Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Lotto przez Internet - Zapraszamy !

2013-02-12 (14:39)

status system12.pl
Data rejestracji: 2013-01-26
Ilość postów: 95

13718
wpis nr 602 503
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zapraszamy do gry grupowej lotto, mini lotto i multi multi. Najszybciej zamykają się kupony system 7 a szanse na wygrana znacznie rosną bo gramy 7 liczbami. Zapraszamy http://www.system12.pl/Game/Group
2013-02-12 (15:08)

status JenotMan
Data rejestracji: 2012-08-31
Ilość postów: 30

13552
wpis nr 602 515
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W przypadku system12.pl widać, że gość szuka leszczy co mu trafią szóstkę w Lotto (zgarnia wtedy 5% wygranej, przy dzisiejszej kumulacji już zaciera rączki bo dostanie 850000 z tych 17000000 zł) - to totalna lichwa.



A oto zapisy z regulaminu system12.pl, które powinny zaniepokoić.



3.) Firma ALL4U nie ponosi wobec Użytkownika żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w związku z udziałem Użytkownika w konkretnej Grze Liczbowej.

5.) .... Przerwy w funkcjonowaniu serwisu lub inne błędy nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń w stosunku do firmy ALL4U.

6.) Jeśli z przyczyn losowych lub siły wyższej personel serwisu System12 nie zrealizuje usługi oraz nie dokonana zakupu kuponu w kolekturze, mimo przyjęcia od Użytkownika płatności za formularz, płatność jest zwrotnie odsyłana na konto Użytkownika.

7.) Firma ALL4U nie odpowiada za skutki wykorzystania przez osoby trzecie haseł Użytkownika niezależnie od sposobu ich uzyskania.



A to zapis z regulaminu lottomania.com.pl



15. Siła wyższa

Jeśli z przyczyn niezależnych od Firmy (awarie sprzętu, serwera, lottomatów itp.) administrator serwisu nie zdoła zakupić kuponów zamówionych przez Użytkownika (status zamówienia zmieni się na niezrealizowane natychmiast o godzinie 22:15), pieniądze są zwracane na Konto Lottomanii Użytkownika, skąd może je w takim wypadku bezpłatnie wypłacić na konto bankowe lub wykorzystać na zakup losów. Firma nie ponosi odpowiedzialności za taką sytuację, ponieważ nie z jej przyczyn zaistniała takowa sytuacja.



Wszystkim grającym w takich serwisach propojuję zastanowić się:

- czy wasze kupony są wysyłane w kolekturze Lotto (czy widzieliscie kiedyś taki kupon, jego skan)

- czy w przypadku głównej wygranej otrzymacie pieniądze (patrz pkt. 6 regulaminu system12.pl i pkt. 15 lottomania.com.pl)

- czy wiecie kto prowadzi te firmy (nazwiska, adresy), spróbujcie poszukać w internecie, zobaczycie co znajdziecie



I to by było na tyle w sprawie lichwiarzy.

Wszystkim grającym w tego typu serwisach dedykuję fragment fraszki Jana Kochanowskiego:



"... nową przypowieść Polak sobie kupi,

że i przed szkodą, i po szkodzie głupi."



A wszystkim grającym w kolekturach dedykuję:



"Bo z nas Fortuna w żywe oczy szydzi,

To da, to weźmie, jako się jej widzi."

2013-02-12 (15:19)

status lottomaniapl
Data rejestracji: 2013-02-12
Ilość postów: 3

13735
wpis nr 602 517
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W cytowanym regulaminie Lottomanii są pełne dane kontaktowe firmy, która administruje serwisem.



A wspomniany punkt regulaminu nie jest niczym niewłaściwym, zabezpiecza jedynie właścicieli serwisu przed różnymi awariami, na które po prostu nie mogą mieć wpływu.



Proszę poszukać informacji czy ktoś nie otrzymał należnej wygranej w naszym serwisie lub został oszukany. Gwarantuję, że Pan nie znajdzie. A wygranych w Lottomanii było już sporo.
2013-02-12 (15:27)

status system12.pl
Data rejestracji: 2013-01-26
Ilość postów: 95

13718
wpis nr 602 520
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dokładnie przecież nikt złośliwie nie postąpi i nie pójdzie kupić kuponu kiedy powinien to zrobić. U nas też nie znajdzie Pan nikogo, kto zostałby oszukany. Poza tym każdy serwis ma swój regulamin po to żeby go czytać. Każdy serwis działa troszkę inaczej. Nikt Pana nie zmusza do korzystania z serwisów online może sobie Pan iść i kupić kupon lotto za 3 zł w kolekturze i mieć go w ręku. Są jednak tacy co nie chcą albo nie mogą tego zrobić i chętnie skorzystają z usług firm zewnętrznych. I nikt nie szuka leszcza jak Pan się wyraził, a przecież wiadomo, że ktoś kto prowadzi tego typu serwis nie będzie robił tego charytatywnie. Jak Pan taki dobry to niech Pan otworzy serwis i robi wszystko za 0 zł i w zgodzie z prawem i codziennie udostępnia Pan kupony i obsługuje ich wygrane i użytkowników. Z pewnością taki serwis byłby numer 1 !



2013-02-12 (15:31)

status system12.pl
Data rejestracji: 2013-01-26
Ilość postów: 95

13718
wpis nr 602 522
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panie JenotMan proponuje jeszcze raz dobrze się zastanowić i napisać kogo Pan nazywa tutaj lichwiarzem? Proszę powiedzieć że właściciel tego a tego serwisu jest oszustem lub też prowadzi lichwę. Tylko czekam na tego typu posty. Internet to miejsce publiczne i trzeba uważać co się piszę więc proszę się zastanowić dobrze, a potem kogoś zniesławiać Panie JenotMan.



Jakby Pan miał troszkę więcej wiedzy na temat prowadzenia interesów, to dobrze by Pan wiedział że w tego typu branży w przypadku stwierdzenia wysokiej wygranej i wypłacenia jej użytkownikom - właściciel takiego serwisu więcej by zyskał niż przywłaszczając sobie czyjeś pieniądze.
2013-02-12 (15:49)

status Maliniak
Data rejestracji: 2011-01-22
Ilość postów: 319

12879
wpis nr 602 526
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@JenotMan,



no właśnie, czytać, zrozumieć i ...być leszczem, czy nie być?



Skany, skany, skany!



Bez tej usługi nigdy nie ma pewności, że kupony są wysyłane.

Bo, tak naprawdę, wcale nie potrzeba ich wysyłać i ...wypłacać wygrane,

wg rezultatów TS-a, zawsze tych pieniążków wystarczy, z nadmiarem, wg proporcji wynikających z regulaminu gry TS-a właśnie.



Tylko - nie wystarczy, w przypadku głównej wygranej,

wtedy jest punkt o "sile wyższej" i ...zwrot wpłaconej stawki.

Ryzyko właściciela serwisu, że taka sytuacja zajdzie jest tak małe, jak szanse gracza na trafienie głównej wygranej, więc żadne/prawie żadne.

Lege artis!



Serwisy pośredniczące najwyżej pokazują nadane kupony z gier grupowych, bo inaczej nikt by nie wykupił udziałów, ale gra indywidualna, to już całkiem inna bajka, a ten "haracz" systemowy, te 5% to ukryty/nie ukryty koszt uczestnika.



Gwoli sprawiedliwości, jest jeden serwis w Polsce, który skanuje kupony.

Nazwy nie podaję, ale łatwo znaleźć, to był pierwszy tego typu serwis od 2010 roku.

Oni mają już za sobą wygrane procesy z "władzami" o interpretacje prawne.

Pozostali, w tym te różne "systemy", "manie", "grupy" itd mają to przed sobą.



A p. pełnomocnik S.S. z "systemu" niech dalej publikuje wpisy, że nie ukrywa, że zachęca, do gry w lotto, to prędzej czy później się dowie, czy to jest zgodne z ustawą hazardową, i co jest zarezerwowane dla monopolu państwowego.



powodzenia,

leszcze czekają!

2013-02-12 (15:54)

status system12.pl
Data rejestracji: 2013-01-26
Ilość postów: 95

13718
wpis nr 602 527
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeśli ktoś ma wątpliwości zawsze może zwrócić się o skan swojego kuponu i ma żadnego problemu żeby mu go dostarczyć. Nie ma się dziwić że mamy w tym kraju jak mamy. Kraj taki jacy ludzie, a jak widać ludzie niektórzy chorzy, zazdrośni, nie ufni... Proszę innych nie oceniać po sobie dobrze? Co będzie to czas pokaże i na pewno nikt nikogo nie oszuka - na pewno nie w naszym serwisie ...
2013-02-12 (15:58)

status system12.pl
Data rejestracji: 2013-01-26
Ilość postów: 95

13718
wpis nr 602 528
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Aha... jeszcze jedno... czy reklamowanie swoich usług, mówienie i pisanie o nich itp. itd. to namawianie do gry w Lotto ? Skąd ten pomysł ?



Prawo chore to mamy i zawsze mieć będziemy... jeśli w tym kraju kogoś skazali by za namawianie do hazardu to ja pytam co robi Totalizator Sportowy? Pomijając fakt że wszędzie reklamy warte miliony złotych to najistotniejsze oni sami namawiają do gry w Lotto... reklama w telewizji kilkanaście razy dziennie ... heh niby informacja o kumulacji a co słychać pod koniec? Zapraszamy do kolektur czy coś w tym stulu oni nie namawiają, oni zapraszają
2013-02-12 (18:06)

status wonder29
Data rejestracji: 2012-05-09
Ilość postów: 1129

13444
wpis nr 602 562
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panie System12,

Odpusciłem sobie jakis czas temu dyskusję z Panem, jednak jeden z dzisiejszych postów wyprowadził mnie z równowagi, mianowicie zarzuca Pan innym możliwość zniesławnienia, jednak działa Pan nie zgodnie z prawem i łamie Pan zasady ustawy o ochronie danych osobowych...

Mianowicie odmawia Pan zaprzestania przetwarzania danych osobowych na złożony przeze mnie wniosek, co jest jawnym naruszeniem mojego prawa do ochrony moich danych osobowych. O ile Pan lub Pana pełnomocnik ma problem z interpretacją kruczków prawnych mogę tu zamieścić screeny z fragmentami ustawy traktującymi o moich prawach odnośnie przetwarzania danych osobowych.

Co ciekawe Pan zauważył, dziś internet nie jest miejscem anonimowym, to prawda, jednak nie rozumiem dlaczego w korespondencji E-mail nie przedstawia się z imienia i nazwiska tylko jako system12, czy wstydzi sie Pan swojej działalności?
2013-02-12 (18:28)

status system12.pl
Data rejestracji: 2013-01-26
Ilość postów: 95

13718
wpis nr 602 570
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Najmocniej przepraszam za wszystko co powiedziałem nie tak i zrobiłem nie tak Najlepiej po prostu wcale się nie odzywać. Pana konto zostanie zlikwidowane zgodnie z moją obietnicą w najbliższych dniach na pana prośbę. Jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości?
2013-02-12 (18:53)

status Maliniak
Data rejestracji: 2011-01-22
Ilość postów: 319

12879
wpis nr 602 575
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@wonder29,



Pan System12, jak piszesz to wg



CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA

O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ



ALL4U Agnieszka Mazurek

Dane podstawowe

Imię Agnieszka

Nazwisko Mazurek

Numer NIP 6972205997

Numer REGON 302069104

Firma przedsiębiorcy ALL4U Agnieszka Mazurek

Spółki cywilne, których wspólnikiem jest przedsiębiorca -

Dane kontaktowe

Adres poczty elektronicznej kontakt@system12.pl

Adres strony internetowej http://www.system12.pl



p System12 może oczywiście się podpisać jako pełnomocnik, ale wtedy pewnie byś zażądał odpisu tego pełnomocnictwa, prawda?



dalej z CEIDG

Pełnomocnik przedsiębiorcy Sławomir Sleboda



Do CEIDG można wpisać tylko pełnomocników już ustanowionych zgodnie z odrębnymi przepisami (np. Kodeks cywilny, Kodeks postępowania administracyjnego i inne) oraz w formie przewidzianej tymi przepisami. Samo wskazanie pełnomocnika w CEIDG nie jest równoznaczne z jego ustanowieniem. Pełnomocnictwo wymaga stosownej formy pisemnej, którą może okazać się pełnomocnik. Pełnomocnictwo w CEIDG nie ma zastosowania w sprawach prowadzonych na podstawie Ordynacji podatkowej i ustawy o kontroli skarbowej.



@wonder29,

wygrałeś! konto zostanie usunięte!



@system12.pl,

Proszę się nie dziwić nieufności,

na tym forum był wątek Lotto-System12,

można poczytać np

http://forum.multipasko.pl/n_viewtopic.php?id=2867&page=4

uczciwy pośrednik, systemy, gra grupowa itd,

ludzie z Multipasko też tam grali, wypłacali, albo raczej wpłacali

i co?

nagle, na jesieni, w 2010r, koniec, nie ma stronki, nie ma firmy, nie ma pieniędzy!



zbieżność nazwy, pewnie jest przypadkowa,

w to wierzę

pozdr.
2013-02-12 (19:01)

status system12.pl
Data rejestracji: 2013-01-26
Ilość postów: 95

13718
wpis nr 602 577
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hmm, a no właśnie bo się natknąłem kiedyś na ten adres i teraz próbując się tam dostać albo czegoś dowiedzieć się na temat tej strony w internecie po prostu nie ma nic. Co dokładnie stało się z tą stroną? Jak wyglądała i funkcjonowała?



Wspólnego z tą stroną o której mowa to nie mam nic. Hmm ciekawy przypadek ale chyba jeszcze było kilka stron których już nie ma... dziwne bardzo... była jeszcze jakaś co w domenie miała coś w stylu "lotto kurier"...



Pytanie z jakiego powodu poznikały te strony bo wątpię że ktoś tam wygrał szóstkę i się zmył bo to przecież najlepsza możliwa reklama dla takiego serwisu...

2013-02-12 (19:07)

status Maliniak
Data rejestracji: 2011-01-22
Ilość postów: 319

12879
wpis nr 602 582
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@system12.pl,



lotto-kurier zamknęli, bo był prowadzony przez człowieka z kolektury TS,

też byłem klientem, niestety...



lotto-system.pl sam się zamknął, nagle, powodu nie podali, pieniędzy nie oddali.



pozdr.
2013-02-12 (19:11)

status Maliniak
Data rejestracji: 2011-01-22
Ilość postów: 319

12879
wpis nr 602 583
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

poprawka,

w nazwie strony też była 12,

lotto-system12.pl



ludzie z naszego forum pewnie nie chcą do tego wracać, było - minęło, kasy nie ma, to jest hazard.



pozdr.
2013-02-12 (19:15)

status system12.pl
Data rejestracji: 2013-01-26
Ilość postów: 95

13718
wpis nr 602 586
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hmm nie rozumiem dlaczego lotto kurier został zamknięty? Jakie ma to znaczenie, że człowiek prowadził jednocześnie kolekturę i stronę. Znam jeden serwis, który również jest teraz bardzo popularny i prowadzi kolekturę i serwis.



Bez znaczenia z jakich powodów zostały zamknięte pieniądze powinny być zwrócone? To może założymy wątek w którym się zbiorą osoby oszukane przez te serwisy... Przecież pieniądz nie może przepaść tym bardziej jeśli były to działalności gospodarcze to sprawa jest prosta do odzyskania. Chętnie bym się tym zajął.
2013-02-12 (19:16)

status system12.pl
Data rejestracji: 2013-01-26
Ilość postów: 95

13718
wpis nr 602 587
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To w chwili rejestracji domeny system12.pl nawet nikt o tym nie wiedział hehe pechowy wybór domeny jednak zapewniam że nie ma nic wspólnego z poprzednikiem ...
2013-02-12 (20:03)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 602 615
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

widać jak jestes przygotowany do prowadzenia takiej dzialalnosci, ustawy nie przeczytales wynika z twoich wpisow bo nie wiesz co piszesz
2013-02-12 (21:53)

status system12.pl
Data rejestracji: 2013-01-26
Ilość postów: 95

13718
wpis nr 602 675
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

I jak to polak do polak pełen zazdrości i gniewu...



A po cholerę mi to wiedzieć? Czy ja prowadzę kolekturę i prowadzę serwis jednocześnie? Nie wiem więc pytam. Takie złośliwe docinki proszę zostawić dla siebie. Mój serwis nie znika i nie zniknie. Znajomość ustawy nie jest potrzebna do prowadzenia tej działalności bo ja prawem się nie zajmuje tylko obsługą klientów i kuponów. Od tego są prawnicy i gdybym potrzebował coś wiedzieć na pewno by mnie o tym poinformowali.



Pan za to wie wszystko i może mi wyjaśnić dlaczego serwis tego typa zniknął. Gdzie jest napisane że nie może prowadzić takiego serwisu i kolektury bo ja po prostu nie wiem - przyznam szczerze dlatego pytam
2013-02-12 (22:09)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 602 679
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W tej ustawie



pozdrawiam



ps. nie chce być zlosliwy, po prostu zrozum, ze pewnego dnia przyjdzie do ciebie list polecony z potwierdzeniem odbioru i bedziesz musial sie tlumaczyc organom panstwowym z dzialalnosci



podobno jedna z firm juz wygrala proces, ale nie wiem czy przed ustawa czy po ustawie - tak czy inaczej nie wiem tez jakim kosztem



dlatego dla wlasnego dobra przeczytaj prawo - bubel zwany ustawa antyhazardowa



bo piszac ze nie musisz tego robic aby prowadzic taka dzialalnosc robisz sobie krzywde
2013-02-12 (23:31)

status JenotMan
Data rejestracji: 2012-08-31
Ilość postów: 30

13552
wpis nr 602 725
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak niebezpieczne są transakcje pieniędzmi w szemranych serwisach, dla niedowiarków przedstawiam link.

http://bloginwestycyjny.eu/2011/08/01/przez-blad-administratora-wyparowalo-ponad-pol-miliona-zlotych/



Tutaj mamy internetowy kantor wymiany pseudowaluty Bitcoin, w którym klienci stracili pół miliona złotych, bo administrator popełnił błąd za który oczywiście nie odpowiada.



Analogie do serwisów tu reklamowanych są i tak:

- BTC (Bitcoin) to kupon lub udziały w kuponie systemowym Lotto.

- konto klenta z prawdziwymi pieniędzmi.

- i oczywiście w regulaminie był zapis o braku jakiejkolwiek odpowiedzialności wobec klienta.

- nie można udowodnić, że posiadało się i ile Bitcoinów.



Gdyby stało się coś takiego jak w Bitomat.pl, czego nie życzę nikomu, to zastanówcie się, co powiecie na Policji i jak udowodnicie, że wykupiliście kupony, lub w przypadku gry grupowej udziały. Jak przekonacie Policję, że nie braliście udziału w grze hazardowej (za to się trafia do aresztu natychmiast, teraz nawet gra w Pokera na pieniądze prywatnie w domu jest karana). Właściwie to po waszym zgłoszeniu pierwsze co zrobi Policja to aresztuje zgłaszającego czyli was za udział w grze hazardowej.





| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wyślij wiadomość do admina