Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 137 138 139 ... 864 865
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW 2

2018-01-09 (13:55)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 137 686
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzięki Myska za wyjaśnienie.

Ten talizman dostałem w prezencie od Ewy Gabor.

Więc szczypta magi nie zaszkodzi.

Pozdrawiam.
2018-01-09 (14:19)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 137 698
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Podsumowanie.

Nostradamus



Pewne.

Może-69 i 78,19,5,68,10,74. --trafione -4/7.

Pewniak-69-bezbłędny.

A pierwsze 4 liczby--69,78,19,5---trafione.



AK47

Zestaw dał-3/7



Nawet przy tak niekorzystnej sutuacji astrologicznej ,moje sny wyszły super.

Było:

5 jajek-5

Niemoc-69

Śnieg-78

Tomek-19

2018-01-09 (14:38)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 137 706
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

U AK47-wyszło:

Piątka-5

Fajerwerki-52

Droga-41-kręta-73

Czołg-27

Dach-69

Dziadek-78

Płot-58

narożnik-44

Grubość-31

Wzrost-42

Centymetr-41



Naliczyłem aż 11 liczb-BRAWO>
2018-01-09 (14:42)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 137 708
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na wieczór już widzę pewne--53 i 3.
2018-01-09 (16:45)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 137 743
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Zestaw--3,10,15,29,35,53,68.
2018-01-09 (22:08)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 137 819
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Zestaw nic nie dał -nic dziwnego.

Z moich pozostało tylko -Ciastko-82-które weszło-28-zgodnie z moją nauką,a nie-10.



Królowamonet-zabić-6-wyszło idealnie.,łańcuch-16,ostrzyć-34--Brawo.

AK47-wyszło teraz;

Zadanie-32

Izrael-34

Ryby-62

Miara-28.

Praca-56



Na jutro pewne może-Sum-8

Pa.
2018-01-10 (05:42)

status ak47
Data rejestracji: 2017-04-24
Ilość postów: 1805

15253
wpis nr 1 137 852
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam sny na dziś:

Trzy spikerki w tv mówią 22:11:12.....

U sąsiada kupuje deski nieoheblowane. tylko aniołka sąsiad szlifuje pod ciężarem .....

Jadę autem koło szkoły dodaję gazu, słychać ryk silnika . Dalej już idę chce iść sprawdzić nr w lotto ale mały płotek z cienkiej siatki mi przeszkadza i nie chce mi się iść na około za nią widzę zieloną trawkę obracam się i widzę biegnącego tygrysa z bajek .....

Żona wychodzi z dziećmi teściowa biega w białych pantalonach mocz na podłodze i na butelkach z wodą jestem wściekły ....



Pozdrawiam
2018-01-10 (10:27)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 137 883
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witaj AK47.

Tylko istotne.

Trzy-3-prezenterka-57-prezenter-54--te--22,11,12.TV-51,--numery-19,deski-13,sąsiad-57,anioł-54,szlifować-52,ciężar-39,samochodem jechać-12,42,Ryk-63-silnik-29,numer-19,przeszkody-54,tygrys-41-bajka-7,majtki-19-pantalony-36-białe-21,mocz-20-podłoga-34,flaszki-4-woda-16,33.

Pewne-3 i 29,63,54,41,7,19.

Powodzenia,pozdrawiam.

--- wpis edytowano 2018-01-10 10:29 ---

2018-01-10 (10:41)

status Takamama
Data rejestracji: 2017-12-14
Ilość postów: 40

15557
wpis nr 1 137 885
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Hej obecnym:) co mi się za koszmary śnią ostatnio! Nostradamus czy to może być przez jakąś fazę?

Jakieś nekrologi i tym podobne

2018-01-10 (10:56)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 137 887
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Takamama:

Nekrolog-43-lub afisz-6.



Dziś mamy 24 dzień księżyca od nowiu liczony.

Księżyc w skorpionie.

Oznacza to wpływy złowrogie,i powodzenie zdrady,spiski,zmowy.

Sny--bez znaczenia.



2018-01-10 (10:58)

status dusia
Data rejestracji: 2014-11-02
Ilość postów: 10018

14214
wpis nr 1 137 890
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

NOSTRADAMUS JA JESTEM SKORPIONEM

,,numerol,23-5 to dla mnie dobrze czy żle??????????
2018-01-10 (11:02)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 137 893
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ale żeby nie mieć koszmarów trzeba nosić obronne talizmany, i miejsce śniącego utrzymywać w czystości.

Napawając go woniami kadzideł ,olejków eterycznych ,zapachów .

Na oczyszczenie polecam -biała kora brzozy,żywica z drzewa sosnowego.

A nawet słoma,siano,i jałowiec.
2018-01-10 (11:11)

status Takamama
Data rejestracji: 2017-12-14
Ilość postów: 40

15557
wpis nr 1 137 894
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Olejki i białka szałwia to u mnie codzienność ktoś pomyśli wariatka no ale się sprawdzaja:) a co masz na myśli sny bez znaczenia?
2018-01-10 (11:13)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 137 895
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dusia

Dziś wibracja dnia-4-

Skorpiony mają powodzenie dziś.

A Twoje sny zawsze super wychodzą.

Tylko mamy 2 losowania dziennie,i mój anioł stróż ma kłopot z podpowiedzią--na które losowanie.

Miałem to kilka razy wytłumaczone we śnie.

I dlatego mamy wszyscy gonitwę za liczbami--terazniejsze czy zaległe.



Zaległe to:

45,3,13,68,53,37,35,2,8,15.--na pewno coś z tego wyjdzie na południe.

Powodzenia,pozdrawiam.
2018-01-10 (11:16)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 137 897
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Takamama-tak pisze w książce.

24 dzień księzyca-sny bez znaczenia.

Czyli małoistotne.
2018-01-10 (11:22)

status Takamama
Data rejestracji: 2017-12-14
Ilość postów: 40

15557
wpis nr 1 137 899
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

No to mnie uspokoiles. Zodiakalny bliźniak jestem to wiesz rozdwojenie jaźni haha
2018-01-10 (11:25)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 137 900
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Moje znaki:

1.Rękawiczki-66-białe-21.

2.Ktoś mówi---Żarty-64-ze mnie=35

3.Stokrotka-31,24,79-mówię jej że swoją książkę-14-sprzedałem za 100zł-9.

4.Ognisko-36-rozpalam,a zapałki-68-mam w kieszeni-34-wyjmuje je-są mokre-7.

5.Piwa-58-mam flaszki-4-on-56-gniecie parę kołami przyczepy-52.

Potem chce-Lech-19.

6.Trzecia chałupa-3,79-u babci jestem.

Tam jest ksiądz-13,21,idę na rozmowę,i chce paszport-45,a tam jest już mój brat-53.



Pewne-3 i 45.

Zestaw--3,19,21,45,53,66,68.

Powodzenia.

2018-01-10 (11:26)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 137 901
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Takamama-ja tez bliżniak jestem.
2018-01-10 (11:42)

status Takamama
Data rejestracji: 2017-12-14
Ilość postów: 40

15557
wpis nr 1 137 905
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

A z którego jesteś? Ja 19,06
2018-01-10 (11:44)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 137 906
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

23.05
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 137 138 139 ... 864 865
Wyślij wiadomość do admina