Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Otoloto

2006-08-22 (19:46)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 72 117
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jacusiu





Ile cie musi admin wycinac --abys zrozumial , ze tutaj nie ma miejsca dal dzieci .



Za chwile admin znowu twoje bluzgi wytnie .



Takim niedoroslym jak ty powinno sie zabronic broic w Internecie .



Na szczescie jak kazdemu szczylowi za jakis czas ci to przejdzie .



Pa

2006-08-22 (20:00)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 72 123
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

bylbys debilem do potegi jakbys nie odp na kazdy moj wpis.oj niech mamusia ci zabierze kompa bo napewno w.... se konika po kazdym wpisie .bo mozna sie domyslic ze masz z tego taka radoche ze cos piepszonego wpiszeszesz ze z podniecenia... wiadomo wybielisz se pokoj hehhe.juz dobranocka sie skonczyla czubie papa
2006-08-22 (20:16)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 72 125
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przekopiowalam glówna strone z pierwszego adresu.

Czy to jest po angielsku? (to uwaga dla inzyniera)



Niekumaty inzynierze. Na samym dole masz link do zmiany jezyka!!!



________________________________



Strona glówna | Login | Przylacz sie do panelu | Partnerzy | Zbieranie funduszy | Badanie rynku | O nas | Sitemap | Pomoc/FAQ | Kontakt z nami







Co mówia nasi czlonkowie



Najnowsze wiadomosci



Umowe uzytkownika



Polityka prywatnosci







GlobalTestMarket jest wyjatkowa spolecznoscia online, w której konsumenci z calego swiata uczestnicza w przygotowaniu nowych produktów i uslug, znanych na swiecie.



Czlonkowie dowiaduja sie o nowych produktach i uslugach oraz je stosuja , zarabiajac w tym czasie Punkty rynkowe - sieciowa walute, która jest wymienialna na gotówke.



Czlonkostwo jest bezplatne.



GlobalTestMarket zostal stworzony z mysla o Tobie. Twoje uczestnictwo, Twoje pomysly i opinie spowodowaly, ze GlobalTestMarket jest cennym zródlem konsumenckich opinii zwrotnych.







Zostaniesz zaproszony do udzialu w wielu ankietach, poprzez które mozesz wplywac na ludzi opracowujacych nowe produkty lub tworzacych nowe uslugi.





Przylacz sie do panelu dzisiaj i zacznij wplywac na rozwój nowych produktów i uslug.









Strona glówna | Login | Przylacz sie do panelu | Partnerzy | Zbieranie funduszy | Badanie rynku | O nas | Sitemap | Pomoc/FAQ | Kontakt z nami

Copyright © 2004 Global Market Insite, Inc. | Polityka prywatnosci | Umowe uzytkownika | Zmien jezyk | 22 sie 2006



2006-08-22 (21:57)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 72 145
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

fobia widze jestes prosta ale trudno.ja tej stronki ni eprzegladalem to po pierwze a po drugie po h.. ten pierwszy link hehe.pa
2006-08-22 (22:03)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 72 149
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Inzynierze! Takis inzynier jak z koziej d... trabka.

Zaczynam tracic cierpliwosc.

Zamiast mi podziekowac (czego i tak sie po Tobie niespodziewalam) to smiejesz sie jakby wypuscili Ciebie z bialego domku.



Ostatni raz(!) tlumacze jak ostatniemu debilowi. Kazdy z tych linków jest do róznych firm badajacych rynek za pomoca ankiet.

Wiec zamiast smiac sie jak szaleniec, rabnij sie w pusta glowe, moze cos pomoze. Mnie juz cierpliwosci brak.
2006-08-22 (22:10)

status inż. Jacek
Data rejestracji: 2006-07-28
Ilość postów: 133

4562
wpis nr 72 152
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

fobia jestes przykra,jak cos ci nie wychodzi to tracisz cierpliwosc.trudno jak wklejasz link ktory jest o dupe rozbic.papa
2006-08-22 (22:26)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 72 155
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Na dole masz \"na zielono\" opcje wyboru jezyka. Mozesz wybrac nawet arabski i wówczas w tym jezyku bedzie sie wyswietlala strona i cala reszta.

Ja wybralam jezyk polski, bowiem jest mi znany od momentu narodzin.



A o dupe to rozbij sobie swój mózg, bo wlasnie na stronie GlobalTestMarket zarobilam w lipcu 50 dolarów. Na tej drugiej mam dopiero 4 zlote.
2006-08-22 (22:31)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 72 156
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ojeku jaka ty jestes pusta hehe chwal sie dalej zarobilam 50 $ .zachowujesz sie jak mala smarkula co wchodzi w dupe kazdemu na tym forum oblesna jestes bleeee
2006-08-22 (23:40)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 72 163
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Gorszego idioty nie spotkalam w swoim zyciu.

Mylisz pojecia.



Tomek238 oraz Garcia (patrz str. 1 tego tematu) poprosili mnie o linki do stron, na których mozna cokolwiek dorobic wypelniajac ankiety.

Podalam je - i na tym chcialam zakonczyc.

Wedlug Ciebie to jest próznosc.



Mimo to polazles na te strony, nie miales pojecia jak sie po nich poruszac i zamiast normalnie spytac sie jak sie zarejestrowac - Ty, swoim zwyczajem - usilowales zrobic ze mnie durnia.



Nie chwale sie zarobionymi 50 dolarami. Podalam to jako dowód, ze tak skrytykowana przez Ciebie strona, na której nie potrafisz sie poruszac, pomimo wyraznych wskazówek udzielonych przeze mnie jest ta, na której mozna najszybciej zarobic.

Za kazda ankieta mozna uzyskac od 5 do 50 punktów. Ostatnio wypelnialam dwie po 70 punktów. Za 1000 punktów otrzymujesz 50 dolarów.

Przy odrobinie spostrzegawczosci i wprawy w klikaniu mysza wypelniasz taka ankiete 10 minut.

Nie traktuje tego jako wielkiego zródla dochodu, ale jest to zródlo pewne, nic na tym nie trace, przy okazji zdobywam nieco wiedzy na rózne tematy.

Taka rozrywka-ciekawostka, przy której cos jeszcze zarobie.



Ciebie bardzo pewnie dziwi fakt, ze nie sprzedaje tych informacji, ze dziele sie bezinteresownie z innymi, ze cierpliwie tlumacze takiemu cymbalowi jak Ty, o co w tym wszystkim chodzi.



Dla Ciebie cudza bezinteresownosc - to wazeliniarstwo.



Wybacz, nie zalezy mi na znajomosci z takim inzynierem. To watpliwa przyjemnosc.



Zapewne zauwazyles, ze czynnie wycofalam sie z zycia tej strony i umotywowalam to panujaca na niej atmosfera.

Zajrzalam dzisiaj na forum i zauwazylam te dwie prosby skierowane do mnie. Odpowiedzialam z grzecznosci.

Poza tym wiem, ze czasami nawet 50 zlotych ratuje kogos od powaznej opresji. Te 50 dolarów bardzo mi sie przydalo w lipcu. Mialam na zycie i na niewielka inwestycje, która juz przynosi zyski.



Zycze dobrego samopoczucia podczas beztroskiego plusania sie w miednicy.

_____________



Przy okazji, niech nie przyjdzie Tobie do glowy nabijac sie z faktu, ze 50 dolarów moze komus naprawde bardzo pomóc. Znam na tej stronie kilku ludzi, z którymi wymienialismy sie sposobami na zapchanie zoladka za grosze (ryz, suche bulki, kisiel, ogórki kiszone itp.)

Nie zawsze jest sie na wozie - latwo sie z niego spada.
2006-08-23 (00:16)

status stanislaw
Data rejestracji: 2006-06-11
Ilość postów: 206

497
wpis nr 72 168
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia, a po co Ty przyglupowi tlumaczysz, przeciez to to szuka tylko



pretekstu zeby sie z kogos ponabijac.



ps. inz.Gamon, jest takie powiedzenie ...góra z góra sie nie zejdzie ale



czlowiek z....a wtedy bedziesz sral po pietach jak skunks po



laxygenie.



Odszczekasz smieciu to stare próchno.
2006-08-23 (07:09)

status Pikolo
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 652

1390
wpis nr 72 171
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia,Stanislaw slusznie napisal,ze niepotrzebnie tracisz czas na wyjasnienia jakiegolwiek tematu temu matolkowi.



Jacusiu! Liczac na to,ze zachowasz sie kulturalnie ,to jakbym liczyl,ze slup ogloszeniowy zacznie mi odpowiadac \"dzien dobry\". I nie oczekuje tego.

To sie poprostu ma lub nie.Ty nie masz,wiec nie umiesz.

Nie znam cie i nie wiem kim jestes.Ale,Twoje zachowanie i to co piszesz na forum,w miare szczególowo okresla zarys Twojej osobowosci.Kontroluj sie chlopie,wiesz taka autocenzura w Twoim przypadku jest mocno wskazana.

Twoje spontaniczne i nie kontrolowane wpisy moga nasunac podejrzenie,ze jestes jedna z ofiar Przemyslu Gumowego w okresie kiedy PRL chylil sie ku upadkowi, tak zwany syndrom \"Bad Eros\".



Wiem,ze to niedorzeczne( w Twoim przypadku),ale powinienes Fobie przeporosic.



Widzisz ,jak grzecznie napisalem do Ciebie? Staralem sie bardzo.

W normalnych warunkach poprostu dostalbys \"oklep\" i tyle.



Z góry dziekuje za pozdrowienia i mile slowa które zapewne niebawem do mnie skierujesz.



Trzymaj \"sie\"

Skoro nie umiesz trzymac fasonu.

2006-08-23 (08:57)

status inż. Jacek
Data rejestracji: 2006-07-28
Ilość postów: 133

4562
wpis nr 72 174
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

pikolo dartaniano hehe a ty co szeryf fobi??jestes widze jednym z tych co zamiast milti zajmuja sie wku... ludzi pa
2006-08-23 (09:02)

status inż. Jacek
Data rejestracji: 2006-07-28
Ilość postów: 133

4562
wpis nr 72 175
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

fobia jaka ty jestes falszywa boze.50$??uuuuu a ten drugi link??ja sie tam zarejestrowalem i mozna za ankiete dostac od 5 do 50 punktow a 1 punkt=1 PLN .



Ps:Czyzbys miala klopoty finansowe??



Ciekawe z czego to wynika??



hmmmm



Chyba bylas nalogowa hazardzistka w multi....



typowalas bez zadnych trafien i tak przegralas swoj majatek.



albo....

jestes az taka niedorajda zycuiowa ktora sie kopie wiecznie w dupe.. ze nie umiesz zarobic grosza dla siebie.. ze tylko szukasz kasy przez neta.KOBIETO WSTYD!!!!!!!!!!!!!!wez sie do roboty... jak bys chciala to bys znalazla.ale dzie tam...fobia napewno by chciala ciepla posadzke w jakiejs firmie .wyplata co miesiac i gowno do roboty.TAKA JAK TY TO POWINNA ZAMIATAC ULICE
2006-08-23 (09:04)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 72 176
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

poprawka-nie od 5 do 50 tylko od 5 do 15 punktow:):):):):)
2006-08-23 (10:03)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 72 182
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Z góry przepraszam kulturalna spolecznosc forum.



Inzynierowi odpowiem po mesku:



Spieprzaj kretynie!

Dupe juz wymoczyles, czas na wymoczenie robaczywej geby w tej miednicy.

2006-08-23 (11:35)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 72 196
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

a ja powiem po babsku hehe fobia dupe juz zamoczylas spiepszaj kretynko .
2006-08-23 (21:31)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 72 291
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jacek, przestan

2006-08-23 (23:01)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 72 317
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

oj Jacku,jacku...jestes istnym demonem tego forum...daj sobie na luz czlowieku!!Zobacz ja moge to i ty chyba tez he??
2006-08-24 (15:06)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 72 367
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ja juz se dalem spokuj szkoda nerwow na \"kobiete\"
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina