| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 139 140 141 ... 864 865 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW 2 |
2018-01-12 (11:04) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 138 466 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. AK47 Tył-11-BMW-11-upadek-44-rzeka-1,klucze-51,18,golf-22,matka-9,jechać-12-zaproszenie-65-dziadek-78,telefon-46. Mocne-11 i 1. Zestaw--1,11,12,44,46. Takamama. Dziecko-11-iść-74,sklep-33-cukiernia-46,bochenek chleba-70,wuzetka-25,ogórki-39,ziemia-10,monety-28. Mocne-11 i 46. Zestaw--11,25,28,46,70. Powodzenia,pozdrawiam. |
2018-01-12 (11:06) TakamamaData rejestracji: 2017-12-14 Ilość postów: 40 | wpis nr 1 138 467 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzięki nostradamus |
2018-01-12 (11:17) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 138 468 [ CZCIONKA MONOSPACE ] U mnie: Radomsko być-33-ul.Reymonta-38,autobus-18,staruszka-79,pasek-28,gnój-45,wóz-6,pluć-16,mokre-7,mapa-13-aniołów-54-w Polsce-20-nazwy ich-39. Pewne-33 i 54. Zestaw--7,13,33,45,54. 7)---6,7,13,18,33,45,54. Powodzenia. |
2018-01-12 (11:30) koszalinekData rejestracji: 2013-03-01 Ilość postów: 3895 | wpis nr 1 138 475 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam dzisiaj śniła mi się niebieska sukienka z białym kołnierzykiem |
2018-01-12 (11:53) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 138 478 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj Koszalinek. Suknia-35-niebieski-47-kołnierz-58-biały-21. Kołnierzyk-54. Mocne-35 i 54. Może--21,35,47,54,58. Powodzenia,pozdrawiam. |
2018-01-12 (12:05) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 138 483 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Myślę jeszcze że ten A.Grab=74-może się powtórzyć. On-74-puszka-21-piwo-58-jeden raz-1-zakład-45-śmiech-33-na sali-54. Bo to było widziane z góry.--ważne jest. Dołoże jeszcze siódemkę----1,21,33,45,54,58,74. |
2018-01-12 (12:31) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 138 488 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Nasze pewniaki na południe: AK47----11 i 1. Takamama--70 i 11. Koszalinek--35 i 54. Nostradamus--33 i 54. Obr-1- Krysia-45 i 4. Krzysiekwa-33 i 12. Ika--13 i 72. Dusia--13 i 32. Jula---5 i 28. Alfafir---21 i 32. Powodzenia. |
2018-01-12 (13:48) koszalinekData rejestracji: 2013-03-01 Ilość postów: 3895 | wpis nr 1 138 495 [ CZCIONKA MONOSPACE ] dziękuję i pozdrawiam |
2018-01-12 (14:22) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 138 509 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Podsumowanie. Dołoże jeszcze siódemkę----1,21,33,45,54,58,74. ---trafione-3/7 A.Grabowski-74-się powtórzył-tak jak przewidziałem. Nostradamus-drugi pewniak-54-trafiony. Koszalinek-też-54-kołnierzyk AK47-też drugi-1 U mnie wyszła: Staruszka-79 Anioł-54-Polska-20 Nazwy-39. Ul.Reymonta-38,76 AK47 Rzeka-1 Dziadek-78 Zaległe-pierś-37 perfumy-29 Takamama Wuzetka-25 Ogórki-39 Iść-74 Reszta może wieczorem. --- wpis edytowano 2018-01-12 14:29 --- |
2018-01-12 (15:45) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 138 520 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Pewniaki na wieczór: AK---11 i 51. Takamama---11 i 70. Koszalinek--47 i 35 Nostradamus---33 i 4. Zestaw wieczorny--4,11,16,28,33,51,70. Trójka--4,33,51 lub 16,33,70. Obr--1-- Ika--58 i 72. Dusia--11 i 32. Jula-9 i 60. Krzyś--33 i 12 alfafir--50 i 32. Zestaw---9,32,33,50,58,60,72. Trójki--9,32,50 lub 9,33,60. Powodzenia. |
2018-01-12 (15:49) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 138 522 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Keniox końcówki-2 i 0 Może--32,52,72,50,60,70. |
2018-01-12 (22:05) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 138 583 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Tylko Jula -drugi pewniak trafiony-60. Reszta klapa totalna. Sny wychodzą na południe ,a nie na wieczór teraz. Jeszcze najlepiej śniła Elena-liczby-52,53,64---trafione-3/3--Brawo. Na jutro pewne-Marki-9-Jula,i pluć-16. Naprawdę TS mnie zdenerwował,a jutro moja wibracja-7- Zrobie z nim porzadek. pa. |
2018-01-12 (22:24) elena55Data rejestracji: 2014-06-25 Ilość postów: 6547 | wpis nr 1 138 585 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam 😊 Dziękuję za brawa i tak jako ciekawostkę podam że te "52,53,64" to liczby "drzemkowe", wracając do domu przysnęło mi się na chwilkę 😁 😁 😁 Pozdrawiam życząc Cyferkowych snów ☺ |
2018-01-13 (05:24) ak47Data rejestracji: 2017-04-24 Ilość postów: 1805 | wpis nr 1 138 605 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam sny na dziś idę gdzieś po schodach na górę, zgubiłem telefon przy sklepie... Kobieta z dużymi piersiami i jakiś wątek kolega Zbyszek i narkotyki .... Pozdrawiam 😉 |
2018-01-13 (11:04) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 138 649 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. AK47 Schody-26-w górę-38-zguba-53-sklep-33,telefon-46,szukać-66,biust-37,Zbyszek-30-narkotyki-28. Mocne-28 i 37. Zaległe-51,11. Zestaw--11,28,37,51,66. Powodzenia. |
2018-01-13 (11:45) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 138 664 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Elena ma zaległe-45 i 4. Krysia też ta godzina-4:45 A u mnie dziś godzina-14:6 Pytam się brata o sen--malował-14-rower-50-farba-66-puszka-21-pistoletem-10. Mocne-14 i 50. Jest sporo zaległych liczb z obu obróbek. U mnie: Klucz-51,autobus-18,ludzie-10-biblioteka-41,temat-14-nagrań-28-Sejm-11,godż-14:6,mam 700zł=36,info--skorzystaj-36-Mikołaj-26. Mocne-28 i 41,51. Może--11,14,28,41,51. Powodzenia. |
2018-01-13 (12:43) ewapiotrData rejestracji: 2012-10-14 Ilość postów: 7697 | wpis nr 1 138 690 [ CZCIONKA MONOSPACE ] A mój sen: kupiłam czekoladę (zwykłą mleczną) oraz białą. (Była w blokach na wagę. Trzeba sobie było wyłamać ile się chce.) Wyłamałam 3 tabliczki po 12 kostek każda - tej białej czekolady i jedną tabliczkę 12 kostek czekolady brązowej. Włożono je do papierowej torebki. Po przeliczeniu to 36 kostek białej i 12 czekoladowej. Potem znalazłam się pod jakimś starym blokiem z balkonami w kwiatach. Czy ktoś pomoże przetłumaczyć ten sen. Bardzo wielkie dzięki. Drugi sen (tj. ten sam, ale później): Jestem świadkiem jakiegoś przestępstwa. W mieszkanku na samej górze zrobili zasadzkę przestępcy. Idę do tego mieszkania z kimś (nie pamiętam z kim). Ja się chowam na półpiętrze a towarzysz puka. Drzwi się otwierają. Wchodzi i słyszę, że go tam zabijają (chyba nożem). Zbiegam na dół i wychodzę na ulicę. Wiem, że ktoś z góry patrzy na mnie przez okno. Idę dalej ale ktoś mnie śledzi a w ręku trzyma nóż. Chcą mnie wyeliminować, bo stałam się świadkiem tego zabójstwa. Uciekam. Szukam policji. Idę i składam zeznanie. Policjant mnie chyba nie traktuje poważnie. Wychodzi wraz ze mną na ulicę i nikogo nie widząc po chwili wraca na posterunek. Zostawia mnie samą na pastwę zabójcy. |
2018-01-13 (13:57) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 138 702 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Sorki Ewa dopiero wróciłem z zakupów i widzę wpis. Potem zrobię analizę. Ale czekolada-to-4. |
2018-01-13 (14:14) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 138 708 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Tosiek załatwiony-290zł-wygranych mam. Fotki. |
2018-01-13 (14:21) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 138 713 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ![]() |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 139 140 141 ... 864 865 Wyślij wiadomość do admina |