Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 145 146 147 ... 864 865
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW 2

2018-01-27 (08:33)

status marka
Data rejestracji: 2018-01-16
Ilość postów: 983

15587
wpis nr 1 142 386
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzien dobry!Nostradamusie,bardzo póżno chodzisz spać;-)

Zapamiętałam tylko tyle,że przyniosłam do domu wielką torbę a w niej były książeczki dla dzieci. Póżniej moje dzieci klóciły się o te książki. Zastanawiam się tylko czy to nie było zwykłe senne odzwierciedlenie rzeczywistości.Pozdrawiam serdecznie!
2018-01-27 (08:54)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 142 389
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Marka przespałem losowanie.

Zbyt dużo pracy nad analizami.

A w nocy to ja średnio 4 razy wstaje po to by zapisać sny.

Umysł jest wytrenowany--ma byc znak--przebudzenie -zapis ,i dalej to samo.

Dlatego po pół roku gry tym sposobem jestem wyeksploatowany,i kolejne pół roku odpoczywam.

Oto analiza;

Torba-42,książka-14-książeczka-38-dzieci-11-kłótnia-2.

Powodzenia,pozdrawiam gorąco.



Od dziś zajme się ciekawostkami.

A ciekawe jest wczorajsze wieczorne wskazanie programu Viltomierz-zero

I jego wyniki procentowe

Mam to zapisane w zeszycie.

Fotka będzie



2018-01-27 (09:04)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 142 391
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2018-01-27 (09:09)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 142 392
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na zdjęciu widać wyrażnie że przeważała-40-stka--i wyszła super.

Oraz 1 rząd poziomy mamy trafione-3/4

A 4 rząd mamy aż-4/5-trafione.

Jeszcze w pionach jest po 3/4--pierwszy i piąty.

Kiedyś pisałem że to najlepszy program do strzelania pewniaków.
2018-01-27 (09:14)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 142 393
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na południe dziś jest takie wskazanie:

Fotka.
2018-01-27 (09:17)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 142 394
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2018-01-27 (09:19)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 142 396
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Nie zapominajcie że miód kosztował-15 zł.

Po-22-leci-15-Vil zero pokazuje nam.
2018-01-27 (09:26)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 142 399
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Moje znaki:

Hipnotyzer-64,Krysia-28,kolega-65,torbe ukradli-35,42,4 piwa-4,autobus-18.piekarz piecze chleb-mam odebrac bochenek-70 za 2 godziny.



Mocne z tego-70 i 28.

Zaległe-15,21,39.



Zestaw--4,15,21,28,39,70.

Powodzenia.

2018-01-27 (10:11)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 142 412
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Sen Brata:

1.Kolega-73-przywiózł indyk-72-waga-51-w stodole-6-warzą go.

Ma on -4,5 kilo.

Goście z Częstochowa-47-płacą po 8 zł .za kilo-indyka-72.



Na bank-72.
2018-01-27 (14:50)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 142 488
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Podsumowanie.

Na bank-72.--pięknie trafione

Zaległe Nostradamus-15,21,39--trafione-2/3.

Zapomniałem tylko o strzykawka-35-zaległe od wczoraj.

A miód kosztował-15 zł--15--idealnie trafione.

Vil 0 trafił -15-bezbłędnie w pierwszym poziomie,a w tym 4-tym było-72-aż dwa razy--czyli pewne.

Dodam iż w pierwszej kolumnie pion-parki---trafiona 3-cia parka-15,72.



Było tam też 64-mój hipnotyzer-64-trafione.
2018-01-27 (16:32)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 142 518
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na wieczór pewne -28 i 21.

Trójka--21,28,73.

5)---6,21,28,70,73.

7)---6,21,28,31,65,70,73.

Powodzenia.
2018-01-27 (18:55)

status marka
Data rejestracji: 2018-01-16
Ilość postów: 983

15587
wpis nr 1 142 544
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Zauważyłam,ze wszyscy idziemy w tym samym kierunku liczbowym. Nostradamus,moze Cię pocieszę,że ja tak wstaję kilkakrotnie w ciągu nocy od ponad 5 lat .Ponieważ moje dzieci odziedziczyły po tatusiu niespokojny sen i normalizuje się to ok.3 roku życia. Czekam z niecierpliwością na przespaną noc,ale chyba po tak długim okresie już się do tej sytuacji przyzwyczaiłam. Powodzenia wieczorem!
2018-01-27 (20:35)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 142 555
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzięki Marka.

Cała rzecz polega na tym żeby osiągnąć odpowiednią fazę snu,a nie od tak sobie niejasny urywek tłumaczyć.

Sama tutaj widzisz jak mój brat miał trafny sen--Indyk-72-krótko i na temat.

Gdyby wszyscy dali z siebie choć tę jedną tylko liczbę --byłoby super i wygrane pewne.

A mój brat nie gra w nic--tylko śni dla mnie-zmuszony moją silną wolą.

Do trafnych snów użyj autohipnozy i metody błyszczącego przedmiotu.

Gdy nad ranem wstaniesz,idż do łazienki,i popatrz w światło--zgaś je i kilka razy zapal z powrotem.

5 razy wystarczy.

Chodzi o uaktywnienie receptorów wzrokowych do mózgu.

Zobaczysz to pomoże.

Powodzenia.
2018-01-27 (22:07)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 142 576
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Drugi pewniak-21-trafiony.

Zestawy po 2/5,2/7.

Programy też słabo trafiły :

Multipairs-2/10 oraz -2/3-z pewniaków.

Viltom-3/10

Viltomierz--2/12



A keniox sugerował końcówki-2 i 4---24,34,44,54,64,74-było.

Pa.

2018-01-27 (23:22)

status marka
Data rejestracji: 2018-01-16
Ilość postów: 983

15587
wpis nr 1 142 590
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Wiem jak istotne są fazy snu,dlatego dzisiaj zaznaczyłam ,ze mój sen nie do końca może być wiarygodny. Spróbuje podanej przez Ciebie metody,dziękuje za radę
2018-01-28 (10:05)

status gladsome
Data rejestracji: 2018-01-22
Ilość postów: 11

15597
wpis nr 1 142 622
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam dzis snilo mi sie ,że stałem pod basenem w radomsku z jakims mężczyzną wysoki brunet ubrany w biały płaszcz chciał pożyczyc rower ,żeby przejechał na górkę (tam gdzie jest skatepark) pamietam ze wyprowadziłem mu z garażu (niebieski rower -dokladnei pamietam że rama była koloru niebieskiego (przez chwile snu mignela mi tez czerwona rama roweru) tak jakbym chciał wybrac miedzy niebieska a czerwona ale niebieska wygrala -napompowałem opony też wyraźnie pamietam że byly to grube opony-rower goral , lecz przyszedł mój tata i jemu wydałem ten rower , bo bałem się że ten pan mi go zniszczy , potem przenieślismy się z tatą na górke nieopodal basenu , tam był festyn(stal moj tata moj chrzestny andrzej kaczmarek i ten gosc - 3 osoby , pamiętam mnóstwo ludzi pijących piwo dokładnie widziałem 2 grupki pijącą piwo , później trzymałem kijek bo chciałem na niego nabic kiełbase zeby usmazyc sobie ja jednak ktoś podbiegł i mi zabrał ten kijek był to chyba brat cioteczny radek kaczmarek

--- wpis edytowano 2018-01-28 10:06 ---

2018-01-28 (10:15)

status marka
Data rejestracji: 2018-01-16
Ilość postów: 983

15587
wpis nr 1 142 626
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry ,dzisiaj trochę lepiej z pamięcią senną

- mój brat P.T.(50+38)=16 - nie wiem czy to dobrze przeliczyłam, suma imienia 50,nazwiska 38

Brat przyjechał do mnie na jakaś wieś i pytał dlaczego nie zamykam samochodu na noc. Potem jeździłam tym samochodem jak wariatka ( w rzeczywistości od wypadku, ponad 10 lat temu, nie wsiadłam za kierownice).



-czekałam na jakiegoś mężczyznę ale nie wiem w jakim celu, póżniej wchodziliśmy do tego samego bardzo wysokiego budynku , gdzie schody były na zewnątrz . Wejscie i same te schody tworzyły jakby plac.



-zaprowadzałam dziewczynkę (obcą) na zabawę dla dzieci i ona weszła bucikami w błoto . Próbowałam wyczyścić jej buciki.

Proszę o przetłumaczenie i z góry dziękuję! Miłego dnia!
2018-01-28 (10:46)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 142 635
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Gladsome:

Basen-14-Radomsko-33,pożyczka-6,rower-50-Góral-13,niebieski-47-rama-39,czerwony-52,opona-25,ojciec-22,festyn-25,chrzestny-6--on-66,3 osoby-3,ludzie-10-piwo-58,kij-42-R.K-64.



Mocne-42 i 50.

Zestaw--6,13,25,42,50,66.



marka:

On-16,samochód-42,noc-13,schody-26,budynek-14,zabawa-30,błoto-52,buty-43-czyścić-59.

Mocne-16 i 30.



Może---16,30,42.

Powodzenia.

2018-01-28 (10:55)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 142 637
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

U mnie:

Firanka-66-telewizor-51,hasło-19,facebook-31,opona-25,chory-6,gra-48,on-73,kabaret-22,tresura-30.

Mocne -30 i 66.

Zestaw--6,22,25,30,31,48,73.

2018-01-28 (10:56)

status juzpo50
Data rejestracji: 2010-09-29
Ilość postów: 18784

12679
wpis nr 1 142 638
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witaj, Nostradamus



taki sen

zagladam do skrzynki pocztowej, jest zapelniona, wyjmuje listy, gazety, paczuszki, podjezdza jakis gangster i mowi, zemam wszystko oddac,ja na to, ze czekam na znajomego (Bronislaw) i musze kupic sernik, wypada z siatki na ziemie, wiec go podnosze i chowam do skrzynki



Pozdrawiam
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 145 146 147 ... 864 865
Wyślij wiadomość do admina