Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

sys. skrócone

2005-11-03 (20:47)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 32 829
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cadilac

Nie siedze mocno w systemach ale polecam bardzo Programik Freda Sarafinowicza do systemow matematycznie idealnych \'MATID\" Gdybym potrzebowal dla siebie system to mam kilka programów które robia znakomite sytstemy lacznie z MultiParisem nazw ich tu \"nie pamietam \" ;o). Pozwole sobie jeszcze tylko wyrazic swoja opinie ze chyba nie ma sensu uzywac systemu skróconego jeli stanowi on jedna lub kilku tysieczna systemu pelnego . Masz wówczas do ustrzelenia dublet ::

po pierwsze typujesz !

po drugie wybierasz (typujesz) odpowiednie zaklady z systemu (ten wybór zakladów z systemu to jest przyslowiowe chybil trafil !!!)

Nie jsetem \"orlem \" w tej dziedzinie pisze (mam nadzieje) zdroworozsadkowo {czasami ;o) }

Uwazam ze to co jest w zasiegu MATIDA powinno byc wystarczajace.

Dodam tylko ze tu na tym forum jest wspanialy watek dot Systemów skróconych a trafilem do niego dzieki TOP LISCIE Multipio .

Jestem do dyspozycji jeli chodzi o MATIDA gorzej z generowaniem systemów z przyczyn technicznych ale jest tutaj taki KTOSS i inni wystepujacy w wymienionym temacie wietnie znajacy te zagadnienia

Pozdrowienia od zenia

2005-11-04 ()

status cadilac
Data rejestracji: 2005-07-14
Ilość postów: 991

1060
wpis nr 32 855
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Dzieki zen

Juz troche nagromadzielm systemów dzieki pomocy kilku osób.

Wiesz zamiast grac jedna metoda to ja sie rozchodze po tych analizach tworzac i

tworzac co tam caly czas.



pozdraiwam cadi
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina