Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

M_E_T_O_D_Y ``` T_Y_P_O_W_A_N_I_A``` L_I_C_Z_B

2015-10-24 (22:11)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 939 169
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Ale plama : w temacie powinno być T_Y_P_O_W_A_N_I_A



Poniżej pobrane wpisy z tematu " Sposoby Typowania Liczb "





Jan69>>



Skoro temat to SPOSOBY TYPOWANIA LICZB to i ja podzielę się swoim sposobem na Lotto i Lotto Plus (dla mnie to jedna gra, więc z 2 historycznych baz zrobiłem jedną).



1. Sporzadzam tablicę wszystkich możliwych wyników.

2. Usuwam szóstki w których występują dwie kolejne liczby (np. 41,42) - rzadziej padają takie układy

3. Ustalam ile liczb parzystych ma być w szóstce i usuwam wszystkie inne typy (np. zawierające wiecej niż trzy liczby parzyste), jako rzadziej padające (patrząc historycznie).

4. Ustalam przedział, w którym ma się zawierać suma typowanych liczb (np. 120-150) i usuwam wszystkie typowane szóstki z poza tego przedziału.

5. Subiektywnie ustalam "złe" liczby (np. mogą to być liczby najczęściej historycznie padające, a do tego występujące np w 4 ostatnich losowaniach) i usuwam szóstki zawierajace te "złe" liczby

6. Subiektywnie ustalam "dobre" liczby (np te ktore nie padły od 20 losowań) i ustalam ile "dobrych" liczb ma zawierać każda typowana szóstka (np. 3). Usuwam pozostałe szóstki.

7. To co zostanie puszczam przez filtr historycznych wyników i odrzucam te szóstki, w których kiedykolwiek padła przynajmniej czwórka.

8. Jak zostanie z 200-300 typów to "mielę" je ustalając, ktora szóstka ile ma wspólnych liczb z pozostałymi szóstkami. Usuwam te mające 4-5 liczb wspólnych. Znowu "mielę", usuwam .... i tak do porządanej ilości zakładów (np. 5).



Ktoś stosuje podobną metodę?

Może ktoś ma pomysł na usprawnienie metody?

Co o tym sądzicie?

=====================================================

zen >>

Jan69

ja sądzimy/bo myślę że kilku się ze mną zgodzi/ że kierunek dobry bo filtracja i redukcja ale z niektórymi założeniami bym się nie zgodził .

Poza tym Ty chyba nie widziałeś żadnego programu do gier losowych bo to wszystko znane i opisane jest już od ponad 10 lat /Multilotto . DLRed (?) , Multiliczby Lotek2002 Piaseckiego Lotek2000 Arka Sipa -wymieniłem te darmowe / Gdybyś chciał nieco więcej i innych możliwości to musiałbyś płacić wówczas polecał bym Lotto Cada /strasznie przeładowany możliwościami ale relatywnie tani/

Wierz mi sama redukcja to za; mało raczej zawsze popełnisz błąd .

Nie dopytuj mnie o szczegóły bo na Lotto się nie znam interesuje mnie Mini a i tej wiedzy mam niewiele ....

P.o.z

=====================================================

Jan69>>

ZEN,

przyznaję, jestem tu nowy Masz rację, nie używałem nigdy żadnego programu do totolotka, poza własnymi arkuszami excel. Moim największym sukcesem była 5ka w DL, ale to było baaardzo dawno Wtedy korzystałem z Amigi 500+ Potem, jak wyrównałem straty (przyznaję, w tamtym czasie "wciągnęło mnie"), sporadycznie puszczałem kupony (jako podatek od marzeń ). W tym roku od czasu do czasu trafiałem na ciekawe wpisy na forach dotyczące tematu lotto, ale na nowo głębiej zainteresowałem się tematem przy ostatniej kumulacji 35 mln

Ostatnie dni, za inspiracją Mariusza (temat sieci neuronowych), obfitowały w głębokie przemyślenia (moje) na temat lotto. Wg mnie niemożliwe jest złamanie "kodu losu", czyli niemożliwe jest opracowanie "czegoś" typującego zawsze (nie od czasu do czasu) 100%-owo pewne typy. Gdyby to było możliwe to (moim zdaniem oczywiście) należałoby przepisać na nowo podręczniki fizyki i równanie E=mc2 wyrzucić do kosza Poza tym pojęcia "jasnowidz" i "wróżka" uzyskałyby naukową podbudowę Kwestię wpływu tego "faktu" również na teologię pozostawię filozofom



Biorąc pod uwagę matematykę (każda szóstka jest równie prawdopodobna) nie pozostaje nic innego jak .... zabawa w lotto Moim zdaniem oczywiście.

Ja do swojej zabawy poczyniłem założenia jak powyżej, choć w trakcie wczorajszego spaceru przyszedł mi do głowy nowy pomysł. W skrócie wygląda następująco:



1. Korzystając z generatora liczb losowych (https://www.random.org/ lub http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Najszybszy_sprzetowy_generator_liczb_losowych_dostepny_on-line_dla_kazdego-39533.html?fd lub http://www.spidersweb.pl/2014/05/kwantowy-generator-liczb-losowych.html) generujemy pulę np. 100 000 "szóstek" lotto.



2. Dalej dokonujemy redukcji (do ilości potrzebnych nam zakładów) zgodnie ze schematem podanym wcześniej lub zgodnie z innym swoim algorytmem.



Biorąc pod uwagę wypowiedzi wielu forumowiczów o wyższej skuteczności metody chybił-trafił w porównaniu do innych, często stosowanych metod, jest to jakaś ciekawa alternatywa



To oczywiście tylko mój punkt widzenia, być może ułomny, dlatego z uwagą wsłucham się w inne głosy.



=====================================================

zen>>



Jan69 nowy nie znaczy w czymś gorszy wręcz przeciwnie .

Ale Tak jak podajesz ja nie ryzykowałbym już na samym starcie wystawiasz się na "odstrzał" mam na myśli szansę Twojego pierwszego kroku jak zrozumiałem to jak 1 do 140 Nie wiem do czego to przyrównać ale gdybyś wziął nawet losowo 1 mln kombinacji to masz ok 1 do 14 jest to gorzej jak typowanie parki liczb .

Pytanie jak często potrafisz wytypować 2 liczby z 6 ? /Tu masz skalę trudności ;-o(( /

Mogło by się tak zdarzyć ze w ciągu roku nie otrzymałbyś 6-ciu prawidłowych po takim losowym wybraniu .

Popuść trochę ...

Nawet dla Mini 100 tys losowo wybrać też jest kłopot



Nie patrz na akurat tę pierwotną inspirację Mariusza tylko popatrz na Jego późniejsze wpisy /Chodzi mi o Sieci neuro... jak również Multilotek ; zrezygnował z tego /

Chociaż akurat ja jestem do opozycji w twierdzeniu Mariusza i innych znających się na rzeczy że Lotto łatwiejsze od Mini choć znam mniej więcej genezę ich stanowiska /tu akurat zdaję się na matematykę i własną intuicję choć też mogę się mylić wszakże nie wiem wszystkiego / .

W tematach Amadeusa masz generatory i te bym Ci polecał .



W podanych poprzednio przeze mnie programach masz dużo inspiracji redukcyjnych

Ale ZAWSZE sprawdzaj z jaką swoją szansą podchodzisz do zagadnienia chyba że świadomie ryzykujesz .



P.o.z





-----------------------------------------------------

Obawiam się że zaśmiecamy temat tym CKM-istom którzy jak z karabinu maszynowego walą seriami liczb



===================================================



Jab69>>



ZEN,

dzięki za trop, podążę nim. Skoro matematyce wszystko jedno to ... przynajmniej ja będę miał rozrywkę intelektualną

Tak sobie pomyślałem, że tak na chłopski rozum to najlepsze wyniki powinno dać połączenie kasy i działań, tj. granie spółdzielnią. Bo im więcej "szóstek" obstawionych tym większa szansa na wygraną. Ciekaw jestem przemyśleń innych graczy również i w tym obszarze.

Pzdr



=====================================================

zen >>



Jan69 chyba widziałeś w sieci wiele grup usiłujących wspólnie zagrać i wygrać w Lotto .

Wniosek wielu i kasa to za stanowczo za mało .

Brakuje pomyślunku . Na dodatek my Polacy jesteśmy wredni zawistni i nawet potrafimy

wyru_chać /wyrolować/ partnera .

Działa przekonanie moja /czyli ich / wizja / metoda najlepsza .



Zobacz jaka wdzięczność a właściwie skur_wysyń_stwo panuje nawet tu nawet na przykładzie adwersarzy Mariusza .

Za pokazanie kierunku, własne; przemyślenia; częściowe dzielenie się wiedzą ; NIEMOTY z bezsilności utopili by w łyżce wody /zagryźli by i rozszarpali /.

W ten sposób wielu niestety w tym i Mariusz niestety też ;

spowodowali "zamknięcie się w sobie " innych użytkowników i niechęć do wspólnego działania .

Jedni boją się ośmieszania za swoje pomysły inni zazdrośnie zachowują je dla siebie .

Nikt się nie wychyla .

Jeśli chodzi o wyżej wzmiankowane skur_wysy_stwo to mnie ta zaraza nie omija nawet przoduję w tym .

===================

Owszem znam kilka przypadków kiedy grupom udaje się trafiać od czasu 4 lub 5 w Lotto .

A przed kilku laty przez jakiś czas w Legnicy Multistatyk tak podawał liczby że graczom udawało się kilkakrotnie trafiać co prawda mniej niż 6 ale więcej niż 3 / a więc solo też można ;-o)) / tu aluzja do słów Mariusza o POMYŚLUNKU

P.o.z



=====================================================

zen>>



Jan69 Losowa generacja to trochę zgaduj zgadula To już lepiej bym w " La Jola " poszukał takiego odpowiednika systemu gwarancyjnego dającego mniej więcej podobną szansę jak planujesz na los . i "jechał dalej z redukcją "

Wydaje się że wówczas ma się lepszy ogląd sytuacji



Ci co trafiali nie szli tak ostro w pierwszym kroku , no i nawet nie systemem gwar.

/ale to już indywidualna sprawa zależna od rozeznania własnych możliwości i umiejętności/



P.o.z



====================================================

Jan 69>>



Jak się trochę dłużej nad tym zastanowiłem, to naszła mnie konkluzja, że to kolejny argument za graniem na szerokość (gra na jak najwięcej liczb z puli, np obstawianie zamiast 6z49 to 12z49, ale niekoniecznie w systemie proponowanym przez Lotto), a nie na "jakość" typowanych liczb. Znowu argument za grą zespołową (stowarzyszenie?), by udźwignąć ciężar finansowy takiej koncepcji gry (tzn. zwiększenia szans na wygraną).



Co o tym sądzicie?



===================================================

zen>>



Kilka uwag (2)

Na dole jest data Kiedy napisano /oczywiście i artykuł bezbłędny można uznać za kanon .



Jan69 Ty piszesz na małe stawki opłaca się grać w multi .Spróbuj zmienić podejście .

NIEMAL ZAWSZE OPŁACA SIĘ GRAĆ GDY OSIĄGAMY W MIARĘ KORZYSTNĄ DLA NAS SZANSĘ !!!

Co niesie za sobą pewne konsekwencje

Duża szansa => małe kroczki

Mała szansa => duże ryzyko



Proste !



Patrz na szansę lub inaczej rachunek prawdopodobieństwa .



P.o.z



====================================================

Jan69



Dopadła mnie kolejna refleksja Wybaczcie mojemu neuronkowi



Tak sobie myślę, że gdyby połączyć poniższe obserwacje:

1) istnieje wiele systemów wieloliczbowych do gry w lotto (np. 163 zakłady dające pewną trójkę);

2) średnia sum wylosowanych liczb, np. w lotto to ok 150;

3) w lotto najczęściej padają 2-3 liczby parzyste (nieparzysta ilość kul w grze preferuje liczby nieparzyste);

4) rzadziej padają liczby kolejne (np. 17, 18) niż niekolejne;

5) subiektywnie wydaje mi się, że "czekanie przy wodopoju" daje większą szansę niż "tropienie psem gończym";

i połączyć to w jedno, to ... mogłoby wyjść z tego coś ciekawego.

Nie zastanawiałem się nad tym na gruncie matematyki (to pozostawię tęższym umysłom od mojego), ale na gruncie myślenia intuicyjnego.



Tak sobie myślę, że wartym rozważenia jest tok działań:

1) typuję zestaw liczb - np. 20 z 49

2) rozpisuję te liczby w systemie, np. trzystu zakładowym

3) usuwam typy zawierające liczby kolejne

4) usuwam "skrajne" szóstki, jako kombinacje rzadko padające:

a) suma liczb np. poniżej 100 i powyżej 200

b) liczba numerów parzystych np. spoza przedziału 2-4

I zamiast np. 300 zakładów robi mi się np. 20.



Co o tym myślicie? Ktoś to testował?



==================================================

zen>>



Jan69

Nie odrobiłeś lekcji ! i niedokładnie czytasz !! /nawet wpisy Mariusza /



Mogę Ci wykazać kilka błędnych założeń ale najpierw napisz ile razy chcesz mieć szczęście w jednej grze ?



//Spodziewam się odpowiedzi że nie rozumiesz / ale niech tam ... //



P.o.z



====================================================

Jan69>>



Zen,

masz rację, oczywiście. Mam świadomość, że cały mój wpis to ... pomyłka (patrząc merytorycznie). Ale skoro mam świadomość, że metodami naukowymi niewiele zwojuję ("kodu losu" nie da się złamać) , a do tego z punktu widzenia matematyki każdy wynik jest równie prawdopodobny to ... by nie zwątpić do końca ... oddałem się zabawie

No bo skoro przy typowaniu - upraszając - można typować tylko prawdopodobieństwa (wychodzi tu "wyższość" gry na "trójki" nad grą na "szóstki", albo "wyższość" większej ilości zakładów nad mniejszą) to ... co tu móżdżyć

Ale to "zabija" zabawę. Więc naukę zostawiłem z boku i ... zacząłem buszować w "paranauce" Świat subiektywizmów jest ciekawszy

No bo choć wynik 1-2-3-4-5-6 jest równie prawdopodobny jak 1-7-13-34-39-48 to jakoś podobne układy padają rzadko lub wcale... Podejrzane

Idąc tym tropem wyszedłem z założenia, że dobór liczb jest bez znaczenia skoro typy są równie prawdopodobne, a skoro tak, to i bez znaczenia jest ile typów usunę by zostały np. 22 lub 4 "szóstki" (te co usunę są równie prawdopodobne jak te co zostaną). Zakładając grę na "szóstki" oczywiście. A skoro pewne wyniki (np. 6 liczb parzystych, czy skrajne sumy liczb) bardzo rzadko padają, to po co takie typy

A dalszą częścią tej zabawy jest pomysł jak we wcześniejszym wpisie.



Nie wiem, czy podzielasz mój sposób rozumowania, ale .... chyba w szaleństwie szukam metody



Ale to oczywiście tylko zabawa i z metodami naukowymi nic wspólnego, niestety, nie ma. Chyba, że ktoś mi podsunie tu jakąś nieznaną mi naukową podbudowę



=====================================================

zen >>



Jan69 .

Nie dobrze gdy bezkrytycznie /bezwolnie ? / przyznajesz mi rację

Kiedyś dawno temu ludzie uważali że to niemożliwe żeby ziemia sie obracała uważali że to niemożliwe;

aż z Torunia przyszedł jeden pan i uświadomił im co nieco .



Tutaj mnie cieszy że, inny Pan z Torunia docenił pracę Krzysztofa Płocharza Multistatyka ;-o))



Ty też piszesz o niemożliwościach ; Czy obejrzałeś wszystko z każdej strony ? Przyjrzałeś się każdemu detalowi ?

A propo's Multistatyka to jedna z jego naczelnych zasad to jest grać na okazje : i już jakiś hadicap jest .



Zadałem pytanie o szczęście Nie zechciałeś mi na to odpowiedzieć .To też o czymś świadczy .

Licząc na to że w przyszłości zanim napiszesz bardziej się przyłożysz wyjaśniam odnośnie Twojego i mojego

poprzedniego wpisu .



Uprzednio wyszczególniłem Ci kilka programów /przede wszystkim darmowych / po to abyś w miarę możliwości się z nimi zapoznał

wówczas nabrał byś jakiegoś doświadczenia oraz zobaczy "co w trawie piszczy" /chodzi mi o rozeznanie czym może każdy

podany przez Ciebie krok skutkować /Ten passus dotyczy nieodrobionej lekcji /



Mariusz gdzieś napisał o tym żeby pomyśleć i o odcięciu zasilania do kompa / niedokładnie czytasz /



Twoja koncepcja

>> 1) typuję zestaw liczb - np. 20 z 49 <<

20 liczb to nawet dla Mini za mało bo : szansa jak 1 do 361 że wybierzesz właściwą

/ ale ; Ok niech Ci będzie miałeś SZCZĘŚCIE i dobrze wybrałeś .

20 liczb ale te 20 liczb to system dający 38 tys i chcesz zejść do 300 to tutaj masz szansę jak 1 do

127 /tak skróciłbyś tylko systemem lodowym / i co potrzebne Ci drugie SZCZĘŚCIE ... /





Z czwartym punktem się zgodzę



Parzyste o ile zrozumiałem jeśli " uciekasz spod dzwonu Gaussa to też zdajesz się na farta a jeśli układ jest pod dzwonem /2-4 / to niewiele odrzucisz



>> I zamiast np. 300 zakładów robi mi się np. 20. << OPTYMISTA ;-O)))

------------------------------------->>

z Lotto jest o tyle kłopot że to aż 14 MLN normalne programy i excel /bezpośrednio / sobie z tym nie radzi . Ja w Mini doskonale widzę te proporcje, możliwości i zagrożenia .

Ale bawiąc się z Multilotto wystarczy tylko na pełnej bazie Lotto aby już mieć pogląd na

sytuację

P.o.z

===================================================

zen>>



Errata

losowym a nie lodowym



===================================================

spook>>



Matematyka nie pomoże



Choć wielu "specjalistów" twierdzi, że odkryło system gwarantujący wygraną, "szóstki" wcale nie są przecież na porządku dziennym. Rachunek prawdopodobieństwa skutecznie obala mity głoszące, że niektóre liczby są bardziej "lubiane" przez maszynę losującą od innych, że niektóre ciągi po prostu nie powinny się pojawić (np. 10,11,12,13,14,15), albo że jeśli przez jakiś czas regularnie będziemy typować te same liczby, w końcu trafimy upragnioną "szóstkę". I tutaj prawdopodobieństwo nie pozostawia złudzeń - istnieje aż 98,9% szans, że wytypowany przez nas ciąg nie padnie przez najbliższe... tysiąc lat!



Wróżka liczby przepowie



Skoro więc żadne racjonalne sposoby nie dają gwarancji zdobycia bajecznej wygranej, można jeszcze zwrócić się w stronę wiedzy tajemnej. Pierwsze kroki oczywiście skierowalibyśmy do wróżki, która za opłatą mogłaby specjalnie dla nas wypatrzeć w kartach czy szklanej kuli odpowiednie liczby. Okazuje się nawet, że takie sytuacje faktycznie się zdarzały! Znany jest przypadek kobiety, która jako jedyna spośród wszystkich czytelniczek skreśliła kupon z liczbami, które zasugerowała wróżka w jednej z gazet. Kobieta rzeczywiście wygrała. Nie tak dawno temu szczęście, a raczej gwiazdy uśmiechnęły się z kolei do Ocean Kinge - brytyjskiej wróżki, która przewidziała, że w ciągu kilku miesięcy wygra sporą sumę - i tak też się stało.



Choć przypadki te faktycznie miały miejsce, większość wróżek nie spełnia prośby klientów, by spojrzały w przyszłość i podyktowały im zwycięskie liczby. Tarot, runy czy herbaciane fusy są zbyt symboliczne, by wskazywać konkretny ciąg liczbowy. Zwykle w takiej sytuacji wróżka odsyła delikwenta do jasnowidza, który nie powinien mieć problemu ze spojrzeniem w przyszłość i podaniem konkretnego "przepisu" na sukces. Nadzieję rozwiewa jednak Krzysztof Jackowski, słynny "poszukiwacz ciał". W jednym z wywiadów tłumaczy, że często spotyka się z podobnymi prośbami. Dawniej próbował je nawet spełniać, jednak, jak na złość, przyszłość nie chciała się ukazać. Jak tłumaczy Jackowski, może to wynikać z faktu, że po prostu nie każdemu wygrana jest pisana, stąd nie wszyscy mogą wejść w posiadanie zwycięskich liczb.



Co nam pozostaje?



Całkiem sporo możliwości. Poczynając od astrologii, przez numerologię, po radiestezję i channeling, a na hunie kończąc.



Horoskop może się okazać pomocny, o ile jednak wybierzemy się do profesjonalnego astrologa. Do przewidzenia wielkiej wygranej potrzebny nam bowiem będzie sporządzony specjalnie dla nas, indywidualny horoskop urodzeniowy, który uwzględnia rozmieszczenie planet w chwili, kiedy przyszliśmy na świat (do wykonania takich obliczeń potrzebna jest data, miejsce oraz godzina naszego urodzenia). Po przygotowaniu horoskopu natalnego astrolog szuka takich okresów, kiedy mamy największe szanse na zwiększenie swojego kapitału (zależy to między innymi od pozycji Jowisza i Wenus). W ten sposób otrzymujemy listę dat, w które powinniśmy udać się do kolektury i powinno nam się poszczęścić - czy jednak oznacza to wielką wygraną czy też całkiem symboliczną sumę, to już niestety zależy od naszego przeznaczenia.





=====================================================

zen>>



słowo szczęście zastąpimy w ten sposób

Ile razy chciałbyś mieć szczęście ?

=

Ile razy chciałbyś aby Ci się udało dobrze wybrać ?



Twoje wpisy to poezja nieco zahaczająca o wodolejstwo - > też tak mam /żałuję że brak we mnie tej poezji ../.



Poważnie doradzam : pobieraj programy a w nich czytaj helpy



P.o.z





==================================================

Spook>>



Na podobnych zasadach w kwestii gier liczbowych sprawdza się również numerologia. By określić, czy w dany dzień możemy liczyć na wygraną, musimy porównać naszą liczbę urodzenia, dnia i miesiąca. Pierwszą liczbę obliczamy sumując wszystkie liczby w naszej dacie urodzenia tak, by otrzymać liczbę pierwszą (np. 27.01.1977 - 2+7+1+1+9+7+7=34, 3+4=7). Liczbę dnia otrzymujemy sumując liczby z aktualnej daty oraz liczbę losu, z kolei liczbę miesiąca daje dodanie do siebie liczby losu oraz liczby danego miesiąca (np. dla września jest to 9). Jako że obliczenia te są dość skomplikowane, osoby, które nie znają zasad numerologii mogą po prostu skontaktować się z numerologiem.



Kolejna metoda nie wymaga od nas ani wizyty u specjalisty, ani też przygotowawczego kursu. Co więcej, może nam posłużyć nie tylko do wskazania daty, kiedy powinniśmy skreślić kupon, ale też do znalezienia konkretnych liczb. Chodzi tu o radiestezję, czyli odczytywanie przyszłych zdarzeń przy pomocy ruchu wahadełka. Osoby, które mają już pewne doświadczenie w użyciu tego narzędzia bez trudu odczytają "komunikat" od wahadełka. Laik w dziedzinie radiestezji może po prostu zadać narzędziu kilka pytań "testowych", żeby nauczyć się odczytywać sygnały. Kolejny etap to po prostu "pytanie" wahadła o każdą spośród możliwych liczb.



Znacznie bardziej skomplikowane, ale podobno całkiem skuteczne jest z kolei korzystanie z channelingu lub zdolności mediumicznych, by wejść w posiadanie upragnionych liczb. Z ust do ust powtarzana jest na przykład historia pewnego mężczyzny, który będąc w finansowym dołku zwrócił się z prośbą o pomoc do zmarłej babci. Ta przyśniła mu się tej samej nocy, dyktując ciąg liczb, który kilka tygodni później pozwolił mu cieszyć się z wygranej.



Osoby praktykujące hunę są zdania, że mogą w swoim życiu osiągnąć wszystko, czego zapragną, o ile tylko w odpowiedni sposób "przeprogramują" swoje Wyższe oraz Niższe Ja. Podobno najlepsze efekty można osiągnąć nie marząc o tym, że liczby objawią nam się w magiczny sposób, a po prostu wizualizując sobie siebie jako człowieka szczęśliwego i żyjącego w dostatku.



Intuicja i dziecko szczęścia



Wspomniane powyżej sposoby zaliczyć można do bardziej "naukowych", bo opartych na arkanach konkretnej wiedzy tajemnej, nie na przypadku czy przesądach. Osobie, której bardzo zależy na głównej wygranej z pomocą może jednak przyjść siła bardziej "magiczna". Wśród miłośników gier liczbowych utarło się na przykład przekonanie, że szansa na wygraną zwiększy się, jeśli kupon dadzą do skreślenia małemu dziecku - podobno lepiej od nas wyczuwa tajemnicze wibracje i faktycznie może przewidzieć zwycięski ciąg.



Kolejnym zabiegiem, który może nam przynieść sukces jest zdanie się na własną intuicję. Niektórzy radzą, by podczas typowania potencjalnie zwycięskich liczb zamknąć oczy, myśleć o cyfrze zero i dać ręce samej kreślić szczęśliwe typy.



Podobno liczby mogą ukazać się osobie, która ich szuka, pod warunkiem, że będzie uważnie patrzeć. Mogą się objawić w najdziwniejszych miejscach - jako kod kreskowy na kartonie mleka, numer licznika pod zlewem czy numer telefonu ankietera, który zadzwoni do nas w chwili, kiedy będziemy szli do kolektury.



Liczby pojawić się mogą również we śnie, ale wymagać to od nas będzie pewnych przygotowań. Przede wszystkim trzeba wyrobić w sobie nawyk zapisywania marzeń sennych. Przydatne będzie również zdobycie umiejętności świadomego śnienia (Lucid Dreaming). Jako że jest to dość czasochłonne, zawsze można pójść krótszą, chociaż mniej skuteczną drogą - po prostu przed zaśnięciem intensywnie myśleć o tym, że przyśnią nam się szczęśliwe liczby i rano zapisać je, jeśli faktycznie się pojawią.



Sposobów na to, by zwiększyć swoje szanse na wygraną jest więc wiele, jednak żaden nie daje gwarancji sukcesu. Nawet gdy astrolog wytypuje dla nas dzień, w którym wygramy, jeśli nie jest nam pisana przyszłość krezusa, zdobędziemy niewielką sumę, bądź też szybko ją stracimy. A jeśli chcemy racjonalnie wziąć sprawy w swoje ręce? By zagwarantować sobie "szóstkę" w totka musielibyśmy skreślić 13 983 816 różnych kuponów, co kosztowałoby nas 41 951 448 zł. Biorąc pod uwagę, że w najbliższym losowaniu do wygrania jest 50 000 000 zł, interes mógłby się opłacić... Chociaż spora część zysku poszłaby na spłatę podatku od wygranej. Tak czy inaczej, wszystkim graczom życzymy szczęścia!







Tekst źródłowy http://strefatajemnic.onet.pl/ezoteryka/jak-wygrac-w-lotto/14yst



==================================================

Jan69>>



Spook,

wielkie dzięki za ujęcie tematu z ... zupełnie innej strony. Zapewne umysły ścisłe będą w stanie skutecznie polemizować z takim podejściem do matematyki czy fizyki, ale uważam że to dobrze dla dyskusji, iż każdy z jej uczestników może znaleźć tu poglądy bliskie jego sercu. Pozwoli to też lepiej poznać punkt widzenia adwersarzy. A to poszerza horyzonty myślowe

Osobiście staram się zawsze mieć naukę (klasyczną) w "zasięgu wzroku", ale doceniam inne spojrzenie jako źródło inspiracji (w końcu jest jeszcze trochę praw tego świata do odkrycia). Poza tym to kreatywne tak sobie od czasu do czasu zrzucić kaganiec z wyobraźni

Cóż, jedni uznają kreacjonizm, inni darwinizm- dyskusja trwa już pokolenia, a oba poglądy mają rację bytu



Zen,

gdybym nie zgadzał się z Twoim stanowiskiem nie przyznałbym Ci racji. Wyraźnie zaznaczyłem, iż rozdzielam strefę faktów od strefy subiektywnego postzregania rzeczywistości i zanurzam się w tą drugą, jako bardziej dopieszczajacą mego ducha optymizmu

W tym stanie rzeczy sam utrudniłem sobie pole rozmowy, bo doprowadzilem do tego iż jeden pisze o wodzie a drugi o marchewce

Mój mózg bardzo źle sobie radzi z pojęciem "szczęście", dlatego bliżej mi do "matematyki subiektywnej" (dobre i zle liczby lub gorące i zimne, usuwanie nietypowych szóstek itp), niz do eksperta od szczęścia . Stąd unikanie tego czynnika (jak go sparametryzować?) w typowaniu. To samo dotyczy pecha. Ten obszar raczej przynależy do ujęcia tematu przybliżonego powyżej przez spooka.

Bardzo spodobało mi się Twoje rzeczowe odniesienie się do poruszonych zagadnień. O coś takiego mi chodziło. Pełne zrozumienie osiągniemy, gdy potwierdzimy sobie, iż mamy świadomość poruszania się po nienaukowym gruncie (zaproponowany przeze mnie sposob typowania), ale z naukową próbą zabudowania tego gruntu (proba znalezienia matematycznego uzasadnienia dla zaproponowanych dzialań) Pięknym przykladem tego jest użyta przez Ciebie "ucieczka spod dzwonu Gaussa".

Pomyślałem sobie, że serią takich naukowych "nagięć" (np. redukcji zdarzeń empirycznie rzadziej padajacych) trochę można "podrasować swoje szczęście" I w tym kierunku poszlo moje myślenie, przy pełnej świadomości że to tylko zabawa, bo podejscie naukowe jest ... mniej optymistyczne

Zen, nie strzelaj wiec do mnie a sprobujmy sprowadzic dyskusję do roli czynnika inspirujacego do kreatywnych przemyśleń. W końcu może maksyma zacytowana bodajże przez Mariusza, tj."Niemożliwe od mozliwego różni tylko stopień determinacji", znajdzie potwierdzenie i w lotto



===================================================

zen>>



słowo szczęście zastąpimy w ten sposób

Ile razy chciałbyś mieć szczęście ?

=

Ile razy chciałbyś aby Ci się udało dobrze wybrać ?



Twoje wpisy to poezja nieco zahaczająca o wodolejstwo - > też tak mam /żałuję że brak we mnie tej poezji ../.



Poważnie doradzam : pobieraj programy a w nich czytaj helpy



P.o.z



===================================================

Jan69



Zen,

jestem tu krótko, ale chyba zatoczyłem koło - od początkowego entuzjazmu (promyk nadziei rozpalony hipotetycznym potencjałem sieci neuronowych), poprzez balansowanie na granicy nauki i "świata wyobraźni", aż do twardego lądowania na "kurde, nie da się"

Wykładam się na prawie "każda szóstka jest równie prawdopodobna w losowaniu". Nijak nie mogę tego obejść.

Wszystkie programy do gry w lotto, w tym moje arkusze z rozbudowanymi procedurami VBA, o "kant zadka można obić", bo one odwołują się do "wiary" (że można "obejść" naukę), nie do praw naukowo udowodnionych. Nie trafiłem na dowód (uzasadnienie naukowe), który przekonująco wykazałby, że typując np.

a) liczby rzadziej lub częściej padające,

b) pary, trójki... skorelowanych w ten czy inny sposób liczb,

c) za pomocą rożnych systemów, itd. ...

można osiągnąć prawdopodobieństwo wygranej wyższe od metody chybił-trafił (tj. "wyższość szóstki" wygenerowanej z "ołówka w ręku" nad "szóstką" z chybił-trafił). Kiedyś miałem więcej "wiary", może dlatego trafiłem piątkę Teraz, jako "niewierny" szukam "wiary"

Przez moment zastanawiałem się nawet nad pojęciami spoza świata nauki: numerologia, radiestezja, duchy, wróżki itp. Ale to wszystko "wylatuje w powietrze" na gruncie logiki. No bo skoro istniałaby astrologia, numerologia, jasnowidztwo .... to brak przeszkód do istnienia świata duchów. Jak istniałby świat duchów to istniałby Stwórca. Jak istniałby Stwórca to istniałyby cuda, a wtedy ... o kant czterech liter obić naukę, wystarczy .... żarliwa modlitwa To oznacza zapewne również brak wolnej woli i .... inne problemy natury teologicznej/filozoficznej. Nie pasuje mi to.

Takie są - moim zdaniem oczywiście - konsekwencje logiczne rozważania pomysłów spoza świata nauki.



Sieci neuronowe to "mądrzejszy kalkulator" - nie policzą "nieznanego". Różnego rodzaju systemy typowania, programy do lotto - to obszar "wiary" (tzn. wiara, że można "ograć" los). Nie pokonują prawa "każda szóstka jest równie prawdopodobna".

Dobiła mnie analiza opłacalności typowania tych samych numerów w dłuższej perspektywie czasu (skorzystałem z kalkulatorów ze strony multipasko.pl) - jak nie trafisz głównej wygranej to nawet typując zestawy dające dużo trójek "będę do tyłu"



Obrazowo ujmując, wg mnie poszukiwania na gruncie nauki sprowadzają się do poszukiwań "jak z prawa 2+2=4 zrobić prawo że możliwe jest 2+2=5" Ale to co najmniej trudne... nawet na gruncie teorii wieloświatów (w innych wszechświatach mogą istnieć inne prawa fizyki).

"Teoria kwantowa" też nie pomaga - łączność naszego mózgu z wszechświatem (splątanie kwantowe) wykłada się na fakcie, iż w ciągu naszego życia wszystkie atomy naszego ciała ulegają kilkukrotnej wymianie.... kicha Przepraszam za zawód wielbicieli pozycji typu "Sekret".



Jedyny skuteczny mechanizm zwiększenia szans na wygraną to - moim zdaniem oczywiście - puścić jak najwięcej zakładów To chyba preferuje "spółdzielnie" w stosunku do pojedynczego, typowego gracza.



Krótko mówiąc chyba potwierdziłem swoją hipotezę - lotto to zabawa. Tylko tak podchodząc mogę nie "wpaść" i zachować rozsądek w wydawaniu kasy



Ale nie rezygnuję, ciągle szukam swojej "wiary"



Ktoś mi pomoże?





====================================================

hibernatus >>



Wygoogluj Richard Lustig- to gostek, który siedem razy trafił główne wygrane na loterii. Może Cię zainspiruje, bo jak nie on to kto inny?



==================================================

zen >>



Wiesz co mi się podoba w Twoim wpisie ?

Nie obraź się z mojego punktu widzenia UZEWNĘTRZNIONA GŁUPOTA !

Innie nazwali by to ułańską fantazją lub inaczej łagodniej .



Przez kilka lat mocno siedziałem w ruletce i gdyby nie pewien Niemiecki program jaki otrzymałem od niejakiego Latawca /thx forever ! / na innym forum to byłbym bardzo mocno do tyłu . ...

Ale zmierzam do tego by napisać że w swoich spinach widziałem już takie rzeczy które wyglądały na nieprawdopodobne i to nawet dla najprostszych obstawień Czerwone/ Czarne Duże /Małe Parzyste/Nieparzyste nie mówiąc o tych z gorszymi szansami /chodzi mi o "ogony" / .

I tu dopiero zobaczyłem co LOS może wyprawiać dlatego wciąż patrzę na kalkulator szans



Teraz wracając z jednej strony piszesz że nie możesz czegoś pokonać a jednocześnie demonstrujesz na co się porywasz . /z motyką na słońce /



Za każdym razem strzelasz b wysoko ale w niedosiężne rejony to nie Twój pułap !. lepiej graj Chybił-Trafił !

albo pomyśl ! / Z tym że nie jest to proces jednorazowy to musi być cała struktura dość przemyślnie złożona

Moim zdaniem nie da się bez jakiegoś farta jednolitym algorytmem od początku do końca doprowadzić w miarę szybko do wygranej

Wg mnie kilka skromniejszych elementów zebranych jakby z różnych działów >>typologii << może doprowadzić do sukcesu .

Dlatego jednemu graczowi ze względu na jego ograniczenia /spowodowane złymi nawykami, preferencjami etc/ jest bardzo trudno dokonać tej sztuki .Chyba że geniusz w te klocki ...



Przesłaniem tego wpisu było >> Mierz siły na zamiary<< / dostosowuj się

a jeśli "sił" nie starcza to się ucz , trenuj ,myśl i kombinuj .

No i ważna jest wiedza oraz doświadczenia innych /tu coraz trudniej / pisałem o helpach /



Dlatego min. ja i jeszcze wiele osób ze starej gwardii zmądrzało (?) na tyle by po pierwsze zrezygnować z Multi /bo nie do ogarnięcia / po drugie zrezygnować z Lotto na rzecz Mini .

Młodsza generacja będzie grała aż nie wygra lub się " sparzy"





P.o.z



Inna rzecz że nie wiem do kogo to kieruję /Jan69/ jeśli tego nie znasz to szukaj w sieci opracowania Multistatyka dot Multi co w pewnym stopniu da się przełożyć /przeliczyć na Lotto i inne . Jak również szereg innych artykułów tegoż autora Krzysztofa Płocharza - szukaj pytaj jeśli rzeczywiście jesteś początkujący , Większość to ma i zna to podstawy!



===================================================

zen >>



Jan69 ale proszę abyś się nie obrażał ani nie zrażał wpisami różnych pojebów a przede wszystkim zena . Czasami nie wiadomo z jaką motywacją ludziska piszą lub w jakim są akurat nastroju .

/tu taka dość odległa analogia do zachowań kiboli bijących swoje żony po przegranym meczu /



I wierz mi że oprócz Mariusza jest jeszcze kilka grup ludzi którzy wg całkiem innego podejścia i sposobu grają i wychodzą na plus



Zapewne nawet te pieprzone i pracochłonne sieci można w pewien sposób wykorzystać



Oczywiście nie licz że będzie to jedna kombinacja ; bo tak też można ale trzeba by b. długo czekać ...



Prawo zachowania ILOŚCI KOMBINACJI i CZASU ;-o)))

Albo szansa rozmyta w czasie ;-o)))





Najważniejsze w tym wszystkim jest rozpoznanie i ustalenie pewnych i stałych tzn. Na ile Cię jest stać "Na pewno"

Może tg być wybór choćby jednej liczby ...

Może to być w miarę zawężone wskazanie sumy liczb

itd itd tak jak masz to podane w wielu filtrach



To może być Twój punkt wyjścia

A to nic innego jak filtracja i redukcja do której niektórzy za Chiny nie chcą się przyznawać

P.o.z



====================================================

Pasko>>



Jan69: głowa do góry, ciekawa dyskusja





Pozdrawiam



====================================================

Jan69>>

Pasko,

przyznaję, siadło mi psyche. Potrzebuję pilnie cudu, a tu ... trudno o cud.

Ale powalczę jeszcze z tematem - może coś z tej nierównej walki się zrodzi...

===================================================

Jan69>>



Tak sobie myślę, po przekopaniu się przez "tomy" opracowań w temacie, że podejście "od szczegółu do ogółu" jest błędną ścieżką. Czyli skupianie się na liczbach, zamiast na szóstkach (przypadek gier 6 z 49, który analizuję) jest - wg mnie - ślepą uliczką.

Jest to temat nieobrabialny matematycznie. A że niemożliwym jest (poza przypadkiem szczęścia) powtarzalne, 100%owe typowanie wyników (w tym przypadku liczb), jedyną sensowną ścieżką jest podejście "od ogółu do szczegółu". Według mojego postrzegania tematu oczywiście

Jedynie "szóstki" możemy obrabiać matematycznie - analizować sumę, liczby parzyste i inne parametry obliczalne metodami statystycznymi. Traktując "szóstkę" jako jednostkę, możemy zbiór wylosowanych szóstek obserwować z różnych perspektyw, a stosując np. zasadę Pareto (20/80) możemy skupić się na takich cechach szóstek, które (patrząc statystycznie) warte są powielania w naszych prognozach. Jeśli wiemy jak wygląda np. 50%-80% wylosowanych szóstek, to wiemy jakimi parametrami powinny się charakteryzować typowane przez nas szóstki, by osiągnąć ponadprzeciętne prawdopodobieństwo trafienia.



Ktoś analizował taką hipotezę?



====================================================

Yar000>>

"Traktując "szóstkę" jako jednostkę, możemy zbiór wylosowanych szóstek obserwować z różnych perspektyw,[...] możemy skupić się na takich cechach szóstek, [...] wiemy jakimi parametrami powinny się charakteryzować typowane przez nas szóstki, by osiągnąć ponadprzeciętne prawdopodobieństwo trafienia."



----------

Jan69,



przekonuje mnie takie ujęcie, ponieważ w taki właśnie sposób podchodzę do bukmacherki.



I to jest mój AUTORSKI © a pewnie i nowatorski, sposób predykcji w zakresie wyników piłki nożnej. Podejście jakby "socjologiczne" (grupy), gdyby je postawić naprzeciw podejścia "psychologicznego" (jednostki).



Przypuszczam, że wiele osób ze środowiska grających w zakłady bukmacherskie, stuka się po głowie gdy to czyta.



W dziedzinie, wydawałoby się, bardzo zindywidualizowanej (przymioty c e c h u j ą c e konkretną drużynę piłkarską z konkretnym jej składem osobowym, przecież ludzkim), przyjąłem, że istnieją cechy wspólne dla pewnych drużyn piłkarskich.



Rozpatruję więc dane spotkanie piłkarskie, jako spotkanie reprezentantów zbiorów (szerszych niż tylko drużyna), o zdefiniowanych przeze mnie cechach.



Tutaj, przy okazji zwracam się do Alois - to może być jakaś wskazówka związana z Twoim zapytaniem (o konstruowanie programu) z innego tematu.





2015-10-04 (15:28)



===================================================

Jan69>>



Potrzebuję pomocy w kwestii podziału liczb "DL" (Lotto + Lotto plus) na 3 zestawy 17 liczbowe (każdy kończy się liczbą 49).



Wymyśliłem sobie, że napiszę procedurę, która mi "przemiele" dotychczasowe wyniki "DL" przez wszystkie możliwe kombinacje podziału 49 liczb na 3 zbiory. Chcę wyłowić taki układ zbiorów, by wykazał się największą skutecznością w "łowieniu" płatnych trafień lub wyłowić zbiór "pogromcy" i zbiory naganiacze



Robił ktoś takie analizy? Mógłby ktoś wesprzeć desperata w poszukiwaniach?



Dużą pomocą byłaby podpowiedź algorytmu do takiej procedury lub kodu programu do tego zagadnienia. Mam jakąś "pomroczność" ("zaćmę" myślową) i moje neurony odmawiają współpracy



Wszelkie rady i sugestie proszę adresować na e-mail: janusz@tutanota.de



Pomocy!



=====================================================

Jan69>>



Cisza w temacie pomocy, więc sam musiałem zakasać rękawy



Napisałem makro (VBA), które sprawdza który z podziałów 42 liczb (na razie MiniLotto, bo najłatwiej) na 3 zbiory (po 14 liczb każdy) daje najwięcej trafień. Komputer, chociaż nie ułomek (i5, 8GB RAM), miele to powoli Za wolno.



Z ciekawostek powiem, że podział na zestawy (poniżej pierwszy z analizowanych):

zestaw 1: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

zestaw 2: 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

zestaw 3: 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

"przemielony" przez wyniki losowań od 1979 roku, dał zbliżone do siebie wyniki trafień poszczególnych zestawów. Trochę lepszy całościowo okazał się zestaw 1 (ok 100 różnicy), ale w ilości trafionych piątek był najgorszy

Widzę, że to się zmienia w miarę dalszej obróbki...



Robił ktoś z Was takie analizy? Warto na to tracić czas? A może lepiej dzielić na 4 lub 6 podzbiorów?

Wpadł mi też do głowy pomysł na "wyłowienie" 14liczbowych "naganiaczy" (najbardziej pechowych układów) i jednego np 8 liczbowego (do zastosowania w realnej grze) "łowcę" (najbardziej fartowny układ liczb), do polowania na trafienia.



Praktykowaliście takie rozwiązania? Warto to drążyć?



====================================================

zen>>



Jan69 Jeśli ruszasz Mini to jestem w stanie coś powiedzieć .

Jest tu taki Leo777 który w jakie tam sposób poszukiwał >> Paskudy<< .

Ja jestem w opozycji do takiej metody ;

uważam że należy wręcz odwrotnie :

SZUKAĆ TYCH KTÓRE BDB CHODZĄ .

a pośród nich takie które się zawiesiły i będą odrabiać "stracony czas"

-------------------------------------------------------------------------------------------

Twoje Makro myślę że jest słabe /zdaje się że ecxcel nie jest taki wydolny jak również do tego trzeba może by użyć patentu jakim posługuje się Leo .

Ale nic straconego jeśli nie Lotto Cadem /skrypt / to możesz w miarę sprawnie zrobić to Multilotto dodatkowo z możliwością sortowania

Kiedyś robiłem 14-stki i miałem wyszukaną taką grupę najlepszych .

Inne zbiory też przerabiałem ...



W zasadzie nie znam celu do którego dążysz w swoich poszukiwaniach

pokazałem Ci swoje podejście .

P.o.z



Nie opisałem techniki jaką stosowałem w Multilotto

Generowałem strawną ilościowo dla mojego komputera paczkę czternastek dla 5 trafień robiłem sortowanie od najlepszej do najgorszej i "odkładałem " te które spełniały warunek ilości założonych wystąpień

to wszystko l





=====================================================

Jan69>>



Zen,

faktycznie makra (Visual Basic) pewnie nie są najlepszym narzędziem, ale jest to narzędzie w którym jestem stosunkowo biegły

Na razie moja najlepsza 14-ka w Mini Lotto to:

11,13,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,41 - ta zaliczyła historycznie (od 1979 r.) najwięcej trafień od trójki wzwyż. Chyba to "szczęśliwa czternastka" Ale będę szukał dalej.



Szukam... Sam jeszcze nie wiem czego, chyba natchnienia Stąd drążenie rożnych pomysłów, by trafić na ten najlepszy.

Teraz wpadłem na pomysł zbiorczej analizy np. 5000 wygenerowanych piątek (Mini Lotto) i sprawdzaniu, które liczby przy danych założeniach (ilość liczb parzystych, suma liczb itd) są wygenerowane najczęściej i składaniu ich w dwunastki. Zobaczymy czy to ma sens.



Wg mnie trudno trafić pojedynczą liczbę, ale można dosyć dobrze operować na zbiorze. To jak z piłką - można dosyć dokładnie przewidzieć lot piłki, ale trudno przewidzieć ruch pojedynczego atomu, z którego składa się piłka. To mocne uproszczenie, ale oddaje dosyć dobrze mój tok rozumowania. Jestem ciekaw, czy moja hipoteza się potwierdzi



Ciągle "rozwala" mnie prawo: KAŻDY WYNIK JEST RÓWNIE PRAWDOPODOBNY



====================================================

Mariko >>





Jan69 - podaj dobrą rozpiskę na te 14 liczb.Pozd.



===================================================

Jan69>>



Mariko,

nie jestem specem od rozpisek - przynajmniej na razie - więc tu, niestety, nie pomogę. Sadzę, że znalezienie czegoś na tym forum lub w sieci nie będzie zbyt kłopotliwe.



=====================================================

Jan69>>

Zen,

napisałeś, że przerabiałeś różne zbiory liczb. Ciekawi mnie efekt tego "przerabiania". Czemu porzuciłeś tą "ścieżkę"? Inne "ścieżki" okazały się atrakcyjniejsze?

Jakie były Twoje wnioski z "przemielenia" tych zbiorów? Jaki zbiór (14 liczb? 12?...) wg Ciebie okazał się najskutecznieszy?

Masz dużo doświadczeń w tym zakresie, możesz więc "neofitom" zaoszczędzić "siniaków" i kosztów zbierania doświadczeń. Jeśli zechcesz oczywiście





====================================================

=====================================================

--- wpis edytowano 2015-10-24 22:19 ---

2015-10-24 (22:47)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 939 179
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jan69



Przestań ładować mnie pod "włos" ...



Wyniki poszukiwań były oczywiste

Im więcej liczb tym łatwiej trafić w zbiór

Losowość w totalizatorze jest wręcz idealna .

Czemu porzuciłem ?

Ja nie znalazłem nic ale niewykluczone że Ty dasz radę ,że zobaczysz coś ciekawego co da się zastosować.

--------------------

Musisz być dobry jeśli chcesz podchodzić pod 14-stki .

Ja operowałem w okolicach 22 lub 24 liczby

Tu trzeba mierzyć siły na zamiary

Mam tu na myśli umiejętność i możliwość zredukowania killkunastu tys kombinacji do sensownej ilości

Muszę przyznać że nie potrafiłem się dobrze " wstrzelić nawet w 24 liczbowe kombinacje

Wniosek dla mnie nawet i to za trudne - po prostu jestem słaby w te klocki



----------------------------------------------

Wszystko nowe inne wydaje się bardziej atrakcyjne w ten sposób

coraz to nowsze zagadnienia przykrywają starsze .

A ponieważ nie jestem właścicielem tych innych sposobów dlatego nie mogę nic o tym pisać.

Trzeba poczekać aż autorzy tych koncepcji zechcą się nimi podzielić .



P.o.z









2015-10-25 (09:01)

status Jan69
Data rejestracji: 2015-09-19
Ilość postów: 362

14527
wpis nr 939 217
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zen,

dobry pomysł z tym wątkiem. Co do tytułu wątku - może poprosić Pasko o "intrerwencję"?



Co do ilości liczb - moja 14tka wyszła z podziału 42 liczb na 3 grupy i analizy "trójzbiorowej". Ty piszesz o analizie jednego zbioru liczb. Patrząc z punktu widzenia efektywności kosztowej (koszt zakładów, systemów) nie uznałem tego za kierunek wart szczególnej uwagi. Na razie zrodziła mi się nieśmiała konkluzja, że można skutecznie próbować "ograć system" grając "siłowo", tzn. dobry algorytm plus kasa na grę (co najmniej 10-20 tys zł). Ale na test tego rozwiązania potzrebuję wcześniejszego trafienia wygranej I stopnia

A póki co skupiam się na szukaniu bardziej ekonomicznych rozwiązań.

Hmm... podrzuciłeś mi kolejny nowy trop. Powęszę

--- wpis edytowano 2015-10-25 09:13 ---

2015-10-25 (10:21)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 939 240
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tytuł wątku poprawiony.



Pozdrowienia.
2015-10-25 (12:00)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 939 266
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Paśko dziękuję bardzo .

-----------------------------------------------

Jan69 Zupełnie nie ogarniam Twojego podejścia a już to "siłowe " mnie powala .

Co przypisujesz sobie boską moc ? że na zawołanie trafi Ci się ta wybrana 14 -tka ?

Wybrana wg jakiego zbioru ?

Losowo ? No to masz szansę jak 1 do 425

La Jolla ? Z gwarancją 5 to masz szansę 1 do 1204

Równy podział liczb naturalnych od 1 do 42 w trzech częściach

{ 42 /3 = 14 } Tu zapuść sobie jakikolwiek tester czy MultiParis , Excel cokolwiek i sprawdź z bazą Jakie są trafienia w te zbiory .

wg mnie powinno to być po ok 8 razy {+ - 3) dla każdej z tych trzech .{liczone w pamięci 3200/400 }



Teraz zobacz na odstępy czasowe takich wypadnięć . I co teraz ?



Masz kilka możliwości

Grać siłowo każdego dnia czekając kiedy się pojawi owa wybrana .

Może zagrać na wszystkie /3/ jednocześnie ? ;-o))

Ta Twoja najlepsza ? niczym się nie wyróżniająca . będziesz czekał 320 (+- 160 ) losowań ?

Może posiadasz swoją metodę na trafny wybór ? / Nie wierzę /







====================================================



Jest jedna z ważniejszych zasad jaką na innym forum napisał Kmicic .



Zbiór wyjściowy / przed redukcją / musi mieć zawartą kombinację wygrywającą ! /to chyba oczywiste

Można to doprecyzować dla tych którzy składają kombinację z poszczególnych liczb :

Zbiór docelowy musi mieć kombinację wygrywającą ! /jeszcze bardziej oczywiste /



===================================================

zen nie jest prawdziwym znawcą tematu nie jest też żadną wyrocznia a raczej skrzyżowaniem obłąkańca z potłuczonym więc namawiaj jeszcze innych aby zechcieli się udzielać .

Moje postrzeganie gier losowych może być błędne .

Zresztą jest tak że to czego nie dostrzega cała rzesza graczy może dostrzec ktoś inny . Problem w tym że nie należy podążać za wszystkimi a zwłaszcza gdy są nieskuteczni ale warto znać i wiedzieć możliwie wszystkie SPOSOBY MYŚLENIA . /Wytłuszczono jako aluzję do pewnego tematu /



P.o.z





--- wpis edytowano 2015-10-25 12:07 ---

2015-10-26 (21:51)

status anatol
Data rejestracji: 2005-04-14
Ilość postów: 396

872
wpis nr 939 578
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czyli zen na jutro taki zestaw po zastosowaniu filtrów



1,3,5,18,46,48,

1,4,6,14,47,49,

1,5,7,20,42,46,

1,6,8,15,44,47,

1,7,9,22,38,44,

1,8,10,16,41,45,

1,9,11,24,34,42,

1,10,12,17,40,43,

1,11,13,26,30,40,

1,12,14,19,36,39,

1,13,15,28,32,34,

1,14,16,21,28,41,

1,15,18,23,26,38,

1,16,19,30,33,36,

1,18,20,25,27,30,

1,20,22,32,35,37,

1,22,24,27,29,32,

2,4,7,15,45,48,

2,5,8,11,46,49,

2,6,9,17,41,46,

2,7,10,12,43,47,

2,8,11,18,39,43,

2,9,12,19,35,44,

2,10,13,20,31,45,

2,11,14,16,37,41,

2,12,15,21,29,42,

2,13,16,22,33,35,

2,14,17,23,25,40,

2,15,19,24,27,34,

2,16,21,25,28,31,

2,17,20,27,30,33,

2,18,23,29,32,37,

2,19,22,31,34,39,

2,21,25,33,36,38,

3,5,9,12,44,48,

3,6,10,13,40,49,

3,7,11,26,28,46,

3,8,12,14,37,47,

3,9,13,30,32,38,

3,10,14,21,33,40,

3,11,15,18,34,44,

3,12,16,20,27,43,

3,13,17,24,30,36,

3,14,18,22,29,37,

3,15,20,28,31,42,

3,16,22,27,36,41,

3,17,24,32,38,45,

4,6,11,14,43,45,

4,7,12,15,34,49,

4,8,13,17,33,48,

4,9,14,18,29,47,

4,10,15,19,27,46,

4,11,16,23,31,36,

4,12,17,22,35,41,

4,13,18,20,37,39,

4,14,19,25,30,35,

4,15,21,26,39,44,

4,16,20,29,41,43,

4,17,23,31,36,40,

4,19,25,27,32,42,

5,7,13,16,40,42,

5,8,14,20,25,49,

5,9,15,22,24,48,

5,10,16,18,35,39,

5,11,17,28,36,46,

5,12,18,24,31,33,

5,13,19,26,34,38,

5,14,20,30,37,45,

5,15,22,25,32,36,

5,16,23,32,42,47,

5,17,26,34,41,44,

5,18,21,23,30,32,

5,19,27,36,38,40,

6,8,15,23,38,41,

6,9,16,25,36,45,

6,10,17,26,29,33,

6,11,18,21,23,48,

6,12,19,27,37,40,

6,13,20,31,35,46,

6,14,21,24,33,39,

6,15,23,30,44,49,

6,16,27,33,39,42,

6,17,22,28,45,47,

6,19,24,29,31,34,

6,21,29,32,34,43,

6,23,25,35,40,44,

7,9,18,26,38,43,

7,10,19,22,25,42,

7,11,20,24,26,35,

7,12,21,28,34,37,

7,13,22,29,40,48,

7,14,23,34,39,46,

7,15,26,36,42,45,

7,16,24,31,37,44,

7,18,25,30,35,40,

7,19,28,32,36,49,

7,20,30,38,41,47,

8,10,18,25,39,41,

8,11,19,34,38,47,

8,12,20,23,33,49,

8,13,21,30,36,43,

8,14,25,31,41,48,

8,15,17,20,24,37,

8,16,29,35,43,46,

8,17,27,29,34,36,

8,18,31,33,40,45,

8,19,23,28,35,38,

8,21,33,37,42,44,

9,11,22,38,42,49,

9,12,23,25,38,48,

9,14,24,26,35,47,

9,15,27,32,40,46,

9,16,25,28,30,39,

9,18,26,31,33,38,

9,20,28,34,37,43,

10,12,22,35,39,45,

10,13,24,34,43,49,

10,15,28,33,35,48,

10,17,19,21,24,30,

10,19,21,37,44,46,

10,20,23,26,31,35,

10,21,26,29,37,42,

10,22,29,31,40,47,

11,13,28,35,38,42,

11,14,26,40,45,49,

11,17,30,36,39,48,

11,18,22,24,29,31,

11,20,24,28,33,41,

12,18,27,35,37,48,

12,19,26,30,39,47,

12,20,25,29,38,49,

13,18,32,36,41,49,

13,19,29,34,42,48,

13,22,30,33,37,46,

13,23,28,30,34,41,

14,20,31,37,43,48,

15,23,31,34,36,42,

16,22,34,37,39,49,



zobaczymy 138 szt





2015-10-26 (23:06)

status 777ch
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 21426

1386
wpis nr 939 618
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no to moje Mini Lotto

..zagram 10 kolejnych losowań ...z ciekawości i dla adrenaliny



Obliczenia z zastosowaniem warunków :

Obliczenia Lotto 5 z 42 od los. nr.= [3471] do los.nr.= [1]

Ustawione cofnięcie obliczeń = 0

Ustawione widełki oczekiwania na 2/5 [7]~[7]

Ustawiona min wartość oczekiwania na 3z5 = 100

Ustawiony his.przerwa 2/5 na max = 44

Ustawione widełki ilości trafień 3/5 pomiędzy [30]~[30]

Ustawione widełki ilości trafień 4/5 pomiędzy [1]~[1]

Ustawione widełki ilości trafień 5/5 pomiędzy [0]~[0]



Nr.1: 1,5,7,11,39, ont2/5[7], ont3/5[345], Trf.=3/5[30], Trf.>=4/5[1], Trf.>=5/5[0], Hist.Brak2/5[41]

Nr.2: 2,9,11,26,31, ont2/5[7], ont3/5[156], Trf.=3/5[30], Trf.>=4/5[1], Trf.>=5/5[0], Hist.Brak2/5[42]

Nr.3: 5,9,21,31,36, ont2/5[7], ont3/5[489], Trf.=3/5[30], Trf.>=4/5[1], Trf.>=5/5[0], Hist.Brak2/5[43]

Nr.4: 5,28,30,33,34, ont2/5[7], ont3/5[188], Trf.=3/5[30], Trf.>=4/5[1], Trf.>=5/5[0], Hist.Brak2/5[43]

Nr.5: 6,9,11,15,37, ont2/5[7], ont3/5[384], Trf.=3/5[30], Trf.>=4/5[1], Trf.>=5/5[0], Hist.Brak2/5[40]

Nr.6: 7,11,27,31,34, ont2/5[7], ont3/5[124], Trf.=3/5[30], Trf.>=4/5[1], Trf.>=5/5[0], Hist.Brak2/5[39]

Nr.7: 8,11,13,25,36, ont2/5[7], ont3/5[102], Trf.=3/5[30], Trf.>=4/5[1], Trf.>=5/5[0], Hist.Brak2/5[44]

Nr.8: 8,11,30,34,40, ont2/5[7], ont3/5[184], Trf.=3/5[30], Trf.>=4/5[1], Trf.>=5/5[0], Hist.Brak2/5[43]

Nr.9: 9,11,17,33,38, ont2/5[7], ont3/5[608], Trf.=3/5[30], Trf.>=4/5[1], Trf.>=5/5[0], Hist.Brak2/5[37]

Nr.10: 9,11,24,26,28, ont2/5[7], ont3/5[117], Trf.=3/5[30], Trf.>=4/5[1], Trf.>=5/5[0], Hist.Brak2/5[42]

Nr.11: 9,11,32,36,42, ont2/5[7], ont3/5[127], Trf.=3/5[30], Trf.>=4/5[1], Trf.>=5/5[0], Hist.Brak2/5[42]

Nr.12: 11,27,30,31,34, ont2/5[7], ont3/5[197], Trf.=3/5[30], Trf.>=4/5[1], Trf.>=5/5[0], Hist.Brak2/5[42]



Wykonanie obliczeń zajęło: 17649,9881312111 ms
2015-10-27 (08:05)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 939 641
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Anatol Czy Ty nie umiesz czytać ?

Metoda to nie wystrzelone jak z CKM -u kombinacje /Może byłby z tego pożytek gdybyś walnął tu te prawie 14mln /

Gdybym ja nie wcinał się ze swoimi tekstami w tematy podobnych Tobie typerów moja reakcja była by ostrzejsza .

Jak sama nazwa wskazuje Forum to miejsce do wymiany myśli ewentualnie popartej przykładami

Rankingi to miejsce dla tych którzy mogą bezmyślnie srać liczbami .



Anatol wszystko było by ok! gdybyś napisał jak doszedłeś do tych 138 kombinacji . Obawiam się że tu taki wylewny byś nie był więc lepiej nie przeszkadzaj . Tym bardziej że nie interesuje mnie Lotto /tymczasem /.



--------------------------------

777CH proszę napisz co byś miał dalej zrobić z tymi liczbami .

Jak ktoś pokazuje mi >>paskudy<< to od razu przypomina mi się rekord niebytu jednej liczby chyba czwórka przez chyba 108 losowań w Expressie . O rekordach na parki już nie wspomnę .



------------------------------------------------------------------------------

Tak

Dobrze by było żeby tu pokazywać różne podejścia żeby tacy Janowie nie dali się zwieść słowom zena że jego podejście jest dobre i słuszne .



Albowiem tak naprawdę słuszne jest chyba zastosowanie wielu koncepcji jednocześnie ponieważ z jednej metody wyciągamy zbyt mało informacji a i dotychczasowa baza jest za mała .

To by było z jednej strony ...

... z drugiej mam od dawna takie przeświadczenie że im większy zakres odniesienia do analizy wstecz bierzemy tym dłużej o oczekiwać będziemy na spełnienie naszych oczekiwań...



P.o.z
2015-10-27 (12:04)

status 777ch
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 21426

1386
wpis nr 939 673
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

zen>



Każdy gracz ma inna metodę,jeden skreśla stale te same ,inny jak popadnie ,jeszcze inni jeszcze inaczej........



Ja programuję,więc posługuje się danymi ,które na różne sposoby wykorzystuję.

Nie wiem jeszcze dla Mini ,jak wyjdzie porównanie gry wysokimi ont,bo tej gry nie sprawdzałem dokładniej.



Gra na najdłużej oczekiwane 3z5 jednym najdłużej oczekującym zestawem 5-liczb dała 2-wygrane

czyli trafienie 5z5 w grze 49s ,w najgorszym przypadku grajac z bonusbalem wygrana wyniosła by

2x kurs 1~50000 a więc przy grą jednym zakładem przez 10000 gier dała spektakularny zysk.





Wracajac do Mini .....to bynajmniej nie sa paskudy,to jak wcześniej napisałeś ,bardzo dobre układy

które się ..zawiesiły ,ja tylko okroiłem algorytmem zbiór ,poprzez wymuszenie tego samego oczekiwania na 2z5 oraz tej samej liczby trafień 3z5....jak na obrazku



obraz wygaśnie za 7 dni



2015-10-27 (12:07)

status kleszek
Data rejestracji: 2006-05-27
Ilość postów: 4850

2047
wpis nr 939 674
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zen, sposoby typowania liczb to nic innego jak dobór odpowiednich kryteriów wyboru liczb ( zestawów ) do gry. Napisałeś cyt. "777CH proszę napisz co byś miał dalej zrobić z tymi liczbami " Kolega 777ch, podał zestawy liczb spełniająch 6 warunków podanych jako kryterium wyboru liczb. Przypuszczam, że parametry tych podanych zestawów zostały wybrane po analizie wcześniejszych wyników gry. Czy będą one skuteczne ? Czas pokaże. Zestawy podane przez 777ch, nie są moim zdaniem paskudami. Przeciaż największy czas oczekiwania na wypadniecie trólki w podanych zestawach wynosi 608 losowań, kiedy aktualny rekordzista czeka na swoje wypadnięcie 1870 losowań. Może Ci się nie podobać sposób wyboru parametrów zestawów, nie zaprzeczysz jednak, że zostały one wybrane na podstawie pewnego algorytmu wyboru, a więc jest zgodny z tematem tego watku.
2015-10-27 (12:27)

status 777ch
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 21426

1386
wpis nr 939 677
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

masz tu zen zarys ......jakie oczekiwania na 3z5-liczb i kilka innych danych ..... miały wylosowane liczby w mini lotku......okroiłem tak byś zobaczył te paskudy .........które omijasz

oznaczyłem kolorkami > 100,> 200, >400 brak trafienia 3-liczb .....przed losowaniem

2015-10-27 (12:35)

status 777ch
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 21426

1386
wpis nr 939 678
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ostatnie 25 losowań Mini Lotka ....

2015-10-27 (12:37)

status kleszek
Data rejestracji: 2006-05-27
Ilość postów: 4850

2047
wpis nr 939 679
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

777ch, masz takie zestawienie ONT-ów wypadniętych zestawów dla gry 49s i czy ewentualnie mógłbyś je udostępnić. Nie ukrywam, analiza ONT-ów zestawów ( wypadniętych i oczekujących ) to moje hobby Pozdrawiam!
2015-10-27 (12:59)

status 777ch
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 21426

1386
wpis nr 939 685
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

kleszek> muszę co nieco przerobić ,bo to bardzo stare makro ,z czasów gdy tylko sprawdzałem max 6 liczb czyli Lotto 6z49 .....

zestawienie czy makro ?



tu masz te 5z5 o jakich wspomniałem ,czyli dwa najdłużej oczekiwane układy 3z5 dały 5z5



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obliczenia 3/5 Lotto 7 z 49 od los. nr.= 1658 Cofnięcie obliczeń wstecz = [9359]-losowań

Nr.1 --- 12,22,33,34,48, --- ont = 838

...Trafienie >=3/5 w [1]losowaniu [5/5] ...



Obliczenia 3/5 Lotto 7 z 49 od los. nr.= 6418 Cofnięcie obliczeń wstecz = [4599]-losowań

Nr.1 --- 1,9,16,19,49, --- ont = 965

...Trafienie >=3/5 w [1]losowaniu [5/5] ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



cofnięcie musisz dopasować do bazy ,na pewno sobie poradzisz jak będziesz chciał



makro wygląda tak jak niżej....stare ....będziesz musiał sobie poprzerabiać



Sub sprawdzenie_tabeli5()

'

' sprawdzenie_tabeli5 Makro

' Makro zarejestrowane 2009-08-31, autor leo

Dim tab5() As Variant

Dim tabwylosowanych7los() As Variant

tab5 = Range(Arkusz6.Cells(3, 4), Arkusz6.Cells(12, ).Value

Dim tabDAT7los() As Variant

Dim tabNR7los() As Variant

Dim raport As Integer

Dim tabostatnielos() As Variant

Dim TABLOSOWAŃ() As Variant

Dim trsumar As Long

Range("C3:C30") = ""

skr = Application.WorksheetFunction.CountA(Arkusz2.Range("c7:v7"))

cofniecie = Arkusz6.Cells(3, 11).Value

v = Application.WorksheetFunction.CountA(Arkusz2.Range("a:a"))

Dim liczba2 As Integer

TABLOSOWAŃ = Range(Arkusz2.Cells(1, 3), Arkusz2.Cells(v, ).Value

'raport = Application.WorksheetFunction.CountA('Arkusz9.Range("a1:IV1"))

Dim TR0, TR1, tr2, TR3, TR4, tr5, tr6 As Integer

'Cells(3, 9) = v - cofniecie

Cells(3, 12) = Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 2)

ostnumerlos



zakres = Cells(18, 2).Value



tabwylosowanych7los = Range(Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 3), Arkusz2.Cells(v - cofniecie - 7, ).Value 'liczby wylosowane

tabDAT7los = Range(Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 2), Arkusz2.Cells(v - cofniecie - 7, 2)).Value 'liczby wylosowane

tabNR7los = Range(Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 1), Arkusz2.Cells(v - cofniecie - 7, 1)).Value 'liczby wylosowane

tabostatnielos = Range(Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 3), Arkusz2.Cells(v - cofniecie, ).Value 'liczby wylosowane

Range(Cells(6, 10), Cells(12, 15)) = tabwylosowanych7los

Range(Cells(6, 17), Cells(12, 17)) = tabNR7los

Range(Cells(6, 20), Cells(12, 20)) = tabDAT7los



l1 = Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 3)

l2 = Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 4)

l3 = Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 5)

l4 = Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 6)

l5 = Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 7)

l6 = Arkusz2.Cells(v - cofniecie,





Range("J6:O12").Interior.ColorIndex = 35

For WSTECZ = 1 To 7



For lx = 1 To 6

traf = 0

If tabostatnielos(1, 1) = tabwylosowanych7los(WSTECZ, lx) Then Cells(WSTECZ + 5, 9 + lx).Interior.ColorIndex = 3

If tabostatnielos(1, 2) = tabwylosowanych7los(WSTECZ, lx) Then Cells(WSTECZ + 5, 9 + lx).Interior.ColorIndex = 3

If tabostatnielos(1, 3) = tabwylosowanych7los(WSTECZ, lx) Then Cells(WSTECZ + 5, 9 + lx).Interior.ColorIndex = 3

If tabostatnielos(1, 4) = tabwylosowanych7los(WSTECZ, lx) Then Cells(WSTECZ + 5, 9 + lx).Interior.ColorIndex = 3

If tabostatnielos(1, 5) = tabwylosowanych7los(WSTECZ, lx) Then Cells(WSTECZ + 5, 9 + lx).Interior.ColorIndex = 3

If tabostatnielos(1, 6) = tabwylosowanych7los(WSTECZ, lx) Then Cells(WSTECZ + 5, 9 + lx).Interior.ColorIndex = 3



Next lx

Next WSTECZ



TR1 = 0

tr2 = 0

TR3 = 0

TR4 = 0

tr5 = 0

tr6 = 0

trsumar = 0

ont1 = 0

ONT2 = 0

ONT3 = 0

ONT4 = 0

ONT5 = 0

ONT6 = 0



'DANE LOSOWAŃ GPS



LICZB_LOSOWANYCH = Application.WorksheetFunction.CountA(Arkusz2.Range("C1:V1"))

LICZB_GRY = Application.WorksheetFunction.max(Arkusz2.Range("C1:V5000"))

vlos = Application.WorksheetFunction.CountA(Arkusz2.Range("A1:A65536"))

tabwyn = Range(Arkusz2.Cells(1, 3), Arkusz2.Cells(vlos, 100)).Value

nnn = Application.WorksheetFunction.CountA(Arkusz6.Range("c38:c5000"))

ReDim tabgps(vlos, LICZB_GRY)



For los = vlos To 1 Step -1

For liczba2 = 1 To LICZB_GRY







tabgps(los, tabwyn(los, liczba2)) = tabwyn(los, liczba2)

If tabgps(los, tabwyn(los, liczba2)) >= 1 Then tabgps(los, tabwyn(los, liczba2)) = 1







Next liczba2



Next los



'WPISANO DANE do tablicy losowań GPS











xobl = v - cofniecie - zakres



For nlos = v - cofniecie - 1 To xobl Step -1



s = 0



s = tabgps(nlos, l1) + tabgps(nlos, l2) + tabgps(nlos, l3) _

+ tabgps(nlos, l4) + tabgps(nlos, l5) + tabgps(nlos, l6)



trsumar = trsumar + s





If s = 0 Then TR0 = TR0 + 1

If s = 1 Then TR1 = TR1 + 1

If s = 2 Then tr2 = tr2 + 1

If s = 3 Then TR3 = TR3 + 1

If s = 4 Then TR4 = TR4 + 1

If s = 5 Then tr5 = tr5 + 1



If s >= 1 And TR1 <= 1 And ont1 = 0 Then ont1 = v - nlos - 1 - cofniecie

If s >= 2 And tr2 <= 1 And ONT2 = 0 Then ONT2 = v - nlos - 1 - cofniecie

If s >= 3 And TR3 <= 1 And ONT3 = 0 Then ONT3 = v - nlos - 1 - cofniecie

If s >= 4 And TR4 <= 1 And ONT4 = 0 Then ONT4 = v - nlos - 1 - cofniecie

If s >= 5 And tr5 <= 1 And ONT5 = 0 Then ONT5 = v - nlos - 1 - cofniecie

If s >= 6 And tr6 <= 1 And ONT6 = 0 Then ONT6 = v - nlos - 1 - cofniecie







s = 0







Next nlos



If ONT2 = 0 And tr2 = 0 Then ONT2 = zakres

If ONT3 = 0 And TR3 = 0 Then ONT3 = zakres

If ONT4 = 0 And TR4 = 0 Then ONT4 = zakres

If ONT5 = 0 And tr5 = 0 Then ONT5 = zakres



Cells(13, 3) = " Ilość tr.0/" & skr & " w zakresie " & zakres & "-los.[" & Arkusz2.Cells(v - cofniecie - 1, 1) _

& "~" & xobl & "] = " & TR0 & "* tr.0/" & skr

'Arkusz9.Cells(1, raport + 1) = TR0 'ZAPIS DANYCH DO RAPORT

Cells(14, 3) = " Ilość tr.1/" & skr & " w zakresie " & zakres & "-los.[" & Arkusz2.Cells(v - cofniecie - 1, 1) _

& "~" & xobl & "] = " & TR1 & "* tr.1/" & skr

'Arkusz9.Cells(2, raport + 1) = TR1 'ZAPIS DANYCH DO RAPORT

Cells(15, 3) = " Ilość tr.2/" & skr & " w zakresie " & zakres & "-los.[" & Arkusz2.Cells(v - cofniecie - 1, 1) _

& "~" & xobl & "] = " & tr2 & "* tr.2/" & skr

'Arkusz9.Cells(3, raport + 1) = TR2 'ZAPIS DANYCH DO RAPORT

Cells(16, 3) = " Ilość tr.3/" & skr & " w zakresie " & zakres & "-los.[" & Arkusz2.Cells(v - cofniecie - 1, 1) _

& "~" & xobl & "] = " & TR3 & "* tr.3/" & skr

'Arkusz9.Cells(4, raport + 1) = tr3 'ZAPIS DANYCH DO RAPORT

Cells(17, 3) = " Ilość tr.4/" & skr & " w zakresie " & zakres & "-los.[" & Arkusz2.Cells(v - cofniecie - 1, 1) _

& "~" & xobl & "] = " & TR4 & "* tr.4/" & skr

'Arkusz9.Cells(5, raport + 1) = tr4 'ZAPIS DANYCH DO RAPORT

Cells(18, 3) = " Ilość tr.5/" & skr & " w zakresie " & zakres & "-los.[" & Arkusz2.Cells(v - cofniecie - 1, 1) _

& "~" & xobl & "] = " & tr5 & "* tr.5/" & skr





'Arkusz9.Cells(6, raport + 1) = tr5 'ZAPIS DANYCH DO RAPORT

Cells(19, 3) = " Oczek.na traf.[ >= 1/" & skr & " ] w zakresie " & zakres & "-los.[" & Arkusz2.Cells(v - cofniecie - 1, 1) _

& "~" & xobl & "] = " & ont1

'Arkusz9.Cells(7, raport + 1) = ont1 'ZAPIS DANYCH DO RAPORT

Cells(20, 3) = " Oczek.na traf.[ >= 2/" & skr & " ] w zakresie " & zakres & "-los.[" & Arkusz2.Cells(v - cofniecie - 1, 1) _

& "~" & xobl & "] = " & ONT2

'Arkusz9.Cells(8, raport + 1) = ONT2 'ZAPIS DANYCH DO RAPORT

Cells(21, 3) = " Oczek.na traf.[ >= 3/" & skr & " ] w zakresie " & zakres & "-los.[" & Arkusz2.Cells(v - cofniecie - 1, 1) _

& "~" & xobl & "] = " & ONT3





'Arkusz9.Cells(9, raport + 1) = ONT3 'ZAPIS DANYCH DO RAPORT

Cells(22, 3) = " Oczek.na traf.[ >= 4/" & skr & " ] w zakresie " & zakres & "-los.[" & Arkusz2.Cells(v - cofniecie - 1, 1) _

& "~" & xobl & "] = " & ONT4



'Arkusz9.Cells(10, raport + 1) = ONT4 'ZAPIS DANYCH DO RAPORT

Cells(23, 3) = " Oczek.na traf.[ >= 5/" & skr & " ] w zakresie " & zakres & "-los.[" & Arkusz2.Cells(v - cofniecie - 1, 1) _

& "~" & xobl & "] = " & ONT5



'Arkusz9.Cells(11, raport + 1) = ONT5 'ZAPIS DANYCH DO RAPORT



Cells(24, 3) = " suma 5-odl. [l6-l5+l5-l4+l4-l3+l3-l2+l2-l1] w los. nr." & Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 1) & " = " & l6 - l5 + l5 - l4 + l4 - l3 + l3 - l2 + l2 - l1

Cells(25, 3) = " suma 4-odl. [l5-l4+l4-l3+l3-l2+l2-l1] w los. nr." & Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 1) & " = " & l5 - l4 + l4 - l3 + l3 - l2 + l2 - l1

Cells(26, 3) = " suma 3-odl. [l4-l3+l3-l2+l2-l1] w los. nr." & Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 1) & " = " & l4 - l3 + l3 - l2 + l2 - l1

Cells(27, 3) = " suma 2-odl. [l3-l2+l2-l1] w los. nr." & Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 1) & " = " & l3 - l2 + l2 - l1







Cells(28, 3) = " suma liczb w los. nr." & Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 1) & " = " & l1 + l2 + l3 + l4 + l5 + l6

Cells(29, 3) = " Trafień [1+2+3+4+5+6]sumarycznie w zakresie " & zakres & " losowań = " & trsumar

'Arkusz9.Cells(12, raport + 1) = l6 - l5 + l5 - l4 + l4 - l3 + l3 - l2 + l2 - l1 'ZAPIS DANYCH DO RAPORT

'Arkusz9.Cells(13, raport + 1) = l5 - l4 + l4 - l3 + l3 - l2 + l2 - l1

'Arkusz9.Cells(14, raport + 1) = l4 - l3 + l3 - l2 + l2 - l1

'Arkusz9.Cells(15, raport + 1) = l3 - l2 + l2 - l1

'Arkusz9.Cells(16, raport + 1) = l1 + l2 + l3 + l4 + l5 + l6

'Arkusz9.Cells(18, raport + 1) = Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 1)

'Arkusz9.Cells(19, raport + 1) = Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 2)

'Arkusz9.Cells(17, raport + 1) = trsumar

Cells(30, 3) = " Analiza losowania nr." & Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 1) _

& " z dnia " & Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 2) & " [ " & l1 & "," & l2 & "," & l3 & "," & l4 & "," & l5 & "," & l6 & " ]"



Arkusz6.Cells(39 + nnn, 3) = " Dla los. nr." & Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 1) _

& " z dnia " & Arkusz2.Cells(v - cofniecie, 2) & " [ " & l1 & "," & l2 & "," & l3 & "," & l4 & "," & l5 & "," & l6 & " ]" _

& " __ ont4/" & skr & " = " & ONT4 & " / ont3/" & skr & " = " & ONT3 & " / ont2/" & skr & " = " & ONT2 & " __ tr.5/" & skr & " = " & tr5 _

& " / tr.4/" & skr & " = " & TR4 & " / tr.3/" & skr & " = " & TR3 & " / tr.2/" & skr & " = " & tr2 & " / tr.1/" & skr & " = " & TR1 & "__ zakres obliczeń =" & zakres & " ~ " & 1

If ONT3 >= 100 Then Arkusz6.Cells(39 + nnn, 3).Interior.ColorIndex = 8

If ONT3 >= 200 Then Arkusz6.Cells(39 + nnn, 3).Interior.ColorIndex = 6

If ONT3 >= 400 Then Arkusz6.Cells(39 + nnn, 3).Interior.ColorIndex = 38

'Cells(39, 1) = Cells(39, 1).Value + 1

'Arkusz6.Cells(39 + nnn, 3).Select

End Sub
2015-10-27 (13:02)

status 777ch
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 21426

1386
wpis nr 939 687
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

zauważyłem zagnieżdżona procedurkę w makrze>ostnumerlos



Sub ostnumerlos()

'

' ostnumerlos Makro

' Makro zarejestrowane 2009-09-03, autor User



v = Arkusz6.Cells(3, 9).Value



If Cells(18, 2) >= v Then Cells(18, 2) = v - 1

If Cells(18, 2) < v Then Cells(18, 2) = v - 1

'

End Sub



no taki ze mnie bałaganiarz ...niestety
2015-10-27 (13:18)

status 777ch
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 21426

1386
wpis nr 939 691
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kleszek> jak dołożysz l7 to powinieneś uzyskac taki zapis dla gry {49s}



Dla los. nr.11035 z dnia 2015-10-26 [ 13,28,29,32,34,47,48 ] __ ont4/7 = 82 / ont3/7 = 24 / ont2/7 = 2 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 62 / tr.3/7 = 496 / tr.2/7 = 2298 / tr.1/7 = 4731__ zakres obliczeń =11034 ~ 1

Dla los. nr.11034 z dnia 2015-10-26 [ 4,9,12,23,36,45,48 ] __ ont4/7 = 167 / ont3/7 = 8 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 4 / tr.4/7 = 53 / tr.3/7 = 481 / tr.2/7 = 2283 / tr.1/7 = 4694__ zakres obliczeń =11033 ~ 1

Dla los. nr.11033 z dnia 2015-10-25 [ 2,5,30,32,33,38,44 ] __ ont4/7 = 185 / ont3/7 = 4 / ont2/7 = 4 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 60 / tr.3/7 = 491 / tr.2/7 = 2270 / tr.1/7 = 4715__ zakres obliczeń =11032 ~ 1

Dla los. nr.11032 z dnia 2015-10-25 [ 10,21,23,34,36,46,47 ] __ ont4/7 = 288 / ont3/7 = 1 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 0 / tr.4/7 = 43 / tr.3/7 = 522 / tr.2/7 = 2334 / tr.1/7 = 4728__ zakres obliczeń =11031 ~ 1

Dla los. nr.11031 z dnia 2015-10-24 [ 1,6,11,28,33,43,47 ] __ ont4/7 = 1036 / ont3/7 = 18 / ont2/7 = 2 __ tr.5/7 = 4 / tr.4/7 = 55 / tr.3/7 = 481 / tr.2/7 = 2319 / tr.1/7 = 4676__ zakres obliczeń =11030 ~ 1

Dla los. nr.11030 z dnia 2015-10-24 [ 10,11,17,23,32,34,41 ] __ ont4/7 = 356 / ont3/7 = 2 / ont2/7 = 2 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 50 / tr.3/7 = 522 / tr.2/7 = 2301 / tr.1/7 = 4693__ zakres obliczeń =11029 ~ 1

Dla los. nr.11029 z dnia 2015-10-23 [ 1,4,5,8,20,22,29 ] __ ont4/7 = 260 / ont3/7 = 6 / ont2/7 = 4 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 46 / tr.3/7 = 513 / tr.2/7 = 2198 / tr.1/7 = 4721__ zakres obliczeń =11028 ~ 1

Dla los. nr.11028 z dnia 2015-10-23 [ 2,6,9,13,24,33,44 ] __ ont4/7 = 221 / ont3/7 = 2 / ont2/7 = 2 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 54 / tr.3/7 = 526 / tr.2/7 = 2312 / tr.1/7 = 4683__ zakres obliczeń =11027 ~ 1

Dla los. nr.11027 z dnia 2015-10-22 [ 15,17,23,34,39,42,43 ] __ ont4/7 = 347 / ont3/7 = 13 / ont2/7 = 5 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 48 / tr.3/7 = 524 / tr.2/7 = 2354 / tr.1/7 = 4728__ zakres obliczeń =11026 ~ 1

Dla los. nr.11026 z dnia 2015-10-22 [ 6,7,10,21,23,31,35 ] __ ont4/7 = 7 / ont3/7 = 7 / ont2/7 = 3 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 50 / tr.3/7 = 507 / tr.2/7 = 2328 / tr.1/7 = 4772__ zakres obliczeń =11025 ~ 1

Dla los. nr.11025 z dnia 2015-10-21 [ 9,21,24,29,33,36,45 ] __ ont4/7 = 213 / ont3/7 = 2 / ont2/7 = 2 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 55 / tr.3/7 = 497 / tr.2/7 = 2266 / tr.1/7 = 4646__ zakres obliczeń =11024 ~ 1

Dla los. nr.11024 z dnia 2015-10-21 [ 8,14,18,22,23,37,48 ] __ ont4/7 = 175 / ont3/7 = 30 / ont2/7 = 7 __ tr.5/7 = 4 / tr.4/7 = 49 / tr.3/7 = 524 / tr.2/7 = 2309 / tr.1/7 = 4649__ zakres obliczeń =11023 ~ 1

Dla los. nr.11023 z dnia 2015-10-20 [ 19,25,26,35,38,45,49 ] __ ont4/7 = 32 / ont3/7 = 32 / ont2/7 = 4 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 51 / tr.3/7 = 503 / tr.2/7 = 2279 / tr.1/7 = 4735__ zakres obliczeń =11022 ~ 1

Dla los. nr.11022 z dnia 2015-10-20 [ 1,4,7,9,10,29,33 ] __ ont4/7 = 49 / ont3/7 = 49 / ont2/7 = 3 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 53 / tr.3/7 = 507 / tr.2/7 = 2202 / tr.1/7 = 4787__ zakres obliczeń =11021 ~ 1

Dla los. nr.11021 z dnia 2015-10-19 [ 1,2,15,31,37,43,49 ] __ ont4/7 = 238 / ont3/7 = 0 / ont2/7 = 8 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 70 / tr.3/7 = 513 / tr.2/7 = 2275 / tr.1/7 = 4774__ zakres obliczeń =11020 ~ 1

Dla los. nr.11020 z dnia 2015-10-19 [ 1,24,28,31,32,37,39 ] __ ont4/7 = 345 / ont3/7 = 7 / ont2/7 = 2 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 41 / tr.3/7 = 517 / tr.2/7 = 2309 / tr.1/7 = 4724__ zakres obliczeń =11019 ~ 1

Dla los. nr.11019 z dnia 2015-10-18 [ 4,34,37,40,44,45,46 ] __ ont4/7 = 41 / ont3/7 = 41 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 50 / tr.3/7 = 500 / tr.2/7 = 2270 / tr.1/7 = 4780__ zakres obliczeń =11018 ~ 1

Dla los. nr.11018 z dnia 2015-10-18 [ 7,10,17,21,35,41,45 ] __ ont4/7 = 140 / ont3/7 = 22 / ont2/7 = 0 __ tr.5/7 = 0 / tr.4/7 = 51 / tr.3/7 = 465 / tr.2/7 = 2407 / tr.1/7 = 4605__ zakres obliczeń =11017 ~ 1

Dla los. nr.11017 z dnia 2015-10-17 [ 7,28,33,34,35,39,44 ] __ ont4/7 = 435 / ont3/7 = 3 / ont2/7 = 3 __ tr.5/7 = 4 / tr.4/7 = 56 / tr.3/7 = 489 / tr.2/7 = 2275 / tr.1/7 = 4822__ zakres obliczeń =11016 ~ 1

Dla los. nr.11016 z dnia 2015-10-17 [ 10,14,16,23,24,30,46 ] __ ont4/7 = 47 / ont3/7 = 47 / ont2/7 = 4 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 51 / tr.3/7 = 486 / tr.2/7 = 2283 / tr.1/7 = 4747__ zakres obliczeń =11015 ~ 1

Dla los. nr.11015 z dnia 2015-10-16 [ 4,5,6,8,17,19,27 ] __ ont4/7 = 370 / ont3/7 = 15 / ont2/7 = 5 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 60 / tr.3/7 = 489 / tr.2/7 = 2299 / tr.1/7 = 4692__ zakres obliczeń =11014 ~ 1

Dla los. nr.11014 z dnia 2015-10-16 [ 1,10,13,26,39,42,47 ] __ ont4/7 = 86 / ont3/7 = 19 / ont2/7 = 0 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 58 / tr.3/7 = 519 / tr.2/7 = 2347 / tr.1/7 = 4687__ zakres obliczeń =11013 ~ 1

Dla los. nr.11013 z dnia 2015-10-15 [ 15,26,34,35,39,46,48 ] __ ont4/7 = 308 / ont3/7 = 20 / ont2/7 = 11 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 58 / tr.3/7 = 486 / tr.2/7 = 2291 / tr.1/7 = 4817__ zakres obliczeń =11012 ~ 1

Dla los. nr.11012 z dnia 2015-10-15 [ 9,11,24,28,37,43,48 ] __ ont4/7 = 180 / ont3/7 = 14 / ont2/7 = 5 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 59 / tr.3/7 = 492 / tr.2/7 = 2282 / tr.1/7 = 4725__ zakres obliczeń =11011 ~ 1

Dla los. nr.11011 z dnia 2015-10-14 [ 7,16,18,21,23,27,36 ] __ ont4/7 = 17 / ont3/7 = 1 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 4 / tr.4/7 = 52 / tr.3/7 = 504 / tr.2/7 = 2326 / tr.1/7 = 4669__ zakres obliczeń =11010 ~ 1

Dla los. nr.11010 z dnia 2015-10-14 [ 3,13,22,29,36,37,47 ] __ ont4/7 = 127 / ont3/7 = 87 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 51 / tr.3/7 = 520 / tr.2/7 = 2343 / tr.1/7 = 4673__ zakres obliczeń =11009 ~ 1

Dla los. nr.11009 z dnia 2015-10-13 [ 5,18,23,27,32,45,46 ] __ ont4/7 = 13 / ont3/7 = 13 / ont2/7 = 5 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 43 / tr.3/7 = 520 / tr.2/7 = 2264 / tr.1/7 = 4706__ zakres obliczeń =11008 ~ 1

Dla los. nr.11008 z dnia 2015-10-13 [ 4,15,16,22,30,33,47 ] __ ont4/7 = 6 / ont3/7 = 6 / ont2/7 = 6 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 45 / tr.3/7 = 517 / tr.2/7 = 2320 / tr.1/7 = 4716__ zakres obliczeń =11007 ~ 1

Dla los. nr.11007 z dnia 2015-10-12 [ 2,6,17,31,42,44,48 ] __ ont4/7 = 17 / ont3/7 = 17 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 65 / tr.3/7 = 508 / tr.2/7 = 2360 / tr.1/7 = 4643__ zakres obliczeń =11006 ~ 1

Dla los. nr.11006 z dnia 2015-10-12 [ 11,14,37,38,41,46,47 ] __ ont4/7 = 312 / ont3/7 = 37 / ont2/7 = 8 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 42 / tr.3/7 = 470 / tr.2/7 = 2337 / tr.1/7 = 4648__ zakres obliczeń =11005 ~ 1

Dla los. nr.11005 z dnia 2015-10-11 [ 2,6,8,10,11,24,39 ] __ ont4/7 = 130 / ont3/7 = 18 / ont2/7 = 6 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 59 / tr.3/7 = 491 / tr.2/7 = 2336 / tr.1/7 = 4596__ zakres obliczeń =11004 ~ 1

Dla los. nr.11004 z dnia 2015-10-11 [ 1,3,4,23,26,37,49 ] __ ont4/7 = 183 / ont3/7 = 6 / ont2/7 = 0 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 53 / tr.3/7 = 503 / tr.2/7 = 2328 / tr.1/7 = 4652__ zakres obliczeń =11003 ~ 1

Dla los. nr.11003 z dnia 2015-10-10 [ 6,7,18,23,26,31,43 ] __ ont4/7 = 7 / ont3/7 = 7 / ont2/7 = 5 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 54 / tr.3/7 = 510 / tr.2/7 = 2350 / tr.1/7 = 4614__ zakres obliczeń =11002 ~ 1

Dla los. nr.11002 z dnia 2015-10-10 [ 12,17,20,32,33,40,41 ] __ ont4/7 = 14 / ont3/7 = 14 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 39 / tr.3/7 = 467 / tr.2/7 = 2270 / tr.1/7 = 4717__ zakres obliczeń =11001 ~ 1

Dla los. nr.11001 z dnia 2015-10-09 [ 6,13,15,16,22,33,46 ] __ ont4/7 = 65 / ont3/7 = 29 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 61 / tr.3/7 = 484 / tr.2/7 = 2316 / tr.1/7 = 4754__ zakres obliczeń =11000 ~ 1

Dla los. nr.11000 z dnia 2015-10-09 [ 12,16,17,19,21,23,28 ] __ ont4/7 = 232 / ont3/7 = 29 / ont2/7 = 5 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 46 / tr.3/7 = 466 / tr.2/7 = 2381 / tr.1/7 = 4739__ zakres obliczeń =10999 ~ 1

Dla los. nr.10999 z dnia 2015-10-08 [ 1,4,6,15,25,27,41 ] __ ont4/7 = 169 / ont3/7 = 10 / ont2/7 = 2 __ tr.5/7 = 0 / tr.4/7 = 42 / tr.3/7 = 504 / tr.2/7 = 2232 / tr.1/7 = 4821__ zakres obliczeń =10998 ~ 1

Dla los. nr.10998 z dnia 2015-10-08 [ 10,27,30,36,39,44,49 ] __ ont4/7 = 3 / ont3/7 = 3 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 50 / tr.3/7 = 521 / tr.2/7 = 2312 / tr.1/7 = 4675__ zakres obliczeń =10997 ~ 1

Dla los. nr.10997 z dnia 2015-10-07 [ 3,7,11,12,24,26,37 ] __ ont4/7 = 89 / ont3/7 = 13 / ont2/7 = 4 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 44 / tr.3/7 = 506 / tr.2/7 = 2277 / tr.1/7 = 4656__ zakres obliczeń =10996 ~ 1

Dla los. nr.10996 z dnia 2015-10-07 [ 6,11,15,20,30,45,49 ] __ ont4/7 = 176 / ont3/7 = 5 / ont2/7 = 4 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 52 / tr.3/7 = 507 / tr.2/7 = 2263 / tr.1/7 = 4695__ zakres obliczeń =10995 ~ 1

Dla los. nr.10995 z dnia 2015-10-06 [ 7,18,23,31,35,45,46 ] __ ont4/7 = 17 / ont3/7 = 1 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 52 / tr.3/7 = 488 / tr.2/7 = 2316 / tr.1/7 = 4722__ zakres obliczeń =10994 ~ 1

Dla los. nr.10994 z dnia 2015-10-06 [ 10,13,19,21,27,39,44 ] __ ont4/7 = 70 / ont3/7 = 34 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 5 / tr.4/7 = 53 / tr.3/7 = 501 / tr.2/7 = 2355 / tr.1/7 = 4734__ zakres obliczeń =10993 ~ 1

Dla los. nr.10993 z dnia 2015-10-05 [ 7,16,18,23,40,43,48 ] __ ont4/7 = 209 / ont3/7 = 15 / ont2/7 = 0 __ tr.5/7 = 7 / tr.4/7 = 69 / tr.3/7 = 480 / tr.2/7 = 2309 / tr.1/7 = 4640__ zakres obliczeń =10992 ~ 1

Dla los. nr.10992 z dnia 2015-10-05 [ 12,21,26,27,34,43,48 ] __ ont4/7 = 15 / ont3/7 = 15 / ont2/7 = 2 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 54 / tr.3/7 = 483 / tr.2/7 = 2219 / tr.1/7 = 4795__ zakres obliczeń =10991 ~ 1

Dla los. nr.10991 z dnia 2015-10-04 [ 4,9,11,14,15,26,31 ] __ ont4/7 = 5 / ont3/7 = 5 / ont2/7 = 2 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 62 / tr.3/7 = 484 / tr.2/7 = 2299 / tr.1/7 = 4645__ zakres obliczeń =10990 ~ 1

Dla los. nr.10990 z dnia 2015-10-04 [ 14,15,19,25,26,30,45 ] __ ont4/7 = 756 / ont3/7 = 1 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 41 / tr.3/7 = 504 / tr.2/7 = 2339 / tr.1/7 = 4646__ zakres obliczeń =10989 ~ 1

Dla los. nr.10989 z dnia 2015-10-03 [ 6,14,17,20,43,44,48 ] __ ont4/7 = 361 / ont3/7 = 7 / ont2/7 = 7 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 60 / tr.3/7 = 477 / tr.2/7 = 2236 / tr.1/7 = 4772__ zakres obliczeń =10988 ~ 1

Dla los. nr.10988 z dnia 2015-10-03 [ 14,15,21,25,27,36,37 ] __ ont4/7 = 139 / ont3/7 = 39 / ont2/7 = 2 __ tr.5/7 = 5 / tr.4/7 = 56 / tr.3/7 = 504 / tr.2/7 = 2323 / tr.1/7 = 4610__ zakres obliczeń =10987 ~ 1

Dla los. nr.10987 z dnia 2015-10-02 [ 15,17,23,26,33,40,41 ] __ ont4/7 = 44 / ont3/7 = 5 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 54 / tr.3/7 = 525 / tr.2/7 = 2253 / tr.1/7 = 4714__ zakres obliczeń =10986 ~ 1

Dla los. nr.10986 z dnia 2015-10-02 [ 2,6,10,19,26,47,49 ] __ ont4/7 = 59 / ont3/7 = 40 / ont2/7 = 0 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 70 / tr.3/7 = 505 / tr.2/7 = 2308 / tr.1/7 = 4712__ zakres obliczeń =10985 ~ 1

Dla los. nr.10985 z dnia 2015-10-01 [ 2,9,11,14,25,26,33 ] __ ont4/7 = 38 / ont3/7 = 6 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 59 / tr.3/7 = 477 / tr.2/7 = 2295 / tr.1/7 = 4644__ zakres obliczeń =10984 ~ 1

Dla los. nr.10984 z dnia 2015-10-01 [ 5,8,10,17,36,42,46 ] __ ont4/7 = 191 / ont3/7 = 27 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 45 / tr.3/7 = 487 / tr.2/7 = 2310 / tr.1/7 = 4692__ zakres obliczeń =10983 ~ 1

Dla los. nr.10983 z dnia 2015-09-30 [ 3,7,11,25,29,41,45 ] __ ont4/7 = 446 / ont3/7 = 2 / ont2/7 = 2 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 39 / tr.3/7 = 505 / tr.2/7 = 2243 / tr.1/7 = 4667__ zakres obliczeń =10982 ~ 1

Dla los. nr.10982 z dnia 2015-09-30 [ 15,27,31,40,42,46,47 ] __ ont4/7 = 118 / ont3/7 = 39 / ont2/7 = 3 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 50 / tr.3/7 = 480 / tr.2/7 = 2364 / tr.1/7 = 4714__ zakres obliczeń =10981 ~ 1

Dla los. nr.10981 z dnia 2015-09-29 [ 6,17,32,33,37,41,43 ] __ ont4/7 = 184 / ont3/7 = 67 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 54 / tr.3/7 = 499 / tr.2/7 = 2276 / tr.1/7 = 4693__ zakres obliczeń =10980 ~ 1

Dla los. nr.10980 z dnia 2015-09-29 [ 5,6,11,19,22,25,29 ] __ ont4/7 = 94 / ont3/7 = 24 / ont2/7 = 0 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 50 / tr.3/7 = 535 / tr.2/7 = 2232 / tr.1/7 = 4710__ zakres obliczeń =10979 ~ 1

Dla los. nr.10979 z dnia 2015-09-28 [ 14,17,23,25,29,31,32 ] __ ont4/7 = 132 / ont3/7 = 24 / ont2/7 = 0 __ tr.5/7 = 0 / tr.4/7 = 46 / tr.3/7 = 494 / tr.2/7 = 2294 / tr.1/7 = 4700__ zakres obliczeń =10978 ~ 1

Dla los. nr.10978 z dnia 2015-09-28 [ 9,20,25,26,31,43,46 ] __ ont4/7 = 1 / ont3/7 = 1 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 51 / tr.3/7 = 483 / tr.2/7 = 2284 / tr.1/7 = 4731__ zakres obliczeń =10977 ~ 1

Dla los. nr.10977 z dnia 2015-09-27 [ 5,18,23,40,44,45,46 ] __ ont4/7 = 13 / ont3/7 = 13 / ont2/7 = 2 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 58 / tr.3/7 = 510 / tr.2/7 = 2270 / tr.1/7 = 4682__ zakres obliczeń =10976 ~ 1

Dla los. nr.10976 z dnia 2015-09-27 [ 12,20,21,24,26,31,43 ] __ ont4/7 = 181 / ont3/7 = 118 / ont2/7 = 0 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 40 / tr.3/7 = 500 / tr.2/7 = 2235 / tr.1/7 = 4694__ zakres obliczeń =10975 ~ 1

Dla los. nr.10975 z dnia 2015-09-26 [ 2,3,4,21,26,41,42 ] __ ont4/7 = 260 / ont3/7 = 29 / ont2/7 = 5 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 45 / tr.3/7 = 514 / tr.2/7 = 2304 / tr.1/7 = 4560__ zakres obliczeń =10974 ~ 1

Dla los. nr.10974 z dnia 2015-09-26 [ 7,23,34,35,36,40,49 ] __ ont4/7 = 151 / ont3/7 = 41 / ont2/7 = 2 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 55 / tr.3/7 = 508 / tr.2/7 = 2302 / tr.1/7 = 4636__ zakres obliczeń =10973 ~ 1

Dla los. nr.10973 z dnia 2015-09-25 [ 8,11,16,20,26,27,28 ] __ ont4/7 = 259 / ont3/7 = 3 / ont2/7 = 3 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 52 / tr.3/7 = 519 / tr.2/7 = 2199 / tr.1/7 = 4720__ zakres obliczeń =10972 ~ 1

Dla los. nr.10972 z dnia 2015-09-25 [ 1,9,10,29,31,35,37 ] __ ont4/7 = 5 / ont3/7 = 1 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 47 / tr.3/7 = 539 / tr.2/7 = 2320 / tr.1/7 = 4666__ zakres obliczeń =10971 ~ 1

Dla los. nr.10971 z dnia 2015-09-24 [ 1,6,13,15,36,48,49 ] __ ont4/7 = 665 / ont3/7 = 5 / ont2/7 = 5 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 47 / tr.3/7 = 526 / tr.2/7 = 2215 / tr.1/7 = 4796__ zakres obliczeń =10970 ~ 1

Dla los. nr.10970 z dnia 2015-09-24 [ 1,10,12,17,19,31,48 ] __ ont4/7 = 32 / ont3/7 = 4 / ont2/7 = 2 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 57 / tr.3/7 = 511 / tr.2/7 = 2265 / tr.1/7 = 4707__ zakres obliczeń =10969 ~ 1

Dla los. nr.10969 z dnia 2015-09-23 [ 2,7,8,14,16,20,21 ] __ ont4/7 = 218 / ont3/7 = 14 / ont2/7 = 4 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 49 / tr.3/7 = 472 / tr.2/7 = 2269 / tr.1/7 = 4678__ zakres obliczeń =10968 ~ 1

Dla los. nr.10968 z dnia 2015-09-23 [ 10,14,18,30,37,39,46 ] __ ont4/7 = 384 / ont3/7 = 13 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 56 / tr.3/7 = 493 / tr.2/7 = 2262 / tr.1/7 = 4774__ zakres obliczeń =10967 ~ 1

Dla los. nr.10967 z dnia 2015-09-22 [ 1,9,12,18,25,42,45 ] __ ont4/7 = 301 / ont3/7 = 21 / ont2/7 = 8 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 45 / tr.3/7 = 482 / tr.2/7 = 2325 / tr.1/7 = 4666__ zakres obliczeń =10966 ~ 1

Dla los. nr.10966 z dnia 2015-09-22 [ 9,10,26,27,29,37,48 ] __ ont4/7 = 122 / ont3/7 = 6 / ont2/7 = 6 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 49 / tr.3/7 = 540 / tr.2/7 = 2211 / tr.1/7 = 4792__ zakres obliczeń =10965 ~ 1

Dla los. nr.10965 z dnia 2015-09-21 [ 3,12,15,23,31,48,49 ] __ ont4/7 = 125 / ont3/7 = 123 / ont2/7 = 4 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 54 / tr.3/7 = 516 / tr.2/7 = 2288 / tr.1/7 = 4634__ zakres obliczeń =10964 ~ 1

Dla los. nr.10964 z dnia 2015-09-21 [ 2,8,12,29,35,40,43 ] __ ont4/7 = 265 / ont3/7 = 62 / ont2/7 = 5 __ tr.5/7 = 0 / tr.4/7 = 47 / tr.3/7 = 493 / tr.2/7 = 2245 / tr.1/7 = 4673__ zakres obliczeń =10963 ~ 1

Dla los. nr.10963 z dnia 2015-09-20 [ 5,23,24,29,41,45,46 ] __ ont4/7 = 57 / ont3/7 = 57 / ont2/7 = 0 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 49 / tr.3/7 = 460 / tr.2/7 = 2267 / tr.1/7 = 4688__ zakres obliczeń =10962 ~ 1

Dla los. nr.10962 z dnia 2015-09-20 [ 5,20,37,38,39,44,45 ] __ ont4/7 = 40 / ont3/7 = 38 / ont2/7 = 5 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 44 / tr.3/7 = 521 / tr.2/7 = 2295 / tr.1/7 = 4646__ zakres obliczeń =10961 ~ 1

Dla los. nr.10961 z dnia 2015-09-19 [ 6,8,11,21,30,38,47 ] __ ont4/7 = 322 / ont3/7 = 3 / ont2/7 = 3 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 48 / tr.3/7 = 486 / tr.2/7 = 2248 / tr.1/7 = 4775__ zakres obliczeń =10960 ~ 1

Dla los. nr.10960 z dnia 2015-09-19 [ 3,18,21,32,44,46,48 ] __ ont4/7 = 2 / ont3/7 = 2 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 62 / tr.3/7 = 509 / tr.2/7 = 2235 / tr.1/7 = 4684__ zakres obliczeń =10959 ~ 1

Dla los. nr.10959 z dnia 2015-09-18 [ 10,27,35,39,41,42,48 ] __ ont4/7 = 468 / ont3/7 = 11 / ont2/7 = 4 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 56 / tr.3/7 = 487 / tr.2/7 = 2293 / tr.1/7 = 4723__ zakres obliczeń =10958 ~ 1

Dla los. nr.10958 z dnia 2015-09-18 [ 2,8,9,18,24,32,49 ] __ ont4/7 = 7 / ont3/7 = 7 / ont2/7 = 7 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 55 / tr.3/7 = 482 / tr.2/7 = 2306 / tr.1/7 = 4650__ zakres obliczeń =10957 ~ 1

Dla los. nr.10957 z dnia 2015-09-17 [ 3,8,18,21,32,43,47 ] __ ont4/7 = 158 / ont3/7 = 8 / ont2/7 = 4 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 54 / tr.3/7 = 508 / tr.2/7 = 2251 / tr.1/7 = 4689__ zakres obliczeń =10956 ~ 1

Dla los. nr.10956 z dnia 2015-09-17 [ 11,17,20,22,36,42,44 ] __ ont4/7 = 585 / ont3/7 = 37 / ont2/7 = 0 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 51 / tr.3/7 = 483 / tr.2/7 = 2339 / tr.1/7 = 4640__ zakres obliczeń =10955 ~ 1

Dla los. nr.10955 z dnia 2015-09-16 [ 11,16,22,23,27,29,33 ] __ ont4/7 = 42 / ont3/7 = 16 / ont2/7 = 0 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 49 / tr.3/7 = 499 / tr.2/7 = 2237 / tr.1/7 = 4767__ zakres obliczeń =10954 ~ 1

Dla los. nr.10954 z dnia 2015-09-16 [ 7,10,14,16,29,31,39 ] __ ont4/7 = 96 / ont3/7 = 2 / ont2/7 = 2 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 68 / tr.3/7 = 511 / tr.2/7 = 2206 / tr.1/7 = 4693__ zakres obliczeń =10953 ~ 1

Dla los. nr.10953 z dnia 2015-09-15 [ 1,8,16,23,31,35,37 ] __ ont4/7 = 59 / ont3/7 = 16 / ont2/7 = 13 __ tr.5/7 = 4 / tr.4/7 = 61 / tr.3/7 = 521 / tr.2/7 = 2274 / tr.1/7 = 4726__ zakres obliczeń =10952 ~ 1

Dla los. nr.10952 z dnia 2015-09-15 [ 4,6,13,32,42,47,48 ] __ ont4/7 = 65 / ont3/7 = 10 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 53 / tr.3/7 = 473 / tr.2/7 = 2343 / tr.1/7 = 4663__ zakres obliczeń =10951 ~ 1

Dla los. nr.10951 z dnia 2015-09-14 [ 10,11,14,25,29,34,43 ] __ ont4/7 = 71 / ont3/7 = 2 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 4 / tr.4/7 = 45 / tr.3/7 = 498 / tr.2/7 = 2291 / tr.1/7 = 4555__ zakres obliczeń =10950 ~ 1

Dla los. nr.10950 z dnia 2015-09-14 [ 2,8,24,32,33,45,48 ] __ ont4/7 = 342 / ont3/7 = 20 / ont2/7 = 3 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 45 / tr.3/7 = 486 / tr.2/7 = 2224 / tr.1/7 = 4697__ zakres obliczeń =10949 ~ 1

Dla los. nr.10949 z dnia 2015-09-13 [ 4,7,9,14,29,41,48 ] __ ont4/7 = 358 / ont3/7 = 43 / ont2/7 = 2 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 41 / tr.3/7 = 449 / tr.2/7 = 2219 / tr.1/7 = 4767__ zakres obliczeń =10948 ~ 1

Dla los. nr.10948 z dnia 2015-09-13 [ 14,15,18,21,34,43,45 ] __ ont4/7 = 659 / ont3/7 = 36 / ont2/7 = 6 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 45 / tr.3/7 = 491 / tr.2/7 = 2265 / tr.1/7 = 4704__ zakres obliczeń =10947 ~ 1

Dla los. nr.10947 z dnia 2015-09-12 [ 3,25,27,30,42,44,48 ] __ ont4/7 = 136 / ont3/7 = 21 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 65 / tr.3/7 = 492 / tr.2/7 = 2257 / tr.1/7 = 4749__ zakres obliczeń =10946 ~ 1

Dla los. nr.10946 z dnia 2015-09-12 [ 2,9,14,23,28,33,49 ] __ ont4/7 = 368 / ont3/7 = 14 / ont2/7 = 0 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 51 / tr.3/7 = 506 / tr.2/7 = 2230 / tr.1/7 = 4724__ zakres obliczeń =10945 ~ 1

Dla los. nr.10945 z dnia 2015-09-11 [ 2,6,12,25,26,33,42 ] __ ont4/7 = 19 / ont3/7 = 7 / ont2/7 = 3 __ tr.5/7 = 1 / tr.4/7 = 61 / tr.3/7 = 478 / tr.2/7 = 2250 / tr.1/7 = 4715__ zakres obliczeń =10944 ~ 1

Dla los. nr.10944 z dnia 2015-09-11 [ 1,5,7,10,33,43,46 ] __ ont4/7 = 613 / ont3/7 = 84 / ont2/7 = 0 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 45 / tr.3/7 = 470 / tr.2/7 = 2288 / tr.1/7 = 4654__ zakres obliczeń =10943 ~ 1

Dla los. nr.10943 z dnia 2015-09-10 [ 5,9,12,28,31,32,46 ] __ ont4/7 = 291 / ont3/7 = 22 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 47 / tr.3/7 = 486 / tr.2/7 = 2267 / tr.1/7 = 4676__ zakres obliczeń =10942 ~ 1

Dla los. nr.10942 z dnia 2015-09-10 [ 13,15,17,24,31,33,40 ] __ ont4/7 = 376 / ont3/7 = 4 / ont2/7 = 4 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 54 / tr.3/7 = 533 / tr.2/7 = 2245 / tr.1/7 = 4695__ zakres obliczeń =10941 ~ 1

Dla los. nr.10941 z dnia 2015-09-09 [ 4,5,25,32,34,42,45 ] __ ont4/7 = 53 / ont3/7 = 40 / ont2/7 = 6 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 51 / tr.3/7 = 507 / tr.2/7 = 2281 / tr.1/7 = 4579__ zakres obliczeń =10940 ~ 1

Dla los. nr.10940 z dnia 2015-09-09 [ 6,8,19,39,42,48,49 ] __ ont4/7 = 839 / ont3/7 = 13 / ont2/7 = 6 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 50 / tr.3/7 = 502 / tr.2/7 = 2302 / tr.1/7 = 4658__ zakres obliczeń =10939 ~ 1

Dla los. nr.10939 z dnia 2015-09-08 [ 1,9,14,24,35,38,44 ] __ ont4/7 = 21 / ont3/7 = 2 / ont2/7 = 2 __ tr.5/7 = 5 / tr.4/7 = 43 / tr.3/7 = 475 / tr.2/7 = 2304 / tr.1/7 = 4649__ zakres obliczeń =10938 ~ 1

Dla los. nr.10938 z dnia 2015-09-08 [ 16,21,27,29,30,43,46 ] __ ont4/7 = 267 / ont3/7 = 22 / ont2/7 = 6 __ tr.5/7 = 3 / tr.4/7 = 55 / tr.3/7 = 486 / tr.2/7 = 2305 / tr.1/7 = 4571__ zakres obliczeń =10937 ~ 1

Dla los. nr.10937 z dnia 2015-09-07 [ 12,17,19,25,31,33,38 ] __ ont4/7 = 122 / ont3/7 = 21 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 0 / tr.4/7 = 50 / tr.3/7 = 462 / tr.2/7 = 2316 / tr.1/7 = 4699__ zakres obliczeń =10936 ~ 1

Dla los. nr.10936 z dnia 2015-09-07 [ 1,8,9,11,15,32,35 ] __ ont4/7 = 369 / ont3/7 = 98 / ont2/7 = 1 __ tr.5/7 = 2 / tr.4/7 = 52 / tr.3/7 = 479 / tr.2/7 = 2334 / tr.1/7 = 4628__ zakres obliczeń =10935 ~ 1

Dla los. nr.10935 z dnia 2015-09-06 [ 6,16,18,22,28,31,33 ] __ ont4/7 = 165 / ont3/7 = 3 / ont2/7 = 3 __ tr.5/7 = 4 / tr.4/7 = 71 / tr.3/7 = 494 / tr.2/7 = 2277 / tr.1/7 = 4658__ zakres obliczeń =10934 ~ 1





niestety na teraz już kończę ,zajrzę wieczorem
2015-10-27 (14:30)

status 777ch
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 21426

1386
wpis nr 939 704
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

kleszek> zostaw to makro w spokoju.....to co by warto zobaczyć to ont 2,3,4 dla wszystkich 21 piątek tych siedmiu losowanych w 49s .....bo onty siedmiu liczb nic nie mówią ....zasadniczo.

narka

2015-10-27 (14:43)

status kleszek
Data rejestracji: 2006-05-27
Ilość postów: 4850

2047
wpis nr 939 708
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

777ch, dokładnie trafiłeś w sedno. Interesują mnie głównie czasy oczekiwania w wypadniętych do tej pory siódemkach ONT1, ONT2 i ONT3. Być może analiza tych danych pozwoliła by dostrzec coś ciekawego. Próbuję jakoś przerobić te makro i dostosować je do gry 49s, ale to zadanie chyba przerasta moje możliwości. 777ch, jeżeli wg, Ciebie taka przeróbka wymagała by dużo pracy to zostaw to w spokoju. To akurat był jeden z moich pomysłów na analizę danych i zastosowania wyników tej analizy jak metdę typowania liczb.
2015-10-27 (14:49)

status 777ch
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 21426

1386
wpis nr 939 710
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

kleszek

Interesują mnie głównie czasy oczekiwania w wypadniętych do tej pory siódemkach ONT1, ONT2 i ONT3



......ale dla siódemek czy dla 21-kombinacji 5-ek w siódemce .... bo to zasadnicza różnica?
2015-10-27 (14:51)

status 777ch
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 21426

1386
wpis nr 939 711
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

kleszek> teraz niestety nie mam czasu,ale napisz tu co ma zrobić dokładnie algorytm,to się tym zajmę wieczorkiem albo kiedy znajdę chwilę i melodię.....
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina