Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

zniszczona zdrapka z główną wygraną

2013-05-22 (19:59)

status ***player***
Data rejestracji: 2011-06-11
Ilość postów: 5074

13078
wpis nr 640 354
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mój ojciec długie miesiące drapał EP zanim uświadomiłem mu że 2 symbole wygrywają a nie 3. Niestety ale dużo ludzi o tym nie wiedziało i gubiła ich rutyna, bo zawsze w innych zdrapkach były 3 jakieś znaki to oznaczało wygraną.

Nie wiem po co TS zrobił naraz 2 symbole, chyba właśnie po to.
2013-05-23 (09:03)

status wika
Data rejestracji: 2013-05-22
Ilość postów: 13

13852
wpis nr 640 500
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

zastanawiałam się nad tym wszystkim w domu, jest mi bardzo żal zdrapki i faktu, że nie sprawdziłam jej ponownie. Nie wiem sama czemu tak zasugerowałam się, ze nic na niej nie ma. Nie jestem materialistą i traktowałam to tak jak zabawę połączoną z marzeniem wygrania. Jest mi ciężko finansowo i wiem że taka wygrana rozwiązałaby moje problemy. Niestety z naszej lekkomyślności wyszło inaczej. Tak naprawdę udowodnienie, że zdrapka była nasza, jest dla mnie w chwili obecnej trudne do wyobrażenia. TS odmówi bo regulamin jest jednoznaczny a w sądzie co ja udowodnię w sądzie. Tak jak kolega mądrze powiedział jak udowodnię że to myśmy ją kupili ? Prawda jest taka, że jeśli się gra to trzeba być mądrym a nie zapędzeńcem jak my. Trzeba czytać do końca i dobrze sprawdzać. To wszystko tylko nasza głupota. Mąż stara się nie myśleć o tym ale widzę, że bardzo to przeżywa. Ja też stałam się smutna. Wolałabym aby nigdy ta zdrapka nie pojawiła się w jego ręku niż wyszło tak jak teraz.
2013-05-23 (09:07)

status wika
Data rejestracji: 2013-05-22
Ilość postów: 13

13852
wpis nr 640 503
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W sumie dobrze, że o tym wszystkim napisałam, może to doprowadzi kogoś z grających do refleksji i uważnego czytania zdrapek. Gdybym ja wcześniej przeczytała taki wpis to wygrana byłaby nasza. Dwa razy bym sprawdziła nim bym wyrzuciła zdrapkę. Co zrobię z tym wszystkim dalej? Chyba nic. Mieszkam od Warszawy 100 km ale co z tego. Pisanie reklamacji odwoływanie się do Sądu, kolejna nadzieja i jak sądzę rozczarowanie wyrokiem sądu , to jest coś czego już chyba nie chce przeżywać. Trudno, może jeszcze kiedyś uda nam się wygrać a o tej zdrapce wolę zapomnieć. Co mi innego zostało? Tylko na moim przykładzie pamiętajcie, czytajcie uważnie zdrapki i nie wyrzucajcie ich pochopnie. Trzymajcie się. dziękuję za wsparcie i rady.
2013-05-23 (09:29)

status wika
Data rejestracji: 2013-05-22
Ilość postów: 13

13852
wpis nr 640 504
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nie wiem pisałam post ale nie dodał się, coś zrobiłam źle. Powtórzę to jeszcze raz, zastanawiałam się nad całą sytuacją w domu. Jest trudna. Co prawda mieszkam 100 km od warszawy ale co z tego. Napiszę reklamację i nie uznają jej bo mają określony regulamin. Odwołam się do Sądu i jak udowodnię, że to myśmy kupili zdrapkę? Myślałam, że przy zakupie jest jakiś ślad ale jest inaczej. Nasza wina i lekkomyślność. Szkoda bardzo bo mogło być inaczej. Niezależnie od tego sądzę, że dobrze, iż o tym napisałam. Może to uchroni kogoś przed naszym błędem. Gdybym ja wcześniej przeczytała o takiej sytuacji dwa razy bym sprawdziła zdrapkę nim bym ją wyrzuciła. A tak zadziałałam jak automat, mąż powiedział że nie ma wygranej to nie ma i już. Tak naprawdę wolałabym abyśmy nigdy tej zdrapki nie mieli, niż tak jak wyszło teraz. Jest mi bardzo przykro ale muszę sobie z tym poradzić. Mąż mnie wspiera i wiem, że też mu ciężko, że się nie doczytał do końca tylko tak pochopnie sprawdził zdrapkę. Trudno. Dziękuje Wam za wsparcie i rady. I pamiętajcie czytajcie dokładnie zdrapki aby nie powielić naszego losu.
2015-01-06 (10:59)

status dragon
Data rejestracji: 2009-05-16
Ilość postów: 420

4593
wpis nr 864 703
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

i dalszy ciąg nie nastąpi ?
2015-01-06 (15:04)

status dragon
Data rejestracji: 2009-05-16
Ilość postów: 420

4593
wpis nr 864 776
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jest jeszcze szansa, ale musisz pokazać zdjęcie nadpalonej zdrapki o ile nie minoł termin reklamacji
2015-01-07 (11:14)

status krzyche
Data rejestracji: 2015-01-05
Ilość postów: 9

14263
wpis nr 864 992
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

1) Myślicie że lotto prowadzi wykaz w których kolekturach znajdują się wygrywające zdrapki?

2) Lotto wielokrotnie mówiło, że podstawą wypłaty jest oryginalny kupon zakładu lub oryginalna zdrapka. To że ktoś twierdzi, że taką zdrapkę miał, a potem spalił nie uprawnia do nagrody.

3) To że w tej loterii nie padła główna nagroda nie oznacza, że to Twoja zdrapka była wygrywająca. Może ktoś kupił wygrywający los i nie zdrapał, zgubił, nie zorientował się że wygrała.

Moim zdaniem żaden sąd nie zasądzi wypłaty wygranej na podstawie tego, że Pani wydaje się że zdrapka wygrała (skoro nie ma Pani nawet zdjęcia tej zdrapki) ani nie ma żadnych dowodów.
2017-04-14 (18:22)

status Barbara21
Data rejestracji: 2017-04-12
Ilość postów: 1

15236
wpis nr 1 073 062
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Spaliłam zdrapkę Pensja z główną wygraną. Pamiętam gdzie kupiłam i w których okienkach był Napis PENSJA. Wiem, że nic się nie da zrobić. Nie mogę przestać o tym myśleć.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina