| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 114 115 116 ... 864 865 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW 2 |
2017-11-20 (00:21) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 125 097 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Podsumowując . Szkoda tylko że pominąłem mojego rannego pewniaka-32-ostrzałka. Multipairs dał-3/10 Viltom-2/10 Viltomierz-2/12 Viltomierz zero-1/5 Zestaw-2/7. Dusia: Pokój-22-Ciemno-32-----a sny wchodzą od końca-czyli było-32. Więc jutro na południe na bank-22. Wstecz zobaczcie tylko mój sen---Koń-basia-14,67.-----teraz wszedł idealnie. Ale dodam iż on mi niechcąco wszedł do pokoju-22-starego domu. Więc mamy już parkę--22,67.-na południe-Dusia. Do tego trzeba dołożyć coś mocnego i stawka. Sukces w zasięgu ręki. Może--22,26,67. Dusia pozdrawiam również. Pa. |
2017-11-20 (11:24) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 125 147 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Sytuacja dziś jest podbramkowa. Mamy już na bank pewne-22-Dusia-Karetka-22.,pistolet-10. U mnie znaków dużo ,dlatego opisze skrótowo. Lekcja-15-leci,a mi wypadł ząb-10.Mam na rece zęba-10 i krew-24-pokazuje to nauczycielce.,łazienka-19,szczęka-30,jest Piątek-26,na drugą zmianę jadę od godż-22 do 5 rano-rowerem-50 Bateria-34,samoch.42,kupony-29,Lotto-13,19,pies-35,wino-39,on-65,latać-53,kolega-77,78. Pewne jest 22 i 5. Mocna trójka to-5,10,22. lub 5,22,26. lub 14,22,67. 5)---5,10,22,26,50. lub 5,10,22,77,78. Powodzenia. |
2017-11-20 (14:37) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 125 192 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na razie nici. Tak czułem jak wpiszę to nie wylosują. Ale i tak sporo wyszło liczb z moich snów. Łazienka-19 Kupony-29 Pies-35 Latać-53 Kolega-77 Na wieczór mocne to-26-Piątek jest.,oraz ząb-10 Pewne może-26 i 10. Zestaw--10,15,26,45,78.---tylko z moich snów. Dla obr.1 pewne może--74 i 12 Zestaw---12,34,48,56,74. Powodzenia. |
2017-11-20 (22:09) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 125 296 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Pewne może-26 i 10. -------pewniak-26-trafiony bezbłędnie--Jest Piątek=26 Zestawy po 1/5. Mocne znaki zazwyczaj wychodzą Teraz wyszło mi: Piątek-26 Lotto-13 Pies-35-powtórka Kupony-29-powtórka Przepraszam=58-słowo powiedziane do nauczycielki na lekcji. Na jutro pozostaje mi:10,50,45,56,22,5. Pa. |
2017-11-21 (14:30) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 125 435 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. I zaległy mój ząb-10-wyszedł idealnie teraz. U mnie zazwyczaj we wtorek wychodzą zaległe i niedzielę -wszystko. Cykle kenioxa też wyszły oba-10,49. Obróbka-1-miała od wczoraj zaległe-51,74,78.--teraz też super to wyszło wszystko. --- wpis edytowano 2017-11-21 14:30 --- |
2017-11-21 (15:28) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 125 451 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na wieczór pewne może-21 i 67. Zestaw--2,21,36,40,67.-ze wszystkich snów. Tylko z moich---5,21,40,43,45. Dla Iki---2,5,17,21,61,66,69. Multipairs proponuje 3 pewne---2,6,38. Viltomierz 1.5 FUL-----19,31,58,40,23,14,65,42,33,69,1. Viltomierz zero---70,31,21,30,58----W tych 5 liczbach jest pewniak co najmniej-którego nam sny podpowiadają. 21-placek,bilet 30-Bercik-zaległy Powodzenia. |
2017-11-21 (22:04) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 125 577 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Podsumowanie. Dla Iki---2,5,17,21,61,66,69.-----trafione-3/7 Multipairs proponuje 3 pewne---2,6,38. ----trafione-2/3 Viltomierz-3/11 Viltomierz zero-1/5 Zestawy słabo po1,2 /5 A wyszło zaległe moje : Praca miała być na 2 zmianę od 22 do 5 rano. Więc pewne po 22 było-5. A Elena miała zaległe: Sprzeciw-38-Jolanta Kwaśniewska=56 AK47-miał: Słup-14,mercedes-36,śmiech-33. Dodam że keniox sugerował końcówki-2 i 6-----36,56,46--w tym idealnie ze snów wychodziło -36,56. Na jutro wstępnie pewne-40 i 12. pa. |
2017-11-22 (09:04) juzpo50Data rejestracji: 2010-09-29 Ilość postów: 18783 | wpis nr 1 125 630 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj, nostradamus 1. telefon od nauczycielki, mam zabrac syna do lekarza, bo ma robaki i boli go brzuch. syn powiedzial mi, ze wypil korektor, wiec ostry dyzur, badanie. Lekarz mowi, ze to brak witamin i przepisuje magnez i wapn. Nic nie mowic dentystce. 2. Czekam na syna na jakims korytarzu. okienko - kasa. Dwoje drzwi - na jednych - dla dzieci, na drugich - na pietro. Kasjerka pyta o wiek syna. Mowie, ze 14, za chwile poprawiam, ze 19. Mowi, to wtedy na pietro, tam zadaja pytania - poznaj moja corke, poznaj mojego syna. Chyba jakas randka w ciemno. Pozdrawiam |
2017-11-22 (09:45) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 125 644 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj Juzpo. Dziś jest moja wibracja dnia-7-sny będą super trafne. Oto analiza : Telefon-46-nauczycielka-45,syn-61,lekarz-33,robaki-65,brzuch-75-ból-56,pić-28-korektor-41,badania-23,brak-14-witamin-35,magnez-29,wapno-24,dentystka-28,korytarz-42,okno-36-kasa-39-kasjerka-39,piętro-38,jeden-1,dwa-2,wiek-21-te-19,pytania-31,córka-21,poznaj moją córke=64,poznaj mojego syna=69,randka-22-ciemno-32. Pewne może-45 i 32. Zestawy---24,29,32,41,45,64,69. Trójka-32,64,69. Piątka--32,41,45,64,69. Powodzenia,pozdrawiam. |
2017-11-22 (10:03) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 125 646 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Moje znaki: 1.Kaczka-17-mała złapać. 2.Magnetofon-47-Kasprzak-30-kaseta-12-w środku-mam go w podróży. 3.Korytarz-42-zabawa-30-ciotka-64-jest. 4.Piwo-58-wypić -flaszke wyrzucić obok ciotki-72-mało w głowę nie zarobiła. 5.Notes-29-pisać-64-sen-40 6.Śnieg-78 leży,a ojciec traktorem -36-ciągnie sanie-43-kulig-24,obok Julcia-20-rzuciła we mnie-31-kulka-69-śniegu. Pewne może-43 i 72. Zestaw--17,30,43,47,72. 7)---12,17,29,30,40,64,69. 10)----12,17,29,30,40,43,47,64,69,72. Powodzenia. |
2017-11-22 (10:10) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 125 648 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Program Keniox sugeruje końcówki-2-tylko. Ze snów wychodzi--12,22,32,72.-można pokombinować i rozpisać na trójki to. |
2017-11-22 (14:33) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 125 706 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Podsumowując. Juzpo: Pewne może-45 i 32.-------oba super trafione. Zestawy---24,29,32,41,45,64,69. -----trafione-3/7 Wyszło już Tobie: Nauczycielka-45 Syn-61 Magnez-29 Korytarz-42 Ciemno-32 Brawo. Nostradamus wyszło: Kasprzak-30 Notes-29 Korytarz-42 Reszta może na wieczór. Dodam iż 3 pewne multipairs były-61,15,48.-----trafił-2/3 A w analizie-16-multipairs przy ustawieniu-2/4 do 2/4-bierzaca przerwa-50 do 4597---trafił aż 3/4--------48,49,61,66. Ten lekarz-33-może być wieczorem. --- wpis edytowano 2017-11-22 14:35 --- |
2017-11-22 (15:10) klonikData rejestracji: 2012-11-28 Ilość postów: 6119 | wpis nr 1 125 714 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj bieżąca przerwa 50 do 4597 czy 4957? i jaki zakres losowań brałeś od1 do 10586 czy inny? pozdrawiam |
2017-11-22 (15:26) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 125 716 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj Klonik. Brałem na próbę tylko sobie ustawiłem na 5107 losowań. Bierząca przerwa-50 do 4957 Zakres-5482 do 10588. Ale to był chyba tylko fuks. Bo teraz na wieczór tak samo pokazuje nam--48,49,61,66. Pozdrawiam. |
2017-11-22 (15:30) juzpo50Data rejestracji: 2010-09-29 Ilość postów: 18783 | wpis nr 1 125 717 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Nostradamus, dzięki za analizę |
2017-11-22 (17:09) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 125 728 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na wieczór pewne wydaje się-22 i 40. Zestaw--17,22,28,40,55,64,68.--ze wszystkich snów. Powodzenia. |
2017-11-22 (20:34) forsetkaData rejestracji: 2010-06-22 Ilość postów: 140 | wpis nr 1 125 812 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam nostradamus. Dopiero dotarlam do domu ale mam prosbe o liczby do krotkiego snu Snilo mi sie male drzewko w doniczce....cyprys. |
2017-11-22 (20:57) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 125 830 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj Forsetka. Drzewo-44 Cyprys-32 Doniczka-37 Pozostaje -37-niby na wieczór,lub wszystko do powtórki 32,37,44. Dodam iż koledze przy kolekturze lotto śniło się że był w Opole-27. Powodzenia,pozdrawiam. |
2017-11-22 (22:08) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 125 857 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Forsetka: Doniczka-37-wyszła idealnie. Sny rozbijają się na te 2 losowania dziennie,i dlatego trudno dobrze skompletować zakłady. U mnie teraz wyszła: Kaseta-12 Sen-11 numerol. U pozostałych śniących wyszło: Działka-23 Warzywniak-50 Piasek-37 On-68-u lesia-pion-79 Juzpo wyszło teraz: Badania-23 Kasa-39 Piętro-38 Dzieci-11 Pytania-31 Brak-14-witamin-35-magnez-29. Zawiodła randka-22-tylko. Pa. |
2017-11-22 (22:48) forsetkaData rejestracji: 2010-06-22 Ilość postów: 140 | wpis nr 1 125 873 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzieki Nostradamus |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 114 115 116 ... 864 865 Wyślij wiadomość do admina |