| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 128 129 130 ... 864 865 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW 2 |
2017-12-22 (14:30) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 133 600 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Podsumowanie Mój wpis wieczorny. Na jutro mocne-48 i 55,36. ----trafione-3/3 Zaległe-13,48,55,47. ---trafione-3/4 Brat pewniak-55-trafiony bezbłędnie. --- wpis edytowano 2017-12-22 14:33 --- |
2017-12-22 (17:01) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 133 619 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na wieczór mocne-14 i 17. Zestaw--12,14,17,23,41. Powodzenia. |
2017-12-22 (22:03) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 133 697 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ale losowanie -nawet multipairs nie trafił ani 1-nej liczby. Zestaw-nici. Gramy dalej. Podaje trójkę na południe już: 24,29,71. lub 24,29,35. A pewny-fakultet=24 i zwrot-29. Pa. |
2017-12-23 (09:49) ak47Data rejestracji: 2017-04-24 Ilość postów: 1805 | wpis nr 1 133 758 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam dzisiejszy sen gram w jakąś grę liczby 5,15,45,46,49 św Mikołaj ugrzązł pod górkę Widzę sanie i renifery 😀 Pozdrawiam i wesołych świąt życzę.,🌲🎅 |
2017-12-23 (10:24) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 133 762 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj AK47 Gra-48-,liczby-19-te widziane,Święty-3-Mikołaj-26-ugrzązł-37,góra-78,sanie-43,-renifer-48. Mocne-37. Powodzenia,pozdrawiam i Wesołych Świąt również życzę. |
2017-12-23 (11:11) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 133 769 [ CZCIONKA MONOSPACE ] U mnie: 1.Pociąg-9-wagon-24-paszporty-45- daje -Celnikowi-27-są tylko-3. Mój paszport jest nie ważny,i celnik nie chce mnie przepuścić przez granice. Mówie żeby postawił chociaz stempel-72-małżeństwu-34-po ślubie-29. Godzi się. 2.Kąpiel-63-wanna-22-woda zimna-26.-nagi-13. 3.Damskie tow.-71-chce kasety-12-daje im 2-wie. 4.Staw-74-ryby-62-karaś-14,wódka-41,kolega-27,i -73. 5.Konduktor w autobusie czerwonym-52-pyta kto nie ma biletu-odpowiadam-ja-2. Płace-8- karę-2-tylko-60zł----z moich pieniędzy sam sobie bierze kierowca-10.-te-60zł. Zaległe moje:-23,35,71,42. Pewne-27 i 63. Zestaw-12,27,35,63,71. Zaległe obr.-1-to; 9,63,12,73,23,24,13,29,41,72. Powodzenia. |
2017-12-23 (15:42) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 133 812 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Podsumowując. Fakultet-24-trafiony. Nostradamus-trafiony drugi pewniak-63-Kąpiel Zaległe obr.-1-to; 9,63,12,73,23,24,13,29,41,72. ----trafione-4/10 Na wieczór pewne może-23 i 10. Zestaw--10,12,22,23,50,64,74. Powodzenia. Zdrowych i Wesołych Świąt ,oraz wysokich wygranych Wszystkim życzę. |
2017-12-23 (20:18) krolowamonetData rejestracji: 2013-08-10 Ilość postów: 2153 | wpis nr 1 133 863 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim. |
2017-12-23 (20:21) juzpo50Data rejestracji: 2010-09-29 Ilość postów: 18783 | wpis nr 1 133 864 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Zdrowych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia dla wszystkich |
2017-12-24 (01:06) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 133 908 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Przed chwilą śniły mi się -Kalesony-29- Pewniak-29- A nie wspomnę że zaległa jest -Dusi-karta-29-bankomat-23.-----która to była w tym sejfie-po13. |
2017-12-24 (07:34) ak47Data rejestracji: 2017-04-24 Ilość postów: 1805 | wpis nr 1 133 920 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam dzisiejsze sny : Przed domem stoją 2 skutery Ktoś się pyta gdzie te rzeczki ja ze osuszyłem. Słyszę że powinienem jedną zostawić . Woda wybija z pod piasku i ziemi. Idę strumykiem i rozsiewanie komary... W pracy mam do wyboru 2 samochody... widzę wdłorogi... Sąsiadka Marysia pyta czy podjadę do Gniezna za 50 zł z papierami, ja się zgadzam... Czekam na 2 stolarzy mają mi wyciąć panele podateracem by poduszki się nie zapadały... Stoimy w grupie stary gruby facet mówi że pokonanie 2 ciosami . Odpowiadam idź do domu. Zaczyna atakować ,chwilę uciekam po czym zaczynam go ładować pięściami traci oko i nos. Wystraszyłem się zaczynam go cucić . Mała główka w rączce . Mówi to jeszcze nie koniec !!! Pozdrawiam🎄 |
2017-12-24 (08:37) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62971 | wpis nr 1 133 928 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Niech w święta w Twym domu zagości mądrość i zgoda, uśmiech i dostatek. Niech przez cały rok nie braknie miłości! Przesyłam uściski i biały opłatek. WESOŁYCH ŚWIAT !!! |
2017-12-24 (09:03) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 133 937 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Zdrowych, pogodnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia, a także wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych ☺☺ Pozdrawiam |
2017-12-24 (09:51) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 133 947 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Dziękuje dziewczyny za życzenia. Wam też zdrówka ,i wygranych życzę. Dziś sny mówią prawdę-są prawdziwe,i się spełniają. AK47 Skuter-22-dwa-2,rzeczki-42,suszyć-21,woda-33,strumień-10,komary-23,samochód-42,Marysia-31,Gniezno-44-50zł-50,papiery-63,stolarz-29,panel-21,materac-56,grupa-27,cios-75,walka-37,dom-37,bić-21,oko-51,nos-38,głowa-35,pięść-41,reka-17,nie-19-koniec-30. Pewne może-10 i 42. Zestaw--10,17,23,31,42. Powodzenia,pozdrawiam. |
2017-12-24 (10:01) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 133 948 [ CZCIONKA MONOSPACE ] U mnie: Kalesony-29,kij-42,paznokcie-61,strzelać-49,ja-31-pomyłka-29,nurkować-34,moneta srebrna-39,platforma-39,ciągnik-36,na tablicy numer-26,sklep-33-nóż-36. Zaległe--10.12,14,31,34,33,26. Mocne-29 i 42.-----Trójka-10,29,42 lub 10,14,29. Zestaw---29,31,34,36,42. 7)---10,29,31,34,36,39,42. Powodzenia. |
2017-12-24 (11:55) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62971 | wpis nr 1 133 963 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Adamie dla ciebie dodatkowe życzenia w dniu Imienin zdrowia,spokoju, super snów i najtrafniejszych zestawów |
2017-12-24 (12:31) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 133 965 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzięki Krysiu. Tobie też życzę samych wygranych. Dziś to wygram jak nie na południe--to wieczorem ze stawką. Bo wszystkie nasze zaległe w niedzielę wchodzą. Brat-śnił. 1.Kupuje w sklepie-29,33-nazwa sklepu-ARTUS-16. Kupuje karczek-29-na ognisko-68. Kroi go -Agnieszka-38-nożem-36. To ognisko ma być na Zrąbcu-36- Jest samochodem-42-z kolegą-49-,i razem na to ognisko-68-mają jechać. Pewne-29 i 38. Nie zapominajmy o Wilowskiego-orzech-38-włoski-31-schody-26 26,31,38. A numer-26-ja widziałem na tej tablicy-50-. Powodzenia,pozdrawiam świątecznie. |
2017-12-24 (14:35) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 133 992 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Podsumowanie. Nie zapominajmy o Wilowskiego-orzech-38-włoski-31-schody-26 26,31,38. ----trafione-2/3. Trochę wyszło liczb u Wszystkich. U mnie wyszło: Srebrna moneta-39 Kij-42 ja-31. Brat: Agnieszka-38 Ognisko-68 AK47: Skuter-22 Marysia-31 Oko-51 nos-38 Papiery-63 Głowa-35 Rzeczki-42 Aż-7-liczb wyszło-Brawo. Na wieczór pewne-29 i 26. Trójka--26,29,50.---stawka-4 Piątka--26,29,49,50,61.---stawka-4 7)---6,26,29,37,49,50,61. 10)--6,8,12,26,29,37,40,49,50,61. Powodzenia. |
2017-12-24 (22:09) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 134 043 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Podsumowując. Drugi pewniak-26-trafione. A numer-26-ja widziałem na tej tablicy-50-. Zestawy nici. Bratu wyszedł-ARTUS-16-a karczek-29-zapewne jutro będzie. AK47--wyszło; Strumień-10 Komary-23 Skuter-22 Zaległe z obu obróbek to; 8,49,27,61,50,36. Cykle kenioxa--do wylosowania wkrótce---6,12,17,29,34,37,64,79. pa. |
2017-12-24 (23:01) dusiaData rejestracji: 2014-11-02 Ilość postów: 10017 | wpis nr 1 134 052 [ CZCIONKA MONOSPACE ] nostradamus ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT ORAZ PEŁNEGO WORKA PREZENTÓW OD T.S. |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 128 129 130 ... 864 865 Wyślij wiadomość do admina |