Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Zwiększenie prawdopodobieństwa przy nieregularnym graniu.

2015-10-20 (01:17)

status dale65
Data rejestracji: 2015-10-20
Ilość postów: 1

14568
wpis nr 938 004
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam. Gram nieregulanie, dwa-trzy zakłady w miesiącu na mini lotto i multi multi. Chciałbym zwiększyć prawdopodobieństwo trafienia, wiadomo nie znaczy to że od razu zbiję miliony, ale lepsze większe prawdopodobieństwo niż mniejsze/żadne Od razu mówię, że nie zamierzam grać progresją ani żadnymi systemami. Korzystam z programu multiliczby, odkąd zacząłem to robić trafiłem kilka razy 3 z 3. Chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś korzysta z pomocy tego programu i ewentualnie chciałby się podzielić swoimi ustawieniami? Ja zgodnie z poradnikiem z pewnej strony wybieram ostatnie 20 losowań mini lotto i ostatnie 100 z multi multi do wygenerowania najbardziej prawdopodobnych liczb, najczęściej gram na trójki, czwórki i piątki.
2015-10-20 (22:11)

status ewapiotr
Data rejestracji: 2012-10-14
Ilość postów: 7697

13616
wpis nr 938 207
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj.

Nie musisz grać regularnie, ale typować regularnie. Ponoć ćwiczenie czyni mistrza. Potrenuj trochę typowanie w multi i wysyłaj kupony gdy masz minimum 50 % pewności, że coś ugrasz.

Rzuć okiem na mój wątek - >"Nie tylko dla szczęściarzy...". Tam opisuję kilka swoich technik, którymi posługuję się w typowaniu liczb w multi. Nie zawsze mi trafiają jakbym chciała. Nie posługuję się żadnym dodatkowym, wspierającym programem. Tak w rzeczy samej - nie ma takich idealnych programów, które wytypują Ci liczby na 100%. To jest gra losowa a każda liczba ma takie same prawo trafić jak i nie trafić.

Dużo czytaj, zdobywaj wiedzę i doświadczenie, podpatruj jakich sposobów typowania używają inni. Wielu opisuje to na Forum. Po pewnym czasie będziesz mieć lepsze rezultaty.

Naprawdę jest wiele wątków na Forum, gdzie ludzie opisują swoje skuteczne metody typowania. Nie są to metody skuteczne na każde losowanie, ale kilka razy w tygodniu niektórzy typują super trafnie a może też i wygrywają. Zapoznaj się z tymi sposobami i sam się przekonasz, że warto trochę poćwiczyć.

Na początku nie będzie lekko, ale się nie zniechęcaj.

Życzę Ci sukcesów w typowaniu i wysokich wygranych.

Pozdrowienia
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina