| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 137 138 139 ... 864 865 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW 2 |
2018-01-09 (13:55) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 137 686 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzięki Myska za wyjaśnienie. Ten talizman dostałem w prezencie od Ewy Gabor. Więc szczypta magi nie zaszkodzi. Pozdrawiam. |
2018-01-09 (14:19) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 137 698 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Podsumowanie. Nostradamus Pewne. Może-69 i 78,19,5,68,10,74. --trafione -4/7. Pewniak-69-bezbłędny. A pierwsze 4 liczby--69,78,19,5---trafione. AK47 Zestaw dał-3/7 Nawet przy tak niekorzystnej sutuacji astrologicznej ,moje sny wyszły super. Było: 5 jajek-5 Niemoc-69 Śnieg-78 Tomek-19 |
2018-01-09 (14:38) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 137 706 [ CZCIONKA MONOSPACE ] U AK47-wyszło: Piątka-5 Fajerwerki-52 Droga-41-kręta-73 Czołg-27 Dach-69 Dziadek-78 Płot-58 narożnik-44 Grubość-31 Wzrost-42 Centymetr-41 Naliczyłem aż 11 liczb-BRAWO> |
2018-01-09 (14:42) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 137 708 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na wieczór już widzę pewne--53 i 3. |
2018-01-09 (16:45) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 137 743 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Zestaw--3,10,15,29,35,53,68. |
2018-01-09 (22:08) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 137 819 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Zestaw nic nie dał -nic dziwnego. Z moich pozostało tylko -Ciastko-82-które weszło-28-zgodnie z moją nauką,a nie-10. Królowamonet-zabić-6-wyszło idealnie.,łańcuch-16,ostrzyć-34--Brawo. AK47-wyszło teraz; Zadanie-32 Izrael-34 Ryby-62 Miara-28. Praca-56 Na jutro pewne może-Sum-8 Pa. |
2018-01-10 (05:42) ak47Data rejestracji: 2017-04-24 Ilość postów: 1805 | wpis nr 1 137 852 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam sny na dziś: Trzy spikerki w tv mówią 22:11:12..... U sąsiada kupuje deski nieoheblowane. tylko aniołka sąsiad szlifuje pod ciężarem ..... Jadę autem koło szkoły dodaję gazu, słychać ryk silnika . Dalej już idę chce iść sprawdzić nr w lotto ale mały płotek z cienkiej siatki mi przeszkadza i nie chce mi się iść na około za nią widzę zieloną trawkę obracam się i widzę biegnącego tygrysa z bajek ..... Żona wychodzi z dziećmi teściowa biega w białych pantalonach mocz na podłodze i na butelkach z wodą jestem wściekły .... Pozdrawiam |
2018-01-10 (10:27) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 137 883 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj AK47. Tylko istotne. Trzy-3-prezenterka-57-prezenter-54--te--22,11,12.TV-51,--numery-19,deski-13,sąsiad-57,anioł-54,szlifować-52,ciężar-39,samochodem jechać-12,42,Ryk-63-silnik-29,numer-19,przeszkody-54,tygrys-41-bajka-7,majtki-19-pantalony-36-białe-21,mocz-20-podłoga-34,flaszki-4-woda-16,33. Pewne-3 i 29,63,54,41,7,19. Powodzenia,pozdrawiam. --- wpis edytowano 2018-01-10 10:29 --- |
2018-01-10 (10:41) TakamamaData rejestracji: 2017-12-14 Ilość postów: 40 | wpis nr 1 137 885 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Hej obecnym:) co mi się za koszmary śnią ostatnio! Nostradamus czy to może być przez jakąś fazę? Jakieś nekrologi i tym podobne |
2018-01-10 (10:56) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 137 887 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Takamama: Nekrolog-43-lub afisz-6. Dziś mamy 24 dzień księżyca od nowiu liczony. Księżyc w skorpionie. Oznacza to wpływy złowrogie,i powodzenie zdrady,spiski,zmowy. Sny--bez znaczenia. |
2018-01-10 (10:58) dusiaData rejestracji: 2014-11-02 Ilość postów: 10018 | wpis nr 1 137 890 [ CZCIONKA MONOSPACE ] NOSTRADAMUS JA JESTEM SKORPIONEM ,,numerol,23-5 to dla mnie dobrze czy żle?????????? |
2018-01-10 (11:02) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 137 893 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ale żeby nie mieć koszmarów trzeba nosić obronne talizmany, i miejsce śniącego utrzymywać w czystości. Napawając go woniami kadzideł ,olejków eterycznych ,zapachów . Na oczyszczenie polecam -biała kora brzozy,żywica z drzewa sosnowego. A nawet słoma,siano,i jałowiec. |
2018-01-10 (11:11) TakamamaData rejestracji: 2017-12-14 Ilość postów: 40 | wpis nr 1 137 894 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Olejki i białka szałwia to u mnie codzienność ktoś pomyśli wariatka no ale się sprawdzaja:) a co masz na myśli sny bez znaczenia? |
2018-01-10 (11:13) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 137 895 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dusia Dziś wibracja dnia-4- Skorpiony mają powodzenie dziś. A Twoje sny zawsze super wychodzą. Tylko mamy 2 losowania dziennie,i mój anioł stróż ma kłopot z podpowiedzią--na które losowanie. Miałem to kilka razy wytłumaczone we śnie. I dlatego mamy wszyscy gonitwę za liczbami--terazniejsze czy zaległe. Zaległe to: 45,3,13,68,53,37,35,2,8,15.--na pewno coś z tego wyjdzie na południe. Powodzenia,pozdrawiam. |
2018-01-10 (11:16) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 137 897 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Takamama-tak pisze w książce. 24 dzień księzyca-sny bez znaczenia. Czyli małoistotne. |
2018-01-10 (11:22) TakamamaData rejestracji: 2017-12-14 Ilość postów: 40 | wpis nr 1 137 899 [ CZCIONKA MONOSPACE ] No to mnie uspokoiles. Zodiakalny bliźniak jestem to wiesz rozdwojenie jaźni haha |
2018-01-10 (11:25) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 137 900 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Moje znaki: 1.Rękawiczki-66-białe-21. 2.Ktoś mówi---Żarty-64-ze mnie=35 3.Stokrotka-31,24,79-mówię jej że swoją książkę-14-sprzedałem za 100zł-9. 4.Ognisko-36-rozpalam,a zapałki-68-mam w kieszeni-34-wyjmuje je-są mokre-7. 5.Piwa-58-mam flaszki-4-on-56-gniecie parę kołami przyczepy-52. Potem chce-Lech-19. 6.Trzecia chałupa-3,79-u babci jestem. Tam jest ksiądz-13,21,idę na rozmowę,i chce paszport-45,a tam jest już mój brat-53. Pewne-3 i 45. Zestaw--3,19,21,45,53,66,68. Powodzenia. |
2018-01-10 (11:26) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 137 901 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Takamama-ja tez bliżniak jestem. |
2018-01-10 (11:42) TakamamaData rejestracji: 2017-12-14 Ilość postów: 40 | wpis nr 1 137 905 [ CZCIONKA MONOSPACE ] A z którego jesteś? Ja 19,06 |
2018-01-10 (11:44) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 137 906 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 23.05 |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 137 138 139 ... 864 865 Wyślij wiadomość do admina |