



2 - 3 - 1

1 - 4 - 2

-------------

3 - 7 - 3





a u mnie bryndza

3/18

fatalnie
2017-12-01 (15:09)

status eMeL
Data rejestracji: 2008-11-24
Ilość postów: 12080

3906
wpis nr 1 127 965
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Xawery

Prezes nie pójdzie z torbami, tu jest klub MFS a nie klub graczy. Zajrzyj do tabel wygranych, gdy MMM trafiała dwa razy 5/5. Mizeria straszna 14 i 13 piątek. Dobrze podliczyłeś MMM, 7/10 i 2 x 3/10, mam tak na wysłanym kuponie, tym razem nie muszę pluć sobie w brodę.

Dzięki, MMM.

Pozdrawiam
2017-12-01 (15:50)

status eMeL
Data rejestracji: 2008-11-24
Ilość postów: 12080

3906
wpis nr 1 127 972
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Muszę dodać, że pierwszy raz w życiu zagrałem nie swoimi liczbami. Trochę szkoda, że bez plusa.

Ten nick MMM to chyba skrót od Mistrzyni Multi Multi.
2017-12-01 (15:58)

status MMM
Data rejestracji: 2014-05-21
Ilość postów: 3620

14111
wpis nr 1 127 977
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

warstwa na warstwie

___________________



1-2-4-6-8_______1-2-4-6-8----trafienia---1-6-6



1-3-5-6-9_______1-3-5-6-9----trafienia---1-5-6-3-5-6-9 ----7/10 x 2



2-3-4-5-7_______2-3-4-5-7----trafienia---2-5-3-5----4/10 ---x 2---tu mam tak!?

2017-12-01 (16:04)

status MMM
Data rejestracji: 2014-05-21
Ilość postów: 3620

14111
wpis nr 1 127 981
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Robin,proszę? czy możesz wrzucić to w matryce z e-maila/tylko na e-mail /podam jeszcze 10 liczb,/30 wchodzi spokojnie/wtedy zobaczymy,warto!







eMeL,jeśli zagrałeś to gratulacje,dzięki,pozdrawiam.

--- wpis edytowano 2017-12-01 16:06 ---

2017-12-01 (16:38)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 127 986
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na bolka oko jest tak



2 - 3 - 1

1 - 4 - 2

-------------

3 - 7 - 3



Bolek ma dobre oko i jest własnie tak.Inna sprawa że za moje wyliczenie



2-3-1

1-4-1

--------

3-7-2



wygrana wynosi tyle samo czyli płatne tylko 7/10

Cóz ,pospiech liczenie na karteczce (dobrze)

a potem zezem na karteczkę i złe wklepanie .

Jak pisałem ,byłem nieukiem ,w szkołę rzucałem kamieniami

i nawet budowlanki nie skończyłem

Ale budować trochę umiem

Wszystko zależy od materiału jakiego użyło się do budowy

a potem tylko pomalować farbką i gotowe
2017-12-01 (17:00)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 10902

13701
wpis nr 1 127 993
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jak pisałem ,byłem nieukiem ,w szkołę rzucałem kamieniami

i nawet budowlanki nie skończyłem

Ale budować trochę umiem

Wszystko zależy od materiału jakiego użyło się do budowy



Dawno się tak nie uśmiałem

masz poczucie humoru,a to bardzo dobra cecha



MMM... mistrzyni multi-multi, tytuł jak najbardziej się należy

a wracając do tematu

chyba nie tylko eMel zagrał,ale co ja tam wiem







24-42-7-8-76 - 12-69-10-13-28



Zaraz te 4/10 sprawdzę,bo to ja mogłem się pomylić



1 ) - 8

2 ) - 69,13



tak wychodzi

ale nie ma o co kopii kruszyć,bo trafienie prima







--- wpis edytowano 2017-12-01 17:06 ---

2017-12-01 (17:21)

status MMM
Data rejestracji: 2014-05-21
Ilość postów: 3620

14111
wpis nr 1 127 998
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Tak,macie racje,dopiero teraz dostrzegłam,poz.2-to ja wpisałam cyfrę 2\dobrze że tyle oczu to kontroluje,nie jest wstydem do błędu się przyznać!
2017-12-01 (17:24)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 10902

13701
wpis nr 1 128 000
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Gra piąta na 21:40



W kasie było 105 pln

koszt gry 7,50 pln

w kasie zostaje 97,50 pln



zmiana



11,40,77 - 39,10,71 - 72,41,13

18,25,68 - 3,37,75 - 33,35,16

--------------------------------------



rozpis



11,40,39,71,41 - 18,25,3,75,35

11,77,10,71,13 - 18,68,37,75,16

40,77,39,10,72 - 25,68,3,37,33



MMM

Drobiazg,.. nie przejmuj się bo to się zdarza

wyłapią ci co grają ,bo reszta nie czyta opisów przyrody

--- wpis edytowano 2017-12-01 17:28 ---

2017-12-01 (21:07)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 128 061
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



20,28,61...64,77,79...50,58,17

7,9,32...35,41,44...21,24,19



rozpis

1,2,4,6,8

1,3,5,6,9

2,3,4,5,7



nakładanie

1-2-3

4-5-6
2017-12-01 (22:09)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 128 097
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

trafione 5/18 ,mam 1 x 4/10.

Aha 777ch tez ma 4/10 ,

niestety to ta dziesiątka DSQ a więc się nie liczy.
2017-12-01 (22:19)

status MMM
Data rejestracji: 2014-05-21
Ilość postów: 3620

14111
wpis nr 1 128 103
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

warstwa na warstwie

___________________



1-2-4-6-8_______1-2-4-6-8 ---trafienia---1-2-8_____6



1-3-5-6-9_______1-3-5-6-9



2-3-4-5-7_______2-3-4-5-7



po podstawieniu liczb i połączeniu warstw

___________________________________



2-24-7-9-77-66-12-10-16-35---trafione---2-24-77-16--4/10x2



2-42-8-9-78-66-69-13-16-33



24-42-7-8-76-12-69-10-13-28
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 234 235 236 ... 1069 1070
Wyślij wiadomość do admina