Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Z czego korzystacie przy typowaniu parek?

2015-12-11 (17:44)

status HannaWi
Data rejestracji: 2015-08-31
Ilość postów: 1

14508
wpis nr 951 006
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kochani, jak ostatnio obserwuje wyczyny Krysieńki przy typowaniu parek, to po prostu... czapki z głów!

Inni typujący też trafiają. A mi jakoś nie wychodzi (

Z czego korzystacie, jak liczycie? Ja korzystam z Multiparsa, analiza 7, poza tym przeczytałam chyba wszystkie wątki na forum o typowaniu, ale bez efektów.

Krysienka, jak Ty robisz? Intuicja, wahadełko, szklana kula? A może po prostu dobra znajomość liczb?

Pozdrawiam, Hanka
2015-12-14 (15:01)

status ewapiotr
Data rejestracji: 2012-10-14
Ilość postów: 7697

13616
wpis nr 951 851
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Krysieńka jest wspaniała. Już od dłuższego czasu ją podziwiam. Ale też jest świetny Ryszard, Greg i inni. Wybaczcie, że nie wymienię wszystkich. Świetne efekty ma wielu, a fortuna kołem, się toczy. Raz jest ten na szczycie, raz inny. Nie chodzi to o rywalizację ale o metodę. Chociaż myślę, że trochę też mają satysfakcji z wysokiej punktacji. Ja nie mam wiele czasu na śledzenie liczb, więc ostatnio idę nieco na łatwiznę. Może to też jest sposób. Ale to sama oceń. Każdy sposób jest dobry, tylko musisz się wpasować ze swoja metodą w odpowiedni przedział czasowy.

Sama jestem ciekawa co Ci odpowie Krysieńka.

Ja byłam na samym dole w rankingu, a ostatnio dziwnym trafem wyszłam w górę i teraz pewnie znowu spadnę w dół. Tak to jest z tymi liczbami. Trzeba im trochę poświęcić uwagi, prób i błędów też nikt się nie ustrzeże.

Nie przejmuj się i próbuj dalej. W końcu zaczniesz typować z większym sukcesem. Nie namawiam Cię do grania, bo to jest moim zdaniem strata pieniędzy.

Piszę to, ponieważ byłam już obiektem ataku, że namawiam innych do gry.

To nie jest tak.

Pozdrawiam.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina