Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 139 140 141 ... 864 865
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW 2

2018-01-12 (11:04)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 138 466
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

AK47

Tył-11-BMW-11-upadek-44-rzeka-1,klucze-51,18,golf-22,matka-9,jechać-12-zaproszenie-65-dziadek-78,telefon-46.

Mocne-11 i 1.

Zestaw--1,11,12,44,46.



Takamama.

Dziecko-11-iść-74,sklep-33-cukiernia-46,bochenek chleba-70,wuzetka-25,ogórki-39,ziemia-10,monety-28.

Mocne-11 i 46.

Zestaw--11,25,28,46,70.

Powodzenia,pozdrawiam.

2018-01-12 (11:06)

status Takamama
Data rejestracji: 2017-12-14
Ilość postów: 40

15557
wpis nr 1 138 467
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzięki nostradamus miłego dnia
2018-01-12 (11:17)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 138 468
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

U mnie:

Radomsko być-33-ul.Reymonta-38,autobus-18,staruszka-79,pasek-28,gnój-45,wóz-6,pluć-16,mokre-7,mapa-13-aniołów-54-w Polsce-20-nazwy ich-39.

Pewne-33 i 54.

Zestaw--7,13,33,45,54.

7)---6,7,13,18,33,45,54.

Powodzenia.
2018-01-12 (11:30)

status koszalinek
Data rejestracji: 2013-03-01
Ilość postów: 3895

13753
wpis nr 1 138 475
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam



dzisiaj śniła mi się niebieska sukienka z białym kołnierzykiem
2018-01-12 (11:53)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 138 478
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witaj Koszalinek.

Suknia-35-niebieski-47-kołnierz-58-biały-21.

Kołnierzyk-54.

Mocne-35 i 54.

Może--21,35,47,54,58.

Powodzenia,pozdrawiam.
2018-01-12 (12:05)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 138 483
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Myślę jeszcze że ten A.Grab=74-może się powtórzyć.

On-74-puszka-21-piwo-58-jeden raz-1-zakład-45-śmiech-33-na sali-54.

Bo to było widziane z góry.--ważne jest.

Dołoże jeszcze siódemkę----1,21,33,45,54,58,74.

2018-01-12 (12:31)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 138 488
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Nasze pewniaki na południe:



AK47----11 i 1.

Takamama--70 i 11.

Koszalinek--35 i 54.

Nostradamus--33 i 54.



Obr-1-

Krysia-45 i 4.

Krzysiekwa-33 i 12.

Ika--13 i 72.

Dusia--13 i 32.

Jula---5 i 28.

Alfafir---21 i 32.





Powodzenia.



2018-01-12 (13:48)

status koszalinek
Data rejestracji: 2013-03-01
Ilość postów: 3895

13753
wpis nr 1 138 495
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

dziękuję i pozdrawiam
2018-01-12 (14:22)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 138 509
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Podsumowanie.

Dołoże jeszcze siódemkę----1,21,33,45,54,58,74. ---trafione-3/7

A.Grabowski-74-się powtórzył-tak jak przewidziałem.



Nostradamus-drugi pewniak-54-trafiony.

Koszalinek-też-54-kołnierzyk

AK47-też drugi-1



U mnie wyszła:

Staruszka-79

Anioł-54-Polska-20

Nazwy-39.

Ul.Reymonta-38,76



AK47

Rzeka-1

Dziadek-78

Zaległe-pierś-37

perfumy-29



Takamama

Wuzetka-25

Ogórki-39

Iść-74



Reszta może wieczorem.

--- wpis edytowano 2018-01-12 14:29 ---

2018-01-12 (15:45)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 138 520
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Pewniaki na wieczór:

AK---11 i 51.

Takamama---11 i 70.

Koszalinek--47 i 35

Nostradamus---33 i 4.



Zestaw wieczorny--4,11,16,28,33,51,70.

Trójka--4,33,51 lub 16,33,70.



Obr--1--

Ika--58 i 72.

Dusia--11 i 32.

Jula-9 i 60.

Krzyś--33 i 12

alfafir--50 i 32.



Zestaw---9,32,33,50,58,60,72.

Trójki--9,32,50 lub 9,33,60.



Powodzenia.

2018-01-12 (15:49)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 138 522
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Keniox końcówki-2 i 0

Może--32,52,72,50,60,70.
2018-01-12 (22:05)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 138 583
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Tylko Jula -drugi pewniak trafiony-60.

Reszta klapa totalna.

Sny wychodzą na południe ,a nie na wieczór teraz.



Jeszcze najlepiej śniła Elena-liczby-52,53,64---trafione-3/3--Brawo.



Na jutro pewne-Marki-9-Jula,i pluć-16.

Naprawdę TS mnie zdenerwował,a jutro moja wibracja-7-

Zrobie z nim porzadek.

pa.
2018-01-12 (22:24)

status elena55
Data rejestracji: 2014-06-25
Ilość postów: 6547

14122
wpis nr 1 138 585
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam 😊



Dziękuję za brawa i tak jako ciekawostkę podam że te "52,53,64" to liczby "drzemkowe", wracając do domu przysnęło mi się na chwilkę 😁 😁 😁



Pozdrawiam życząc Cyferkowych snów ☺
2018-01-13 (05:24)

status ak47
Data rejestracji: 2017-04-24
Ilość postów: 1805

15253
wpis nr 1 138 605
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam sny na dziś idę gdzieś po schodach na górę, zgubiłem telefon przy sklepie...

Kobieta z dużymi piersiami i jakiś wątek kolega Zbyszek i narkotyki ....

Pozdrawiam 😉
2018-01-13 (11:04)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 138 649
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

AK47

Schody-26-w górę-38-zguba-53-sklep-33,telefon-46,szukać-66,biust-37,Zbyszek-30-narkotyki-28.

Mocne-28 i 37.

Zaległe-51,11.

Zestaw--11,28,37,51,66.

Powodzenia.
2018-01-13 (11:45)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 138 664
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Elena ma zaległe-45 i 4.

Krysia też ta godzina-4:45



A u mnie dziś godzina-14:6

Pytam się brata o sen--malował-14-rower-50-farba-66-puszka-21-pistoletem-10.

Mocne-14 i 50.

Jest sporo zaległych liczb z obu obróbek.



U mnie:

Klucz-51,autobus-18,ludzie-10-biblioteka-41,temat-14-nagrań-28-Sejm-11,godż-14:6,mam 700zł=36,info--skorzystaj-36-Mikołaj-26.

Mocne-28 i 41,51.

Może--11,14,28,41,51.

Powodzenia.
2018-01-13 (12:43)

status ewapiotr
Data rejestracji: 2012-10-14
Ilość postów: 7697

13616
wpis nr 1 138 690
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

A mój sen:

kupiłam czekoladę (zwykłą mleczną) oraz białą.

(Była w blokach na wagę. Trzeba sobie było wyłamać ile się chce.)

Wyłamałam 3 tabliczki po 12 kostek każda - tej białej czekolady i jedną tabliczkę 12 kostek czekolady brązowej. Włożono je do papierowej torebki.



Po przeliczeniu to 36 kostek białej i 12 czekoladowej.



Potem znalazłam się pod jakimś starym blokiem z balkonami w kwiatach.



Czy ktoś pomoże przetłumaczyć ten sen.

Bardzo wielkie dzięki.



Drugi sen (tj. ten sam, ale później):

Jestem świadkiem jakiegoś przestępstwa. W mieszkanku na samej górze zrobili zasadzkę przestępcy. Idę do tego mieszkania z kimś (nie pamiętam z kim).

Ja się chowam na półpiętrze a towarzysz puka. Drzwi się otwierają. Wchodzi i słyszę, że go tam zabijają (chyba nożem). Zbiegam na dół i wychodzę na ulicę. Wiem, że ktoś z góry patrzy na mnie przez okno. Idę dalej ale ktoś mnie śledzi a w ręku trzyma nóż. Chcą mnie wyeliminować, bo stałam się świadkiem tego zabójstwa.

Uciekam. Szukam policji. Idę i składam zeznanie. Policjant mnie chyba nie traktuje poważnie.

Wychodzi wraz ze mną na ulicę i nikogo nie widząc po chwili wraca na posterunek. Zostawia mnie samą na pastwę zabójcy.
2018-01-13 (13:57)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 138 702
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Sorki Ewa dopiero wróciłem z zakupów i widzę wpis.

Potem zrobię analizę.

Ale czekolada-to-4.
2018-01-13 (14:14)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 138 708
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Tosiek załatwiony-290zł-wygranych mam.

Fotki.
2018-01-13 (14:21)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 138 713
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 139 140 141 ... 864 865
Wyślij wiadomość do admina