Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Sposób na 55/65 zł za założenie konta bankowego w Raiffeisen

2015-04-09 (11:11)

status financ
Data rejestracji: 2015-04-09
Ilość postów: 1

14367
wpis nr 892 696
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Z tego co widzę moi drodzy multipaskowicze wiele banków wprowadza opłaty za karty - ostatnio BZWBK, Milenium, Alior, a zawsze lepiej wysłać chociażby kilka kuponów więcej niż pakować kasę w eter, więc warto rozważyć jakąś alternatywę. Wyszperałem, że Raiffeisen daje bonus 55zł za założenie konta i jeszcze 10zł za założenie lokaty. Nie ma żadnych dodatkowych warunków prócz założenia konta i prowadzenie go do maja. Bonus zostaje wpłacony z tego co się zorientowałem pod koniec maja. Z tymże niestety trzeba zarejestrować się przez stronę Comperii, bo przez stronę banku nie dostaniemy ani złotówki. Sam skorzystałem, może ktoś też się zainteresuje. Może jak ktoś nie chce zakładać konta to to nie dużo - ale jak ktoś tak jak ja rozważa zmianę konta bankowego lub chce je założyć to myślę, że spoko opcja bo bank ma dobre warunki - tzn. jest bezpłatny - jedyna opłata jest za prowadzenie karty (3zł mies), jednak nie musimy jej mieć wtedy, całkowicie za darmo mamy konto.Kilka informacji:-bonus 55 zł dla Klienta za założenie konta oraz dodatkowe 10 zł za założenie lokaty mobilnej

-otwarcie i prowadzenie konta za 0 zł na zawsze,

-bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,

-0 zł za nieograniczone wpłaty gotówki oraz za 1 wypłatę miesięcznie w oddziale banku,

-oprocentowanie wszystkich środków zgromadzonych na koncie nawet do 2%,

-produkt rekomendowany przez analityków Comperia.pl

Kilka konkretów:-Za założenie “Wymarzonego Konta” i jego utrzymanie do końca maja, otrzymamy w ramach promocji jednorazowo 55 zł premii. Przyjdzie ona przelewem na konto najpóźniej do 29 maja. Regulamin nie wymaga ŻADNEJ wpłaty na konto. Wystarczy je założyć i utrzymać ze stanem 0 zł.

Premia wypłacana jest w ramach tak zwanej sprzedaży premiowej, co oznacza, że w całości zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Kwotę można zwiększyć o dodatkowe 10 zł premii jeśli do dnia 30 kwietnia ściągniemy aplikację mobilną banku i założymy “Lokatę Mobilną”. Jest to lokata 3-miesięczna oprocentowana na dobre 4% w skali roku, na którą można wpłacić od 1000 zł do 10 000 zł.

Krótka instrukcja założenia konta-Wypełniasz formularz na stronie Comperia Bonus i czekasz na email.

-Klikasz w link w emailu i ustawiasz sobie hasło do panelu Comperii.

-Logujesz się i klikasz “Wnioskuj o konto, odbierz gwarantowane 55 zł”.

-START: Wybierasz sposób zawarcia umowy. Można to zrobić poprzez kuriera, albo online – potwierdzając dane przelewem na 1 zł z innego konta.

UWAGA: dane nadawcy przelewu, w tym dane adresowe, muszą się stuprocentowo zgadzać na obu kontach (w obecnym banku i w Raiffeisen). Przelewy weryfikacyjne wysyłane z kont wspólnych – nie przechodzą weryfikacji – w takim przypadku warto wybrać kuriera.

UWAGA: Osoby zakładające to konto informują, że ich wnioski są często odrzucane w przypadku wybrania opcji zawarcia umowy poprzez potwierdzenie „szybkim przelewem” (niezgodność danych adresowych i inne powody). Zalecam więc zawarcie umowy poprzez kuriera.

W kolejnych krokach wpisujesz podstawowe dane oraz wyrażasz zgodę na to, by bank do Ciebie zadzwonił potwierdzić dane.

Przed dojściem do 4-ego kroku składania wniosku koniecznie należy zanotować sobie numer wniosku widoczny w lewym górnym rogu ekranu! Przyda się w przypadku reklamacji, a niestety bank go później już nie podaje. Nie ma go także w potwierdzeniu mailowym.

Po ekranie wyboru karty i akceptacji regulaminów, i kliknięciu przycisku “Dalej” – wniosek natychmiast zostaje złożony (jeśli wybraliśmy kuriera) lub przechodzimy do realizacji przelewu potwierdzającego (jeśli wybraliśmy tę opcję). Nie ma żadnego podsumowania, więc dane trzeba dokładnie zweryfikować już na etapie ich wpisywania.Formularz Comperia:http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=caf04faa657a25a9d83d29102174eabe&etykieta_=raiffeisenProszę o komentarze i opinie jeżeli ktoś skorzystał.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina