Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

pomocy!!!

2005-02-04 (15:49)

status początkujący
Data rejestracji: 2005-02-04
Ilość postów: 6

3509
wpis nr 9 065
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

od niedawna zaczoplem grac systemem skroconym i codziennie chodze do lotka, stawiam ciagle na jedna parke. Wszystko byloby super gdyby nie to ze w niedziele lotek jest zamkniety. jak moge postawic na moja parke w niedzielne losowanie????
2005-02-04 (16:04)

status stopmaniac
Data rejestracji: 2004-12-23
Ilość postów: 71

544
wpis nr 9 067
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Najlepiej poszukaj otwartej kolektuty

Niektóre sa otwarte równiez w niedziele, a naczeciej sa to te na stacjach benynowych.

Jeli jeste poczatkujacym to jednak z mojej strony ,,sprzedam\" ci pewna rade: graj za jak najmniejsze stawki na swoje parki, bo przepis typu: parka+progresja+poczatkujacy gracz=WIELKA WSYPA WIELKIEJ KASY!!!!!!
2005-02-04 (16:56)

status LENY18
Data rejestracji: 2005-01-25
Ilość postów: 13

588
wpis nr 9 069
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja np. tez jestem poczatkujacy i narazie tylko analizuje. Gram na tzw. suchara jak to dobrze wyjdLie to byc moze za miesiac zaczne obstawiac :D:D
2005-02-05 (10:58)

status Kruk
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 8

632
wpis nr 9 090
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak mozna grac \"na suchara\". To nie gra, ale samooszukiwanie. Gra zaczyna sie w momencie gdy chodzi o kase. Pograj w pokera \"na suchara\", a pozniej sprobuj na kase. Zobaczysz co to sa emocje. Dobry gracz zalatwi Ci nawet mocna \"trojke\", stawiajac kupe kasy na \"parke\". Lekcje podgladowe w filmie \"Wielki Szu\"



W multi tez wymiekniesz po dluzszym podbijaniu stawki

I to jest piekne w hazardzie - zaryzykujesz i bierzesz wszystko ... albo czesto tracisz wszystko :/



Zacznij wysylac multi, a nie tylko typowac to poznasz radosci i smutki tej gry
2005-02-05 (11:51)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 9 092
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

I tu sie zgadzam. Tez nie potrafie grac ,,na sucho,,.

Szlag by mnie trafil, gdybym w ten sposób wygrala, a nie wyslala zakladu.

Najgorsze w tym wszystkim, ze jak juz wdepne do kolektury, to potem musze codziennie. Jak alkoholik.

Brak kasy, omijam ta moja kolekture z daleka.

Wpadam w coraz wiekszy dol psychiczny, nie moge analizowac, nie obserwuje. Jaki to ma sens, gdy nie zagram realnie?

Tak mnie dzisiaj kusi by zagrac. Kolektura moja czynna do 14,00.

I co ja mam zrobic?



Rada dla poczatkujacego. W sobote mozesz wyslac na niedziele. Skrelasz na kuponie w rubryce iloc losowan 2 (dwa). Ale to nie to samo. Najwazniejsze w tym wszystkim, by codziennie leciec z tymi kuponami i wysylac. To prawdziwa gra i prawdziwe emocje.
2005-02-05 (12:41)

status omd
Data rejestracji: 2005-01-17
Ilość postów: 23

581
wpis nr 9 093
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja uwazam ze Leny18 dobrze robi, grajac na razie na sucho.



Takie granie czego go uczy, a przy okazji ma zaoszczedzone wiele stresów i pieniedzy.

Leny18, za ile tam lat grania, to samo bedziesz wiedzial o liczbach co teraz.

Z mojej strony zalecam umiarkowanie w grze prawdziwej.



Nie wiem czy liczy, ile grajac w realu by zyskal lub stracil.

Jezeli tak, to sadze ze raczej by stracil, wiec napewno sucharów na obiad nie bedzie jadl, he he.



Pozdrawiam.
2005-02-05 (14:04)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 9 094
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja wcale nie powiedzialam, ze Leny robi Lle grajac na sucho.

W ogóle nie mam zwyczaju oceniac czyj sposób gry jest dobry, a czyj zly.

Kazdy jest dorosly, wie co robi.

Zdradzilam po prostu swoje podejcie, a raczej uzaleznienie od gry. Nie potrafie grac na sucho i nie chce, bo z moim charakterem to sie nie uda.

Zbyt emocjonalnie podchodze do gry.

Gdybym wytypowala jakiekolwiek liczby, na pewno polecialabym z nimi do kolektury.

Dlatego stopuje, jestem na plusie i sucharów na obiad nie wcinam.
2005-02-05 (15:29)

status Kruk
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 8

632
wpis nr 9 096
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

OMD - a niby czego sie uczy grajac na sucho?

Upewnia sie tylko w zaklamaniu. Dajmy na to ze szczesliwie udaje mu sie typowac trafnie. Po miesiacu stwierdzi ze jest mistrzem lotto i zagra na wysokiej stawce za kase, przegra fortune i sie zalamie.

A umiarkowanie jak najbardziej - czerpmy lyzeczka, a nie chochla

Moim zdaniem powinien sobie wysylac chociaz sporadycznie stawke x1 - 1.25 za zaklad to nie jest majatek, a moze sobie pograc.

Pozatym granie na sucho moze mocno nadszarpnac jego zdrowie psychiczne:

co bedzie gdy wytypuje \"na sucho\" ze 2x \"dziesiatke\"? 200.000 w plecy ... ja bym tego nie przezyl :] (a juz nigdy w zyciu wiekszej kumulacji DL)

Jesli masz cyferki i chcesz pieniadze to wysylasz !!!

Fobia ma racje - w sobote wysylasz na niedziele, 2 losowania (osobiscie wole wyslac na 5-7 dni, ale to kwestia gustu)
2005-02-05 (15:33)

status omd
Data rejestracji: 2005-01-17
Ilość postów: 23

581
wpis nr 9 097
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobiu1, w moim wpisie nie mialem na myli Ciebie ani nikogo innego.

Pisalem tylko i wylacznie swoje zdanie na ten temat do Leny\'ego18.



Co do sucharów, to wierze ze na obiad ich nie jadasz, zreszta ja tez nie.

Ale na niadanie czy kolacje to juz nie wierze.

Patrzac na Twoja fotke jeste atrakcyjna, zgrabna kobieta.

Dlatego myle, ze aby utrzymac taka sylwetke jaki sucharek napewno podgryzasz.



Pozdrawiam.



















2005-02-05 (15:49)

status omd
Data rejestracji: 2005-01-17
Ilość postów: 23

581
wpis nr 9 098
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kruk, ja wcale nie pisalem zeby nie gral w realu.

Cytuje co pisalem \" Z mojej strony zalecam umiarkowanie w grze prawdziwej \".



Wiec, nie ma tutaj mowy o calkowitej abstynencji w realu, wrecz przeciwnie polecam granie za minimum np. tak jak pisale za 1.25 zl (dla kazdego z nas minimum moze byc rózne).



Ale narazie Leny18, jest jak drapieznik, który najpierw obserwuje stado zwierzat (czytaj zbiór 80 liczb), zeby w odpowiednim dla niego momencie zapolowac na upatrzona zwierzyne (czytaj gra w realu na swoje liczby).



Pozdrawiam wszystkich drapiezników, szczególnie tych polujacych na naprawde grubego zwierza.
2005-02-05 (16:07)

status LENY18
Data rejestracji: 2005-01-25
Ilość postów: 13

588
wpis nr 9 099
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia... miem twierdzic iz jeste pozytywnie uzalezniona We wszystkim nalezy zachowac umiar i nie mozna popadac ze skrajnoci w skrajnoc.. Bardzo interesuje sie sportem.. ogladam mecze itd. Gdy pierwszy raz odwiedzilem bukmachera bylem przygotowany (analizowalem wszelkie tabele itp.) i skutki byly pozytywne ale zajmuje to bardzo duzo czasu.. Ja wole go powiecic np. dziewczynie :>. Na najlepszej stronie powieconej multilotkowi (POZDROWIENIA DLA PASKO) mamy \"najlepszych\" Typerów od pewniaków:) tak na oko, to co drugi dzien komu ten pewniak wchodzi.. Prawde mówiac interesuja mnie tylko pewniaki, nie patrze na dwójki i trójki a tym bardziej na 10. Wiec jezeli nawet wejdzie typowany pewniak, a ja go nie obstawie to wielkiej straty nie bedzie (to tylko 60% stawki) juz obliczylem ze na pierwsza gre przeznacze 100+300+900+2700+8100=12100 zl mam nadzieje ze nie bedzie to gra trwajaca 5 dni i dlatego narazie obserwuje...
2005-02-05 (17:38)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 9 101
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

LENY18 - ja sie dopiero na tej stronie pozytywnie uzaleznilam. Przedtem bylam uzalezniona bardzo nie-pozytywnie.

A pewniaki? Tez typowalam przez przeszlo pól roku i bylam w pierwszej dziesiatce. I co z tego? Z jedna liczba nie biegalam do kolektury tylko skrelalam conajmniej trójki. Czasami sie udawalo, czeciej NIE.

A wygralam prawie 500 zl skrelajac po 8, 9 i 10 liczb na - nie pamietam dokladnie - ale chyba 100 zakladach. Chyba tak, bo koszt byl ok. 120 zl, a wtedy 1 zaklad kosztowal 1,20.

Date ta zapamietalam (latwa) 22 lipca 2003 r.

Skrelalam liczby wylosowane w dwóch poprzednich dniach, mieszajac jak sie da, bez zadnego ladu i skladu.

Dzien wczeniej wygralam 70 zl w ten sposób wysylajac kilkanacie zakladów.

I to jest mój najwiekszy sukces w grze w multi.



Na obiad czesto jadam kisiel taki zalewany wrzatkiem - szybko i ,,co gotowanego do brzucha,,.

Dzisiaj, poniewaz sobota, zjadlam kaszanke i mój pies tak samo.

Co zjem jutro - tego jeszcze nie wiem. Ale mam buraczki i moze jaki barszczyk zrobie.

Mój przepis na obiadowe sucharki:

ulozyc na talerzu 2 - 3 sztuki i zalac cieplym mlekiem. Swietne!!!



SMACZNEGO i UDANYCH TYPÓW.
2005-02-05 (18:49)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 9 105
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kiedy do piwka mozna bylo zamówic tzw. precle .bylu to bardzo slone suchary.

Ale wówczas piwka nie pijalem a teraz kiedy popijam Heinekena...precli nie uwiadczysz hi,hio.

Post o sucharach.

bardzo lubie suchary czyli gre ,,na sucho.,, ale pojmuje ja inaczej niz Wy.

Czy codzienne niemal ustalenie np. dwóch koncówek/16 liczb/ lub dwóch dziesiatek /20 liczb/ to juz gra ,,na sucho,,/

A mnie to juz wystarczy gdya daje miobraz co bym mial grajac tak czy owak.

I daje mi to obraz czy na podstawiw ,,analiz i obserwacji,, trafiam to czeciej niz wynika to z rach,prawd. czy wychodzi na to samo.

I tu sie róznimy.

Wystarczy okrelac przed losowaniem nawet tylko jedna z koncówek czyli 8 liczb ,zrobic nawert po losowaniu kazda liczba tylko raz na 1/3 do 3/3 czyli mamy do dyspozycji 3 trójki /jedna z liczb sie powtórzy/ i juz wiemy czy mamy 2/3 czy nawet 3/3.

Wszystkiego nie musze tlumaczyc,to daje obraz na co mozna liczyc a na co nie.

Trafialem ,,na sucho,, nawet 9/9 i wcale nie zalowalem ze nie wyslalem.

Trzeba miec obraz wszystkiego.

A po miesiacu wcale nie mylalem ze to juz TO !!!

Pozdrawiam.

P.S

W realu nie bylem tak ,,hojny,, by posylac nawet do 200 zakladów.

Ale tez trafialo sie to i owo.

Suchary dobre nie tylko do piwka,takze do stwierdzenia na co mozna sie porywac a na co nie warto.
2005-02-05 (19:04)

status witko I
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 9

633
wpis nr 9 106
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

skoro mowa o jedzeniu... ja dzis do 18 nic nie jadlem... za to na wieczor mam przygotowane:

- chlebek ze smalcem - niezdrowe, ale dobre

- ogórki kiszone od babuni - spozywane bez mleka ponoc nie szkodza

- pifko ...me ulubione - nader smaczne... i na tym poprzestne



a wracajac do glównego watku bom sie rozmarzyl niepotrzebnie to na sucho tysh grywam ale brak czasu powoduje luki w testach..no i wyniki z lekka zaklamane. Za to czasami mam wrazenie ze móglbym ...stosujac inwersje hehe dokladnie podac cyfry które za diabla nie padna co najmniej tydzien albo i wiecej. tak ze w razie gdyby milociwie nam panujacy Pasko stworzyl ranking 20-tek które nie padna piastowalbym wysokie stanowisko w rankingu

Cos sie strasznie zrobilo dygresyjnie i am sorry
2005-02-05 (19:54)

status LENY18
Data rejestracji: 2005-01-25
Ilość postów: 13

588
wpis nr 9 107
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No Panie... i Piwka... Drzyjcie :] oto nadchodzi IMPERATOR chyba sie uzalezniam.. Poprosilem siostre zeby mi wyslala esa z wynikami multi.. Czy co jest ze mna nie tak??!! hehe, a na kolacje smakowite \"sandwich\'e\" mniaammm
2005-02-05 (21:08)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 9 111
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze, ja to wszystko rozumiem, ja to wszystko wiem. I Ty masz racje.

To sa - pozwól ze tak to nazwe - analizy porównawcze, co by bylo gdyby...

Na pewno lepiej jest grac na wybrane koncówki niz wybrane dziesiatki. Latwiej trafic z 16 niz 20 liczb. A i jedno i drugie chodzi tak samo czesto, jakimi seriami.

To sobie mozna poanalizowac, ale w zyciu typowac na sucho.



Nawiazujac do menu.

Smalec jest ponoc zdrowy - tak wykazaly ostatnie badania naukowe.

Zreszta mój wujek tak sie glównie odzywial w mlodoci (smalec i ogórki kiszone), ma teraz ponad 80 lat i nawet nie mial zawalu, a w czasie wojny majac 17 lat, na wlasnych plecach przytaszczyl do domu slup telegraficzny, bo nie bylo czym w piecu palic. Do tej pory jest bardzo sprawny fizycznie i trzyma sie prosto, a na zadna silownie nie chodzil i w zyciu nie odzywial sie zadnymi rolinkami. Jadl tlusto i niezdrowo.

Ale mam apetyt na ogórki. Chyba jutro kupie sobie smalec i ogóreczki. Moze sie w mózgu rozjani, bo na tym kisielu niezbyt mi to idzie.
2005-02-06 (00:28)

status halabarda
Data rejestracji: 2003-09-16
Ilość postów: 218

32
wpis nr 9 115
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie pamietam gdzie to Jasze napisal, ale to bylo tak - \'\'Nie zaluje wygranych na sucho\'\'

To zdanie jest podstawa naszego dzialania, wiec nalezy je wciaz powtarzac.

Strona ta ma nas przyblizyc do wygranych poprzez analize wczeniej wylosowanych liczb, sposoby i rózne taktyki. Jednak pamietac trzeba, ze liczymy na powtarzalnoc.

Ergo - trafienie na sucho uwiadcza nas w slusznej drodze. Mozna liczyc na powtórki.

Jeli kto wytypuje i pomodli sie aby wyszly i nie wyle, a wyjda - moze sie chlastac po zylach (mimo, ze grzech).

Jeli trafiamy na sucho - po analizie, mozemy ufac, ze za moment znów nam sie uda. I wlanie wtedy zagramy.

Po to tu dzialamy.

A ze nie jest to latwe - Droga Fobio - to fakt.

Ja takze, jak wytypuje i nie wyle, to boje sie sprawdzac.

Dlatego trzeba uczyc sie od madrzejszych.





2005-02-06 (01:03)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 9 117
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Halabardo, ja sie ucze i ucze, ale nic mi do tego lba nie wchodzi. Wlaciwie to wchodzi, ale gorzej z praktyka.



Skojarzylo mi sie natomiast co innego. Otóz wspominasz o modlitwie, a to przypomnialo mi jak dawno, bardzo dawno temu rzucile haslo, ze moze sie umówimy wszyscy razem i w momencie losowania bedziemy myleli o tej JEDNEJ JEDYNEJ LICZBIE, która sobie wytypujemy. Wszyscy oczywicie o tej samej.



Mielimy w ten sposób zjednoczyc nasza energie i sprawdzic jak to podziala na ta zloliwa maszyne losujaca. Wtedy eksperyment sie nie udal.

Moze teraz bymy do tego powrócili?
2005-02-06 (01:20)

status witko I
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 9

633
wpis nr 9 118
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobio .. mnisi tybetanscy ponoc grupowo sila woli prznosza wielotonowe glazy, tak wiec zdawaloby sie, ze wszystko jest mozliwe pod warunkiem ze nie bedzie to numer wyzszy niz 80 jeliby powstalo w takim razie zrzeszenie zaklinaczy numerów..dajcie znac kiedy pierwszy zjazd, skladki, wybór prezesa itp hehe milego wieczoru bo mój sie skonczyl jakos malo radonie
2005-02-06 (01:45)

status koronka
Data rejestracji: 2004-03-24
Ilość postów: 283

219
wpis nr 9 119
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie gram juz na sucho, to rozleniwia umysl. Jak juz wytypuje to wysylam.

Bywaja sytuacje, ze mam liczby i jako czuje, ze nie pójda. Wtedy nie gram.



Mnichem nie jestem ale chetnie wezme udzial w eksperymencie.

Ja bym spróbowala w czasie losowania np.przestawic maszyne - wyobrazacie sobie efekt? Mine prowadzacego?

Tak, to im sie nalezy, chociazby za te nasze malo radosne wieczory.

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina