| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 123 124 125 ... 864 865 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW 2 |
2017-12-14 (14:29) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 131 349 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ![]() |
2017-12-14 (14:30) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 131 350 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ![]() |
2017-12-14 (14:41) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 131 356 [ CZCIONKA MONOSPACE ] U mnie wyszło; Kura pieczona-58 lub tylko kura-13 Więcej-28 Carrefour-51 Statek kosmiczny-48 Ogród-23 Wiatr-36 Ręka-17 Aż tyle-wyszło mi --8 liczb. Truskawki-1-mogą być na wieczór Pociąg,i papierosy-9- są zaległe tak jak i grabie-14. Przeoczyłem tylko Iki-54-jeszcze -bo wtedy byście mieli-6/10 Trzeba pamiętać o zaległych liczbach sennych. |
2017-12-14 (15:51) TakamamaData rejestracji: 2017-12-14 Ilość postów: 40 | wpis nr 1 131 377 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Hej mógł by mi ktoś ta kurtkę pomoc rozwiązać bo dziwnie Nie daje mi spokoju |
2017-12-14 (16:01) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 131 383 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Takamama: Kurtka-19 Wiązać-35. Na wieczór może pewne-19-U Ciebie. Powodzenia,pozdrawiam. |
2017-12-14 (16:09) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 131 386 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na wieczór tylko z moich snów pewne-20 i 49. Zestaw--19,20,45,49,76. lub 19,20,45,49,53. 7)---4,19,20,45,49,53,76. Obróbka-1- Pewne-53 i 20. Może--20,53,55,69,76. Powodzenia. |
2017-12-14 (18:12) TakamamaData rejestracji: 2017-12-14 Ilość postów: 40 | wpis nr 1 131 413 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 19 odstawiłam Bo data urodzin |
2017-12-14 (22:03) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 131 477 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Podsumowanie. Na wieczór tylko z moich snów pewne-20 i 49.-----pewniak trafiony-20-bezbłędnie Zestaw--19,20,45,49,76. lub 19,20,45,49,53.----trafione-3/5 7)---4,19,20,45,49,53,76.---trafione-3/7 Obróbka-1- Pewne-53 i 20.----oba pięknie trafione. Może--20,53,55,69,76. ---2/5 Takamama 19,35-idealnie trafione--Brawo. Na jutro pewne na bank jest-55-Aleksander Koch-murarz-po53-leci-55. Myślcie co dalej dokładamy do-55. pa. |
2017-12-15 (05:15) ak47Data rejestracji: 2017-04-24 Ilość postów: 1805 | wpis nr 1 131 520 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam dzisiejsze sny: Mam konia brązowego bardzo wysoki nie mogę go osiodłać więc go prowadzę inne konie ze stajni podbiegają zaciekawione każę im zostać szczególnie dużemu białemu koniowi. Pies wysyłam psa do budy po szczenie które zostało schodzę biorę je na rece i śpiewam, kołysanke Pozdrawiam |
2017-12-15 (08:18) juzpo50Data rejestracji: 2010-09-29 Ilość postów: 18783 | wpis nr 1 131 533 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Byłam skrępowana łańcuchem, pomogła mi sąsiadka, biegłam deptakiem w wełnianych kapciach, przy wykutym w lodzie hangarze spotkałam syna Pawla, szedł do szkoły, spieszył się na matematykę Pozdrawiam i dziękuję |
2017-12-15 (10:15) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 131 553 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. AK47. Konie-67-brązowy-36,niemoc-69,32,stajnia-18,biały-21,pies-35-buda-10,szczenięta-45,rce-17-śpiew-19-kołysanka-27 lub pieśni-25-może to były. Zaległe Twoje----37,10,21,6. Pewne zdecydowanie-67 i 18. Zestaw--10,18,27,36,37,45,67. Juzpo: Łańcuchy-16-sąsiadka-57,biec-43-deptak-21,ciapcie-37,Paweł-21,-syn-61,szkoła-67,matematyka-28. Pewne może-37 i 43. Zestaw--21,37,43,57,67. Powodzenia,pozdrawiam. |
2017-12-15 (10:32) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 131 557 [ CZCIONKA MONOSPACE ] U mnie: 1.info----Adaś-7. 2.Kopać-18. 3.Ona-24-mówi że kury kopią.--13,18. 4.Brama-57-oni-Busko-14. 5.Typować-30-liczby,i pomyłka-29. 6.Flaszka-4-brudna-7. 7.Kiosk-20-w Radomsko-33.-być. 8.info---Trzeba mieć do podziału=97=16=7 Trzeba-26 Mieć-21 Do-10 Podział-37 Pewne-7 i 30 Zestaw--7,14,18,29,30. 7)---4,7,14,18,20,24,29. 10)---4,7,18,20,24,29,30,33,37,57. Powodzenia. |
2017-12-15 (10:42) TakamamaData rejestracji: 2017-12-14 Ilość postów: 40 | wpis nr 1 131 559 [ CZCIONKA MONOSPACE ] U mnie znowu pamięć zawodzi !:( pamiętam tylko jakąś biżuterię chyba łańcuszek o i tyle do obróbki jeśli ktoś może. Pozdrawiam |
2017-12-15 (10:58) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 131 563 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Takamama: Biżuteria-47-łańcuszek -16-złoty-49. Nic nie szkodzi że pamięć zawodzi,są na to różne sposoby by zapamiętać sen. Nawet są talizmany-chwytacze snów. Ja osobiście używam swojego własnorecznie wykonanego talizmanu-według księgi magicznej. Będzie fotka. |
2017-12-15 (11:05) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 131 564 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ![]() |
2017-12-15 (11:26) TakamamaData rejestracji: 2017-12-14 Ilość postów: 40 | wpis nr 1 131 570 [ CZCIONKA MONOSPACE ] A z czego to zrobione? Wiesz u mnie w dużej mierze znaczenie ma takie ze wybudzam się kiedy dziecko płacze więc nie ma sekundy nawet na zastanowienie |
2017-12-15 (11:31) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 131 572 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Zrobione jest z aluminium. W pierwszej środzie pierwszej kwadry księżyca-dnia odpowiedniego-według książki-Słownik Wiedzy Tajemnej. Fotka. |
2017-12-15 (11:33) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 131 573 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ![]() |
2017-12-15 (11:36) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 131 576 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Niestety nie mam wiele czasu na głebsze odpowiedzi. Jest dużo snów. Dopiero rozprawiłem się z Ika. Myślę że najlepiej wszystkie senne liczby wysłać pod system na 15 liczb. |
2017-12-15 (11:38) wujasData rejestracji: 2017-11-23 Ilość postów: 4 | wpis nr 1 131 579 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witalski jestem w Białymstoku (w realu pracowalem tam 3 lata i 9 m-cy),wezwali mnie pilnie bo maja dla mnie prace, jestem na miejscu , a tam rozbudowa firmy,budowlany balagan,masa obcych ludzi,nie znam nikogo,obca sprzątaczka,dostałem pokój do zamieszkania,miałem mić 2 zmianę,była 13'30,nerwowo biegałem szukając kadr,awaria telefonu,ciągle na ekranie mapka Warszawy,zagubiłem sztuczne zęby (o dziwo mam własne)chciałem dzwonic o pomoc do żony awaria telefonu nie pozwalała,fefluniłem bez zębów b.się tego wstydziłem rozmawiając, nie mogłem odszukać głównego wejścia...proszę o analizę jak można? z góry dziękuję |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 123 124 125 ... 864 865 Wyślij wiadomość do admina |