Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 223 224 225 ... 1069 1070
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

trafienie 50% zbioru liczb do gry

2017-11-09 (20:49)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 10902

13701
wpis nr 1 122 384
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Z tymi 11 liczbami to mnie zaciekawiło,ale mam mieszane uczucia ,bo.....

te dodatkowe liczby chyba "rozwleką" skupisko trafionych liczb,..tak myślę

chyba że jest jakiś myk

skoro ma być taka sama gwarancja przy trafieniu
2017-11-09 (20:58)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 122 391
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Myk jest jeden ,masz wybrać dobrze dwukrotnie jako fifty-fifty.

Np.wiesz na 100 % że padnie 1 albo 2 i musisz dobrze wybrać ,

potem na 100% pada 3 lub cztery i masz wybrać.

Jak dobrze wybierzesz to masz przecież na 100% parke

To tylko przykład.
2017-11-09 (21:10)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 10902

13701
wpis nr 1 122 398
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Paniał

dyszel się kłania ?
2017-11-09 (21:20)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 122 402
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

dyszel na pewno nie .

Ok.

Zobaczmy ten test a potem się znowu zobaczy co dalej
2017-11-09 (21:27)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 10902

13701
wpis nr 1 122 404
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ok

Po prostu taki układ mi się skojarzył.
2017-11-10 (10:41)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 122 507
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Xawery ,jest jeszcze jeden "myk" czyli rozpis 10 liczb na trzy zakłady

po pięć skreśleń i zwiększasz szansę trafienia

przy jednoczesnym zachowaniu tych samych szans na ostateczne 5/5 .



Z kolei za trafienie 4/10 prezes płaci zawsze 2 zl czyli przy stawce x 3

za 7,5 złocisza wypłaca zawsze 6 złociszy

i tylko makinero wypisuje że wygrał 6 zł



Tu wypłata za trafienia 4/10 wynieść może 20 zl

ale może być także tylko 0 zl 4 zl lub 8 zl
2017-11-10 (13:56)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 10902

13701
wpis nr 1 122 550
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dalej to samo,... do odwołania



Teraz czytam wpis,...odezwę się po ;osowaniu

--- wpis edytowano 2017-11-10 13:57 ---

2017-11-10 (14:40)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 10902

13701
wpis nr 1 122 562
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Robin Hood

moje uznanie i gratulacje



piękne trafienie 6/9



w systemie 2x 4/5 i 1x 3/5



zabrakło trochę szczęścia ale i tak prezes płacze i płaci
2017-11-10 (14:44)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 122 563
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Własnie włączyłem kompa by sprawdzić lecz po wpisie już nie sprawdzam

bo i tak więcej nie wypatrzę

Rozpis to chybił-trafił z szansą dwukrotnie jak 1 do 3 a więc albo albo .

Trzeba chyba zestaw zmienić bo w cuda nie bardzo wierzę
2017-11-10 (14:47)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 122 565
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

No coś tam wypatrzyłem było 3-2-1

a więc szansa 33,33% na trafienie 5/5
2017-11-10 (15:12)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 10902

13701
wpis nr 1 122 568
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Z kolei za trafienie 4/10 prezes płaci zawsze 2 zl czyli przy stawce x 3

za 7,5 złocisza wypłaca zawsze 6 złociszy

i tylko makinero wypisuje że wygrał 6 zł







Daj ten rozpis i opisz zasady gry



Zagramy o kasę na jakieś wakacje
2017-11-10 (15:36)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 122 569
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

W porządku Xawery ,wiesz że jako nieuki nigdy ze sobą się nie spieraliśmy

a ci wszyscy prymusi co pilnie chodzili do szkoły też niech trochę się poduczą



Obieramy 10 liczb jako trzy strefy 3-4-3



Pierwsze 3 liczby to trzy parki i tu powinieneś starać się trafić 2/3

1 2

1 3

2 3



Następnie szukasz w jakich 4 liczbach spodziewasz się 2/4 (minimum)



masz więc z 4 liczb 6 parek

4 5

4 6

4 7

5 6

5 7

6 7



Jeśli padło 2/4 to w tych 6 parkach jest jedno jako 2/2 i cztery jako x 1/2.

No ,jest jeszcze czarna owca w tej rodzinie czyli jedno 0/2

Musisz z tych 6 par dokonać wyboru i użyć tylko połowy czyli trzy parki.

Od Twojego wyboru zależy co wybrałeś a masz szansę 50% że jest tam 2/2



Nawet jak wybierzesz tutaj 2/2 i czarną owcę to ostatecznie szanse

na główne trafienie 5/5 nic a nic się nie zmieni ,

tracisz tylko szanse na mniejsze trafienia skoro wybrałeś także czarną owcę



Specom od sieci i ONT radziłbym by dokładnie sprawdzili kody dla tych 6 parek

i wszystkie możliwe ONT dla tych sześciu par.

Bo jak wejdzie 3/4 to z tych sześciu par dzięki kodom i ONT można wybrać

wszystkie trzy 2/2 jakie znajdą się w sześciu możliwych parkach



2017-11-10 (16:08)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 10902

13701
wpis nr 1 122 578
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

OK



Podaj przykład rozpisu na trzy zakłady



na razie widzę siedem liczb





czy to tak?



1,2 - 4,5 - 5

1,3 - 4,5 - 6

2,3 - 4,5 - 7
2017-11-10 (17:13)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 122 583
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

1,2,3

jako



1 2

1 3

2 3



4,5,6,7

jako



4 5

4 6

4 7

5 6

5 7

6 7



7,8,9 to trzy jedynki tu ma wejść 1/2



Rozpis

1 2 4 6 10

1 3 4 5 9

2 3 5 7 8



Oczywiście możesz wybrać inne trzy parki z tych 6 ,zawsze dwie liczby

z czterech beda się powtarzać w tym przypadku dwukrotnie jest 4 i 5.



Nic nie kombinowałem jest to połączenie chybił-trafił lecz teraz co nieco sprawdzałem i przyjmując los 10561 gdzie było 5/10 na dwudziestki (21-29 i 20 jako ostatnia dziesiąta) i podstawiając trafione dwudziestki 22,23,25,27,28 jako 2,3,5,7,8 masz 5/5 w trzecim rozpisie ,

podobnie dzisiejsze moje 6/9 i traktując jako 6/10 jest 5/5 w drugim rozpisie.



Los.10551 dało 6/10 w liczbach 51-59 i 50 (51,53,54,55,57,59)

i trafione 5/5 w drugim zakładzie

podobnie jak wcześniej los. 10541 na 50-ki tez dało 6/10 (52,53,54,55,57,58)

i trafione 5/5 w trzecim zakładzie.



W tym przypadku liczby z końcówka 0 traktować trzeba

jako liczba ostatnia podstawiona do 10 .

Aby nie mieszać przy sprawdzaniu .

Zasady znasz a kolejności do ustawienia co pod czym to kwestia chybił-trafił.

Bo przecież nie będę badać ani ONT ani kodów co z czym dawno nie było

ani czy to data ich wypadnięcia razem
2017-11-10 (18:57)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 10902

13701
wpis nr 1 122 603
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

OK

Potestuję

---------------------



Po sześciu grach stan kasy to 546,50 pln.

-------------------------------------





Siódma gra o 21:40

to samo



koszt gry 7,50

w kasie pozostało 539 pln
2017-11-10 (21:25)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 122 633
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Cosik mam na plusie (14 zl) więc pierwsza gra



2,4,5,32,36,38,60,62,69
2017-11-10 (22:38)

status MMM
Data rejestracji: 2014-05-21
Ilość postów: 3620

14111
wpis nr 1 122 672
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

O co i czym tu Xawery wojuje?Zapoznam się z zaległym tematem.Jakby coś ,to wchodzę do gry,3 mocne liczby na jutro mam.Pozdrawiam.
2017-11-10 (22:50)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 122 678
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Hej makinero ,znowu wygrałem 8 zl za 4/9 zamiast 3 x 2 zl=6 zl



A tak między nami to jest tylko zwrot stawki 7,5 zl i 50 groszy do kieszeni

przy rozpisie na 9 liczb.



W rozpisie na 10 liczb również 2 x 3/5 czyli 8 zl lecz

w przypadku trafienia liczby dodatkowej dziesiątej czyli za 5/10

prezes by wyplacił 12 zl (4 zl x stawka 3)

a w rozpisie byłoby 4/5 i 3/5 czyli 24 zl.
2017-11-10 (23:45)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 10902

13701
wpis nr 1 122 699
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Siódma gra

trafiono 3/9

wygrana 4 pln

w kasie 543 pln



znowu trafienie 3/9 i zeszło się w systemie.



Coś nam się Robin Hood rozstrzelał,... pociski w tarczy



MMM możesz w każdej chwili dołączyć

ale

prawdziwa gra jest przed nami

gra o kasę na wakacje.



Może sindbad da się w końcu uprosić i zrobi liczydło do sumowania trafień i wygranych

a o tabeli do gry to już nawet nie wspomnę.
2017-11-11 (09:14)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 122 721
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dodam że miałem 33,33333333333333333333333333333333333333333333333333% szans

na trafienie 4/5 a prezes wylicza zawsze tak samo i zawsze daje 11,9 % szans na 4/5 przy 4/9.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 223 224 225 ... 1069 1070
Wyślij wiadomość do admina