Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

zagraniczne lotto

2012-11-18 (21:37)

status pimpunia
Data rejestracji: 2011-12-19
Ilość postów: 9

13295
wpis nr 575 320
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

witam. Zaczelam grac w swiatowe lotto na playhugelotto.pl kupilam kupon ukash i za pierwszym razem udalo mi sie zaplacic ale pozniej juz nie. dane sa na pewno prawidlowe. Jest jakis problem.

Nie mozna zaplacic. Czy ktos wie? Moze korzystacie z tego portalu? Tez macie taki klopot z ukash? Praktycznie na zadnej stronie z ta opcja nie moge zaplacic.co sie dzieje?
2012-11-19 (22:12)

status Żeluś
Data rejestracji: 2011-05-09
Ilość postów: 252

13016
wpis nr 575 625
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeżeli próba zapłaty Ukash nie powiodła się to przed skontaktowaniem się z Biurem Obsługi Klienta, proszę upewnić się, czy spełnione zostały warunki:Czy system działa? - Czasem może zdarzyć się, że system płatności Ukash lub system odbierania płatności strony jest niedostępny z powodu konserwacji, prac technicznych lub sieciowych. Zapoznaj się z informacjami na stronie Ukash.com lub na stronie kupca w związku z "wyłączeniem" systemu. W takim przypadku spróbuj ponownie później.Zapoznaj się z Termin ważności - Wszystkie kupony Ukash mają Termin ważności w związku z czym upewnij się, że kupon Ukash jest nadal ważny.Czy kupon jest nieużywany? - Z kuponu Ukash można skorzystać wyłącznie raz, więc upewnij się, że kupon nie został wykorzystany wcześniej.O który numer chodzi? - Powineneś wpisać 19 znakowy kod PIN Ukash. Kod PIN Ukash to numer rozpoczynający się od 633718. Wpisz wszystkie 19 znaków bez spacji. W niektórych krajach widać tylko ostatnie 16 znaków kodu PIN Ukash, zaczynając od 718. Wpisz 633, a następnie podane 16 znaków.Wpisywanie wartości - Wpisz wartość widoczną na Twoim kuponie Ukash. Wpisz wartość korzystając z kropki (.) a nie z przecinka (,) np. piętnaście europ i dziewięćdziesiąt dziewięć centów to 15.99Zawsze wpisuj podaną wartość - Nawet jeżeli korzystasz z części środków bardzo ważne jest, żebyś wprowadził wartość podaną na kuponie Ukash. System wygeneruje dla Ciebie "Resztę Ukash".NIE wpisuj waluty. System rozpozna walutę korzystając z wprowadzonego kodu PIN.Handlowcy w Brazylii - kupony wydane w Brazylii można wydawać wyłącznie na brazylijskich internetowych witrynach handlowych. Kupony zawsze mają kod Ukash rozpoczynający się cyframi 633718192. Z listą brazylijskich handlowców można zapoznać się tutaj: http://www.ukash.com/br/pt/where-to-spend.aspxOgraniczenie wieku - Niektóre ze stron nie przyjmą płatności w ramach Ograniczenia Wiekowego Ukash.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina